[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Szanom-banom hogy ritakn jovok...es nagyon hianyoztok is csajok de hat mostanaban a meloban egyszeruen nincs ra idom Kép
Otthon meg delutan,mar el tudjatok kepzelni hogy mi van.Minel tobbet katok lenni Alexxal isKép
Aprilistol mar ovis nagyfiu lesz,varja nagyon es kifli lesza jele.A bolcsiben nagyon sajnaljak,merthat kevesebb egy kezelheto gyerekkelKép

Anima
En szultem Papp Csabanal (meg meg szandekozom is majd Kép ) es szivesen valaszolok barmilyen kerdesre.Ird meg az emilcimedet es irokKép

Kulon pusza Dorinak,Katusnak,Kopenak,ZsuzsanakKép

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Szia Kataa,

örülök,hogy megvagytok!Ezek szerint "csak" a munka sok...
Gratula Alexhez,már írtó naffiú!

Pusza:Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Kataa:
Kár, hogy ennyire nem érsz rá. Alexhez gratula ügyes fiú Kép

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 

 
 

Zsuzsa

Te sem voltál most a napokban sokat,ami persze érthető.Szopi ügyben mi a helyzet??

Dóri
angelheart
 
 


Hali!

Lennék én, napközben ráérek, mert nappal egy angyal a kiscsaj, csak éjszaja megy a műsor.. Csak éjszaka meg annyira megy, hogy örülök, ha 2 órát tudok aludni, úgyhogy nappal alszom, ahogy tudok, különben megőrülök Kép

A szopi egyre jobban megyeget, a jobb mellem még fájogat, de állítólag megedződik egy idő után. A balból tök jól megy már.. csak megesz a fene, hogy mennyit eszik. De gondolom, ha éhes még, akkor nem aludna édesen, úgyhogy remélem, jóllakik mindig.. Kép

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Lanyok
Teljesen meghatodtam hogy igy hianyoltokKép
Igerem azert jovok majd,csak nalunk most indul egy huzos fel eves project ami nagyon lekotKép

Zsuzsa
Nem emlekszem hogy gratulaltam-e Eszterkehez,de ha nem ezer bocsiKép Nagyon ugyi vagy hogy igy megy a szopiKép
Kitartas nalunk is volt ilyen,hogy felcserelte a napszakokat.Ilyenkor a tulelesre kell jatszani,ja es meg egy taktika,ham ar kicsit nagyon probalni fent tartani,foleg keso delutan estefele.Tudom neha lehetetlennek tunik,de mindennel probalkozni kellKép

Pusza
Kata

Kép
Kép
kataa
 
 


Sziasztok Anyukák!
Ha jól olvasgatok, akkor egyedül vagyok pocakos
Kép
mindenkinek van már Babája!

Hétfőn megyek dokibácsihoz.Múltkor kérdezte, hogy szeretnék e csináltatni 4d-s uht Sotén.Azt szeretném megkérdezni nem tudjátok mennyibe kerül és mennyi ideig tart ott ez az uh?Képekért pluszba kell fizetni, vagy dvd-ért?És milyen a kép minősége?
Tudok egy helyet, ahol 9000Ft ha nem kérünk semmit, és 12000Ft 20perc dvd anyag.És új a gép nagyon jó képeket csinál.

Másik kérdésem ,most hétfőn leszek 16+1 napos, mennem kell Afp ,Hepatitis, Toxoplazma vérvételre.Ezeket védőnéni írta beutalót, hogy ne keljen Dunakesziről bemenni.Viszont ellenanyag vérvételt nem kért, pedig én B rh- vagyok,
Gergő meg A rh+.azt mondja nem kell, majd baba születésénél lesz ez fontos, ha baba is rh+ lesz ,Neki is és Nekem is ellenanyag.Hiszek Neki ,de szerintetek kérdezzem meg dokibácsitől?na de nem is ezt akartam csak ez eszembe jutott.Az afp vérvétel után a dokibá a 20. hétre küldött következő uhra.Minden könyvben a 18.hétről ínak, mint genetikai uh és védő néni is csodálkozott ,hogy 20.on küld.Megkérdezzem Doktorbától vagy nem csúszok ki az időből?

És az utolsó bocsánat,hogy ilyen hosszú vagyok ma, de érzékeny a pocakom ha puszilgatja Gergő vagy valamihez hozzáér.Meg furán bekeményedik de elmúlik, olvastam ez lehet méhösszehúzódás de ez nem nagyon korán van?Vagy baba össze-vissz lubickol és mivel sovány vagyok érzem?Nem tudom mi lehet ez de olyan kellemetlen lenne ha Adjunktus úr butának tartana, ezért mert nem tudom mi ez az érzés vagy mi ez a keményedés.Mikor lehet már érezni a csöppséget?
Köszönöm a válaszokat és segítséget.
suezika

KépKép
suezika
 
 


Suezika,

Ne aggódj azon, hogy a dokik mit gondolnak rólad, bármi amin aggódsz, vagy az eszedbe jut, kérdezd meg nyugodtan!

Ami a keményedést illeti, a másodiknál nekem is volt kb. 15 héttől. Mindenképpen említsd meg a dokinak, valószínűleg magnézium-szedést javasol. És persze igyekezz minél többet pihenni.
Vendég
 


Suezika,

mindegyik kérdésedet tedd fel nyugodtan a dokidnak,nem fog kinevetni!
Azt,hogy neg. vagy azt is említsd meg,bár sztem már látta a vércsoportos papírodat,és tud róla.
Babamozgás érzése mostanában már várható.Éredeke módon én az elsőnél egyből tudtam,hogy "ez az",a másodiknál meg pár napig filóztam,hogy na ez most mi lehet.Akkor egy kicsit jobban mozgott a bélésem...
Keményedést mindenképpen említsd meg,és ahogy teheted pihizzél.Főleg,amikor keményedik.Ne simizgessétek és ne puszilgassátok a pocidat,max. 1-2 alkalommal egy nap.

Dóri
angelheart
 
 


Ja,20. hét nem késő!Nekem is akkor volt,ugyanis képtelenség lenne ennyi nőt egy hétre bezsúfolni 18. heti UH-ra.Biztos sokan vannak,akik veled egyidős pocakosok.Gondolom a 20. hétre volt időpont.
angelheart
 
 


Köszönöm szépen.
Angelheart, egyszer 4 hete kb mondtad ne simizzük pocit, tényleg csak nagyon ritkán csináljuk megfogadtuk tanácsodat és betartjuk.Kifejezetten a 20. hétre mondta a dokibá az időpont előjegyeztetést, egy pecet se gondolkodott.Vércsoportomat tudja és mikor rákérdeztem, kicsit morcosan mondta a 8.hét körül "látja ,ellenanyag jó itt az áll"úgyhogy akkor ennyivel lerendezett.
Keményedésre mindenki azt mondja pihenjek, remélem a tanítást végig tudom csinálni, még van 12 hét hátra, de mostanában fog a hajtás beindulni vizsga készülődés miatt.
remélem bírni fogom, ide-oda rohangálást meg több órán keresztűl próbálni gyerekekkel, mert ha nem akkor a kollegáktól megkapom amit már egyszer megkaptam a 4 hét után mikor visszamentm.Reggel is kemény mikor felkelek, pedig akkor egész éjjel pihenek.
Kép
de megemlítem dokinak nehogy baj legyen
Mindenkinek szép vasárnapi napot, megyek kicsit kertészkedni folytatjuka tegnapi munkát.
Ha valaki tudna a 4d-s uhról mondani vmit, Incike nem tudsz semmit?Múltkor Te mondtad a videot 2000ft, erről véletlenül nem tudsz valamit vagy menjek be és kérdezzem meg?ez a legtisztább.
suezika

KépKép
suezika
 
 


Su,

annak,hogy Te neg. vagy,a férjed meg pos.,igazából nagy jelentősége a többedik terhességeknél van.Nagyon nagy valószínűségel az apuka vércs.-ját fogja örökölni a baba,és szülésnél a Te véred keveredik a baba vérével,sőt már terhesség alatt jutnak ellenanyagok a Te szervezetedbe.A második terhességnél már adódhat ebből gond,de ezt megelőzésképpen adnak a szülés után Anti-D ellenanyagot Neked.És nem kell izgulni,mert erre nagyon figyelnek mindenhol,vetélésnél,terhességmegszakításnál,mindenhol!
Szerintem ellenanyag szintet meg csak többedik terhességek során néznek több alkalommal.De ezt csak gondolom.
Remélem érthető voltam.

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Bekukk, most alszik a pici, kihasználom az időt Kép

Nagyon ügyesen szopizunk már, képzeljétek, köszi mindenkinek még egyszer a sok biztatást!! Nélkületek lehet, hogy feladtam volna.. Kép

Annyi a bibi még, hogy a jobb cicimet hagyon nehezen tudja bekapni, de nem harapja szét, csak simán kicsúszik a szájából mindig, mert laposabb mint a bal.. De küzdünk vele hősiesen.. Inkább a balból cicizünk és a jobbat többet fejem, hogy ne
apadjon el benne.

Tegnap voltunk 3asban vásárolni, Eszterke bealudt mint állat, hazafele ébredt fel csak mikor már a ház előtt voltunk Kép

Pocak-simi: háááttt.. nem tudom.. én elég sokat simiztem a pocakomat és a világon semmi bajom nem volt tőle, pedig én már félidőtől baromi sokat keményedtem és az utolsó hónap már tűkön ülve telt, mert 1 hónapig jóslófájtam és már február elején be volt ékelődve a baba feje..
Szóval szerintem ez egyike a klinikás hülyeségeknek, mint a mozgás-számolás mindennap ugyanabban az órában...

Üdv:
Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Zsuzsa,

gratulálok,csak így tovább!

Pocak simi:én NEM a klinikán hallottam zet,hogy nem ajánlják.
Két kolléganőm is régen(mielött anesztesek lettek volna) szülésznő volt,nekem ők már az elején mondták ezt.Ja,és mindkettő 45 éves,szóval ez nem is valami mai kitalált hülyeség...

Dóri
angelheart
 
 


Dóri:
mm... hát nem tudom.
Én a klinikán hallottam először ezt, máshol nem is, ezért feltételeztem, hogy más is onnan tudja.
De mindegy is.. Bajom nem lett tőle, úgyhogy..
Ettől függetlenül nem biztatok senkit rá, tegyen mindenki belátása szerint.

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Kedden, 21-én este 8kor megszületett Péter, 3250g, 54cm. Egész nap a szülőszobán voltunk, a férjem végig velem volt és nagyon sokat segített.
A szülésznő Erzsiként mutatkozott be, ő lenne Safranyik Erzsébet? Mosolygós, kerek arcú, fekete hajú... Ismeritek, ő az?
Nem tudtam neki odaadni az ajándékot mert nem dolgozott mikor eljöttünk, de vissza kell menni hallásvizsgálatra, akkor odaadom, vagy otthagyom a szülőszobán, ha nem lesz bent.
Nagyon kedves volt és segítőkész, Beke doki is korrekt volt.
Pénteken jöttünk haza.
Katica
katicuska
 
 


Katicuska!
Gratulálok Babához jó egészséget Nektek fejlődjetek szépen, szopizáshoz sok sikert.

Kicsit náthás lettem be van dugulva orrom és fáj a torkom.Nagyon nem bírom a torokfájást.....
méz és citrom evés ugye segít ilyenkor?Fogamról ugyan lepattog a zománc citromtól de ilyenkor nem nagyon lehet semmi torokfertőtlenítőt szopogatni?
na mindegy biztos kertészkedéskor szedtem össze.

Dóri!
Védőnéni azt mondta a másodok terhesség lehet kockázatos, mert ilyenkor nagyobb a vetélés, mint két egyforma vércsoportnál.Azt is mondta hogyha baba + lesz akkor Én se kapok ellenanyagot.De most még nem is szabad ilyenekre gondolni se.Azért köszönöm a segítséget.
Kép
su
Ma délután 1 óra alatt 3szor keményedtem be.Ez ugye sok?Persze kicsit nagyon elfáradtam ma is, úgy érzem magam mintha átment volna rajtam egy úthenger kétnapos kertészkedés után ,pedig csak kapirgáltam és gyűjtöttem a szőlőről lemetszett ágakat.
Kép

KépKép
suezika
 
 


Katicuska,

hatalmas gratula!Sok tejecskét,és még több boldogságot!Kép


Dóri
angelheart
 
 


Su,

kerti munka mellett ez tök természetes,hogy így keményedsz.De talán inkább nem kéne már kertészkedni...Legalábbis hajolgatni nem.
Torokfertőtlenítő tényleg nem ajánlott.Langyos sós vízes gargalizálás,és C-vitamin is megengedett!!
Gyorsan gyógyulj meg.

Dóri
angelheart
 
 


Szia Suezika!

Nálunk is különböző vércsoportúak vagyunk, a férjem A RH pozitívos, én 0 RH negatívos vagyok, a kislányunk pedig 0 Rh pozitívos lett. Szülés után kaptam anti-d-t. Most pedig 2 havonta kell járnom ellenanyag kontrollra.

A 4d-s ultrahanggal kapcsolataban: hol van ez a hely?

Kép

Kép
jurem
 
 


Dóri!
Köszönöm, jó akkor nem kertészkedem, pedig öregek azt mondták nem árt egy kis mozgás könnyebben tudok majd szülni.Bár nemtudom a tágulásnak mi köze van a mozgáshoz.Párom jól meg is mondta a szomszéd néninek a magáét, mert igen csúnyán megbántott pénteken, ő itt a nyers rosszindulatú néni.Nem baj ma mindenképp megyek dokihoz és meg beszélem Vele a dolgokat.

Jurem!
Az unokatesómék a 13.kerület Kárpát u. 9. alatt csináltatták ikrekről a 4d-s uh-t.
www.4dultrahang.hu
Sotéra ma megyek de szerintem Téged az nem érdekel.....
Kép
Kislányod nagyon besárgult a keveredés miatt?
Védőnéni azt mondta ha kap ellenanyagot, ha nem akkor is jobban besárgul mint a többi baba?
su

KépKép
suezika
 
 


Jurem!
Most néztem meg Én is, és látom különböző egpénztárakkal kötöttek szerződést.Anyukámnak van milyen szupi és Én vagyok a kedvezményezett remélem használhatjuk majd.
su

KépKép
suezika
 
 


Sziasztok!

Március 14-én megszületett Laura Petra, 4150 grammal és 56 centivel. Múlt szombaton jöttünk haza, sajnos azóta én megint voltam pár napot a klinikán, mert felment a lázam. Laura nagyon egészséges és éjszakánként is alszunk 5-6 órát!

Scullyx

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Scullyx,

Nektek is gratulálok,és minden jót,meg szépet kívánok!!!
Hatalmas súllyal született ez a kislány!!!
Remélem már jól vagy!(Ha nem tartod tolakodónak,megkérdezhetem mi volt a láz oka?)

Dóri
angelheart
 
 


Katica, Scullyx

Gratulálok!

Ha lesz egy kis időtök, írjátok meg hogy mentek a dolgok odabenn!

Ha bármi kérdés vaan, mi -tapasztalt anyák- szívesen válaszolunk! Kép

Suezika,

Majd a szülőszobán mozogj egy kicsit, úgy a 40 hét környékén Kép, addig inkább pihengess, szomszéd néni azt mond amit akar. Első a baba és a Te egészséged! Hajolgatni tényleg nem kellene!
Vendég
 


Sziasztok!

Scullyx:
Nagy gratula Nektek!! Jólfejlett csemetéd lett Neked is! Kép

Suezika:
Keményedésügyben sajnos meglehetősen nagy tapasztalatom van, félidő óta folyamatosan keményedtem.. Szóval a helyedben én is marha sürgősen abbahagynám a kertészkedést, mert fizikai megterhelésre (még ha te kevésbé is érzed annak) csak rosszabb lesz a dolog.

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!
Ma voltam dokinál borzalmasan szétszort volt öreg.Szülésről jött, másfél órát vártunk és rohant egy másikra.Szegény, biztos kivolt mert kicsit fura dolgokat kérdezett.Leszúrt, hogy ma mentem és még az Afp nincs meg....pedig a 12 héten azt mondta találkozunk 4 hét múlva.Akkor most baj van ,hogy nem csinálták még meg?Holnap az lesz az első reggeli dolgom rohanás vérvétel.16+2 napos leszek akkor.Vizsgálat közben megkérdezi a cisztámat, ami már a 12. uh-n nem volt ott, vagyis a szonográfus nem látta...mostmár ebben sem vagyok biztos ,hogy van vagy nincs.Ja és azt is megkérdezte hányadik gyerek...
Szerintetek is rohanós napja van és azt se tudja fiú vagy lány?vagy mi volt a baja?
Kicsit megrémisztett a mai viselkedése.2.uht is háromszor megkérdezte elő vagyok e jegyezve, mondtam Neki igen ,április 24. akkor leszünk 20+1 naposak.direkt így mondtam Neki, nehogy vmi baj legyen.
Keményedésre azt mondta szedjem a magne6b-t.de az az igazság nem emlékszem rá rendesen most magneB6 vagy magne 6B?
Dóri Te eü-s vagy melyik?Kzsuzsa ,Dórinak már megígértem nem kertészkedem többet, egyébként ma is beszólt öreglány kutya miatt, ugyveszem észre rámszállt.Szóval Te melyiket szedted.2X1et kell ezt jól megjegyeztem de nevére nem emlékszem.
Kép
köszönöm
su

KépKép
suezika
 
 


Sue:
Én nem Magne B6-ot szedtem, az már kevés volt nekem, mert csak 40 mg-os.... 250 mg-os Béres Mg-t szedtem 3x1-et + a vége fele mé 3x 1/2 Diaphilint is mellé..

De szedd csak amit az orvosod mond neked, az a biztos. B6 egyébként, nem 6B Kép
De biztos vagy benne, hogy 2x1 Magne B6-ot mondott? az elég kevés... Magne B6-ból 3x2-t szoktak mondani..

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sue:
Én nem Magne B6-ot szedtem, az már kevés volt nekem, mert csak 40 mg-os.... 250 mg-os Béres Mg-t szedtem 3x1-et + a vége fele mé 3x 1/2 Diaphilint is mellé..

De szedd csak amit az orvosod mond neked, az a biztos. B6 egyébként, nem 6B Kép
De biztos vagy benne, hogy 2x1 Magne B6-ot mondott? az elég kevés... Magne B6-ból 3x2-t szoktak mondani..

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Jaj, bocs, kétszer ment el.. Nem akartam Kép

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Kzsuzsa!
Köszi, igen biztos, hogy 2X1et mondott, bár tegnap nagyon gáz volt öreg.Ha nem javul és több lesz, akkor felhívom rögtön és megkérdezem Tőle szedjek e többet.De ha 2X2 szedek gondolom azzal nem ártok semmit.
su

KépKép
suezika
 
 


Suezika,

Van még olyan, hogy Magnerot, én azt szedtem, az is töményebb mint a Magne B6.
Vendég
 


Sziasztok.

Gratula a babákhoz.

Mi jól vagyunk.Marci eleven, jó baba sokat nevet és dumcsizik a maga kis nyelvén.
Kép
Kép
Marcell és Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Inci,
szép nagyra nőtt Marcell!

akkor senki se tudja, hogy az Erzsike az Safranyik Erzsébet-e???
katicuska
 
 


Katica,

szerintem ő az!De a Katuci is talán pont nála szült!
Mikor lesznek képek a bébiről???

Inci,

tényleg nagyon nagy már Marcell!És szép is!

Suezika,

én Mg pezsgőtbl.-t szedtem 4x1-et,meg a végén már én is kaptam Diaphyllin tbl.-t,4x 1/2-et.

Dóri
angelheart
 
 


Dóri,
Próbálok küldeni MMSben egy másik topikba, onnan vsz. lesz fent kép, mert nekem nincs a mobilomhoz kábel, az infraérzékeny alaplap rossz, digitális gépünk meg nincs.
katicuska
 
 


Ok,várom!

Katus,

Liza és Beni új képei???
angelheart
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap voltunk doki néninél méretkezni, és 3 hét alatt 3,59-ről 4,33-ra hízott Eszterke! Komolyan nyomja Kép
Holnap megyünk próbaszopira, hogy mérjük meg, mennyit szopizik, de ha 3 hét alatt több mint 70 dekát hízott, valószínűleg nincs túl sok gond ezzel Kép Kép Kép

Kérdés: Ti szülés/császár után mennyi ideig véreztetek? Merthogy nekem 4 hete volt a császárom és még mindig szotyogok.. Múlt héten szerdán azt mondta a doki, hogy 3 hét még belefér, de most már 4 hét és én már kezdek eléggé aggódni.. Mondjuk nem bűzös, és nem nagy mennyiség, de szerintem ez akkor is sok.. Kép Kép Kép
Csak már nem merem felhívni a dokit, tiszta hülyének fog nézni, hogy már megint túlaggódok mindent.. Kép

Inci:
Nagyon tuti kiscsávó Marcell! Kis mosolygós ő is Kép

Üdv: Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Inci,
Marcell egy óriásbébi, komolyan kb. akkora, mint az én 10 hónapos lányom! Kép

Zsuzsa, nekem 7 hétig vérezgetett utána, igaz ebből az utolsó hét már vm. menstruáció-szerűség volt (aztán 8 hónap szünet! Kép). De állítólag a 6 hétig valami maszat teljesen normális.
Vendég
 


Zsu,

szerintem jól hízik a kiscsaj,minek a próbaszopi?!
Nekem az elsőnél 5,másodiknál 6 hétig volt.A kontrollokra pont elmúltKép

Dóri
angelheart
 
 


Dórikám,

már rég az albumomban vannak az új képek, az utolsó 3-4!!!

Katus
Vendég
 


Kópé, Dóri: jaj, köszi, akkor kicsit megnyugodtam.. Kérdezgettem máshol is, és a legtöbb, amit mondtak, az 2 hét volt, de volt, aki azt mondta, 4-6 nap a normális.. Teljesen ki voltam akadva..

A próbaszopit előtte beszéltük meg mielőtt kiderült, hogy ilyen jól fejlődget. Még gondolkozom, elmenjek-e, mert csomó dolgom lenne holnap délelőtt és holnap állítólag nem fog esni..
Egy rakás dolgot nem tudtam elintézni az eső miatt ma.. Na majd kiderül..

Üdv:
Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Császár után meddig tegyek gézlapot a sebemre? A doki mondta varratszedésnél, hogy legyen mindig rajta valami, csak nem mondta, hogy meddig. Már 2 hete szültem.
Még egy kérdésem lenne. Meddig lesz még érzékeny a sebem? Nálatok hogy van?

Scullyx

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Scully!
Nekem varratszedés után a 2. hétre kellett levennem a sebtapaszt és utána még 4 hétig a gézlap. És 1 hónapot nem zuhizhattam rendesen.
Sokáig lesz érzékeny, nekem el volt zsibbadva 4 hétig, hát mikor kiment a zsibbadás éreztem csak igazán a pocim.
2005.12.17-én szültem és még mindig érzékeny, fájni is szokott, hol a heg viszket, hol a belső vágások fájnak. De kívülről alig létszik vmi!
Csinálom a hjasizom gyakorlatokat, de a fájások miatt nem olyan egyszerű. És hát nagyon csúnya a hasam....
Kitartás!!!!!

Kép
dianab
 
 


Kzsuzsa,
én több mint hat hétig véreztem és mint kiderült a hatodik héten már menszesz volt. Elkezdtem szedni a Cerazettet, azóta rá két hétre megjött megint, és ennyi volt. Azóta semmi vérzés, pecsételő sem. De nem vagyok terhes, vettem két tesztet is a biztonság kedvéért....

Kép
dianab
 
 


Lányok!

Azt szeretném megkérdezni, hol lehet kapni a madarászos könyvet?

Kép
dianab
 
 


Scullyx, Diana,

Én nem emlékszem gézlapra... Kép Egy ideig volt rajta sebtapasz vszedés után, de aztán semmi, úgyhogy zuhanyozni a varratszedés után már elég hamar lehetett.
Nekem is elég sokáig érzékeny volt, főleg az egyik oldalon, de ez elmúlt, fél éves koráig biztosan, de lehet, h előbb, erre már nem emlékszem.

Zsuzsa,

Nem tudom ki az akinek csak 1-2 hétig tart (szerencsés), de nem véletlen az ún. 6 hetes gyermekágyi szakasz. Ezen ne aggódj!
Próbaszopi szerintem is felesleges! Kép
Vendég
 


www.hofeherfoka.hu

Hátha valameikőtök kedvet kap .
6000.- / 4 alkalom, 50perces órák az árban benne van mind a kettő szülő jegye is.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Nekem Marcinál az 5. héten volt kontroll,mert dokim szabira ment.Aztán a 6.-on kétségbeesve rohantunk a hétvégén az ügyeletre,mert dőlt belőlem a vér,és marha gyenge voltam.Menstruáltam.Botinál már kicsit tovább bírtam,ott a 12. héten jött meg először.És Marcinál iszonyat sok tejem volt,adtam le,mégis ilyen hamar megjött.Nem volt túl kellemes,főleg 2003-ban,abban a kánikulában...

Dóri
angelheart
 
 


Szasztok!
Szabinál akkor jött meg először, amikor a 6.hónapban elkezdtem Neki almát is adni. Amíg csak szoptattam: semmi. Aztán most a Pankánál még szintén nem jött meg, már 5 hónapos múlt.
A szülés után mind a kétszer pont 6 hétig pecsételtem.
A sebem viszont egyszer sem fájt, nem viszket, nem húzodik. De nem is tornászok, ha-ha Kép Kép Kép

Kép
Kép
macskási
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: