[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
III ker, Békásmegyeri anyukák! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Ilona,
mi is véletlenül vettük észre egy kis séta alkalmával ezt a Máltai játszóteret. Ez egy nagyon modern tér és felügyelők is vannak benne, néha kisebb foglalkozásokkal. Az egyik barátném is egy ilyenben dolgozik. Ingyenes. Ha egyszer meglátod és közel van, tuti ide fogtok majd járni! Kép Egyébként a CBA háta mögött van kicsit oldalra. Tele van 2-3 éves gyerekekkel, úgyhogy majd lesz játszópajtás.

Kicsit azért megnyugtattál Söfi ügyben. Köszi!

F.
falina
 
 


Sziasztok Békásiak!

Rég nem jártam erre. Bizony pici Zsombi megszületett Január 3-án és most már nagyon nagy fiú! Már ott tarunk hogy ha szép az idő még ki is merészkedünk egyegy kisebb sétára, úgyhogy lassan jöhetnek azok a beígért közös séták!

Ilona!
Hogy vagy? Minden a legnagyobb rendben? Mesélj mert tudni akarom, hogy mi a helyzet veled!

Falina!
Szia, mi még nem beszélgettünk csak gondoltam megosztom veled hogy én is a Schöpfiben szültem egy hónappal ezeéőtt, igaz császár volt de csak jó emlékeim vannak. A 3.-onmeg nagyon szép szobák vannak, bár igaz szűk a folyosó... Viszont nagyon nagyon kedves ott mindenki, ne félj, neked is szép emlék lesz majd!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Szia Gabii!

Gratula a babához!
Örülök, hogy te is Schöfis vagy, így biztos tudsz majd 1-2 jó tippel szolgálni. Kinél szültél?
Tudok a 3. emeleti fizetős szobákról, de azok a vékony folyosók... Kép
Meg aztán eddig nem sok jót hallottam a kórházról, azért vagyok szkeptikus. A csecsemősök állítólag nagyon konzervatívak, teáztatnak stb. Persze most az általad leírtak rögtön más fényben láttatják velem a dolgot! Kép

Ki a védőnőd?

Holnap megyek 12. heti vizsgálatra, remélem minden OK.
falina
 
 

 
 

Szia Falina!

Én Békás másik oldalán lakom, úgyhogy nem az sztkból van a védőnénim. Egyébként Pásztor Klárának hívják!

A kórházról: Nekem nagyon szimpatikusok voltak a csecsemősök. Teáztatás: Azt mondták, hogy adnak neki csak teát, utána ha kell pótlás minden baba anyatejet kap, mert van a kórháznak anyatejgyűjtője. Egyébként adnak minden nap egy kis teát neked üvegbe hogy ha akarod adhatsz a babának, de nem kötelező. Egyébként aranyosak nagyon, bármit kérdezhetsz tőlük.
Én dr Székely Istvánnál szültem a szülésznőm meg Fehérfi Kriszti volt. A Krisztit nagyon ajánlom ha szeretnél szülésznőt fogadni. De időben szólj neki mert már most is van egy pár szülő nője nyárra, szóval ő nagyon kapós. De ha őt választod garantálom nem bánod meg. Kérdezz meg bárkit, csak jót fogsz rla hallani. Sok sikert a vizsgálathoz, biztos hogy minden rendben van.
Ha bármi kérdésed van kérdezz nyugodtan.

Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Szia Gabi,
megvolt a 12. heti vizsgálat. Picibaba növekszik. Kép
2 hét múlva újra doki.
Falina
falina
 
 


Falina,
Gratula a növekvő kismanóhoz. Visszagondolok amikor még ZSombi is olyan pici volt a pocimban... annyira hihetetlen, hogy ez a kisember aki itt fekszik mellettem olyan pici volt. Ha van valami új fejlemény akkor mindenképpen mesélj
Gabi

ui: Most látom csak hogy az előző írásomból kimaradt néhány szó... A teáztatásnál: első éjszaka kapnak csak teát...utána anyatejet...

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Gabi,
ma voltam először a védőnőnél. Elsőre nagyon szimpi. Kép 1 órát dumáltunk + irogatott.

Hogy telnek a napok Zsombi mellett? Alszik éjszaka? Mesélj a kezdtekről, ha van kedved/időd.
Falina
falina
 
 


Falina!

Zsombiról mindent el lehet mondani csak azt nem hogy szeretne aludni. Most is épp nem hajlandó elaludni, úgyhogy sajna nem is hagyja hogy sokat írjak, de ígérem írok amint tudok.
Puszi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!Kép

Felnőtt háziorvos választás előtt állok!
Itt a hegy felőli oldalon,a Csobánka téren;
nem tudtok valakit ajánlani nekem?
Vendég
 


Sziasztok!

Én is Békási vagyok, a Duna felőli oldalról. Van két lányom: 6 éves Dorottyám és 14 hós Dominikám.

Ilona, szia! Itt is találkozunk!

GabiKép
Nekem is első gyermekem néhány hónapjában Pásztor Klári volt a védőnőm. Nagyon aranyosKép

A máltai játszó tényleg nagyon jó, és a hegy felőli oldalon van a legjobb. A mi oldalunkon is van, csak az korábban épült, így nem annyira felszerelt.

Remélem, befogadtok.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok! Rég jártam erre!
Gabiii! Gratulálok nektek, így utólag is! Természetesen áll még a séta, csak lenne már kicsit jobb idő! Na majd egyeztetünk! Igyekszek sűrűn benézni.
Én a Margitban szültem, és én meg azt tudom nagyon dícsérni. Gonolom azért szül valaki ott ahol, mert azt tartja a legjobbnak, na meg a dokiját szintén! :-)
aranyhold
 
 


Sziasztok, gonoszkodik a gépem, nem nagyon akar működni. Úgyhogy csak röviden!
Én már nagyon sétálni akarok meg ismerkedni, úgyhogy lányok hajrá!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


gabii,
Kép
én is szeretnék, de sajna szigorú fekvésre ítéltettem! (mellső fali mélyen tapadó méhlepény ill. 2 hete tartó vérzés a 13. héttől) Kép
falina
falina
 
 


Falina!
Nagyon drukkolok neked, és minden elismerésem a tied. Kitartás!

Lányok!
Itt mindenki punnyad? ÍÍÍÍÍrjatok!!!!!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


gabi,
köszi, még bírom...
f.
falina
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek ,aki szeretne plussz pénzt !
2005.03.-ban ORIFLAME INGYEN BELÉPÉSI AKCIÓ!!
Ha szereted a barátokkal való időtöltést+ jövedelmet+sikert akkor itt az alkalom!!
Tagsággal járó kedvezmények:
-Mindentermék után 30%-os árrés,100%-os garancia
-Ingyenes képzések(kozmetikai,smink,üzleti rész..)
-21 napos hitelkeret
-Minőségi,világszínvonalú termékek
-Ajándék minden új belépőnek(start program telj.)

Ha érdekel hívj,vagy írj! Legyél te is szépségtanácsadói népes csapatom tagja!
Elérhetőség: Hoffmann-né Budai Anna
Független ORIFLAME Szépségtanácsadó
Tel:06-30/301-42-91
244-25-85
Email:hoanna@beltav.hu
bali
 
 


Hahó Kép van ott valaki?

Én is békáson lakom a hegy felőli oldalon. Novemberre várjuk az első babánkat.

Remélem nem szűnt meg a topik lányok Kép

Pusz

Noémi

"a megint megjöttből"
Vendég
 


Helló Noémi! Kép
Már vártam, mikor tévedsz erre, h. becserkésszelek! Kép
Én itt (is) vagyok.
Mihez laksz közel itt a hegyfelöl? Én a Plushoz.
Falina
19+5
falina
 
 


Sziasztok Lányok!
Nem tudtok Békáson egy fitness termet, ahol klassz aerobic órákat tartanak? Az ikreim után rajtam maradt öt kilót szeretném most már így két év után végre lemozogni...
Örülnék, ha adnátok egy-két tippet! Elöre is köszi,
Mimóza
mimóza
 
 


Sziasztok lányok!
Mindenki leszokott már a babanettről?
Ha esetleg volna kedvetek újra éleszteni az jó lenne.
Várom a többi anyuka, leendő anyuka jelentkezését.
Remélem lesznek érdeklődők.
Mindenkinek további szép nyarat és kellemes pihenést.
Ani
ani1008
 
 


Sziasztok!

Mindenki leszokott már a babanettről?
Remélem lesznek köztetek akik olvassák még és lesz aki bekapcsolódik.
Várom a többi anyuka, leendő anyuka jelentkezését.
Addig is mindenkinek további szép nyarat és kellemes pihenést.
Ani
ani1008
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter
gondos_apuka
 
 


Sziasztok !
Remélem feléled a topik. 6 hónapos fiam van, sokatjárunk sétálni de sajnos egyedül, szívesen találkoznék helyi anyukákal. Mi a hegyfelöl lakunk. Nagy sétákban és egyéb programba is benne lennék mert apa sokat van külföldön sokszor hétvégén is és egyedül unalmas kimozdulni. Nálunk első baba a Levente úgy hogy esetleg tanácsot is szívesen kérnék.Tudtok valahol egy táblázatot amiben korrektűl benne van mikor milyen zöldség jöhet a gyerköcnek? Én nem találtam, ha valaki ismer ilyet előre is köszi. Sziasztok mert szétszedi a kiságyat.
Ildi
cila
 
 


Szia Ildi!

Remélem valóban megindul az élet itt a topikban.
Ahogy nézegetem nagyon eltűnt mindenki.
A babád még tejcsizik vagy már tápozod? Sztem még nem kellene adni neki semmit, ha tejcsizik mert akkor nagy az esélye hogy abbahadja.
Mi 8 hónapos korunkban kezdtük el a kiegészítő kajcsikat. Addig max. gyümi levet ittunk.
Ani
ani1008
 
 


Szia Ani !
Nálunk sajos kezdettől tápszer van mert nem volt tejcsi elég ( 10-20 mili) illetve gyógyszert is kell szednem ezért nem szenvedtünk tovább orvosi egyetértéssel. Úgy hogy elkezdtük a gyümölcsöt és a fözit a doktornénink és a védő néni is adott támpontokat de ha meglátok valami fris zöldséget jó lenne tudni adható e vagy csak fagyasszak belőle. A doktonénink tündér de nem akarom állandoan hivogatni. Ezért keresek valami segédletet. Vetem én könyvet is de ahány annyi féle. Például érdekelne ha tudod, hogy a zöldborsó és a zöldbab mikortól adható? Mert az most van a telken is friss. Ha nálatok volt szopi végig a kkor nagyon jó a helyzet én szerettem volna és biztam benne hogy sikerül dehát ez van.
Nálatok most mennyi idős a baba ? Mi a véleményed ha esztek egyáltalán ezt a gyümölcsös rizspépről? Nem feltétlenül vennék de jól hanzik tízorainak és szerintem simán elkészithető. Előre is köszi ha van véleményed. Remélem mindenki csak nyaral és előbb utob többen leszünk.
Szia
Ildi
cila
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó régóta be-be nézegetek a topikba, de annyira nem volt élet, hogy nem is reménykedtem benne, hogy valaha feléled...Kép

Remélem én is, hogy egyre többen leszünk!Kép

Cila!Kép
Sajnos én nem tudok Neked segíteni, mert még a terhességben is nagyon kezdő vagyok!
Első terhesség, első baba... most vagyok 27 hetes... okt. végére, nov. elejére várom a kislányom!Kép
Én a Duna felöli oldalon lakom, mire megszülök Ti már szaladgáltok!Kép Ennek ellenére szívesen veletek tartok majd a sétákban ha gondolod!Kép

Szikeev.
szikeev
 
 


Sziasztok!

Beugrottam ide, gondoltam körülnézek, mert én is társaságot keresek, bár nem békáson, de a kerületben lakunk. A lányom már elmúlt egy éves. Anyatejes baba, bár nekünk 5 hósan el kellett kezdeni a gyümiket, mert kevésnek bizonyult a tejcsi, tápszert meg már nem akartam neki adni.

Cila! Nekem van egy táblázatom, amit használtam, megpróbálom ide csatolni, remélem sikerül, és hasznát veszed.
Egyébként szerintem érdemes mindent lefagyasztani, amit csak tudsz, mert télen nagyon jól fog jönni, és sokkal jobb a sajátot elővenni. :-)

Miriam<!--attachment: elsokiskanaletelunk-251095.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*21.5*t%e1bl%e1zat*elsokiskanaletelunk%2exls --><center><pre>
Képtáblázat
elsokiskanaletelunk.xls (21.5 k)</pre></center><!--/attachment-->
miriama
 
 


Sziasztok !
Csak most néztem be mert kicsit elmentünk nyaralni.

Miriama!
köszönöm a táblázatot Sokat segít. közben védőnéni és volt és vele is tudtam beszélni. Merre laktok?
A befözésekkel meg fagyasztásokkal próbálkozom keményen egy éve még nem gondoltam volna hogy központi problémám e megfelelő méretű zacskó és doboz lesz.
Ahogy nézem még mindenki nyaral vagy kifogytunk a témából? Remélem lesz még beszélgetés.
Sziasztok
Cila
cila
 
 


Szia Cila!
Na én sem vagyok valami aktív társalgó, pedig még nyaralni sem voltam. Egyébként ha Békásról jössz az Óbudai temető felé, ott lakunk a lakópark után jobbra a völgyben, anyuékkal egy házban.
A befőzésre én még nem bírtam rávenni magam (egyszer leforráztam a kezem, és azóta nem próbálkozom vele), de a fagyasztó nálunk is alakul :-), legutóbb egy csomó őszibarackot raktam el.
Egyébként hogyan töltitek a napokat? Nem unatkozol? Én azt hiszem már kezdek szűklátókörűvé válni, a gyerek-házimunka-bevásárlás nem túl ingergazdag hármasában. Most fitness termet keresek, hátha heti egy-két aerobic óra feldobná a hétköznapokat.

Na, igérem gyakrabban benézek, hátha felélénkül a társalgás.
Üdv
Miriama
miriama
 
 


Szia Miriama!

Na lehet hogy ketten maradtunk a topikon.

A befözés úgy nézki sikerült egyelőre minden szép az üvegekben. Nekem a fagyiban már nincs helye, és a lakotelep nem éppen helygazdag.

A szüklátokörüség nálam is kezd kialakulni és sajnos ez a hangulatomon is látszik. Annyival bövebb a program, hogy nekünk hetente egyszer gyógytorna van Budakalászon, és most úszás is lesz. Én is néznék fittnes termet de olyan kellene ahov a kicsit is vinni lehet esetleg baba-mama torna, ha van infod szóljál légyszíves. A duna felöli oldalon van egy nagyobb terem az árak is egész jók csak baba-mama nincs. Az a baj, hogy párom 24 órából 48-at deolgozik tehát nem tudom itthagyni a Levit, anyu meg aránylag messze. Na most jobb lesz ha befelyezem mert itt ül az ölemben és vívunk, hogy ki gépeljen.
Igérem én is gyakrabban benézek.

Remélem felélénkül a topik.

Szia Cila
cila
 
 


Sziasztok!

Én is írtam a Békási II.-be, de ott úgy látom, nem nagyon van élet. Csatlakoznék hozzátok, ha lehet.
Én is Békási vagyok. A Duna felőli oldalon lakom.
Még nem bújt ki a bébi, az még odébb van. Egyenlőre pocaklakó.
Ki az orvosotok, meg a védőnőtők?
Nekem orvos: Dr. Magenheim Rita - Margit kórház, és a védőnőm Bajkóné Lohner Éva.


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Szilpa!
Üdvözlet a klubban itt is kicsit leült de hátha életet tudunk lehelni a dologba. Mi a hegyfelöli oldalon lakunk a védönénink Kimmelné Ágnes a doktornénink dr. Hont Judit. A védönéni ki van jelölve lakohely szerint de a doktornéni választható és szívből tudom ajánlani a miénket ha még nem köteleztétek el magatokat. A nőgyógyászom újpesti én ott is szültem a szülöotthonban Dr. Hammersberg Elemér ha gondod van öt is merem ajánlani, meg a helyet is. Mikor érkezik a manó? Remélem minden rendben egészségesek vagytok.
Szia Cila
cila
 
 


Sziasztok!
De jó már hárman vagyunk!

Cila
Találtam baba-mama tornát, az Óbudai Művelődési Központban, ha érdekel. szept 22-től 8.30-9.30 között csütörtökön vagy szombaton. Jelentkezni lehet: Czifra Enikő 06-30-912-0658

Mi azt hiszem inkább Tücsök zenére megyünk, a lányommal együtt tornázni nem tudnék, mert csak megy mindenfelé. Magamnak a Flóriánban néztem ki aerobic órákat, azt hiszem nemrég nyilt ott a fitness klub, és egész elfogadhatók az árak. Szerencsére nekem anyu kéznél van, ha el akarok menni, rá tudom bizni a csajszit.

Babaúszásra mi is jártunk tavasszal, de aztán elhagytuk, mert elég drágának találtuk és utált merülni, de ettől függetlenül a vizet nagyon imádja.

Szia Szilpa
Üdv a csapatban. Hányadik hónapban vagy?
Én a Margitban szültem, Dr. Lacza Tibornál, a szülésznőm Pécsi Zita(ajánlom), körzetileg mi a Rómaihoz tartozunk, így a védőnőm Czenki Katalin, a gyerekdoki meg Sohr György.
Üdv
Miriama
miriama
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam, de nem látszott :-(, most meg nézem és látszik :-). Pedig gondoltam újraírom...

Voltam ma aerobic-ozni! Holnapra tuti izomláz, de nem bánom.
Írjatok!
Miriama
miriama
 
 


Sziasztok!

Mi a hegy felőli oldalon lakunk.Kép A kisfiúnk Márton holnap lesz 7 hónapos, egy kis örökmozgó!

Cila!
Írtad, hogy a duna felőli oldalon van fitness terem. Hol van pontosan?
Jó lenne egy kicsit mozognom!Kép Ezen az oldalon nem találtam semmit...2 éve lakunk itt, de még nem igazán sikerült feltérképeznem a terepet ezügyben.

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Cila!
AA manó jan. 26-n jön, ha hajlandó betartani a papírfomát. Köszke, jól vagyunk. Ti
?
Miriama!
Én pont ma töltöttem be a 19.hetet, innen már a 20.-at kezdem :-)))) A szülésznő, az kórházhoz kötött, vagy oda megy veled, ahova te akarod? Kicsit még tájékozatlan vagyok ebben a kérdésben. Még csak ezután terveztem körbenézni a témában.

Linocska!
A mi oldalunkon (Duna felől) a buszvégállomásnál van egy viszonylag nagy terem. Bármelyik kisbuszra felülsz miután feljöttél a hév aluljáróból, és az ott rak le.Az árakat ne kérdezd, mert én még nem voltam ott.

Ti hányadik héten jártok???

19+0


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Na csak beindul itt is az élet.

Szilpa!
A szülésznő szerintem kórházhoz kötött, vagy én legalábbis még nem hallottam mobil szülésznőkről. A kórházban viszont jól ismer mindent és sokkal több figyelmet tud rád szentelni, mint a doki. Nekem legalábbis nagyon jó volt, hogy mindig számíthattam rá. Papás szülést terveztek?

Linocska!
Üdvözlet! Mi mindent csinál már Márton? Az én lányom hét hónaposan még megfordulni sem akart, aztán mostanra meg már szinte szalad (most 13,5 hónapos).
Hogy lehet ilyen helyes kis smile-okat szúrni a szövegbe? Nekem nem sikerül.

Miriama
miriama
 
 


Szép napot!

Szilpa!
KösziKép Így már biztos odatalálok, ha lesz kedvem!

Miriama!
Marci kb 2 hete mászik és feláll magától ha van mibe kapaszkodnia!Kép Az elmúlt egy hónap alatt hihetetlen mennyit fejlődött mozgásügyilegKép
Hogy van az izomlázad?
A smile pedig egy db : és utána egyből )
Mi a keresztneve a kislányodnak?

Mi már egész jól haladunk a hozzátáplálás terén. Marci kb másfél hétig szopott mert vészesen vérszegény lettem, ájuldoztam, gyógyszert kellett szednem nagy dózisban és el is apadt magátólKép
Szóval napi egyszer kap főzeléket (többnyire bébiételt). Egyszer gyümölcsöt és néha tejpépet is. Mindent megeszik, nem válogat! Egyre nagyobb mennyiséget, de még a tápi a több...

Üdv.
Lina
Vendég
 


Dobok nektek pár mostanában készült képetKép

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hál istennek már többes számban.Elnézést most én maradtam le egy kicsit.

Linocska
Nagyon szép a kisfiad. Én sajnos nem tudom hogy kell képet felteni de majd a páromat kifaggatom.
Ugyan azt a termet ajánlottuk neked.
Az Én kisfiam is 7 hónapos megy a forgás az ülés még nem de ha támasz van a lábának már fel akar álni. Náunk is egyszer fözelék és kétszer gyümölcs vagy tejpép valamint este és reggel tápi. Sajnos szopi nekünk sem volt. Nálunk is jó az étvágy, de hálistennek sokat mozog.

Miriama
Köszi az infot a baba-mama tornáról. Végül hova mentél tornázni és hogy van az izomlázad? Gratulálok, hogy elkezdted én állandoan keresem a kifogást pedig elég nehéz a hátsom. De egyedül kicsit unalmas.(na már megint a kifogás) De a kicsivel budakalászra járunk tornázni és úszni, hál istennek a bicikli úton le lehet sétálni nem rossz táv.

Szilpa
Na esetleg még egy közös születésnepos. Az én Leventem is január 26-án született bár ha rajta múlik valószínűleg 27 - e lett volna. Szülésznők biztos hogy kórházhoz kötöttek nekem nem volt választott szülésznőm nem is nagyon lehetett volna de én kettöt is kifogtam mert váltották egymást és mind a kettő tündér volt.

Na mennem kell mer jön az esti torna fürdés és vacsi bár a hangokból ítélve a vacsival már késésben vagyok.

Sziasztok
Cila
cila
 
 


Sziasztok!

Na én is megpróbálok néhány képet felrakni Petra babóról, aki már nem is annyira babó. Kép

KépKépKépKép

Miriama
miriama
 
 


Helló Lányok!

Mivel már többen is kérdeztétek, hogy mi van az izomlázzal, hát köszi, még megvan. Bár nem olyan vészes, mint amilyenre számítottam. Pedig nagyon kifáradtam az aerobicórán már az első tíz perc után...

Cila
A Flóriánban voltam, Gilda Max II. vadi új minden, nagyon tágas, nem voltak sokan, igazán élveztem, már amennyire az önkinzást lehet... Én is hónapok óta kifogásokat kerestem, hogy miért nem, de aztán elegem lett magamból. Lehet, hogy Te előbb rászánod magad, mint én. Írj, ha esetleg kipróbáljátok a baba-mama tornát. Úszni voltatok már? Mit szól hozzá Levi?

Linocska
Nagyon helyes Marci! Mekkora szemei vannak! Azt hiszem nekünk is ilyen etetőszékünk van. De jó nektek, hogy ilyen jól esznek a babák! Petra elérte azt a kort, amikor már minden jobban érdekli az evésnél, nem tudok egy normális adag kaját megetetni vele. Csak rohangálok utána kiskanállal, falatkákkal, hátha... ;)

Miriama
miriama
 
 


Sziasztok!!!

Miriama!
Köszi az infót! Én papás szülést szerettem volna, de a párom hallani sem akar róla. Azt mondja, nem bírná nézni, hogy én szenvedek, és fáj.

Linocska!
Szívesen. Hát ez a bébi nagyon édes!!!!!!! Főleg a kis vigyorgós, zöldsapkás kép zabálnivaló!!Kép

Cila!
Budakalászon babaúszás is van, vagy csak te pancsolsz?


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Na most van egykis időm mert alszik a fiatalúr.

Szilpa
Budakalászon mi a Gézenguzalapítványhoz járunk úszni nekünk gyogyúszást rendelt a doktornéni van egykis izomtonus probléma de hál istennek már szinte megszünt de legalább mozgunk. Az úszás együtt van a gyerekekkel ahogy láttam mert mi is most kezdünk, remélem a Levi bírni fogja mert eddig csak kádban úsztatták ( még nem merült). beszoktatóval kezdünk majd utána nagyobb csoport lesz egy hónap múlva. Egészséges gyerekeknek is van úszás és az a jó, hogy itt minden gyerek centrikus nem egy nagy úszoda kis medencéje.

Linocska a hegy felöli oldalon laktok?

Miriama lehet hogy elég jól haladok a hozzátáplálással de szerintem csak mert betudom még kötni az etető székbe eszméletlen hogy minden mennyire érdekli és eltereli a figyelmét de közben üvölt mert nem vagyok elég gyors. Konyha minden etetés után takarítható, Valószínüleg ugy leszik mint te ha elindul rohanhatok utána a kajával mert minden érdekesebb lesz bár szereti a hasát.

Jónapot mindenkinek.
Na majd este emég benézek.
cila
 
 


Sziasztok!!!

Cila!
Az egészséges gyerekek azok pici bébik, vagy csak kisgyerekek. Én szeretném majd hordani őt minél hamarabb úszni pár hónapos korától, amikortól már lehet. Ezért érdekelne a téma. Ez jó lenne, mert közel van.
Nektek meg jó egészséget kívánok!!!!


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Miriama!
Nagyon aranyos és gyönyörű szemű Petra!Kép

Cila!
A hegyfelőli oldalon lakunk!KépTi is?

Szilpa!
Én a Söfibe szültem és ott azt mondták a papás szülésre, hogy amelyik apuka nem jön be, azt behozzák!Kép
De azért a kórházba lesz, hogy az elsők között lássa meg a bébit?

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Linocska!
Ha nem akar apa bejönni, akkor én nem erőltetem. Inkább csak reménykedek, hogy a szülésig még meggondolja magát. Nagyon sokan rá akarják beszélni a környezetünkben. Hátha sikerül. Természetesen a szűlőszoba előtt ott fog toporogni, és lerágja a körmeit. Utál várni, és bár nem aggódós fajta, de értem nagyon tud izgulni. Ugyhogy lesz baja neki is odakint.
Nagyon aranyos ez a kis vigyori bébi!!!

19+5


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Szeretettel ajánlom mindenkinek kisfiaim pótmamáját. Van még egy kis szabad kapacitása. Kép Szakképzett dajka, 3 gyereket nevel, szóval van némi gyakorlata. Kép Hétköznap délelőtt vállal a III. kerületben gyermekfelügyeletet, akár pici babát is, két szoptatás között. Én pl. így jutottam el végre a fogorvoshoz. Kép A 20/247-73-24 telefonszámon elérhető.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, kicsit eltűntem, teljesen belemerültem a kreatívkodásba - most éppen üveget festek, igaz nagyrészt éjjel. Nektek jut idő napközben kikapcsolódni? Hányszor alszik Levi, Marci?

Szilpa
Akkor már nem jobb lenne, ha veled együtt izgulna a párod a szülőszobán? Persze, ha nem akarja, akkor nem kell erőltetni. De csak társaságnak is nagyon jó, én halálra untam volna magam a férjem nélkül. Reggel hétkor mentünk be a szülőszobába és du.4-ig alig voltak fájásaim. Az első gyereknél elhúzódhat a vajúdás. Legfeljebb kimegy, ha már komolyabbra fordul. Persze, ahány szülés annyiféle.

A babaúszást mindenkinek ajánlom, nagyon jó kikapcsolódás, szórakozás és nagyon sokat tud segíteni a mozgásfejlődésben. Ráadásul a vizet is megkedvelik a picik. Nem kell úszóbajnokot faragni a gyerekből, ha nem megy a merülés, szerintem nem kell erőltetni. Viszont nagyon édi, mikor nagy vizet lát Petra mindig csapkod a kezével, mint ahogy a medencében is játszott. A Római parton is van bébiúszás, ha kell cím, telefon vkinek, szivesen megadom.

Cila
Budakalászon mennyibe kerül az uszi? Hány perc? hogyan zajlik? Ha tudsz, légyszi írjál majd részleteket!
Na jó hosszúra nyúltam, úgyhogy inkább befejezem.
Írjatok
Miriama
miriama
 
 


Sziasztok !

Bocsi egy kicsit már megint eltüntem. Na én még mindig nem tudok fényképet felrakni, majd csak sikerül.
Az úszásról amit tudok egy órás foglalkozás van elég szétszort időpontokban választható, heti egyszeri alkalom a havi bérlet 8000 Ft, de alapítványi befizetés ezért igazolást kapsz róla tehát a 30% visszaigényelhető az SZJA-ból, bárki nevére kérheted a befizetés igazolását. Együtt megyünk a medencébe a kicsivel holnap lesz elöször majd írok részleteket. Az alapítványnál az a rend hogy ha megvan az összes oltása lahet kezdeni. Náluk nem divat a 3 hónapos kortól. Általában egy korosztály van egy csoportba beosztva.

Szilpa!
Az biztos hogy amíg várod a kicsit jó ha van valaki akivel legalább beszélgetni lehet. Velem bent volt a párom és anyu is bejött beszéletni a szülésznő engedte úgy volt hogy apa marad de aztán császár lett úgy hogy engem vittek odébb. Az az igazság hogy nálun engem kellet gyözködni hogy bent legyen, nekem voltak fentartásaim pont azért mert halálra tudja magát izgulni ha valami bajom van és türelmetlen féltem hogy zavarni fog.
Dolgozól vagy már itthon várod az eseményeket?

Miriama!
Gratulálok ha meg ehez is van energiád hogy festegess. lehet hogy én valamit rosszul csinálok de úgy érzem semmire nincs időm. Az is próbléma hogy kitalálja állandoan mit főzzek stb. Pedig tanulnom kellene. (angol nyelvvizsga kéne)

Linocska!
Igen a hegyfelőli oldalon lakunk. Mikor jártok sétálni és merre? Ahogy nézem lassan szaladhatsz utána. A kezembe kapszkodva Levi is felhuzza magát de spiccel és ez nem tetszik. Marci is csinálta?
Vagy a talpán ált egyből?

Remélem minden kérdésre válaszoltam a "helyes" írásomat meg légyszíves nézzétek el a gyerek sem tőlem fogja tanulni az biztos.

Sziasztok
cila
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: