[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Első babára várva - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Angicica, Moni mi ujsag veletek?
aimi
 
 


Nicika félreütött, írta nekem. Szóval eszébe se jusson senkinek elmenni. :D
marika1212
 
 


NevetésNevetésNevetés


Köszönöm Lányok!
maja33
 
 

 
 

@maja33:
Tessèk csatlakozni hozzánk a facebookon is :) nagyon várunk mindenkit :) kivétel nélkül :)
eszter1893
 
 


Nagyon kedves vagy Eszter, de nincs facebookom. Én inkább itt követem majd nyomon az eseményeket.  VigyorKacsintás Ha ide is írtok néha, én itt leszek.
maja33
 
 


De kar
Olyan jo pedig, hogy tudsz arcot kotni a nevekhez.
Na de majd akkor itt is irogatunk
aimi
 
 


ÍRunk majd ide is
marika1212
 
 


@aimi:
Köszönöm a kérdést, egyenlőre még nincs menzesz, de ugye csak vasárnapra, hétfőre nem várom.

Ma volt egy kis családi összejövetel apósomnál. Idősebbek , fiatalok összejöttünk . Furcsállták,hogy nem ittam egyáltalán alkoholt. :-)
Az a kényelmetlen a dologban, hogy a szűk családi körön kívül nem akarom világgá kürtölni, mert ha netalán nem jönne könnyen a babó, akkor nem akarom hogy sajnáljanak...
Ti hogy vagytok/voltatok ezzel a témával kapcsolatban? Bátran elmondjátok, hogy probalkoztok/próbálkoztatok?
moni25
Eger
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy befogadtatok és hogy jöttök majd ide is. CsókCsókCsók

Moni, teljesen megértelek, mert én is így voltam. Nem árultuk el, hogy próbálkozunk (és most sem) csak mindig azt mondtuk, hogy szeretnénk majd babát. A többi "zaklatós" kérdés elől meg mindig szépen kitértem vagy frappánsan válaszoltam. Nevetés
Mi az 1. babónál még a szűk családnak sem árultuk el, hogy próbálkozunk és hogy jön. Úgy gondoltam, hogy még akaratlanul is kikottyanthatja a rokonság olyanok felé akiknek nem szeretnénk elmondani. Mikor pedig már úton volt, akkor is csak a 12.hét után mondtuk el a családnak. Biztos ami biztos alapon. Ha jönne Tesó, most is hasonlóképpen tennénk. Nevetés

Ha nincs gyereked akkor mindig azt kérdezik, hogy mikor lesz már????
Ha meg van, akkor pedig azt, hogy mikor lesz már kistesója????

Ez tényleg így van, nálunk folyamatosan ez van. Egy idő után idegesítő tud lenni, pláne ha nehezebben jön össze, mint ahogy gondolnánk.


Mielőbbi babásodást Mindenkinek!!!!!!
maja33
 
 


@aimi:


Beszéltem a dokival, szeden a clostit, 3. naptól 1x1-et és a 10. napon néz meg először.

Kicsit értetlen volt, ezért egy csomó mindent elfelejtettem megkérdezni. Lehet hétfőn újra hívom.

Pl. hogy férjemmel előtte együtt lehetünk?
Te mikor kaptad a repesztőt, mekkora volt a tüsző?
mutymurutty
 
 


@maja33:


Köszönöm a bíztatást. Gratulálok a babátokhoz. :)
Nem is tudom mit írjak... Remélem, az inszem sikerül. aimi én hiába szedtem a méhpempőt is.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Hat engem mindket alkalommal 3szor nezett inszem elott, az utolso uh-n mindig 18-19mm-esek voltak a tuszok. Es mindketszer ra 3 napra volt az inszem, tehat abban a harom napban meg nottek minimum 1mm naponta, foleg a szuri utan. De mindig mas utemben nottek, eloszor 4-5 tuszom is volt, 1 dominans tuszovel, azok gyorsak voltak (kb 2-2.5mm naponta) , masodszorra csak 2 tuszo nott meg, de mindketto dominans volt, ezert lassabban nottek (1mm naponta), ott el is nyomtuk az ovumat 1 nappal.
Nekunk vegig kotelezo szex volt, kiveve az utolso 2 nap meg az inszem napja. Masnap pedig megint MUSZAJ volt
Ja es en is a sikeres inszem elotti honapban ettem a mehpempot


Moni, nalunk csak a szulok, tesok, meg a legjobb baratnom tudtak, hogy probalkozunk, es ok kb 10 perccel a pozi teszt utan mar velunk orultek
A tobbiek attol fuggoen, hogy ki milyen kozel all hozzank tudtak meg 7-9-12. het utan.
aimi
 
 


@aimi:
Akkor nem lehet baj, ha esetleg az első uh-n 20 mm-es a tüsző?
Jaj, csak fel kell hívnom holnap a dokit a kérdéseimmel.
Sajna a méhpempőt még júliusban szedtem, uh. nem az inszem előtti hónapban, hanem előtte.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Huuuu, hat az furi lenne, de akkor arra spontan dolgoztok, a kisebbek meg megnonek az inszemre. Gondolom en....
De sztem nem fognak olyan gyorsan megnoni. Nekem is normalis peteeresem volt korabban, de meg igy is 2x1 Clostit szedtem,es pici tuszok voltak az elso uh-n.
Neked mekkora tuszoket csinalt a Closti korabban?
aimi
 
 


Marika
Mi ujsag, hianyoltalak egesz nap. Minden rendben?
aimi
 
 


@mutymurutty:


Köszönjük szépen! Szerintem nem baj, ha korábban szedted a méhpempőt, az a lényeg, hogy tuningoltad a szervezetedet. Kacsintás Az is használt neki még ha nem az inszem előtti hónap akkor is.
Nyugodtan hívd fel a dokit inkább és kérdezz bátran, hogy mit és hogy kell.
(Én pl. mikor elmegyek a dokihoz előtte gondolatban elmondom mit is szeretnék tőle kérdezni.....aztán mikor ott vagyok és megvizsgált, rohanok ki és odakint eszembe jut, hogy úr Isten, elfelejtettem ezt meg azt megkérdezni. NevetésNevetésNevetés)
Nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen! Sikerülni fog és hamarosan szép pozit tesztelsz! A szurikat is simán beadod majd magadnak, meglásd. A baba érdekében mindent!!!! Menni fog! Kacsintás

Kismamák hogy viselitek ezt a "hülye időjárást"?


maja33
 
 


@maja33:


Hát én már lassan a hátam közepére nem tudom kívánni ezt a hülye időjárást, s hát igaz jobban viselem a hűvösebbet, de jó lenne ha nem ingadozna ennyire... Szerencsére nem vagyok már fejfájós, de ma kissé étvágytalan voltam, s ami rutin szerűen lecsúszik 2 liter csapvíz, azt most eröltetni kellett, meg most estére úgy éreztem magam mint egy dinnye... Mondom én tuti nehezebb vagyok, mérleg elő.... S még mindig nem vagyok teljesen 65 kiló... 62-vel kezdtem, ma vagyunk 20.hetesek, s hát remélem a végére se fogok nagyon 70 kiló fölé kerülni 
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Csajok, ti is szoktátok magatokat méregetni, hogy vajon mennyit is sikerült felszedni vagy csak én vagyok ilyen mérleg mániás ? :D
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Én nem vagyok még terhes, de attól még méregetem magam. :) Szerintem, utána se fog változni :D
marika1212
 
 


@aimi:
Nekem eddig 2x1-től 30 és 32 mm-es tüsző lett a 12.napon.
1x1-től pedig 24 mm-esek a 12.en.
Most 2xfelet szedek. Ezért is félek, vajon mekkorák lesznek.
Nekem nem sok kicsit csinál, hanem 2 nagyot.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Ja, a 30 és 32-es nem tüsző, hanem ciszta lett és vissza is maradt az egyik a következő ciklusra, 60 mm-es lett és nem volt mellette peteérés.
Pedig előtte utána mindig volt spontán.
mutymurutty
 
 


@maja33: Én is így vagyok a dokival. Ma cetlire jegyzetelek, úgy hívom majd fel.
mutymurutty
 
 


Sziasztok.
Mára nem várom, de vérzés nincs, helyette átlátszó nyálkás folyás. Bocsi hogy ilyen őszintén írom.. :-)
A mellem továbbra is feszül, plusz mintha az alhasam is feszülne.
Tesztelni mèg nem merek, mert még bármi lehet a dologbòl.
Valaki már tapasztalt ilyet?
moni25
Eger
 
 


Azt olvastam ezek jó jelek. Egy tesztet megér a dolog szerintem.
marika1212
 
 


@moni25:


Szorítok!!!


Sajnos nem tudom, hogy jó jelek-e, de az mindenképp szuper, hogy még nem jött meg.
Mikor tesztelsz?

mutymurutty
 
 


Nem tudom mikor kellene. Azért 1-2napot biztos várok. Annyit nem szokott késni. Igazából egyszer volt, hogy késett kb 2 éve. 10 napot késett, aztán iszonyat görcs, és sok vér kíséretében megjott. A teszt negatív volt, így gyanús hogy progreszteron hiány okozta.
moni25
Eger
 
 


@moni25:
Nagyon biztato Vettel tesztet? Nagyon drukkolok.

Mutymurutty, beszeltel a dokival? Mit mondott?
Jol kikiserleteztetek mar akkor a megfelelo Closti adagot. Nekem is maradt egy cisztam most legutobb, de csak 30-35mm koruli.
aimi
 
 


@aimi:
Igen, de még korábban. X-epil, nem tudom mennyire megbízható. A héten kiderül. :-)
moni25
Eger
 
 


@aimi:


Köszi az érdeklődést. Beszéltem vele szombaton reggel megyek UH-ra.
mutymurutty
 
 


@moni25:
Remeljuk csak 2 csikos kiszerelesben aruljak
aimi
 
 


Sziasztok!

Nekem ma reggel megjött, úgyhogy hajrá 4. hónap. :)
marika1212
 
 


@marika1212:


Örülök, hogy így fogod fel! Hajrá! Csak előre! Ez a ciklus legyen sikeres!!!!
mutymurutty
 
 


Ma 4.cn
nicika35
 
 


Maja! A morci smiley véletlen volt
nicika35
 
 


Sziasztok!

Nincika: igen, tudom, mondták a többiek! Kacsintás Mindenesetre megnyugodtam utána. Nevetés

Marika: hajrá újabb hónap! Ez az, csak pozitívan!

Moni: drukkolok, hogy dupla csíkosat tesztelj! Majd hozz képet!

Mutymurutty: gyere és meséld majd el mi volt UH-on.

Mexinda: szerintem egyáltalán nem sok a 65 kg. Én 12 kg-ot híztam összesen. De az elején sokat hánytam, így jóval a kiinduló súlyom alatt kezdtem. Biztos csini kismami vagy!

Aimi: hogy vagy?

Én is beállok Nicika és Marika mögé szerintem, mert nagyon úgy érzem, hogy hétvégén meg fog jönni. Újabb hónap jön és nem adjuk fel!!!Kacsintás Ez eddig a 2. próbálkozós hónapunk. Már akkor úgy éreztem, hogy lekéstük az ovu-t. (Kistökösre gyúrunk most, de igazából teljesen mindegy, csak egészséges legyen és jöjjön!!!) Most tanultam belőle és megpróbálunk hamarabb együtt lenni.
Csak pozitívan Csajok, jönni fog a baba Mindenkinél!!!!

Szép napot Nektek!
maja33
 
 


Nicika, ne haragudj, elgépeltem a nevedet! Bocsi, csak most láttam ahogy visszaolvastam. Zavarban vanZavarban vanZavarban van
maja33
 
 


Koszi mindenkinek a biztatást. Ma sincs mensi, úgyhogy remelem hamarosan jön a két csík. :D
Mindenkinek megy a drukk. Ez egy szerencsés csoport, előbb utóbb mindenki babas lesz. :wink:
moni25
Eger
 
 


@maja33:
Jol vagyok, koszonom, bar hozzank holnap er ide ez a huvosebb ido, es ez a front annyira nyomja a fejemet, hogy tiszta feszult vagyok

Moni, mikor tesztelsz?


En 55 kiloval inditottam a terhesseget, mert felfujt a stimu, aztan 4 kilo egybol lecsuszott, pedig nem is voltam rosszul, nem hanytam. Es most 53 kilo vagyok a 17., majdnem 18. heten. Szoval meg mindig minusz 2
aimi
 
 


H
moni25
Eger
 
 


Jajj,nem ezt akartam. 
Teszteltem,és POZITIV
nagyon boldogok vagyunk,fel most annyi minden jár a fejemben. Azt sem tudom,hogy mikor és kihez menjek első. Vizsgálatra. Most vagyok 5 hetes. Kb 8 hevesen szeretnek csak menni
kepet nem tudok feltölteni,de próbálkozom még.

moni25
Eger
 
 


GRATULÁLOK!
marika1212
 
 


Mooooooni
Szivbol gratulalok
aimi
 
 


Gratulálok!!!!!
nicika35
 
 


Ez ma a második poziiii! Nem semmi!
nicika35
 
 


Móni úgy megnézném a pozidat!!!!
nicika35
 
 


Köszönöm mindenkinek, nagyon kedves Tőletek!
Ti és a párom tudjatok csak. Nehéz lesz meg 7 hétig titkolni

:-) :-) :-D
moni25
Eger
 
 


Moni!

Hatalmas gratula!!!!! NevetésCsókKacsintás
Nagyon-nagyon örülök!
Majd később feltöltöd a fotót, most csak örüljetek és higgyétek el, hogy jön a Babuci!
maja33
 
 


Jajj, de csodálatos dupla csíkos! Ilyet kívánok mindannyiunknak!!!!!! Nevetés
Mióta is próbálkoztok? Biztos írtad, visszaolvasok mindjárt.
maja33
 
 


Jajj, de csodálatos dupla csíkos! Ilyet kívánok mindannyiunknak!!!!!! Nevetés
Mióta is próbálkoztok? Biztos írtad, visszaolvasok mindjárt.
maja33
 
 


Ez nagyon szep eros pozitiv
Hogy erzed magad? Ferj?
aimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: