[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Első babára várva - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

@aimi:
Nekem a kutya meg a macska is érzi. Hizelegnek, folyton láb alatt vannak. Cukik.
nicika35
 
 


Ja és képzeljétek mikor a kisebbik lányomal terhes lettem akkor derült ki hogy hugom is terhes. Ő szeptember 7-én szült én meg 11-én. A dokik röhögtek is mert mindkettőnket korábban befektettek és egy kórteremben voltunk. (Hugomat túlhordással engem meg azért mert túl kicsinek itélték a babát.) Nagylány természetes úton született 38.héten 2400g-
nicika35
 
 


Nagylány természetes úton született 38.héten 2500g-mal (elöbb elirtam). A picilány pedig kiírt nap előtti nap császárral 2800g-mal. Én csak pici babákat tudok.
nicika35
 
 

 
 

Eszter! Megírod nekem hogy a tesztgyűjteményed elemei pontosan melyik napon készültek? Lécciiii
nicika35
 
 


@nicika35:
Az első kettő 7.21,aztán 2-3. 7.22, 4-5. 7.23. És így tovább
eszter1893
 
 


Hű de pörög a fórum.

Aimi. Gratulálok. Szépen nő a babád. Mondtad, hogy külföldön laktok. Meg szabad kérdezni, hol?

Itt jó idő van. Délután megyünk quadozni Domonyvölgybe. Ez az egyik nászajándékunk. Most itt szép idő van. Remélem, ott os az lesz különben sztornó a program. Soha életemben nem quadoztam, férjem sem. Kíváncsi vagyok.
marika1212
 
 


@marika1212:
Koszonom szepen
Megirom majd priviben

Quad Szuper lesz, majd meglatod, en 2 eve quadoztam eloszor nyaralas alatt, nagyon egyszeru. Erezzetek nagyon jol magatokat
aimi
 
 


Markomari, mi ujsag? Voltal tegnap dokinal?
aimi
 
 


@aimi:


Majd kiderül.

Most megyünk vásárolni valami kaját itthonra. Kicsit lustálkodtunk reggel. Csak 9-kor keltünk. Hétközben 4.30-kor vagy 5:30-kor kelünk, férjem két mszakban dolgozik, és ha délelőttös, akkor 6-ra kell mennie. És mindig felkelek vele, de ő is velem, ha délutános. :) Hétvégén pedig alszunk, amíg jól esik, és amíg nincs baba, utána úgyis vele fogunk felkelni, én biztos. :D
marika1212
 
 


Van nekem is egy kutyusom, Bubu. 3 éves. Kan. Ez a két kép róla júniusban készült, az esküvőnkkor. "Felöltöztettük" ünneplőbe :)
marika1212
 
 


ÁÁÁÁ nem engedi nekem sem :( Na majd máskor
marika1212
 
 


@marika1212:
Milyen kutyusod van?
eszter1893
 
 


Sajnos egyre többször nem működik ez az oldal vagy valami nem működik rajta.
Lányok nem lennétek benne egy facebookos privát csoportban? Még a végén egyszer csak hopp eltűnünk innen. Én nagyon szívesen megcsinálom ha arról van szó. Lehetne babanet a csoport neve.
eszter1893
 
 


És ami a legjobb lenne rögtön jelez ha valaki ír a csoportba.
eszter1893
 
 


@marika1212:
Vmi nem jo megint az oldallal, nekem most a privit sem engedi....
Bubu milyen fajta?

En imadok reggel meg agyban maradni es csak hevereszni
Bar nekem a terhesseg nem hozott alomkort, inkabb alig tudok aludni a sok pisiles miatt,igy eleg koran kelek, de mire a ferj megebred en mar ehes vagyok.... Szoval nalunk lottek a hevereszesnek a kovetkezo par evben az tuti
aimi
 
 


@eszter1893:
Joooo otlet, en benne vagyok Meg amugyis a szivemhez nottetek mar es olyan jo lenne mindenkit latni, arcot is kotni a nevekhez
aimi
 
 


Akkor megcsinálom és csatlakozzon aki szeretne. Én nagyon remélem hogy mindenki fog.Pár percen belül kereshetitek is Babanet lesz a neve.
eszter1893
 
 


Elvileg kész is van.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Eszter baszki van vagy millio babanet zart csoport
Nevezd at vmire. Elso babara varva vagy nem tudom.
aimi
 
 


@aimi:
Fuuuuu latom en is jo első babára várva lesz :)
eszter1893
 
 


Sztem meg van. Fekete-feher a profil keped, ugye?
aimi
 
 


Benne vagyok. én is akartam javasolni
marika1212
 
 


Igen igen
eszter1893
 
 


Tobbiek is jojjenek, csak nem harman leszunk a vegen
aimi
 
 


Hát igen.
eszter1893
 
 


nem találom :(
marika1212
 
 


Be tudjátok linkelni?
marika1212
 
 


eszter1893
 
 


köszi, még most sem dobja ki a kereső :( de így megvan
marika1212
 
 


@eszter1893:
Akkor neked a 33.ciklusnaptól lett igazán erős ugye?
Enyém még ugyanolyan halvány most is. Míg nem erősödik nem is merem a digitális Clear Bluet megcsinálni...
nicika35
 
 


Csatlakoztam a facebook csoporthoz
nicika35
 
 


Szupeer
marika1212
 
 


Csajok, hova tuntetek?
Mutymurutty, Markomari, Pszr, Mexinda?
aimi
 
 


@aimi:


Én itt vagyok!!! Sok minden történt, nem tudtam írni. A lényeg: pénteken voltam orovosnál, láttam a kis pöttyöt le is fényképezhettem. Pont 6 hetesnek állapította meg, pont ahogy én is gondoltam. 2 hét múlva kell visszamennem kontrollra, ha lesz szívhang akkor fognak terhesgondozásba venni. Most csak annyit írt a lapomra, hogy szívhang sejthető. Kicsit korám mentem elég lett volna később. Volt nagy boldogság itthon 

markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Tessék jönni a facebookos csoportunkba;)
eszter1893
 
 


@markomari:
De szuper Gratulalok Kepet tudsz feltolteni? Hogy erzed magad? Gyere te is Facebookra
aimi
 
 


De jó, hogy mindenki már a facebook-hoz tud mindent kapcsolni :S
Én nem vagyok és nem is leszek már fent :D
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Szerintem maradunk itt is. Csak sokszor nem működik az oldal
marika1212
 
 


@mexinda:
Mas javaslat Facebookon kivul esetleg? Ha van jobb otleted....
aimi
 
 


@aimi:


Köszönöm szepen  a biztató szavakat. Majd beszámolok,hogy mi a helyzet.
moni25
Eger
 
 


@eszter1893:


Köszönöm,sokat segít a drukk, igyekszem majd beszámolni a fejleményekről 
moni25
Eger
 
 


@marika1212:


Huh,hat volt neked is reszed mindenben. Köszönöm szépen a jo tanácsokat,megfogadom őket. Aztán remelem hamarosan jo eredmenyrol szamolhatok be. 
Addig is megy a drukk mindenkinek.
moni25
Eger
 
 


@moni25:
Ha gondolod te is gyere át a facebook-os csoportunkba :)
eszter1893
 
 


Sziasztok!
Kicsit eltűntem a hétvégén. Barack, meg paradicsom befőzés volt, tettem el lecsót is télire. :D Jaj, nagyon sok volt. Többi időt férjjel töltöttem, meg voltunk anyóséknál ebéden vasárnap, anyuéknál meg etetni kellett, mert oda voltak... :)
Én maradok ezen az oldalon, fészbukra nem megyek fel...legalább is még most biztos hogy nem, ha él ez a fórum. Én szeretem. Lehet, hogy néha nem működik, de én mindig azonnal emailt kapok, ha valaki ír. A fészbukról meg nem értesít a telefon, mert ki van kapcsolva,annyira nem érdekel, csak a messenger. :)

Velem annyi van, hogy nem várt előtt vagyok egy nappal. Tünetem nincs semmi. Voltak ugye hasszurkák, de már tegnap sem volt semmi, ma sem. Mellem is elkezdett feszülni, de tegnap óta az is alább hagyott, nagyok, de nem fájnak. Más semmi.

Csináltam reggel egy netes one step extra érzékeny tesztet, de semmi. Jól emlékszem, hogy nektek is nemvárt, vagy nemvárt utáni napon volt exra halvány?
Köszi
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Szia!

Én 2 nappal vagyok előtte. Nem csináltam tesztet.

Ami most nálam picit más, mint előző hónapban, hogy egyáltalán nincs menstruációs (elő)görcsöm, de olyan érzésem van, mmintha a két petefészkam szétnyomná a medencémet. Olyasmi, mintha csontfájdalom lenne és feszül. Hasonló volt előző hónapban is, de akkor volt már mensis görcs is ehhez még.

A melleim nagyobbak, hónalj mellett fájnak egy kicsit, de előző hónapban már ilyenkor sokkal rosszabb volt. Bimbó udvarnál nincs elszíneződés, de úgy tudom, hogy az később is jelentkezhet. Szagokra nem vagyok érzékeny különösebben.

Tegnap óta van egy enyhe hányingerem. Annyira enyhe, hogy nem tudom, hogy valóban van, vagy csak nagyon akarom, hogy legyen. Este tuti, hogy volt, amikor lefeküdtem. Gondoltam arra, hogy esetleg sokat ettem, de nem fájt a gyomrom egyáltalán. És szépen el is múlt, úgyhogy jól aludtam.

Reménykedem, de nem élem bele magam.
marika1212
 
 


Lecso
En szilvalekvart szeretnek fozni, fahejjal, vanilias cukorral, elso alkalom lenne, de olvastam egy szuper receptet, szoval nagyon elszant vagyok
Nagyon drukkolunk Mutymurutty, jovunk ide is, ugyhogy mindenkeppen irjal, hogy mi van

Marika, en is mindig a bimboudvart lestem a nemvart elott, de meg mindig nem sotetult be igy kozel a 13. hethez
aimi
 
 


@aimi:


Ezt örömmel hallom. :)
marika1212
 
 


@mutymurutty:
Nekem a nemvárt ndpján lett először halványan pozi a Predictor.
A One Step tesztekkel épp kinlódok...ma erősödött elöször a csík. Szóval szerintem holnap tesztelj újra
nicika35
 
 


@marika1212:
Hujujujj szorítok neked is!
nicika35
 
 


@aimi:
Nekem Alízzal a 14.héten barnult be a mellbimbóm.
nicika35
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: