[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2004.tavaszi kisbabák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Rékának ls Andrisnak mi is nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!!!!!

Humi!
Kristófnak nagyon boldog névnapot!

Még nem fejeztem be a visszaolvasást, de igyekszem.

Muszáj leírnom: Tomika már tudja mutatni hogy hol van az orrunk. Ma néztünk a farkas és a kismalacos könyvet. Megkérdeztem, hol a malac orra. Erre megfogta az én orromat. Azt hiszem, ez kritika. Holnap megyek is konditerembe.
Szép estét!
Tünde(malac)+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!

Ma egesz nap nem tudtam jonni.

Reka, Andris
Nagyon boldog 1. szulinapot kivanunk! Kép

Kép



Kép
Sly es Bianka

Kép
Kép
napocskamano
 
 


jajj, majdnem lemaradt! Kép

Humi,
Krizsonak Boldog Nevnapot kivanunk! Kép

Kép


Kép
Sly es Bianka

Kép
Kép
napocskamano
 
 

 
 

Sziasztok!

Rékának és Andrisnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kristófnak sok boldog névnapot!

Edina és Bálint

nedinabp
 
 


Sziasztok!

Ugyan csúsztam egy hétvégét, de újra itt. Mivel még mindig nem jutott időm az archívokat olvasni, úgy gondoltam, minél tovább várok, annál több lesz.

Először is boldog 1. születésnapot Andrisnak, Rékának és Lilinek!!! Meg persze mindenkinek, akikét ellógtam az utóbbi 1 hónapban.

Rövid beszámoló Nádjáról:
Már komoly szókinccsel rendelkezik, úgy mint:
"pá-pá" vagy "tá-tá" ami ugye az elmenetelt, búcsúzást, sétalni akarok mennit jelenti
"vau-vau" nos, ez nem csak a kutyát, hanem minden egyéb állatot jelent
"bum" "brum" ennek még nem jöttem rá a ponto jelentésére, de a brumiból jön
"mammam" mama
"baba" "bababa" általában emberekre mondja
Imádja a keménylapos, leporello könyveket. Az ember kezébe adja, hogy olvassuk neki őket, de egyedül is sokat lapozgatja.
Ügyesen lépked a bútorok mellett, azokba kapaszkodva. Néha töredék másodpercekre elengedi a bútorokat, míg pl. a székből az asztalhoz nyúl át.
Villámgyorsan mászik, a nappaliban van egy egylépcsős szinteltolás, azon le- és fel is mászik.
Ha a tv-ben kisbaba van vagy rajzfilm megy azt azonnal észreveszi és mutogat felé.
Ügyesen felcsipeget a tányérjáról az elé tett falatokat. Kedvenc bébiétele a Kecskemétitől a "Brokkoli pulykahússal", ebből akkor is bevág egy üveggel, ha minden más nem kell. Kezd válogatós lenni, bizonyos bébiételeket egyáltalán nem hajlandó megenni. Ja, és kóstol. Az első kanál ételt először csak megnyalogatja, nem is hajlandó kinyitni a száját. Ha finom cuppogva eszik, ha nem, akkor esetleg 1-2 kanál lemegy, de utána hadonászik a kezével az arca előtt, ha a kanállal közelítek a szájához.
Már nem csak rombol, hanem épít is, ma először rakott fel egy karikát arra az öt karikás toronyra.
Néhány napja nem üvölt, mikor este berakom az ágyába, és kb. 5 perc alatt elalszik. Én addig ott ücsörgök az ágya mellett.
Valamelyik nap végigaludta az éjszakát, én ébredtem előbb, reggel 7-kor. Rohanok, hogy megnézzem él-e még. Azért a szobaajtajánál lelassítok és csak lopakodok befelé. Ennek ellenére felébredt. Szerencsére vigyorgó fejjel.

Olvastam, hogy többeket elkapott a tavaszi fogyókúra szele. Így vagyok ezzel én is. Múlt hét óta járok tornázni, hetente 3x tervezem. Eddig még megy a dolog. És persze próbálok kevesebbet enni, egyik főétkezésre vmilyen salátát stb.

Egyelőre ennyi, majd igyekszem bekapcsolódni a társalgásba.

Mariann
tmarianna
 
 


Boldog szülinapot minden 1 évesnek!
Szilvus! Röhögtem a képeken, nálunk uez a parti játszik, Ádámé is kék, Eszteré sárga!
Sly!és persze a többi drukker! Eszte föláll, és próbál mindent elengeni, hogy egyedül álljon! (kíváncsi leszek a gyógytornász véleményére, ha visszviszem kontrollra) Most, hogy ő is egyre többet mozog, alig győzöm lesni, mit vezsélyeskednek. És állandóan pakolok!!
Kristófnak Boldog névnapot!
Claire
claire
 
 


Boldog születésnapot Réka és Andris!
orsi21
 
 


Humi, Krizsinek boldog névnapot !




Mariann, jó olvasni rólatok, Nádja is komoly nagylány lett, úgy látom. Anyukád remélem jól van.

Puszi

Timi
kismaszat
 
 


Kristófnak boldog névnapot kívánunk mi is:

Magdi, Nóri, Márk

Bocsánat, hogy mindig csak utólag, de a névnapokkal hadilábon állok, néha azt sem tudom milyen nap van.Kép

Szép napot Mindenkinek!!!!

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


sziasztok!

Az ünnepelteknek gratulálunk!

Itthon vagyunk, a hétvége Szögligeten szuper volt. A beszámolót most készítem.

Szombat tali? Még nem olvastam vissza.

Üdv
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


No elkészült az album:
http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=10149

Lépek, mert rengeteg dolgom van.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt hét elég fárasztó volt számomra, ezért sem nagyon tudtam jönni. Bálint nagyon nyűgi volt, 3 olyan napunk is volt amikor 5-kor kelt és szinte egész nap nem aludt.
A hétvégén megtartottuk a szülinapot. Nagyon jól sikerült, Bálint nagyon élvezte. A tortája csoki volt, és nagyon izlett neki.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Sly,
Ilyen járgányt amit keresel a Corában láttam a hétvégén. (a Fótiban voltunk) Bálintnak is van, de még csak tologatja.

Szilvus,
Édik a képek! Kép
Így utólag is sok boldog szülinapot kívánunk!

Léna,
Neked is Boldog szülinapot kívánunk!
Mi is a Daubnertől szoktuk hozni a tortákat, az esküvőre is ott rendeltük.
Most épp a csoki a sláger. Amit még nagyon szeretek ott az a tökmagos pogácsa, egyszerűen nem tudok ellenállniKép

Humi,
Boldog névnapot! Kép
Hogy vagy?
Ma voltam a védőnőnél, megvan a kiskönyvem. Szerencsére legközelebb csak a 20.hét környékén kell mennem.
A hasam nekem is elkezdett növögetni, már elő is szedtem a kismama farmeromat, az kényelmesebb mint a másik, csak még bő.

Lejárt a mosógép, kiteregetek, és főzök valami ebédet.
Igyekszek visszaolvasni.
Szép napot!

Edina

nedinabp
 
 


Sziasztok.
Tegnap el kezdtem írni, amit majd most írok de a másod szülöttem kinyomta a gépet, és nem tudtam visszajönni. Így most írom meg, hogy hazajöttünk a Petivel a kh.-ból hétfőn. Nagyon haragszik rám, mert ott kellett hagynom éjszakára egyedül, és lök el amikor felébred éjjel. De úgy néz ki hogy kezd megnyugodni, mert a mai éjszaka már nyugiba tellt.
Boldog szüli és névnapot minden érintetteknek.
A Balázskám most már totál egyedül jár, és én is láttam, mert idáig nem akarta megmutatni nekem, csak a páromnak. Nekünk most jönnek a rágó fogak, vagy is 8 sima van és asszem 2 rágó. 5 hón jött ki az első fogunk.
A többiek is meg gyógyultak, úgy hogy rázódunk vissza a rendes kerég vágásba.
HUMI
Mi a Baross és a Zilah u. sarkán lakunk. És ti?
Mivel albérletben lakunk, így most pályázunk meg egy szociális bér lakást csepelen.
Azt mondta a doki, hogy ha nem vesszük észre a lázgörcsöt, akkor csak az tűnik fel hogy nagyon mélyen alszik. És lehet hogy maradandó agy kárt szenvedett volna. Így a Csabi fiam egy kis hős. Nagyon bátran viselkedett még akkor is mikor rohangáltam a fürdő és a szoba közt.A beszéde miatt meg neurológushoz fogunk járni.
VERA

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Sziasztok!

Mi is vagyunk, gyógyulgatunk. Még köhög az egész család, de talán kijöttünk végre az influenzából. Márk köhög a legjobban, éjszaka 3x porszívóztam az orrát. ÚÚgy sajnáltam, többször felsír álmában, meg szörcsög ezerrel. Ambroxol szirupot kap, úgy tűnik használ, de mindenféle házi praktikát szívesen veszek, ha van valakinek valami jó ötlete írja le nekem. Köszönöm.

Ed! Megnéztem az albumotokat, jók a képek és a kommentárok is.

Vera! Örülök, hogy mindenki otthon van, vigyázzatok magatokra!

Edina! szülinapos képek nagyon cukik. Tök jó sérója van Bálintnak a 3. képen. Márknak is ilyen pihe haja van, és ahogy nő nagyon mókásan tud állni.

Szilvus, Zsu és Andi! Babákat megcsodáltamKép Kép

Fogyókúra: Én otthon szoktam tornázni, Bíró Ica kazim van, szerintem szuper jó. Plussz rengeteg folyadék. Emellett néha egy csoki is befigyelhetKép

Filmajánló Magdimódra: Pelenkás bajkeverő CUKIIIIKép Nagyon édes film

Felébredt Mák, puszi:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Vera! Képszerkesztö programod van valamilyen? azzal lehet átméretezni. Ha megirod milyen van, segitek.

Ed! Szögligeten ilyen szép barlang van? Ie el kell mennünk. Merrefele van ez a település?

Hát ezek a szülinapos babák nagyon szépek, olyan furcsa nem, hogy már igy megnöttek?

Ma lefoglaltunk egy telket Mórahalmon, ez 20 km-re Szegedtöl, jun. kell kifizetni. 630m2-es.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Claire,
szuper, hogy Eszter ilyen ugyes lett! Most mar 4 gyerkoc utan futkarozhatsz. Kép Ez aztan a kihivas. Kép

Edina,
nagyon edes a kepeken a tortafalo Balint. Kép Latom, izlett neki. Kép Koszi a tippet a jargannyal kapcsolatban. Ma du-n el is mentem a Foti Coraba. Legalabb 3x jartam korbe a polcokat, mire megtalaltam, de sajnos mar csak 1 kibontott dobozzal volt, s abbol is hianyzott az egyik kerek. Na, de nem baj, mert felhivtam a tobbit Corat es Torokbalinton sikerult megvennem. Koszi az infot meg1x! Kép

Lena, Edina,
tortat mi is mindig a Daubnerbol hozzuk, s nekem is nagy kedvencem a tokmagos pogi. Kép Ugy latszik hasonlo az izlesunk. Kép

Vera,
orulok, hogy rendbejottek a lurkok. Kép Koszi, hogy leirod, a veletek tortenteket, nagyon tanulsagosak szamomra. Amig nem irtad, eszembe se jutott, hogy lazgorcse is lehet a gyereknek. Kép

Ed,
ismet nagyon jok a kepek, s persze a szoveg is hozza! Kép Nem tudtam, hogy Szodligeten ilyen jo kis barlangok vannak.

Karmen,
gratula a telekhez! Irigykedek. Kép

Jobbulast a betegeskedoknek! ++++++++++++++

Kép
Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

Pótolom a lemaradásokat.

Szilvus, a fülészeten voltunk, de a felszúrást megúszuk.Kop-kop.
Viszont most már több mint 1 hete jól van.

Lányok tökmagos pogi, úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú úúúúúúúúúúúúúúú
Kár, hogy tőlünk olyan messze van(7. ker.)
Viszont, ha odáig gyalog megyek, akkor előre ledolgozom a tökmagos pogitKépKépKép

Gyönyörűek a képek, Ed, de szép helyen járkáltok.
És mi lesz az új uticél, amit Kincső félfüllel hallott?Kép

Sly, feléd is pótolok, bár most a nagy munkaszünetben, úgyse tudtál volna telcsizni.
Szóval:
Global Express Hungary, 1062, Bajza utca 40.
269-2288.
Hátha tudnak vmi okosat.

Lányok, azt hiszem mostanában ritkulok, belecsaptunk a tavaszi nagytakarításba.Ma a fürdőszobát le is győztem.
És amikor nem sikálok, akkor meg az elmémet fényesítemKépKép
De azért igyekszem ám képben lenni.

Addig is csók, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!

Ma de takarítottam, du meg átmentünk a szomszédba, hogy a csajszi kislánya szokja a kisebb gyerkőc jelenlétét. . . A csajszi 18-ra van kiírva, de még mindig nem mutatta meg magát a pocaklakója. . . Így meglepi lesz a neme. . . A lánya is császáros volt, a mostani is valószínű az lesz, mert még nem fordult be neki, és a doki amúgy se biztos, hogy bevállalja a természetes szülést. . .

Pepe nagyon lusta. . . simán tudna sétálni, ezt abból tudom, hogy gonodl egyet és lépked, megáll, majd továbbmegy. . . De amint kapaszkodó van a közelében támaszkodik. . . Kint a kertben-utcán is nagyon szépen lépeget a cipőcskében 5-6 lépést. . .

Pepének kezdenek kicsik lenni a 80as rucik. . . Szerintetek, elég, ha a 86okból csak rövidujjúakat veszek???

Zsu
bzsuzska
 
 


Lena,
koszi az infokat! Kép Nagytakaritas?! Hm... En csak a konyhaig jutottam, de elegem is lett belole. Talan kesobb meg raveszem magam valahogyan.

Zsu,
szerintem eleg a rovidujju, ha hideg van, akkor raadsz egy pulcsit. En egyebkent januarban vettem 2 db-ot a nagyobbik fajta 86-osbol hosszuujjut is, mert meg majusig lehet rossz ido.

Cipo kerdes:
volt mar tema a topikban, de sajnos mar nem emlekszem, melyik markat javasoltatok. Csak a tobbi infora emlekszem, mint pl. kivul-belul bor legyen, magas legyen a sarkanal, hogy fogja a bokajat, s legyen a talpa reszenel ivelt. Mire kell meg figyelni?

Monyo, s a tobbiek merre vagytok?

Kép
Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!
Itt a tavasz!!!! KépKépKép
Na, megint sikerült felélesztenem a gépet, pedig reggel azt gondoltam, hogy csak a balta és a kalapács segít. Hiába öregecske szegény... Végre pótoltam a lemaradást is.

Képzeljétek, tegnap éjjel ismét balesete volt Tomikának. Mostanában a mi ágyunkban alszik, és nem is teszem a kiságyba, mert ott fél óránként ébredt. A franciaágyon körberakom jó magas párnákkal, és ha nyöszörög, megnézzük (a hálószoba a nappaliból nyílik). Tegnap éjfélkor épp indulni akartam megnézni, amikor először puffanást, után hatalmas sírást hallottunk. Hát Tomika félálomban egy hang nélkül átmászott a nagy párnákon, és lefejelt a szőnyegpadlóra. Jól összeverte a homlokát, az orrát és az arcát. Kép
Ma meg kb. 20 mp alatt fölmászott a fotelágyra, és mire odanéztem, már fönn állt, és a falon autózott. Majd frászt kaptam. Szóval nem egyszerű vele.
Tomika mostanában jól eszik, egyik este megevett egy egész pohá joghurtot kiflivel. Meg persze mindent meg akar kóstolni.
Ja, és egész nap beszél. Ha sétálunk, és autót lát, majd kiugrik a kocsiból örömében.

Ma voltam a konditeremben. Jól esett, az étvágyamra is jó hatást gyakorolt (sajnos). De majd igyekszem visszafogni magam. Rá kellett jönnöm, hogy nagyon nyamvadt vagyok. Kép
Még nincs izomlázam, de 1-2 nap múlva lesz kínlódás.

Köszönjük a dicséretet Tomika nevében is!
Köszönjük a névnapi köszöntést, bát mi július 3-án tarjuk, mert a márciusi nagyon közel van a szülinaphoz, a decemberi 2 Tamás nap meg a karácsonyhoz.

SZOPI: Tomika még szopik, de csak akkor kéri, ha lát+éjjel.De ha rájön, óránként is jön. Főleg ha vletlenül kimondom, hogy cici. Akkor mindent elhajít, és üdvözült mosollyal mászik. Meg ha együtt fürdünk. Akkor játszik egyet, szopik egyet...
Ha eszébe jut, odajön, mondja, hogy cici, és rángatja a ruhámat. Engem nem zavar, nem tervezem, hogy elválasszam.

Szamoa:
Én beadattam au agyhártyagyula elleni oltást már Tomika 3-5 hós korában. Egy éves kor alatt 2 oltás kell. Tomika belázasodott az oltás napján, de utána kutyabaja sem volt.

Humi!
Nálunk most az autó a legmenőbb játék, és minden papírdarab, doboz, fakanál stb. És minden, amit le lehet dobni.
Tomika egy éves méretei: 80 cm magas, és 10300 gramm (ez nem teljesen pontos, mert mérés közben fölrúgta a mérleget, és a kezembe ugrott. De ez van a kiskönyvben

Szilvus!
Örülök, hogy jól telik a munka. Utólag is boldog szülinapot! Remélem, hamar megjavítják az autót. Még jó, hogy neked nem történt bajod. Tomika teljesen magától jött rá, hogy leszedhető a hűtőmágnes. Ő csak leszedi és földhöz vágja. Nagyon tetszik a csokis Peti!

Orsi!
Mi csináltuk a tortát, apa sütötte én meg díszítettem. Tényleg finom volt. Nagyon jók a képek! Nagyon aranyos Domi!

Léna!
A járgányt Tomika a Mikulástól kapta. Megkóstolta a tortát, ízlett neki. Boldog szülinapot utólag!

Harivera!
Üdvözlet! Mielőbbi jobbulást az egész családnak!

F.Kata!
Nagyon aranyos Lili!

Barbi!
Bocsi, hogy csak most, de nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk Bencének! Nagyon szépek vagytok a képen! A torta is gyönyörű!

Edina!
Kissé megkésve kívánunk Bálintnak boldog szülinapot!

Karmen!
Én elviszem Tomikát az oltásra. Nem tudom, mi igaz ebből, amit írtak, de nem szeretnék kiskorú veszélyeztetése miatt bíróság elé kerülni.

Mely!
Nagyon aranyos Edina! Jó a kocsitok, nekünk is ilyen van, csak más színű. Nekem a bioptron lámpa vált be, amikor Tomika vámpirkodott a cicivel. Gyorsan meggyógyította.

Zsú!
Nagyon jók a képek!

Andi!
Utólag boldog szülinapot kívánunk Lilinek! Nagyon aranyos Lili! Kérünk többször képet!

Edina!
Nagyon jók a szülinapi képek! Látom, ízlett a torta Bálintnak!

Mariann!
Nagyon ügyes Nádja!

Teszek ide képeket:
Tomika a mamáéknál:
1.lesekszem a fürdőszoba ajtón:
Kép

Jó kedvem van:
Kép

Na, megyek, mert aludni kellene végre!
Jó éjszakát!
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Sziasztok!

Ma Pepe 6kor kért reggelit... NEm tudom, hogy mi lehet vele... Viszont 8ig aludt utána Kép

Kata Lilinek Boldog 1. Szülinapot!!!!
Kép

Zsu
bzsuzska
 
 


Sly! milyen játékot kerestél annyira? Minket a legtöbben bolondnak tartanak amiért Szegedröl kiköltözünk.

Léna! én is 2 napig csak takaritottam az ünnepek alatt és nem lettünk készen.Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Most vettem észre hogy kinött még egy fog. Érdekes mert jobb oldalt lent kint van az 1-2, aztán kimarad 2 fog és a köv. jött kiKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Tunde,
szegeny Tomika jo nagyot huppanhatott. Kép A bioptron erre is jo! Kép

Karmen,
playscool-os jarganyt kerestem, amit kesobb rollerre lehet atalakitani. Erdekesen nonek Orsi fogacskai. Kép Az a lenyeg, hogy a vegen mind kinoljon. Kép

Cipo ugyben tudtok segiteni?

Kép
Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


sziasztok!

Sly, nekünk van egy 2* hordott dr leo 18as cipőnk, ami megfelel az elvárásoknak. Eladnám, mert nekünk kicsi. Érdekel? Írj mélt, ha igen.
Sződliget itt van pest mellett, Szőgliget pedig Aggtelek mellett. Szóval nem ua.

Karmen, szögliget Aggtelektől van néhány kmre a szlovák határ mellett. Miskolctól kb 1 óra út.
Szálláshely van bőven, kirándulási lehetőség pedig rengeteg. Szóval érdemes elmenni. Bár most néztem, hogy 2500 Ft a belépő a barlangba, ahol mi voltunk. De a kocsma... az olcsó!

Léna a köv uticél: Horvátország-Paklenica, húsvétkor megyünk, vagyis a jövő héten.
Ha befejezted a takarítást, akkor várlak szeretettelKépKépKép Ebédet és kávét kapsz.KépKépKép
Én annyira utálok itt lakni, hogy takarítani sincs kedvem.

Tünde, dolgozol?

TALI
most akkor mi lesz???

Szilvus, eszembe jutott a fiad. A bölcsisek kint játszanak, olyan jó nézni őket innen az erkélyről. Kincsőnek is jól jönne a társaság, bár nem akarom beadni.

Folyt köv...

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sly! nem tudom milyen az a járgány, ha meglesz képet teszel majd fel? Orsinak a 6 foga sem egymás alatt van, erre most a 7. jól bent nölKép

Ed! Miskolc környékén mi is turáztunk már de ezt nem ismertem, de nagyon tetszik köszi.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Ed,
Szogligetrol nem hallottam meg. Azt hittem, veletlenul elgepelted, s Szodligetet akartal irni. Bocsi! Kép Azert neztem en nagyokat, hogy hol van ott barlang. Kép ...mar ertem. Kép Koszi a felajanlast cipo ugyben, de Biara is nagyon kicsi lenne. Kb 22-23-as lehet a laba. Pontosan nem tudom, de ekkora meretu zoknikat veszek neki. Nagy labon el a lelkem. Kép

Karmen,
mar sikerult megvennem a jarganyt. A szobajaban van a szekrenyeben eldugva, ha felebred, akkor a dobozat letudom fenykepezni, mert meg nincs osszerakva. Csak a szulinapjara kapja meg.

Kép
Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el, csak írni nem volt alkalmam.
Az történt, hogy néha-néha egy kicsit vérezgettem így aztán fekvésre ítélt a család. Azért gondolom sejtitek mennyire volt megvalósítható mindez Krizsó mellett. Úgy néz ki most nincs gond, remélem már nem is lesz.

Edina,
Kiskönyvem nekem is van már.Kép Esténként még elég pocsékul vagyok meg az elmúlt napokban elég ideges voltam a vérezgetés miatt (bár inkább csak valami fehér slejmes hártyaszerű ürült, ami néha véres volt). Fogalmam nincs mi lehet ez. Azt gondoltam, hogy így a 12 héten már megnyugodhatunk, erre tessék...Kép Holnap megyek fizetős Down szűrésre, ott megnézik UH-n is a babót. Remélem minden rendben. Amúgy én is nagyon fáradékony vagyok és elég nagy a pocakom is. Férjem szerint Krizsóval úgy 5 hónaposan volt ekkora.Kép Lehet, hogy az elől tapadó lepény miatt? Mindenesetre most sokkal nehezebben viselem, mint Kristóffal, pedig akkor még építkeztünk is.
Te hogy vagy?

A névnapi jókívánságokat mindenkinek köszönjük szépen (Kristóf is és én is).Kép Karmen, neked külön köszi a figyelmességet!!!Kép

Sly,
A jó babacipő: kívül+belül bőr, tartja a bokát, könnyen hajlik a talpa, az elején van elég hely a babó lábujjainak. A belül betétes csak akkor jó, ha pont akkora a cipő, mint a gyerek lába (ez ugyebár elég rövíd ideig tartó állapot). Sokan esküsznek azokra a típusokra, amelyeknek az egész belső oldala meg van döntve (hátulról nézve jól látszik), de sok orvos szerint a legjobb a sima, min. betétű jól tartó bőrcipő.
Létezik a Falconnak egy "első cipő" nevezetű cipője (kislány és kisfiú verzióban is láttam). Szerintem szupi jó, tényleg első cipőnek való.

TALI:
Én anno kérdeztem a most szombatot - és, mint látom Ed is kérdezi rendszeresen -, de válasz nem nagyon volt. Ha nem jó a szombat akkor legyen jövő héten valamelyik nap. Nekem bármelyik nap jó. Lányok, talizzunk már egyet, olyan rég volt utoljára. Nálunk hely is van... gyertek!!! Mikor legyen???

Puszi,
Humi
humi
 
 


Sziasztok!

Láttátok, hogy a Media Markt honlapján van ingyenes fotókidolgozás?
20 db 10-13-as kép, DE CSAK MÁRC.18-ÁN PÉNTEKEN, és ha interneten rendeljük meg.

Itt a link:
http://www.mediamarkt.hu/fotokidolgozas.html

További szép napot:
Tünde+Tomika
ptünde
 
 


Humi,
vigyazz nagyon magadra! Ha Krizso alszik, pihizz Te is! Este is minel elobb fekudj le. Agybol is lehet TV-t nezni. Kép Biztosan nem lesz baj. Bianal en is vereztem, igaz, csak 1x, s az elejen. Masok is szoktak verezgetni, ettol meg minden rendben lehet.
Koszi a cipovel kapcsolatos infot. Falcon cipoket hol arulnak? Regebben, ugy emlekszem, mintha a Siesta cipoket ajanlotta volna valaki. Persze nem biztos a neve. Probaltam az archivban visszakeresni ezt a temat, de eselyem sincs megtalalni. Kép

Tali:
nekem elorelathalolag inkabb a jovohet lenne jo, mert a parom szombaton lehet, hogy csak roviditett munkaidoben dolgozik. Persze, ez csak aznap fog eldolni.
Mar alig varom a talit. Az utolso ket talin nem tudtunk resztvenni a betegsegek miatt. Kép

Kép
Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sly,
Mail ment.

Talira akkor találjatok ki egy napot!!!Kép

Puszi,
Humi
humi
 
 


De jó lenne egy tali!!!
Én is akartam írni, hogy inkább jövő héten legyen, mert ezen a héten még nem akarom gyerekek közé vinni a Márkot. Szerintem jövő héten már 100%, hogy meggyógyulunk. Már most jól vagyunk, csak ez a fránya köhögés....
Nekem bármelyik nap jó, alkalmazkodunkKép Kép

csak ezért ugrottam be, később bővebben
puszi
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok!

Voltam az Apehnél... majd jövő héten visszahívnak, hogy kit választanak...

Tali
Nekem mindegy, hogy most szombaton, vagy jövőhéten vmelyik nap... A jövő hétből nekem csak a hétfő nem jó egyelőre... Csütörtökön egyébként is itt szoktam járni Anyunál... Tehát igazából én ezt a napot preferálom...

Megyünk megpróbálom Anyumat rávenni, hogy vegyünk Pepének egy sapit, mert a vékonyak már kicsik neki, a téli sapi meg már meleg ilyenkor...

Zsu
bzsuzska
 
 


Még valami... Ha jól emlékszem, igazából Szilvusék miatt kéne főleg a hétvégét választani!!!
bzsuzska
 
 


Humi,
koszi a mailt! A talin majd szeretnem megnezni a cipot, kivancsi vagyok ra, milyen eloben, aztan irok neki. Meg annyit kerdeznek, hogy ezek szerint nem fontos, hogy betetes legyen a cipo? Ha egyenes belul a cipo talpa, akkor is szepen fog fejlodni Bia talpa? Kép

Zsu,
sapit nekem is kell vennem ugyanezen okok miatt. Kép

Kép
Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sly,
A legújabb elmélet szerint ha nem pont jó helyre esik a betét a cipőben, akkor többet árt, mint használ; ezért újabban a legmárkásabb gyerekcipőkben (pl. az Elefanten) már nincs betét. Nem vettem még Falcon első cipőt Kristófnak, mert meg akartam várni amíg elindul, hogy az akkori méretét vegyem. Így nem tudom megmutatni, ezért írtam, hogy írj neki. Mostmár lépked Krizsi a bútorokba kapaszkodva, úgyhogy lassan nekünk is aktuális lesz. Szandit és nyári cipőt vettem eddig a lányzótól.

Zsu,
Én is most néztem át Krizsi sapijait. 1 db vékonyabb van, ami még jó rá. Nekem is kell majd még venni.
Ez a szombat munkanap, úgyhogy ugyanúgy nem jó m segítenénk Szilvusnak azzal ha most taliznánk.

Puszi,
Humi
humi
 
 


De jóKép elment a félig javított változat. Szóval az utolsó mondat lényege, hogy most szombat munkanap, így Szilvusnak valószínűleg ugyanúgy nem jó, mint a jövő heti hétköznapok.
Humi
humi
 
 


Humi,
akkor a szandit nezem meg nalatok, Kép de mindenkepp irok neki mailt. Arra nem gondoltam, ha megsem jo helyen van a betet a cipoben, akkor tobbet art, mint hasznal.
Koszi a segitseget!

Kép
Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Humi, vigyázz nagyon magadra! Tudom, nagyon nehéz megvalósítani, de próbálj minél többet pihenni!!
Írtam Nektek mailt (névnapodra, Krizsó névnapjára). Megkaptátok? Vagy megváltozott a mail címed?
Sajnos, a szombat nekünk nem jó. Nagy családi banzáj lesz, névnapok, keresztelő (sógornőméknél). De nagyon remélem, azért hamarosan találkozunk.

Még valami, Sly, létezik, hogy Biának 22-23-as lába lenne? Csak azért, mert az én nagylányom (2,5 éves) hord 23-as cípőt.

Bocs, megyek, Levi felébredt.

puszi

Era
pera
 
 


Sziasztok,
Humi vigyázz magatokra ! Nekünk jövő héten szombat jó lenne talizni. De én lusta dög vagyok, gyalog nem hiszem hogy el fogok indulni, mert nagyon nem szeretek babakocsizni a BKV-n, ha esetleg Szilvusék mennek és csatlakozhatunk hozzájuk, akkor valszeg elmegyünk.

Szilvus, szerinted ? Kép
Milyenek a munkás hétköznapok ? Örülök hogy Petike szereti a bölcsit, gondolom azóta belerázódtál a munkába újra. Főnököd megjött ?

Zsu, Sly, mi pont ma vettünk sapit fent említett okokból kifolyólag.

Néhány napig tartó gondolkodás és fejösszedugás után úgy döntöttünk, májustól nem állunk útjába egy kistesónak ha jönni akar. Kép
Kíváncsi vagyok, vajon most is elsőre összejön-e mint a Bence.Kép

Nem tudom mi történt de kop kop kop lekopogom, kábé egy hónapja már úgy tűnik jó a családi légkör, értsd ezalatt Szörnyellát. Egész normális lett mostanság. Fene se érti ezt.
Remélem ilyen is marad.
Megyek és most lefekszem mert szétesik a fejem, Bence már alszik.

puszi mindenkinek, akihez külön nem szóltam annak is.

Timi
kismaszat
 
 


Sziasztok!

Pera,

Szerintem létezik,hogy 22-23-as lába van Biának,mert az én fiamnak is akkora.Kép

Tali: Egyszer én is úgy taliznék veletek.Ööööö lehet hülye ötlet,de nem megyünk állatkertbe valamikor?

Rólunk:
Dominik megszerezte első sérüléseit.Elesett az egyik játékában,mert csak megy és nem néz a lába elé...Elkezdett üvölteni,felvettem,vígasztaltam,és ekkor vettem csak észre,hogy folyik a szájából a vér...jól megijedtem,de nem lett semmi komoly sérülése.Most az orrán van egy pici seb még plusszba.Séta közben meg nem engedi,hogy fogjam a kezét,és minden szemetet fel akar szedni az utcáról...
Na sziasztok,még írok később.

Orsi
orsi21
 
 


Sly! mikor lesz kép a dobozról? Tényleg nem tudom milyen ez a játék.

Nekem is furcsa, Orsi hatalmas talpakkal született, mindenki nevette, hogy kislánynak ilyet! Erre most csak 19es cipö kell, aminek én örülök perszeKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

Látom a taliszervezés kezd befuccsolniKép
Nekem a jövőhét nem jó, h-k már van programom, sze este pedig utazunk.
Szóval a kérdésem:
Kinek lenne kedve egy szombati talihoz?
Akinek van kedve írjon mélt és beszéljük meg úgy.

Zsu, nekem ugyan lesz néhány "szabad"Kép hétvégém, de nem hiszem, hogy a hétvége a legalkalmasabb a talikra. A legtöbb apa akkor van otthon a családjával. De ez csak az én véleményem. Ha apa itthon van, akkor csak vele együtt megyünk el itthonról.

Üdv
Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Én benne vagyok egy taliban. A szombatot még nem tudom, nálunk elvileg nagymama nap lesz (apai nagyi). De jövő hetünk a csütörtök délelőttöt leszámítva szabad.

Erről jut eszembe, mi lesz a NAGY, KÖZÖS, 1 ÉVES SZÜLETÉSNAPI PARTIVAL???

HumiKép
Vigyázz magatokra! Persze valóban nem lehet egyszerű egy majdnem 11 hónapos Kópéka mellett. Tényleg, van már nevetek a pocaklakónak? (lehet, hogy már volt róla szó, akkor bocs, de én lemaradtam róla)

KarmenKép
Miért tartanak benneteket bolondnak azért, mert 20 km-re költöztök Szegedről?

Látom, sokaknál előkerült már a kistesó-projekt. Több nem babanetes babás ismerősöm is most kezd rástartolni a témára. Látszik, hogy itt a tavasz. Én is szerettem volna Nádjának tesót 2-3 éves korkülönbséggel, de hát ennek jelen pillanatban nem sok esélye van Kép Pedig én aztán tudom, hogy gyerekként mennyire lehet vágyakozni egy tesó után. Én 12-13 éves koromig nyúztam a szüleimet tesóért.

Lányok! Tervezi valaki homokozó, csúszda, hinta vagy egyéb kerti játék vásárlását? Én 1 éves szülinapjára mindenféleképpen ilyesmit szeretnék. Gyakorló játszóteres anyukák javaslatait is várom.

EdKép
megnéztem a képeket. Nagyon jól sikerültek. Szép helyeken jártatok.

Mariann
tmarianna
 
 


Sziasztok!

Hááát, én igencsak egyetértek Eddel. A hétvége nálunk is a családé és ha megyünk valahova együtt megyünk. Azt nem tudom Karcsi, hogy viselné egy babatali viszontagságait, de nem biztos, hogy ki szeretném ennek tenni. Van 5 hétköznap amiből válogathatnánk, ha nem gond rakjuk a talit ezek valamelyikére!
Amúgy pedig lassan itt a tavasz és az igazi jó idő, szervezhetünk majd egy csomó Margitszigeti vagy más szabadtéri talit hétvégére. Szerintem annak sokkal több értelme lenne, mert azt a papák is élveznék. Nem hiszem, hogy egy lakásba bezárva sok-sok mamával és babával különösebben jól éreznék magukat. Bocs, ha nincs igazam, ez csak az én véleményem. A most szombati időpontot, pedig épp azért dobtam fel, mint ötletet, mert munkanap.

Timi,
Kérd meg apát, hogy hozzon el kocsival legalább egy darabig. Nehogy már pont ti maradjatok otthon!!!Kép

Mariann,
Nekünk ugyan ici-pici udvarunk van, de szeretnék egy kis csúszdát és homokozót venni Krizsinek. Nektek szerintem érdemes lenne valami jópofa fából készült, kombinált hinta-csúszda építményt beszereznetek. Homokozóból én a Quelle katalógusból néztem ki egy műanyagot aminek lehajtható teteje is van. Szerintetek ennyi idősen már homokoznak a babák vagy ráérek ősszel, esetleg jövő tavasszal beszerezni?

Orsi,
Azért ez a 22-23-as láb egy kicsit nagynak tűnik. Hány centi Dominik talpa? Mi hónapokig Óriáslábnak hívtuk Krizsót, mert már a kórházban is rácsodálkoztak mekkora tappancsa és praclija van (mondjuk volt kitől örökölnie, az Apuja is 47-es cipőt hord). Szóval én is 22-23-as zoknikat veszek, de cipőből mégis elég a 19-20-as méret. Nem azonos a zoknikkal a cipők számozása. Sőt, kocsicipőből kell a 22-23-as méret Krizsónak is. Egy gyerekcipőboltban világosított fel az eladó, hogy azok számozása sem azonos a "járócipők" számozásával.

Tünde,
Köszi a fényképelőhívás infót!Kép

Jó éjszakát! Puszi,
Humi
humi
 
 


Pera,
Bianak 22-es a cipoje, s szerintem nem nagy ra. Egyebkent 22-23-as csuszasgatlos zoknit vettem neki legutobb, s az pont jo ra. Persze a cipomeret lehet mas, de azt meg nem tudom pontosan. Mostanaban fogok nyari cipot, s esetleg szandit venni, majd akkor kiderul.

Tali:
nekem inkabb a hetkoznap a jo, mert hetvegen a parom is szeretne Biankazni. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Karmen,
nem tudtam du-n lefotozni a jargany dobozat, mert Bianka 4 orat! aludt. Nem volt meg ilyen, remelem nem lesz megint beteg. Mikor felebredt, akkor meg mar indulnom kellett a fodraszhoz, s mire visszaertem, addigra a ferjem mar le is fektette, mert nyugos volt. Szoval, nem felejtem el, holnap lefotozom, s felrakom. Ne haragudj, hogy nem sikerult ma!

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


HumiKép
Én érdeklődtem a keresztfiam anyukájánál, és Botond (23-án lesz 2 éves) bizony aktívan homokozott már tavaly nyáron. Quelléset én is néztem, most még jó is lenne. Egyenlőre azon tiprodok, hogy most vegyek mindenből kisebbet és majd 1-2 év múlva cseréljük nagyobbra. Kisebb mellett szól, hogy azt részint "egyedül" is tudja majd használni. Ellene szól, hogy a kiadás több, ha 2 méretben vásárolunk.

Mariann
tmarianna
 
 


Mariann,Kép
Hát ez tényleg elég nagy dilemma. Bár ha most kisebbet veszel azt később bármikor el tudod adni és akkor visszajön valamennyi belőle, így meg nem sokkal több a kiadás. Talán jobban élvezné még Nádja a mini méretűeket, amit egyedül is használhat. Homokozó infót köszi, akkor már most beszerzem én is.Kép

Humi
humi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: