[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Ildi!

HA a Corában veszed meg jobban jössz ki, mert a 72 db az kétezer valahányszáz forint volt. Amit a Tescoban néztünk az meg mire összerakod csak a fele lesz, ugyanannyiért Kép

Számlánk az bőven van, ha nem is rezsi. Tudod a sok teherautó... Kép

Orsi!

Édes lehetett a fiad. A védőnőnk volt ma elájulva Annától. Annyira produkálta magát, hogy csak na.

NA megyek lefekszek, mert a gyomromtól kész vagyok Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


LujzikaKép
Adjál sok-sok gyógyító anyai puszit Eszterkének!Kép Úgy meg tudja őket viselni, hogy az ember szíve megszakadKép

Andi
Nem irigyellek!!! Dokihoz mikor mész??? Mert ha nem múlik, ne játszál vele, tessék menni!!!
Mit produkált Anna a védőnéninek???
Mi holnap megyünk, kiváncsi vagyok mekkora a leányzó és mennyit nyomKép

Ildi
Atyagatya, ennyi lóvét kiadni számlákraKép

Kika
Megvolt a nagy séta??? Mi is csavarogtunk egy nagyot, isteni idő volt! Még holnapra is ilyet mondanak, aztán jön a tél...Kép

Orsi
Séta kettesben:Kép
Vásárlással én is így vagyok, mindig elfelejtek valamit, ezért szoktam az utóbbi időben inkább összeírni, úgy kissebb az esély arra, hogy kimarad.

Ma a napom 80%-a azzal telt, hogy a kiságy alatt hasaltam és szedtem össze a játékokat, meg a cumit, mert állandóan kidobálta a Réka a kiságyból és jókat vigyorgott rajta, plussz a zokniját huzogattam állandóan vissza a lábára, mert mindig leszedi!
Mi is egyzoknissak lettünkKép

Ja és a nap fénypontja!! Sikerült elintéznem a Matávos dolgomat, hurrrrrrráááááááááKép Majdnem egy hétbe telt! Még várjak, három munkanapon belül aktíválják is a kívánságomatKép Nem kapkodják el az biztos!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Hugikám!

NAgyon boldog szülinapot kivánunk!

Kép

Meli!

Vigyorgott végig, átkéredzkedett hozzá, felállt stb. nagyon édi volt.
Dokihoz muszáj lesz, mert baromi szarul vagyok.

Anna is felsirt egész éjszaka, de nem ébredt fel csak én. Szerintem megint a fogával kinlódik. Kép
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Andi!

Akkor tényleg menj a dokihoz!
Sajnálom,hogy te sem aludtál valami jól.

Meli!

Édes lehetett a lányod,ahogy dobálta ki a játékokat.
A Noémi utálja a zoknit.Addig szórakozik,míg le nem rúgja.Eddig jó volt,mert olyanok voltak a ruhái,hogy volt lábrészük.De a következő ruhaméretnek már nincs.

Hugi!

Boldog születésnapot kívánok!


Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

A mi éjszakánk most egész tűrhető volt, csak egyszer köhögött fel Eszterke, megitattam, aztán magam mellé vettem, azóta tök nyugisan alszik Kép Egyelőre úgy néz ki, láz sincs (kop-kop-kop) Kép

Hugi!
Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is!!! KépKépKép
Apa még mindig gyes-en van ???

Andi!
Sipirc a dokihoz, nehogy valami komoly bajod legyen!! Kép
Az új dokinéninek tetszett Eszterkém, hogy először látja, mégse sír! Kép Az meg nekem tetszett, hogy úgy vizsgálta, hogy tündérkém az ölemben lehetett Kép Bezzeg Heidi-Leidinél mindig az asztalra kellett fektetnem, persze, hogy sírt Kép

Meli!
Tartok tőle, hogy az én puszijaim most nem gyógyítóak, lehet, hogy tőlem kapta vissza a lánykám a torokgyuszit, így most én is iszom a szirupját KépKép
Gratula az ügyintézéshez!!! Kitartást a játék-szedegetéshez Kép

Ildi!
Én még kaptam 80-asban is olyan rugikat, amiknek van talpa, eddig elég kevés olyan ruhánk volt, amihez zokni kellett volna, meg most az itthoni ruházatunk body-harisnyagatyó Kép

Bea!
Aranyosak a képek, a vasárnapiak is !! És mi van a te képeddel ???

Hajni!
Köszi a megoldást Kép
Otthon derült ki, hogy a D-vitamint 2 hónapos kor után csak minden másnap kell adni, mi adogattuk minden nap szorgalmasan! Lehet, hogy ezért nőttünk ilyen nagyra ?? Kép

Kika!
Hát jó bunkó volt a doki, szó se róla, meg is köszöntem neki Kép De lehet, hogy ez most arra volt jó, hogy megismerjük a másikat is Kép
Én se merek itteni friss gyümiket adni, egyelőre maradunk az üvegeseknél, aztán majd nyáron úgyis kapunk anyósoméktól bio-gyümit Kép

Eve!
Nagyon eltűntél Kép Ugye nincs semmi gond ???

Orsi!
Jó lehetett a csavargás Kép Irigyellek nagyon a vezetésért, meg mindenkit, aki tud autózni. Tegnap nekem is jól jött volna!

Remélem, ma már többet tudok jönni, mert ez azt jelenti, hogy a tündérkém is jobban lesz már KépKép

Szép napot mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


SZia Krisz!

Nekünk minden nap kell adni a D vitamint egy cseppet vagy 2 naponta kettőt. Direkt szól a doki néni. De mondta, hogy ez gyekefüggő.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Hugi,
Boldog szülinapot!Kép

Lujzika,
Jobbulást Nektek, ma már biztosan jobban lesz és az alvás szinte mindenre gyógyírKép

Andi,
Ez már nem trféfa szerintem keress fel egy dokit. Max. azt mondja bekaptál valami vírust, de lásson orvos!!!!!!!!

Tegnap ízlett Annának a sütőtök-krumpli verzió és a gyümi is változatlanul megy, ha így haladunk kiváltunk lassan két tápis étkezést??????Kép Nem is merek belegondolni.

Meli,
Jó szolgáltató ez a matáv ha egy hétbe kerül míg elintéz az ember valamit, nekem négy napba kerül míg egy egyszerű infot megtudtam, azaz, hogy mennyi lesz a tf számla úi. elfelejtettek csekket küldeni.

Most el mert ébredés van, pusz
K
kika
 
 


Andi!
Nem tudom, nekem azt mondta a dokinéni, hogy 2 hónapos korig naponta, aztán csak 2 naponta. De úgy tűnt, hogy ez általános. És ez is csak úgy derült ki, hogy írattam még egy üveggel, mert nyárig ez az üveg már nem tartott volna ki.
Gyomrod???

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Örülök,hogy jobban van az Eszterke.
Te is gyógyulj meg!
Hány fok van a lakásban nálatok?
Mi még csak most kezdtük a 74-es méretet használni.Van amelyiknek van lába,és van amelyiknek már nincs.
Nekünk minden nap kell adni a D-vitamint.

Kika!

Örülök,hogy ízlik az Annának a tök-krumpli.Ez nálunk is jöhet.Mennyit evett meg belőle?

Lányok!

Ti milyen gyümiket adtok?Én adom:alma,s.barack,őszib.,körte,banán és ezek keveréke.


Ildi
tfildiko
 
 


Jó reggelt!

Látom lassan előkerül mindenkiKép

Hugi!
Nagyon boldog szülinapot!!!Kép UtolértélKép

Kriszta!
Örülök, hogy jobban van Eszterke!Kép Nálatok bonyolult dolog az orvos váltás?
Milyen képre gondolsz???

Kika!
SütőtökKép Szinte minden gyereknél ez a Joker!

Andi!
Gyomrodnak jobbulást! Mi is a fogunkkal nyűglődünk, de nem túl vészes, csak kicsit hisztisebb a drágám.

Hajni!
Ha már előbújtál téli álmodból, legalább gyere gyakrabban!

Meli!
Anya-szolga állományba lépett?Kép MatávKép

Ildi!
KozmikusKép A számlákat pedig ne is emlegesdKép Tegnap szabadultam meg a komplett GYES-emtől a postánKép

Orsi!
Szólj nyugodtan, ha aktuális!Kép Ügyesek vagytok!

Hol bujkál az ünnepelt? Meg Eve?

Pusz
Vendég
 


Kép

Ez most nagyon tetszikKép
Vendég
 


Bea!

Mennyi gyest kapsz?Én gyeden vagyok,és még nem tudom,hogy mennyi pénz.Dec.24-ig gyás-t kaptam.
Jó a kép,nagyon.
A lány alszik,én meg takarítok.Te mit csinálsz?

Ildi
tfildiko
 
 


Húúú Lányok!

Olyan boldog vagyok!! Kép Az én kis tündérkém teljesen láztalan (36,5 popsiban) !!! KépKépKép A kedve is jó, nevetgélünk!! Kép
Egy picit még köhög, de a szirupot nagyon ügyesen megitta!

Kika!
Köszi! Kép Remélem, most már egyenesben vagyunk (kop-kop-kop)! Kép

Bea!
Amire azt írtad, hogy Zsófi hasonlít rád, csak nem tudtad felrakni!
Orvosváltás: nem bonyolult, csak azt kell megjegyezni, hogy ez a dokinéni mikor rendel, mert ezután már csak hozzá szeretnénk menni! KépFogacska: csak előbújik végre! Kép
Ez a kép nekem is tetszik! Kép

Ildi!
Rezsi: én most nem panaszkodom, mert itt a fűtés és a víz átalány, a villanyt fizetjük óra szerint, és idáig mindenestől (ebben a telefon és a garázs is benne van) belefértünk havonta 25 e-be Kép De szegény anyukámék mostani otthoni gázszámlája kb. 40 e lesz Kép

Többiek????

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 


Ildi!
26000 valamennyiKép Nem is tudom pontosan. A biztosításra, az internetre, meg a dekóderre pont elég volt.
Kép
EztKép

Kriszta!
De jó!!!Kép
A képet elfelejtettem mondani apának, mert mire hazaért már itt voltak a Kuniék, és totál kiment a fejembőlKép Nem tud nekem valaki segíteni? Bescanneltem a képet, de le kellett kicsinyíteni, mert úgy nem engedte. Na, megmutatom mit csinál, aztán ha valaki tudja, hogy mit csináljak vele, az sikítson!!!

<!--attachment: TMP33-145423.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*133.1**TMP33%2ebmp --><center><pre>
Kép
TMP33.bmp (133.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

Pusz
Vendég
 


Basszus, ez működikKép Na, csak ennyire vagyok hülyeKép
Vendég
 


Bea!
Tényleg nagyon hasonlít! KépKépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


Bea!

Nagyon szép baba voltál.

Kriszta!

De jó,hogy jobban van az Eszter!
Hát,akkor ti nem sokat fizettek.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Bea!
Látod, milyen dinka vagyok? Azt én nem is írtam, hogy milyen szép baba voltál! Pedig ám !!! Kép
Még mindig mosogatsz???

Ildi!
Most tényleg nem sok a rezsink, bezzeg otthon mennyi volt Kép!

Többiek ????
K.

Kép
lujzika
 
 


Köszi csajokKép
Nem, már nem mosogatok, most ZsófizokKép Lassan ebédelünk, aztán ha elaludt, jövök!
Pusz
Vendég
 


SziasztokKép

Én a gép előtt ebédelek, hogy vissza tudjak olvasni....
közben Gergő felébredt, így írni már nem fogok tudni, majd csak később. Fél órát aludt a Drágám.KépKép

PuszikaKép

Orsi

avocado
 
 


Én most elhúzok a fodrászhoz, de utána jövök.

Orsi! jó étvágyat! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Az én lányom még alszik.A tiéd?Mit ebédeltetek?

Ildi
tfildiko
 
 


Orsi!

Jó étvágyat!

Andi!

Szép legyél ám!Mit csináltatsz a hajaddal?

Ildi
tfildiko
 
 


Orsi!
Jó étvágyatKép

Ildi!
Zsófi is alszikKép Mi ma tököt ettünk, az a kedvenceKép Ti?

Pusz
Vendég
 


Bea!

Nálunk a tök a minden.Még nem tudom,hogy mit kap.Mi fél 2h körül ebédelünk.Még ki kell találnom,hogy mit eszünk.Lehet,hogy ő is tököt.Tele a szekrény kajcsikkal.
Megyek,mert felébredt.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Na szép lassan csak előkerül mindenki, vagy majdnem mindenki KépKép!

Bea!
Már egy csomószor akartam kérdezni, csak mindig elfelejtem, te mikor voltál benn a Barossban ???

Orsi!
Jó étvágyat! Kép Amúgy én is a gép előtt szoktam kajálni, ha apa nincs itthon Kép

Andi!
Aztán szép legyél ám Kép!! Kép lesz ???

Ildi!
Ti mit ebédeltetek? Mi is az előbb ettünk, de ez nem igazán jön be a kisasszonynak (borjúhúsos papi) Kép

Kika!
Tőled is mindig elfelejtek kérdezni valamit: mi újság Bajorországgal???

Aztán az eltűntek:

Hajni!
Te vagy az egyetlen, akit személyesen is ismerek, erre eltűnsz nekem??? Még mindig tartozol a beszámolóval, hogy tetszett Tominak a kisvasút??? És a kis kolléganőnk hogy van??? KépKép

Meli!
Gondolom, neked még a skót programod van Kép, de már nem sokáig, és remélem, te is többet jössz utána Kép

Hugi!
Te talán a Gyed-szindrómában szenvedő apát ápolgatod??? KépKép Remélem, más gond nincs! Kép Legalább a szülinapodon előkerülhetnél!!! Kép

Eve!
Ugye nálatok sincs semmi gond ???

Rami!
Újabb vendégek jöttek ??? Kép

Na most aztán előkerülni, irgum-burgum !!! KépKép

Nálunk minden rendben (kop-kop-kop), de tündérke még mindig az én ágyamban honol, biztos, ami biztos. Holnap már kihozom a dühöngőjébe, ha nem lázasodik be újra (nagyon remélem!!!)

Puszi mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Hali!

Végre aktív a szolgáltatás, amit kértem, szóval mégegyszer hurrrrrrrráááá!Kép

KikaKép
Na látod, hogy szépen lassan belejön a leányzód a bébihamik pusztításábaKép Mi két tápinál tartunk és "észrevétlenül" átállt a Réka egyik napról a másikra a napi 5 étkezésre
Most így néz ki a napunk:
9h körül tápi
12h főzi, vagy husis hami
3h gyümi
6h tejpép
9h tápi
Általában hajnalban (6h körül) fel szokott ébredni, iszik 100ml teát és alszik tovább 9h-ig.
Az alvókáját tőlem örökölte!

AndiKép
FodrászKép Én ma rendeltem meg apától a hajfestéstKép Állítólag este megcsinálja, hát remélem, muszáj lesz neki, mert akkor én meg nem vágom le a hajátKépKépKép

IldiKép
Mi sütötök-burgonyás hamit ettünk és életében most először befalta az egész üveggelKép Leesett az államKép

BeaKép
Félelmetes, hogy mennyire egyformák vagytok/voltatokKép

HugiKép
Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok!

LujziKép
Örülök, hogy sikerült végre normális dokinőt találnotokKép és annak, hogy Eszterke láztalan. Egyébként a dokink azt mondja mindig, hogy ha elkap valami vírust a gyerek, akkor ugyanazt már nem kaphatja be mégegyszerKép

Voltunk védőnőnél: 6700g és 67 cm. Olyan szövegelést levágott a védőnőnek, hogy az csak lesettKép

Na megyek enni, mert apa már reklamál, éhes a Drágám nagyon!Kép

Puszi:
Meli
Bnm
 


Kriszta!
Hogy te miket tudsz kérdezni!Kép De a kedvedért előkerestem a zárómatKép Tehát, június 18-tól 26-ig.
Örülök, hogy jobban vagytokKép

Meli!
Akkor már nincs kifogás, hogy miért nem jösszKép Zsófit tényleg nem tudnám letagadni, az más kérdés, hogy nem is akaromKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!!

Eléggé nyomasztó napjaim vannak, így nem nagyon van kedvem írogatni.

Utólag is sok boldogságot a hófordulósoknak, Huginak meg boldog szülinapot!!!Kép

Kriszta,
azóta is nagy kedvenc a kisvasút, már vettem hozzá 15 perces tölthető aksit is, így egyfolytában játszhat... Mégegyszer köszönjük szépen!!!Kép

H.
nalika
 
 


Meli!
Egyszerre írtunk! Akkor most már tessék jönni!!! De előbb apát megetetni Kép
A mi kajáink is kb. így néznek ki, azzal a különbséggel, hogy nálunk de. van gyümi.

Bea!
Akkor a koriban nem találkozhattunk, mert én egyszer novemberben voltam 3 napig, aztán május 23-tól 4 napig, aztán jun. 7-től 12-ig. Neked ki a dokid??

Hajni!
Végre valahára KépKép Nem a köszönésért kérdeztem, hanem kíváncsi voltam, hogy tetszett neki KépKép Örülök, hogy sikere van Kép Még mindig előttem van a pofija, amikor jobban megijedt a kutyánktól, mint tőlem, és engedte, hogy felvegyem KépKép!
Mi a baj???

K.

Kép
lujzika
 
 


Hajni!
Baj van? Nem szoktál te ilyen rosszkedvű lenni!Kép

Kriszta!
Én nem ott szültem, hanem Kistarcsán, a dokim is ott van, csak elment szabira, a köcsög osztályvezetőnek meg túl problémás voltam, ezért lepasszolt a klinikára. Amikor visszajött az orvosom, visszahozatott Kistarcsára.

Pusz
Vendég
 


Hajni!

Mi a baj?

Kriszta!

Én mindig itt eszem.Csak akkor nem,ha a férjem itthon van.Mert olyankor ő ül itt,ritkán enged ide.
Mi jót ettél ma?
A Noémi sütőtököt evett.(Univert)3 perc/üveg továbbra is.Annyira imádja,megérem kikaparni az üvegből.

Meli!

Látom,hogy a tök nyerő mindenkinél.
Örülök,hogy megevett a lánykád egy üveggel.
Milyen jó alvókája van a lányodnak!!!Na,és nagyon szépen fejlődik.Milyen méretekkel született?

Ildi
tfildiko
 
 


Meli!
Tényleg jó az alvóka, de szerencsére azzal nálunk sincs gond Kép De nálunk apa alvókáját örökölte Kép

Bea!
És a klinikán ki foglalkozott veled??

Ildi!
Hát csak hideget! Tudod, a cipész cipője mindig lukas Kép Apa hétvégén szokott főzőcskézni Kép De én elvagyok a hideggel is Kép
A sütőtök nálunk is nagyon bejön Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!

Én ritkán eszem meleg kaját.Most a sajtos kifli nálam a menő és a vaníliás puding.Na,és a Pöttyös Túró Rudi.
Te ma mit ettél?

Ildi
tfildiko
 
 


Kriszta!

Dr Lázár nemtudom mi. Egy fiatal kedves, szemüveges doki, aki mint később kiderült, Kistarcsán volt gyakorlaton, amikor még az én orvosom volt az osztályvezető. Ezt az én orvosom mondta, miután visszahozatott. Aztán az is lehet, hogy csak azért volt ilyen kedves, mert ismeri az orvosomat...nem tudom.

Pusz
Vendég
 


Ildi!
Vettünk a Metro-ban olyan zsömit, amit be lehet mikrózni, és abból szendvicset. Édességet mostanában inkább kihagyom, mert jó lenne fogyni egy kicsit (bár ehhez a zsömi sem igazán járul hozzá Kép)! Míg otthon voltunk, sikerült leadni 3 kg-ot, de persze most nem megy le egy deka sem, de legalább nem híztam Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Én meg épp vaníliás kalácsot tömök a fejembeKép Csináljátok itt nekem a lelkiismeret furdalástKépKép
Pusz
Vendég
 


Bea!
A Lázár doki vizsgált engem is, egyszer ügyeletben, de velem is nagyon rendi volt. Azt mondta, ha bármi gyanúsat érzek, inkább jöjjek, mint hogy baj legyen Kép
Tömném én is, ne félj Kép De nagyon irígylem ELTŰNT HUGIKÁNK max. 36-os gatyáját Kép Bár nekem olyan soha nem volt KépKép A legkisebb nadrágom 38-as volt, de már akkora se lesz soha Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

YESYESYESKépKép Anna ma a sütőtök-burgonyás változatra ismét igennel szavazottKép olyan szintem, hogy 10 dkg-ot be is nyomott, na többet már nem mertem neki adni mert tegnap úgyebár mégcsak kóstolgattuk szép is lett volna ha ma már egy üveggel eszikKép
Hiába igaza van Andinak Kép kicsit be kellett csapni, nagyon picike cukor azért dukált hozzá, elfogadta teganp ma pedig már nem kellett a cukor bele. Köszi még1x AndiKépKép

Lujzika,
Lassacskán kiderül ha van info értesítelek.Kép

Ildi,
Hipp-nek a sütőtök burgonyás változata. Para anya vagyok én merek neki piacit adni, mert lehet, hogy bio a nénikék szerint, de ha a szomszéd már műtrágyázza a földjét akkor az esővíz belemossa a talajba a műtrágyából származó nitrátot/nitritet és az akkor már nem bio.

Hajni,Kép
Mi a baj?????

K
kika
 
 


Ildi, bocs én nem merek a helyes szófordulat. ElírtamKép
K
kika
 
 


Kriszta!
Ilyen kicsi számokat ne is írj nekemKép Fénykoromban is 40-es volt, most meg nem is tudomKép 10 kg plussz az hányas méret???Kép
Te miért voltál bent többször a klinikán?

Pusz
Vendég
 


Kriszta!

Nem sok kalória van egy zsemlében.(150 Kcal)Eheted nyugodtan.Mennyit akarsz leadni?
Nem akarlak elkeseríteni,de az én méretem 34-es és 36-os.De én pici vagyok.

Bea!

A kalács sem rossz.Én a fonottat szeretem nagyon.De persze mértékkel csemegézem.

Kika!

Én is az üveges kaját adom,az tuti rendben van.
Holnap már megeheti az egészet az Anna.Örülök,hogy ízlik neki.

Ildi
tfildiko
 
 


Kika!

Bocs,de látom,hogy 2-szer írtam,hogy az egészet.
Már írni sem tudok,butulok...

Ildi
tfildiko
 
 


Kika!

Közben rájöttem,hogy kell javítani.De az előzőt nem tudtam törölni.Bocs!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Csak egy beköszönésre jöttem.
Lekötöttem a gépemről a netet erre a hétreKépKép
Ez bevált igy most tudok tanulni. Vagyis inkább olvasni a könyveket.De a szememen be aztán marha gyorsan elpárolog, mert nem emlékszem semmire!KépKépKép
Most is csak anyagért jöttem fel a netre.Kép
Na puszi minden anyucinak és babucinak!
Hétvégétől már jövök rendesen reszkessetek!KépKépKép

É.
eve
 
 


Kika!
Várom nagyon a tudósítást! Kép

Bea!
Azt se tudom, az enyém hányas méret Kép Van M-es pizsamám, L-es és XL-es nadrágom, 40-es bugyim, szóval ez is olyan, mint a babaruhák méretei. Nekem is 10 kg plusszom van Kép
Klinika: novemberben részleges méhlepény-leválással voltam bent, májusban Eszterkém beriasztott 10 perces keményedésekkel, de persze aztán leállt, aztán meg szülni voltam !

Ildi!
Az a baj, hogy cm-re én is kicsi vagyok (156), de pocak alatt feljött rám több, mint 30 kg (nagyon sokat kellett feküdnöm, meg hát a hormonkezelések is betettek), és eleve 60 kg-ról indultam, az igazi "versenysúlyom" pedig 55 kg körül volt. Most már annak is örülnék, ha a 60-at elérném! Ahhoz még 10 kg mínusz kéne Kép

Eve!
Jó tanulást neked! Mikor vizsgázol??

Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 


Éva!

Jó tanulást neked!

Kriszta!

Te jó ég!Jó sokat voltál a klinikán.Engem nem fektettek be,pedig a 33.héttől 5-10-20 percenként keményedtem.A 36.héten be is mentem,mert azt hittem,hogy szülök.De a 41.héten lett belőle baba.
Biztos,hogy hamar lefogysz.Nem olyan sok az a 10kg.Én 8kilót híztam a terhesség alatt.Igaz,hogy én csak a 33.héttől feküdtem.A doki meg is dicsért,hogy csak ennyi jött fel rám.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Én szinte félidőtől keményedgettem, szednem kellett a Magne B6-ot is. De a beijesztés nekem is már a 36. héten volt! Mivel ez egy vasárnap hajnal volt, a szülőszobán kötöttünk ki, kaptam is egy injekciót, azzal, hogy ez vagy teljesen leállítja a fájásokat, vagy beindítja a szülést. De leállt, viszont azt mondták, hogy a szülőszobáról nem engedhetnek simán haza, így bent kellett maradnom 4 napot Kép
A többieknek nem újdonság, de te még biztos nem tudod, Eszterke nekünk az 5. beültetés-kísérletünkből született. Sajnos az első 3 hónapot szinte végig kellett feküdnöm, mert vérezgettem az elejétől fogva Kép Közben volt ez a részleges méhlepényleválás-dolog is Kép Szóval nem volt egy egyszerű pocakosság, de most már teljesen mindegy. Lényeg, hogy itt van a kislányom! KépKép És ehhez képest mi az a 10 kg?? Kép

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

előkerültem Kép
Ti meg fogadjunk eltűntök Kép De akkor kaptok.
Senki nem kiváncsi rá, de leiromKép : voltam a Méédiába fényképekért,, csináltattam egy nagyot is képnek a falra (Azt amelyiket felraktam, hogy Anna piszkálja Ginót) Szuper lett, megy a nyaralóba disznek, már keretben is van!Kép

Onnan forász és egyben pletyiparty.
Utána haza, de volt egy maratoni beszélgetésem telefonon.

LAssan megkerül mindenki! Végre!
Remélem, hogy Hugika is előkerül végre!Kép

Hajni!
NAgyon várjuk ismét az irásaidat!Kép

Bea!

Zsófi tiszta Te vagy.Kép

Milyen nadrág méretekről beszéltek megint? 36? Kitagadni!!!! Kép Kép Kép

40-42 az igazi Kép ( sajnos)

Kika!

Örülök, hogy sikerült a tököt elfogadtatni. Mondtam, hogy nem biztos, hogy jó amiket irok, de nekem bejöttek. egy próbát megér. Persze ez nem jelenti, hogy mindent jól csinálok. Menj a kis fejed után és akkor nem lesz baj!

Melink is van délután 1/2 2 kor! Hurrá!!!!! Éljen a MAtáv!!!!! Kép

Ildi!

Akkor is vékony vagy, még ha kicsi is vagy!

Krisz!

Rajtunk legalább van mit fogni Kép

Éva!

Hétvégéig kimenőt adunk, utána gyere ezerrel!!!!!

Orsi!

Remélem vacsi helyett meg irni fogsz Kép

RAmi?

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!

Hú,akkor ez nem volt egy egyszerű terhesség.De jó hogy sikerült!Az a 10kg nem számít.Lényeg,hogy van egy gyönyörű lányod.
Nekünk elég hamar összejött a Noémi.A nyáron terveztük el,hogy már jó lenne egy baba,és októberben már terhes is voltam.

Andi!

Milyen lett a hajad?
Bizti,hogy nagyon jó lett a kép.Majd megnézem.
Azért van rajtam is mit fogni.Kitagadsz?

Jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: