[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Csak bekukk, mert hulla vagyok.

Voltunk ma a Corában, sok mindent nem vettünk, de megint van 3 pár új zoknink (sajnos ez most a mániám, ráadásul az 1/3-a annak, amit veszek nem jó a kis vasgyúróm vádlijára.Kép), 2 ujjatlan body-nk, egy 4.szoptatós melltartóm és fincsi danone puding-csábítás.Kép Ja, és kaptunk egy ajándék fényképet a pampers-es csajsziktól, nagyon aranyosak voltak, ott csinálták a képet helyben rólunk, Gergő nagyon cuki rajta.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Krissz!

Basszus jól megszivattál Kép

Nem volt egy jó napom ma, hogy a nagy felállás gyakorlásban lett egy esés is, meg jött ez a hülye is. Nézem most a mailt, mondom felhivlak és olyat mondok, hogy magam is megbánom. A képet nem is néztem.
Mondom tényleg talpalatnyi udvarunk van, de hogy még főzzek is neki....... Akkor nézem, hogy mindenkinek elküldted és azon gondolkodtam , hogy az ismerősök babanetes túrát csinálnak e? Kép
nA csak 5 perc utánnéztem a képet Kép
SZóval köszi a vendégeket Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Hát nem is tudom mit mondjak. Mennyi idejébe kerülhet szegénynek mire elolvassa az összes fórumot Kép
Csak tudjátok mi bánt? Hogy egy csomó olyan szemét olvassa az írásaimat, akinek semmi közük hozzá. Ezért nincs is kedvem jönni.

Pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 

 
 

Sziasztok!

Nehogy azt hidd, "kedves-kedvetlen" Betolakodó, hogy miattad nem írtam már tegnap, csak nem volt rá érkezésem! Ahogy a többiek is írták, NEKED jó sok időd lehet, ha még arra is jut belőle, hogy minket kukkolj! Ez elég beteges dolog, ugye tudod??? De hogy még ezért külön regisztrálj is ...

Szóval, Hugi igazad van! Tudjuk, hogy ez egy nyilvános fórum, de már engem is zavar, hogy vadidegen, rosszindulatú, beteges elméjű nő/férfiszemélyek olvasgatnak minket.

Andi!
Örülök, hogy azért egy kicsit "megédesítettem" a tegnap estédet! KépKép
Remélem, Annának nem esett baja! Kép

Hajni!
Köszi a nővérem nevében is, bár csak 11-én lesz a nagy nap! Így ő is Vízöntő Kép Farsang Kép Biztos élvezték a gyerkőcök! Kép

Orsi!
Tegnap egy csokis pudingnak én sem tudtam ellenállni Kép

Bea!
Zűrös nap Kép Az én kedvemet is elveszik az ilyen beteg emberek!

Meli!
Megértem a nőietlenségedet KépKép
Jó barátnőzést! Kép

Többieknek is puszi!

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok csajok!

Én most jó napot szerzek a betolakodónak!Kép Miatta nem jöttem tegnap, mert piszkosul unom, hogy valami hülye mindig megtalál!!!
Na mindegy!

Ma se nagyon leszek, mert megyek Zsófival a sógornőmékhez, apa már reggel óta ott van, mert átalakítják a házat, és Zoli csinálja.

Azért képeket mutizokKép Hátha abba is beleköt valami állat!Kép

Kép

Kép

Tegnap egyel lejjebb raktuk az ágyát, mert már veszélyes a csajsziKép

Kép

Kép

Pakoltam a ruháit, apa meg behozta "nyálas" Zsófit segíteniKép

Kriszta!
Megérkezett már a nővéred?Kép

Hugi!
Ne idegeskedj! Bár, van benne valami, amit leírtál.Kép

Andi!
Gyere már te is !

Hajni!
Egyedül voltál a gyerekekkel? Nem is tudom, hogy bírnák el egyszerre hárommal...Kép Sajnos nem is fogom megtudni soha.Kép

Meli!
Nekem ugye puszi???Kép

Kika!
Jól eltüntél te is!Kép

Orsi!
Jól bevásároltál!Kép Nekem most nem sikerült, nem igazán találtam olyat amit megvettem volnaKép Apa meg is kérdezte, hogy beteg vagyok-e?Kép

Eve???

Pusz, mert nemsokára indulunk.
Vendég
 


SziasztokKép 2 percem van, mindjárt itt vannak a vendégek 3 gyerekkel, így estig nem leszek, délelőtt meg takarítás + séta, azért nem voltam.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

BETOLAKODÓ!

Örülhetsz már én is megérkeztem!
Ha tudtam volna, hogy jösz nem mentem volna suliba tegnap. És ha lett volna időm este olvasni akkor ma se mentem volna. Képzelm, hogy hízna az a rossz májad!!!
Sőt! Ha hazaérkezés után nem a családommal és a főzéssel foglalkoztam volna akkor már elöbb is írhattam volna neked. Elcsesztem! Bocs!!
Na most írok a többieknek is had örüljél!
Legyen mit olvasnod!

Bea!

Fantasztikussak a képek!
Haláli a fiokos kép!
nagyon ügyessen üll az ágyacskájában.
Jó sógornőzést!

Hugi!

El ne tünj nekem megint! Én sajnálom szegénykét! Képzeld csak milyen magányos lehet, és milyen besavanyodott!

Lujzi!

Ennyi vendég még akkor sem fér el nálunk ha az egész utcát mozgosítom!KépKép
Na azért eggyet kettőt én is pislogtam, hogy hogyan fogom én ezt beadni a páromnak még mielött a képre néztem volna!?KépKépKép
Sőt még az is megfordúlt a fejembe, hogy miért pont ide küldöd mikor innen is mindenki az Andiékhoz idul nyáron?KépKép
Bocs Andi!KépKépKép

Hajni!

Ha sikerült kipihenni a farsangot akkor várom a képeket!

Meli!

Jó barátnőzést! De azért bekukkanthatnál néha vasárnap estig!

Jaj! BETOLAKODÓ!
Meggyógyult a lányom! Hétfötől már megy oviba!
Tudod mit jelent ez?!
Hát, hogy délelöttönként lesz időm netezni!!!!
Már csak arra lennék kiváncsi, hogy most fintorogsz vagy boldog vagy?!
Ma jó paszban találtál éppen olyan rosszmájú vagyok mint te!!
Sőt 19,00-kor kezdjük a fürdést addig ráérek ( a lányomat a barátnője áthívta bulizni, a párom elment éjszakára dolgozni). Ugye boldoggá teszel és írsz nekem?!

É.
eve
 
 


Orsi!

Elfelejtettem!
Nem tudod a pampers-es képet betenni?
Jó vendégezést neked is!

puszi:
É.
eve
 
 


Azért ha valaki ráér akkor jöjjön!Kép
Mert ha egyedül szórakoztatom a kukkolót akkor lekörözök mindenkit! Pedig én még csak felhasználó vagyok!KépKépKép
É.
eve
 
 


Itt vagyok, csak most értünk haza a vendégségből.

Bea!

NAgyon jók a képek! Imádom Zsófit a szekrényben Kép

Éva!

Te is beszivtad Krisz levelét egy kicsit? Hát én először nem szépeket mondtam Kép

Krisz legközelebb azért ne kapjak szivinfarktust Kép

Mi jól elvoltunk. A lányom tud viselkedni idegen helyen csak itthon égedelem Rozi. Volt két kislány azokal jól elvolt. Énekeltek neki játszottak vele nem úgy mint az anyja aki állandóan internetezik és még alvás is volt.
Holnap megint megyünk egy másik helyre.Azokhoz a barátnőmékhez, aki régebben itt hagyta a babáját és szoktam panaszkodni, hogy nem fejlődik. NAgyon felszaporodtak a meghivások, igy most pótolgatjuk őket.
Amúgy jól vagyunk, rendben minden!

Puszka Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Mindenki vendégségbe ment? Csak én mentem rossz helyre (suliba)?
Na ezen sürgősen változtatni kell!KépKép
Őrülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Tündéri lehetett Anna!
Egyébként Orsi is ilyen!
Máshol egy tündér, itthon meg ismeretes!Kép
Hát ennyit még életemben nem pisslogtam levegővétel nélkülKép,mint Krisz levelén!KépKép
Komolyan megfordult a fejemben, hogy mit fog ehez szólni a párom?! Hisz a barátnőmet nem hagyhatom cserben!KépKép
PLÁNE HA AZT A BARÁTNŐT A NETEN TALÁLTAM!!!!
Szóval pislogtam párat, nem mertem lejjebb menni, féltem, hogy az a két autó teli személyzettel érkezikKépKép Tehát 10 főre gondoltam, de annak reményében, hogy csak 2-2 lejjebb mentem..........hát azt hidtem be to...mályva nélkül is!
Szóval holnap megint babázni mentek?

puszi:
É.
eve
 
 


SziasztokKép

Most jöttem, de olvastam tegnap is a feljeményeket, de nem akartam mégcsak reagálni sem arra a lelkileg nyomoronc írásra. Tudjátok melyikre gondolok?????
Szegénykémet tényleg csak sajnálni tudom, "kevés" ideje" lehet ha ennyi mindenben képben van és totál irigy, hiszen valszeg szeretne tartozni valahová de nem megy neki, amúgy pedig valszeg szereti ha a középpontban van és foglalkoznak vele.
Amúgy nem nehéz kitalálni ki is lehet az??csak az IP azonosítóját kell lekérniKépKép de tudjátok mit, szerintem nem ér annyit az egész. Beteges és kész.

Bea,
Látom tudsz netezniKépKéphiszen a gyerek a fiókbanKépKépnagyon édi.

Andi,
Micsoda társadalmi életet éltekKép

Lujzi,
A barátaidatKép a békéscsabai menekülttáborba irányítottam.Kép Jó így????

Na megyek megkeresem a jobbik kedvemet, de szerintem ez a bunkó pont azt szeretné elérni, hogy leüljön a topic.
Kika
kika
 
 


SziasztokKép
A vendégek nemrég mentek el, Gergő alig aludt, mert ugye új arcok, minden nagyon érdekes volt Neki, de legfőképp a 3 gyerek. Azok meg nagyon cukik voltak Vele. Szóval kicsit lefáradtam, és mindjárt fürdünk. Nem hiszem, hogy ma már jövök, majd csak holnap.

Éva
Egyelőre nem, de majd a párom a suliban bescanneli és akkor megmutatom, jó?Kép

Kriszta
Én miért nem kaptam szívrohamkeltő levelet?Kép

Andi, Kika, Bea Meli:PuszikaKép

És amúgy is puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt MINDENKINEK!

RAmiéknak boldog 7. hófordulót kivánunk!

Mi jól vagyunk, csak rosszcsontok!Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Chello
Nagyon boldog 7.hófordulót Nektek!Kép

Többiek
Ma nem nagyon leszek, sok a program.

Mindenkinek pusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok lányok!

Ramiéknak nagyon boldog hófordulót kívánunk!Kép

Látom tetszik a fiókos képKép Nekem most ez a kedvencem, ez olyan ZsófisKép

Eve!
Ilyen kedvesen megfogalmazott sorokat már rég olvastam!Kép

Kika!
És ha betolom a fiókot, akár el is mehetek itthonrólKép Hú, ez a GYIVI-ért kiált!Kép

Megyek, mert soha nem lesz ebédemKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Kihaltatok? Vagy elköltöztetek? Kép

Rami én is szeretnék a kis mennyasszonyunknak nagyon-nagyon boldog hófordulót kívánni, ha olvasol még minket.

Egész nap dinka volt a gyerek, egy perc alatt képes huncutságokat művelni Kép Ma csak a távirányítót akarta nagyon, meg persze minden olyat amit nem kéne (konektor, fiók húzgálás, stb.)De nagyon jó dolog, hogy mászik-kúszik és kicsit önkiszolgáló lett.


Bea egyforma szekrényünk van Kép

A beszólásokról: tudom én hogy ez egy nyilvános fórum, nyilván más is olvassa. De olvassa azért mert érdekes, mert nincs jobb dolga, de ne rosszindulatból, kötözködésből. Ez tényleg beteges. És mennyi idő, meg pénz Kép


Pusz
Hugi
Amatőr
 


Sziasztok!

Hú, de nagy a pangi!

Ramiék!

Boldog 7 hónaposságot!

Orsi!

Ok! Mármint ami a pamperses képet illeti.

Bea!

KösziKép!

Na megyünk fürcsizni!
Reggel jövök.

puszi mindenkinek:
É.
eve
 
 


Sziasztok,

Jöttem nehogy kihaljunk mint a dinókKép

Rami,
Boldog hófordulótKép

Bea,
Szóval a fiókot is betolod??KépKép Azért van Neked annyi szabadidődKépKép

Hugi,
Mindenhol vannak ilyen beteg lelkű emberkék, sajnos ezt csak a moderátor tudná megakadályozni de ez úgye nem chat, a szerkesztő itt pedig nem törli más üzijét, sőt még néha azért se aki kériKép

Andikám, Lujzikám és Orsi,
Mi ez a lazulás tessék jönni.Kép

Ildi,
Megérkeztettek már milyen volt?????

Hajni,
azért beszámolhatnál ki minek öltözött a farsangon, tudod kellenek majd az ötletekKép

puszmák ma már szerintem nem leszek.
K
kika
 
 


SziasztokKép
Na, most jutok ide, Gergő szunyál (kopp-koppKép), Karcsi Anyukámat hozza el az állomásról, így enyém a gép!Kép

Nem tudtam ma jönni, mert délelőtt séta, aztán kaja után rögtön mentünk be az Árkádba onnan meg fél 7-kor jöttünk meg.
Képzeljétek a Kenguru Gold üzletben a 80-as rucik szinte hiánycikkek!Kép Ami tetszett, abból egyből sem volt, így muszáj voltam "megrendelni", ha kapnak árút, akkor félreteszik nekem. Most nagy akciók vannak, így megint veszek 1-2 rucit Gergőnek.Kép Találtam olyan édeseket!!!Kép

Kika
Azért itt vagyok, lazulni itt szoktam.Kép

Hugi
Kép

Kriszta
Remélem meg fogod találni ezt az üzimet, mert lenne egy nagy kérésem!
Kinéztem a Concord-Trimax-Comfort Line autósülést. Itthon viszont csak 3 féle színben lehet kapni, én azomban sikeresen felfedeztem a német oldalukon, hogy csomó féle színben van. Megnéznéd nekem, hogy ott árulják-e boltokban ezeket, vagy csak az interneten van ennyiféle?
Nekem a Golfi-TR 00501 tetszik, de ha ott sem lehet kapni, akkor nem fáj a szívem, akkor megveszem itt más színben. Különben az oldal: concord.de. Olyan klassz színekben lehet kapni! Szóval ha nem nagy fáradtság és valamikor időd engedi nézd már meg ezt nekem. Ha nem megy az sem baj!Kép

Most húzok tv-t nézni.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Kriszta!
Húú, most tévedtem véletlenül a tartozékok oldalra és ott van egy újabb ülés, aminek levegőzős az anyaga, hogy nyáron ne izzadjon bele a gyerkőc! Nekem nagyon ilyen kéne, meg tudnád érdeklődni, hogy lehet-e kapni? És mennyiért? A neve: Concord-Trimax-Comfort Line-Cooly CLX 001

De mégegyszer, nem gond, ha nincs rá időd! Ha meg van, akkor ezer köszi!Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


SziasztokKép

Kicsit le vagyok döbbenve, hogy ma én vagyok itt az első!

Vagy mindenkinél rossz a babanet???

Most megyek, rendbe kell tennem a konyhát.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

A nővérem szombat délután jött meg, Eszterkém a reptéren még csak nagy szemekkel nézte (pont 1 hónapja látta utoljára), de utána egész estig vigyorgott neki Kép Tegnap meg jártunk egy nagyot, megmutattuk a nővéremnek a várost a Reichstag tetejéről is! Kép

Bea!
Tündériek a képek! KépKép Nekem is a fiókos tetszett a legjobban! KépKép

Eve!
Szóval nálad is bejött??? KépKép De nagyon rendi vagy, hogy a netes barátnődet nem akartad cserbenhagyni! KépKép

Kika!
Nahát, hogy te milyen kegyetlen vagy szegény ismerőseimmel!! KépKép
Tipp: szerinted???

Andi!
Milyen érdekes, hogy a gyerkőceink csak itthon adják elő az égedelem oldalaikat Kép Mondjuk én még nem panaszkodom, de ha egyszer elindul...

Orsi!
Bocsi, de most láttam, hogy a profilod legalján megvan a címed, pótoltam Kép De így már nem akkora poén Kép
Megnéztem a neten az gyerekülést, a Concord-nak nincs kereskedője Berlinben (sőt Münchenben, Hamburgban sem) Kép A neten online árulják az üléseket, általában 130 Euro környékén. A második, amit írtál, az nem egy ülés, hanem csak egy huzat, annak 25 Euro környékén van az ára, szintén csak a neten. Annyit még meg tudok tenni, hogy ha nem sűrgős (mivel Eszternek úgyis akarunk etetőszéket nézni), egy-két üzletben megkérdezem, hátha meg lehet rendelni náluk.

Rami!
Utólag én is boldog hófordulót kívánok Noncsinak, de úgy látom, már nem jössz hozzánk! Kép
Hajni!
Képek nem készültek a farsangról??

Jut eszembe, tegnap itt meg farsangi felvonulás volt, a hírek szerint kb. 1 millió ember vártak, lehet, hogy volt is annyi Kép Olyasmi volt, mint a Love Parade, tehát kamionok vonultak a résztvevők, dobáltak a nézőknek cukrot, csokit, meg mindenféle apró ajándékot, jópofa volt Kép

Ildi!
Milyen volt a hétvége??

Hugi!
Puszi neked is! Kép

Szép napot mindenkinek!

Krisz

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!
Vagy szia Orsi?Kép

Friss sztori az oviból!
Ma van fényképezkedés. Mi kértünk olyan képet ahol a lányom és a barátnője ketten vannak rajta.
Viki elsírta magát amikor sorra kelett jönniük. Erre az ovonéni azt mondta, hogy jobb lesz ha az anyuka elmegy, de én mondtam a barátnőmnek, hogy várjunk kicsit az ajtó mögött, ha hallja, hogy megnyugszik akkor jobb lessz a napja. Amikor másodszór is megpróbálták a két lányt a fényképész elé terelni a kislány megint elsírta magát. és mit mondott neki az ovonéni??"Ha ezt mégeszer megcsinálod lesz popsira ütés!"
No aztán jelentette egy másik ovonő, hog ymi ott sumákolunk az ajtó mögött, vigyázzanak a szájukra ugyhogy onnantól emelt hangon ment a micsoda jó barátnők ők fényképész bácsi, valami csuda micsoda nagy barátnők, és milyen szépek....

Hát a leg meglepöbb, hogy ki se akadtam.
De ettől az ovónénitől igazán nem vártam, hogy "fenyegesse" a gyerekeket.
Egyébként nem egy hisztis, nehezen szakadok el anyától ezért minden reggel sírok kislány. Ez egyedi eset volt.Kép

na most megyek, mert krumplistésztát rendelt a lányom ebédre.
De még jövök!
Addig is puszi mindenkinek:
É.
eve
 
 


Krisz!

Nagyon bejött,ténylen azon voltam, hogy segíteni akarok ha ti kértek! De lehet, hogy ha ezentúl valaki szívességet akar kérni akkor jót röhögök majd rajta a segítség helyett, mert azt hiszem az is poén!KépKép
Tündér lehetett Eszterke ahogy méregette a nővéredet!
Meddig marad a tesód nálatok?
Egyébként neked jó tesózást Esszterkének meg jó nagynénizést/keresztanyázást.
eve
 
 


RamiKép
Boldog hófordulót NoncsinakKép

EveKép
Nálunk is krumplis tészta leszKép De lehet, hogy nem csinálom meg, hanem ülünk a kocsiba és megyünk hozzátokKép

BeaKép
Hát persze, hogy pusziKép

AndiKép
Idegenben még megszeppennek, otthon már nemKép Mi is ilyenek voltunk kicsinek, otthon mindent, vendégségben meg ott ültünk anyám szoknyájánKép

Barátnőmék voltak itt, nagyon jól sikerült a hétvége, a két csaj tündéri volt, simogatták, tapogatták egymást, baba-nyelven jókat beszélgettek. Elkezdett az egyik sikítani, abbahagyta, jött a válasz, szóval jól érezték a lányok is magukat, mi meg végre jót dumcsiztunk. Rossz volt, amikor elindultak, olyan rövidnek tűnt ez a két nap.

A Réka ha nagy lesz bűvész lesz, mindent eldug a szőnyeg alá, felhajtja és bekotorja a játékait, most az egyik laposabb csörgőt a kanapé alá akarta besöpörni, még jó, hogy észrevettem, kis huncutKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli!

Hol akadtatok el? KépMár rég itt kellene lennetek!
Teljesen kihült már a tészta!Kép
Még jó, hogy van mikrónk!Kép
Osival kettecskén vagyunk, de nagyon várunk benneteket!
Puszi:
É.
eve
 
 


ÉviKép
Kép

Már felfaltuk az itthonitKép
Írtam neked mailt, de valami gáz van a kiszolgálóval mert nem tudok levelet küldeni és fogadni sem, pedig délelőtt még nem volt semmi gondKép

Ma azt hiszem elmarad a sétánk, mert piszok hideg van.
Tényleg mennyi az a hőmérséklet, ami alatt nem ajánlatos kivinni a gyerkőcöt???
Itt most kb. -8 körül van. A -5-öt hallottam, de azt is, hogy csak 3 hónapos korig utána lehet, de max. fél óra.
Na mindegy most valahogy nekem sem akaródzik kimenniKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


BeaKép
El is felejtettem írni, tündéri a Zsófi, nekem a fiókos tetszik a legjobban, nagyon jó!!!!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Krisz,
lesz majd kép csak neki kell állnom letölteni, meg kicsinyíteniKép

Eve,
óvónéniKép ezt nagyon utálom. Meg azt is, hogyha megjelenik anyuka gyorsan becsukják az addig nyitva lévő ablakot, mintha nem is lett volna kitárva a gyerekekre...

Meli,
aranyosak lehettek a gyerekekKép

Autósüléssel még várok egy kicsit, Tomcinak ugye Concord Fixmax van, de ilyen asszem már nem gyártanak, ez 9 kilótól jó, illetve amikortól biztonságosan ül a baba, tehát elég erős a nyaka. Amire nagyon oda kell figyelni az a huzat, ami 100% pamut, a babának nagyon szuper, de nagyon hamar szétmállikKép Még úgy is, hogy én mindig letakarom pelenkával, hogy ne szívja a napot. Az új huzat meg valami 13-14e volt rá...
Ja, és mindig úgy jártunk az üléssel, hogy mire kiértünk az áruházba elaludt a Tomci, így kellett vinni magunkkal a hordozót is, és abba tettük át olyankorKép

Orsi,
az a hűsítős huzat tényleg jó, de a Brendonban is kb annyiért láttam. Csak ugye a mi ülésünkbe való nincsKép

Megyek megpróbálom megcsinálni a képeketKép
nalika
 
 


Tüncsi így aludt:
Kép

És a fiúk:
Kép

H.
nalika
 
 


Meli,
mi voltunk sétálni délbenKép Át kellett állnunk a déli sétára a hideg miatt, így apa nem jön velünkKép Bár a Tomci, így hajlandó sétálni, apával meg viteti magátKép

Bea,
nagyon klasszak a fiókos képekKép Igen egyedül voltam a hárommal, mert apa még dolgozott..A párod kisfiával együtt sem lesz 3 gyerkőc??

Ja, lehet találgatni, hogy a nagyfiam minek öltözött a farsangon!! Saját ötlete volt...

Kika,
volt egy aranyos 2 év körüli kislány, aki mindig a mi termünkbe tévedt be, ő méhecske voltKép

H.
nalika
 
 


Na, úgy látom itt mindenki elveszett ma.Kép

Mi megint kóricáltunk, egy barátunknál voltunk látogatóba és háznézőbe, majd megvettük végre az új monitort (szuper nagyon!) és el is ment a nap. MÉg hazajöttünk és én visszaszaladtam az Auchanba és kb.20 perc alatt bevásároltam, így alig költöttem, nem volt időm elcsábulni.Kép Így kéne csinálnom mindig!Kép

Hajni
Képek nagyon édesek!!!
Ülés: nem nagyon értettem, hogy milyen árban láttad az ülést a Brendonban? Vagy a hűsítő huzatot? Annyiért, amennyit Kriszta írt?

Kriszta
Ha megkérdeznéd nekem, akkor nagyon hálás lennék! Itthon az egyik boltban olyan rendesek voltak, hogy megérdeklődték nekem azt a huzatot, ami annyira tetszik, de itthon nem lehet kapni. Így egyelőre bele kell nyugodnom a másikba, igaz az sem néz ki rosszul. Sajna kiutazni Bécsbe most nem tudunk, ráadásul amennyivel olcsóbb lenne ott, azt elutaznánk, szóvalKép.

Képzeljétek a másik oldalon most nagy beindulás van erre az ülésre és az egyik kismamatárs utánanézett és szerinte nem annyira jó ülés ez a Concord, állítólag csak közepes minősítést kapott. De a Römer, ami állítólag a legjobb, az 70 ezer pénzbe kerül!Kép Az a baj, hogy nekünk még ez is húzós, de gondoltuk rászánjuk, mert a jó ülés az fontos, erre most nem tudom, hogy mit gondoljak.Kép Tud valaki tanácsot adni?

Most megyek, mert hulla vagyok.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Ja, Kriszta!
Ha én már nem is vettem be a levelet, de a párom igen! Nem szóltam Neki és mikor elolvasta először Ő is bekapta a dolgot!Kép Persze aztán a végére ért.Kép El is küldte gyorsan a Húgáéknak is, ők is bevették.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


JÓ napot mindenkinek!

Kriszta Esztikéjének boldog hófordulót Kivánunk!

Mi elvagyunk. Apukám tegnap hatalmasat esett Ginó sétáltatás közben. A kutya lükdöste, hogy keljen fel, rosszul is lett. Az állára esett, meg felszakadt a szeme felett Kép Szemüveg is összetört. Még jó , hyg ennyivel megúsztuk. Tiszta vérben úszott az arca mikor feljöttek Kép
Anna el van, csak álló jegyet váltott. Állandóan áll kapaszkodik belém. HA leültetem nyávog állni és menni akaran. Csak ugye ez nem megy Kép
MOst megyek, mert megint itt lóhg rajtam és valamelyik nap is hatalmasatt estünk közben.

Puszka Mindnekinek!

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Hát nagyon egyszerre lettek a babák igen aktívak!Kép
Sehol senki. Pedig már javában délelött van.

Hajni!

Ablak probléma is ismerős.
Sőt azt tegnap le se írtam, hogy január első hete óta nem tud az ovoda megszabadulni a tetüktől. Minden gyereknek van a teremben fésüje, de a fényképezés elött egy fésüvel mentek át az összes gyerek haján!Kép
És még tudnák mit írni!

A képek nagyon jók!
És lövésem sincs mi volt a nagyfiad a farsangon.

Meli!

a levelet megkaptam, de amit írtam még pizkozatnak se mentette el, ugyhogy ujra írok!
( Képzeld a free meg be se jön 2 napja egyáltalán.)

Orsi!

A lényeget nem írtad! Örült apa a felétek tartó vendégeknek?KépKép Vagy simán beleeggyezett?

Ildi!

Otthon vagytok már?
Jó volt az ut?
Hogy tetszett a lánynak?

Na most puszi mindenkinek:
É.
eve
 
 


Andi!

KutyasétáltatásKép
Szegény apa!Kép
Hát nem is tudom mit írjak, ez nagyon szomorú.
Remélem hamar rendbe jön!
rengeteg gyógypuszit küldök és legyetek szívessek Annával adagoljátok neki! Legalább3*3-at.
puszi nektek is:
É.
eve
 
 


SziasztokKép

Kriszta
Boldog hófordulót Nektek!Kép

Andi
ApukádKépKépKép
Anna állásaKép

Eve
Már csak azzal jött, hogy jól bekapta a poént. Azt mondta, hogy már elkezdte törni a fejét, hogy holgyan fognak elférni itt az udvaron a sátrak, stb.KépKépKép

Most mennem kell.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Megjöttünk,majd visszaolvasok.Puszi Mindenkinek.

Kriszta!

Boldog hófordulót az Eszternek!

Ramcsi!

Utólag boldog hófordulót kívánok a Noéminek!

Ildi
tfildiko
 
 


Meli!

Remélem,hogy már jól vagy.

Hajni!

Nagyon édes a Timcsi.

Bea!

Gyönyörű a Zsófi.

Láttam,volt már megint egy betolakodónk.Nem értem az ilyen embereket...

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok lányok!

Gyerekülés:http://www.brevi.co.uk/products_grandprix.htm
Nekünk ilyen van, igaz még nem használjuk. Nézzétek meg! Állítólag ár-érték arányban a legjobb, kicsit körbenéztem, 25-30000 Ft körül van az ára. A barátnőméknek szintén ez van, több mint egy éve használják, és nagyon szereti.
Jövök később, csak elpakolok, mert vásárolni voltunkKép

Pusz
Vendég
 


Itt írnak róla részletesen:http://totalcar.hu/totalcar/hifituning/gyerekules?print

Tényleg megyek, mert megromlik minden a szatyrokbanKép
Vendég
 


HaliKép

IldiKép
Igen, köszi jobban vagyok már. Szombaton meg vasárnap nagyon szarul voltam, péntekről szombatra virradóan pedig alig aludtam valamit. Mostmár itthonra is tundrabugyit fogok hordaniKépKépKép

OrsiKép
Azért mert valami baromi drága az még nem jelenti azt, hogy tökéletes is.
Ne értsd félre, de van olyan aki csak azért veszi a márkás cuccokat, hogy verhesse a mellétKép
Kinek nem inge ne vegye magára.

AndiKép
Nem jutok szóhoz!!! Szegény, remélem azért nincs nagyon rosszul. Nem sózták az utat, vagy mi??? Mert itt sajnos nem divatKép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Örülök, hogy a legtöbb helyen sikert arattak az ismerőseim! Kép Képzeljétek, ha komoly lett volna Kép

Meli!
Örülök, hogy jól sikerült a hétvége, már én is nagyon kíváncsi vagyok, Eszter hogy viselkedik más gyerekekkel, de mi egyelőre még csak a felnőtteknél tartunk. Ott viszont jól megy minden, imádja a társaságot, na meg, ha mindenki vele foglalkozik Kép Annak is örülök, hogy jobban vagy már! Kép

Hajni!
Tipp: Eminem ??? Aranyosak a képek, illetve a gyerekek! KépKép

Orsi!
Erről a gyerekülés dologról nekem az a véleményem, hogy mindig fogsz találni újabb és jobb típusokat (ugyanúgy mint az autóknál stb.), ami 1-2 éve még kiváló volt, az most már csak közepes. De szerintem minden attól is függ, hogy milyen az autó, ha baleset történik (ne adja ég), milyen szögből történik az ütközés. Sajna hallottam már olyat is, hogy Mercedes-ben, Volvo-ban is meghaltak, pedig azoknak kitűnő a töréstesztjük.
Persze, hogy az ember lehetőség szerint mindent megtesz, hogy a gyerkőce a legnagyobb biztonságban legyen, de így évente vehetnénk új autósülést.

Andi!
Édesapád KépKép Remélem, nincs nagyobb baj, bár elég nagy ez is Kép

Ildi!
Örülök, hogy megjöttetek! Jó volt??? Tudom, hülye kérdés Kép

Eve!
Óvoda KépKép Már előre félek tőle, kíváncsi vagyok, itt milyen lesz!

Bea! KépKépKép

Többieknek is puszi!

Krisz
Ui: most néztem, hogy én mennyit örülök??? KépKép

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
KépKépKép ez minek szól?Kép

Hajni!
Nagyon édesek a gyerkőcök!Kép

Orsi!
Gyerekülés témában csatlakozom Melihez. Nézdd meg azt a Brevit, szerintemKép

Meli!
Örülök, hogy jobban vagy!Kép Apa mennyire értékelné a tundrabugyit?Kép

Andi!
Nagyon sajnálom apukádat!Kép Jobban van?

Ildi!
Jó, hogy jöttél!Kép Gondolom, neked már kevésbéKépKép

Eve!
Már most gyüjtöm az erőt, az ovónőkkel vívott meccsekhez!KépKép

Kika???

Pusz, később jövök
Vendég
 


Meli!

Mi is most kezdjük majd nézegetni a gyerekülést.Valami jót szeretnék jó áron.Lényeg,hogy biztonságos legyen,és ne tarka-barka.Menjen az autó kárpitjához,egyszerű legyen.(Szürke,fekete)

Kriszta!

Már elkezdtem rajta gondolkodni,hogy hova tehetném a sátrakat.Most néztem meg a képet...
Nagyon jó volt otthon,jókat ettem.A köhögés miatt,sajna,keveset aludtam.

Andi!

Sajnálom az apukádat.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Már hiányoztatok ámKép
De imádok otthon lenni.Egész nap ettem,beszélgettem.Húsvétkor megyünk legközelebb.
Miért gondolod,hogy csatázni fogsz az óvónőkkel?Én tuti,hogy borzasztó leszek a kollégákkal.Már félek előre.(Vagy féljenek ők?!)

Ildi
tfildiko
 
 


BeaKép
Tundrabugyi:Hát nem hiszem hogy apa örülne neki!
Ki nem állhatja az idétlen régimódi fehérneműket, lehet, hogy parkolópályára állítana??KépKépKép

IldiKép
Te is hiányoztál ám nekünk!!! Noémi hogy érezte magát??? Azért remélem sikerült pihizned is!Kép

LujziKép
Te kis örülősKép Örülök, hogy örülszKépKépKép
Ha a felnőttekel elvan, akkor az már tuti siker, gyerekektől nem hiszem, hogy félne/megijedne. A Réka is csak akkor fél, ha valaki ismeretlen hangosan szól hozzá, na akkor eltörik a mécses! Vagy ha épp akkor kel fel és még nem ébred fel teljesen akkor idegen ne is jöjjön a közelbe, mert görbül egyből a szájaKép

EveKép
Krumplis tészta elfogyott??? Ma mi volt??? Nálunk babfőziKép

KikaKép
Te aztán jól bepótolod az apahiánytKép

NaliKép
Miniszterelnök???
Mikor árulod el???

Puszi:
Meli
Bnm
 


LujziKép
Boldog 8 hónaposságot Eszterkének!
Fényképet!!!!

Puszi:
Meli
Bnm
 


Meli,
ha erre járok elárulomKép A miniszterelnök jó, de voltak rajta tollak, szóval egy kicsit gyenge kivitelű matematikusKép

Krisz,
boldog hófordulót!!Kép

Andi,
szegény apukádKép Te azért ne folytasd a sort, jó? Apa meg pláne ne, hiszen neki vezetni kell... Annának sok-sok puszit küldök a bibireKép

Ildi,
üdv újra a fedélzetenKép

Kika,
apa azt üzeni, hogy szívesen elhozza az üvegeket, ha le van áztatva róluk a papír... Ugyanis valami festékmintákat vagy miket tesznek bele, és nem előnyös a nem átlátszó üveg.

Orsi,
úgy emlékszem a hűsítő huzat nem volt 4e, de lehet, hogy azóta feljebb ment az ára, ez most nyáron volt.

Gyerekülésről tőlem utoljáraKép Mindenki el tudja dönteni, hogy milyen ülésre van szüksége (nekem a szélessége is fontos, mert ugye hárman kell hogy beférjenekKép) Az a lényeg, hogy ha nem garázsban van az autó, akkor védeni kell a huzatát, mert a nap szétmállasztja... (ebbe most egy vagy két 'l' kell?)

Valaki bizti kimaradt, attól bocsi, majd észreveszem magamKép

Kicsit izgulok, mert a 3 éves nagyfiam most kapja az oltást, és nem tudom, hogyan viseli...

Pusz,
H.
nalika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: