[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Most éppen még Nyíregyházán vagyok, 16 órára kell mennem a dokihoz, és utánna vissza Pestre. De itt rettenetesen esik a hó.
Már azért abbahagyhatná ez a tél, hosszú volt és hideg. Jöhetne igazán a tavasz és a jóidő.
Szerintem a kedvünk is jobb lenne!

Suezika! Én is megyek ultrahangra is, és nagyon parázok, de biztosan rendben lesz minden Nálad is és Nálam is.

Kép

Kép
jurem
 
 


Anilla! Te is XXII. kerület? Én is.

Kép

Kép
jurem
 
 


Macskavati! Most volt egy kis időm, és bele-bele olvastam az archívumba. Megtaláltalak. Oké. Én is értek mindent.

Más téma! Hol készítenek 4D ultrahangot Bp-en? Tudnátok benne segíteni?

Kép

Kép
jurem
 
 

 
 

Jurem,

nem akartam, hogy hőstörténet legyen belőle. Túléltem és kész.
4D-t nagyon sok helyen csinálnak, én a Praxisban voltam a Bartók. B. úton, 2x is. Nagyon kedves a szonográfus, de csinálják még pl. a Brendonban is és állítólag már a SOTE-n is...Kép

Katus
Vendég
 


Sziasztok,

Klinika vita temaban annyit tennek hozza,hogy olyan hely ami mindenkinek tetszik nincs a vilagon,pont azert mert kulonbozoek vagyunk,mas mas problemakkal kuzudunk.
Egyebkent en azt mondom hogy ez elott is mondtunk eleg negativumot a klinikarol,targyilagosan latjuk a helyzetet szerintem.

Jurem
Te Pesten laksz? Azt hittem Nyiregyhazan ha ott fogsz szulni.Es minden vizsgalatra lejarsz?
Mi sokat jarunk a ceggel oda,de az ut mindig nagyon hosszunak tunikKép Vigyazz a hosesesben nem jo vezetni.
En anno a Bartok Bela utra mentem,4D-re,itt a babaneten is azt ajanljak (ha itt regisztralsz 1000ft engedmenyt is adnak ).Szoval az ottan iszonografus hires is ,mi a nemet nem akartuk tudni ugyhoghy az erdekelt minden OK-e,de nagyon pozitiv elemny maradtKép

Kope
Egyetertek veled,a rutin a masodiknal biztos jol jon majdKép

Zsuzsa
Nagyon szoruitunk neked es varjuk a hireketKépKépRemele mminden ugy lesz ahogy szeretned,ha csaszar is de a lenyeg hogy szep egeszseged legyen EszterkeKép

Katicuska
Hetfo vanKépMi az ujsag??

Pgyongyi
Fel a fejjel,lassan itt a szules ideje es ne hagyd magad befolyasolniKép

Inci
Marcell nagyon kis husibabaKép Latszik hogy joban van a vilaggalKép

Ildi
Te meg suliba is jarsz??Nem vagy semmiKép
Nocis fulbevalosert irigy ezerrel.

Kataa

Kép
Kép
kataa
 
 


Macskavati, Kataa!
Telefonszám, pontos cím stb. Nem tudnátok leírni?
Mármint a 4D ultrahangról. Azért szívesen elmennék.

Kataa! Nekem itt élnek a szüleim, a férjem szülei is. Család, rokon, barát, ismerős. A történetemhez még annyit, hogy már akkor is itt akarták, hogy szüljek, de én ragaszkodtam a klinikához. Az igazság az, hogy unokanővérem itt szülésznő, unokaöcsém orvos, de nem szülész-nőgyógyász. Nekem itt könnyebb. Megértesz? De fenntartásaim most is vannak.
Nagyon nehéz a helyzetünk, a férjem mai napig ott dolgozik, és ingázunk Budapest és Nyíregyháza között. Ráadásul egyetemre jár, és vizsgaidőszak alatt csak teljes magányban tud tanulni. Ilyenkor tényleg csak hétvégén találkozunk. Még 3 félév van hátra. Az elején egy kicsit ki is borultam, de mostmár edződök.
Egyébként a XXII.-ben lakunk. Szüleimnek saját vállalkozásuk van külön-külön, ezért viszonylag egyszerű a helyzetem munka szempontjából. Hogyan fog alakulni? Nem tudom. Igazából én Pesten is dolgoztam, de amikor terhes lettem és bejelentettem, már nem volt rám szükség. Ez sajnos így működik. A kislányunk jövő szeptemberben fog sulit kezdeni. Addigra remélem eldől a helyzetünk. Nekünk semmi segítségünk sincs fennt. A férjem munkaideje pedig egyszerűen kiszámíthatatlan.

Emese.

Kép

Kép
jurem
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg a reggel 10-es ctg-ről, hát nem volt egy gyors menet. Minden rendben, ha kihúzzuk, akkor csütörtökön lesz vizsgálat.

Scullyx
39+0

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Jurem,

Én a múlt héten voltam 4D-n a Praxisban (Bartók B. u. 92-94. IV/20. Tel: 06-30-414-8886)több doki is csinál ott Uh-t,engem Győrfi Mátyás vizsgált meg.
Nagyon kedves volt és alposan megvizsgálta a kicsit.
Fantasztikus élmény volt,tényleg érdemes elmenniKép
Felvétel automatikusan készül DVD-re+fekete-fehér képek (ez van benne az árban).Ezen kívül kérhetsz színes képet és CD-re kiírt képeket.
Egy kicsit én is kötődöm Nyíregyházához,4 évig ott tanultam a TK-n és nagyon megszerettem a várost.
Nehéz lehet így ingáznotokKép
csip
csip
 
 


Hogy megy az idő, nőnek a babák kint is-bent is Kép

CTG egész jó lett, de csüt. megint kell mennem, meg UHra is, Hallom Scullyx is ott lesz (vagy így-vagy úgy) meg Zsuzsa is! Kár, hogy nem ismerlek titeket arcról... Rólam van néhány kép az albumban, a címe: Katicuska (kettő ilyen van, egy a babáról egy meg rólam és Petiről)
Mától van munkaszerződésemKép Jövő héten megyek szül. szabira, ergo: TGYÁS juhéjj!! Jobb mint a GYED!!
És holnap megyünk lakáshitelt elindítani.
És nem fáj a derekam se Kép És a nap is süt Kép
Nektek is jó kedvetek van?
katicuska
 
 


Katicuska
Mikor jössz CTG-re?
Küldök mailben képet!

Nekem is jó kedvem van, hogy végre süt a nap, de már nagyon kibújhatna a bébi.

Scullyx
39+1

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Scullyx,
ez egy igazán szép nap a születésre!
Én jövő hét végén szeretnék szülni, de ugye nem én döntök.
Fél 9re megyek UHra a genetikára, ha onnan kijöttem akkor megyek át a CTGre, onnan meg vissza a genetikára. Jó hosszú lesz.

Volt már szó róla, hogy esetleg császároznak a baba nagy súlya miatt?
Én 4 kg felett biztos nem bírom megszülni....
katicuska
 
 


Katicuska
Én fél 3-ra megyek, úgyhogy valószínűleg nem találkozunk, bár tegnap 10-14,30-ig voltam a klinikán.
Császárról még nem volt szó, nem is szeretném. Bár nem tudom, hogy még meddig fejlődik nekemKép

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!
Tudnátok nekem bármilyen infóval szolgálni Dr. Demeter Attilával kapcsolatban? anygiak is nagyon érdekelnek,természetesen priviben.
Milyen a terhesgondozásnál és főleg milyen a szülésnél?
Előre is köszi!
Ágota
agota77
 
 


Sziasztok lányok
Utólag is köszönöm mindenkinek a megnyugtatásokat. Nálunk minden rendben van, csak egy kicsit félek az előttem álló napok eseményeitől (jól fogok-e mindent csinálni?)
Olyan furi lesz, hogy ez a kis csöpség, egyszer csak a pocimból a kezembe kerül. Biztos még a szülés után is sokszor megsimogatom majd a még nagy pocimat és aggódva figyelem, hogy mozog-e.
Gyöngyi 40+2

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Én ma kaptam agyvérzést a munkahely miatt.
hétfőn voltunk uh-n
baba 51mm, ciszta eltünt.igaz uhra másfél órát vártam ,utána dokira is, de a lényeg minden rendben van.
doki kiírt.
jaj de jó gondoltam mehetek dolgozni.
hivtam a zenesulit mondták ma menjek be beszéljük meg a dolgokat.
jó mondom de ezen mit kell megbeszélni.....
hát képzeljétek azt mondták bent intézzem el hogy juniusig kiirjon a doki.
csak néztem, hogy miért. elkezdtek mindent habratyolni influenza meg rubeola meg vonatozás nincs arra semmi garancia, hogy valami nem történik ,gyerekekkel ezt nem lehet csinálni rángatni őket.
én ezt mind nagyon jól tudom, de nem hónapokat voltam el hanem csak 3om hetet. és még 15 hét hátravan suliból semmi garancia nincs arrol, hogy nem e jön közbe vmi, de mi van akkor ha végig tudom csinálni.
pénzeljem a dokit hogy kiírjon ,kevesebb a fizetésem és majd a gyedem is legalább 20-30ezerrel kevesebb lesz.mert ők nem akarják ,hogy visszamenjek.mert ez nekik kényelmesebb?elküldeni nem küldhetnek el azt tudom de hogy kerek perec a szemembe mondják nem akarnak visszavenni hát sokkot kaptam. ha doki kiakart volna irni akkor megkérdezi otthon akar maradni vagy dolgozni akar.
szerintetek most mit tegyek?mit mondjak dokinak kénytelen vagyok megmondnai hogy nem akarnak visszavenni és ha azt mondja nem ir ki?
vagy ne szóljak semmit dokinak és mondjam meloba nem vett fel?
bár kedves kollegák azt mondták pénzzel mindeki eltud mindent intézni.ezt is akár megmondhatnám dokinak
de én nagyon ugy vettem észre az én dokibám nem olyan fajta.
lányok mit tegyek kétségbe vagyok esve.......
adjatok tanácsot mit tennétek
én mennék dolgozni mert jól érzem magam és kéne a pénz is ez az én véleményem
Ti mit tennétek ?
egyeltalán volt valaki ilyen helyzetben?
szerintem ti is dolgoztatok
27hetesen lenne a sulinak vége szerintem addig bírnám.
na jó feladom ....
suezika

KépKép
suezika
 
 


Suezika,

ha bírod a munkát, simán dolgozhatsz, ne hagyd már, hogy a mh-n ezt csinálják veled! Nem tehetik meg, nem kényszeríthetnek táppénzre, nem rúghatnak ki, úgyhogy csak azt kell eldöntened, hogy ilyen légkörben van-e kedved dolgozni. Már csak a jövő pénze miatt is megéri, meg ha nincs gond, miért heverésznél otthon? Milyen a szerződésed? Állandó állományban vagy?

Katus
Vendég
 


Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ebben a helyzetben nem rúghatnak ki, úgyhogy szerintem ne kamuzz se a munkahelyen, se a dokinál. Ha te is azt szeretnéd, hogy kiírjon, szerintem megteszi (mármint ő ad egy igazolást a háziorvosnak, és az ír ki) és ez nem pénz kérdése, mindig lehet találni okot, hogy veszélyztetett terhesnek minősítsenek valakit.
Ha dolgozni szeretnél, akkor meg vágj fapofát a dologhoz, és közöld ezt velük odabenn, arra valóban nem kényszeríthetnek, hogy táppénzre menj. Ha nagyon nics szükségük a munkádra, legfeljebb felmenthetnek a munkavégzés alól. Ez a fizetés és a majdani GYED szempontjából ugyanaz, mintha dolgoznál, csak nem kell bejárni.

Csak keményen!

Kópé
Vendég
 


Su,
hát ez tényleg gáz...
Nekem feb.28án (tegnap) kezdődött a munkaviszonyom (előtte egyetemi hallgatói jogviszony) és mától kiírattam magam szül. szabira. Mondtam, hogy nem fogok sokáig dolgozni, de úgy volt jövő hétig még igen. De kiderült, így sokkal jobb lesz a TGYS, a doki meg azt mondta a munkáltató nem kötelezhet dolgozni, hiszen 3 héten belül szülök.
azért kicsit rosszul érzem magam...lelkiismeret meg ilyesmi.
katicuska
 
 


Macskavati
kinevezett tanár vagyok határozatlan időre.
elküldeni ilyen szerződéssel csak akkor lehet ha lógok és nem teljesítem a munkámat.csak a munkáltatónak ez a megoldás lenne a kényelmesebb.amit azt mondják szarjak le nagyívben .
táppénz most olvastuk a párommal a családilapon szakértő azt mondja a táppénz nem számolják bele a gyedbe
tehát én 2006ban jan uári fizetésem 70%a lenne majd a gyed.
erről Ti hallottatok?tul szép hogy igaz legyen
most azt kell eldönteni hogy 4 honapig 25000ftvel kapok kevesebbet tehát 100.000ft elesünk
ez Nekünk sok.viszont nem volt semmilyen gyerekbetegségem rubeola ellen oltva vagyok de a bárányhimlő is veszélyes.
és most egy ált.iskolába tanítok zongorát mindennap ezer gyerekkel találkozom
párom erre azt mondja akkor ne menjek dolgozni.
megvagyok kicsit zavarva de holnapig eldöntöm mindenképp hiszen beszélnem kell Hidvégi adjunktussal erről .
köszönöm a segítséget mindenkinek
suezika

KépKép
suezika
 
 


Su, a www.babafalva.hu honlapon a szakértők közt van Horváthné Mónika TB szaakértő, írj neki, ő meg tudja mondani mi van és hogy jársz jobban.
Nekem is ő segített.
katicuska
 
 


A mi Zsuzsánkat akkor holnap csaszizza Fekete doki??!!
Olyan izgi!Remélem minden rendben lesz velük!
angelheart
 
 


Suezika!

Én tb ügyintéző vagyok - bár most nyugdíjjal foglalkozom -, ha konkrétan leírod napra pontosan, mikor, meddig dolgoztál - dolgozol, szívesen utána járok, mit kapsz. A lényeg: mind a tgyás-nál, mind a GYED-nél a szülés előtti ÉVBEN kell rendelkezned min. 180 nap biztosítási idővel, melybe táppénz NEM számít bele!!! És nem a januári fizetésed, hanem az előző évi a mérvadó. Emailt írj!
Puszi a többieknek is!

Szilvi
kolszilvi
 
 


Helló
Most megyek UHra meg CTGre, rákérdezek mi a helyzet Zsuzsával.
katicuska
 
 


Kolszilvi!
Elfogadnám segítségedet de hol tudom megnézni az emil címedet?
ha küldöd vagy megírod azonnal írok mert szorít az idő de nagyon.
mostmár azt is hallottam hogy a táppénz napi brutto 5000 ft lett és ebből kb2800 jönne nekem kpba.
és eltörölték a 70%ot.
akkor viszont ugyan annyit kapok kézhez mintha dolgoznék.
de kérlek segíts hol találom címedet és irok
köszönöm
su

KépKép
suezika
 
 


Su!
Kattints rá a Szilvi nevére,és bejönnek az adatai,ott lesz az emil címe is.
angelheart
 
 


Angelheart!
köszönöm
Kép
su

KépKép
suezika
 
 


Su,

Kép-esen!
angelheart
 
 


Helló, 11:20kor végeztem a klinikán, Zsuzsit épp akkor császározták. Kíváncsian várom a híreket!
1 órát vártam CTGre, azalatt 3 baba sírt fel a szülőszobán. Mondta egy csecsemős, hogy 46 baba van az osztályon. Rokonok, apukák rohangásztak idegesen össze-vissza, úgy örültem volna ha azt mondja a doki, hogy mi is szülünk, de sajnos még nem...
Én most vagyok 59 kg, a baba meg 3240 g! Az én 160 centimhez ez a súly meg a 100 centis haskörfogat nagyon sok! Nem tudom hogy húzom ki még 2 hétig...
katicuska
 
 


Szilvi, én is írtam neked mailt!
Katicuska
katicuska
 
 


Katicuska!
Én 156cm vagyok és most 49.5kg.
jan 4ota híztam 2 kilot.
párom már most azt mondja kisdagadt vagyok.
Kép
persze komolyan gondolja és még csak 12+4nél tartok
ha nem tolakodás megkérdezhetem hogy az 59kg az sok?
és azt mennyiről kezdted?
de ha nagyon bunko voltam most ne válszolj kérlek és nem akartam tolakodni .

más kérdés mindenkihez
kolleganőm dec 9én gyönyörű kislánynak adott életet és ma hallottam teljesen depis lett .
halálfélelme van nem tud semmit se csinálni sír nemtörődik babával mert fél tőle.férje betegszabin van.lehet neki valamit segíteni vagy ez majd elmulik magától?
egyébként egy nagyon pörgős 24 éves lány aki maximalista és nagyon jól tanít profi a gyerekekhez.sajnálom nagyon és segíteni szeretnék neki.
suezika

KépKép
suezika
 
 


Su,

nekem az ikres barátném,aki tavaly okt.-ben szült,lett depis.Õ is egy alapban életvidám csajszi.
Õ szakemberhez fordult.Mostmár 4.5 hósak a fiai,és sokkal derűsebb az élete.
Szerintem a kolléganőd is keressen egy szakembert!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!
Senki nem tud nekem mondani semmit Demeter dokiról?
Ágota
agota77
 
 


Agota77
én csak látásból ismerem ugy szimpatikus.
ha van időd keress vissza egészen az elejéről.
bár lehet hogy már megtetted.de azt is lehet csinálni mikor méssz terhesgondozásra sasolod ki jár Demeter dokihoz majd utána finoman megkérdezed Tőle mi a véleménye.Én multkor ezt csináltam a saját dokimmal és nagyon kézséges volt az a kismama akitől megkérdeztem egyeltalán nem tartotta tolakodonak a letámadást.
Kép
su

KépKép
suezika
 
 


Sziasztok, melyik fórumon vannak SOTE I-es lombikosok? Szereném velük felvenni a kapcsolatot.
eva77
 
 


Eva, én nem istudtam, hogy van ilyen topik, bár tök logikus...

Su, spektrumon láttam, hogy ez a szülés utáni depi sokmindenkinél előjön, ettől nem rossz anya, csak a hormonok miatt van. De tényleg szakemberhez kell fordulni vele, a műsorban is ezt tették. Nem érdemes várni vele, mert minél később kezdi a terápiát, annálnehezebb lesz a babával a mély kapcsolatot megteremteni. Lehet, hogy a scaládsegítő szolg.nál tudnak segíteni, ha ez gyakori probléma akkor biztos fizeti a TB...

Én 46kg-ról kezdtem, az első 3 hónapban híztam 3 kilót, aztán a 6. hónapig semmit. Dec. óta jött fel még 9-10 kiló. szóval kb 12-13 kg plusz van rajtam, amiből 3.24 a baba. azt mondják az okosok, hogy 10-13 kg az normális, de pl. aki túlsúlyos az alig hízik néhány kilót, sőt van aki fogy.
Múltkor megnéztem a testtömeg-indexem, és még így is nromális... Szóval a mi magasságunkhoz a terhesség végén a 60 kiló az nem sok, nem volt tolakodó a kérdés Kép
Asszem ősszel szülsz, vagy nyár végén?
Mert van a gyermekek/magzatok kor szerint topicon belül olyan topic, hogy 2006 nyári, meg olyan is, hogy 2006 őszi babák. Nem vagy tag valamelyikben?
Én a tavasziban vagyk, és nekünk van táblázatunk arról, ki mennyiről indult és hol tart súlyban meg haskörfogatban, meg az aktuális vizsgálatokról, kinek milyen lett stb. Gondolom a nyáriaknál, őszikenél is van ilyen, és az tök jó, ha össze tudod hasonlítani.

Zsuzsi babái meg 1 naposak Kép
katicuska
 
 


Hoka

Mikor jössz ?Már nagyon hiányollak.
Kép

Na nekünk lyen kutyánk van Ali baba(Alex).
Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Katicuska!
Hogy csináltad hogy nem híztál 3-6 hónapig biztos dolgoztál .
ebben reménykedem én is hogyha most megyek dolgozni utazok megy sétálok dombnak felfelé akkor nyugodtan ehetek mert ledolgozom.2kgból másfél azota jött rám amiota itthon nem csinálok semmit csak pöttyedek.na majd meglátjuk.nekem is dokibá azt mondta 10-12kg a normális probálom majd tartani.szept 11re vagyunk kiírva.remélem csuszunk egy napot mert anyukámék 36.házassági évforduloja aznap van és a párommal nekünk meg az 50. hónapfordulonk.
Kép

Incike
Nekem tegnap artur kutyus (vizsla)addig addig forgolodott míg a kicsit lapos de picit gömbölyödö pocakra hajtotta a fejét.le is fényképeztük de nem tudom hogy kell felrakni ide képeket.megtanulta hogy ne rángasson és huzzon a lépcsőn lassan mengyünk de nagyon nagyon bujik a hátsómba nem lehet levakarni párommal mikor összebujunk nyivákol eddig is csinálta de most olyan keserves hangot ad ki hogy mi csak nevetünk ezerrel.remélem nem lesz féltékeny babára.
suezika
ó értem megtaláltam
akkor babáról elküldöm képet ha sikerül.ezzel a képpel az a baj gergő mást lát mint én Õ oldalról látja a gerinc meg fej Én meg a fejet szemből a nagy orrával két szemecskéjével.szóval aki ért ehhez a képekhez szerintetek mit látunk rajta?Kép

KépKép
suezika
 
 


Szerintem is oldalra van és a feje közepén az a füle.... A doki nem magyarázta el? Mennyi az ülőmagasság?
Amúgy beteg voltam 3tól 5hónaposig, lehet, hogy azért nem híztam. Láz, torokfájás, orrfolyás, és nem szedhettem semmit, csak a végén. Egyedül a Bioparox orr/szájsprayt engedték, az segített túlélni amíg a baba elég nagy lett és elkezdhettem az antibioikumot.
katicuska
 
 


Sziasztok csak egy gyors bejelentkezés
Még nem szültem, pedig jó lenne.
Incike: Jól látom, hogy ez egy Westi? Nekem is ilyenem van, Valternek hívják és másfél éves.
Jelen pillanatban az udvaron rohangál és nyakig sáros, szóval este fürdés lesz.
Mindenkinek további szép napot
Gyöngyi 40+5

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Katicuska!
Az uhs hölgy kedves volt nagyon, de sajna mikor mondtam, hogy kép kell azt nem hallotta, így vissza kellett feküdnöm és akkor már nem magyarázott semmit, de addigra teljesen megfordult babóca.Egyébként azt elfelejtettem mondani, hogy nem az uh hölgy volt egy kicsit mogorva, hanem a mellette ülő aszisztens szólt be
"Gyorsan vetkőzzek mert nincs idejük!"-és tényleg, mire felöltöztem azt se vettem észre, hogy felszívódtak, de az uhs hölgy nagyon aranyos volt, azt mondta babára nagyon cuki és picurka.51mm volt akkor éppen azóta biztos nagyobb már.Bejelentkeztem az őszi topikba is köszi hogy szóltál van ilyen is.Nagyon sajnálom a betegségedet és így már nagyon érthető de túlvagy rajta és minden nagyon rendben.
Jó pihenést mindenkinek.
Hozzánk most még jönnek ismerősök, pedig nem kéne, ugy elfáradtam január ota most először voltam auchanba és szörnyen fáj most hasam.Kiboritott a pisilés, haza kellett mennem wcni és mire visszaértem mintha nem is wcztem volna.Remélem ez az inger hamarosan elmúlik és minden jobb lesz.Képzeljétek a rosszullétek elmúltak semmi nyilalás egy hete.szuper jó lenne ha igy maradna sokáig.
Hu, megyek mert muffint kellene még sütnöm de csak ülve vállalom.
Suezika

KépKép
suezika
 
 


Su,
én is sokat görcsöltem szinte végig, mégis egyben vagyok még így a 38. héten. Ha érzed, hogy kezd fájni, ülj v. feküdj le kicsit. Ilyenkor sokminden átrendeződik odabent, más helyre kerülnek a szervek, meg tágul a méh, ez kellemetlen tud lenni.
Az uh-n nem mindig türelmesek, mindig szólj előre hogy kérsz képet. Videót is lehet, ha viszel kazit, és 2000 Ftot fizetsz, de ugyanúgy csak 1-2 perc a vizsg.
katicuska
 
 


Suezika
Nem lesz féltékeny.A mi Westi babánk együtt sírt Marcival mikor nyűgös napja volt.Nagyon aranyoak együtt.Alex mindíg leellenőrzi a kiságyat,hogy ott van e és rendben van e utánna lefekszik tisztes távolba és onnan szemléli,amikor felébred akkor meg jön hozzám és olyan értelmesen tudja mutatni,hogy kövessem a Marcihoz.Szóval ne félj nem lesz baj,de azért ne hagyd őket kettesben huzamosabb ideig.Én azt csináltam,hogy kijöttem a szobából és megáltam az ajtóban,hogy megfigyeljem mit csinál Ali baba,de csak feküdt és nézte az ágyban szuszogó kismókuskát.

Pgyöngyi
Igen Westi. június 8.-án lesz 3 éves az öregfiu.
A neve Marosmenti Fortuna Géza,de mi csak Alexnak hívjuk,mert milyen hülyén hangozna,ha az utcán kiabálnék neki, hogy -Géza gyere ideKép .

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok lányok,
Még mindig egyben vagyunk csak nem volt netünk agy pár napig.
A doki bácsi most nincs itthon pár napig, jövő hét pénteken már dolgozik. Szerdán voltam CTG-n, és meg is vizsgált. Totál zárt vagyok, és szerinte még az is lehet, hogy őt is megvárom. Hát nekem kimondottan mindegy. A helyettese dr. Krasznai. Mivel Adél sem az én dokimnál született, én nem félek a másiktól sem. Viszont már nagyon nehezen bírom. Pedig még nem érzem, hogy ki akarna jönni. A jóslófájásaim teljesen elmúltak, mozogni úgy mozog, mint egy hónapja. De sebaj, ezt a pár napot mostmár ki kell bírni...
Detti 38+6
nyfdetti
 
 


Lányok,
nem tudja valaki annak a lapnak a címét, ahol a dokik fényképét is meg lehet nézni? Valamikor már néztem, de most egyszerűen nem találom.
Detti
nyfdetti
 
 


Detti!
Itt tudsz dokit nézni Kép

http://www.noi1.hu/frame1.htm

Kitartás! Ildi.

Kép
Kép
macskási
 
 


Nyfdetti!
Krasznai nagyon jó fej, keresztlányom Nála született, barátnőm oda volt érte.Fiatal, jó humorú, kedves ember .Igaz én nem tudom, hogy dokibámnak ki a helyettese, de remélem Õ, vagy remélem lehet Õt választani.
suezika

KépKép
suezika
 
 


Sziasztok!
Kell a klinikán előre szólni, ha EdAt szeretnék?
A dokimmal nem beszéltünk a szülésről...
Csak annyit mondott, hogy szüléskor vénás antibiotikumot kell majd kapnom. (gondolom a rossz vizeleteredmény miatt)
katicuska
 
 


Katica,

minden szülőszobán be van készítve az EDA-szett.Amikor úgy gondolod kérsz.Persze megmondják,hogy kb. mikor érdemes szúrni.
Szerintem érdemes már az elején megbeszélni a szülésznővel,hogy ha nem bírod,akkor szúrjanak hátba.Akkor ő is elmondja a véleményét.És tisztába van vele,hogy mi a Te véleményed a dologról.
Antibiotikum akkor is jár pl.,ha úgy mész be a klinikára,hogy már elfolyt a magzatvíz.


Dóri
angelheart
 
 


Mesi,

gratulálok Hannához!Nagyon sok boldogságot Nektek!

Dóri
angelheart
 
 


Mesi,
én is gratulálok!

Dóri,
köszi az infót az EDAval kapcsolatban.
katicuska
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: