[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Szia Kataa!

Nagyon gratulálok a kistesóhoz, és a szopihoz pedig sok szerencsét kívánok majd!
manóci
 
 


Sziasztok,
még új vagyok, olvasgattam sokat, de az alábbiakra nem találtam elég infót:
Van köztetek esetleg olyan, aki Belics dokinál szült? Örülnék, ha megosztaná velem a tapasztalatait..
Szülésznő témában is szívesen meghallgatnám a véleményeteket, érdemes-e előre választani, ha igen, hogy működik ez a dolog?
Köszi előre is
aggódós kismama
domama
 
 


Kedves Katus !
Köszönöm szépen az infót.Az ismerősödet hol érhetném
el,egy kis tapasztalat szerzés céljából? Én győri vagyok,és itt egy orvos sem javasolja a terhességet.

köszi
tina
tina1970
 
 

 
 

Tina,
mindenképp keress fel egy speciális immunulógiai központot is, majd megkérdezem az ismerősömet, hogy ő hova jár. Ott felmérik szakszerűen a helyzetet!

Katus
Vendég
 


Kataa,

írj emailt, és válaszolok tali-ügyben, mert nincs a profilodban cím!

Katus
Vendég
 


Köszi Katus!

Tina
tina1970
 
 


Tina,

az ismerősömnek is Beke dr. úr intézte az immunulógiai kivizsgálkást, úgyhogy szerintem keresd őt, és a már bejáratott útvonalon elindít!

Katus
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem...
Múlt hétvégén Marcika születésnapját ünnepeltük.Csórikám vasárnap de.-re betaknyosodott.Már kezd általánossá válni nálunk,hogy amikor valami ünnep van,mi lebetegszünk....
Hétfőn éjjel már nagyon szarul aludt,fulladt,sípolt.Kedden le a dokihoz,fonendoszkóp nélkül hallani lehetett,hogy aszthmatikus jellegű a légzése.
Egy szót nem tudott végig mondani,tök fáradt volt.Kaptunk egy csomó gyógyszert,most egész jól van,de majd megyünk valamikor pulmonológiára.Ja,anyósom apósom allergiásak....,van honnan örökölnie.Ezt most vírus okozta,de nagyon ritka az,hogy önmagában vírus legyen az ok,keresni kell majd az allergént.
Aztán!Napok óta viszket a feneke.Már ki voltunk,amikor nyafog,hogy viszket.Kiderült,hogy zavarja a pelus.Hát ezt is megértük!Három évesen,óvodai látogatás kapcsán megérett rá,hogy szobatiszta legyen.Nagyon ügyi pisi,kaki minden megy az ÚJ bilibe.A régibe semmi nem ment.Ez most egy occsó,de kényelmes bili.
Alváshoz még felrakom neki a pelust.Du. még nedves,de éjszaka után tök száraz!Hogy van ez?Nem a kevesebb alvás után kéne száraznak maradnia először?!Na,majd ha felébred meglátom.
Írtó büszke magára,na meg persze mi is.
Boti meg csodálja.Amikor kimosom a bilit,és lerakom a földre,oda megy és inni akar belőle a kis majom!Hát ,az eszem megáll,miket csinálnak...
Na,megyek a dogomra...
Puszi Mindenkinek!!!!

Dóri
angelheart
 
 


<font color="0000ff">MINDENKINEK BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK!

Õ az, aki halkan
Bölcsőd fölé hajol,
Õ az, aki neked
Altató dalt dalol.
Megmosdat, megfürdet
Megfésül szépen,
Tündér mesét mond
Lágy téli estéken.
Amikor beteg vagy
Õ az, aki ápol,
Két szemében mennyi
Aggódás, gond lángol.
Õ az, aki mindig
Imádkozik érted
Nincs, óh nincs határa
Nagy szeretetének.
Tele van a lelke
Érted égő fénnyel,
Ne bántsd meg őt soha
Engedetlenséggel.
Kép
Marcell</font>

Kép
Kép
incike
 
 


FJ35
Én is ittam a teát, egy héttel hordtam túl a manót és indított szülés voltKép

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


sziasztok,

talisok,
gyorsan írok, ölemben benivel-tollat szopogat...
jobb lenne mégis a vasárnap de.-i találkozó, mert szombaton vissza kell szaladnom egerbe megírni egy zh-t.gyertek lécci-lécci akkor! remélem mindenkinek jó!!!

katus
Vendég
 


Katusom,

nekünk az is jó!
A de. az mit takar?,fél tíz-tíz???

Dóri
angelheart
 
 


Igen, 1/2 10!!!

katus
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!


Még február környékén jelentkeztem be hozzátok, a 2005. őszi topikból. Sajnos nekünk elment a kisbabánk még tavaly márciusban, azóta is próbálkoztunk nem sok sikerrel. Azóta is menstruációs gondokkal küzdök, szóval nem igazán álltam helyre. Ezért gondoltuk hogy bejelentkezünk a Sotéra, hogy kivizsgáljanak minket. A férjem folyton azt mondogatja hogy úgyis velem, nálam lesz a baj, mivel nekem vannak menszesz gondjaim. Voltunk is a Sotén a múlthét szerdán a Dr.Murber Ákos megvizsgált és közölte hogy akkor meg kell csináltatnunk a hormonvizsgálatokat. 4 vérvétel, 1 vizelet, a páromnak pedig az andrológia, illetve ondóvizsgálatot. Most várnunk kell még a menzeszem esetleg megjön és mennem kell vérvételre. Lenne néhány kérdésem hozzátok!!

Volt-e már vmelyikötök ezen a vizsgálaton?? Milyen volt a tapasztalata? Mire lehet számítani stb???? Jah és kb. mennyi idő alat van eredmény???

Irjatok ha tudtok vmi infót ezekről!! Előre is köszi csajok!


Üdv Zsuzska

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska, szia!

A tesóm ugyanezt járta végig, mármint a hormonvizsgálat részét, dr Murber Ákosnál szült, mert sikerrel jártak végül. Ha érdekel, e-mailben megadom a számát vagy mailt is írhatsz neki, és mindent elmond szívesen!

Katus
Vendég
 


Macskavati!!


Köszi hogy írtál email címem a nevemnél megtalálod!Várom emailed!!


Előre is köszi!!


ZsuzskaKép

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

ezek nem jó hírek,nagyon sajnálom!
De szurkolok,és fel a fejjel!
Szerintem jó helyen lesztek itt!!!


Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan: OK a fél tíz vasárnap! Kép

Pusz
Vendég
 


En is csak gyorsan
Sajnos nekünk a szinhaz miatt nem jó a vasárnak de nektek nagyon jó talizastKép

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


na,mi van?!Itt mindenki ennyire elfoglalt?!Kép

Mondjuk én is csak gyors leszek.
De valamit el kell újságolnom:Marci tegnap este pelus nélkül aludt,és nem pisilt be!Kép
olyan naffiú már...És én olyan büszke vagyok rá!

Dóri
angelheart
 
 


Kataa,

ne már!Megit lemaradtokKép

Amúgy,hogy van a kismama???

Dóri
angelheart
 
 


Dori
Gratula ezerrel,nagy dolgok ezekKépKépEmlekszem en is oltari buszke voltam,Jeee mar masfel eve volt ez...KépKép
Sajnalom de tudod Babszinhaz jegyunk van es utana meg anyuekhoz megyunk ebedre,mert az Anyak napja el lett hetelve, wellnesselni voltak a mult hetvegen.
Koszi jol vagyok, szerencsere mar elmultak a rosszulletekKépTudod en imadok kismami lenni ugyhogy igy is erzem magam,persze estere aszott libe effestus lep fel,omzdulni nem birok az egesz napos munka+haztartas+Alex utan,de igy van ez Kép Pocim novoget rendesen,majd teszek fel ide kepet,de eloszor csinalni kene Kép,vegulis mar ugysem itt szulok,ugyhogy kukkolo noverek nem arthatnak....Kép

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok!
Tali: a fél 10 vasárnap az nekem jó, csak írjátok meg nekem is, hogy hol van az a játszótér Kép

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Zsuzsa,

én már rég elküldtem neked emailben a helyet meg minden elérhetőséget!!!!!

Kata,
sajnálom, hogy enm jön össze, hogy ott legyél!

Katus
Vendég
 


Katus:

Jajj, hüle vagyok! Most jöttem rá, hogy a freemailesre írtál, azt ritkábban nézem. Megjött, köszi szépen! Kép

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Dóri:
Gratula a sikerhez, így tovább! Kép

Kataa:
Sajnálom, hogy nem leszel Kép

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Dóri,

Kissé irigykedve gratulálok! Kép Én még nem mertem az éjszakai pelust elhagyni (bár ez inkább az én kényelmemet szolgálja), de napközben már nem kell, alváshoz sem. Ami viszont a kakilást illeti, az én fiacskám egyszuerűen nem hajlandó sehova máshova, csak a pelusba... Kép Mindig kivárja míg rákerül a pelus, és akkor intézi el. A védőnő szerint ne adjak rá pelust, de szerintem akkor sem menne a wc-re (bilire), inkább tartogatná.

Kata: kár, hogy nem jöttök! Kép Jó lenne már minden "törzsgárda tagot" személyesen ismerni! Kép

Többiek????
Vendég
 


Jut eszembe, Katus! Hol találkozzunk? A sarkon, ahol a múltkor vagy benn?
Vendég
 


Kópé:
Barátaink kisfia is ezt csinálta. Már nem is nagyon hordott pelust, de kakilni kizárólag oda volt hajlandó sokáig.
Kért egy pelust, elbújt az ajtó mögött, elintézte a dolgát és jött elő..
Aztán kinőtte valahogy, most már egyáltalán nincs pelus..
Csodálkoztam, de ezekszerint nem egyedi eset. Lehet, hogy Zsolti is kinövi..

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Kópé,

szerintem a sarkon találkozzunk, a zizi csemegénél, így Zsuzsa is könnyebben megtalál minket! Dóri meg már rutinos.

Ildi,
neked is írtam, jöttök?

Na, elindultunk!

Katus
Vendég
 


Sziasztok.
Mindenkinek szép hetet és 7végét kívánunk.
Jó talizást kár,hogy mi nem tudunk menni na nem baj majd 1xtalán végre sikerül.
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem tali ügyben: férjet vinni ér, vagy nem szoktatok? Kép

Zsuzsa és Eszterke

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Zsu,

én viszem,meg úgy tom más is hozza!
Hozzad Te is!!!

Dóri
angelheart
 
 


Én is viszem! Kép
Vendég
 


TALI:

Katustól most reggel jött egy sms,amiben azt kéri,hogy írjam meg:ESÕ ESETÉN UOTT,AKKOR FELMEGYÜNK HOZZÁJUK!!!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Oks, akkor megyünk mi is ketten.. Izé.. Hárman Kép
Várom már, hogy megismerjelek titeket Kép

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Minden újszülött érkezése azt jelenti, hogy az Úr még mindig nem ábrándult
ki egészen az emberiségből.

Egyetlen társadalom számára sincs hasznosabb befektetés, mint csecsemőkbe
tejet adagolni. (Churchill)

Ha derék embert akarsz faragni a gyerekeidből, kétszer annyi időt tölts
velük és feleannyi pénzt költs rájuk!

A természet bölcs: 13 évet ad a szülőnek, hogy megszeresse a gyermekét -
különben nem bírná ki a kamaszakort.


A két legnagyobb dolog, amit a gyermekeinknek adhatunk: a gyökerek és a
szárnyak.

Ha nem utált még soha a gyereked, nem is voltál igazán szülő.

Családos ember az, akinek a tárcájában pénz helyett a felesége és a
gyerekei képét találjuk.

Semmiképpen se engedjük, hogy a gyerekünk tegezzen. Nem ismer minket elég
régóta.

Egy újszülött legrosszabb tulajdonsága, hogy énekel az anyja.

A gyerekek kiszámíthatatlanok. Sohasem tudhatod, milyen következetlenségen
kapnak rajta legközelebb.

Mielőtt megnosültem, hat elméletem is volt a gyereknevelésről. Most van hat
gyerekem, elméletem viszont egy sincs.

Anya túlságosan is okos ahhoz, hogy bármit megértsen, ami nem tetszik neki.


Egy anya húsz évig azon fáradozik, hogy a fiából férfit faragjon, aztán jön
egy nő, és húsz perc alatt bolondot csinál belőle.

A kisebbségi uralom tökéletes példája az, ha kisbaba van a háznál.

Gyereket akarni igen nagy elhatározás. Úgy dönt az ember, hogy élete végéig
a testén kívül dobogjon a szíve.

Aggaszt bennünket, hogy holnap mi lesz a gyermekünkből, arról azonban
megfeledkezünk, hogy már most is valaki.

Nagyon sokkal tartozom a szüleimnek. Kiváltképp az apámnak és az anyámnak.

Az anyai kötelességek terhét leginkább az könnyíti meg, ha elmondhatjuk
valakinek, mennyi fáradsággal, kudarccal, és nehézséggel jár csemeténk
felnevelése.

Egy apának a lányához való viszonya tulajdonképpen abból áll, hogy a lány
életében van egy pillanat, amikor senki máshoz nem tud fordulni, csak ehhez
a férfihoz, és akkor ettől a férfitól kell tudnia, hogy ő a legszebb a
világon. (Esterházy Péter)

A serdülőkor akkor kezdődik, amikor a szülők kezdenek nehezen kezelhetők
lenni.

Hol ismerték meg az anyukák mindazokat a dolgokat, amiktől úgy féltik a
lányaikat?

A legtöbb, amit egy apa a gyermekeiért tehet, az, hogy szereti az anyjukat.

Kép
Kép
macskási
 
 


Ezt küldtem Nektek Kép

Remélem, holnap végre találkozunk Kép Kép Kép

Ildiék.

Kép
Kép
macskási
 
 


Jajj,de jó!!!Már pont akartam kérdezni,hogy Ildi,Ti nem jöttök??!!!
Hurrrá!!!
angelheart
 
 


Sziasztok!

Na, kinéztem a térképen, merre kell menni, kiderült, hogy eddig 3 éven keresztül fix azon az útvonalon jártam dolgozni a 73-as busszal, csak továbbmentem a Nyírpalota utcáig. Szóval nem lesz gond megtalálni Kép
Király, holnap talizunk Kép

Üdv: Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Helló Ildi (Macskási)!Remélem jól megy a fősuli, és minden rendben a gyerkőcökkel!
Gratula, nagyon szép dolgokat olvastam itt a topicon tőled!05.13. 21:20
Nyuszipapi
Ui: mindenkit üdvözlök, és jó egészséget a babáknak, mamáknak, papáknak is!
nyuszimami
 
 


Sziasztok!

Nyuszi Család: miért nem jöttetek? Pont reggel gondoltam Rátok Kép

Katus: köszönjük a vendéglátást, ahogy Szabi mondta Kép

Dóri, Zsuzsa, Kópé Pajtás! Jó, hogy megvártatok, örülünk a megismerkedésnek. Szabi teljesen a Zsolti és a Liza hatása alatt volt hazafelé (míg el nem aludt Kép )

Most megyünk még egyet sétálni a hatalmas kerekű, lengyel babakocsinkkal Kép

Mindenkinek millió rózsaszál, szasztok!

Kép
Kép
macskási
 
 


Sziasztok,

na hazaszivárogtunk vidékre- Úúúúúgy fáj a lábam a csúszdához való rohangálástól!!! De jó, hogy voltatok!!!
Bár két gyerek mellett nem mndig lehet jót dumcsizni, de mivel-majdnem-mindenki kettőt hozott, így megértitek!
Zsuzsa,
még mindig a dagi hatása alatt vagyok Kép

Ez Ildi Pankájának is szól!!
Lányok, annyira kemény volt, még Ildiék felszaladtak, és egymás mellé tettük Pankát és Benit. A FÉRFI kisebb volt, pedig ő sem apró. És rögtön birizgálni kezdte Panka fülbevalóját a kis szarka. A jó minőségű ékszereket kedveli Kép

Kópé,
a képeket-cenzúrázva-hol láthatjuk?

3 hét múlva ugyanitt, KAtaa titeket is várunk!

Katus
Vendég
 


Sziasztok!

Épp most dühöngök a képek felrakásával, de a galéria nem engedi, egyszerűen leáll, most más megoldáson dolgozom. Nagyfiúkról nemigen sikerült késztíteni, mert mindig máshol voltak...

Zsuzsa, Dóri, a ti képeitek hogy sikerültek? Rólam készült pocsék képeket kéretik nem felrakni! Kép Max. valami galériába, ahonnan kérésre töröltetnek... Kép

Hát igen, a kicsik jó tömörek! Kép Beni tényleg egy mini FÉRFI!
Dumcsizás: max. egyszer összehozunk egy gyerek és férj nélküli találkozót! Kép

(mindenesetre legalább apukák jól elbeszélgettek Kép)

Az enyimek ebéd után egyszerre aludtak és jó sokat! Ilyen még nem sokszor volt! Még jó sok ilyen délelőtti talit!!! Kép

Ízelítőül:Kép
Vendég
 


Na, elvileg sikerült! A Tar.hu-n elérhetők, emailben elment a hozzáférés, nem tudom mennyire lesz egyszerű...
Vendég
 


Lanyok

Gondoltam ratok ma delelottKép Hat ez a kep egyszeruen nagyon edes!!!Kép
De kerek kis segitseget>Dori Botija rogton beugrott es Kope Anikoja meg Katus Benije vannak meg rajta???
Mindharom tunderpofaKépKép

Puszko mindenkinekKép
Kata
12+3 Kép

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok.

1 kérdés.
Mikortól kezdenek el fordulni a gyerkőcök, mert Marci gyerek úgy vettem észre lusti kicsikét.Oldalra már fordul meg keresztbe is ,de hátról hasra még nem.Igaz még csak most lesz 5 hónapos, de ülni már nagyon szeretne és hasra gyúr a drága.
Szóval nálatok mikor kezdtek el forogni?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Kép
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Inci,

Ne aggódj még ezen. Teljesen ok szerintem amit csinál. 6 hónapos kor az átlag, de van aki ennél is később kezdi és az se baj. Ha próbálkozik, nemsokára meg is fordul majd.

Kataa,

Neked is küldtem mailt. A képen (balról jobbra): Liza, Boti, Anikó
Vendég
 


Sziasztok!

Jó volt találkozni veletek! A gyerekek tündérkék nagyon! Majd egyszer Eszterke is velük együtt fog rohangálni, nem csak a kocsiban kuksolni Kép

Kópé: kérek én is elérhetőséget, plíz!
zsuzsa.kis @ mail.datanet.hu az e-mailem.

Kedves férjecském főleg a gyerekekről készített képeket, de lettek jók, felteszem én is a képtáramba őket! Kép

Üdv: Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Inci,

Ne aggódj még ezen. Teljesen ok szerintem amit csinál. 6 hónapos kor az átlag, de van aki ennél is később kezdi és az se baj. Ha próbálkozik, nemsokára meg is fordul majd.

Kataa,

Neked is küldtem mailt. A képen (balról jobbra): Liza, Boti, Anikó
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: