[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Ildi!

Nem téged nem, meg a gebernye elveszett ünnepeltünket sem.Kép Ti erősititek a szabályt!

Hajam:
Vörös és rövid. Az enyém mostanában ilyen. Régen csikos volt, de az új kis hajaimat nagyon féltem Kép
Szép álmokat!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok csajok!

Zsófi már alszik, azt hiszem én is lefekszem, mert ez a rohadt mikulás teljesen kikészítKép Amikor terhes voltam, alig vártam, hogy vége legyen, meg soha többet, de most visszasírom! Nem görcsölök, de ritka szar a közérzetemKép Meg ráadásul most láttam, hogy meghalt Meoni, és egy kicsit megviseltKép Ő volt a kedvencem.
Aludjatok jól, álmodjatok szépeket!

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Hát érdekes egy vacsink volt a mai Kép Nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Eszterkém egyáltalán nem akart vacsizni, dudált a cumijával, szó szerint fújta KépKép Alig bírtam ki röhögés nélkül, közben meg nézett rám a nagy szemeivel. Nem semmi a csaj Kép Aztán úgy sikerült végülis 150-et beleszuszakolnom, hogy közben birizgálta a hajamat (ezt a hajazást is az apjától örökölte) Kép Még most is mondja a magáét az ágyában Kép De az a lényeg, hogy most este se volt láza Kép

Andi!
Hát azt a "van mit fogni"-t egy kicsit szeretném leredukálni Kép De gebernye nem szeretnék lenni Kép Na ezt csak azért írtam, mert soha nem is leszek KépKépKép
Jut eszembe, hoztam magammal mályvateát Kép Szerinted mikor kezdjem? Megpróbáljam már ma este? Holnap nem akarok sehová menni, Eszterkének hagyok még egy napot regenerálódni. Már rég volt, amikor egyszer használtam, de szerinted 5 perces áztatás elég nekem?? Kép

Ildi!
Szerencsések vagytok Kép!

Hajni!
Azért néha megörvendeztetsz kis családod híreivel?? Kép Tényleg, harcolsz még a dokinénivel?

Eve!
Neked alibid van Kép

Bea!
Estére te is eltűntél Kép

Meli!
Akkor most hogy is van?? Eddig este jöttél, most meg csak délután ??? Kép

Hugi!
Ünnepelsz ??? Azért a szülinapodra megajándékozhatnál minket magaddal Kép Na ezt jól megaszontam Kép

Orsi!
Te se jöttél ma többet! Kép

Kika!
Ez vonatkozik rád is!

Rami!
Szerintem te már nem is olvasol Kép (Ez egy becsapós mondat volt Kép)

Viszont már lehet, hogy ma nem jövök, de én voltam eleget Kép

Mindenkinek szép éjszakát!

Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

Krisz !

Elég lesz!!!!

Bea!
Jobbuljál!!!!!!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Van mentségem!!!! Vendégeskedni voltunk, 9h-kor jöttünk haza, fürcsi, hami, énfürcsi, és most egy gyors bejelentkezés!Kép

A bébikajás raktárkészletünket fel kell tölteni, mert a gyümisből is bevágja az egy üveget, szóval ami eddig két napra elég volt, az most nem, úgyhogy holnap vagy holnapután bébielemózsia-beszerzés ezerrel!!!Kép

LujziKép
DudálásKép Aranyos lehet, nem csodálom, hogy alig bírod ki nevetés nélkülKép
Réka meg állandóan rágja a cumisüvegen a cumit is, meg a cumiját is, már nagyon duzzadt a kis inyeKép

AndiKép
Képet kérünk az új séródról!!! Nekem elmaradt a hajfestés, ebből kifolyólag apának is a nyírásKép

BeaKép
Rúgd seggbe azt a Mikulást!!! Viccet félretéve, pihizd ki magadat, az bizti jót tesz. Az első kettő engem is nagyon megviselt.

IldiKép
Még délelőtt kérdezted, csak elfelejtettem válaszolni, bocsiKép Szóval 2800g-mal és 49cm-rel születtünk (most ugye 6700g és 67cm).

ÉvaKép
Gyere!!!!!Pusza!

Ja! Holnap 6h-tól megint vendégeskedünk, úgyhogy megint van alibim!!!KépKépKép

Jó éccakát mindekinek!
Meli
Bnm
 


Jó reggelt mindenkinek!

Itt akora köd van, hogy az orromig nem látni Kép
MA taliznék Mariannal, de nem bizti, hogy lesz belőle valami.
Anna még alukál.

Szép és nyugodt napot mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt!

Bea!
Jobbulást neked Kép A hétvégén nálam is várható a Mikulás (szerintem megint kollektív Mikulás-ünnepség lesz, legalábbis múlt hónapban majdnem mindenkinek egyszerre jött Kép), de nekem sajna már rutinom van, ez lesz az 5. Kép
Meonit én már du. olvastam a neten, ledöbbentem én is Kép

Meli!
Jó étvágya van a lurkódnak! Kép Eszterkém is rágja a cumiját, na meg mindent, ami a keze ügyébe kerül, többek közt az ujjamat is, tegnap akkorát harapott bele, hogy megmaradt a helye KépKép!

Andi!
Mégse vetettem be a titkos fegyvert, mert eszembe jutott, hogy tündérkémet ma kell vinni kontrollra a dokinénihez Kép Na majd ma este! Kép
Akkor jó idő van nálatok Kép Itt még tök sötét van, így nem tudom, ma milyen idő lesz, de a tegnapi elég tűrhető volt, csak az a fránya szél ne fújna Kép
Én lánykám is alszik még, a változatosság kedvéért 4 óta megint az én ágyamban Kép

Szép napot mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Mindenki elveszett a ködben???? Kép
Az én lánykám még mindig alszik Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Szia Krisz!

Én vagyok, csak nem tudok mit irni. Mindjárt megyünk reggelizni, délután meg babatali lesz.

Kiváncsi vagyok holnap reggel, hogy a wcről fogsz e bejelentkezni Kép

Többiek???????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


A fenébe,elszállt az egész amit írtam.

Jó reggelt!

Andi!

Örülök,hogy maradhatok.
Bizti csini lettél.

Bea!

Ki az a Meoni?

Meli!

Nagyot nőtt a lányod.Mi csak 48cm-rel születtünk.

Kriszta!

Tényleg szerencsések vagyunk.Nekünk a 4.ciklusra sikerült.De addig már idegeskedtem egy csomót,hogy mi lehet a gond.A 3.ciklusban el kellett mennem a dokihoz,mert 2-szer megjött a menstruációm egymás után.Kiderült,hogy endometriózisom van.(Az esetek egy részében meddőséget okoz.)Na,akkor már bepánikoltam.A következő peteérésemkor állandóan akcióztunk,és sikerült.El tudom képzelni,hogy mit éltetek át.Mi volt a problémátok?Megkérdezhetem?Nekem az a pár hónap is borzalmas volt,hát akkor nektek.
Egyébként most meg azért aggódom,mert amióta szültem,10 napig itt a mikulás.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Hát persze hogy maradhattok.!!!! Kép És persze Melikénk is, akit tegnap kihagytam a soványak közül Kép Ő is gyerekméretet hord Kép

Tessék menni a dokihoz!!!!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nagyon kíváncsi vagyok én is a hatásra Kép
Babatali Kép Hát ha már a miénk nem jött össze Kép!

Ildi!
Meoni a Dakar-rally-n egy motoros volt, 2x nyert már versenyt, és az idei után tervezte a visszavonulást Kép
Ha megküldöd a mail-címedet, megírom neked, mi volt nálunk a gond. Ide már nem akarom leírni, mert a többiek ismerik töviről hegyére. De készülj, hogy nem egyszerű a történet Kép
Az endometriozis sem egy egyszerű dolog, tényleg szerencsétek volt Kép És már elmúlt??

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi!

Majd hívom.Remélem,hogy jövő szerdára kapok időpontot.Még kedden van rendelés,de akkor a kozmetikába megyek.(Remélem.)Meg csak a 6h-tól 7h-ig jó.Nem egyszerű gyerekkel menni sehova.Újszegedre kell átmennem,mert ott rendel a dokim.A férjem meg nem szereti,ha egyedül járkálok este.Ezért együtt megyünk.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

IldiKép
Nekem első alkalommal két hétig tanyázott itt a Mikulás Niagara formájában, a második is hasonló volt kicsit szolídabb formában. Azóta a fogigátló és egy kis gyulladáscsökkentő helyretette a dolgokatKép

AndiKép
Gyomrod???
Babatali:Kép Üdvözlöm a Mariannt és a kislányát!
Fénykép???

LujziKép
Itt tegnap volt baromi köd, de szerencsére elmúlt, nálatok van most??? A szegedi időjárást már tudjuk, a berlinit még nem!!Kép

Apát ma elzavartam bébihami-beszerzőútra.

Nekem apa tegnap vagy negyed órán keresztül áztatta a mályvafilteremet, már egyszer megjártam a "hadak útját", lehet, hogy a többi bejelentkezésem már a kétbetüs helyről fog történniKép

Na megyek megetetem a leányzót! Még csak most reggelizünk, mert játszik a telefonjával, valakit nagyon el akar érni, kiabál, de szerintem az illető nem veszi fel!!KépKépKép

Nem győzök futkosni utána, gurul a Drágám, de olyan sebességgel, hogy beleszédülök!!Kép

Majd még jövök!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Meli!
Itt most esik az eső Kép Nincs túl hideg, de persze fúj megint a szél is Kép
Bébihamit én tegnap szereztem be Kép A gyümi nálunk is megy rendesen, meg a többi is Kép
Mályvatea Kép Én majd holnap küldök helyzetjelentést Kép
Gurulás: Eszterkém is így közlekedik, már nem lehet nyugodtan otthagyni a franciaágyon sem, mert minden irányban gurul, állítólag a keresztfiam is ezt gyakorolta anno mászás helyett. Biztos elárulta Eszterkének a titkot, mikor otthon voltunk Kép
Telefon Kép

Most el, mert hiányol a Tündérke! Kép Ja, nem is írtam, jó egy hónapja puszilkodik Kép Tudjátok, az a nyitott szájas, jó nyálas változat, de nagyon imádom Kép Ha kérek tőle puszit, megfogja a kis kezével az arcomat, és nyomja oda a kis száját Kép

Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 


LujziKép
Puszilkodás:Kép A Réka is ezt csinálja, de ő huncut, mert ha kérem nem ad, hanem a legváratlanabb pillanatokban, amikor ő úgy gondolja, hogy na most kiérdemeltétekKép
Apának is szokott, csak vele néha bajban van, mert van amikor szúr, na akkor tud csak igazán fintorogniKép
Kiváncsi vagyok a holnapi helyzetjelentésedre. Én már másodszor meneteltemKép
Most hozott apa a boltból újabb dobozzal, azt mondja, hogy van olyan is, hogy "zsírolvasztó", kipróbáljuk majd azt is, felváltva fogjuk iszogatni, csak olyat még nem hozott.

Ugye most már nem vagyok skótKépKépKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Kriszta!

A doki szerint már nincsenek meg a csomócskák.
Köszi,azt én is hallottam,hogy meghalt egy Rally-s.De a nevét nem tudtam.Most akart visszavonulni szegény.
A címem:tfildiko@axelero.hu

Meli!

Remélem,hogy az én bajom is rendeződik.

Az előbb úgy belecsípett az arcomba a lányom,hogy nagyon fáj.Most az a mániája,hogy tépi a hajam,belenyúl az orromba,számba.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Gergő itt trónol az ölemben, szóval most sem tudok írni, de megpróbálok később jönni. Tegnap este Apáé volt a gép, ezért nem jöttem.

Pusz:Kép

Orsi

avocado
 
 


Meli!
Dehogy vagy skót KépKép Remélem, nem haragudtál meg a poénért, én is kevesebbszer jönnék, ha többet kéne érte fizetni Kép
Puszi: apa borostája nálunk se arat mindig sikert Kép
Ti mind a ketten teáztok? Kép És te most milyen méretet akarsz elérni, 32-est ?? KépKép

Ildi!
Majd küldöm a történetet! Csipkedés: KépKép A hajhúzás nálunk is kedvenc!

Orsi!
Szia!! De most ne csak mondd !! Kép

Többiek????
Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 


Lányok!

Én lennék, de kaka a net, hol feltudok lépni, hol nem.
Ezt sem bizti, hogy el tudom küldeni. NAgyon mérges vagyoka szolgáltatóra most. A leveleim sem jöttek meg és nem mennek el sem Kép((

NA megpróbálom, hátha most elmegy. HA rendeződik itt leszek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!

Várom a történetedet.
Az én lányom még nem ad puszit,most irigykedem!!!

Most alszik a lány, délelőtt csak fél órát szunyókált.Biztos,hogy a foga kínozza.Csak jönne már ki!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Teszek fel képeket a lánykámról.

Kép

Kép

Kép

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!
Egy szegény asszony szól most hozzátokKép
Most értem haza a Corából, meg a Praktikerből, sikerült gyári állapotba hozni a pénztárcámatKépKép Elpakolok, aztán jövök.

Pusz
Vendég
 


Bea!

Mit vettél?
Mi is voltunk ma a Noémivel a piacon.Vettem finom sütiket.Islert,linzert,puncskockát,mákos pitét.1kilót vettem 800Ft volt.Isteni fincsik.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Édes rajta Noncsi!

Meli!

Te most a babaruházatra hajtasz? Hova a francba akarsz nég fogyni? Apának már csak egy csontváz marad!!!!!!

Krisz!

Puszilkodás: énmég nem kérdeztem, hoyg adna e , na majd kipróbálom. Tök édes lehet Eszter.


Orsi!
GYere is!!!!

Más: fluor: na ezen igazodjunk ki.
A védőnő szólt, hogy kéne Annának. A fogorvosunk helyesli. De ha túladagolod a fogak foltosak lesznek még rosszabb, mintha nem adnád. Kiváncsi vagyok, hogy mit fog majd mondani a gyerekorvos.

A védőnő mondta, hogy adhatok Annának kiflit.
mármint a végét.
NA én a kezébe nyomtam egy egészet. Aztán gyorsan el is vettem tőle, mert harapta volna, nem nyammogott. A fele kifli a szájában volt. Olyan hisztit levágott, hogy csak na, mert elvettem.


HAjni!
hogy kell ezt csinálni, hogy ne fulladjon meg?

Meg lopná apa bagóját az ablakból. MOndtam neki, hogy azt lássam meg, hogy még nem egészen 8 hónaposan rágyujt! Kép
A Metro újságot meg kiolvastuk, nem nagyon tudom, hogy mi az akciós, mert darabokban van.
Az ágyon pelenkáztam át, ott maradt a törlőkendő és lopkodta ki belőle.
Na ez az eredménye, ha nincs netem és ráfigyelek a gyerekre. Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Tündéri a lánykád! KépKépKép
Mail ment! Azért ezeket a sütiket nem kellett volna mind felsorolni, most csorog a nyálam! Kép

Bea!
Mi jót vásároltál??

Andi!
Kitartás! Csak rendbe jön a neted! Kép

Mi most fogunk ebcsizni, aztán megyünk a dokinénihez, aztán jövök! Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Bea!

Ezek szerint jobban vagy Kép
Már aggódtam!
De ha apénztárcát ki tudtad üriteni, akkor nagy baj nem lehet!Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


LujziKép
Dehogy haragszok!!! Ha visszaemléxel én kezdtem el ezt mondogatniKép
Igen, apa is issza a teát, gondolhatod milyen állapotok uralkodnak, aki a gyorsabb azé a budi, a másik meg toporoghat addigKép

Ildi
Gyönyörű a leányzódKép

Alig bírok írni, mert a Réka lefogja a kezemet. Tetszik neki nagyon.

u8j7hhhhf5tzb g666nnnz ub kg
Na ezt üzeni nektekKép

BeaKép
Hát nem volt nehéz művelet, igaz???

AndiKép
Fenyegesd meg őket.
Én pl tegnap kértem, hogy ennél a csomagnál is legyen hívószámkijelzés. Na, úgy jelzi ki ahogy én, de a csekkel meg majd kitörlöm a hátsómat!!!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Ildi!

34-36-s ruhamérettel ilyen sütiket lehet enni????? Imádom őket! Jó, hoyg olyan közel vagytok a piachoz.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Köszönöm a dicséreteket a lány nevében.

Andi!

Lehet ilyeneket enni,de ma rendes kaját nem nagyon fogok.
Édes lehet a lányod kiflivel a szájában.

Kriszta!

Nagyon imádom az édességeket.Inkább a többi kaját csökkentem.Amikor fogyóztam,akkor is ettem.

Meli!

A teától WC-re jártok?Mennyit kell belőle inni?Apának kellene fogyni.Mi a pontos neve?

Ildi
tfildiko
 
 


Na, félig kész vagyok, de elegem van, és leülök egy kicsit.
Nem vettem semmi extrát, csak kajákat, tisztítószereket, pelust stb. de jött velem anyósom, és kiidegelt.Kép Nincs vele semmi bajom, de ő már annyira más korosztály, hogy nincs igazán közös témánk. A Praktikerbe meg azért kellett menni, mert a fejébe vette, hogy kell vennünk egy új wc tartályt, mert a régi nem gazdaságos. Ebben igaza van, de tegnap Zolival ketten nem birtuk meggyőzni, hogy ha minden igaz, nyáron szétverjük a házat, kár most ilyenre költeni. De nem, az most kell!!! Mi meg úgy vagyunk vele, hogy egy forintot sem akarunk a házra költeni, jelenlegi formájában, mert tök felesleges. Na mindegy, vettem egy rohadt buditartályt, hogy csend legyen, legfeljebb leszedjük és visszarakjuk az újba.

Ildi!
Nagyon édes a lánykádKép

Andi!
Élek, de már 9-kor elmentünk, előtte meg Zsófit készítettem össze, mert ment a szomszédba.
Anna édes lehetett a kiflivelKép

Kriszta!
PusziKép Zsófi apának szeret adni, senki nem érti miért,mert apa mindig borostás, és nagyon szúrKép De úgy látom, a lányom rám hasonlít, én direkt nem engedem Zolit megborotválkozniKép

Meli!
Ha ennyire isszátok a mályvát, lehet, hogy jól fog jönni az a csekkKép

Többiek???

Megyek, pakolok továbbKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Köszi.
Hát,jó kis anyósod van.Miért szól bele a dolgaitokba?Közel laktok egymáshoz?
Ez az egy előnye van annak,hogy mi 330km-re lakunk a családtól.Nem tudnak beleszólni semmibe.
De azért jó lenne,ha közelebb lennének!

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

KözelKép Egy házbanKép A folyosó, a fürdő meg a WC közös, nekünk van két szobánk meg egy konyhánk, meg neki is. Szeretnénk áttépíteni a házat, beépíteni a tetőteret stb. Annyira, hogy az engedélyt bontásra, meg új építésére kérem, mert csak a négy fal maradna a régiből. Akkor neki teljesen különbejáratú lakrésze lesz. Csak még gyüjtögetünk egy kicsit hozzá, mert nem akarunk hitelt felvenni. Tehát a klotyó kérdés őt is érintiKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Most már értem.Szép WC-t akar az anyós.
Mi is gyűjtögetünk,mert lakást kellene cserélni.De így is kell felvennünk kölcsönt.Szegeden elég nagyok a lakásárak.Jó lenne építkezni,de a telkek 6 milliónál kezdődnek.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Én nem merekKép Nem tudom miért, de én még autót sem merek részletre venni. Pedig ki tudnám fizetni a részleteket, most. De mi van, ha??? Hülye hozzáállás, de félek az ilyesmitől.
Nálunk egy normális telek, ami belterületi 10-nél kezdődik, de ami igazán jó helyen van (ami nagyon ritka, mert azok már szinte mind be vannak építve) az 15 fölött. A frissen parcellázott faluszéli marhamenő lakóparkokban is 10-12, de én semmi pénzér nem laknák ilyen helyen. A puszta közepén áll 20-30 ház, sehol egy fa, minden a világvégén... Nem értem az embereket, hogy ez mért tetszik nekik?!

Többiek?

Pusz
Vendég
 


Bea!

Én is félek a kölcsöntől.Mindig azt mondogatom,hogy mi lesz,ha történik valami,és nem tudjuk fizetni.Akkor én is olyan vagyok mint te.
Itt a Szeged széli telkek vannak 6 körül,a belvárosi az nagyon durva.

Ildi
tfildiko
 
 


??????????
Vendég
 


Sziasztok!

Nem volt netem és még mindig csinálják, de most fel tudtam lépni.
Mi lassan megyünk fürödni, aztán leszek csak.

Bea!

Mi ez a sok kérdőjel? Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


Hú de keveset kellett olvasnom!

SziasztokKép

Karcsi Gergőzik, így kicsit idejutok, de valószínűleg mára ennyi lesz. Akarok már végre egy kicsit hímezni este, mert végre ki van nagyítva a mintám, így látom is, hogy mi-merre-hogyan.Kép

Ildi
Nagyon cukik a képek!Kép

Bea
Én is tök ilyen vagyok, soha semmit nem vettünk hitelbe, nagyon utálom! De engem az is zavart, hogy mennyivel többe kerül akkor, inkább összegyűjtöttem a pénzt és akkor vettük meg. Csak egy háznál ez kicsit nehezebb jól tudom.Kép
Az alma miatt akkor majd szólok, mert mindenképpen kell!

Beszéltem ma a védőnéninkkel a hozzátápiról és mivel bőven van tejem azt mondta, hogy a második félévben is csak kóstolgassunk, jó sokáig csak almát adjak Gergőnek és azt sem kell sokat. Szóval mivel én jó sokáig szeretném szoptatni, ha lehet 2 éves koráig, megfogadom a tanácsai.Kép Ma megettem az egyik próbának vett bébikaját, banán-alma volt, nekem nem ízlett.Kép De úgysem kell egyelőre ilyet adnom.Kép

Most mennem kell, kiderült hogy át kell szaladnom Anyukámhoz.

Mára ennyi voltam, mindenkit nagyon puszilok!Kép

Orsi

avocado
 
 


Most van egy kis időm,és nincs itt senki?

Orsi!

Köszi.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik mmár működöképes vagyok és mindenki eltünik.

MA nem lett a taliból semmi, mert nem tudtuk összehozni Kép Itthon kinlódtam Kép

Szép estét mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Én vagyok, bár ezer dolgom lenne, de nincs kedvem megmozdulniKépKép Rendesen lefárasztott ez a mai nap.
Van még itt valaki?
Pusz
Vendég
 


Valami van a nettel, mert az előzőt kb. három perc alatt küldte el. Mindegy én vagyok, ha jön valaki, írni is próbálokKép
Vendég
 


Valami van a nettel, mert az előzőt kb. három perc alatt küldte el. Mindegy én vagyok, ha jön valaki, írni is próbálokKép
Vendég
 


Ez hülye...
Vendég
 


Szia Bea!

Jól vagy már?
Itt sincs rendben azért minden a nettel. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisz üzeni, hoyg ma már nem lesz, mert megint nincs netje. Nem tudom mi van ma a világhálóval Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hátha eltüntetek, akkor megyek alukálni. Szép álmokat mindenkinek!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Miután mindjárt holnap lesz ezért Beáéknak reggelre :

Kép

Reggel korán elmegyünk vásárolni, de utána leszek ezerrel!!!! Remélem, hogy a net is működni fog.

Puszika Mindenkinek!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt hétalvók!

Itt mindenki alszik?Kép
Mi lassan megyünk vásárolni. Utána leszek.
Pusz:Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: