[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
SOTE I.KLINIKA - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Csilla,

nem is áll szándékomban kioktatni senkit.Vitatkozni meg annál inkább nem szeretnék senkivel.Inkább segítek annak,akinek tudok,hogy bizony jobb az óvatosság!Mert nem tudni,hogy egy sima szülésből mikor lesz esetleg sürgős császár,amit a legtöbbször altatásban végeznek.Ott meg azért mégiscsak jobb egy nem telt gyomor...Az a véleményem,hogy a bababarát kh.-akban(a klinikának nincs ilyen elismerése)minden az anya kényelmét szolgálja,de a szakmai szempontok kissé háttérbe szorulnak.
Én többek közt a felfogás,és a felszereltség miatt is választottam a klinikát.
angelheart
 
 


sziasztok Lányok!
mindenkinek nagyon köszönöm az "egész" családom nevében a jótanácsokat, segítőkészségeteket!
Hogy telik az idő....! Nem is olyan rég, még mi is azokat a kérdésekkel bombáztuk Angelheart-ot és 73októbert-et, amikkel az "új" belépők is! Furcsa, mi már mindent tudunk a klinikáról, de ezzel még nem áll meg az idő!
Most másokm a problémák, de más dolgok okozzák az örömteli pillanatokat is!
Akkor élmény volt minden mocorgás a pocakban, most az első mosoly a baba arcán, az ami megdobogtatja Anya és Apa szívét!Más dimenzió!
Küldök képet a Danikáról,Nyuszimami üdvözletét küldi mindenkinek, a régieknek és újaknak egyaránt, külön üdv. Kópénéninek, Macskavatinak,Kzsuzsinak,Kataa-nak!
Sziasztok Nyuszipapi
nyuszimami
 
 


Kép
Kép
Kép
nyuszimami
 
 

 
 

NyusziDanika,

nagyon édes kisfiú vagy!!

Katus
Vendég
 


Naaa,ki vagyok?

Anya azonnal írni fog amint lesz ideje.Puszi mindenkinek!Kép
hoka
 
 


SZiasztok!

Katicuska:
Jaj, dehogy fét.. Szerintem azért is keményedek ennyire. Folyton az az érzésem, mintha egy kb 1 kilós gyerek helyén kéne elférnie egy 2 kilós gyereknek. Mintha szét akarná repeszteni az egész hasamat.

Nyuszimami és Nyuszipapi:
Tündéri kiskrapek Danika! Nemsokára jön a másik Nyuszibaba is! (Mármint Eszterke személyében, aki nemes egyszerűséggel csak KisNyussz Kép )

Hoka: gratula nektek! Nagyon szép baba lett Chiara! Várjuk a beszámolót nagyon! Kép

Üdv:
Zsuzsa (32+3)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Kzsuzsa
Nincs semmi gond,hidd el, el fog férni a pocaklakód,van még ott hely bőven, tágul a méh, nyúlik a pocak bőre is, pihenj sokat, még ha uncsi is! Ha netán nem az első babát várod, akkor nem szóltam!
Köszönjük a dicsérő szavakat, és Eszterkének hajrá, dekákra fel!
Hoka
Nagyon édes a kicsi lány,szép baba!
Macskavati
Köszönöm szépen Katusnéni, Danika-baba
Jöhetnek a képek,Danki had válogasson!
Sziasztok Nyuszipapi
Kép
nyuszimami
 
 


Kzsuzsa

Én most kérdeztem a héten a betétet a szülésznőtől, és ő mondta, hogy még mindig a gézbe csavart vatta van, és ő ajánlotta, hogy a TENA kényelmesebb talán.
Ne idegeskedj a súlya miatt, nekem Adél 29 hetesen felelt meg 31-nek, és 38+6 naposan megszületett 3250 g súllyal és 52 cm-vel. Tehát egyáltalán nem biztos, hogy 4 kg-s babát szülsz. El fog férni ne félj, csak olyan lesz, mint "A 8. utas a halál", ahogy a férjem szokta mondani. Egyébként ilyenkor már én is keményedtem az elsővel. Mégis majdnem 39 hétig húztuk. Pihenj sokat.

Gyönyörűek a babák!

Hoka, azért erre még nem számítottam, de gratula a leányhoz!

Nyuszimami(papi), látom szépen fejlődik Danika, egyetértek nincs nagyobb boldogság mint a baba új dolgait látni.

Detti
nyfdetti
 
 


Jó estét!

Nagyon édes babákaat látok itt!

Nyuszik: Danika szépen kigömbölyödött! Nagyon édi!

Hoka: Chiara jól beilleszkedik majd a családba! Kép Õ is nagyon szépséges! Igazi kislány! Graatulálok!

Kópé
Vendég
 


Tegnap voltam szülőszobát látogatni, nagyon szuperek és a szülésznőm is nagyon kedves. Olyan izgi volt.

Scullyx
33+0

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam dokibánál csodálkoztam hogy engem hívott be elsőnek pedig voltak előttem nagypocakosok is.csinált citologiát meg kenetet vett meg megmutatta a kezemnek a méhemet.szept 11.ét állapított meg mikor baba érkezése várható.
mindenféle laborra elküldött és 6 hét mulva UHra.
Mikor voltam az ügyeleten azt mondta a Bán Zoltán doktor hogy elküld hüvelyi uhra hogy megállapítsák nincs e méhen kívüli terhességem.Ehhez képeset most a doki nem küld és csak 6 hét mulva kell mennem hasira.Nektek volt hüvelyi Uh?Probáltam visszaolvasgatni de senki nem írt róla mindenki csak a 12.heti Uhról írt.
Ezek szerint ne aggódjak ugye?
Vagy kérdezzem meg legközelebb?vagy ha méhen kívüli lenne akkor már iszonyat fájdalmamim lennének?és tegnapi vizsgálat alkalmából már a dolki észrevette volna?Egyébként kioktatott mit egyek és mit ne miket csinálhatok és mit nem.
szénhidrátot azt mondta felejtsem el ezekszerint nem ehetek se krumlis tésztát se milánoit hiszen a tészta az szénhidrát.hízni is csak 1-1.2 kilot szabad mert elnáspángol ha többet hízom.Kép
na mindegy majdcsak lesz valahogy.Nektek is kellett menni előadásokra?adott egy papírt amin le van írva ,mikor hol csak ebben az a gond ,hogy én délutánonként tanítok és csak juniustol tudok ezekre menni.kicsit fura volt a hangja dokibának csodálkozott hogy végig szeretnék dolgozni.vagy most félévkor fejezem be vagy kitartok junius közepéig.
Mindenkinek jó és szép napot.
zsuzsi

KépKép
suezika
 
 


ja és ne haragudjatok a sok hibáért visszaolvasva sokmindent lehagytam
Kép
bocsánat
legközelebb lassabban írok és átolvasom mielőtt elküldöm
Kép

KépKép
suezika
 
 


suezika,
nekem volt az 5. héten hüvelyi, láthatod is róla a képet az albumban, a neve: Baba és pocifotók:
Pici Peti UH képei
Szerintem ilyenkor nem lehet másképp megállapítani, hogy méhen kívüli-e. pont ezért van ez a 0.-ik UH.
Ha aggaszt akkor csináltass.
Pl ha bemész a lakhely szerinti SZTKba, és mondod, hogy terhes vagy, de még nem volt UH akkor csinálnak. Nekem a nőgyogyinál épp rossz volt az UH és ő mondta, hogy vhol csináltassak.
katicuska
 
 


Suezika
Nekem az elsőnél volt hüvelyi UH a másodiknál nem, mert már csak 13 hetes koromra volt hely. Egyébként, ha méhen kívüli lenne akkor a méhed nem lenne megnagyobbodva, azaz a doki nem tudta volna tapintással megállapítani a terhességet. Egyébként is akkor már rég véreznél, erősen görcsölnél. A sógornőm szülésznő, és nekem is ő mondta annak idején, hogy ne aggódjak, mert a dokim épp külföldön volt, és nem tudtam vele 10. hét előtt találkozni. Nyugi, a dokiban bízni kell, különben mi értelme lenne... Miért enged csak ennyit hízni? Túlsúlyos vagy már most? Normál súlyú kismamáknál a max. 15 kg teljesen normális. Vagy ezt az első 12 hétre értette? Kb arra reális.

Detti 32+1
nyfdetti
 
 


Nyfdetti

jelenleg 48kg vagyokKép
a 10 hónapra értette a 12 kg de nem is szeretnék többet hízni mivel alacsony vagyok és biztos viccesen néznék ki ha sokat híznék.bár két hét alatt híztam fél kilót Kép
csak néha fájdogál a hasam de az szokásos azt mondták bár egyszer pisilés közbe ugy végig karistolt valami egyik éjjel meg szintén pisilés után nem bírtam hasra feküdni mert úgy fájt hasam.Igaz pont ma két hete hogy véreset pisiltem remélem az ennek az utohatása volt.ok bízom benne de azért legközelebb mekérdezem Tőle

Katicuska
megpróbálom megnézni a képeket bár én annyira nem értek a számítógéphez lehet meg se találom de keresem.
Kép

KépKép
suezika
 
 


az albumokat a lap tetején a jobb oldalon levő rózsaszín Fotóalbum logóra klikkelve érheted el.
Jobbulást!
Katica
katicuska
 
 


Nem tudjátok, hogy a klinikán hány naposnak kell lennie a házassági anyakönyvi kivonatnak?
Én úgy tudtam, hogy 3 hónapnál nem régebbi, erre el is intéztem decemberben, de néhány kórházban 30 nap. Biztassatok, ugye nem kell mégegyszer elintéznem?

Scullyx
33+2

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Scullyx,

ez így jó lesz,elfogadják!!!
Örülök,hogy tetszett a szülőszoba és persze a szülésznő is!
angelheart
 
 


Scullyx,
nekünk júliusban volt az esküvőnk, és úgy tudom azt is elfogadják...
Javítsatok ki, ha nem!
katicuska
 
 


Katica,

én úgy tudom,hogy 3 hónapnál nem régebbi kell,hogy legyen!
Biztos,ami biztos kérdezd meg legközelebb Beke dokit!

Dóri
angelheart
 
 


Lányok

Ez valami új rendelet a házassági anyakönyvi kivonatra vonatkozóan? Amikor Adél született már 5 éves házasok voltunk, de elfogadták a házasságkötéskor kapott kivonatot. Most én is kikértem egy újat, de szülésig az is lesz már kb 50 napos. Remélem jó lesz, mert Gyöngyösről kicsit így is körülményes a papírokat elintézni. Tud valaki valamit arról hogy lehet könnyebben elintézni a lakcímkártyát, a TB kártyát, mint személyesen? A TB azért nagyon kiesik a kórháztól.

Detti 32+2
nyfdetti
 
 


Detti,
a lakcímkártyát a kórház utcájában lehet elintézni, a férjem aznap megszerezte, mikor elengedtek. De be fog menni hozzátok egy nővérke a gyerekágyra és Õ mindent el fog mondani. A tb-t csak a tb-ben fogod tudni intézni.

Kép
dianab
 
 


Detti,
a TB kártyát postázzák, ha nem tudsz menni érte, de amíg nincs meg, nem kapsz se pénzt, se posztót.

Katus
Vendég
 


<font color="ff0000">Hoka
NAGY-NAGY GRATULA A KISCSAJSZIHOZ.NAGYON CUKI A MASNIS HAJPÁNTAL.
JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK.
Kép
Inci+Marcell+apa</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Már nagyon rég nem írtam...Nem nagyon értem rá! Kép
Kép
Kép
papucikam
 
 


Szóval Danika már ilyen nagy! Kép
Először 1 hónaposan gügyögött: glűűűűű, aglűűűű. Most eőőőőő, heőőőő, ajuKép. Sajnos nincs elég tejem...Kép És mikor már nagyon éhes és a szájába tesszük a cumisüveget, mindig olyanokat mond, hogy jó jó, meg igenKép (Ez most komoly!)
Persze valószínűleg csak véletlenKép
Na meg ha nagyon bepipul olyanokat is mond, hogy nem kell! Kép (A cumi)
Bő 1 hónapos volt, mikor először mosolygott. Mostmár nagyon sokat nevet és magyaráz.
Már 2 hete átfordul a hasáról a hátára. Rettentő erős baba!
Szeret a középpontban lenni. Mosolyog minden idegenre, imádja, ha vele foglalkoznak.Kép
Már túl vagyunk a 2 hós és a 3 hós oltáson. Szerencsére egyiket sem érezte meg.
Azonkívül nagyon nyáladzik már, amire a védő néni azt mondta, hogy mert most rendeződik a foga belül. SzegénykeKép És az öklét is nagyon szereti enni, szívni. Meg mindent, ami a szája elé kerül.
Na, hírtelenjében ennyit tudtam írni!

Sziasztok és gratulálok minden újdonsült szülőnek! ;)
papucikam
 
 


Ja és a lényeget kifelejtettem! Kép
3720gr-al született és 54cm-el. Most 6050gr és 60 cm. 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Addig azért nagyon gáz volt. Nem aludtam semmit...
Most már viszont este fél 9- alszik általában 8, 9-ig....
papucikam
 
 


Nagyon aranyos Danika, cuki abban a sapiban!
A lényeg, hogy elfogadja cumisüvegből a kaját.
Mennyi idős most?
3 hónapos?
katicuska
 
 


Katicuska

Igen. 15-én volt 3 hónapos. Kép
papucikam
 
 


Sziasztok!
Szült valaki Dr. Szendei Györgynél? Ha igen légyszi írjátok le, mi a tapasztalat. Előre is köszi!
nomartini
 
 


Sziasztok!

Na mi voltunk pénteken 4D UH-n és marha jól sikerült a dolog, nagyon tuti képek készültek Eszterkéről. Amilyen kis arcokat tudott vágni közben!!
Végig tele volt a szája a kis kezével, az ujjszopizásnak vagy 3-4 féle verzióját kipróbálta, míg nézegettük, elölről, fordítva, hüvejkujj, mutató-középső, két középső. Ami éppen jött neki, de úgy tűnik,a hüvelykujj lesz a nyerő Kép Kép Kép
Kép Eszterke morcos
Kép Micimackó gondolkodik Kép
Kép Majd jól kinevet minket Kép

És végül egy kép a 33 hetes brutál-pocakomról Kép
Kép

Reméljük, mindenki jól van, Hoka, várjuk a beszámolót még mindig! Kép

Puszi mindenki:
Zsuzsa és Eszterke (33+3)

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Úristen Zsu,Te már minnyá szülsz!Rohan az idő.Bő egy hónap és már időben is vagy.
Azt hiszem Ildi hasával vetekedhetsz!Emlékszel,hogy szörnyülködtünk az övén?!Hát a Tiéd sem pskóta!
Eszterke jól el van odabenn!Jók lettek nagyon a képek!Klinikán csinálta Fekete doki?


Hoka,

ez a kislány egy tündér!Kis habos-babos,nagyon formás bébi,nem is látszik rajta az pár hét,amivel korábban jött!!!

Papucikám,


Danika is mekkora már?!

Kópé,

Neked még adós vagyok,de mostanában nem sokat ülök a gép elött.
Hétvégén itthon sem voltunk...


Kataa,

Veletek mizujs?!El vagy tünve!


Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Dóri,

Tényleg nem vagy túl sokat, bár én sem... Mi a helyzet a fiúkkal?
Nálunk semmi különös, már nagyon mozgékony lett Anikó, és egyre jobban igényli, hogy ő is részt vegyen mindenben, így jóval nehezebb nekem is. De egyre aranyosabb, már egy egész komoly kis személyiség.

Zsuzsa,

Eszterkének nincs egy ikertestvére véletlenül? Kép Óriási ez a has!Eszterke nagyon aranyos, jók ezek a képek!

Papucikám,

Nagyon nagyfiú lett Danika! Kép

Nálunk jövő héten oltás Anikónak, meg egy kis méregetés. (Én nem tudom a védőnők miért frusztrálják folyton az anyukákat ezzel), aztán jövő hónapban Zsoltinak 3 éves oltás plusz szülinapi buli. Még nem tudom mikor, de ő már nagyon várja.

Kópé
Vendég
 


Sziasztok!

Hja, én is azon gondolkoztam valamelyik nap, hogy lassam beérjük Ildit pocak-ügyileg. Kép Kép
Ikertestvér sajnos nics.. Kép Szerettük volna, mert akkor nem kéne most azon aggódni, hogy ki tudok-e hordani még egy babát, de hát sajnos csak 1 sikeredett. Kép

Már én is kezdem érezni a szülés szelét, bár furcsamód még mindig kicsit távolinak tűnik az egész..
Egy kívánságom van, Eszterke várja meg, kérem szépen, amíg elköltözünk. Kép

Zsuzsa

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Dóri:
Ja, elfelejtettem írni, igen, Fekete dokival csináltuk a klinikán a képeket. Kép

Zsuzsa
KépKép
kzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Elég rég írtam már, de ez a téli vizsgaidőszak a suliban elvette szinte minden időmet és eneriámat, így csak lelkes olvasó maradtam.

Kzsuzsa: Nagyon aranyos a kicsi lány és elképesztő mekkora pocid van. Nekem itt a 23. héten ha pulóverben vagyok nem is látszik szinte. Az orvos is azt mondta,hogy ha igy rámnéz nem mondja meg, hogy babát várok.

Papucikám: Nagyon kis helyes a kisbabád!! Gratula

Suezika: Nekem a 6. héten egy kis ulrahangot csinált a doki. Így állapította meg a terhességet tulajdonképpen. Hüvelyi pedig a 12. héten volt.

Nálam amúgy minden OK. Voltunk szív UH-n is az is rendben. Ha lesz egy kis időm dobok majd fel képeket végre.

Jár(t) valaki közületek a Barossba kismamatornára?

Szép napot mindenkinek

Clair 23+5
clair
 
 


Sziasztok!
Eddig csak olvastalak benneteket, de néha úgy éreztem nekem is lenne kérdésem, de van néhány dolog, amit én is most intézek és tudnék segíteni.

Clair: Én járok a - bár nem a klinikára (mert az de. van - a Baross u.-i tornára. Nekem tetszik mert elég sok időpont van és 3-an tartják, tehát nem unalmas.
Hétfőn: 16, 17, 18 h kezdettel (Bajna Márta tartja, a klinikai gyógytornász)
Kedd, péntek: 18 h Zsófi
Csütörtök: 16, 17 h Enikő, ő a kedvencem, mert nagyon jól átdolgoztat és némi izomlázam is van a combombam és a popomban, ami számomra mindíg azt jelent, h mozogatam.
Egyébként vele minden óra végén gyakoroljuk a légzéstechnikát.

Nem tudtok abban segíteni, hogy a földszinti UH-ra be lehet-e vinni az embert, vagy maradjak a realitásoknál?! (igazából sajnálom Apát, mert olyan lelkesen kísér UH-ra és az alagsori Uh-n hoppon maradtunk Kép)

Sziasztok

Ginus 19+4
ginus
 
 


Kópé,

hát nálunk is ez a mozgékonyság indokolja,hogy kevesebbet jövök a géphez.Sokszor csak bekukk,de írni nem sok időm van,állandóan résen kell lennem.A 70 nm-t meg nem tudom innen szemmel tartaniKépKép
Boti legújabb szokása,hogy felmászik az ablak alatti radiátorra,ami nálunk csak 30 centi magas,mert olyan alacsonyról indul az ablak,és ott áll akár fél órát is.Onnan beszélget:autó,vava=kutyus,meg a többi az ő nyelvén.Lejönni még nehezen tud,akkor jön a nyöszögés.
Anikó is beindult,mindjárt ő is egy éves!Ilyenkor látom,hogy telik az idő!
Jövő ilyenkor elvileg már veszem ki az összegyült szabijaimat,és nem sokára megyek vissza melózni.Tervek szerint csak félállásba.De én már várom...
Zsoltit Ti is viszitek majd nyílt napra óviba?Én kiváncsi leszek majd Marci mit alkot,ha megyünk tavasszal.Séta közben,amikor elmegyünk az Óvi mellett,mindig meg kell állni,kokketál is a gyerekekkel egy sort,ha azok éppen kint vannak a kertben.

Ginus,

üdv. itt!Gyere sokat!
Szerintem a földszintiben sem más a helyzet.Olyan sokan vannak,hogy nagyon pörögnek a dolgok.Éppen,hogy felhúzod a bugyidat,máris ott áll a következő nőci,hogy ő vetkőzhessen.Talán,ha valami késő du.-i időpontot kapsz,van némi esély.
Mikorra várható a bébi?


Dóri
angelheart
 
 


Kép Dóri!

A buba júni 23.-ra van kíírva, s most megyünk 1.-én a UH-ra.
Most azért vagyok ilyen aktív (és bátor), mert hnap szigrlatozom (tan. szabin vagyok itthon)és már nem nagyon megy a tanulás, ilyenkor jön a "nézzük mit írnak a lányok a topikban", egy kis főzőcske, persze most mennék minden felé, csak a nyamvadt tételeket ne lássam. Aztán rájövök, most még megtehetem, hogy ami fáraszt nem törődöm vele....de fél év múlva.
De várom is, mert titeket olvasva annyi apró titok, meg öröm van, persze van másik oldala is, de azt ráérek majd akkor megtapasztalni Kép

Ti honnan tudjátok mikor van szülőszoba-látogatás?

Ginus
ginus
 
 


Ginus

Nekem a fogadott szülésznőm mutatta meg, bár mivel a második baba már nem volt olyan nagy meglepetés, mindenesetre szépen fel vannak újítva. De azt hiszem a szülésfelkészítő tanfolyamokon is meg szokták mutatni.
Akkor most hány hetes is vagy?
Nekem sem engedték meg, hogy bent legyen a férjem az uh-n.

Detti 33+1
nyfdetti
 
 


Halihó Detti!

Most vagyok 19 hetes és egy pici (4 nap).
Tehát nem fogom senki sarkát letaposni, csak érdeklődöm, hogy ne érjen meglepetésszerűen.
És ha már így megemlítetted, mikor kellene szülésznőt fogadni, és ezt hogyan kell....sokat kell a szülőszoba előtt ácsrogni táblával a nyakamban? Kép
Gondolom úgy a 30 hét felé már érdemes...de mi alapján választ az ember leánya? Szimpátia alapon, vagy szájhagyomány útján?
ginus
 
 


Újra megnéztem Zsuzsa hasát.....nem semmi! És még egy bő hónap van még hátra!
Sok kitartást!

Ginus
ginus
 
 


Ginus,
nekem Nedda volt a szülésznőm, de nem fogadtam, véletlenül kerültem hozzá. Ajánlom, nagyon kedves, aranyos csajszi, nála jó kezekben leszel.

Kép
dianab
 
 


Ginus
Üdv köztünk. Ki a dokid?
Nekem egyszer beengedték a férjemet, amikor este 6-ra volt időpontunk. Próbálkozzatok estére időpontot kérni.

Scullyx
34+1

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Gina,

szülésznő:először kérdezd meg a dokidat,hogy van-e akivel szeret együtt dolgozni.Ha nincs ilyen,hanem mindegyikkel szeret(ez a többség9,akkor jön a "szájhagyomány".
Én ajánlom,hogy a 25. hét körül keressél majd meg egyet.Nem kell megijedni,szerintem ez tök reális idő.Ha bármi olyan kérdésed van,amivel nem akarod a dokidat nyaggatni,akkor ők szívesen állnak rendelkezésedre.Szeretik is,ha valamennyire megismerik a szülőnőjüket,és nem csak a felkéréskor,meg aztán szüléskor találkoznak.
Ha már sikerült választani egyet,akkor oda mész a szülőszobára.Becsengetsz,elmondod,hogy kit keresel.Ha éppen nem dolgozik,akkor megmondják,hogy mikor lesz,és akkor érdemes megkeresni.Ha szimpi,akkor már sínen van minden.Amikor ráér megmutatja a szülőszobát,elmondja a szokásokat,a kérdéseidre válaszol...
Anyagi vonzatait a dolognak inkább priviben.
Na,hirtelen ennyi.
Ja!És még annyit,hogy szerintem érdemes fogadni szülésznőt!!!

Dóri
angelheart
 
 


Ejha! Kép

Ennyi Anyukám egyszerre nem volt, de higyjétek el nagyon jól esik, hogy rögvest írtok annyi okos dolgot, hogy...szóhoz sem jutok Kép
Azt hiszem minden kérdésem ebben a témában megválaszolásra került (jelenleg).

A dokim Dr. Nagy Gyula - bárkinek mondtam, senki sem ismeri. Fiatal, alacsony, néha az az érzésem ő egy fantom, vagy nem is orvos....csak egy fehérköpenyes...aki néha megvizsgál és viccelődik, Kép de aztán rájöttem, hogy szokott ezt-azt felírni, pecsétje is van...
Nekem nagyon bejött, még az sima nőgyogyin ismertem meg, amikor a dokim (dr. Mezei) lelépett USA-ba, akkor kellett gyorsan és ő nagyon lelkiismeretes volt.

Köszi az UH-ra való válaszokat is, de sajna reggel 9-re van időpontom Kép
Az első UH-m estére volt (talán túl későn is: 19h) csak akkor már annyira nyűgös volt az UH-s dokinéni, hogy majdnem lenyelt kersztbe, mert félig teli hólyaggal mertem odaállítani.
No azért nem leszek nyúl, hátha a kis boritkék segítségére lesz az UHdokinak a döntésben.


Szép estét mindnyájatoknak!

Ginus 19+4
ginus
 
 


Még egy kérdés....

Lehet hogy tapintatlan és most vágom el magam előttetek - mert így nem szokás-, de anyagilag miből tevődik össze egy szülés?
Azt hiszem ezzel azt is elárultam, hogy bár oda járok a SOTE I.-re elég analfabéta vagyok.
Ha gáz a téma ne válaszoljatok és érezni fogom, hogy óriási tapló vagyok!

Köszi
Ginus
ginus
 
 


Sziasztok!

Dóri,

Nálunk is megy az ovi projekt. Pont a héten megyek megnézni egy ovit a környéken. Aztán majd meglátjuk... Fél naposra nem akarom beadni, mert az nekem nagyobb nehézség lenne, mint amit adna. Akkor inkább elviszem egy héten egyszer-kétszer játszóházba.

Ha sikerül olyat találnunk, ami megfelel nekem, és fel is veszik, akkor szeptembertől megpróbáljuk, aztán majd meglátjuk.

Ti már tudjátok, hova fog menni a Marci? És Boti megy bölcsibe?

Ginus,

Én sem ismerem a dokidat! Kép

UH: szerintem, ha a délelőttti időpontokon mész nem érdemes borítélkkal próbálkoznod, mert eleve nem mehet be a párod. Érdemes lenne a dokiddal külön egyeztetni egy időpontot, vagy rákérdezni nála, hogy mikor mehetne be a párod is. Nekem is volt olyan UH, ami rendelési időn kívül esett, (hétvégén, este) és akkor nem volt gond, h hány ember megy be.

Nem vagy tapló, de az anyagiakat - ahogy a Dóri írta- inkább privátban.

Kópé
Vendég
 


Sziasztok!

Anide vagyok a Kútvölgyis topikból.Kép

Azért jöttem hozzátok, mert egy barátnőm "nálatok" fog szülni március elején és nem igazán tudja mit vigyen a kórházba, mi az amit adnak stb., illetve hogy a szülőszobára mit vihet? (víz, szőlőcukor) Tudnátok ebben segíteni?

ehencz@freemail.hu

Előre is köszönöm

Anide

Anide Bence Gergő

Kép

Kép
anide
 
 


Na szevasztok!
Nekem is csak annyi időm van, hogy gyorsan végigolvassak. Sokat gondolok Rátok, de elképzelem, hogy ugyanaz a mókuskerék van mindenkinél, mint nálunk Kép A fotóalbum teljesen sz@r, szerintem már túl sokan használják és képtelenség feltenni rá új képeket. Szabiról sikerült egyik nap kettőt feldobni, de utánna le is tiltott Kép
Megpróbálok egy frisset a bememre, de nem hiszem, hogy sikerül.
Most sajna felkelt a Panka, megyek etetni, de azért mindennap "beugrom" ide körülnézni Kép
Lassan mi is ovisok leszünk .....

Sorstársi üdvözlettel, Ildi és csapata Kép

Kép
Kép
macskási
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: