[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2004.tavaszi kisbabák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Jellenleg azért nem jövök majd fel egy kicsi ideig,mert ma a legnagyobb fiam a Lászlóban van kruppal,de ami a legborzasztóbb az az,hogy este 6 körül a Peti fiam SÚLYOS lázgörcsöt kapott,és most a Heim Pálban van.
Ha haza jöttünk majd írok!
Puszi mindenkinek!

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Vera!
Jaj, ezek nagyon rossz hírek!!!Kép Sok-sok erőt neked, a gyerkőcöknek meg mielőbbi jobbulást!!!

Tünde,
Tomikának nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
Kép

Edina,
Boldog, varázslatos első szülinapot kívánunk Bálintnak!!!
Kép

Puszi,
Humi és Krizsó
humi
 
 


Jó reggelt!

Csak 1 gyors bekukk!

Tünde Tomikájának Boldog Névnapot!


Edina!
Bálintnak Sok-Sok Boldog Szülinapot!


Bébikaja:
Én erre csak azt tudom mondani, hogy egyetértek Szilvussal! Lehet hogy tényleg a konkurencia a bűnös.
Másik verzió: hogy 2 év múlva meg majd a mostani technikáról is kiderül majd hogy valami nem OK vele. Legyél okos!

Timi!
Ez a védőoltás dolog is szerintem egy agyrém! Manapság már mindennek van mellékhatása, rizikója.... Lehet hogy amit külföldről hozatnál be az meg valami mást okozhat. Én ezen nem aggódok.
Lányok lehet hogy túl sok TV-t nézünk?! (BocsiKép)

Kicsit paprikás hangulatom van. Most hívtam Anyut, aki tegnap hazament a munkahelyéről mert elkapta ezt a dög influenzát. Úgy fulladt a telefonba hogy nem tudtunk beszélni. Jajjjjj!!! Kép teljesen legyőzte az a mocsok vírus! Olyan nagyon rossz mert most még segíteni sem tudok, mert akkor végig megy rajtunk is, és ha már eddig megúsztuk jó lenne nem elkapni! Bocs, de nagyon aggódom érte!Kép

Vera!Kép
Fú! Nagyon nagyon sajnálom a gyerekeket! Sok kitartást Neked! Nem is értem hogyan lehet ezt bírni!? Jobbulást gyorsan fiúk!!!

Ági

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 

 
 

Persze a képeket lehagyta a gép!!!!!

No akkor a szülinapos Bálintunknak!
Kép

És a névnapos Tomikának!
Kép

Ági (ami jár az jár)

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Sziasztok!

Bálintnak nagyon boldog 1. szülinapot!!!!

Tamásoknak (akik most ünneplik) utólag is boldog névnapot kívánunk!!

Vera, nem jó hírek Kép Mielőbbi gyógyulást mindkét fiúnak!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++

Ma bemegyek az Apehba próbálkozni (Anyu adta a tippet, a rádióban mondták, hogy munkaerő hiányuk van. Simán oda lehet menni a személyzetishez, hogy munkát keresek...KépKép)
Drukkoljatok!!

Zsu
bzsuzska
 
 


Vera! Hü ez nagyon rossz, mielöbbi gyógyulást!!

Edina! Bálinktnak nagyon boldog 1. szülinapot!!

Mely! Nem volt nálunk allergiás, de olvastam több helyen (Babapatikában is) hogy 2-3 éves korig babatejet javasolnak nem tehéntejet.

Szilvus! Ez a kura majd szuri lesz? Érdekelne engem is, föleg mert unokahugom folyton beteg a bölcsiben. Petikének jobbulást!

Timi! Nekem most kellene megjelennem a 15 hos oltáson én sem akarom elvinni Orsit.

Ági! nem ált. a mellékhatások izgatnak, de a higany ha nem okoz látszolag semmit az akkor is méreg, ez tény.

Nem dec. az igazi Tamás névnap? Van itt aki most tartja?

Bébikaja. A Hipp elismerte a régi tech. gyártott valoban ilyen volt.

Zsu! Hajrá!!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Hova tűnt, amit az előbb írtamKép?

Vera Jobbulást a fiúknak!

Bálintnak nagyon boldog 1 születésnapot kívánunk!

Apa még mindig nagyon szarul van, a babók is taknyosak. Egy "picit" fárasztó, a legnagyobb gyerekem (MelyKép) extra nyügős és hisztis. Nincs rosszabb egy beteg férfinél.

Én még nem vagyok beteg, próbálok optimista lenni, és akkor nem kapom elKép Kép Kép Ugye??

Szép napot Mindenkinek:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok!

Bébikaja: a hippet az ára miatt nem vettem. Én ált főzöcskéztem vagy olcsóbb bébikaját vettem. Most pedig azt eszi, amit mi - vagyis husi, gyümi, danonino, túrórudi.
De kérdem én, mi nem mérgező??? Még a levegő is az. Én nem idegesítem magam ezen, sőt, nem is törődök vele. Azt esszük és isszuk, ami jólesik. Úgyis mindig kitalálnak valamit. Minden hónapban van valami, amire rámondják, hogy vacak, aztán kiderül hogy mégsem. Szóval kinek van igaza?

Bálintnak gratulálunk a szülinapjára!

Karmen, az mind szép és jó, hogy javasolják a babatejet, de ki adja hozzá az anyagi forrást? A múltkor néztem meg a humana babatejet (ajánlgatták a tescoban) és 500 ft 1 dobozzal (2 adag talán). Ez röhejes ár. Amíg Kincső szopik addig anyatej, utána majd meglátjuk, de szerintem kapja a bótit.

Humi, 1 éves adataink: 9600g, 76 cm.

Kincs még nem áll egyedül, ha véletlenül mégis, akkor megijed és kapaszkodót keres. Szerintem még kell legalább 1 hónap, hogy önállóan menjen. Most viszont rájött arra, hogy mindenre fel lehet mászni, legyen az kosár, lavor, szék, fotel, bármi. Reszkethetek.

Moncsi, pénteken ráérünk.Kép

Betegeknek jobbulást!

Edina

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Az előbb egy csomót írtam és elbénáztam a dolgotKép

Köszönjük a szülinapi jókivánságokat!
Nálunk majd szombaton lesz igazi ünneplés, mert egész nap csak ketten vagyunk.
Pont mondtam Apának, hogy a pocaklakónak lánynak kell lennie, mert akkor ma mindenki fog kapni valamit(szülinap, névnap, nőnap)
Erről jut eszembe, ezt a virágot Nőnap alkalmából küldöm mindenkinek Kép
Kép

Magdi,
Fő az optimizmus Kép
Azért küldök egy kis c vitamint. Kép
Kép

Tünde,
Tomikának nagyon boldog névnapot kívánunk!

Szamoa:
Bálint is megkapta az agyhártya gyull.elleni szurit, semmi gond nem volt vele.
A korkülönbség: Nálunk majd 18 hónap lesz a két gyerkőc között. Majd 1 év múlva elmondom milyen volt Kép A hugom és köztem 9 év van. Az anyunak jó volt nagyon, de amúgy szerintem nem szerencsés. Sok köztünk a surlódás, bár ez nem feltétlen a korkülönbség miatt adódik, mivel már ő is 19 éves, hanem inkább az eltérő természettől.

Szép napot!
Edina és a Szülinapos Kép

nedinabp
 
 


Most töltögetem le a képeket, felteszek egyet.
Címe: Így szánkózunk mi, avagy hogyan lehet két gyerekkel szánkózni, ha egyedül van az ember.
Nóri szánkója Márk szánkója után van kötveKépKép
Most már eldugulok, puszi:
Magdi

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Sziasztok!

BÁLINTNAK BOLDOG 1. ÉVES SZÜLINAPOT!

Kép

Vera!
Jaj, nagyon rossz hírek. Babók gyógyuljanak meg gyorsan, legyetek túl az átkozott betegségen!

Magdi,
tarts ki!

Karmen,
nem tudom mi az igazi Tamás névnap, nekem minden Tamás ismerősöm most ünnepli. Majd Tünde megmondja, hogy ők mikor tartják.
Nekem ez a 3 éves korig mindenkinek babatej dolog is gyanús, a tápszergyártóknak is jól jön a profit.

Oltásügy: állítólag még márciusban felülvizsgálják és eldöntik mi legyen a vakcinával. A higany valóban mérgező. De kérdezem én, hány tízezer, százezer gyereket oltottak be vele eddig és nem lett baja senkinek.

Ági,
anyukádnak jobbulást! Olyan gyógyszer nincs, aminek ne lenne mellékhatása, mert akkor hatása sincs. Igaz ez az oltóanyagra is, meg szerintem sok másra is. Meg az is a helyzet, hogy egyre kifinomultabbak már a labormódszerek is, meg a tudomány is fejlődik. Úgyhogy igaz, hogy majd két év múlva meg a mostani technológiáóról derül majd ki valami rossz. Így tényleg nem lehet okos az ember.

Zsuzska,
szorítunk!

Sly,
de jó, hogy újra itt vagy! Biztos szép helyen voltatok és a feltöltődés is jól esett.Bia pedig szép meglepikkel várt!

Lányok, elhatároztam, hogy tornázok itthon rendszeresen. 2 hete kezdtem el, a tegnapitól egy kicsit fáj a senekem. Ki is csinálta a Norbi-féle módszert? Bocs, de nem emlékszem. Hogy haladsz vele?

M.
monyó
 
 


Edina, igazán szép nőnapi ajándékod van!Kép Boldog egyéves szülinapot Bálintnak!Kép

Kép

A topik hölgyeményeinek meg boldog nőnapot!

Kép

Mely

Mely
KépKép
mely
 
 


Sziasztok!

Meg nem tudtam visszaolvasni, de muszaly valakinek elmondanom, mert szetrobbanok az idegtol.
Ma Bianka nagyon kiakasztott. Barmit csinaltam, mindenben hatraltatott. Nagyon rossz ma. Mire az egyik dolgot rendberaktam, addig mashol csinalt kupit. Nyitva felejtettem a szobajaban az ablakot, igy ugy gondoltam, az ulogarnituran teszem tisztaba. Erre osszeszarta, osszepisilte az egeszet. Mar ezen nagyon kiakadtam, s mire mindent kitisztitottam, odaegettem az osszes kajat (ovet is, mienket is). Meg jo, hogy van itthon bebikaja, en meg koplalok, mig apa haza nem jon a kenyerrel. Lemenni vasarolni nem akarok, mert ugyan gyonyoruen sut a nap, de iszonyatosan fuj a szel. Szegeny Bia torka szakadtabol uvolt az agyaban mar legalabb 45 perce. Biztosan csapongok ossze vissza, nezzetek el nekem.

Edina,
Balintnak Boldog 1. szulinapot! Kép
Kép

Sly + A budos kolyok Bianka

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Meg annyit, hogy sajnos veszekedtem vele egy nagyot. Nem akartam kiabalni vele, de nem lehet, ezt csinalnia, amit ma muvelt. Igaz, o jatszani akart a szaros pelenkajaval, de akkor is kiakasztott. Raadasul meg dogrovason is vagyok. ...pedig egy anya nem lehetne beteg.
Egyebkent hidjetek el, nem vagyok buszke, szegyenlem magam rendesen.


Ezt meg tegnap irtam, de nem tudtam elkuldeni nektek:

Sziasztok!

Sikerult tovabb olvasnom, de meg mindig lemaradasban vagyok. Kép

Sajnalattal olvasom, hogy tobbeteknel vannak csaladi problemak. Remelem, mindenki hamar kilabal ebbol a melypontbol. En szerencsesnek mondhatom magam, mert megerto ferjem van. Azt is megerti es nem haborodik fel, ha 1x-1x annyira faradt vagyok, hogy akkor eppen nem kivanom a szexet. Tudja, hogy ugyan ugy nagy melo 24 oras szolgalatban lenni Picur mellett. Sot bevallja, hogy o nem biztos, hogy birna. Egyebkent most is nagyon jol elvannak, jokat jatszanak. Mar alig varja, hogy ertelmesebben tudjanak kommunikalni, s akkor megjobb lesz koztuk a kapcsolat. Sot, miota Bia megszuletett, azota sokkal ritkabban veszekszunk. Talan en is turelmesebb lettem.

Tunde,
Bia is mutat a cicire, ha szopizni akar, de meg nem mondja a nevet. Talan mar nem is fogja, mert mar csak nagyon minimalis tejci van. Ma pl. szegenykem nem akart leszallni rola, pedig nem jott semmi. Egy ido utan a cicin logva a szemembe nezett, osszerancolta a homlokat, gorbitette a szajat es elkezdett sirni, hogy nem jon a finom tejci. Olyan rossz volt, hogy nem tudok adni neki. Nagyon sajnaltam. Kép Nagyon jok lettek a szulinapos kepek! Kép

Agi,
miket tud Matyika! Kiviszi a koszos pelust a kukaba?! Nem semmi! Nagyon ugyes, csak irigykedni tudok! Kép

Pelusozas: eddig nagyon le kellett foglalni valami kutyuvel, amit csak akkor kaphatott meg. Mostanaban viszont szepen turelmesen var, mig bepelusozom es atoltoztetem. Sokkal turelmesebb lett. Remelem, ez mar igy is marad.

Ed,
nagyon aranyos Kincso a tortas kepeken! Kép Esetleg a turos es a gesztenyes torta receptjet elkuldened nekem mail-ben?

Szamoa,
nagyon szep Lili a kepen. Olyan, mintha ki lenne sminkelve. Kép

Moncsi,
jo, hogy belevagtal a palacsinta sutesbe. En bizony ki nem birnam, ha megkivanom, s nem tudok enni par db-ot. Kép En valahogy "villamgyorsan" tudok palacsintat csinalni. Kép

Vezetes: csak par szot akarok ehhez hozzafuzni, mert Humi es Szilvus mindent leirt elottem. Most szamoltam ki - szamomra is meglepo -, hogy mar 13 eve van jogsim, s azota folyamatosan vezetek. Sok pasi velemenye szerint en is inkabb a dinamikus vezetok koze tartozom. Buszke is vagyok, hogy a ferfiak is elismerik vezetesi tudasom. Mitagadas, jol esik. Szoktam pofatlan is lenni, ha kell (pl. dugoban nem engednek at a masik savba), de mindig figyelek, hogy ne legyen baleset belole. Persze nem vagyok Schumi, de nem is baj. Szoval, a lenyeg, hogy en azoktol a noi, de akar ferfi vezetoktol tartok nagyon, akik felnek vezetni. En ugy gondolom, hogy nekik inkabb masra kene bizniuk a soforkodest. Ok nemcsak magukra veszelyesek, hanem azokra is, akik vele egy autoban ulnek, vagy tarsaikra. Sajnos ez van. Elnezest, ha valakit ezzel megbantottam volna!!!!

Mely,
Boldog 10. hos szulinapot Edinanak! Kép Nagyon edes a furdos kepen. Kép

Kitty,
jobbulast nektek! ...ha meg betegek vagytok (kicsit le vagyok maradva Kép )

Humi,
jo otlet a tali, mar nagyon varom. Remelem, addigra en is meggyogyulok, s persze Bia is egeszseges lesz. Kép

Eddig, jutottam ma. Csutortok estenel tartok, de holnap folytatom. Most megyek aludni, hatha holnap jobban leszek.


Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sly!

Türelem!!!! Biztos nem akar Bia rosszat Neked sem, meg hát magának sem. Talán egy kicsit elszoktál tőle! Ezt nem azért írtam mert bántani akarlak, de a jóba könnyebb beleszokni. Most Neked is vissza kell rázódnod, hogy a kis "ördöghöz" legyen elég türelmed! Kitartás!

ÁgiKép

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Sziasztok!

Ez a Babanet...már megint nem megy rendesen.Kép Csak egy kis kerülővel tudtam ide belépni és ahogy elnézem senki más nincs.Kép

Azért mesélek: Voltam ma dokinál és ismét láttam PociBébit. Gyönyörűen behozta a lemaradását. Ma 11hét+3napos és 12 hetesnek felel meg a mérete. Olyan édin rugdosott. Az egyetlen negatívum, hogy a lepény a melső falon tapad. Azthiszem a végén nem én leszek az aki Krizsót cipeli. Még fogalmam sincs, hogy oldjuk majd meg, de majdcsak lesz valahogy.

Tali:
Mit szólnátok egy március 19-i talihoz nálunk? Ez egy szombati nap, de munkanap. Ekkor kell a márc.14-et ledolgozni. Jó lehet???

Sly,
Valami volt ma de a levegőben, mert Krizsó is extra élénk volt. Amíg kimentem a hálóból, mert csöngött a telefon, addig ő alufóliástól magába tömte az Apuja éjjeli szekrényén talált egy kockányi töltött Tibi csokit. Mire visszaértem csoki sehol, csak a fóliát pecáztam ki a szájából, a gyerek tetőtől talpig, a szőnyeg és környéke tiszta csoki volt. Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek, de olyan boldog pofit vágott, hogy nem tudtam haragudni rá.Kép Biztos összerázódtok újra pár nap alatt. Ne haragudj Biára, nem a te bosszantásodra rosszalkodik!Kép Különben is olyan tündéri! Lehet rá haragudni?

Vera,
További jobbulást a fiúknak!!! Ha van egy kis időd írj majd mi van velük!

Puszi,
Humi
humi
 
 


Edina!

Bálintnak mi is Boldog szülinapot kívánunk, így majdnem utólag.KépKép
orsi21
 
 


Sziasztok!

Mivel a szerkesztő eddig még nem varázsolta vissza a topikokat, gondoltam átmenetileg nyithatnánk egy újat KépKépKép

Nem tudom, hogy írtam-e már, hogy
Edina Bálintjának, Nagyon Boldog 1. Szülinapot kívánunk...

Pepe iszonyat nyűgösen aludt... Mint a tisztába tevésnél kiderült valószínű szomjas lehetett, mert szinte semmi pisi nem volt a pelusában Kép

A pénteki csajszi még nem hívott...
Tegnap bementem az Apehhoz, de csak a portáig jutottam, ott betettük az önéletrajzom egy borítékba és felvitték a Személyügyi Főosztájra...
Lehet, megpróbálkozom a katonasággal is, hogy esetleg kellene-e nekik egy adminisztrációs munkatárs...

Anyósék fizetnek egy apartmannt, amit az előszezonban minden páratlan évben 1 hétig lakhatunk... Anyósék idén nem tudnak menni... Felajánlották nekünk... De Apa azt mondja, hogy ha hideg lesz, akkor mit csinálunk ott 1 hétig??? MErt nagyon hidegben nem lehet egész nap kirándulni se...

Zsu
bzsuzska
 
 


Sziasztok

Kicsit megijedtemKépÍgy jár az, aki napokig be se nézKép

Zsu, sztem fogadjátok el, legalább kimozdultok.
Ha rossz idő lesz, sztem tök mind1, hogy itthon ültök, vagy ott.
Amúgy, hol van az apartman?

Rólunk, annyit, hogy Sára ma 11 hónapos, olyan gyors, mint a csikKépNagyszerűen megy a pápá, már saját magától, egyedül eszi a szendvicset, sajnos a kanalas dolgokat is egyedül enné...
A mai reggelt bilivel köszöntöttük, de furán nézett és leugrott rólaKép
Én elkezdtem az iskolát, épp a műszakiismeretekkel kezdtük, 7végén röpdolgozat.Mintha visszamentem volna 5-6 évetKép
Tanulok ezerrel, ezért is tudok ritkán jönni mostanában.De profi leszek alapozásból és falazásbólKépKép

Na, mék, lehet, hogy még ma tudok jönni, és akkor pótolom a köszöntéseket.

Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Hello lányok.
Az előzőben írtam, hogy hétfő reggel be kellett vinni a legnagyobb fiamat a Lászlóba, mert kruppos lett. Kőzben ki jött rajta az infulenza.
De a legszőrnyűbb az hétfő este történt a harmadikkal, a Petivel. (tudjátok amelyiket műtötték refluxa miatt és sok bajunk volt a kh.-kal.) Reggel óta lázas volt. Kúp, borogatás, dr.-néninél is voltunk, de este 6 körül jön a második fiam a (Csabi) ki a szobából,(mert én kint etettem a legkissebbet a férjem a nagynál bent a kh.-ban)hogy nagyon remeg a peti. arra gondoltam, hogy fázik és bementem hogy betakarjam. De ott feküdt görcsbe rándulva, eszméletlenül!!!!!!!!!! hívtam a mentőket, és bevitték a Heim Pálba. Csak oda tudták vinni. LÁZGÖRCSÖT KAPOTT!!!!!!!! Senkinek sem ajánlom hogy élje át!!!!!!!! A tehetetlenség!!!!!!!!! Míg a mentő meg jön!!!!!!!!! Most is bent vannak a kh.-ban mind a ketten. A petire nagyon oda kell figyelni mostantól ha csak hőemelkedése is lassz. Most még nagyon lázas bent. Most is innen a nagyhoz megyek előbb, és utána estig bent leszek a Petinél. Most reggelre meg a Csabi fiam is belázasodott. INFULENZA!!!!!!!!!!! MIÉRT VAGY_???????????? KERÜLD A CSALÁDOMAT!!!!!!!!!
Most megyek, majd lehet hogy csak pár nap múlva tudok jönni, és akkor majd többet írok.
Üdv mindenkinek. A táblázathoz majd megadom az adatokat.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Az Apartman itt van Bp területén, bővebbet itt találtok róla: http://www.szallasinfo.hu/petnehazy/

Vera
Jobbulást mindhárom gyerkőcnek! Mihamarabb gyógyuljanak meg! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsu
bzsuzska
 
 


Történés van!
Kijött Matyi egyik kisörlője!!!! 1-2 nap és a másik is kinnt lesz! Kis krokim 9. foga!KépKépKép

Megyek is!Kép
ÁgiKép

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Edina! Babatej nem tudom mennyibe kerül mi még szopizunk. Lehet tényleg drága, én csak azt irtam amit a Babapatikában olvastam hogy tehéntej helyett ezt javasolták.

Monyó! Én gyerekkoromban loptam a fizika szerterból a höméröböl higanyt,a tenyeremben hoztam haza játszani vele. Mégsem lett bajom. Legalábbis azt hiszem, mondjuk ugy nem tudok róla. De ettöl még ártalmas. Nem hallottam hogy felülvizsgálják a szurikat, jo lenne.

Humi! köszi hogy leirtad hogy érjük el az oldalt!! csak irni nem engedett.

Ági! nekünk a 6. bujt ki, ha jobban megnöl vicces lesz mert a 3-3 fog nem egymás alatt van.

Vera! alul a melléklet feltöltése, aztán megadod a gépeden hol van a kép és elküldöd. A méret nem lehet nagyobb mint 300K és 650*700pixel. Jobbulást a gyerekeknek!!

Karmen
Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sajnos én nem jutottam be tegnap!:-(

Kedves Bálint!!!
Nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!!!

Bence, Barbi, Apa
Kép

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!

Sikerult mindent visszaolvasnom.

Agi,Humi!
Nagyon aranyosak vagytok! Koszonom a batorito szavakat! Kép Mara mar ugy erzem, tobb turelmem van.

Orsi,
Nagyon jok a kepek Domirol! Edes kisfiu!

Barbi,
Jo, hogy jelentkeztel. A szankos kep is szupi lett! Szep volt a tortaja Bencenek. Milyen izesitesu volt? Igazi nagyfiu mar o is a kepeken.

Andi,
Orulok, hogy nincs komoly baj. Szornyu lehetett atelni.

Vera,
udv koztunk! KépEddig meg nem udvozoltelek, mert nem voltunk itthon. Sajnalom, ami a gyerekeiddel tortenik, de legfokepp Petivel. Kép El sem tudom kepzelni, mennyire szornyu lehetett mindegyikotoknek. Remelem, hamar rendbejonnek es tobbe nem fog elofordulni ez a franya lazgorcs. Kitartas! Jobbulast nekik! Irj majd, mi volt bent a korhazban!
Most olvastam az ezt megelozoleg irt torteneted is. Hat nem semmi. Ez a magyar egeszsegugy. Felhaborito! Bizom benne, hogy tobbe nem kell ilyen vagy ehhez hasonlokat atelnetek. Ja, s persze gratula a 4 gyerkochoz!

Claire,
Eszter nagyon erdekes es nehez dolgokat valaszt. ...torokulesbol talpraszokken?! Nagyon ugyes! Az biztos, hogy kulonleges es persze nem unalmas a kiscsaj! ...s ez nagyon jo!

Szilvus,
Most olvastam a balesetedrol. Meg jo, hogy nem lett bajotok, igaz nem is mentetek gyorsan. Peti is az autoban ult? Nem ijedt meg nagyon?

Korkerdes: SZOPI:
Bianka nagyon szeretne meg szopizni, de mar minimalis tejci van. Nagyon sir szegenykem, hogy mar nem jon belole. Elengedni sem akarja. A tapszert mar tobb, mint 2 hete egyaltalan nem akarja elfogadni. Nem tudom, mit adjak akkor helyette. Kifejezetten babatejet hol lehet kapni, s egyebkent milyen? ...ja, valoszinuleg az a 3-as tapszer.

Orsi,
Gyonyoru volt az eskuvoi tortatok. Jo draga a Fuleses torta, pedig en is gondolkoztam ilyenen, most elbizonytalanodtam.

Ed,
Bocsi, hogy csak most valaszolok kerdeseidre. 8 napig voltunk tavol es anyukam volt vele itthon a sajat, jol megszokott kornyezeteben.

Mely,
Sajnos, nincsenek kepek a sielesrol. Ugyan video felvetel keszult, de az sem a mienk.

Magdi,
Jo otlet a ket szanko osszekotese. A gyerkocoknek is nagyobb elmeny igy a szankozas.

Karmen,
Edes a furdos kep Orsirol.

Remelem, senki nem maradt ki!

Sajnos, van egy rossz hirem is. Bianka belazasodott. Du. 38.7 volt a laza popsiban. Most ment el a dokineni, s azt mondta, piros a torka is. Ha pentekig elmulik a laza, akkor nem kell antibiozni. Nagyon remelem, nem lesz ra szukseg.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!

Sly, figyi, én tegnap vettem Sárának Parmalat Babatejet.Fél liter, kb 250 Ft volt.Finom édes vanilliás íze van.
De lehet, hogy nem erre gondoltál.
Biankának nagy szorítás, és gyógypusza.

Karmen, cuki Orsi, de jó, hogy szeret hajat mosni.Nálunk az egy kínszenvedés.

Vera, szorítunk ezerrel.És nektek is mindenkinek gyógypusz

Bálint, boldog szülinapot.
Kép

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!
Sly! A szökkenés azért idézőjeles, de tényleg nem hétköznapi. Csak azért van, hogy nehogy azt higgyjem, hogy hű de tapasztalt vagyok a 4 gyerekemmel Kép!
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Hát nem jött össze semmi Kép Így marad a takarítás... Anyu már szerzett is nekem egy helyet, holnap megyünk megnézni...

A márc 19 úgy néz ki, nekem is jó lesz... (aztán még ki tadja...) Humi, ez most megint nálatok lenne??
Kicsit jobb időben jöhettek hozzánk is a kertbe... Kép

Zsu
bzsuzska
 
 


Sziasztok!

Sajnos nagyon ritkán tudok jönni. MÁté nem igazán tolerálja, hogy ha a gép előtt ülök. MOstanában elég rossz napokat éltünk: Máté meg volt fázva + a fogaival küzd, de a nagy küzdelemben is még csak egyetlen darab bújt ki, így most 3 van. MÉg az volt a szerencse, hogy lent voltunk vidéken a szüleimnél és anya sokat tudott segíteni, mert több éjjel nem aludtunk és nappal sem nagyon akart. Most már azért úgy tűnik, hogy kezdünk visszatérni a régi kerékvágásba.

Bálintnak mi is nagyon Boldog Szülinapot kívánunk!!
Meg Kincsinek is, mert akkoriban nem jöttem, amikor ő ünnepelt!

Nuska,
milyen ez a parmalat babatej? Erről még nem hallottam. Lehet bárhol kapni. A Humana 3 rohadt drága, azt nem tudom megvenni.

Vera,
rettenetesen sajnálom, ami veletek történik, remélem, hogy hamar rendbe jön a családod! Addig is minden jót kívánok nektek!!

Hipp ügyben Eddel vagyok teljesen azonos véleményen. NEm vagyok hajlandó ezzel a sok baromsággal foglalkozni, amit a tv lead. Ráadásul szerintem a 3/4 része nem igaz a dolognak, de hát kell a hír, meg a botrány, mert az emberek ezt eszik meg és akkor elég nagy lesz a nézettség.

Zsuzska,

a Petneházy szerintem nem rossz hely. BIztos jót tenne egy kis kikapcsolódás. SZép helyen van, lehet nagyokat sétálni még ha hideg is van. Én elmennék a helyetekben.

Sly,
néha kiborul az ember. Velem is volt már ilyen, utána mindig bántam, ha kicsit hangosabban szóltam MÁtéra. Kitartás!! Bár most olvastam, hogy már jobb a helyzet, sok türelem kell.

most megyek, mert MÁté szedi szét a lakást.

Puszi mindenkinek,

kata
katca
 
 


Sziasztok!

Koszi mindenkinek a jokivansagokat!
Bianka este fel 8-tol alszik, s mar fel 10 van. Ejszaka tobbszor megmertem a lazat a fuleben - fel sem ebredt ra -, de szerencsere nem volt. Pedig mikor este 7-kor itt volt a doki neni, akkor meg 38 fok volt a laza, s mivel 8 orankent lehet csak kupot adni neki, ezert vartam este 11-ig, de akkor mar nem kapott. Remelem, vidaman, mosolygosan es lazmentesen fog ebredni.

Lena,
ahh, sejtettem en, hogy nem csak a 3-as tapszerekre mondjak azt, hogy babatej. Ezek szerint a Parmalatnak van kifejezetten babateje. Hol lehet kapni? Gondolom, nem mindenhol. ...csak, hogy tudjam, ha tenyleg szukseg lesz ra.

A dokineni tegnap Humana Fit(t) Baby tapszert (ha jol emlekszem) irt fel, allitolag ezt a valogatos babak is megisszak. Kivancsi leszek Bianak kell-e majd, mert a tobbire ra semtud nezni. Ismerti valamelyiktek ezt a tapszert?

Zsu,
nem baj, kezdetnek a takaritas is megteszi, az alatt is tudsz masik allast keresni. Tegnap elfelejtettem irni, hogy az apartmant en is elfogadnam a helyetekben. Plane, hogy fasirtban vagytok apaval. Hatha ennyi kell, hogy rendbejojjenek koztetek a dolgok.

Kata,
jo, hogy jelentkeztel, ha tudsz, gyere gyakrabban. Mi is kivancsiak vagyunk Mate fejlodesere. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Először is.
Boldog szülinapot az érintetteknek.
2: Köszönöm a sok bátorító jókivánságokat.
3: A nagyot tegnap kiengették, úgy hogy egy gondal kevesebb, de a második fiam lett beteg reggelre.
4: A Petinek tegnap fel szúrták mindkét fülét, úgy hogy nem voltam még ott. Amúgy sokkal jobban van. Innen is hozzá megyek és estig lesazek bent. A férjem otthon van a három másikkal, de örökké nyavajog, mert nem bír a Balázsal. Jól megkönnyíti a helyzetemet. Ugye? Nem tudom mikor engedik ki, majd jövök és írok.
Puszi mindenkinek.
u.i.Huminak: 3320g. 52cm. és Budapest xx.
az egyévesi mérésre még nem jutottunk el.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Léna! Orsi szerencsére mindent szeret a vizben, csak ne vegyem ki. Majd csak vége ennek a virusos idöszaknak aztán megint vihetem a strandra. Na ott majd pancsizhat.

Kata! Hol laknak a szüleid? Mikor lesznek friss fotók fent Mátéról v. csak én nem találtam?

Zsu! adj egy kis idöt magadnak, ált. nem megy rögtön az állástalálás.

Sly! Gyors gyogyulást Biusnak! Nem csak a 3as a babatej és van más gyártónak is rendes teje, Corában mesélték lehet kapni, most nem emlékszek mi gyártja de nem Parmalat.

Boldog névnapot az Ildikóknak!

Vera! kitartást és gyors gyógyulást Petikének!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Kata, de jó,hogy újra itthon vagytok.Már Mókinál érdeklődtem, hogy tud-e vmit rólatok.
Biztos Máté túl lesz mostmár a nehezén.

KArmen, Kata, én ezt a Kaiser'sben vettem, azon a polcon tartják, ahol a többi dobozos tejet, amit nem kell hűteni.Egy kislány van rajta.
Sztem, ez sem túl olcsó, ha azt veszem , hogy egy nap egy dobozzal lecsúszna.
Mert csak fél literes kiszerelésben van én 250-ért vettem.
De azt hiszem orvul jövő hónaptól átszokunk lassanként az est kakaó-tej megoldásra.
Biztos nem túl korszerű, amit most mondani fogok, de én is 4 hónapos koromtól tejet iszok, és megúsztam mindenféle allergia nélkül.
Sára pedig jövő hónapban már 1 éves lesz.

Képzeljétek, apa készül vmire.
Azt mondta, hogy szülinapomra most csak egy vacsival tud meglepni, de találkozzunk az étteremben.
Hát nem hiszem, hogy én is kocsira számíthatok, mint Rita,nekem ahhoz egy jogsival kéne meglepnem magamatKépKépKép

Majd jövök és beszámolok.

Puszi, LÉna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Sziasztok!

Kedden voltam fogorvosnál, csak 1 fogat kellett tömni (van még 1 lyukas, de azt majd legközelebb) . Szuper ez a doki, "a sz@rból is tud várat építeni"
Rákérdeztem, hogy mit ajánl a gyerekek fogápolására.
Szerinte 2 éves korig semmit nem kell adni a gyereknek (valahol hallottam valamilyen tablettáról), fogkrém sem kell, csak fogkefe vagy ronggyal törölgetés. Szerinte felesleges a fejlődő szervezetet mindenféle anyaggal tömni.

HOLNAP!!! ZOO???
Mi kimennénk 3ra az állatkertbe, mert akkor csak 500 Ft a beugró és 5ig ott lehetünk.
VALAKI???

Kincső felmászott a sámlira, nem tud lejönni, Már sírKép Büntiben vanKép

Megyek... segítek rajta

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Karmen, az a gond, hogy már kb 3-4 hónapja keresek... Nagyon sok interjún voltam és még sehonnan nem hívtak vissza...

Ed, hol voltál fogdokinál és milyenek a piszkos anyagiak?? Most nekem is keresnem kell, mert az sztk-s nagyon sz@r. Akihez meg anyu jár az nagggggyon drága...
bzsuzska
 
 


Zsu, írtam mélt.

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Ez az időjárás! Hát.....
Reggel itt szakadt a hó, leesett vagy 10 cm, most meg 100 ágra süt a nap, és csicseregnek a madarak.
Nem csoda hogy Matyi kicsit nyűgös volt de-tKépKép

Megyek takarítani!
Ági

Ági
Kép

Kép
rozsagi
 
 


Ed,
ha Bia nem lenne beteg, akkor is inkabb megvarnank a tavaszt az allatkertezessel, de akkor viszont szivesen csatlakoznank. Kép

Lena,
mikor unnepled a szulinapod, s hanyadikat, ha szabad kerdezni? Szerintem ne eld bele magad semmibe, annal nagyobb lesz a meglepi! Kép ...de jo neked! ...barcsak az en parom lepne meg valamivel a szulinapomon. Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Sziasztok!
Gyorsan panaszkodok egy kicsit: Elkaptam apától az influenzát, 2 napja 38 fokos lázam van, minden tagom fáj, de legfőképp a lábam. Nem tudom mikor voltam utoljára ilyen szarul. Márk még nem beteg, jó lenne, ha legalább ő megúszná. Nóri reggelente lázas,de semmi egyéb tünet nincs. Na megyek, ez is kimerít, hogy ülnöm kell
Szebb napokat Mindenkinek:
Magdi
Ha lesz erőm jövök beszélgetni is, bocs az önzőzésért!!

Magdi
Nóri (2002.09.24.) Márk (2004.05.02)
mléna
 
 


Léna! Milyen kocsit kapott Rita, te tudod?
Olyan ajándékra én sem számithatnék, de azért biztos hogy a te férjed is valami széppel lep meg!

Zsu! Azt hittem most kezdted el keresni, bocs. Remélem végre sikerül. Férjed már nem dolgozik v. meddig fog?

Magdi! neked is jobbulást!!

Tündi,Kitty! Ti elviszitek a babákat a 15 hos oltásra? Nem akartam a saját orvosomat megkérdezni lehet nem mondana igazat, de független gyerekorvos mondta a 15 hósban igen van higany. Én nem fogom Orsit vinni amig nem cserélik le. Nem tudom mit tudnak tenni, nem hiszem elvehetik ezért. Anno volt egy család aki megtagadta a védöoltásokat de nem tudom mi lett vele. Amugy is a mumpsz, rubeola nem veszélyes ha Orsi emiatt elkapná. AZ nem méreg mint a higany. Ti hogyan döntötök?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Magdi,
jobbulast neked/nektek. Egyetek sok vitamint.

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Párom márc 1-től itthon van... Most megosztjuk az itthoni teendőket... De jövőhétem már lesz 1 helyem...

Ha jól tudom pénzbüntit kapott az a család... de már nagyon régen voltak a tvben... Én még vacilálok... Azért vmilyen fogékonyságnak csak kell lennie a gyerkőcben az autizmusra, hogy az oltás kihozza...

Zsu
bzsuzska
 
 


Sziasztok!

Sly, ma, és a 23. még nem titkolomKép

Karmen, nem tudom, nem írta.


Puszi, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Lena,
akkor viszont Boldog szuilnapot! Kép

Kép

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Zsu! Nálunk nincs autista a családban nem gondolom Orsi az lenne, de irtam már ha nem lesz utána semmi baja és ezt tutira tudnám akkor sem akarom hogy higanyt kapjon. Hol lesz helyed?

Léna! de jo neked te ilyen fiatal vagy! szemtelenülKép kiváncsi vagyok mit kapsz majdKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


1 kerdes:
Szerintetek a babak mennyi tojassargajat ehetnek?
Valaszokat elore is koszonom!

Sly

Kép
Kép
napocskamano
 
 


Kincső dél óta alszik az erkélyen. Még jó, hogy délután csavarogni akartam vele. A nap gyönyörűen süt az erkélyere és a szobába, alig látom a monitortKép

Léna, boldog szülinapt!

Magdi, jobbulást! C-vitamin!!!

Apósra rájött a pakolás. Mindent elpakolna, amit ő nem használ. Jópont, hogy ma ő fog mosogatniKép
El akarok költözni innen!!!

Szóval holnap egyedül megyek?

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Léna, boldog szülinapot !

Kép

puszi

Timi
kismaszat
 
 


Sziasztok!
Bencének, Bálintnak nagyon sok boldog szülinapot kívánok!
Léna neked úgyszintén!
Körkérdés: Lili most is szopik még, napi 2-3-szor, de már nagyon kevés tej van.Inkább nosztalgiázikKép
Korklönbség: én is a kicsire szavazok, jövőre szeretnénk kistestvért Lilinek.
Mléna jobbulást!
Sly! Remélhetőleg elmúlik a láza Biankának gyorsan.
Havivera! Hát nem semmi a történeted.Csodálom a kitartásodat, erődet!Jobbulást a fiúknak!
Rózsági!Apájának van ugyanilyen hajszíne, csak neki már kihullott(kopasz).Kép
Hallottam én is a Hipp-es sztorit.Még szerencse, hogy ilyen drága, így én is ritkábban adok neki.Reméljük tényleg nem lesz káros hatása annak a pár darabnak.
Szilvus!AutóKépMég jó hogy neked nem esett bajod.
Humi!Gratula a 12 heteshez.
Pár szó Liliről:most már ő is meg tud állni.Abban a stádiumban vagyunk, hogy mikor észrevesszi, hogy egyedül áll, azonnal elveszíti az egyensúlyát.Viszont feláll az ágyon is kapaszkodó nélkül.Imád táncolni,állandóan rázza a seggétKépA 4. fogacska csak nem akar kibújni. Teljesen le vagyunk maradva.Kép
Mindenkinek további szép napot!És mielőbbi tavaszt!
F Kata+Lili
f_katalin
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: