[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Első babára várva - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Angi vagyok. Új felhasználó. Lenne egy pár kérdésem. Kezdem. Mi a párommal 8 hónapja próbálkozunk baba téren, sikertelenül eddig. Azt szeretném kérdezni,hogy most igaz nem ehhez kapcsolódik a kérdés, de szerintetek normális az,hogy tegnap délután meg jött a menzesz, és akkor tudom még nem rendesen jön meg, ha nem másnapra. És képzeljétek,még most sem az igazi. És a hőm 37-3... az normális ilyenkor? Köszönöm a válaszotokat!
angicica
Magyaratád
 
 


A többi kérdésemet utána tenném fel, ha meg kaptam erre a választ, nem akarok mindent egybe ide zúdítani mindenkire. :)
angicica
Magyaratád
 
 


@angicica:
Szia
Sztem progeszteron hiany vaaaagy.... Teszteltel??
aimi
 
 

 
 

Mexinda,
Nalunk mar a 12. heten beterpesztett, nem egy szegyenlos fajta
Mar csak 8 nap es mesz dokihoz


Mutymurutty,
Mizu? Holnap tesztelsz???
aimi
 
 


Nem teszteltem. De lehet,hogy akkor terhes vagyok? Vagy nem értem... Akkor hogyhogy meg jött?
angicica
Magyaratád
 
 


@angicica:
Ez reggeli hő?
Mert akkor lehet baba és progi hiány.
Tesztelj, mert ha pozi, irány a doki.

@aimi:
Ma reggel teszteltem sima x-epillel. Negatív lett. Holnapra nem várom, szerintem jönni fog. Ez van.
mutymurutty
 
 


@angicica:
Mindenkeppen teszteljel, ahogy te is irtad nem jott meg rendesen. Viszont ha babas vagy, progeszteron potlasra van szukseged azonnal.


Mutymurutty
Hogy vagy?
aimi
 
 


Sziasztok! Kepzeljetek ma voltam a hpv tipizalas eredményért, es negatív lett. Szóval nincs hpv-m, bár furcsállom hogy a rakszures eredményemen bejelölték..
De a lényeg h negatív lett most, Így teljes erővel és nyugodt szívvel indul a babaprojekt. :)
Szerintetek nem gond ha szedek omega 3-at,melyben E vitamin van? Azt olvastam, hogy az e vitamin árthat a babanak ha a napi bevitel 12 mg felett van. Bár amit vettem jutavitot kevesebb van benne.
moni25
Eger
 
 


@aimi:
Köszike. Egyelőre jól. Nincs semmi. Még nem borús a világ, még nem jött meg. De már kicsit feszült vagyok.
mutymurutty
 
 


Ez nappali mérés volt, és sajnos meg jött rendesen :( Úgy görcsölök mint a fene... :( de köszönöm,hogy válaszoltatok. Holnap még lesznek kérdéseim. Előre is köszönöm a válaszaitokat! Ha meg jött most rendesen, akkor elvileg le fog menni,igaz? Reggel meg mérem azért!
angicica
Magyaratád
 
 


Mutymurutty: Remélem neked nem jön meg és boldog anyuka lehetsz! Amúgy mennyi idős vagy? Én 26
angicica
Magyaratád
 
 


@aimi:


Mázlista  Mi meg háttal feküdtünk 12 hetesen végig  

@angicica:


Mindig ennyire nagyon szoktál görcsölni mint most ? Énis így voltam május 1-én normálisan megjött, kitartott a szokásos 6-7 napig, de valami rettenetes módon görcsöltem. Utána május 24-én teszteltem egy határozott pozitívat :) Úgyhogy nyugi :) Nincs semmi veszve attól hogy megjött :) Lehet teis úgy fogsz járni mint én :) Ne keseredj el ! :)

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Sajnos kedves Mexinda mindig ennyire görcsölök. Nem keseredek el, csak már annyira szeretnék anyuka lenni!!! Amúgy kislány vagy kisfiú lesz a babyd? Sok örömöt, boldogságot a csöppséghez! Régóta próbálkoztatok a pároddal? Örülök,hogy találtam kedves, beszélgető hasonló sorsú hölgyeket! Azt hittem,hogy csak nekem nem sikerül oly könnyen teherbe esnem. Kicsit ez meg nyugtat, bár tudom ez semmire sem vigasz!
angicica
Magyaratád
 
 


@angicica:
Köszönöm szépen. De szerintem meg fog jönni. Ma van a napja, a hőm is leesett.
Én jövő hónapban leszek 30 és ez a 13.próbálkozásunk. Ha megjön, akkor kezdődik a 14.
mutymurutty
 
 


Nagyon sajnálom mutymurutty :(
angicica
Magyaratád
 
 


Párod mennyi idős? Mert a kor is számít a férfiaknál. Én ma veszek egy férfi termékenység tesztet, verovál a neve. Mi 8 hónapja próbálkozunk. :'(
angicica
Magyaratád
 
 


@moni25:
Szuper hirek
Akkor indulhat a baba gyartas
Gyere gyakrabban beszamolni hol tartasz.

Ja es vagyunk Facebook-on is ha valaki szeretne csatlakozni. Nagyon szuper a csapat.


Mutymurutty, belevagtok az inszembe?


Mexinda, par nap es kiderul nalatok is, remeljuk...
Mi a vagyad? Azon kivul, hogy mindegy es egeszseges legyen.


Angicica, kitartas, ne szomorkodj, jovo honapban osszehozzatok azt a bebit
Mi 2 es fel evig vartunk ra, de itt van vegre
aimi
 
 


@angicica:


Szerencsére nekünk 4 hónap alatt sikerült úgy, hogy semmit sem szedtem, még vitamint se :) 
Egyelőre még nem tudjuk, de jövőhét szerdán 20 hetes uh-n hátha megmutatja magát :)


@aimi:


Kisfiú a vágyam, de annyira mindegy :) 

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


De ha azt nézzük, hogy mit kívánok, s abból tudok következtetni, hogy fiú-e vagy lány, hát ez esetben irtó nehéz lenne, mert azt eszem amit eddig is, kivétel a kávé, abból csak a 3in1-ben.... Mindemellett üdítők se nagyon csakis a csapvíz, de abból napi 2-3liter simán leszalad :D Meg most a héten kezdődött, hogy nekem kék penészes sajt kell jelen esetben epres milkával  de a sajt íze az persze mindig itt van a számba, s így kezdi elrontani a többi kaja ízét 
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Mi kislanyra gyurtunk, de nyilvan 100 lanyert sem adnam, mar most akkora a szerelem Majd a kovetkezo
Ooooh, a lanyokkal nagyon sokat beszelgettunk errol a mit kivansz, milyen a pocakod formaja, van-e rosszullet stb varosi legendakrol es ugy tunik mindet megcafoltuk. Bar akkor lesz az igazi, ha mindenkinel kiderul a baba neme. De sztem abszolut szemelyenkent valtozik
aimi
 
 


@aimi:


Én már egyáltalán nem hiszek semmi féle legendába :D Azt hiszem el ami megtörténik velem, s kész :D 
Apuka is fiút akar, de a minap előállt egy kislány névvel hogy az neki annyira tetszik :) Nem kicsit lepődtem meg :) Az ő választása a Henrietta, én meg az Anett felé húzok, de a Heni is tetszik ^^ 
Ez a név dolog lesz a leges legnehezebb 
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@angicica:
A férjem 27 éves.
Nahát, lehet venni ff termékenységi tesztet?
Az mit mutat vagy hogy?
Mi mondjuk tisztában vagyunk vele, mert volt sperma vizsgálat. De azért érdekel.

@aimi:
Ha megjön, akkor igen, inszem lesz.
De még nem jött meg. Bizakodunk...ma van a nemvárt napja.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Akkor meg megy a drukk

Mexinda, szep mindket lanynev, nekem az Anett talan picit jobban tetszik. De az a szuper, hogy egyik sem tomegnev. Most minden kislany Anna, Hanna, Panna, Panka...
Es mi a fiunevetek?
aimi
 
 


@aimi:


Köszi, igyekszem majd beszámolni. Remélhetőleg pozitív dolgokról leginkabb.

Igazabol a hét eleje óta feszül a mellem,igy gyanús,hogy  hétvégén megjön.
De nem aggódom,pozitívan kell hozzáállni,és akkor remelhetoleg a baba is kedvet kap hozzànk.
Szerencsésnek tartom magam,mert ha nem ertem félre a testemet, akkor érezni szoktam a peteerest. Mindig a bal oldalon jelentkezik szurkalas,az ovu elott mar pár nappal.
volt,hogy azt hittem cisztam van,de aztán megnéztem a naptárt és akkor volt ovu.
A babásoktol,illetve mindenki mástól kérdeznem,hogy ti hogy szeretkeztetek az ovu elott? Olvastam,hogy nem szerencsés minden nap, inkább két naponta. De félek tőle,hogy pont lecsúszunk a dologról...na meg aztán ilyenkor kedv is van minden nap összebújni. 

moni25
Eger
 
 


Sziasztok!

Már végig olvastam a fórumotokat és kitaláltam hogy csatlakozom a jó kis csapathoz. :)

Tröténetünk:

35 éves vagyok és a mostmár férjemmel tavaly júliusban kezdtünk el próbálkozni, 4 hónap után össze is jött, de sajnos januárban 9 hetesen progeszteron hiány miatt elvetéltem.
Ezt követte 3 hónap kihagyás majd 3 hónap progi szint emelés clotilbegyttel. Most júliustól próbálkozhatunk újra. Most votla 2 hónapunk, sajnos eredménytelenül.
A clostit továbbra is szedem, illetve inofolic nevű port iszom minden nap. Ezek mellett  próbálkozhatunk.
A mensi megjövetelekor nagyon el tudo kkeseredni, mert már úgy babásodnék. Aztán pár nap és újult erővel állok neki. Tudom, hogy még cska 2 hónap, de oylan bizakodó voltam a cloyti kapcsán. Azt hittem pikk pakk összejön elsőre, de ne mígy lett.

REmélem hamarosan én is a kiscsapat babás tagjait gyarapíthatom.

Gratula a babásoknak és sok sikert a társaknak. :)
szilvi1982
 
 


@szilvi1982:
Szia! Üdv köztünk. Itt mindenki nagyon biztatja egymást. Drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön a baba.
marika1212
 
 


@szilvi1982:
Szia. Drukkolok én is nektek, hogy hamarosan sikerüljön.


Nekem úgy néz ki, ma megjött, uh. kezdődhet a 14.próba, ami már inszem lesz.
Holnap hívom a dokit, hogy mi a menetrend.
mutymurutty
 
 


köszönöm szépen.a fogadtatást. :) én most vagyok a menstuáció utáni 2. napon. és a mensi is cska 4 nap volt ,dés a 4. nap már szinte semmi nem volt egy tisztasági is elég lett volna .

Uh kicsit fura volt.

Most betáraztam ovu tesztből, h ebben a hónapban ezzel nézzük helyzetet. Bár sokkal jobb lett volna olyan spontán ,de hát most nem annak  van itt az ideje. :(

szilvi1982
 
 


@szilvi1982:
Szia Remeljuk hamar babasodsz
A mi babank inszemes, en is clostit hasznaltam, de azt csak azert, hogy tobb tuszom legyen. Progi potlasnak en utrogestant kaptam, meg duphastont szoktak adni meg ki tudja mi mindent.
Clostival ovatosan kell, mert vekonyitja a mehnyalkat es hiaba tortenik meg a teherbeeses, nem tud beagyazodni.
Kovettek ultrahanggal a ciklusodat Clostizas alatt?
aimi
 
 


@mutymurutty:
Sajnalom
Irjal majd, hogy mit mondott a doki.
Es tessek bizakodni, az elso inszem sikeres lesz es kesz
aimi
 
 


@aimi:
Köszi. Reméljük.
Nektek hogy volt? Mit kell róla tudni?
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Hat a ciklus 1-2. napjan volt az elso ultrahang, aztan Closti 5 napig, utana megint 2-3 ultrahang inszemig. A doki altal mondott idopontban beadtuk a tuszorepesztot (nekem Pregnyl volt),36 ora mulva pedig inszem. Abban a 36 oraban meg tovabb novekednek a tuszok, de nem tudnak megrepedni, csak pont 36 ora mulva. Valahol meg akkor is megnezik uh-n, hogy megrepedtek-e a tuszok, meg a mehnyalka vastagsagat, nekem nem neztek.
Apuka leadja az anyagot, aztan minket pl elkuldtek 1 orara setalni. Utana maga az inszem kb 3 perc, felvezet egy katetert a mehedbe es bespricceli a mar megtisztitott es felturbozott katonakat. Egyaltalan nem faj, kb mint egy rakszures. Utana fekudni kell kb 20-30 percet feltett labakkal es mehetsz is haza. En az elso utan este elegge gorcsoltem, lehet hozzaert az a kateter a mehem falahoz es attol, nem tudom, de azt mondta ra a doki, hogy ez normalis.

Nagyon sok siker sztori van, ahol az elso egybol sikerult, remelem a tied lesz az egyik, szivbol kivanom
aimi
 
 


Ja es aznap indul is a progi potlas meg a terhes vitamin.
Es masnap dolgozzatok ra
14 nappal kesobb pedig teszt vagy vervetel.
Ja es nekem utrogestan mellett nem jott meg, hiaba volt negativ a teszt. Csak 2-3 nappal miutan abbahagytam.
aimi
 
 


@aimi:
Köszi a tájékoztatást.
Szerintem engem előtte nem fog megnézni, majd csak closti után.
Ez olyan furi, hogy magadnak kell beadni az injekciót. Ettől félek. Utálom az ilyesmit.
És amúgy ez olyasmi módon történik, mint az átjárhatósági? Mármint nem kell befeküdni, egy délelőtt megvan?
Nekem eddig duphastont vagy progesteront írt fel doki, mindig megjött mellette. Ma is még bevettem és meg is jött.
mutymurutty
 
 


Szia aimi!

Nem enged választ írni :( ezért írok így

A clostira nekem azt mondta  doki, h az való addig amíg nincs baba, utána a pozi teszt után az ultrogestan. Tavaly is kaptam mivel úgy jött össze törpe, hogy már vártuk h meglegyenek a vérvétel eredmények a progeszteron szintemről és mikor mentünk megbeszélni az eredményeimet pont aznap kellett volan megjönnie. De már nem jött és akkor mondta a doki h akkor viszont ultrogestan napi 2*2 hüvelykúp formájában.

Nem csinál követést, mert eddig is volt peterésem csak a progi miatt adja. Tegnap rákérdeztem telón, hogy nem kéne e uh, de mondta h nem mert nem tud rosszat tenni a closti. Kicsit én is tartok ettől a nyálkahártya vékonyodástól.:(
szilvi1982
 
 


@mutymurutty:
Nem kell befekudni, meg van egy delelott


Szilvi,
Nyilvan a doki jobban tudja
Nekem is nagyon vekony lett a nyalkahartyam, sztem azert nem is sikerult az elso. A masodikra majdnem duplaztam a vastagsagot, nagyon sok vizet ittam es mehpempot ettem, szerintem ezek segitettek. Meg sok-sok tejtermek, allitolag a turo a legjobb
aimi
 
 


@aimi:


A tejtermékkel nincs gond, a vizet valahogy megpróbálom, inkááb gyümilevek mennek. :) Hol vetted a méhpempőt? milyet érdemes? kapszula, folyadék vagy milyen formában lenne a legjobb?


szilvi1982
 
 


@szilvi1982:
Uh, en is nagyon uditos voltam, plusz nagyon keveset ittam, kinszenvedes volt leeroltetni a napi 2 litert
En tiszta mehpempot ettem, meheszeti boltban vettem. Ott kaptam hozza egy pici muanyag kanalat, egy borsonyi minden reggel nyelv ala. Fem kanalat ugy tudom nem lehet hozza hasznalni, nem tudom miert. Ja, es nagyon szar ize van de ne igyal ra fel oraig semmit. Egy probat meger, remelem szerencset hoz neked is
aimi
 
 


@aimi:
Fiú név egyedül a Tamás jött még egyelőre fel :) Nálatok? :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
A Tamás jó. ÍGy hívják a férjem
marika1212
 
 


@mexinda:
A Tamás jó. ÍGy hívják a férjem
marika1212
 
 


Sziasztok!

Maja vagyok, mi most a 2. gyerkőccel próbálkozunk és ez a 2. próbálkozós hónapunk. Még van idő a nem vártig, de ha megjön sem fogom feladni, folytatjuk tovább.
Tudom, hogy "nem jó csoportba írok", de csak úgy beleolvastam és megfotott Mutymurutty története.

Mutymurutty, egy kis bátorítást szeretnék Neked adni a következő sorokkal.

Tudom mit érzel, mert az 1. babánk a 10. hónapban jött csak össze. Annyira rágörcsöltem a témára, hogy már TV-t nézni is utáltam és a sírás kerülgetett amikor babás reklámot láttam. Barátnőm akkor jelentette be, hogy babájuk lesz, hát örültem is meg sírtam is. Örültem, hogy Nekik megadatott egyből az esküvőjük utáni 1. hónapban és sírtam magam miatt, hogy milyen szerencsétlen vagyok.
Előtte és persze közben mindent kipróbáltam amit hallottam innen-onnan. Folyamatosan jártam UH-ra, kaptam a clostilt, hogy tuningolják a tüszőket. Párom is volt vizsgálva, mindkettőnknél rendben volt minden, de mégsem jött a baba. Ettem én is a méhpempőt és Inofolic port ittam. Azt hiszem, hogy nekem ez a 2 dolog segített - na meg persze a jó Isten, főleg Ő!
Utolsó előtti UH-ra úgy mentem, hogy ha most nem jön össze akkor következő hónapban inszem. Aztán a clostil elszedése után (mindig követte UH-on, nehogy túlstimuláljon) ismét elmentem UH-ra ahol az orvos olyan kicsi tüszőket látott, hogy csak na. Totál leírta azt a hónapot és persze én is. Majd a következő hónapban késett........Tudni kell, hogy egyáltalán nem volt gyanús az összevissza ciklusom miatt, sőt volt olyan, hogy ki is maradt 1 hónap. A hasam viszont nagyon görcsölt még elmaradt menzi után is. Semmi egyéb bajom nem volt. A nem várt után kb.10 nappal rávettem végül magam és elmentem párommal az orvoshoz. Paráztam rendesen a vizsgálattól mert azt hittem cisztám van és ezért fáj a hasam. Ott amikor megvizsgált a doki (nem a saját orvosom volt) és mondta, hogy mi van hát majd le estem az ágyról és el sem akartam hinni amit mond. Végig sírtam........A doki adott fotót is ahol láthattuk, de valahogy nem hittem el, hogy mindez végül megtörtént. Ezért még kutyafuttában elmentünk a gyógyszertárba ahol vettünk 2 tesztet. Otthon megcsináltam és egyből láttam a 2 csíkot. Azt hiszem csak ekkor tudatosult bennem igazán, hogy Ő tényleg itt van már velünk.

Ezeket csak azért írtam le, hogy lásd vannak még csodák. A mi Lányunk is egy Csoda és már 21 hónapos.
Sosem szabad feladni és hinni kell, akármi történik! Hiszem, hogy Hozzátok is hamarosan megérkezik a kicsi Csodátok! Addig is kitartást! Nagyon szurkolok, hogy mielőbb babás légy!

Már a következő hónapban akkor biztos az inszem? Szedtél valamit a próbálkozós hónapok alatt?



maja33
 
 


Tudom, közhelynek számít, de tényleg igaz az, hogy nem szabad rágörcsölni és akkor fog jönni a bébi. Én már eltemettem azt a hónapot amikor a doki megvizsgált és nem találta jónak a tüszőket és semmit sem, hogy babás legyek. Aztán csak együtt voltunk és megtörtént a csoda. Előtte mindig figyeltem minden egyes apró jelet és már olyanokat is éreztem amelyek nem is voltak. Abban a hónapban pedig egyszerűen "nem érdekelt már az egész", úgy voltam vele, lesz ami lesz. És tessék.......
Könnyű mondani a nem rágörcsölést tudom, pláne ha már ennyi ideje vágytok egy babára. De a saját példámat tudom csak mondani és addig el sem hiszem, hogy tényleg így van, ha mindez nem történik meg velem.
maja33
 
 


Sziasztok új tagok
Várunk mindenkit a facebookos csoportunkba is nagyon jó kis csapat jött össze mindig mindent megosztunk egymással, éppen ki hol tart a ciklussal vagy a babások uh képekkel jövünk. szívesen látunk mindenkit

https://www.facebook.com/groups/651928534977499/
eszter1893
 
 


@mexinda:
Tamas szep nev
A mi picurkank Teodor lesz

Maja, jo volt olvasni a tortenetedet, tudtam en, hogy ez a mehpempo egy csodaszer
Kivanom neked, hogy minel elobb sikeruljon a kisteso
aimi
 
 


Üdv az újaknak
nicika35
 
 


Mutymurutty, beszeltel a dokival ma?
aimi
 
 


Aimi:
Köszönöm szépen! Szép neve lesz a Picurkátoknak! A lánynévben nekem meg a Teodóra tetszik. Nevetés
Igen, én is jónak tartom a méhpempőt nagyon. Kacsintás

Mexinda: a Tamás név is szép és legalább nem hívnak így minden 3. gyereket. Nyelvöltés

Eszter, Nicika35: nem akarok idepofátlankoni közétek. Látom Nicika dühös smiley-ét. MeglepettZavarban van


Babásoknak boldog babavárást kívánok, babára váróknak pedig mielőbbi babásodást és persze kitartást, jönni fog Ő!



maja33
 
 


Üdv az újaknak! :) 
Ez a rágörcsölős dolog ez tényleg hatásos, mármint hogy nem szabad rágörcsölni. Úgy voltam vele énis, hogy na persze, könnyű ezt mondani... Nem görcsöltem volna rá énis meg párom is, lehet már egyből az első hónapokban sikerült volna nekünk is. Lement egy időre a határhoz járkálás, végre huzamosabban együtt voltunk otthon, nem idegeskedtünk semmin sem csak magunkra figyeltünk, nem rutinszerűen voltunk együtt, hogy most csakis a gyerek miatt bújunk össze... Élveztük a kis szabadságunk, hogy nincs munka, nincs feszültség, s jött is babóca :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@maja33:
Ne viccelj, sztem Nicika csak felreutott
Nem elso babasunk is van mar a csoportban, szoval maradjal
Hogy hivjak a kislanyodat?
aimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: