[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kópé:
Hogy mi pontosan a ciszta, azt nem tudom megmondani, de a myoma az egy jóindulatú izomdaganat a méhen vagy a méhfalban. Nőhet befele, a méhűr fele, ez a legrosszabb eset, ilyenkor vetélést okozhat, ha egyáltalán sikerül teherbeesni. Lehet a méhfalba ágyazódva vagy nőhet kifele a hasfal fele. Ez a legszerencsésebb eset, ha már myoma, ilyenkor kis szerencsével zavartalanul végig tudod csinálni a terhességet.

Nekem mázlim van, mind a kettő kifele nő, nem okoztak semmi gondot ezidáig. Kép

Üdv:
Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Ja, mi ma megyünk az első CTG-re du 5-re.
Nagyon izgulok már. Ma töltjük a 35. hetet pont. Mostantól hetente kell CTG-re járnom, azt mondta a doki, köv. UH pedig 37. héten lesz.

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Én is ma megyek az első CTG-re, izgulok nagyon, bár tudom, hogy semmi okom sincs.

Scullyx
35+3

KépKép
KépKép
scullyx
 
 

 
 

Zsuzsa, Scullyx, sok sikert a CTGhez, én 2 hét múlva megyek kontrollra és CTGre. Voltam kontroll vér és vilzelet vizsg.on az
sztkban, mivel az előző rossz lett. Jöv. héten lesz eredmény. Ha az is rossz, lehet, hogy nem várok mégegy hétig, hanem bemegyek Bekéhez.
Lehet, hogy vmi húgyúti fertőzés, mert nagyon magas a baktériumszint a vizeletben (gennyes) meg a FVS szám is magas, ráadásul a vizeletben is találtak fehérvérsejtet ami tudomásom szerint baj.

Ez nem veszélyes a babára? Átterjedhet, nem?
Arra is gondoltam, hogy bemegyek az SZTKba és vetetek hüvelyi kenetet mert elég sok folyásom van, lehet, hogy a kettő összekapcs.
arra is gondoltam, lehet, hogy a magzatvíz szivárog? A tisztasági betétek hamar megtelnek, a hugomtól csórtam intim betétet...
Nem szívesen várom ki a 2 hetet, de tudom, hogy Beke elfoglalt, ezért gondoltam az SZTKra...
katicuska
 
 


Hol vagytok???

Katicuska,

Szerintem sem árt, ha bemész az sztk-ba, bár én elég aggódós típus vagyok. A hüvelyi kenet meg egyébként is hasznos, mint arról már fentebb volt szó. Sajna, ezt nem csinálják mindenkinek, csak aki kéri, ill. ahol indokolt, pedig sok csúnyaság kiszűrhető vele.
Az nem valószínű, hogy a magzatvíz szivárog, bár én is egy csomószor hittem ezt terhességeim alatt. Kép

Kópé
Vendég
 


Sziasztok!

No, voltam CTG-n, eztán hetente kell mennem már.
Minden rendben van, meg is vizsgált a doki, méhszáj rendben, de mikor kérdeztem, hogy febr. 20-ig kihúzzuk-e (akkortájt költözünk előreláthatóan), pisolyogva mondta, hogy "Hááátt, határeset".. Szóval marhára megnyugtatott, gondolhatjátok.
A kamionban fogok megszülni, már látom Kép
Úgyhogy most drukkolunk ezerrel, hogy legalább addig kihúzzuk, hogy a teherautó elinduljon az új ház felé Kép

Legközelebb szerdán CTG, aztán következő héten ultrahang. Az lesz az igazán vicces, akkor saccoljuk meg, hogy kb mennyi lesz előreláthatóan a születési súlya, és attól függ, hogy császár lesz, vagy szülök Kép

Üdv:
Zsuzsa (35+2)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Szia Mindenki!

Nomartini,
Látom nem kaptál választ: Én 3 gyereket szültem Szendei dokinál. Ebből sejtheted, hogy meg vagyok elégedve vele. Én megbíztam mindig benne, nem szóltam bele, hogy mi hogyan legyen. Mindhárom normál szülés, spontán fájásindulással, félúton burkot repesztett. Jó humorú, megnyugtató, szüléskor kedvesen bíztatott (jól megsaccolta, mikor lesz baba). Nem feltétlen vág gátat. A fájdalomcsillapítást is rábíztam: volt mikor izomba kaptam injekciót, volt mikor nem kaptam semmit. Ha EDA-t akart volna adni biztos tiltakozom, de így jó volt.
Terhesgondozás alatt majdnem mindig megvizsgált, ha kérdeztem válaszolt, magától asszem egyik doki sem tart előadást. Ami érdekel kérdezd meg! Szülés után is mindennap meglátogatott.

Üdv:
Cigőci
cigõci
 
 


Zsuzsa,
én is költözéskor szülök, majd gondolok rád a hónap végén, és ha tényleg a kamionban szülnél várom a tapasztalatokat Kép
csak vicc volt, igaz nem a legjobb időzítés de csak eljutsz a kórházba...
Kópé,
voltam Bekénél írt fel Kliont de nem vett kenetet...
Pedig szerintem rázézésre nem tud minden fertőzést kiszűrni. Többször is volt már mindenféle hüvelyi bajom, kikezeltek, de a férjem sose nézette meg magát, mondván, hogy tünetmentes...
Szóval lehet hogy nála minden megmaradt.
Majd megkérdezem Bekét mert jöv.héten megyek vissza hozzá, hogy elmenjen-e apa is vizsg.ra.
katicuska
 
 


Katica,

van,amit ránézésre is tudnak,mármint a folyásból.És ilyen pl. a gomba is.Nem kell megijedni ,mert terhesség alatt nagyon gyakori a gombás fertőzés,mivel megváltozik a hüvely nyálkahártyája,és fogékonyabb minden fertőzésre.
A másik,hogy köztudottan más a férfiak nemi szervének a vegyhatása.Emiatt van,amit ők nem kapnak el,még akkor sem,ha benned ott élősködik az a valami.
De azért kérdezz csak rá.

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Szendei dokival énis megvoltam elégedve,mert szerintem rendes doki.Nekem csak az volt a bajom hogy általába sokat utazott és ha itthon volt akkoris szinte mindig várni kellett rá.Na de melyik dokira nem kell.Majd bekapcsolódok közétek ha nem baj???!!
Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok! Én most vagyok itt elöszőr. Szült már valaki Dr. Mezei Gábornál? Én hozzá járok,nagyon kedves és türelmes,csak nem tudom milyen lesz nála szülni. Még senki sem írt róla.

babafalva.huvonalzo
mofli
 
 


Betti,Mofli!

Sziasztok!Gyertek sürűn,mostanában kezd ellaposodni a topik,egy kis életet kéne lehelni bele!


Betti,

dehogy baj!!!
Jut eszembe!Péteriben lakott egy ismerősöm:Viczkus Ildikó.Nem ismerős a neve??

Mofli,

én nem ismerem.Szerintem a régiek sem nagyon,de hátha bekapcsolódik még valaki,aki igen,és esetleg már szült is nála.

Dóri
angelheart
 
 


Katica,

pontosítok.A férfiak is elkaphatják azt ,ami egy nőben lakik,de nála nem biztos,hogy panaszt okoz.Aztán ,ha kikezelik a nőt,újra fertőzheti a pasija.Ez a "ping-pong" mechanika...Borzasztó dolog lehet...

Dóri
angelheart
 
 


Angelheart

sajna nem ismerem az Ildit,mert én 6éve lakok itt és nem nagyon ismerek névről sokmindenkit.Majd jövök többször ide.Eddig csak e chat-re jártam és hogy benézztem ide gondoltam énis írok.Lenne 1 kérdésem.Oldal van az hogy üzenetek száma ez mit jelent?Hogy lehet megnézzni az üziket?Itt egymás alatt azt tudom,de ezenkívül az nem külön üzit jelent?


Mofli!

Ismerem énis Mezei Gábort mert mikor betn feküdtem a kórházba ő volt a vizites doki.Nagyon rendes és kedves és mindent meg lehet vele beszélni.Kérdezz tőle bátran.Sajna azt nem tudom milyen nála szülni mert nincs senki aki nála szült.

Betti
raczbetti
 
 


Angel,
pontosan erre gondoltam én is...
De egyelőre mellőzzük a témát, nem hiszem,hogy sor kerülne szexre a szülésig, mert már elég problémás...
Utána meg úgyse lehet néhány hétig.

Szeretném megnézni a szülőszobát, majd megkérdezem Bekét, hogy lehetne megoldani.

van valaki 37-40 hét közt??
katicuska
 
 


Szia Katica
Én a 37. hétben vagyok. Szerintem akkor tudod csak megnézni a szülőszobát, ha van választott szülésznőd, de azért kérdezd meg.
Mikor jössz CTG-re?

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!
Haj de nehezen telnek a napok.....
már a sok fekvéstől mindenem fáj de úgy tűnik minden rendben van mert elmúlt az a csúnya folyásom.Ezek a reggeli és napközben a lehető legrosszabbkor jövő wc felett gugoló problemák egyre erősödnek és sűrűsödnek.bár tegnap csak reggel volt egy kicsi ,de ma reggel borzasztó volt.Igaz ,hogy ez majd lessan elmúlik?mikor is?12.hét körül?Nektek voltak ilyen problémáitok?és elmúltak?Tegnap volt kint védőnő, fiatal van egy 6 éves kisfia és igen figyelmesnek tűnik.igaz nem lettem csak két dologgal okosabb.szülés után 48.órával kell egy ellenanyagot kapnom mert párom rh pozitiv én meg rh negatív vagyok.hihetetlen még ez se stimmel Nálunk de az ellentétek vonzák egymást......Kép
ja és a dinnyét meg azért nem ehetem majd nyáron, megjegyzem ez a kedvenc gyümölcsöm alig várom minden évben a dinnyeszezont,mert abban túl sok a víz és vizesedéshez vezet.Kép
Már szerettem volna megkérdezni Tőletek van valakinek kutyája?
Nekünk van egy magyar vizslánk Áloműző Artúr 11 éves és szoba kutya.ha lenne valakinek ,és megosztanátok a tapasztalaitokat azt megköszönném.
Odaadni nem tudjuk mert anyósoméknak is van kutyájuk anyukámék meg .......igaz most mióta nem mehetek sehova ,hiába van anyunak kutya fóbiája kénytelen levinni, nem is tudom hogy fogom meghálálni neki.....
elaltatni meg egy egészséges jószágot nem lehet mert jön a baba .szerintem jó lesz mikor elkezd majd bömbölni picurka és a kutyus meg keresi hova meneküljön mert nem tudja mi van Képna de ez még nagyon messze van.szóval ha valakinek lenne kutya-baba tapasztalatai és megosztaná Velünk mit hogyan kell csinálni megköszönném.
hu látom megint sokat írtam.
további szép napot mindenkinek
su

KépKép
suezika
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,

A sógornőmnek is azt mondták kb. 3 héttel a kiírt időpont előtt, h vszínűleg előbb ,meg lesz a babaa, aztán 2 héttel túlhordta.

Na ezt persze nem kívánom, de ezen nem kell aggódni. Ha a méhszáj zárva, akkor ez -szerintem- csak tippelés a részükről.

Suezika,

Hányás: nálam nem volt, csak émelygés, puffadság érzés, túlzottan érzékeny szaglás, de 12 hét körül elmúltak.
Kutya tapasztalatom nincs, csak macska. Hogyan fogadta a babákat? Merő közönnyel. Inkább azon volt megsértve, hogy nem mehet be abba a szobába, ahol a gyerekek alszanak. Sosem bántotta őket, pedig amint megtanultak mászni, az első útjuk a macskához vezetett és egyből tépni kezdték a szőrét (hosszúszőrű). Ami a legzavaróbb, a szőr! Meg ami engem zavarna, a paraziták, amiket egy kijáró állat összeszedhet és bevihet a lakásba. A mi macskánk sosem teszi ki a lábát, úgyhogy ez a probléma kilőve. Egyébként én megkérdeztem a gyerekorvost, és azt mondta, hogy ha a gyerek nem lesz allergiás a szőrre, akkor direkt jó, ha van egy állat a háznál, érzelmileg mindenképpen.

Kópé
Vendég
 


Su,

hányás nekem sem volt egyik terhességemnél sem.A hányinger viszont már az 5. héttől kínozott,az elsőnél úgy kb. 3 hétig,de kizárólag reggel,meg a felvágottas pultnál napközben,amikor vásárolni voltunk.
A másodiknál már nem volt időm rosszul lenni.Fogggalmam sincs,hogy ott meddig tartott...
De van egy barátnőm,aki a 20. hétig hányt.Sikerült szegénynek a műszerfalat is elintéznie.
A nagymamám meg a 9 hónapot végig hányta,amikor anyukámat várta.
Szóval annyira változó.De a leggyakoribb tényleg az,hogy a 12. hét körül megszűnik.Ja,és van olyan is,aki pl. csak a végén hány.
Kutya-baba tapasztalata Hokának van,de ő most nagyon babázik ,és ritkán jár erre.

Dóri
angelheart
 
 


Sziaszto!

Kópé:
Úgy legyen! Kép
Már a túlhordás nem, csak ne jöjjön hamarabb. Kép

Múlt hét végén iszonyúan elkezdtek sajogni a csípőcsontjaim, ma reggeltől meg olyasmiket érzek, hogy fennt a pocakom felső részénél kitámaszt a kistappancsokkal, közben alul meg furakodik lefele a fejével.. Ez sem a legbiztatóbb jel éppen, de én még bizakodom, hogy bár 2 hétig még kibírjuk egyben Kép

Suezika:
Én az első 3 hónapot végighánytam mint a lakodalmas kutty, volt, hogy napokig egy korty víz sem maradt meg bennem és a vége az lett, hogy 5 napig kórházban feküdtem infúzióval, de a 12-13. hét környékén mintha elvágták volna. De ez tök változó sajnos. Van ismerősöm, aki az első 4 hónapot meg az utolsó kettőt is végighányta szegény.. Kép

Üdv:
Zsuzsa (35+6)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Zsu,

nekem a fejükkel hetekig kotorásztak ott lent.Kirázott a hideg,olyan nem jó érzés volt.
A feneküket meg felnyomták a rekeszizmomba közben.
Szóval még ilyen tünetek mellett is bizakodhatsz!

Dóri
angelheart
 
 


Suezika,
Én ugyan csak kétszer hánytam összesen, viszont hányingerem az első 12 hétben végig volt. Szó szerint, mert a fogantatás után egy héttel (ami a számolas szerint ugye kb. a 3. hét) elkezdődött. Nagyon sz@r érzés volt, sokszor azt kívántam, hogy bár inkább hánynék, mert amikor kijött legalább fél-egy óráig jól éreztem magam. De 12 hetes koromban nekem is olyan volt, mintha elvágták volna.
Egyébként az első terhességemmel semmi gondom nem volt, pontosabban álomkórban szenvedtem, de az most is megvolt ugyanúgy.

Lányok,
tegnap voltam CTG-n. Nagyon nehezen sikerült, mert a kiscsaj mindig elment. Mire végeztem egy nagy vörös folt volt a hasamon, mert olyan erővel kellett nyomnom a műszert. Nagyon öntudatos kislány lesz, már most utálja, ha zavarják. Egyébként minden oké, doki bácsi szerint még marad egy darabig, a méhszáj is zárt.

Zsuzsa,
nekem is mindig lefelé nyomakodik a fejével, a feneke vagy a lába meg állandóan a májamban van. Valami isteni érzés...
Kitartás neki még ott a legjobb, ahol van, beszéld meg vele hogy még legalább két hetet nyugodtan maradjon.

Detti (35+3)
nyfdetti
 
 


Sziasztok!

A hányás szerencsére engem is elkerült, csak kicsit émelyegtem. Szóval főzni nem volt valami nagy élmény. Nem beszélve a kifinomult szaglásomról. De ezek mind elmúltak a 12. hétre.
Nekem most kezdett el igaziból nőni a pocakom és hát minden nap máshol nyom, ez kicsit kellemetlen.
Holnap meg mehetek a cukor löttyös terhelésre.

Szép napot mindenkinek

Clair 26+1
clair
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok, kezdek megnyugodni, hogy nem feltétlen szülünk még. Tegnap voltunk mi is CTG-n meg vizsgálaton, méhszáj zárt, minden rendben. Doki azt mondta, a csípőcsont fájás azért van, mert baromi nagy a hasam, ilyenkor ez természetes.
Megállapította, hogy jó nagy a hasam, és a baba is jó nagynak tűnik.

Nyfdetti: nocsak, mi is tegnap voltunk, hány körül voltál? Én 5 körül kerültem be, bár fél 4kor már ott voltam.. Iszonyú tumultus volt tegnap, a szokásosnál ot nagyobb...

Üdv:
Zsuzsa (36)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Angelheart,Raczbetti!
Köszönöm,hogy mondtatok pár szót Mezei dokiról. Most már egy kicsit megnyugodtam,hogy legalább valaki más is ismeri. Néha úgy éreztem mintha valami "fantom" doki lenne,mert senki sem tudott róla semmit. Pedig az eddigi tapasztalataim alapján,tényleg csak jót tudok róla mondani. De 1-2 hét és már azt is megirhatom,hogy milyen nála szülni. De addig is amig tudok jelenkezem közétek mert tök jó a sorstársaimmal levelezni.

Sziasztok!

babafalva.huvonalzo
mofli
 
 


Zsuzsa,
Mi 13.50 körül értünk a klinikára, de mire beszedték a kartonokat eltelt vagy 15-20 perc. Annyian vártunk CTG-re, hogy mire behívtak már majdnem 14.45 volt. Végül a CTG is jócskán elhúzódott, a férjem szerint nagyon sokáig voltam bent. Hát tényleg elmúlt már pár perccel 15 óra, mire kijöttem. Épp, hogy kiléptem az ajtón mehettem vissza, mert akkor meg kezdődött a doki rendelése. Így 15.20-kor már a kocsinál voltunk. A férjem szerint, mikor bementem a dokihoz kijött az aszisztensnő beszedni a kartonokat, és úgy megrohamozták, hogy el volt csodálkozva. Tényleg nagy tumultus volt.

Detti 35+3
nyfdetti
 
 


Suezika

Kutya-Baba tapasztalat: Nekünk most lesz 16-án 2 hónapos a Marcell.Mikor hazajöttünk a korházból egyből összeismertettük a kutyát a babával, igaz még születés előtt elkezdtük neki magyarázni, hogy mostmár lesz 1 kis gazdija is, amire mindíg csak forgatta a fejét.
Muszáj összeismertetni őket, hogy ne legyen később probléma belőle.
Arra figyelj oda, hogy azért ne szoruljon teljesen háttérbe a kuty, mert az nem tesz jót a lelküknek, de a gyerekkel soha ne hagyd egyedül.Nála mondjuk nehezebb lesz,mert már ahogy írod nem fiatal, de azért ,mert jön a baba ne altassátok el, hisz ő is ugyan olyan családtag mint bárki más annyi kulömbséggel,hogy 4 lába van és beszéd helyett ugat.

Nálunk nagyon szereti a kutya a babát és védi az idegenektől,értem ezalatt a nem velünk 1 lakásban élő családtagoktól is.

Inci+ Marcell
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Incike,

nagggyon aranyosak vagytok Marcellal a képen!
Marcinak becézitek??

Dóri
angelheart
 
 


Incike!
Köszönöm szépen a választ már most mondogatom neki sőt időnkét töfködi az orrával a hasamat meg nagyon óvatosan ráteszi a buksiját.biztos érzi hogy más a gazdasszony szaga Kép)
igaz kicsit akaratosabb mint volt Én ugy veszem észre de sajna sikerült úgy elkényeztetnem hogy most látom hüle voltam a vaj szívemmel.
Abba a szobába ahol baba fekszik csináltatok szőnyeg, függöny ,ágybetét cserét vagy Nálatok nem lehet ott mindenütt a kutya?
Elaltatni egyeltalán nem akarjuk ilyen csak a rokonoknak jut az eszükbe akik nem Vele élnek .
De azért van a szelektív hallás hogy bizonyos dolgokat ne halljunk meg.Lehet így jártam most a dokibámmal mert azt mondta pénteken 8-8.30 között hívjam.de nem veszi fel ki van kapcsolva.lehet hogy egy NEM szócska is kicsúszott a száján csak én nem hallottam. Kép
Mindegy muszáj zaklatnom ma a ciszta ügyben mert két nap óta akkorákat belenyilal a csontomba hogy hirtelen megmerevedem olyan rossz érzés.
Lányok az szerintetek normális ha a 9. hét 4-5 napján reggel semmi problemám nem volt ?eddig az idegesített, hogy rosszul vagyok most meg inkább gubbasztanék a wc felett csak tudnám minden rendben van.azt hiszem kicsit hisztis vagyok.....

Incike,nagyon-nagyon szép a kisfiad!!!!
És köszönöm a kutyusról küldött infókat.
Megyek megprobálom a dokit hívna.
Suezika

KépKép
suezika
 
 


Tényleg édes a picur!
Mindig ilyen nyugodt?

scullyx, rólad tudom, hogy hol tartasz mert benne van a táblicskuban. Szerdán (02. 15.) megyek CTGre.
katicuska
 
 


sziasztok,
ebbe a topikba most írok először (a 2006 szeretnék szülnibe vagyok benneKép/
tegnap kezdtem ma 9 hetetKép
lenne 1 kérdésem:
terhesambulanciás rendelésen mennyi hálapénz a "reális"?
én most voltam először 5000 adtam de így elég sokra jön ki szülésig +szülési hálapénz...
előre is köszi a választKép
kumpibogar
 
 


Kumpibogar,

üdv. itt,és gratula a bébihez!
A mi topikunkban anyagiakról inkább priviben nyílatkozunk.
Szóval ,ha adsz elérhetőséget,megy válasz.


Dóri
angelheart
 
 


Suezika,

én is megrettentem, amikor egy nap hirtelen nem hánytam tele a wc-t, hogy akkor most biztos baj van... De nyugodj meg, tényleg úgy múlik el a hányinger, mint a karikacsapás. Remélem nem leszel rosszul többet, most jön a várandósság "áldott állapot" része. Majd a vége lesz a terhesség...Kép

Ildi,
veletek minden OK? Gondolom neked sincs sok időd a géphez ülni. Majd írok neked a másik közösségi oldalonKép

Kataa
és Te? Jól csendben vagyKép

Katus
Vendég
 


Sziasztok!

Inci:
Nagyon tuti a kép! Marcell pici cucc, nagyon édes, rólad meg sugárzik a boldogság Kép

Suezika:
Nekem is ez a tapasztalatom, hogy egyik pillanatról a másikra múlik el a hányós időszak, pedig én igazán kitettem magamért kisróka-ügyben Kép

Tényleg, többen eléggé eltűntek itt.. Mi van veletek, mindenki? Jelentkezzetek! Kép

Zsuzsa (36+1)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Én itt vagyok! Kép

Kópé
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnapi napom igen rossz volt.
panaszkodtam nincsenek rosszulléteim, erre bepotolta gubbasztottam a wc felett egy csomószor.
és voltam tegnap klinikán is az meg borzasztó volt.
kezdődött azzal, hogy a kartonomat ki kellett volna kérnem a terhesgondozóból de valahogy nem jöttek ki és már a megbeszélt időpontról jól lecsusztam.20 perc után begurultam és bementem ott kértem két nővért is ,de elhárítottak a nő meg aki előjegyzi az uh-t magánügyi bájcseverészést folytatott a telefonon.bent is vártam egy csomót mire letette és odaadta kartont.aztán rohantam a profhoz ott meg ezren voltak.de szerencsére jött a doki és bevitt.na ami bent volt, egy bazi nagy terem 3om fülke három kivizsgálo.5 percet vártam bugyika nélkül mire jött a doki mostmár mehetek a székbe.ott is legalább 5 percet ültem ,feküdtem szétrakott lábakkal mire egy morcos nővér átnézett majd jött a prof aztán valahogy a fejem fölé került egy másik nővér aki megfogta a fejemet meg kezemet amivel rámhozta a rossznyavaját mi fog most követkeni ,hogy megfogott.elmondta doki a dolgokat meg se vizsgált a prof csak annyit mondott ,jó akkor 6 hétig még nem nyúlnak a cisztához mert elmehet terhességem.azzal el is ment.kérdem én miért nem csináltak egy újjabb uht hogy megnézzék nőtt- e ciszta vagy visszahúzódott.a másik mi a fenének kellett nekem 10 percet pucérkodnom ,kínosan éreznem magam ha meg se vizsgáltak csak közölték azt amit eddig is tudtam.Szóval ez történt tegnap.Most várom a febr.27.ét addig ne történjen semmi mert akkor kell mennem uhra meg vissza dokihoz.
hát ezt elakartm mesélni mert igen rossz érzésem volt ,igaz ez egy nagy intézmény és rengetegen voltunk kb. egy óra alatt kiszórtak 40 műtétre váró nőt.remélem mikor legközelebb megyek nem lesz ilyen pocsék élményem .megyek segíteni Páromnak mert vendégek jönnek és próbál főzni.
Kép
Mindenkinek kellemes hétvégét.
suezika

KépKép
suezika
 
 


Suezika,
én sose várom meg amíg kijönnek, minden alkalommal amikor megyek a dokimhoz egyszerűen bemegyek a terhesambulanciára és elkérem a kartonomat. Még nem szóltak érte.
Tényleg szörnyű amikor levetkőzve a dokira várunk..
Eléggé kiszolgáltatott helyzet sajnos.
Remélem legközelebb nem lesz ilyen rossz az élmény!
katicuska
 
 


Sziasztok!
Idekeveredek néha, de szinte semmire nincs időm a csemetéken kívül. Az uram is csak utánnuk kullog Kép
Alig akarom bevallani, de még a hathetes kontrollra se jutottam el Kép Leég a bőr az arcomról.....
Most is kórusban nyomják.....
Mindenkinek puszi, Ildiék.

Kép
Kép
macskási
 
 


sziasztok,
angelheart,dóri: dbbk@freemail.hu a címem köszi.
kumpibogar
 
 


Sziasztok! Olvastam Kumpibogar levelét,és azt szeretném kérni,hogy nekem is írjátok meg légyszi,hogy mennyit illik adni a dokinak ill. a szülésznőnek. Hallottam már mindenféle összeget de nem tudom melyik lenne a reális. És mikor szokták odaadni? Az apukák rögtön a szülés után,vagy mikor megyünk haza a kórházból? Én ezeket egyáltalán nem tudom. Segítsetek! Itt a cimem: bubengo@freemail.hu
Köszi

babafalva.huvonalzo
mofli
 
 


Sziasztok
Szült vki egy napon velem? 2002.nov 19-én vagy 2004.okt 31-én?
Viki
iviki
 
 


Sziasztok!
Ha lehetséges lenne Én is csatlakoznék Kumpibogár és Mofli kérdéséhez.és vizsgálatokkor mennyit érdemes adni?
csipi666@t-online.hu
Nagyon köszönöm
suezika

KépKép
suezika
 
 


Csatlakoznék. detti.nyilas@freemail.hu
Sűrgős lenne!
Köszi:
Detti 36+1
nyfdetti
 
 


Macskási,
kitartás, majd jobb lesz! Egyszer csak meguják az ordítást!
Már alig várom, hogy megszüljek mert lassan 2 hónapja nem tudok aludni. Aztán meg itt bömbizik majd... Hát, cseberből vederbe Kép
katicuska
 
 


Lányok!

Ment email! Kép

Katicuska!

Ne reménykedj: Anikó 8,5 hónapos és eddig 3 azaz három végigaludt éjszakám volt: egy a műtét után az intenzíven, 2x meg amikor Anikó germicid kúpot kapott este (oltás, láz)... Kép
De van ellenpélda is: öcsémék kölke már lazán 3 hetes korától végigalussza...

Ildi,

Tökéletesen megértelek. Egy "pause" gomb jó lenne, ha lenne a hátukon! Kép

Kópé
Vendég
 


Kópé
Kösz az infót. Én is erre gondoltam, és így is csináltam eddig. Még egyszer köszi!!!!! Kép

Katicuska,
Adél két hónapos korától aludta végig az éjszakát. Hátha a tiéd is olyan lesz. Én is ebben reménykedem Szávával kapcsolatban. Bár tudom két egyforma gyerek nincs. De el tudnék viselni még egy olyan tündért, mint Adél: evett-aludt 4 hónapos koráig. Mindenre volt időm mellette Kép
Amíg ki nem derül milyenek lesznek, addig reménykedhetünk.....

Detti 36+2
nyfdetti
 
 


Sziasztok!

Kópé!
Köszi én is az infókat, most már ennyivel is okosabb lettem.

Fog valaki feb.24.-e körül szülni? Mert én akkorra vagyok kiírva. Jó lenne valaki "ismerőssel" együtt bent lenni.

Mofli

babafalva.huvonalzo
mofli
 
 


Mofli,

a mailben elfelejtettem, hogy varratszedéskor szokás odaadni a "hálánk jelét". Ez a hazamenetel napján szokott történni.

Kópé
Vendég
 


Sziasztok végre itt 2 hét után!

Kicsit lerobbanva, de végigolvastam a kimaradt 2 hetet. Erdélyben voltunk, aztán meg nem volt net. Mindekinek ajánlom pocakkal és pocak nélkül a téli erdélyi sétákat kirándulásokat (ettől is nő a gyerkőc a szivünk alatt Kép )

Ha még nem késtem le, én is csatlakoznék a 'Mi, mennyi' társasághoz. Engem főleg a szülési rész érdekel....dokinak+szülésznőnek mit illik????
albireo@freemail.hu
Köszi előre is

Gin 21+6
ginus
 
 


Mofli
Bár én márc. 13-ra vagyok kiírva, nagyon reménykedem, hogy jövő szombaton már nem leszek itthon, hanem valahol a gyerekágyon.

Lányok
Ma reggelre kicsit barna volt a folyásom. Mitől lehet? Tegnap voltam dokibácsinál. Külső méhszáj 1 ujjnyi. A tapasztalataitok alapján lehet ebből egy héten belül baba?
Adél lányommal nem volt ilyen....

Detti 36+3
nyfdetti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: