[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom nekünk még mindig felet javasol a háziorvos :S

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Mindenkinek köszönöm a kedves üdvözlést, végül az 500. oldalra csak visszajöttem.
Beja írtam pü-t, az most gyorsabb volt.
Holnaptól leszek rendesen, és reagálok is mindenkire!
Tényleg szép álmokat! Tűztem aludni, mert leesek a székről!

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Szia Kukli! De jó, hogy itt vagy megint! Már nagyon hiányoltunk ám! A képek és a videó nagyon szupi! Úgy látom Katának jót teet a ht. Nagyon kikerekedett nem? Vagy csak én látom úgy? NAgyon vagány a csajszi, na meg persze Boti is! Nem semmi, hogy anyósék ilyen közel laknak, és ennyire nem "ugranak" a gyerekekért?? :roll:

A mi összefoglalónk:
- négykézlábra áll,
- kutyázik,
- nagyon gyors iramba kúszik. Mostmár mindenhol ott van. Az egész lakást bekússza. Nem tudom mikor lesz ebből mászás. Ha négykézlábra áll, kutyázik ha meglát valamit hasra vágja magát és kúszik. Szobából a nappalin, előszobán, ebédlőn keresztül kijön hozzám a konyhába.
- most próbálgatjuk, hogy naponta 2x kapjon mást szopin kívül.
- azt mondja, hogy Gerrrrrrgőőő.
Azt hiszem ennyi :oops: :roll:

Masut: igen anyuék nagyon megkedveltek egy fiatal családot. Sokat jártunk össze úgy a nagy család, és 2005 karácsonyán is elhívták őket és felajánlották, hogy mit szólnának, ha a családhoz tartoznának, és ők örömmel elfogadták. Azóta ha bármilyen családi ünnep van, akkor ők is ugyanúgy résztvesznek, mint bárki a családból. A férjnek nagyon messze él az anyukája, és így anyu a gyerekek mamája.

Nemlajos: masut az iwiw-en jött rá, hogy honnan ered a banokla. :wink: Ugye masut??? :D

banokla
 
 

 
 

Bálint baba és Livi fotók cukik :)

Zita hogy vetted rá Julcsit az önálló alvásra? :) :shock:

Bea köszi :)

Kép Kép Kép

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


És persze, hogy megint kimaradt valami. :oops:

Wicca: jó, hogy jelentkeztél. Nagyon szép Bálint. Hát azok a szemek, és szempillák!! :shock: :shock: :lol:

Bea: Majának jobbulást! Szerintem mehet az egész kúp! Hány kiló is pontosan? Felválltva lehet adni, kúp, nurofen. Reméljük nem lesz gond. Amúgy én is nagyon jó alvó vagyok, de ha a gyerek beteg sokkal többször felébredek megnézni, mi van vele.

banokla
 
 


Nemlajos, Banokla nem ismerősöd még az iwiwen? Akkor te is értenéd :wink:
Én nem csináltam semmit, egyszerűen Julcsi már nem alszik el cicizés közben, csak ha rendkívűl fáradt. Szóval leteszem szopi után, néha 1-2 percig még reklamál, néha meg egy hang nélkül elalszik. És olykor már cici nélkül teszem le, de az nem mindig működik :wink: Az fontos, hogy ki kell menni a szobából, amíg ott vagyok, addig játszani akar :)

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Jaj de kis huncut Karcsika!! :D

Lívia nagyon vagyány és milyen pofákat vág! :D :lol: Látom élvezi a hintázást. Én nem tudok véleményt mondani egyik pesti kórházról sem. Remélem hamar kiderül, hogy mi okozzta nála ezeket a kiütéseket, és soha töbet nem jön elő.

banokla
 
 


Zita: nálunk az elejétől Krisztián cicizés közben nem tud elaludni. Eszik, berakom a kiságyba és pár percen belül szunyál.

banokla
 
 



banokla : ééééééééééééééééééééérteemm mááár hogy miért ez a neved

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Wicca: sajnálom, hogy ti is küzdötök a hörghuruttal.

Erpé, Papillon, Moncsi: hajrá, hogy apa megtalálja a legjobb állást!!!

banokla
 
 



Banokla nem babafalvás vonalzóid voltak? mert azok nekem sem látszottak azért csináltam újakat!!

Bea én is úgy tudom, hogy 3 óránként lehet lázcsillapítót beadni és lehetőleg váltva Nurofen-germicid.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Nemlajos, a névről nem is írt Banokla, csak eszembe jutott, hogy iwiwen láttam a nevét és rájöttem, miért ezt a nevet választotta magának :D Látom, Moncsi is rájött. :lol:

Bea, jobbulást Majának! Mi amikor Germicidet adtunk, 1/3-ot adtunk és az is lejjebb vitte. Remélem, nem lesz tartós láza és simán le tudod vinni neki. Szerintem mehet egy egész.

Masut
masut
 
 


Banokla, én nem értem :) , nekem ismerősöm vagy az iwiw-en?
ha nem, akkor kérek egy pü-t:)
(Maja 7250)

Kuklika
köszi a gyors privit!
QueenBee édesek a tesók, tényleg nagyon huncut a Karcsika!
Wicca, Bálint baba is mennyit nőtt :D
A hintázó Livike is édes.

Maja most aludt vissza, ennél a szopinál már nemvolt olyan forró, hát remélem csak ijesztget minket ez a láz.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


hűűű, ez már megint rengeteg volt... :shock: :D

ÉÉÉÉljeeeeeeen, megjött Kukli!!!! :D
jaj, de szép ez a Katalány!!! és Boti is cuki!

nem is tudom, hogy írjak -e összefoglalót... elég lehangoló...
Máté ugye meggyógyult, no gyógyszer nemsokára, mert fokozatosan hagyjuk el.
kúszik, már elég gyors, jön utánam mindenhova.
hörghurut még van, de jobban van sokkal, tegnap végigaludta az éjszakát 8-6-ig 8)
mindent szeret, nem válogat.
képek holnap!

és a rosszak: meghalt a nagyim, apukám lábát levágták térd alatt.

járókáról írj légyszi egy privit, hogy mekkora, milyen (esetleg kép) és mennyi! és akkor továbbítom a barátnőmnek. köszönöm szépen!

Majának, Tehutinak jobbulást!

Katáinknak, Katalinjainknak nagyon boldog névnapot!

most eldőlök. ráadásul nem emlékszem semmire... pedig valamit tuti akartam még...

ja, szülinapi ajándék ötlet! :idea:
30 napig (ugye 30. szülinap??)minden napra kitalálsz neki valami kis apróságot. pl. kedvenc kajája, egy kv az ágyba, egy kis csokiszelet, egy hátmasszázs, egy fürdő bekészítése, esetleg veled megspékelve :wink: , stb... és ha még van ennyi időd, akkor a 30. nap lenne a főajándék, amit szeretne nagyon. ha nincs már ennyi időd, akkor felköszöntöd, és írsz neki egy levelet, hogy és most jön az ajándéka mellé egy 30 napos meglepetéshullám!

Wicca
de jó, hogy te is újra itt! Bálint nagyon helyes kishapsi!
hörghurutot sajnálom. érdekes, nekem a dokinő kifejezetten tiltja a köptetőt, mert hogy megfulladhat a cucctól, mivel nem tudja kiköpni... :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Csibb sajnálom a nagyidat és persze apukádat is . jól összejöttek nálatok is a dolgok... :(

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


jóéjt!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


sziasztok

[b]Katáknak nagyon nagyon boldog névnapot kívánunk!!!! [/b]

Kukli: :D :D :D édes a kis ünnepelted! és ahogy dumál.. megzabálom :D de ő sem áll le egy pillanatra sem hahahaha.. akár csak Nicot látnám :D Nico még nem dádázik, csak veszekszik, kiabál, sikít stb. Tapsikálás megy már egy hónapja kb.. ha valami tetszik neki akkor vigyorog és tapsol. asztalt hihetetlen gyorsan körbesétálja és mindent legór amit elér a kis hosszú ujjacskáival :D Ht-vel mi jól állunk : simán 200 g-okat bevág kajából. ma este volt az eddigi rekordja: 220 g Nestlé toscanai tészta (általában főzök neki de most későn értünk haza) aztán kunyerált a mi vacsinkból is nem keveset(párolt zöldség, lazac) aztán pancsi, és mindkét teli cicimet kiszívta :shock: :lol: lett is akkora hasa :D :lol: éjszaka én már csak vizet adok neki ha felébred.. védőnői tanácsra amivel végülis egyetértek..(ennyi idős gyereknek már nincs szüksége éjjeli kajálásra) az éjszakai evés csak egy rossz szokás, és ha éjjel eszik nappal nem éhes mert felfújódik a pocak. igaza volt.. mióta vizet adok neki csak azóta eszik jó adagokat nappal. egyébként mióta nem voltál megjártuk Norvégiát is, törpikém találkozott a HÓ nevű furcsasággal, ami nem igazán nyűgözte le mivel hideg :D Norvégia még mindig gyönyörű, gondolom képügyileg azért majd visszanézel ha lesz időd. Fogacska nálunk még mindig nincs, de küzdünk velük..
feldobok egy tapsis videót.. hátha felkelti az ünnepelt figyelmét :P
http://www.youtube.com/watch?v=IIR5N864FqQ
mire megírtam a hsz-t Nico felkelt másfél órával a vacsi, kunyera, kétcici után és megivott 200 gramm tápot :shock: )

Moncsi: barátnődet sajnálom. én nem tudtam volna megtenni.

Bea: Maja már most szuperbombázó!!!! :D

Tehuti: jobbulást, remélem gyönyörűszép hercegnőd nem kapja el!!!

Csibb: apuddal csak természetesen (bár amióta írom a hsz-t lehet már rég írtál és voltál is bent nála :? ) lesz neki hamar új lába és fog még szaladni Máté után :)

Nemlajos: nem semmi milyen kreatív (b)anya vagy te :D és Döme meg fantasztikus hogy hagy kreatívkodni :D Nico kiskutyám bezzeg állandóan a nyomomban van :D feláll a nadrágomba kapaszkodva és úgy sétálunk :lol:

Wicca: örülök hogy jöttél! Bálint nagyon helyes.. remélem tudsz gyakrabban jönni, nekem hiányzol ám!!!!

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Kukli, de jó, hogy újra vagy :) Kata imádnivaló, és egyre szebb! Örülök, h a költözés zökkenőmentesen zajlott, h Boti beilleszkedett és még bölcsibe is felvették!
Csak lesek itt a pápázós, tapsolós gyerekeken, enyim ilyeneket nem csinál... Mondjuk ezen nincs mit csodálkozni, én még sohasem pápáztam neki :) Tapsolni is csak ritkán.

Wicca, de jó, hogy benéztél! Bálint gyönyörű! Azok a szemek!

Banokla, tök jó, h ennyire pozitívan írsz a gyerekkorodról és a tesóidról. És én is felkaptam a fejemet az "örökbefogadáson".

Névnapi köszöntéseket bezsebeltük :)

Zita, szóval birtokos vagy :D
Ja, tök jó olvasni az összefoglalókat...

A mi négy hetünk (nem is olyan egyszerű):
- Kata továbbra is elképesztő ütemben nyomja a mozgásfejlődést. Bárhol feláll, lépked kapaszkodva a bútorok mentén, és ő is megáll már néhány másodpercre kapaszkodás nélkül. Ez utóbbi új fejlesztés, most hétvégén csinálta először, de azóta lelkesen gyakorolja...
- nagy zabagép, napi 4x kap ht-t, és mellette rengeteget szopizik, ennek megfelelően elég kerek is a csaj.
- éjszakáink mostanában tragikusan rosszak, ő is sokat ébred, bár szerencsére hamar visszaalszik
- lett két foga (alul)
- Samu jól van, az elmúlt szűk egy hónap nagyjából betegség nélkül zajlott egy-egy kisebb náthától eltekintve. Szerencsére asztmatikus nehézlégzés nem volt az elmúlt időszakban...
Most ennyit jutott eszembe.

Apa holnap dönt, h marad-e vagy elfogadja az állásajánlatot. Pontosabban holnap beszél hosszabban a főnökeivel.
Ja, Katka, te kérdezted: egy multinacihoz megy (illetve majd kiderül). Most hoznak egy új üzletágat Magyarországra. És hát manapság tényleg semmi sem biztos, de ez biztosabbnak tünik, mint az eddigi...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Betti: de igen babafalvásak voltak, de már csináltam másikat. :)

Bea: azért kérdeztem, hogy hány kiló Maja, mert nekem azt mondta agyerekdoki, hogy 7kg fölött mehet az egész Germicid kúp. Amúgy ismerősöm vagy az iwiw-en. :wink:

banokla
 
 



hehehehe.. tudtam hogy lesz előttem hsz.. na de ennyi?????!!!! :shock: :shock: még a 499. oldal végére pályáztam :lol: :lol:

Bea: Nico pont egy kilóval nehezebb Majánál! :lol: :lol: vérszegénységgel nem lesz gond, csak adj neki sok spenótot meg májat (meg persze a gyógyszart ;) )

Banokla: nekem is ismim vagy? :?

KépKép
KépKép
adryn
 
 



szerintem Bea nekem még nincs bejelölve az iwiwen, és azt hiszem adryn sem majd megnézem :)

Lassan megyek aludni, holnap suliszünet Korninak hátha tovább tudok pihenni..

Szépséges álmokkal teli átaludt éjszakát mindenkinek :) :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Na megyek én is jóéjt mindenkinek!!

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


na én is taknyolok egy kicsit, a fene ezt a járványt, ha ez nem lenne, nem is lennék beszarva, melyikünk kapja meg a H1N1-et, már egy ki egyszerű orrfújásnál is :lol:

Adryn, Nico 8250? pont jó súlyban van! Adom neki a gyógyszert, már ma elkezdtem :x

Queen Bee, azt hiszem van egy ilyen iwiw-es névlistánk, majd megnézem, hátha benne van a bejövőimben...de most én is jó éjt
Remélem Tehuti jobban van!!

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Lányok a tegnapi napomat senkinek sem kívánom. Kristóf kiesett a gyerekkocsiból fejre a járólapra a konyhában. Azt hittem rögtön szívrohamot kapok azonnal hívtam a mentőt (pedig Anyukám nyugtatgatott, h szerencsére minden rendben, Zoli is mind mondta, h semmi gond) pár perc alatt itt is volt a mentő ők is mondták, h minden rendben mert egyből felsírt a gyerek nem volt eszméletvesztés nem folyt vér ... de, h megnyugodjak bevittek a korházba volt röntgen aztán hazaengedtek. Kopp-kopp szerencsére nem történt komoly baj. Csak elfordultam a Vigantolért és megtörtént a baj.

Boldog Névnapot a Katáknak és Katalinoknak!
Nemlajos oké beiratkozunk a klubba :)
Papillon Hát én már vagy 2-3 hete naponta adok csicsókat Kristófnak, nem is tudtam, h ilyen jó dolgokra képes ez a csicsóka, én a piacon vásárolok egy nénitől kérdeztem mi van neki bio mondta a csicsókát, hát így vettem. Én a főzelékbe teszem pld. répa, csicsóka,cékla,krumpli vagy répa,csicsóka,krumpli, sütőtök szóval nálam az alap répa,csicsóka, krumpli + vmi más
Adryn köszi a cikket, hát ezt elolvasva az én drágaságom is már egy jó ideje kúszik mert ő tolat ezerrel a fotel alá és körbe körbe is forog , nos akkor most, h is van?
Tehuti, Bea, Moncsi,Wica nagyon aranyosak a babok!!!
Csibb drukk apudnak, h lelkileg rendben legyen, Máténak gyógyulást!
Tehuti gyógyulást!
Kukli üdv!!!! annyira édes ez a Kata lány! Mi is költözünk péntekre már azt tervezzük, h az új házban alszunk.
Huu, már nagyon késő van de valahogy nem tudok aludni a sok izgalom az éjjel is csak néztem a drágám, h tuti minden rendben van-e. Meg ez a költözés ma is futkostunk ide-oda vásárolgatni közben meg idegesek vagyunk mert futunk ki az időből+ a tegnapi stressz.
Na de most lefekszem
Jó éjt!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
bababi
 
 


kukorikúúúú!
Bocsi nincs időm reagálni, majd alvásidőben, csak úgy éreztem nekem kell ma keltenem. :wink: Azért köszönöm még egyszer a szíves fogadtatást.
Remélem Majabombázónk jobban van, és Bea is aludt :wink: valamicskét.
cupp

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszönjük a reggeli ébresztőt! Én is korán ébredtem ma, hála kislányomnak. Ma éjszaka amúgy másfél óránként sírt fel :?

Erpé, nagyon kíváncsi vagyok, hogy dönt a párod! Áááá, nem vagyok ám birtokos, max az uram :wink:

Adryn, Nico étvágya nem semmi! Hát kell is a sok mozgáshoz az energia :) Nagyon kíváncsivá tettél, hogy sikerült leszoktatni Nicot az éjjeli kajálásról? Volt pár sírás vagy egyszerűen elfogadta a vizet? Azóta kevesebbszer ébred?

Tehuti, Maja, hogy vagytok?

Bababi, hű, nem csodálom, hogy megijedtél, de fő, hogy Kristóf jól van! De jó, lassan túl lesztek a költözésen!

Na megyek, próbálok én is visszaaludni, mert ez az éjszaka most nagyon rövid volt :?

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Kukliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)
Ez olyan mint az előrehozott karácsony :)

Remélem mindenki jobban van már.

A mi összefoglalónk:
- Levi nagyon szeret oviba járni, sajnos az óvónők időnként kitalálnak valamit, hogy mit kellene Levinek már tudnia (popsitörlés, orrfújás) de persze azért Levi is hozza a formáját, szekrényeket borogat, "verekszik" stb.
- Lili feláll, pár napja lépeget is párat ha úgy meg tud kapaszkodni.
Felső fogacska kibújóban épp ezért elég rosszak az éjszakáink. És nagyon korán kel :(
Ma pl 6kor. Kapott cicit, aztán visszatettem az ágyába, mert van, hoyg ilyenkor még visszaalszik, egyébként meg dumál. Na most nem elégedett meg ennyivel. kimászott az ágyból. Egyszercsak jött csatogó tenyérrel :)
És akkor két kép:

Kép Kiskacsám :)
Kép Bohóc :)

Kép

Kép
gabka77
 
 


Kukli, üdv ismét a virtuális világban! :wink: Kata baba nagyott nőtt! Nagyon helyes a pöttyös szerkóban.

Akkor egy kis összefoglaló (bár igazán visszaolvashatnál.... :wink: :lol: )

Szonja miután előző hónapban nem hízott, most fél kilót szedett magára. Kúszik körbe-körbe, és tolat. Ha olyanja van négykézlábra áll. A szekrényen lóg egy maci, sokat nézzük, és ha megkérdem tőle, h hol a maci, akkor odanéz. :) Babáktól, gyerekektől extázisba jön (remélem nem tanár vagy óvónő lesz... :? ) Kajailag jól állunk, mindent megeszik, foga még nincs. De milyen különbségek vannak babák között?! Aki már megy stb. :shock: :roll: . Éjszakáink továbbra is jók, alszik végig. És ő is úgy alszik el, hogy betesszük a kiságyba, kijövünk, és elalszik magától. Taknyos volt, 10 napig szívtuk a nóziját. Kb. ennyi történt.

Bababi, jézusom, szegény Kristóf...elhiszem, h megijedtél. :shock:

Bea, Maja jól van? Láz lement?

Én rögtön rájöttem az iwiwen, h miért lett Banokla Banokla. :wink:

Este az gyógyszartól 37.5re ment csak le a hőm, és addigra Tomi is belázasodott. :shock: Most egyelőre nincs hőemelkedésem...remélem nem is lesz már. :roll:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


bababi nem semmi hogy megijedtél!! azért örülök hogy nincs semmi komoly baj..

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


húúha én még nem is írtam összefoglalót :)

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Szóval kukli!!

Mi már jól vagyunk ugye volt egy kis gond amiről hallotál,allergiás reakció, amire itt szarnak rá és nem fogják kivizsgálni csak ha még egyszer kétszer előfordul .. én meg azt nem fogom megvárni, ezért megyünk jövőhéten pestre..
egyébként jól vagyunk, már négy fogunk van, és most jön a fenti középső is :) Lívia is mászik, már nagyon gyors, végig szokott kommandózni a lakásba, egyik szobából a másikba . :D
most sajna én sem vagyok a legjobb hangulatba, izgulok hogy mitől lehetett ez az egész, és sajnos anyukám részéről is kapom az "ütéseket".. de majd lesz jobb is talán :)

Azért mindenképpen jó hogy itt vagy végre és nagyon nagyon nagyon örülünk neked :)

éééééééééés egy kép neked :)

Kép

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


szia Kukli :D

Velünk ezek történtek:
Eszti stabilan ül
eszeveszetten mászik, kedvenc hely nálunk is a fürdőszoba
Simán feláll kapaszkodva
van 4 fogacska
mi is tapsikolunk
Ha mondod neki, hogy ducc, lefejel :lol:
első szavunk jiji (Lili). Előszőr azt hittük, hogy véletlen, de nem :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


ja, szonja is mondja, h "bábá, báb, mamma, bebe"

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


mi minden reggel arra az ordibálásra kelünk mostanában hogy appa appa :D:D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Szia Kukli, jó hogy megint vagy! Kata nagyon sokat nőtt, fejlődött, még mindig, vagyis továbbra is gyönyörű!

Máté összefoglalója: Kezd mászni, alul kibújt a két első foga, mindja, hogy Apa és baba, kevesebbszer kel éjszaka, viszont mellettem alszik, még kétszer szopizik éjszaka, napközben meg már kétszer van ht.

Wicca Jó, hogy Te is jelentkeztél, Bálint is nagyon sokat változott, nagyon aranyos!

Nemlajos Én is hallottam az osztálypénzről, felháborító! Hü..e szülő! Miért kellett panaszt tennie! Ez volt az utolsó lehetőségünk (pedagógusoknak valamire) Mi általánosban ebből veszünk pzs-t, szalvétát, vesszük meg az Anyák napi ajándékot, a Mikulás csomagokat a gyerekeknek, stb. Még lehetne sorolni. És nem nagy összeg, havonta 300 ft. És már ezt sem lehet. Komolyan mondom, én már gondolkodom a pályaváltoztatáson, pedig szeretek tanítani, és szeretem a gyerekeket! De ezt már idegileg nem lehet bírni. Mindent elvesznek, a gyerekek egyre rosszabbak, és mindezt nettó 80-ért??!! Hát NEM!!!

Kép

Kép
rszg
 
 


És a képek:
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


inkább törlöm amit ide írtam:)

bababi: jajj, szegény picurka még jó, hogy ilyen masszívnak vannak kitalálva és nem lett komolyabb baj

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


gyöngyi írd vissza az a jó ha kiírod magadból én láttam már ugyis :oops: :oops: az a baj hogy neked kell jól érezni magadat a bőrödben úghyogy hiába mond akárki akármit hogy így is jó stb... én sajnos nem tudok tanácsod adni mert szoptatás mellett tényleg elég kevés megoldás van

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


látod, lusta vagyok még a visszaíráshoz is :lol:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


:D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


banokla megfejtve!!! :D

adryn, nagyon aranyos a tapsoló-ülő-álló-pakoló-mosolygó Nico! :)

bababi
, jézusom, a szívverésem is megállt! :o
Örülök, hogy nem lett nagyobb baj!

gyöngyi
, ez a ducc nagyon jó! :D Fő a kreativitás (meg se kérdem, hogy tanulta ezt meg :D :D :D)

rszg, megértelek. Én most pendítettem meg a sulimnak, hogy akkor megcsinálom az angol középfokot, ha továbbképzés keretében fizetik a részüket. Erre most mondják, hogy 2010-ben nem kapnak az iskolák továbbképzésre pénzt! :o És akinek pont ilyenkor jár le a 7 éve, az mit csinál? :o

gyöngyi, cicabogár, mi a baj? Vagy majd a lagziban elmondod ;)

Hoztam képeket:
Vízidündér:
Kép

Apa pocakjához bújva:
Kép

"és megnõtt a magas, a messze,
és csak a padló volt enyém,"

Kép

X-man :D
Kép

És hát a nap fénypontja:
Kép

Ugyanis az éjjel kitaláltam, hogy én pont most fogom Dömét visszaszoktatni az ágyába, és amikor felébredt éjjel 3/4 2-kor, próbáltam az ágyában visszaaltatni (Zita, erről is Te tehetsz! :D).
Aztán egy óra álldigálás, beragadt derék, kimerült idegrendszer, és több belőlem kiszabadult állat elillanása után bevittem magunk közé :)
Feladtam, az éjszaka az alvásé, Döme meg addig alszik köztünk, ameddig akar, én meg majd kicsit többet olvasok majd a kötődő nevelésről :wink:
Na de ma délelőtt azért mégiscsak sikerült, és már ez is öröm!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


hú itt vagyok babafotók csodaszépek!! :)

Anyuéknál vagyok lementem a dokihoz oltásért, nem volt a közeli patikában oltóanyag, elmentem egy másikba vmi fura nevűt kaptam, ami elvileg szezonális ellen véd, de a h1n1 ellen is van vmi benne :shock: vmi begrivac a neve..mire visszajöttem Karcsi aludt de elötte fél óra üvöltés..szóval cici nélkül is elalszik csak üvölt :)

nemlajos Lóci óriás lesz? :) majd egyszer...:)

bababi én is frászt kaptam volna...

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Gyöngyi!
Engem érdekelne a probléma,hátha ugyanaz,mint az enyém,és nem érezném magam olyan egyedül!Na? :wink:

Nemlajos!
Én is itt tartok!És semmi bajom nem lenne azzal,hogy köztünk alszik,ha kétszer ilyen széles lenne az ágy :lol:
Döme olyan szééééééééééééééép!

Kép
Kép
zazzy
 
 


nemlajos, rszg mi ez az osztálypénzes dolog?vki panasz tett ellene? :?:

Bababi a vigantolról jut eszembe én azt egy csomószor elfelejtettem beadni, főleg nyáron...még van egy kicsi az üveg alján..most kell újat kérnem..ebből lehet baja a gyerkőcnek? :roll:

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


ma is voltunk dokinál, már sokkal jobb, azt mondta, még holnap is kell mennünk, mert inhalálás után már harmadszor le is szívják egy szondával az orrát. aminek örülök, mert jó mélyről tudják kiszívni a dzsuzmit! 8)
férj elment az inhalátorért, végül csak 10 000 volt 15 helyett, és elég profi gép, úgyhogy vissza is szívta a pesszimista megjegyzéseit. :wink: (mindenképp akartunk venni, csak én megemlítettem ezt a szándékunkat az asszisztensnőnek, aki mondta ezt a lehetőséget, és még ő rá is kérdezett a dokinőre, aki simán rávágta, hogy igen, és már írta is az ajánlást, a legolcsóbb kerül 13 ezerbe, ez meg sokkal menőbb és jobb)
úgyhogy du-tól már inhalálhatunk orrszívás előtt! juhéjj!!!

Erpé
remélem, nektek is sikerül intézni valamit!

olyan jó, hogy itt van Kukli, mert most mindenki rak fel képeket! :P
olyan szépek a gyerekeink!!!
a videókat is mindjárt nézem!

tegnap már beszéltem apuval, ezt elfelejtettem írni este, és tényleg jókedvű a hangja!! :shock: :) kérdeztem, hogy van, mondta, hogy jól, aztán kérdeztem, hogy fáj? mondta, hogy igen, de ha nyugalomban van és nem mozdul akkor nem. erre mondtam viccesen, hogy akkor ne mozduljon, erre ő, hogy a nővérek állandóan nyaggatják valamivel, mert kaptak lóvét, és most tepernek 8) és akkor elütöttem azt a poént, hogy fizessünk-e még egy kört most azért, hogy hagyják békén? ezen jót nevetett. remélem, hogy férj ma hamar hazajön, és akkor ma be tudnék menni hozzá látogatóba.

ja, és köszönöm mindenkinek a kedves és buzdító szavakat! lehet, hogy nem mindig köszönöm meg egyesével, de nagyon jól esnek ám!!! :wink:

Gyöngyi
jövő héten már tutik leszünk, akkor randizhatunk, ha neked is jó! bárhol, akár el is ugrom érte!
és tényleg, mi a baj???

Nemlajos, Gyöngyi
milyen lakodalom????

és ha jövő héten lesz tali, jó lenne, ha épp akkor, mikor MOncsi jön pestre!!! :idea: és akkor végre tudunk vele is talizni!

jó volt a reggeli kiskakasszóra ébredni, bár csak most olvtastam... :roll: na mindegy, ez egy jó értelmes mondat volt... :oops: :lol:

Bababi
jaj, szegény ti!!! még jó, hogy nem lett semmi baj!

tegnapi szomorú történetem, nagyon kiborultam rajta...
du. 2 körül elindultunk Mátéval a normafára, sétáltunk fél 4-ig, majd mentünk Fanniért az oviba. alig tudtam megállni, annyi kocsi volt. nem is értettem, mi van itt, aztán bementünk, Fanni épp sünit gyártott krumpliból, meglátott, széles mosollyal az arcán kifutott hozzám, átölelt, én meg mondtam neki, hogy imádom, és most gyorsan öltözzön, mert MÁté is itt van, és ne melegedjen be, induljunk a dokihoz is, mert időre kell menni, erre iszonyú keservesen elkezdett sírni, és akkor látom a sok szülőt benn a teremben, és sápadtam el, hogy basszus, ma van a szülős barkácsnap!!! :cry: :cry: :cry: egész héten férj vitte, hozta Fannit, ezért én nem láttam a kiírást, ő meg nem szólt, meg el is felejtettem... :oops: olyan tehetetlen dühöt és fájdalmat éreztem, hogy így megbántottam a kislányomat, hogy ott bőgtem már vele együtt, és közben fogadkoztam, hogy megölöm a férjem! :twisted: bemenni nem tudtam, mert MÁtét betegen sem, de egyébként sem akartam volna bevinni ennyi ember közé. a dokit még le is mondtam volna, de az is volt ugye. és még cuccot sem vittünk, amit lehetne csinálni.. egész estémet megbélyegezte ez. ráadásul mikor pityeregve mentünk a kocsihoz, rámnézett, én mondtam, hogy ne haragudjon, erre könnyes szemmel rámnézett, és közölte, hogy ő nem haragszik, csak szomorú, na akkor teljesen kiborultam... :cry: :cry: (na már megint bőgök..)
aztán mondtam, hogy jövök neki eggyel, azt kér amit akar! és azt kérte, hogy itthon csináljuk meg az ujjbábot, amihez már megvettem a hozzávalókat, és azt akartam bevinni az oviba erre a napra. úgyhogy megcsináltuk, ma meg be akarta vinni, persze a wc- n feleljtette, de du. viszem utána!
na ezt most kiírtam magamból... :oops:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Ó,Csibb,ezt én is megkönnyeztem :cry: De jó,hogy sikerült kiengesztelni Fannit!azért felhívhattak volna az oviból,nem?

Osztálypénz:Szerintem sosem volt törvényes,de muszáj!És nem is értem az ilyen szülőket,nem a tanár teszi zsebre,a gyerekére van fordítva! :evil:

Kép
Kép
zazzy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: