[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Első babára várva - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

@mexinda

Hogy vagy? Gyógyulgatsz már?
marika1212
 
 


@marika1212:
@markomari:

Hát én még mindig tiszta nátha vagyok nem nagyon javul. De ma elmentek a vendégeink akik vasárnap óta itt voltak úgyhogy tudok többet pihenni :)
eszter1893
 
 


Olyan szééép


eszter1893
 
 

 
 

@eszter1893: Itt van ma esti is? Szabad szemmel lehet, hogy máshogy látszik, de én kb a negyediknél látok először halvány csíkot. Attól kezdve egyértelmű. Király
marika1212
 
 


@mutymurutty: a kutyusok nagyon jó stresszoldók! Biztosan jót fog tenni. Bízom benne, hogy jövő hónapban 2 csíkos leszel te is!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty: a kutyusok nagyon jó stresszoldók! Biztosan jót fog tenni. Bízom benne, hogy jövő hónapban 2 csíkos leszel te is!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@eszter1893:
De jó kis sorozat! Elteszed emlékbe?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@eszter1893:
De jó kis sorozat! Elteszed emlékbe?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@marika1212:
Hát igen az első három csak éppen hogy nagyon halvány élőben is. Nagyon kell mereszteni azoknál a szemem még mindig hogy lehessen látni :) de a többiiiii

@markomari:
Igen elteszem, pont ezért tartottam meg az összeset. Így össze akartam ragasztgatni
eszter1893
 
 


Sziasztok lanyok
Porgos par napom volt nekem is, azert nem tudtam jonni. Anyuek meglatogattak minket, aztan ma meg visszajottem veluk haza, Balcsira 1 hetre Ferj sajnos nem tudott jonni, olyan furi, mar most hianyzik :oops:
Vettem sport melltartokat, mert HATALMASAK lettek a cickoim, kilog mindenbol es nem is kenyelmesek a merevitosok. Hat ezeket en most le sem veszem

Eszter, nagyon szep a csik kollekciod
Akkor jovo heten mesz dokihoz? Mar lehet lesz szivdobi is

Markomari, te mikor tervezel menni? Hogy erzed magad?

Mexinda, remelem jobban vagy

Mutymurutty, remelem serenykedtek rendesen apjukkal

Marika, en is C vitamint, D vitamint, E vitamint, folsavat es magneziumot szedtem korabban, aztan inszem ota mar csak elevitet meg utrogestant ugye. Ja es a mehpempot is ettem 1 honapig. Es sok-sok folyadek

Pszr, nalad mi ujsag?
aimi
 
 


@aimi:
Nagyon jó pihenést, szerintem a Balaton a legjobb! ;-)

Én most orvos szempontból furi helyzetben vagyok, mert pont elköltöztünk és jövő héten fogok átjelentkezni az új címre. Kicsit aggódalmaskodom is az új kórház meg rendelő miatt, ismerősöm sincs erre,aki mesélne milyen itt. A neten is csak régi beszámolókat találtam. Aug 10re van egyébként még időpontom a régi helyen, az új helyre is ekkörül szeretnék bejelentkezni.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@aimi:
Igen jövőhéten megyünk "apjukkal" az orvoshoz már annyira várom, annyira izgatott vagyok
Nagyon remélem, hogy hallhatjuk a szivhangot, nagyon kíváncsi vagyok apuka képére amikor meghallja
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Tegnap teszteltél?

Hogy van a náthád?

Egyébként ez olyan érdekes. Négy eseményt várok kiemelten a babavárással, szüléssel kapcsolatban:

apuka arca, amikor megtudja, hogy pozitív a teszt
apuka arca, amikor meghallja az első szívhangot
amikor a baba annyira rúgdos, hogy már apuka is érzi, illetve a baba reagál a hangjára
szülés utáni első óra hármasban, amikor először meglátjuk a babát :)
marika1212
 
 


@marika1212:
Hát akkor mi ugyanazokat a dolgokat várjuk :) ezeket én is mind mind alig várom már :) annyira remélem hogy hallhatunk majd szívhangot szerdán :)
eszter1893
 
 


@marika1212:
Visszatérve a náthám talán egy kicsit javult :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
A szép kis zebrák ^^ Vigyázz teis nagyon magadra, meg hát mindenki! :)
Én megvagyok, bár még mindig tiszta nátha vagyok. Nem bírtam ki s vettem egy panadolt, de csak 1 szemet vettem be, s hála azóta se kellett, fejfájás megszűnt :) náthát is el lehet viselni, persze orrspray-vel könnyebb lenne, de sajna nem lehet azt se használni.
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Én is csak teázom egyfolytában, én sem szeretnék semmi gyógyszert bevenni.
eszter1893
 
 


Na nálam még az a gond, hogy én nem náthásan sem tudok orrspray nélkül aludni. Sajnos kialakult egy függőség. Mindent megpróbáltam már, hogy leszokjak. :( Több orvosnál voltam, de senki se vett eddig komolyan. Mindenki azt mondja próbálkozzak. Van sima sósvizes orrspray-m, de sajnos, ahogy érzem, hogy hanyatt fekszem dugum be az orrom.

Egyik éjszaka próbáltam nem tenni. Miután fél 3-ig nem tudtam elaludni úgy, hogy fél 6-kor keltem, feladtam a küzdelmet.

Egyébként sajnos terhesség fokozhatja az orrdugulást, mert kitágulnak az erek. :(
Sokan csinálják végig a terhességet orrspray-vel. És van egészséges babájuk. Persze az lenne a legjobb, ha nem kellete tenni, vagy elég volna sósvizes.

Panadolt szoktak ajánlani terhességkor. Ezt már hallottam.
marika1212
 
 


@marika1212:
Sajnos tudom miről beszélsz. Nekem porallergiám van. Borzasztó. Mindegy mennyit takarítok mindig tüsszögök folyik az orrom. Sőt most úgy tűnik hogy a parlagfűre is az lettem
eszter1893
 
 


Akiknél már aktuális :D

Gondolkodtatok már kismamanapló vezetésén?

https://www.libri.hu/konyv/kismamanaplo ... etargeting
marika1212
 
 


@marika1212:
Én képekben szeretném majd megörökíteni minden percét
eszter1893
 
 


@markomari:
Koszonom Valoban a Balaton a legszuperebb
Remeljuk kedvesek lesznek az uj helyen.
Augusztus 10. hamar itt lesz ,en is 11.en megyek majd legkozelebb

Marika, en is fotozok, talaltam egy nagyon jo alkalmazast, baby story a neve, mindjart mutatok kepet, amit ott szerkesztettem.
aimi
 
 


@aimi:
Muti muti mutiiiiii
eszter1893
 
 


Ugyanitt szerkesztem a pocakfotokat is majd





aimi
 
 


@eszter1893:
Hat annyi, hogy angol ugye, de mi angolul beszelunk a ferjemmel, ugyhogy nekunk tokeletes, de biztosan van magyar matricas alkalmazas is
aimi
 
 


@aimi:
De joooooo :)
Külföldi a férjed?
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Igen, es kulfoldon is elunk, azert hatalmas boldogsag most nekem itt a Balcsin, evek ota nem sikerult furdenem benne, mert altalaban husvetkor meg karacsonykor jovunk haza.
Es ugye ezert agyaltunk sokaig a neveken is, mert olyan kell, ami itt is van, ott is van, ugyanugy ejtik, nem egyszeru.
aimi
 
 


@aimi:
Huuuu én soha nem költöznék el Magyarországról, csak itt máshová :) hát igen ez nem lesz egyszerű :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
En is szivesebben elnek itt, azert csak-csak ide huz a szivem, de ilyen ez a szerelem, most mar ott az otthonom, ahol o van
aimi
 
 


@aimi:
Hát igen ha arról lenne szó én is bárhová elmennék a párommal
eszter1893
 
 


Ma voltam a libriben. Nézegettem a babás könyveket. Egyik jobb, mint a másik.

Ha lesz miért majd veszek, tuti
marika1212
 
 


@marika1212:
Ilyenre viszont én is gondoltam hogy veszek valami babás könyvet :)
eszter1893
 
 


Muszáj megmutatnom nektek a mai tesztemet ez most délután fél ötkor készült azt hiszem lehet hogy ez volt az utolsó


eszter1893
 
 


Hát már majdnem egyforma.
marika1212
 
 


eszter1893
 
 


@eszter1893:
Remélem, hogy jövő héttől ultrahangos fotókat posztolsz...
marika1212
 
 


Hozzá kellene tenni a gyűjteményhez.
marika1212
 
 


@marika1212:
Én is nagyon remélem :) amint lesz róla fotóm rögtön hozom
Hát persze hogy a gyűjteményben van
eszter1893
 
 


@markomari:


Köszönöm! Úgy legyen! Ideje lenne már, hogy nekem is legyen igazi két csíkos tesztem. :)
Pár nap és megyek UH-ra meglesni a tüszőket. (kedd vagy szerda) Nagyon várom, vajon mi van odabent.
Remélem sikerül normális, rendes dokit találnod! De aug.10-én mész a régihez?

@eszter1893:


Nagyon szép sorozat. :) Felülről a 7. amikor már elég szépen látszik az kb. hanyadik dpo-n készült? Vagy elmaradás után hanyadik nap?


@aimi:


Jó pihenést neked a Balcsin. :) Én is akartam menni idén, de sajna tatarozás miatt elmarad, de majd szeptemberben azért pihenünk mi is kicsit a hegyekben. :)
Serénykedünk, igen. De még kb. egy hét múlva lesz a peteérés, uh. addig "ráérünk". :D


@marika1212:


Szerintem mind ezeket várjuk. De nagyon. :)
Én is rá voltam szokba az orrsprére úgy 10 éve, szerencsére az én dokim valami gyógyszertárban kevert orrcseppet írt fel, ami segített, azóta leszoktam.


@mexinda:


Hogy vagy? Meggyógyultál?


És amúgy, hogy vagytok? Aki esetleg kimaradt, bocsi.
Én 8.cnapon vagyok. Döcögnek a napok.








mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Hát múlt hét csütörtökön kellett volna meg jöjjön és én már aznap reggeltől folyamat csináltam a teszteket az volt a 29.nap
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Tehát nem várt napján még alig látszott?
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Engem elhajtanak, hogy allergia. Minden allergiatesztem teljesen negatív.
marika1212
 
 


@mutymurutty:
A nem várt napján szinte észrevehetetlen volt :) de én láttam :)
eszter1893
 
 


@mutymurutty:
Kosziiiii

Persze, raertek meg, de azert a foproba mehet
Hogy erzed magad amugy? Milyen a mehpempo? Csak te eszed vagy ferj is?
Nagyon drukkolok keddre vagy szerdara, remeljuk szep tuszoket novesztettel

Pszr, Mexinda, Markomari mi ujsag veletek?

Eszter, nagyon szep az "utolso" teszted
aimi
 
 


@aimi:


Milyen fajta méhpempőt szedtél?
marika1212
 
 


@marika1212:
Tiszta, 100%os mehpempot ettem, meheszeti boltban vettem, nalunk ferj is ette biztos, ami biztos. Es nagyon rossz ize volt

Neked jovo heten lesz peteeresed, ugye?
aimi
 
 


@aimi:
Igen.
marika1212
 
 


@aimi:
Köszönöm a drukkot. A méhpempőt már megszoktam. Először rossz, szokatlan volt, de most már "jó".
Férjem nem szedi, mert neki van spermavitaminja, de ha ez a hónap nem sikerülne, lehet vele is szeretem a vitaminja helyett. De remélem nem kell.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
A jovo honap mar a baba ultrahangokrol fog szolni

Ki, mit csinal ma? Strandoltok? Gondolom mindenhol nagyon meleg lesz ma.

Eszter, kiskutyakkal mi ujsag?
aimi
 
 


@aimi:

Nagyon jól érzik magukat imádják egymást már lehet ilyen kisebb vezenyszavakat tanítani nekik Mollinak már nagyon jól megy az ül







Nálam viszont csak ugy vánszorognak a napok. Annyira messze még a szerda....
eszter1893
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: