[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

nagy rohanásban vagyok,csak bekukk.

Kópé,

milyen címen keressem a képeket a képtárban???
Már csak este leszek gépközelben,de első,hogy megnézem a postaládámat!!!Köszi!

Dóri
angelheart
 
 


Dóri,

Elvileg a mailben, ha rákattintasz, egyből az a galéria jelenik meg, de mindjárt nyilvánossá teszem, és idemásolom a linket.

Te is másold már be őket egy galériába lécci! Kép
Vendég
 


Vendég
 

 
 

Lanyok
A kepek nagyon tutikKép

Katus
Liza egy igazi muveszno ahogy pozolKépBeni tiszta O csak pasibanKépKép

Dori
A fiuk is meg Te is nagyon csinik voltatokKép

Kzsuzsa
Eszer baba nagyonk is jol taplaltKép Te gondolom meg tole jobban raertel dumcsizniKép

Kope
Anikod is nagyon kis bajosKép

Ildi
Lanyocskad sem panaszkodhat hurka terenKép

A kovi taliban elvileg benne vagyok,csak a jovo hetvegen jonnek vegre noveremek kicsit haza (1 honap) ugyhogy a hetvegeken mindenfele program lesz egyutt,de remelem majd megoldomKép

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!

Na feltöltöttem én is a jól sikerült képeket a képtáramba:
kep.tar.hu/kzsuzsa , 2006 Március 13, Babanet tali könyvtár.

Azt hittem, több képet csinált Gergő, de elég kevés volt sajn.. Legközelebb elorozom tőle néha a gépet Kép

Kataa: legközelebb remélem, látlak téged/titeket is Kép
Eszterke 2 hónaposan 6 kiló volt, valóban nem panaszkodhat ő sem Kép
Nagyon jó kislány volt, az első negyedórát leszámítva végigaludta a talit, max nézegetett egy kicsit néha, és visszaaludt Kép

Üdv: Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Na,vagyok!

Sziasztok!

Jó volt Veletek talizni,minden gyerek cuki!!!

Ildikém,és Zsuzsa,

remélem legközelebb sikerül korábban jönnötök,jó lenne!!!

Kataa,

köszi a bókokat,a fiúk nevében is!
A legközelebbiről nincs felmentés!

Kópé,

megsasoltam a képeket,azért egyik-másikon mint egy tehén úgy nézek ki...Mondjuk erről
csak én tehetek!
én még csak most másolom a képeket a gépre,eddig nem volt időm.
Tegnap itt volt a Békéscsabai barátném,és nyakuknkba vettük a várost.Jó volt nagyon.
Gyerekek anyóséknál,reggeltől estig,fél 7-re mentünk értük apjukkal.Õk is nagyon jól elvoltak,szinte egész nap a játszón,csak enni,meg aludni mentek a lakásba.

Katus,

én majdnem 100%,hogy 3 hét múlva is ott leszek.

Na,megyek ,rendezem a képeket...

Dóri
angelheart
 
 


Dóri!

melyiket szedjem ki az albumból? Kép

Elárulom, a rólam készültekből is szelektáltam. Kép
Vendég
 


Áhh,
nem olyan gáz...,ez van,sajnos a nem tudom magam jobban takargatni.
angelheart
 
 


Dórikám, annyira akartam veled többet dumcsizni, pl. azt is elfelejtettem, hogy akkor mikor jöttök Egerbe???Meg a mozzarellás tészta receptjét is kérem! De pontosan írd le, mert a kis csökött konyhatudományom tényleg alapvető!!!Kép

ja, én meg Zsuzsáék egyik képén konkrétan úgy nézek ki, mint egy púpos. Lehet, hogy az is vagyok, csak sosem látom magam hátulról?????

Katus
Vendég
 


Hát Csajok...enyém férj egy pancsert,ami a fotózást illeti.Bár ez nekem nem újdonság.
Olyan képeket csinált,amin az emberek akkorák,mint a hangyák...Kép
Na,mindegy.Ahogy lesz több időm-nemtom mikor-,csinálok én is egy albumot.

Katus,

én is sajnálom,hogy keveset tudtunk dumcsizni,de gyerekek mellett ez valóban nem egyszerű.Lehet,igaza van Kópénak:kéne egy csajos buli egyszer!
Eger?Hmm?!
Most ott néztünk wellnes hétvégét,és még jó lenne
a júniusi "akció" elött.
receptet küldöm,részletesen.Iwiwen,vagy mailben érkezik majd!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Dóri:
Most elaludtunk sajn, legközelebb igyekszünk időben odaérni Kép

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Megpróbálok egy pár szót írni, de nem nagyon megy. A Szabi már napok óta nem hajlandó elaludni délután és sajnos a Pannit se hagyja. Úgyhogy megy itthon az üvöltözés rendesen Kép
Már nagyon televan a t@k@m a családi élettel Kép
Úgyhogy vadul irigykedek, hogy el tudtok intézni ilyen wellness hétvégéket Kép
Remélem a kövi tali összejön, mert lemondtam a céges gyereknapi bulit Kép
Ma lesz meg remélem az eredmény az ovis fellebbezére, gondolom sejtitek, mennyire várom....

A képek tök jók lettek, csak nem értem, hogy miért látszik a Pannika rajtuk egy picit ducinak??? Kép Kép Kép

Mennem kell, mert egyszerűen nem bírok vele Kép

Cső, Ildiék.

Kép
Kép
macskási
 
 


Sziasztok!

Dóri, azért előbb -utóbb hadd lássuk azokat a pancser képeket! Kép

Zsuzsa,

Megkukkoltam Eszterke képeit a képtár-ban - továbbra is állítom, hogy a szeme egy az egyben a tied! Nagyon jók róla a képek, különösen a mosolygós. Kép

Ildi,

Panni baba nagy sikert aratott, amikor megmutattam az ismerősöknek a képeket. Kép
Szabi is nagyon rendes, aranyos, szófogadó kisfiúnak látszott.Kép Nálunk pl. már hetek óta téma az ebéd utáni nem-alvás. Valami iszonyú idegesítő tud lenni, amikor egész nap nyomatja a Zsolti. Egyelőre ott tartok, hogy ha nyugiban elvan a szobájában, már nem is érdekel, hogy alszik-e vagy sem. De bevallom, volt egy nap, hogy már napok óta nem aludt ebéd után, és éreztem, h nem bírnám idegekkel a délutánt: kapott egy germicid C-t... És valahogy egy időre visszaállt a du-i alvás reflex. Kép

Welness hétvége: nálam is csak álom! Ma pl. azon kaptam magam, mikor a vacsi után próbáltam rehabilitálni a konyhát, hogy milyen jó is ez! GYerekek az apjukkal örjöngtek a nappaliban, én meg hosszasan törölgettem az asztalt, söprögetettem, mosogattam, mindezt csendben és EGYEDÜL! Jó volt... Kép Hát ennyit a wellnessről...
Vendég
 


Na Pajtások, háj!
Tök atom az új fórum!
Olvasgatom a régi hsz-imat, eléggé felnyomták az agyamat néha :)
Hol lehetnek azok a régi fórumozók, akik akkoriban naponta írogattak?
És Októberrrel mi lehet, meg Hugibabával?

Puszi, Ildiék.

Ui: Várjuk a következő találkozást.
macskási
 
 


Kópé: köszi :)
Végülis állítólag mi is hasonlítunk Gergővel, úgyhogy ezen nem fogunk összeveszni, hogy kire hasonlít jobban :D

Alvás: hát ami azt illeti, én sem aludtam soha az életben délután ovis koromban, az őrületbe kergettem minden felnőttet ezzel. De szerencsére az óvónéni kedvence voltam, úgyhogy mindig engedte, hogy rajzoljak alvás helyett :D

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok

Megvolt a 12.heti UH-m :) Minden OK nyaki redő fronton.A baba CRLje: 67mm :lol: :lol: :lol:
Nagyon kis virgonc volt,a doki először meg sem tudta vizsgálni :roll:
Most voltam először az új kórházban,és 11-re volt időpontom,be is hívtak időben,20 perccel később már az autóban robogtam az iroda felé. Szóval legalabb pontosak.
A nemére is mondott valamit a doki,hogy szerinte 96% biztos,de még egyenlőre titkosítom az infót a következő UH-ig,hogy tuti legyen.

Ebed után nálunk kötelező az alvás,mert estére nem hogy jobban elfárad ha nem laszik,hanem extra hisztis lesz és az ugye senkisen sem jo. :oops: Ugyhogy én erőltetem még mindig,annyi a különbség,hogy hétvégén én is mellé fekszem,és igy tobb esely van a sikerre:) Ja es nem tuolsó sorban én is alszom egyet :wink:
Moat hogy nyar van és világos ,mar vége jó világnak 9-nél előbb sosem alszik el... :shock: Hát ilyenkor azért már vágyom a csöndre én is..
Tudom /tudom ,lesz ez még igy se ham egjön a tesó,meg egy gyerek nem gyerek,de azért a munka meg az otthoni htb meló is marha fárasztó am...

Ja a csajos,dumálós bulit én is támogatom,imnel hamarabb annál jobb :lol: :lol:

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Jó estét!

Mi van? Merre vagytok? Sehol senki napok óta? :twisted:

Kata, mikor lesz a következő UH, amikor végre megtudjuk a nemét? Neveken gondolkoztatok már?

Dóri,

Te merre jársz? Régebben nem telt el nap Nélküled! :wink:

Zsoltit szerencsére felvették oviba, bár nem abba az épületbe, amelyiket megnéztünk, és amelyik annyira tetszett neki (2 épülete van az ovinak), de sebaj, állítólag ez még jobb, szebb a kertje stb.

Ildi, Nálatok mi újság ovi fronton? Sikerült elérni valamit?

Többiek! Tessék jelentkezni és helyzetjelentést adni a bébikről!

Egyébként mostanában senki nem szül a klinikán? (Vagy csak nem mernek írni szegények, mert minden másról locsogunk... :lol:)
Vendég
 


Sziasztok!

De nagy csend van az utóbbi napokban!

Kópé: gratula az ovihoz! Amiket meséltetek, hogy működik az oviba felvevés, még jó, hogy egyáltalán felvették Zsoltit!
Drukk Ildinek is, remélem, sikerült nekik!

Mi kedden voltunk méretkezni, 6550 g a kisasszony, 2.-án lesz 3 hónapos. Most kevesebbet hízott. Eddig átlag heti 30 deka volt, most kb 20 deka, de azt mondták, ez is bőven elég. Végülis ha belegondolok, ha tartja 1 éves koráig a heti 30 dekát, mekkora lenne már 1 éves korára? :shock: :o Szóval jó ez így :)

Ja, képzeljétek, kb 1 hete átalussza az éjszakát, nem kel már sem enni se másért!
Este 9 körül eszik utoljára, reggel meg 6:30-6:45 körül kelünk. Juhhuuu :D :D :D

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok csajok,en is csak neztem hogy hogy befagyasztotam a topicot :lol:

Kope
Gratula az ovihoz,hidd el a dolgok mindig azert tortennek ugy mert ugy lesz jo. :roll: :wink: Az udvar nagyon fontos egy oviban, hogy nagy,jo levegos,sok jatekkal teli legyen.Ugyhogy szupcsi lesz ez Zsoltinak :!:
Hat a kovi a genetikai 18.heti elsz,akkor remelem ar latjak jobban.Nvekkel majd akkor elesben ham ar tudjuk a nemet.Egyebkent a lany nev az marad ami Alex lett volna.Nem varialunk tulsagosan :lol:

Zsuzsa
Gratula a kilokhoz meg az alvashoz,gondolom milyen jol esik neked is:)

Rakok par Anyak napi kepet.
Kép
Kép

Szep hetveget.
kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Kataa:
Hányinger, ilyesmi elmúlt már amúgy, jól vagy? Vagy volt egyáltalán?
Kíváncsi vagyok ezerrel, hogy kiffiú lesz vagy kiscsaj :)
Alex nagyon fess fiatalember amúgy!

Az titok, hogy most melyik kórházba jársz?

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Az újabb találkozót jövő szombatra, jún. 3-ra tervezem. Gyertek, ugyanott, 1/2 10!!! Jó az időpont?

Katus
Vendég
 


Katus,
Pont aznap lesz Anikó (egyik) egy éves szülinapja, de csak délután, úgyhogy megpróbálunk legalább beugrani.

Kata,
Nagyon csinik vagytok! Már én is várom az ovis anyák napjákat! :) Alexnek meséltél már a kistesóról?

Zsuzsa! Nagyon szép súlya van Eszterkének! Az éjszaka átalvásához meg külön gratulálok neki! :)
Vendég
 


hello kislányok!

találka lefújva!
egyrészt senki sem jelzett vissza kópén kívül, másrészt , szombaton irtó rossz idő lesz, harmadrészt mind betegek vagyunk, takony és torokfájás.

puszi!

katus
Vendég
 


Sziasztok!

Katus: Kár, hogy le van fújva, épp most akartam mondani, hogy megyünk.
De ha ilyen rossz idő lesz, akkor tényleg nem érdemes, majd legközelebb!

Kópé: most nézem, Anikónak tegnap volt az 1 éves szülinapja?
Nőjjön nagyra, sok puszi neki!!

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Katus!

Egyrészt :cry:, másrészt jobbulást!
Ami meg az időt illeti... engem mély depresszióba taszított a hír, hogy idén nem lesz nyár. Már a tavalyit is alig éltam túl.

Zsuzsa! Köszi, hétvégén ünnepeljük a kiscsajt! Nem tudom mit fog szólni, de a gyertyát még valószínűleg a Zsolti fogja elfújni.
Vendég
 


Katus: jaj, bocsi, bunkó vagyok.. :oops: :(
Jobbulást Nektek!!

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Ahogy nézegetem ezt a topicot, itt már egész más irányba terelődött a szó, ami nem baj, csak én inkább magáról a klinikáról, orvosokról szeretnék információkat kapni. Így ha tudtok, kérem segítsetek!
Jelenleg 11 hetes terhes vagyok. Már kétszer voltam a klinikán, jövő héten lesz a 12. heti vizsgálat és végre szeretnék orvost választani. Eddig az UH-t két orvos csinálta, Fekete dr. és ... Zorán dr., akiről néhányan absz. pozitívan nyilatkoznak, de nekem Fekete dr. sokkal szimpatikusabb volt, mert nagyon kedves volt hozzám. Ismeritek-e Őt, illetve van-e már Róla tapasztalat?
Olvastam néhány orvosról már kritikát, sajnos többekről azt, hogy ünnepek idején nem mennek be- és én dec. 22-re vagyok kiírva...
Szóval a választásomnál ezt is szeretném figyelembe venni, hogy ki az az orvos, aki esetleg Karácsonykor/Újévkor is bemenne szülést levezetni, ha már a kezdetektől hozzá járok.
Még egy kérdés; egy-egy alkalommal mennyit szoktak adni az orvosoknak - tudom, hogy ez tabutéma, de hátha segítene ebben is valaki. Előre is köszi!
kabóci
 
 


Szia Kabóci!

Hát igen mi már eléggé baba-mama klubként működünk, ahogy azt a másik SOTE-s topicban megjegyezték... :oops: Valószínűleg ezért mernek kevesen bekapcsolódni, ténylegesen a Klinikát érintő kérdésekkel. (Lehet, h kéne egy Soten született babák topicja?)

Ami dr. Feketét illeti, én is csak jót tudok mondani róla, bár én is csak UH-n jártam nála többször is, illetve ő vett fel az osztályra műtét előtt. Valóban kedves és megnyugtató személyiség. Belics Zoránt nem ismerem. Majd Zsuzsa tud többet írni róla, neki ő volt a dokija.

Ami az ünnepeket illeti, szerintem kérdezz rá, hogy mi várható. Bár általában úgy szokott lenni, hogy ha egy doki szabira megy, van helyettese, és hozzá mehetsz terhesgondozás alatt is, illetve szülésnél ha a doki nincs ott. A helyettesítő dokit is alkalmad nyílik megismerni még a szülés előtt, úgyhogy szerintem ezen ne aggódj.

Ami a "hálapénzt" illeti, arról privát üzenet megy...
Vendég
 


Sziasztok!

Kabóci:
Nekem Fekete doktor az orvosom, hozzá jártam 15. héttől és ő is császározott. Bátran ajénlom bárkinek. Nyugodt, türelmes, soha nem érezteti az emberrel, hogy rohanásban van éppen, a legtöbb 15 perc volt, amit vártam rá.
Profi ultrahangos és nagyon alapos. Mikor már vagy tizedszer voltunk UH-n, akkor is vagy negyedórát nézegette a babát, hogy minden rendben van-e.
Császár előtt bejött este hozzám beszélgetni és elmondott mindent részletesen, és utána is lejött többször a gyerekágyra, hogy hogy vagyok.
Az ünnepeket illetően nem tudom sajn, enyém babó márciusi, de kérdezz rá!

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Kedves Zsuzsa és skála kópé!

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat! Örülök, hogy ilyen pozitív véleményeket kaptam Fekete doktorról, tényleg én is ezt éreztem azon az egy vizsgálaton is.. Esetleg a mobilszámát meg tudjátok adni vagy érdeklődjem a klinikán?
Előre is köszönöm!Köszönöm a hálapénz infót is!!!
kabóci
 
 


Kabóci:
Úgy érzem, nem helyénvaló a tudta nélkül megadni másnak, de mikor megkértem, hogy hadd járjak hozzá, kérés nélkül megadta nekem, szerintem meg fogja adni Neked is!

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


ok, persze, ezt én is így gondolom, csak más fórumon simán ment a mobilszám "cserebere", amin én is meglepődtem, azt hittem ez amolyan internet/chat sajátosság..de majd jövő héten megkeressük.

Egyébként, ha van még egyéb hasznos tanács a klinikával kapcsolatban, akkor nagyon szívesen venném, lévén első baba/szülés.. :))

Azt is olvastam, hogy érdemes szülésznőt is keresni, de lévén, hogy a mi picink Karácsony táján várható, nem hiszem, hogy mondjuk 24-én este 8-kor csak miattunk bejönne bármely kiválasztott szülésznő..Ezzel kapcsolatban mi a véleményetek?

Persze tudom még nagyon korai ilyeneket kérdezni és hát azért izgulok is rendesen, hogy minden rendben legyen ezzel a kis picivel a még hátralévő 28-29 hétben:)), mert mindenhol olvasom, hogy ugye ott lebeg Damokles kardja szinte végig az ember feje felett..de fő az optimzmus:))
kabóci
 
 


Sziasztok.

Kópé
Marcellino baba beindult forgás terén már megy oda-vissza, hátról-hasra és hasról-hátra.Jön a fogunk felűl is nem nyűglődünk csak nyálladzunk, de azt nagy mennyiségben.Hihetetlen mozgékony, napközben már 1 óránál többet nem alszik, de így legalább éjjel békén vagyok hagyva :lol: és nyugodtan szundikálhatok.
Mostanában az-az 3-4 napja rászokott arra, hogy csak oldalfekvésben képes elaludni.Olyan édi, hogy forgolódik és nagy kacagásokban fejezi ki a sikerélményeit.

Na mostmár lelövöm magam, mert lassan már regény lesz a beszámolómból.

Minden Babának, Anyának, Apának és Pocakosoknak további szép napsütis hetet kívánunk.
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Zsuzsa
Megnéztem a képeket és mojd besíeltem a nevetéstől amikor hozzáolvastam a kis idézeteket.
Nagyon jók a képek és a kiscsajszi is nagyon huncutka.
Szépek vagytok az esküvői képen is.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Inci: köszönjük szépen mind ahányan vagyunk! :)

Mi történt itt amúgy, ciánoztak? Tessék jelentkezni, irgumburgum! :lol:
Dóri igazoltan hiányzik, nincs otthon netjük most :(

Mi tegnap voltunk 3 hós oltáson és méretkezni. 6,90 kg, 63 centi a kisasszony. Megint nagyon bátor volt, csak picit nyüsszögött, igazából nem is sírt, de apa felvette és akkor már minden rendben volt, vigyorgott tovább.

Doktor néni mutatta, hogy hogy kell tornáztatni a bébit, hogy segítsük megtanulni fordolódni meg felülni.

Puszi mindenkinek:

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok Anyukák!
Rég jártam erre.De végre van valami,illetve valaki akit megtudok Nektek büszkén mutatni......
:)
Pénteken voltunk 4D uh-n
785g most a kicsi lány és azt mondta doki néni ,ha így haladunk 3500g is lesz....

Szerintetek az én 156cm magasságomhoz nem nagy a baba?
Dokinéni mondta ez egy átlagos baba de én kicsi vagyok hozzá.....

mitől függ a császár?
És ezt meglehet a dokival beszélni,vagy Ő rögtön mondani fogja ,hogy szerinte megtudom szülni vagy császár lesz.
csak pocakom van ,se combomra se fenekemre nem ment semmi és csípőbe se megyek szét....
Kicsit félek mostmár pedig van még időnk

és amit szeretnék még megkérdezni ,varrásnál ha repedek kapunk mi érzéstelenítést vagy fogakat össze kell nagyon szorítani????
:oops:

kezdek kicsit félni ettől a szeptemberi naptól....

egyébként minden rendben rengeteget alszom ,doki még nem írt fel semmi vasat,csak pezsgőtablettában iszom magamtől, 2 hét múlva kell mennem cukorterhelésre.

na nem nyafizok felrakok 2 szép képet Viki babáról
suezika
26+3
Kép Kép
suezika
 
 


Szia Suezika!

Jók a képek a babáról!
A klinikán csinálták? Ha igen, megírnád, mi mennyi? Nekem is lassan aktuális lesz...

Üdv,
Orsi

Ja és szerintem a kérdéseidet nyugodtan tedd fel a dokidnak. Kinél fogsz szülni?
osoa75
 
 


Orsi!
Nem ,nem a SOTÉ-n csinálták ott 15.000Ft lett volna csak a vizsgálat.

13.kerületben voltunk a Kárpát u 9.
4D ultrahangrendelő....
www.4dultrahang.hu

Itt megnézheted őket,egyébként csak ajánlani tudom a Kleopátra házban van ez a rendelő,1 hét alatt kapsz időpontot,
maga a vizsgálat ami nemcsak 4D-ből áll hanem genetikai is és alapos
9000Ft
ez kb 20perc
vhs kazetta 1000ft
cd-re 30db kép 1000ft,cd-t ők adják
dvd film ami teljesen ugyan az van felvéve rá ami a vhsre az 3000ft.

nagyon alaposan megnézte babát a dokinéni és mindent megmutatott. sajna Nekünk volt 3om utcával előtte egy koccanásunk, belénkjöttek hátulról ,ezért párom lemaradt az elejéről, de mikor megérkezett neki is mindent megmutatott mégegyszer,Én csak dícsérni tudom azt a helyet.
Ja és uh előtt kapsz egy sportszeletet.....nyami.....

Hidvégi János Adjunktusnál lesz a nagy esemény ha nem megy szabira.....ugyanis akkor szokott szept elején mindig szabadságolni ,ezt is meg kell tőle kérdeznem legközelebb.....
su
suezika
 
 


Szia!

Nahááááát! Én is nála fogok szülni-elvileg és szültem. :D
Amúgy köszi az infokat.
Ha kérdésed van vele kapcsolatban ( ha első szülésed), írj nyugodtan!
Amúgy teljesen Ok volt a szülés nála.

Üdv,
Orsi
osoa75
 
 


Sziasztok lányok,

ma beszéltem Dórival, egy hónapig nincs náluk internet, azért nem jelentkezik. Ugye milyen üres a fórum nélküle?
Kópé,
igazad van, csinálunk egy sote babás topikot? Tényleg ne erről szóljon ez a topik, nagyon "elháziasodott" ! :D

Mit szóltok? Ott kibeszélhetjük a napi pelusok témáját, az orvososdi meg maradna it!!

Katus
Vendég
 


Szia Katus!

Én abszolút támogatom! Naná, végre egy ötletem ami megvalósulni látszik! :D Meg aztán írnivalóm is lett volna, de nem mertem előhozakodni vele, mert tényleg nem ide tartozik.

Suezika,

Nagyon jók a képek, szép kis baba lesz!
Szerintem, ha nincs kizáró okod a normál szülésre, akkor még ráérsz azon gondolkodni, hogy császár lesz-e vagy sem. Miért lenne? Ha minden OK veled és a babával, akkor természetes, hogy a természetes utat kell válaztani. Az, hogy alacsony vagy és a baba esetleg nagy lesz, az úgyis csak az utolsó hetekben dönti el a dolgot, addig ne is gondolj a császárra. :)

Inci,

Gratulálok Marcellnak a mutatványokhoz, de ezt majd a Babás topicban folytatjuk! :wink:


Katus,
Akkor mi legyen, ki indítsa? Neve lehetne "SOTE I. - baba-mama klub"? :)
Vendég
 


Kópé,

te mint az ötlet szellemi anyja, indítsd el légyszi!

Katus
Vendég
 


Katus!

Megtörtént! :)



F I G Y E L E M !

Ezúton értesítünk minden régi motorost, hogy a jelenlegi topic feletti sorban új topicot hoztunk létre! Várunk szeretettel minden babás mamit, illetve minden, a kórházhoz nem szorosan kapcsolódó téma kibeszélésre is ott kerítsünk sort!

Gyertek!
Vendég
 


Sziasztok!

Hova lett a Baba-mama klubos topik? Nem találom, pedig itt volt, már jártam is benne.. Rákerestem, úgy sem találtam :shock:

Vagy csak én vagyok vak?

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Zsuzsa,

Én is keresem! Tegnap este próbáltam beeleírni, és egyszercsak eltűnt! :evil: Írok a szerkesztőnek!

Kópé
Vendég
 


Sziasztok Lanyok
Ensem talalom.Pont a szerkesztonek akartam irni de Kope megelozot.Koszonettel :lol:
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Orsi!

Ez nagyon jó hír,hogy végre valaki ismeri Dokibácsit.
Persze,hogy lennének kérdéseim,csak azt szeretném megkérdezni emilbe kérdezősködjek vagy ide is írhatok Neked??????

Anyukák,Ti most átvándoroltatok innen,de ha kérdéseimet Nektek is szeretném feltenni átmehetek oda is?Hiszen biztos ezt a topikot már nem nézitek meg és azért sokat tanultam ám........
:)

Mindenkinek szép vasárnapot
suezika
suezika
 
 


Suezika,

Dehogynem! Fogunk ide jönni! :) (Sőt egyelőre csakis ide, mert a másik topic eltűnt :x )

Éppen az lenne a jó, ha itt maradnának a babavárással, vizsgálatokkal, klinikával kapcsolatos témák, a másikban meg a klinikán született gyerekekkel kapcsolatban csevegnénk, hogy ne itt beszéljünk meg olyan dolgokat, ami nem kimondottan a klinikás topicba tartozik (pl. mit csinál a baba, hol nyaralunk a nyáron stb...)

Kópé
Vendég
 


Sziasztok!
Segítségre volna szükségem. A gyerekdoki azt mondta, hogy mindenképpen ajánlja a vírusos agyhártya elleni oltás beadását(nem kötelező).
Sok ellenvéleményt hallottam és nem tudok dönteni. Az oltás kedden lenne esedékes addig kérlek írjátok le a tapasztalataitokat, véleményeteket.
Nagyon fontos lenne, mert a ti tapasztalaitok maiak (frissek).
Előre is köszönöm!
Üdv mindenkinek!
katuci07
 
 


Katuci

Én mindkettőnek beadattam. Mekkora most a bébi? Mert 1 éves kor után elég egy oltás, alatta kettő kell.

Kópé
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: