[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Első babára várva - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

@pszr:
Nagyon gratulálok. ☺
mutymurutty
 
 


Pszr, halkan, de HATALMAS GRATULA :-) <3
Csajok, csak beindul a babaeso, majd meglatjatok ;-)
Ilyenkor tenyleg hihetetlen, en meg most sem hiszem el mindig, pedig mar 8 hetes a kis gengszterem :-)
A parod mit szolt? Egyutt teszteltetek vagy meglepted? Ah, milyen izgalmas, szivbol veled orulok :-)
aimi
 
 


Koszonom szepen :-) hat az ugy volt, hogy egyedul csinaltam meg a tesztem, ferjem itthon sem volt. Amikor lattam h pozitiv irtam neki hogy szedje a labat hazafele. Mikor meglatta a tesztet megkerdezte hogy ez most ovulacios teszt? :lol: mondom nem ez nagyon nem az. Na akkor kopni-nyelni nem tudott aztan persze nagyon orult de o is ugy van vele mint en h nem meri magat beleelni amig orvos meg nem erositi.
pszr
 
 

 
 

@pszr:


Jaj, de jó. Olyan szép pillanatok ezek. :') Bízom benne, hogy minden rendben van, doki megerősíti majd. ;) Csináltál azóta tesztet?

@eszter1893:
Mi újság a kutyusokkal? :) Van már neve a kisfiúnak? Ciklusban hol tartasz?


Többiek? Veletek mi van? Ki, hol tart? :)
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Nagyon jól elvannak a kutyusaink :) hát két név van amin variálunk Aldo és Zeusz :) nehéz választani :)

Haaaaat én ott tartok, hogy csak nem birtam magammal teszteltem egyet tegnap de negatív. Bár jól tudom, hogy ha van is bárki azt még sajnos nem tudja kimutatni :) még várok várok.....csütörtökön nem kellene meg jönnie :)
eszter1893
 
 




eszter1893
 
 


@eszter1893:


Jaj, de cukik. :) És a cica is hogy el van velük. :) Nagyon jó. :)
Nekünk 3 macskánk van, 2 évesek, nem tudom mit szólnak majd a kis kutyához és a kutyus hozzájuk. :)
Szerintem a Zeusz jobban illik hozzá.

Korán teszteltél. ;) Jaj, nagyon nehéz várni, tudom. Próbálj várni, mondjuk szerdáig. ;)
mutymurutty
 
 


@pszr:


Nagyon gratulálok! Mondtam én, hogy összejöhet az első hónapban is! 

markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@eszter1893:


Nagyon cukik! Nekem is a Zeusz tetszik jobban, ez jobban illik ehhez a fajtához szerintem.

Hát nagyon nehezek ezek a várakozós napok, talán a legnehezebb. Én is néha azon kapom magam, hogy gondolkodom mi történhet épp odabenn. Nekem még messze van a tesztelés. 28.-ára nem várom.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@eszter1893:
A kutyusok extra cukik :-) :-) :-)
Es a teszt tenyleg korai volt meg, turelem.... :-)
aimi
 
 


@markomari:
@aimi:

Köszönöm :) nem lehet betelni velük :) imádom őket :)

Türelem türelem igen :) próbálok de olyan nehéééz :)
eszter1893
 
 


@pszr:
Mikor tervezel dokihoz menni? :-)

Markomari, en is sokat gondolkodtam/gondolkodom azon, hogy mi tortenhet odabent, meg nagyon sok ilyen videot neztem, es elkepzeltem, hogy nalam is pont ez folyik, nagyon erdekes es csodalatos dolog ez. :-)

Eszter, esetunkben, a turelem babat terem :-) <3
aimi
 
 


@aimi:

Reménykedjünk :)
eszter1893
 
 


Ismeritek a Predictor Earlyt? DM és Rossmann üzletekben lehet kapni. Az van ráírva, hogy 6 nappal a menszi előtt kimutatja a terhességet. Szerintetek? Kicsit misztikus ez nekem, mert elvileg addigra még a beágyazódás sem fejeződik be, én úgy tudom 10-12 nap. Elég borsos ára van, nem tudom vegyek-e.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Jaj hat ezeket az ebeket megzabalom az meg hogy a cica ott nyomul veluk hat komolyan tunderiek. :-D

Bocsi amugy hogy hosszabb idokre eltunok csak egesz hetvegen dolgoztam aztan lejottunk balcsira es most tudtam vegre leulni nyugodtan :-D a kerdesekre valaszolva: igen csinaltam tobbet is mind szep pozitiv. Aggodom azert meg eleg sokat gorcsolget a hasam olyen menzesz-szeruen nem tudom ez normalis-e mindenesetre nem tul megnyugtato. Orvoshoz jovo hetfon megyek delelott, lehet picit korai lesz de jovo penteken megint utazunk szoval nem akarnam aug kozepeig huzni a dolgot.

Nekem a Predictor Early mutatta ki egy nappal korabban valahogy igy:
pszr
 
 


pszr
 
 


Ezt mondjuk du csinaltam melo utan, de szerintem 6 nappal korabban biztosan nem mutatta volna ki.
pszr
 
 


@markomari:
Ha jól emlékszem én olyannal teszteltem a legelső próbálkozásunk után október elején, igaz talán nem 6, kevesebb nappal előtte, de egyértelműen negatív lett, meg is jött utána.
mutymurutty
 
 


@markomari:
Én is használtam már nekem nem mutatott semmi sajnos. Bár lehet hogy akkor még korai volt tesztelnek nem tudom. Bár én abban hiszek hogy ha van ott valaki azt bármelyik kimutatja. Aztán kitudja. Én a clear blue-n gondolkodom erősen, a digitálison.
eszter1893
 
 


@pszr:
Koszii:) imádom őket :) egész nap kint vagyok velük :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Én beszereztem egy ClearBluet, de azt csak akkor lövöm el, ha egy olcsóbb egyértelmű pozit mutat majd.
Tegnap rendeltem a neten olcsó 10-es ohnestep teszteket. (10darab 2000Ft, 30 db 3000 Ft) :)
mutymurutty
 
 


@pszr:


Nagyon gratulálok! Ez bizony elég erős pozi. A hasfájás meg remélem elmúlik, csak azért van, mert a szervezeted emlékszik még, hogy most kellene menstruálnia. 

Veszek én is ilyen tesztet, de megpróbálok várni. Holnaptól úgyis utazunk megint, nem lesz lehetőség tesztelni jobb is így. A ClearBlue-nak is elég borsos az ára. Ezek a neten rendelősök jó árban vannak, azért 30 db teszt ...az már kicsit durva...
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Én is 10db-osat rendeltem a netről :) napi használatbam voltak :)
eszter1893
 
 


@mutymurutty:
De én is rendeltem :) ugy sem fogom kibírni csütörtöktől hogy ne csináljak minden nap hátha...
Egyenlőre nekem csak az a pár nappal ezelőtti ételundor és a mellfeszülés voltak a tüneteim. Azóta semmi..... De azért bízom benne....
eszter1893
 
 


@pszr:
Enyhe mensis gorcsok normalisak, nekem is volt az elejen, de mar elmult. Bar az egyik baratnom a 12. het vegeig gorcsolgetett. Amig enyhe es nem verzel, nincs gond, ne aggodj :-)
aimi
 
 


@markomari:
@mutymurutty:
Bocsi, nem 30. Hanem 20. :)
mutymurutty
 
 


@pszr:


Nekem is ez a teszt mutatta ki legelőször, s leghamarabb picurt, s én azthiszem 5nappal a nem várt előtt teszteltem vele. Egyszerre jött a kontroll csíkkal az a másik várt csíkocska :) 
És nem hazudott :) Vasárnap leszünk 3hónaposak már :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@aimi koszi a megnyugtatast :-) nem durva annyira csak en eleg puding vagyok, nehezen viselem a fajdalmat rohadtul tudom am sajnalni magam :-D azert beveszegetek 2x1 magneb6-ot, az jo a hanyingeremre is meg a hasfajasomra is.

Amugy en eddig 2000-3000 mg c-vitamint szedtem (dohanyoztam, bagoseknak meg ugye tobb kell. persze amint meglattam a pozi tesztet rogton abbahagytam) szerintetek ez most is belefer? Vagy sok? Esetleg keves?

@mexinda gratulalok :-) nekem kb 5 mp kellett azutan h felszivta a vizeletet na ekkor teptem fel a furdo ajtajat es rohantam az ablakhoz :lol:
pszr
 
 


@mexinda:
@pszr :

Aaajjjj de nagyon gratulálok nektek lányok :)
Szeretném már én is feltepni a furdoajtot :)
eszter1893
 
 


@pszr:


köszi :) 
Énis bagóztam előtte, 1hét alatt le is raktam fokozatosan, meg már a végére nem is kívántam, sőt rosszul voltam tőle. Én sose szedtem semmi vitamint. Védőnőm is meg volt lepődve, hogy semmit se szedek és alig 5hónap alatt összejött :D Hála nekem semmi bajom nincs :) 7. hétnél minden abba maradt :) Vérvételtől tartottam, de nem vészes, rosszul se voltam tőle csak közbe picit. 5-6 ampullával vettek tőlem, de gondolom másnál is ennyit szoktak ilyenkor.

@eszter1893:


köszi szépen :) 
teis majd fel fogod tépni azt a fránya ajtót :) csak ne görcsölj rá :) 

mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Nehéz eg nappal a nem várt előtt másra gondolni :)
eszter1893
 
 


@pszr:
En is bagoztam, de ahogy megjelent a masodik csik, tobbet mar nem gyujtottam ra. A C vitamint nem tudod tuladagolni, mert vizben oldodik, szoval amire nincs szuksege a szervezetednek azt kipisiled :-)

Eszter baszki, hiszen te holnapra nem varod, szalad az ido.... Bar gondolom neked vanszorognak a napok :-D Remelem a heten nalad is lesz ajto tepes :lol:

Mexinda, 5-6 ampulla??? Jeeeezusom, ez a 12. heti vizsgalat volt, ugye? En penteken leszek 9 hetes, nemsokara nalam is aktualis lesz.
aimi
 
 


@aimi:
Hát igen vánszorognak csak :) de nem birok magammal :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Teszteltel sutyiban?? Vagy varsz hosiesen? :-D
aimi
 
 


@aimi:
Ez ugye inkább költői kérdés marad :) ;)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Hahahahaha, maradjon ;-) :lol:
aimi
 
 


@aimi:
Holnap hozza a futár a tesztjeimet :) remélem lesz egy halvány kis reményem :)
eszter1893
 
 


Remelem te leszel a kovetkezo babasunk <3 :-)

Kiskutyakkal mi ujsag? El lett keresztelve mar a kisfiu? :-)

Markomari, hogy tellik a szabadsag? Hogy vagy?
aimi
 
 


@aimi:

Nagyon jól érik magukat;) Zeusz lett a kicsi :)
Ma már Molli pacsált is egy kicsit pedig utalja a vizet :) de ma valami történt :)



Zeusz most éppen sziesztázik :)
eszter1893
 
 


eszter1893
 
 


@aimi:
És köszönöm remélem én is jó hírekkel szolgálhatok már :) bár én még ugye nagyon az elején vagyok, és ugye egyet elvesztettem már ennek ellenére :/ de teljesen be vagyok pörögve :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Jaaajj, Zeusznak a nyuszi fule :-) <3
Nagyon cukik :-)

Mennek a drukkok es varjuk a hireket :-)
aimi
 
 


@aimi:

Igen még olyan mint egy kis plüsskutya :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Akkor nem is tudtál volna hamarabb tesztelni. ☺
És már holnap megcsinálsz egyet vagy vársz másnap reggelig?

Nekem is ma érkeztek meg,amiket rendeltem. ☺
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:

Ááá nem fogom kibírni :) csinálok reggel :)
Most sok helyen olvasom hogy van akinél csak az ötödik héten mutatja ki a teszt a terhességet. Szeri tetek
eszter1893
 
 


Lehet benne valami?
eszter1893
 
 


@eszter1893:
En is hallottam mar ilyenrol, kesei peteeres vagy kesobb agyazodik be.... Mindenesetre az mar eleg gyanus, ha nem jon meg.
aimi
 
 


@aimi:
Meglátjuk.... Mindenesetre semmi "megfojönni" érzésem nincsen....
eszter1893
 
 


@aimi:


Neeem nem, nem a 12. heti vizsgálat volt. Ez az első vérvétel, aminek a 12. hétig meg kell történnie, s éhgyomorra vagyis vérvétel előtt 12órával nem lehet enni. Nálam ez volt a pokol... Aludni se bírtam olyan éhes voltam, meg nálam már az van hogy fel se kelek, de már eszek... régen bezzeg még délig se ettem :D 
12. heti genetikai vizsgálat nem kötelező, de már mindenki megcsináltatja. Oda már nem kell éhgyomorral menni hála :) Nameg ott vérmintát vesznek, aztán ultrahangoznak, de majd elmondom milyen volt, mert hétfőn megyek 10órára :)  Ha már a 9. hétben vagy, jobban jársz, ha elkezdesz beutalókat kérni,hogy ne kelljen kapkodnod. Nőgyógyásztól kaptam én 3 fajta beutalót... Hepatitis vizsgálatra, vércsoportmeghatározás meg általános vérkép. Általános vérkép az még lesz 2x úgyhogy sokszor fognak minket szurkálni :/
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Hat vercsoport meghatarozas meg altalanos verkep mar meg volt nekem is, plusz pont ma voltam meg egy vervetelen, mert en RH negativ vagyok es hogy kizarjuk az RH-osszeferhetetlenseget... Hepatitis korabban volt mar, nekunk ugye inszemmel jott ossze, ahhoz meg mindenfele vizsgalat kellett. Lassan mar haza jarok a laborba :shock:
Drukkolok hetfore, aztan majd meselj mi volt :-)
aimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: