[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2004.tavaszi kisbabák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Úgy látszik én már csak vendégnek tudok benézni néha. Azért a 3 gyerek mégha a nagyok nagyok is elég húzós. Meg aztán mióta Réka mobil egy percre nem tudom magára hagyni. Lépcsőzik állandóan, ha mégse akkor jön a virágföld szórás, virágkopasztás, fiókhuzogatás. Múltkor egyszerre 8 ujját csípte be, és csak ordított,mert nem tudta kihúzni.
A bébitaxit szélsebesen hajtja, sajna már hamar megúnja, leszáll és megy felfedezni. Most éppen elaludt, így idemerészkedtem a géphez, de vár a teregetni való. Kép

Szilvus!
Gratulálok a gyalogló Petinek. Nagyon ügyes. Én is várom már a tavaszt, jó idő, nem kell öltöztetni őket olyan nagyon, és talán addigra Réka is sétálgat. Persze akkor meg jön a csikkgyűjtés az utcán, meg a hiszti,hogy nem akar a kocsiba ülni.

Tesó projektesek!! Mindent bele!!!!!

Edina!
Örülök,hogy jól éreztétek magatokat, irtó vagány Bence a képen. Biztos jó lehetett a nyárban egy kicsit.

Barbi!
Sajna a kislányokat sem tudjuk sokáig öltöztetni. Hamar kialakul a saját izlésük, és akkor aztán próbáljuk csak ráadni ami nekünk tetszik. A nagylányomon utoljára 2 évesen volt szoknya.

Lassan mi is készülődünk a z 1. szülinapra( tavaly ilyenkor már tűkön ültem, lejárt az időm) Én fatörzs tortát fogok sütni, van egy fantasztikusn jó receptem, 16 tojásos és isteni!!!!! Szerintem Rékának is izleni fog, ha nem is sokat, de ehet belőle. Ajándék még nem tudom mi lesz, Anyuéktól nyakláncot kap (hogy legyen olyan,amiről nagykorában is fogja tudni,hogy 1. szülinapjára kapta) Remélem addig megküldik a Pampers ajándékot is(immáron másfél hónapja várom)

Jaj, nagyon gyönyörűen ezek a babák a képeken.

Na,hallom felébredt a kiscsaj, beletöltök egy baby compot-ot.

Puszi:

Kitty
kitty123
 
 


Sziasztok!

Mi ezt a talit is kihagyjuk..
Pepének torokgyuszija van, most kapott antibio-t, aztán jön majd a joghurt és kencefice-kúra...
Ráadásul az én torkom is piros és gennyes, úgyhogy én is kaptam antibio-t KépKép

Ed, nekem is nagyon tetszett, jóleső kis izomlázam volt utána KépKép

Talik, ha majd Szilvus dolgozni fog, majd csinálunk 1-2 talit hétvégére, hogy ők is eltudjanak jönni...

Szilvus
Gratulaa lépkedő Peticic-nek!

Edina
Boldog hófordulót ennek a szívtipró Bálintnak!!!!

Lassan mi is belevágunk a 2. babaprojekt-be, (főleg, hogy nem sikerül elhelyezkedni Kép), és akkor majd udvarolhatnak ezek a jóképű csávók az én kislányomnak KépKép

Megyek kúrálni magam...

Zsu és Pepe
bzsuzska
 
 


Sziasztok!

Zsu, te mikor jársz? Gondolom valamelyik csajhoz.

Lányok, nekem annyira jó az aqufitness, hogy a tegnapi torna óta alig fáj a ...- nem is a derekam, hanem lejjebb- mi a fene van ott, medencecsont?.
Szóval hatásos. Apa már most nézi, hogy van-e változásKép
Megkérdeztem az edzőt, hogy lehet-e pocakosan is járni, azt mondta, igen! Legfeljebb könnyített feladatokat ad. Jár hozzá egy 8 hónapos kismama is.

Edina, milyen dolog, hogy mi itthon a havat tapossuk, ti meg az óceán parton lógatjátok a lábatokatKépKépKép (Bár én a telet jobban szeretem)
Az utazást nem irigylem. Egyszer repültem torontoig, de az bőven elég volt.
Hogy bírtátok? Bálint és persze te is.

Kitty, jó készülődést a szülinapra. Mi a sappadai utazást adjuk a lánynak + veszek neki legot. Apa nem szereti a nagy felhajtást.

Móki, ha néhány évvel fiatalabb lennék...

Szilvus, ügyes Peti, nálunk még kell az apukétkeze a gyalogláshoz. Tegnap este egyedül voltak itthon, 10 perc hiszti volt, mert menni akart. Apa kitartó volt, az az elve, hogy nem lehet mindig a gyereknek igaza. Bejött neki, 10 perc után könyvet olvastak.Kép

Ági, Sappadaba megyünk, olaszország északi részére. ismerős a hely, már több éve járunk oda. Remélem szép, hízott jegek lesznek, mert tervezem, hogy egyet-kettőt megpróbálok megmászni.

Kincső egyre okosabb. A játékok közül már kiválogatja a legot és építkezik.
Hétvégén mászott a polcra, retteghetek!
Evés: csak önállóan hajlandó enni, még a levest is. Na jó, a joghurtot megesziKép

Kincső alszik, hehehe ... az erkélyen.

Holnap?
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

 
 

Sziasztok!
Tegnap Márk megkapta a BCG újraoltást, nagyon jól viselte, bár NAGYON szigorúan nézett a dokinénire. 2 napig nem lázasodhat be, mert akkor az azt jelentené, hogy megbetegedett (TBC) Tök durva, éjszaka egy csomószor megfogtam a buciját, hogy nem meleg-e. Már csak a mai napot kell kihúzni.

Edina! De jóóó volt Nektek!!! Nagyon vagány Bálint a fotónKép

Móki! Nagyon édi a kép Andrisról!

De jó, hogy ennyien dolgoztok a tesóprojekten, lehet majd együtt örülni a kismamcikkalKép

Gyerkőcök szétszedik a lakást,
szép napot Mindenkinek:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


sziasztok!

Edina, üdv újrqa itthon.CSoda édes a nyaralók gyöngyeKép

Móki, hát ez az AndrisKépÉS ezek a szemekKépSzólok Sárának, hgy jó partiKép

Jaaaaaaaj lányok, Sárának torokgyulája van és középfülgyulája.KépKépKép
Most ment el a doki néni.

Megyek is, úgy hallom ébredezik

Pusz

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna, Kincső már lenyúlta AndristKép, minden randin puszit ad nekiKép
Jobbulást a leányzónak!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Na, vegre! Megint muxik. Tegnap tobbszor probaltam jonni, de allnadoan azt irta ki, hogy tul sok a bejelentkezo. Most visszaolvastam.

Agi,
orulok, hogy jol ereztetek magatokat. ...gondolom, ratok fert. Kép

Magdi,
tudtatok meg szankozni?! De jo! Itt bezzeg elolvadt mind. Kép
Ebben a szep napos idoben mi is jo nagyokat szoktunk setalgatni. Remeljuk Mark nem fog belazasodni.

Karmen,
latom, Orsinak is tetszik a porszivocso. Kép Kiprobaltad mar a csaszarmorzsat? Kép

Zsu,
lehet, hogy most kinevetsz, de mi az az esernyokocsi? Kép Jobbulast nektek!

Kata,
Mate egy kicsit koran kezdi, nem?! Aranyos. Kép

Monyo,
nekunk is ok a holnapi tali. Kép Sajnalom a csaszarmorzsat. Kép En megsem csinaltam meg meg, de a het masodik felebe mar beterveztem. Vigyazok majd a soval. Kép Mit evett Levi, hogy ennyire fajt a pocija szombaton?

Moki,
Apat le ne csereld! Az en parom nagyon utal takaritani. Kép ...azert a porszivozasra neha ra tudom venni. Sajnos Bia is ennyire elvezte a szankozast. Kép Hidd el, jovore ertekelni fogjak.

Drukk-drukk mindenkinek a babaprojekthez! Kép

Szilvus,
gratula Petinek az onallo lepegeteshez. O is hamar elindult. Kép

Edina,
jo, hogy ujra itthon vagytok. Orulok, hogy semmi gond nem volt Balinttal az uton. Edesen homokozik es latszik rajta, hogy nagyon elvezi. Kép Ha a csomagok elvesznek, valoban megveszi a legitarsasag, ugyan nem tudom mennyi idobe telik. Szomoru eset. Kép Irj meg, hogy viselte az utat Balint es persze Te is a pocaklakoval. Es kerjuk az elmenybeszamolot! Kép Boldog 11. havi szulinapot! Kép

Nuska,
Saranak is jobbulast.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Köszi lányok, átadom a csajszinak.

Ed, úgy látom jó lesz, ha kiütjük Kincsőt a nyeregből.Amúgy is, mit akar Andristól, hiszen idősebb tőleKépKépKép

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Léna, anyja lányaKép, szóval a kor nem számít! Majd megtanítom megvédeni magát, hihihiKép
Annyi fiú van még, tehetek én arról, hogy Andrist választotta???
Móki, neked meg ne hízzon a májad!

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Lanyok,
talizni ki jon holnap? S mikor gondoltatok, hanyra menjunk?

Tegnap sikerult nekem is edzeni vegre. Olyan jo erzes volt utana. Ma meg tiszta kaba vagyok, mert nagyon rosszul aludtam es Bia is fent volt az ejszaka min. 1.5 orat. Kép


Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sly, én sem tudom a részleteket, de délelőtt be kell ugrani az elte-re beiratkozni. utána ráérünk. 10 körül akarok indulni, hogy Kincs a buszon aludjon. Különben téténycityn kívül nek jutunk sehova.

Este jövök újra, most lemegyünk sétálni.
3 óra erkélyen alvás volt délelőtt!

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Segitseget szeretnek kerni.
Szorgalmasan gyujtogetem a pontokat a Pampers akciohoz, de nagyon nem akar gyulni, mert Total Care pelust szinte nem lehet kapni, az osszes bolt az Active Baby pelusokkal van elarasztva. Kép Biztosan jo az is, de nem erek vele semmi. ...marmint pontugyileg. Valamelyiktek bevaltotta mar a pontjait a kadra rakhato jatekra? Erdemes foglalkoznom vele? Igazabol a 32 pontos valamelyik jatekra palyaznek, de igy semmi eselyem. Azt hiszem, Fisher Price-os jatokok azok. Hol lehet ilyeneket vasarolni? Eddig meg nem lattam sehol, igaz meg nem neztem nagy intenzitassal.
Fontos lenne, mert Bia szulinapjara szeretnem. Tudom, van meg 2 honap addig, de nem szeretnek kifutni az idobol, s a rokonoknak is meg kell mondanom, milyen jatekot vegyenek.

Elore is koszi a segitseget.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Ed,
3 orat aludt Kincso! Hm. Irigykedek. Jo alvokaja van a kiscsajnak. Kép
En is leakartam vinni Biankat setalni, de semmi energiam nem volt hozza. Kép Holnapra halasztottam. Ja, holnap tali. ...akkor holnap utanra tolodik.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sly, sztem viszont tuti jók(remélem)ugyanis, ha jól megnézed az új csomit, rajta van a Fisherprice embléma is.Biztos nem véletlenül.Fel kellene hívni vkit, hogy mi újság.Keresek vmi számot.

az egyik 32 pontos játékot láttam a Westend egyik üzletében(azt a csodaasztalt) azt hiszem 18 e Ft volt.

Ha sikerült vkit elérnem majd szólok.

Jó, Eed, azt hiszem jobb lesz ha másik pasi után nézünk.Ha belegondolok Kincső adottságaiba, lehet, hogy SÁra húzná a rövidebbet.

Pusz, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!

Gyorsan-gyorsan írom a talisoknak! Tegnap nem tudtam jönni, mert nem volt jó ez a nyavalyás babanet. Ma meg vendégem volt.

Szóval tegnap leteszteltük Katával a helyet. Nem igazán piciknek való, inkább nagyobbaknak, olyan tombolda-féle, felfújható mindenfélével, meg labirintussal. Mindenesetre Katával nagyon élveztük. Kb. 3/4-ed órát voltunk ott, azért csúzdázni, labdázni meg mászni lehet. Egy csomó lépcső van, úgyhogy segíteni kell. A néni lehet, hogy nem nagyon fog nekünk örülni, de kit érdekel? Holnap du. viszon nem jó nekik, mert iskola megy. Úgyhogy de. 10-től jó, vagy csütörtökön. Döntsetek gyorsan! Útvonalat írjak, vagy a térképen megnéziktek?

Pampers pontok: mi nem szoktunk Pamperst használni, úgyhogy nem értek hozzá. Kaptunk ajándékba két csomagot, 56 db van benne. Ha jól látom 2X28 pont van rajta. Jó ez valakinek?


ajd még jövök. Moncdi
monyó
 
 


Moncsi,
igen! En szivesen vennem a pampers pontokat, ha neked nincs ra szukseged. Kép
Tali: lehet, hogy akkor inkabb a csutortok lenne jo. Nem tudom, tobbiek?

Lena,
18e Ft?! Te jo eg! Nem semmi az ara! Probalkozom megis osszegyujteni a 32 pontot hozza. Hatha megis... Ha sikerult meg valamit megtudnod, szolj. Koszi!

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Mi a játszóház pontos címe? Ha nincs túl messze akkor megyünk mi isKép

Jó éjszakát
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Szia Magdi,

már írtam, de még egyszer: III. kerület, Kalap u. 14-18. Egy régi ronda szocreál épületben.
Ár: ingyenes, ha a baba nem tud járni, egyébként 300,- /óra. Nagyon sok. Nagyobb gyerkőcök is jöhetnek.

Mikor legyen?
monyó
 
 


18:22-kor megszületett Tamesz kisbabája, Marcell Szilárd!
3450gr és 53cm, mindketten jól vannak!!!
Itt is nagy-nagy gratula nekik!!!
Marcell apuka! Képet akarunk!


Zsuzsáról annyi hírem van, hogy görcsölget a pocija, de nem vészesen,
Áronka még jól érzi magát bent. A műtét helye nagyon fáj neki, de azt írta,
hogy gyakorol a gátsebre!

Mást most nem tudok írni, rossz a netünk, ezt a levelet is apuci másolta be nektek
egy haverjától!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jó reggelt!

Babus!
Tamesznak Gratulálunk mi is, de szerintem Apuci eltévedt, és nem jó helyre küldte az üzit! De a jó hír minket is boldoggá tesz!Kép

Edina!
Jó hogy jelentkeztél, és épségben hazajöttetek! Olyan furcsa volt látni a meleg nyári képet! Jó volt hogy nem kellett Bálintot agyon öltöztetni, igaz?Kép Pocaklakóvak mi újság? Hogy van? Uh-ra mikor kell menni? Írj kérlek Róla is egy kicsit!

A játszóházas talisoknak jó mulatást!


Mostanában kész harc nálunk a babakocsizás (MókiKép) mert folyton feláll a kocsiban, ami ebben a hidegben nem túl nagy ötlet, nem tudom betakarni. Ezért inkább a boltot kocsival intézzük, levegőzéskor meg már ő is sétál. Nem is olyan jó ám ez, (persze csak akkor ha sienék). Tegnap Matyi szinte nem is mászott 4 kézláb, csak sétikált. Olyan jó lenne képet tenni róla de nincs itthon a gépKép

Szilvus!
Gratula Petikének is! Jó korán kezdte (mint mindent Ő isKép)
Matyi most megint a nem jól evők táborát követi, alig tudok beletuszkolni napküzben kaját, aztán este végre megeszik 1 adag főzit. Petike ugye csak 4x eszik, és ebből 2 tápi? Úgy tűnik Matyinak is ez a nyerő, de én aggodalmas annnya tömni akarom KépKép

Most megyek, készítek Apának kaját, míg fel nem ébred aprajaKép
Ági

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Szasztok!

Akkor most mi lesz a jatszohazas talival? Hm?
Hogy keszuljunk?

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

Ági
Igen, 4 étkezése van Petinek, reggel este táp, délben egy vödörnyi főzelék, uzsonnára pedig tejpép gyümivel, vagy a főzelék maradéka. Amit sikerült közbeiktatnom, az 10-11 között egy kis tízórai, pl. 2 szem keksz vagy egy Petit-Danone. Ebéd és uzsi között nem eszik, hanem jobb esetben alszik és/vagy játszik. Viszont az uzsonna és az esti táp között is csipeget mostanában, lévén én is azt teszem és a kiskutyus azonnal jön kunyerálni. Úgy veszem észre, BŐVEN elég neki. Most mindjárt visszakeresem, de Ő kb. 4 hónapos kora óta napi 4x igényel kaját. Testalkatra hasonló mint Matyika, inkább hosszú vékony baba. Biztos, hogy tömni akarod a kis Totyogót?Kép

Lányok, a bébiszitterünk tegnap este visszamondta a munkát, itt állok, 2 hét múlva kezdek és fogalmam sincs ki vigyáz majd Petire..Jó, mi? Gyorsan ideteszem a fiatalember hirdetését, hátha tudtok valakit vagy olvas valaki, akit érdekel:

"11 hónapos magas, barnahajú, kékszemű, vagány fiatalember vagyok. Hosszútávú kapcsolat reményében keresem egy kedves, megbízható bébiszitter jelentkezését, kinek társaságát naponta élvezhetném a bölcsődéből történő lelépésünk és szüleim hazaérkezése közötti időszakban. Betegségem idején pedig egész álló nap mellettem lenne, s mesélne…Kép
Mivel a XVI. kerületben lakom, elsősorban földijeim s a közelben lakók jelentkezését várom. A részletekkel szüleim szolgálnak a 06/20 529 7324-es telefonszámon.
Jelige: "Azonnali kezdés" "

Edina
Isten hozott újra itthon. Amint látom Bálint valóban élvezte a dolgot a Föld túloldalán, s Ti is kipiohentétek magatokat. Legifjabb pocaklakó hogy van?

Most rohanok tovább bébiszittert keresni, stb.

Sziasztok,
Szilvusék
szilvus
 
 


SLy, nem tudom, mert állítólag ma nem lehet menni, mert valami iskola van ott.
Amúgy nekem mehetnékem van, mert Apa csak késő este jön haza. De Kincső hihetetlen hisztis, főzni is kéne. No de ez még most délelőtt megoldható. Talán.
A többiek meg eltüntek.
Az a baj, hogy mi világvégén lakunk.
Egyébként itt a Camponaban is van játszóház, 1 év alatt ingyenes.

Lépek, mert itt lóg rajtam és nyávog...
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Játszóházas talisok!
Úgy látom nemnagyon fog összejönni ez a mai nap. Holnap esetleg? Kora du, 2 körül? Mit szóltok? Slynak és Katának is jobb a csütörtök. Többiek?

Tesóprojektesek hajrá! Minden alkalmat megragadni, hogy Apával édeskettesben legyetek! Az tényleg jó lenne, ha kibérelnétek a 3-as szülőszobát!

Edina,
de jó, hogy szerencsésen megérkeztetek! Bálint nagyon vagány! Hogy bírtátok az utat a pocaklakóval?

Szilvus,
fene a bébiszityóba! A többiek közül, akit teszteltetek esetleg egyik nem volna megfelelő, ha vállalná? Gratula a sétáló Peticicának!

Ági,
szerintem ne aggódj, hidd el, ha éhes, eszik.

Móki,
szupi, hogy megérkeztetek! Andris édes, de úgy látom nem volt oda a szánkózásért. Majd jövőre bepótoljátok! Apa nagyon jó fej, hogy így bevállalja a takarítást! Megtartani!

Zsu,
jobbulást mindkettőtöknek!

Kitty,
Ha van egy kis időd, azért kukkancs be, ha csak egy mondatra is! HM, fatörzs torta, biztos szeretni fogják a nagyobbak. Jó készülődést! Melyik nap lesz a köszöntés?

Nuska,
Sárának gyors gyógyulást!

Szerintetek, ha Levit nem takarom be, mikor alszik, megfázik? Mert mire elalszik, a takaró fölött van, ha bemegyek betakarni, rögtön felébred.
Tegnap előtt beugottak az uncsitesómék, hoztak egy láda fincsi bioalmát. Levi azonnal lestoppolta az egészet, tegnap délelőtt állandóan járt a ládához almázni. Kivett egyet, megnyammogta, aztán a másikat is, meg a harmadikat is. Úgyhogy rátettem a kiskádját, mielőtt mindbe bele nem harapott.
Legújabb tudománya az, hogy mozgatja az egeret és közben nézi a monitort. Olyan édes!


Moncsi
monyó
 
 


Sziasztok!

Moncsi! Köszi, hogy mégegyszer leírtad a címet, nekünk ez nagyon messze vanKép, 2 gyerkőccel nem vállalom be, az egész városon keresztül kellene evickélnünk. (hétköznap, csúcsforgalom brrr)
300ft/óra nem sok, sőt inkább olcsó kategória. Kép
Egyszer azért megnézzük, Nórinak biztos nagyon tetszene azok alapján, amiket írtál róla.

Szilvus!Kép Tök jó ez a szövegKép

Megyünk sétálni, Márk el se akar aludni friss levegő nélkülKép

Szép napot Mindenkinek:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Monyo, Ed,
Bianka reggel 6-kor kelt. S mivel nem valaszolt senki es bizonytalan lett a tali kimenetele, ezert elaltattam. O is nagyon nyugos volt mar, de huztam, hatha megis menni kell, s akkor a kocsiban alszik. Holnap 2 korul remelem aludni fog Bia. Persze, lehet, hogy nem, de alt. akkortajt szokott du. aludni egy keveset. Ti babaitok mikor alszanak?

Szilvus,
jol megjartad vele. Kép Vegre talaltal valakit, akire ra mered bizni Petit, s most kereshetsz masikat. Kép Szoritok, hogy sikeruljon.

Agi,
mar megint nyomatod a kajat Matyiba! Ismet megkerdezem: biztosan tomni akarod?! Hidd el, szol majd, ha ehes lesz. O tudja, mennyi kell neki. Ha ennyire aggodsz, probalj meg az etkezesekkor mindig egy kicsivel tobbet adni neki. Hatha... Kép

Monyo,
szerintem hagyd aludni, ha fazik, akkor felebred. Ha meleg a szoba, nem szukseges, vagy takard be masik pokroccal. En is igy szoktam. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sly, Kincsi ált 11-14ig alszik az erkélyen, a lakásban jóformán semmit. Ha csavargunk, akkor még hazafele a buszon is.

TALI
Nekünk a holnap jó lenne, de az időpont nem. Ha elaltatom, akkor 1-2 körül ébred, onnantól számítva min 1/2 óra múlva tudunk indulni (ebéd, öltözés) és min 1 óra az út.
Tehát vagy indulok 10kor vagy csak leghamarabb 3ra érnénk oda. Viszont Apa 5kor végez és együtt jönnénk haza.

Úgyhogy nemtom milegyen holnap ill ma is itthon fog enni a fene. Pakolászok...hátha találok egy aranyat tojó tyúkotKép

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Ed
Eddig 1x voltam, szo 10től, igen csajszi volt... A mostani szo attól függ, hogy még mindíg beteg leszek-e...

Képzeljétek, belekezdünk a babaprojekt 2-be... Sikerült Apát rábeszélnem KépKép Nem volt könnyű, de sikerült...

Sly
Az esernyőkocsi ilyesmi (ez is az, csak nem a mienk...)
Kép

Zsu
bzsuzska
 
 


Zsu, 9-től, különben találkoztunk volna.Kép
Én maradok a srácnál, állítólag ő a legjobb, ezt a többi csajtól hallottam.
Bár gondolkodom, hogy holnap este is megyek, ha apa vállalja a lányt.
Nagyon jót tesz.
Újabb babaprojektesKép

Kincső kiharcolta, hogy az erkélyen alhasson. Elaludt. Remélem 2ig nyugalom lesz.
Kell is, mert a 7. ill 8. fog keménnyé teszi az éjszakákat. Miért nem akar már kibújni???

Szilvus, sajna nem vagyunk szomszédok. Lehetnél az aranyat tojó tyúkomKép Vigyáznék én Petire.

Magdi, 300ft/negyedóra, csak Moncsi elírta.Kép
Jó sétát!

Moncsi, az alma nálunk is menő, éjszaka 11kor egy almacsutkát rágcsáltKép

Kéne főzni valamit.
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Jól megszívtam, felöltöztettem mind2 babót, sétáltunk negyed órát, Márk elaludt, Nóri viszont be akart jönni. Úgyhogy Márk most az ablak alatt alszik a kertben, egyik szemem rajta, másik meg a Nórin. Meg persze a netenKép

Ja, hogy negyed óra 300FT!!! Az tényleg sok.

Campona: Az nekem is közel lenne, M0-on 15 perc, ha lesz ott tali arra tuti benevezünkKép

Mléna

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Magdi, a Camponaban 2 játszóház is van. az egyik 1200/óra 1 éves kor felett. Lehet, hogy ma megnézzük, még nem tudom. De ha fizetős lesz, akkor már kihagyjuk. Főleg, hogy jön a jóidő!
Találkozhatunk februárban bármikor, csak beszéljük meg, mikor. (Bocsi 19-27ig nem jó)

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed
És tudod milyen szuper lenne????? Kár, hogy nem itt laktok. Szemben a Bölcsi, körös-körül játszótér, stb. Peti meg télleg egy angyal, tökjól elvan itthon, Kincsivel meg elvagánykodnának.
Szval télleg tökkár...Kép
szilvus
 
 


Magdi,
bocs, tényleg elírtam, úgy van ahogy Ed mondja, 300/negyedóra.

Ed, Sly,
akkor legyen 3 óra. Mindkettőtöknek jó? Ott talizunk, OK? Náluk az alvás hol ekkor van, hol akkor.


Moncsi
monyó
 
 


Sly! Szilvus!
Nem akarom én tömni Matyit, csakhát nem eszik túl nagy adagokat, és azt is csak 4x. Tápi reggel este 150-180 gr és 2x eszik még, jó esetben 1-1 adag kaját, de mindig van meg az 1 adag.
Hát nem túl jó evő, de nem aggaszt, csak néha rossz. Lehet hogy kicsit fusztrál az, hogy akik babók a közvetlen környezetemben vannak azok esznek mint a gép 5-6x. Viszont nem alszanak olyan jól.
Jó a megerősítés tőletek, hogy ez is normáális amit Matyi eszik. Kép Köszi!Kép
Ági

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Moncsi, bocsi, de nekünk a város másik végén a 3 óra késő. Ha apával együtt mennénk haza, akkor fél5kor kellene indulni onnan és legkorábban fél7re lennénk itthon. így jár az, aki bkv-val utazikKép
Azt meg nem akarom, hogy miattunk cikázzon a városban kocsival, nem beszélve a benzinről és a parkolási lehetőségekről.Kép
Nyáron könnyebb lesz, egész nap kint lehetünk velük a szabadban.
Szóval én csak akkor tudom vinni a gyereket, ha a délelőtti alvás alatt utazunk.
Ja, múltkor azért jött össze a tali, mert a szobában aludt el és ott max fél órát alszik.

Még mindig alszik...

Szilvus, remélem találsz valakit.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Szilvus, épp fel akartam ajánlani, hogy Sárával vigyázunk Petipötyre, amig nem lelsz másik bébiszittyót.Látom, Ed megelőzött.De ha úgy alakul, nyugodtan számításba vehetsz minket is.

Jaaaaaaaaj lányok, az én örökmozgómat még a betegség se tudja leverni a lábárólKép

Pusz, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Ed! ha mentek ma a Camponába kérdezd meg létszí, hogy a másik játszóház mennyibe kerül. Jövő hétre meg is beszélhetnénk valamit, ha nektek is jó. Meg mindenkinekKép

Én nem vagyok nagy játszóházjáró, a Récseibe szoktunk járni a babanetesekkel (Nóri haverjaivalKép). Nóri már nagyon igényli a gyerektársaságot, így minden lehetőséget megragadok. Ráadásul nem biztos, hogy jövő ősztől felveszik oviba, mert évvesztes. (az senkit nem érdekel, hogy teljesen szobatiszta, szépen beszél, egyedül eszik stb...) Úgyhogy még a jövő telet is át kell vészelni valahogy. KépPersze akkor annyiban könnyebb lesz, hogy Márk is "nagyfiú" lesz már, jobban tudunk majd mozogni.

Szóval nagyon várom már a jó időt, itt Harasztiban szuper játszó van lenn a Dunaparton.

Sly! Az esernyőbabakocsi szuper találmány, tavasztól Márk is abban fog utazni.Kép

Pusza:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Magdi, ok megkérdezem. Szóval haraszti jó hely? Mert kertesházat keresünk...

Léna, átadjuk Petit SáránakKép, nekünk messze van, nem tudunk minden délután Petinek udvarolni.

Jön a konyhából a túróval töltött zsemle illata...Kép

Ági, akkor én mit mondjak, hogy Kincső milyen evő??? Ma még csak szopizott, nem kellett neki a szokásos kenőmájas kenyér sem.
Kiváncsi leszek az ebédre.

Móki, Mariann, Humi, Timi és még sorolhatnám... merre vagytok?

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed! Én szeretek itt lakni.Kép Tudok eladó házat, megírjam priviben a paramétereket???? Hátha.....

Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Magdi,
ok, köszi, várom.
Ed, az unatkozó anyukaKép
(na jó lenne mit csinálnom)


hehehe, elszóltam magam, felébredt.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Ed! Vacakol a freemail, majd este megpróbálom elküldeni. Most már tényleg mennem kell, tiszta ciki, hogy itt lógok a neten, gyerkőcök meg szétszedik a lakást és egymást.

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok!

Léna
Télleg? De aranyos vagy!!Kép Kép De Neked is messze vagyunk ám nap-mint nap ide kilötyögni Sárával, plusz ha beteg akkor reggel 7-re...Kép

Ági
Szerintem Matyi, ha éhes lenne, enne többet. Egsézséges és csodásan fejlődő fiatalember. Ennyi elég nekiKép max. kinálgasd. Petinek szerintem hizott a seneke, amióta szivesen csipeget. Holnap megyünk mázsálásra, kiváncsi vagyok mit mutat a mérleg. De, ha az evés és az alvás között lehet választani, én az alvásra voksolnék. Mákóm van, hogy Petikém mindkettőben jó. Itt most nem a nappali alvásra gondolok, mert ugyebár ABBAN nem jó. De asszem nagy szerencse, hogy nem tanitott meg bennünket éjszakázni. Épp tegnap kérdezte egy kolléganőm (bennt voltunk a mh-en Petivel), mikor aludtam utoljára egyhuzamban éjjel 5-6 órát. Mondtam Neki "olyan keveset??"

Na mék, teszünk Petivel néhány tacepaot a Külker Főiskola környékére, hátha akad egy kedves főiskolás lány, akinek beleférünk az idejébe, s mellékesen sem rossz Neki egy bébiszitterkedésKép

Sziasztok!

Szilvusék
szilvus
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok? Kisfiam, Jozsó (József a tisztességes neve Apa után), 2004. május 15-én született.

Infók, albumok a profilomban.


Dancsi
Vendég
 


Monyo,
lehet, hogy nekunk inkabb a de. lenne a legoptimalisabb. Az, hogy Bia mikor alszik du, az mindig attol fugg, reggel mikor kel. Jo, ha holnap megmondom? Egyebkent ekkora babak miket tudnak ott jatszani a csuzdan kivul? Azert kerdem, mert, ha jol emlekszem, novemberben probaltuk a csuzdat a Brendonban, de nem igazan hatotta meg, csak egy picit, inkabb a nagyobbakat leste, azok miket csinalnak.
Ezek szerint csak 3-an mennenk? Hm... Most lattam, hogy Ed is ezt javasolta.

Zsu,
koszi a kepet. Nem tudtam, hogy ezt hivjak esernyokocsinak. Nekem is tetszik, mert kicsire ossze lehet hajtani es konnyu.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Magdi
Ti D.harasztiban laktok? Mennyi idő a belváros kocsival? Nagy a dugó reggelente és haza? Tömegközlekedve mennyi idő Bp?

Szilvus
szilvus
 
 


Szia Dancsi! Egy újabb májusi baba!! Nagyon huncut a kisfiad:o, mesélj róla!

Ed! Mail ment!

Szilvus! Az előbb nagyon részletesen válaszoltam a kérdésedre, de ez a sz@r net elnyelte a választ.Kép Na, akkor újra:
Tömegközlekedés: van helyi járat, HÉV megy be Budapestre, Erzsébeten 20 perc alatt ott van, egyébként a végállomás a Vágóhíd az nem tudom mennyi idő. Vonat is megy be a Keletihez és a Józsefvárosi pu-ra. Ez kb. 30 perc.
Én amíg dolgoztam autóval bementem a Pöttyösu-ig (20perc), onnan Metró. Az M0-s jól járható, ha nincs baleset.A Soroksári út folytatása a Haraszti út (én ezen járkálok), ezen mindig vannak autók, de azért lehet haladni.

Mára dugulok, remélem elmegy az üzim
Jó éjszakát:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok!

Koszonom szepen a dicseretet Lili neveben is! Kép A szeme szinet anyukamtol, a formajat a ferjemtol orokolte, de, hogy a seprus pillakat kitol? ;)
Jol vagyunk, szombatra kibukkant a 4. fogacska is. Az ejszakaink a szokasosak, 2-3x kel szopizni, a vegen mellettunk kot ki. Rosszabb esetben 7-kor kel, jobb esetben 8 korul es nagyon ritkan 9-ig is alszik. Csereben viszont nappal keveset alszik Lili, tobbnyire 1x egy 3/4 orat, ha kimegyunk setalni, akkor tobbet.

Tesoprojekt Kép Majd mi is szeretnenk, de leghamarabb Lili 1 eves szulinapja utan. Ez hamarosan itt van, igy parazok is rendesen, nem tul jo emlekeim vannak a szulesrol. Kép (Tudjatok ugyeletes dokinal szultem, a fogadott nem jott be. Volt oxitocin, kezzel tagitas, burokrepesztes, stb.)

KarmenKép Latom ovatosan haladsz a hozzataplalassal es mar biztosan eleged van a keresetlen hozzaszolasokbol. De. Kép A glutentartalmu dolgokat, ha 10 evesen vezetned be Orsinak, es liszterzekeny lenne, sajnos akkor is elojonne. A Kismama is irja, hogy 6 honapos kor utan be lehet vezetni, az http://otlettar.try.hu (meg szigorubb, LLL-es info)1 eves kor utan lehet adni. Sok benne a B-vitamin, ez pedig jo a babaknak.
A masik: tojas. Nem tudom, tudod-e, hogy a 15 honapos korban adando vedooltas (MMR) egyik vivoanyaga a tojasfeherje. Ezert erdemes a tojast, elobb a sargajat, utana a feherjet, bevezetni addigra, hogy ne az oltasnal deruljon ki, ha allergias lenne ra Orsi.
A tejtermekek kesoi bevezetesevel egyetertek. Kép

SzilvusKép Nem irigyellek, hogy megint bebiszitter utan kell rohangalnod.

MelyKép, szep lehetett a Balvanyos! 6x voltam mar Erdelyben, de sajnos telen meg nem.

Bocsanat, hogy most csak ennyire reagalok! De tolem mar ez is nagy szo! Kép
Udv, Sz.
szamoa
 
 


Magdi
Nagyon szépen köszönöm az infótKép Csak azért kérdeztem, mert hétvégén megint nekiestünk a "hol is legyen a házunk" projektnek (nálunk ez most fontosabb mint a tesó) és párom megtorpedózta az általam kiszemelt Csömört, Harasztiban találtunk szép új házakat, de persze kérdés, hogy az meiyk rész, stb.

Szamoa
Hát most én sem irigylem magamatKép

Kellemes éjt Minden babának és mamőnak,

Szilvusék
szilvus
 
 


Sziasztok!

Szamoa, végre! De jó, hogy megint itt! gyönyörű a kiscsajszi! A hozzátápis anyagot én is vésemKép

Szilvus, költöztök Dunaharasztira?Kép

Léna, jobban van a nagylány? Remélem az alvókáját nem zavarta megKép

Dancsi, üdv, üdv! Édi a fiad, már meg is néztem a képeket (bár kicsit több haja van, mint Andrisomnak - bár kinek nincsKép, azért nincs haragKép). Csinik a menyasszonyiak is! Furi, hogy a menyecskeruha is fehér. Azt hittem nem jól látokKép

Ed, vagyok, vagyok, de a tegnapi nap olyan furcsa volt. Dög fáradtan estem ágyba negyed 10kor, valahogy totál ki voltam ütve egész nap.Mondjuk este 6-8ig Andris rajtam lógott, a kezem majd leszakadt, de iccaka legalább jól aludt.

Lányok, ha a játszóház nem nagyon jön össze, ide is lehet jönni játszóházazni - már van hintaló isKép Bárki, bármikorKép Vagy együtt, akár. Hátha a fiatalúr már jobb házigazda leszKép

Mariann,Timi, Humi? Merre?????

Pusza, jó éjt,

Móki
móki
 
 


Sziasztok! Már megint le vagyok maradva. Bocs, de 4 kölyökkel elég sűrű tud lenni az élet! Most voltunk dr néninél, kisebb dolgokat ellenőroztetni. Ádámnak kicsit "zörgött" a mellkasa, szerencsére elmúlt, meg van vmi ronda piros folt a nyakán, vszínűleg bepállott, a nyála meg folyton odacsurog, mert ömlikj neki, ajogy fogzik. De szerencsére ez is javul. Eszternek megint volt egy kis gomba többlete, de az is ok, vasat kap, mert vérszegény. És úgy tűnik, csak el kezd kúszni a kisasszony, aminek igazán örülnék. Főként, hogy közben már fel tudja húzni magát, és nem kéne kihagyni a fokokat! Egyébként állati aranyos, ahogy a popsiján üget előre, de vszinűleg nem ez a legideálisabb mozgásforma! Egyébként Eszter 9,8 kg és 76cm, Ádám 9,1 kg és 74,5 cm.
Úgy tűnik a legnagyobbam mégsem megy még suliba, had érjen még egy kicsit, szóval nem unatkozom.
Néhány reakció, amire még emlékszem, hogy eszembe jutott:
tesó projekt: Mi ebből már ha igaz kimaradunk Kép vajon miért? Én amúgy nem javasolnék 2 évnél kisebb korkülönbséget, de van aki esküszik a 15-16 hónap ideális voltára!
Kaja és allergia: egyetértek Szamoával, amúgy én úgy tudom, hogy addig nem szabad gluténost adni, amíg nincs foga, mert állítólag a fogzással párhuzamban változnak az emésztő enzimek, és utána már jó bontja!
Bébicsősz: talán érdemes az tanító és óvóképzőn "plakátolni", szakmába vág, és vannak köztük tényleg tök helyes lányok! Ismerőssel semmiképp nem tudod megoldani?
Na, most ennyi. Mi is szívesen becéloznánk egy talit, csak jó volna jó előre tudni! Claire
claire
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: