[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Igazad van,hozzá kell szoknia a zöldségekhez is.
Majd több nap kínálom neki.De azért a hét 5 napján gyümiset kap,na és tököt.
Apa elment a buszra a csomagért.Anyuék tegnap disznót vágtak,és jön a sok finomság.Paradicsomos húsos káposzta,sült máj,husi,hurka,tepertő,kenőmájas,süti...És még biztos rakott bele valamit.Akkorát eszem,ha az apa hazaér.Egész nap erre vártam,alig ettem valamit.De most pótolni fogom.Most két napig nem fogok főzni.
A Noémi alszik.
Képzeld,ma párszor már hasra fordult.De nem tartott sokáig az örömöm,mert nézelődött kb.fél percig,és már vissza is fordult.Ez a gyerek nem fog mászni,kezdek aggódni.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Nekünk is nagyon fehérlik a fogunk.De nem akar kibújni.
Jó,hogy nem nyűgös az Anna.A lánykád kb.hány órát alszik egy nap?

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Ildi!

Fog mászni ne aggódj!Kép ÉS előbb utóbb rájön, hogy jó hason. Figyeld csak meg majd. Kép

Hú micsoda kaják! Kész vagyok!

Anna ma kb 1/2-3/4 órát aludt. Most aludt el, de ez sem lesz több, mint egy fél óra.

Szerintem hétvégére kinn lesznek a fogak nálunk. Már fehér teljesen,csak még nem ütött át. De se hasmenés se semmi nem kiséri. Az az egy ami már kinn van felül, az jó széles.

KAja: később kénytelen leszel eröltetni egykicsita zöldséget, mert a gyümölcs nem ugyanaz, mint a zöldség. Próbálkozz, hátha megszokja. Valszeg a gyümölcs édesebb és azért izlik neki jobban. Max csapd be egy pici cukorral a főzelékben és utána apránként hagyd el. Mi a teával csináltuk igy és most már a vizet is megissza.
Próba szerencse.

Megyek, mert apa palacsintát süt Kép
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Andi, írtam emilt. Palit mi is kérünk. Kép

Anikó, köszi, hogy eszedbe jutottunk. Kép

Ildi, Noéminek nagyon boldog félévességet kívánok! Kép Tényleg, hogy becézitek?

többieknek is puszi.Kép

Ramcsi
chello
 
 


Andi!

A palacsinta sem rossz.Imádom a túrósat.Olyat is csináltatok?
Már nagyon várjuk,hogy másszon.
Hát,akkor az Anna ma nem sokat aludt.Mit csinált egész nap?Ő is szokott nyűgös lenni?

Ramcsi!

Köszi.
Szoktuk mi is becézni.(Noncsi,Nonó)De legtöbbször Noémit mondunk.És ti?Ha lesz egy kis időd,írd már meg,légy szí,hogy miket szeret enni,hogy telik el egy napotok.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok,

Minden ünnepletnek sok boldogságot!: )Kép: Ramcsiéknak, Lujzáéknak, Beának és Ildinek. remélen nem hagytam ki senkit és nem kavartam el senkit.Kép

Meli,
Én a hozzátáptól fogok megőszülni. Nem kell a lánynak a zöldségKép
Sem a krumpli sem a srépa.Kép
Segítsetek ötletek, trükkök. Kóstoltattam, tolta kifeé a nyelvével, majd utána már fújta mint nyál buborék kifelé, végül már anya is s.répás voltKépKép

Viszont van újabb szokásunkKép Azt aki felveszi jól megtapizza:o Orrát, szemét nyomogatja majd a hosszabb a haja jól megcibálja, és a legédibb, hogy felfedezte a lábát és tiszkolja a szájába befelé, néha úgy néz ki mintha tényleg nem kapna a gyerkőc kaját annyira cuppogtatja.

Na most el majd jövök.
Az oltsáokat (5 hós) most rosszabbul viselte, két napig ölbebabab volt és nagyon sírós, de most már túl vagyunk rajta.
pusz
kika
 
 


SziasztokKép

Ildi
Gratula a fél évhez!Kép
Kép
(Tudom, hogy újévi ez a Micimackó, de olyan cuki.Kép)
Gergő nap közben 4x eszik, általában 9-13-16.30, vagy 17 és 20, vagy 20.30, aztán eszik éjjel valamikor 1-2 között és hajnalban 5-6 között. Nyűgösnek szerencsére ritkán nyűgös, általában ha fáradt, mint most is.Kép Amúgy tündér baba!Kép A múltkori napot a frontnak tudom be, az elég gáz volt.Kép Sajna frontérzékenyek vagyunk, meg szerintem a foga is készülődik. Sajnos nem tudom megnézni, mert állandóan odadugja a nyelvét.Kép

Andi
Te hogy nézed meg a fogát? Én kézzel érzek valamit lent a jobb oldalon, de megnézni nem tudom.

Voltunk ma mi is egy jót sétálni!Kép Szuper ez a tél, olyan jó lenne, ha így maradna!
Aztán ebéd után BricoStore, végre megrendeltük a fürdőszobatükröt, meg Karcsi Apukájának a képeire keretet, meg egy régi tükörre keretet. Remélem szépek lesznek, majd hozok képet.

Van egy pár új Gergőről is, bocs hogy megint sok.Kép

No CommentKép
Kép
Kép
Kép

Most már tényleg nem tudom, hogy akkor mit is akar.Kép Trombitás, zongorista, esetleg fuvolista lenni?Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ezek pedig ma készültekKép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Jaj, tényleg! Hozzátápi!
Kérdésem lenne!

Már beszéltetek itt róla, de azért adjatok már nekem tanácsot! Gergőnél fél évesen akarom elkezdeni próbálgatni a dolgot, csak nagy gondban vagyok! Fogalmam sincs, hogy a zöldségek és gyümölcsök, amit az Auchanban, vagy esetleg a Gödöllői piacon lehet kapni, honnan származnak, mennyire vegyszeresek.Kép Nézegettem a Hipp kajákat és elég megbízhatónak tűnik nekem. Csak olyan rossz, mert almát, banánt, répát, krumplit azért csak szerettem volna Neki frisset adni, de most nem tudom, hogy nem jobb-e a bébikaja, az tuti bevizsgált és nem vegyszeres.
Szerintetek?
A Hugicámtól még üvegreszelőt is kaptam ajándékba, erre nem is fogom használni?Kép

Légyszi adjatok tanácsot!

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Élek még én is, de az elmúlt pár napom nem volt egyszerű... Nemrég értünk haza apuéktól, Zsófi alszik, szegény elég nyűgös, jön a második fogaKép
Én meg nagylány lettemKép Visszasírom az elmúlt 14 hónapot!!!

Orsi!
Én is a Hippet veszem, abban megbízom. De szerintem a gödöllői piacon is tudsz vásárolni, na nem a kereskedőktől, hanem idős néniktől. Keresd a nagymamámatKép A Corás meg Auchanos zöldségeket semmi esetre se add Gergőnek! Mindenféle génmanipulált, mesterségesen érlet vacakKép
Képek szokás szerint szuperekKép

Kika!
Türelem, türelem! Előbb, utóbb meg fogja enniKép
Oltás pedig egy darabig nem leszKép

Ildi!
Próbálgasd a zöldségeket minél gyakrabban. Mi a gyümölcsökkel voltunk így, megette de nem igazán tetszett neki, aztán minnél többször kapott, annál jobban tetszett nekiKép
TV-t mi is nézünkKép Na jó, csak néha egy kicsitKép

Andi!
Zsófi valamelyik nap nem csak majdnemKép Mármint az ágyatKép Örültem neki, gondolhatodKép
Akkor próbálkozzunk még a spenóttal???

Meli!
Matáv se semmiKép Én a Budai Gyermekkórházzal jártam így, amikor nem volt jó Zsófi PKU tesztje. Kerek 26 percig zenéltek, ami nagyon jót tett az amúgy sem jó idegrendszeremnekKép És a végén még jól fel is bosszantottak!
Egyébként sikerült elintézni?

TÖBBIEK?

Pusz
Vendég
 


Már zártosztályon vagyok....KépKépKép
Még mindig nem tudtam elintézni a dolgomat!!!

Azért jó dolgok is történtek, már háromnegyed üveg bébikájákat eszünk, husisat, gyümisetKépKépKép
Hiába no, nagyra akar nőni a leányzóKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Kika Kriszta!

Az enyémnek sem ízlik sem a krumpli,sem a répa.A zöldborsót pedig egyenesen utálja.A sütőtököt próbáltad már?A Noéminek az a gyengéje.3 perc alatt elpusztít egy üveggel.Az almát próbáltad már?Mi azzal kezdtük a hozzátápit.

Orsi!

Köszi,imádom a Micimackót.
A Noémi sem engedi megnézni a fogát.Mindig azt lesem,és van,hogy sikerül meglátnom.
Nagyon édes a kicsi fiad.
Én banánt adtam neki a piacról.Almát pedig anyuéktól hoztunk.Szerintem a babakaja jobb,az ellenőrízve van.Én megveszem azt,bár elég húzós az ára.2-3 üveg megy el egy nap.1 főzelék,a többi gyümi.Bár a zöldséges kajából elég neki fél üveg is.

Meli!

Örülök,hogy fogy a bébikaja.Nőjön is nagyra a lánykád.
Én ma lemérem a csajt,hisz már fél évesek vagyunk.Szinte hihetetlen.Az előbb magára rántott egy csomó újságot.Mire odanéztem,már a szájában volt egy blokk.Már most rámol,pedig nem is mászik.Mi lesz akkor!

Ildi
tfildiko
 
 


Meli!

Sajnálom,hogy még nem sikerült elintézned.

Bea!

Próbálgatom a zöldségeket,jó lenne,ha megenné.

Ildi
tfildiko
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Legalábbis jobbat, mint a miénk! Jó kis éjszakánk volt, szegény Eszterkém megint tiszta takony, hajnalban le kellett porszívózni a nóziját, és most nem túl jól viselte Kép Azóta az én ágyamban alukál, legalább kap a nóziján levegőt. Kép Láza szerencsére még most sincs, mindenesetre most adom neki a Nurofent, az jó a megfázásra.
Na meg jól kiszúrtunk magunkkal KépKép Vettünk egy új fejvédőt az ágyikójába. A buksijánál van egy kutyafej, az orra sípol, a fülei zörögnek, meg van két mancsa is, azok is zörögnek. Amúgy jópofa, körben vannak rajta kütyük (kiskutyák, az egyik csörög, a másikban síp van, lógó tükör, labda). Szóval jól el van látva szórakoztató anyaggal, de éjszaka ez a zörgés lehet, hogy nem csak minket zavart, hanem az én tündérkémet is Kép

Köszönjük újfent mindenkinek a köszöntőket Kép

Ildi!
Utólag nektek is boldog féléves szülinapot!!! KépKépKép

Ne haragudjatok, hogy nem írok most mindenkinek név szerint, de egy "kicsit" még álmos vagyok. Ma nap közben már tudok jönni, a hétvégén kivasaltam mindent (8 db szakácskabát, ugyanennyi kötény, plusz ingek, pólók stb.) Kép

Addig is mindenkinek szép napot! Kép
K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok , jó reggelt mindenkinek!

Én a hétennem nagyon tudok jönni, nagyon besűrűsödtek a dolgok nálunk. Sok a heti programom is , ráadásul kezdősik az adó és áfabevallás is. Ilyenkor nagyon van mit csinálnom.Kép

Krisz!

Szia Kép
Remélem, hogy nem kaptok már el több nyavalyát.
Fejvédő Kép igen nagyonédes édeslehet, de csak nappal. Mia forgó játékkal jártunk igy, hogy éjszaka volt, hogy volt, hogy belerugott és mindenki felébredt. El is tüntettem Kép

Orsi!

Én már irtamneked erről többször, csak nem tudtad elolvasni. A véleményem ugyanaz, mint a többieké.
Én Hippest adok, de almát pl igazit.

Foga: nálunk nyitja a száját.
Pusz.

Kika!

Nyugi, próbálgasd! Menni fog csak meg kell szokni.

Meli!

Gyere ki a zárt osztályról, majd csak el tudod intézni végre.Kép

Bea!

Próbáld meg még a penótot, az az egy nálunk ésé nehezen ment, de már megy.

Ildi!

Pusz!Kép

HAjni, Hugi, Éva, RAmi???????????

NA megyek a lány felébredt.
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Szép jó reggelt!

Nálunk visszatért minden a régi kerékvágásbaKép Apa elment dolgozni, úgyhogy én is korán kelek.

Kriszta!
Jöhetsz hozzánk isKép Annyi a vasalnivaló, hogy egy pár napig ellennél veleKép

Remélem lassan visszatér az élet!Kép

Pusz
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Az én manóm már megint alig reggelizett.Ha az apa itthon van,akkor jobban eszik reggel.50ml-t sikerült neki megenni.Nem is tudom,hogy fért bele ennyi kaja.

Lujzika Kriszta!

Köszönöm.
Szegény Eszterke!Remélem,hogy gyorsan meggyógyul.
Egész nap kell a párodnak dolgoznia?Ő az egyedüli szakács a követségen?

Andi!

A forgójátékból már nekem is elegem van.Ha veszem ki éjjel az ágyból,mindig beleakadok.

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok!

Hol vagytok?

Ildi
tfildiko
 
 


Na, be is lázasodtunk Kép Felhívtam Heidi-Leidit (doktornéni), aki közölte, hogy vigyem be a gyereket (akkora szél van kinn, hogy leviszi a fejem, én vezetni nem tudok, a páromnak most főznie kell). Megpróbáltam megkérni, hogy jöjjön ki hozzánk, de ma sajnos nem ér rá, holnap nagyon szívesen. Ha 39 fölé menne a gyerek láza, hívjak ügyeletes orvost! Szép???? Kép Eddig még "csak" kb. 100 Eurot hagytunk nála, hogy beadta a mi általunk hozott oltásokat Kép

Most beadtam neki egy kúpot, a nóziját nem engedi leszívni. Még nem tudom, mit fogok csinálni, de valszeg du. megyünk a másik dokihoz.

K.

Kép
lujzika
 
 


Nagyon drukkolok Eszternek, hogy jobban legyen!!!Kép
Dokinéni meg kapja be! Hogy lehet ennyire bunkó???

Ildi!
Én már éjszakára leveszem a forgót, mert a kisasszony eléri, és leszaggatjaKép

TÖBBIEK???

Pusz
Vendég
 


Lujzika Kriszta!

Sajnálom...Nem semmi egy orvosotok van.Hozzánk mindig házhoz jön a doki,nekem így jobb.Remélem,hogy jobban lesz az Eszterke!Kerss egy jobb orvost!Nagyon nyűgös?

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Az én lányomat nem izgatja a forgó.Jobban érdekli a pelenkája(textil),azzal jól el tud játszani.(pár percig)A forgóval max.1 percig van el.Nem köti le semmi.Kézben szeret lenni,de a hátam nem bírja,hogy cipelgessem.
Az előbb ébredt fel,és most a napocskáját szorongatja.Én megy közben dumálok neki,énekelek,fütyülök.(Bár fütyülni nem nagyon tudok.)Na,mire ezt leírtam,a napot már le is dobta.A plédje van a szájában.

Ildi
tfildiko
 
 


SziasztokKép

Megint volt egy jó éjszakánk!Kép

Bea
Elfelejtettem írni, hogy milyen édesek a képek a két gyerkőcről!Kép Olyan macink nekünk is van, csak fehérben.Kép
Gödöllői piac: a nagymamád komoly volt? Tényleg oda jár? És ha igen, akkor nem tudnám Tőle Mogyoródon beszerezni a zöldeket?Kép

Kriszta
Szegény Eszterke!Kép Nem semmi a dokitok!Kép

Andi
KösziKép
MunkaKép Hajrá! Ez nem semmi időszak akkor nálatok!

Most mennem kell, mert Gergő már nyekereg, nemsoká megyünk sétálni.

Puszi mindenkinekKépKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Örülök,hogy jó volt az éjszakátok.
Mennyit aludt a Gergő?

Ildi
tfildiko
 
 


Na végre elaludt szegénykém! Végülis nem volt olyan irdatlan magas a láza, 38.6 popsiban, de az otthoni doktornénink szerint 38,5 fölött nem árt beadni a kúpot. Így én be is adtam, mielőtt elaludt, megmértem, lement 38-ra.
Az a rossz, hogy nagyon nyügi, attól félek, hogy a füle is fáj, mert kapkodott hozzá Kép Amikor az otthoni torokgyuszink volt, akkor a füle rendben volt, ezért a dokinéni nem adott antibiotikumot. De lehet, hogy most nem fogjuk megúszni.
Na meg az a baj, hogy nem engedi leszívni a nóziját, és most hogy sír, persze egyre taknyosabb is, így nehezebben veszi a levegőt is.

Tudom, hogy másnál is volt már ez így, de mi még nem voltunk eddig betegek, és még ilyen kis elesettnek, nyűgösnek nem is láttam a tündérkémet, így most elég nehéz. Kép

Na mindegy, délután megyünk a másik dokihoz, remélem, okosabbak leszünk, és nem lesz semmi komoly baj. Kép

Ne haragudjatok, hogy most csak magunkkal vagyok elfoglalva! Kép

Puszi mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!
Nem haragszunkKép Én is magunkkal foglalkoztam, amikor Zsófi beteg volt. Majd írd meg, hogy mi volt a dokinál! Addig is megy a drukk!Kép

Ildi!
Zsófit meg a rongyok nem érdeklik. Pedig arra számítottam, állítólag én is pelenkataperoló voltamKép Na ebben nem rám hasonlítKép Elég, ha minden másbanKép

Orsi!
Komoly volt a nagyi dologKép Csak most nincs mit árulnia, mert a nyáron műtötték a lábát, és nem tudott a kerttel foglalkozniKép De már minden ok. vele, készül nagyon a tavaszraKép Sütőtököt meg almát tudok neked szerezni tőle, ha gondolod, az van most is, csak két dologgal nem fog piacozni. Amúgy minden évben van nekik garantáltan vegyszermentes eper, málna, cseresznye, paradicsom, uborka, zöldbab stb. De a piacon szerintem nyugodtan vásárolhatsz a néniktőlKép

Többiek, bújjatok már elő!!!

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Szokott valakinek fájni a gyomra? És mit szokott bevenni?
Annyira fáj, hogy megpusztulokKép de az nem jutott még eszembe, hogy dokihoz menjek.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lujzika Kriszta!

Biztos,hogy nem lesz komoly baja.Mi sem voltunk még betegek.Nem tudom,hogy mi lesz,ha betegek leszünk egyszer.Mert így is sokat nyűgös.
Drukkolok,hogy gyorsan meggyógyuljon a lánykád!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok.

Lujzika
Jobbulást Nektek, szegény Eszterke.Drukkolok Nektek. 39 fok felett nekem azt mondta a doki, hogy már mehet a hütőfürdő is mert hirtelen még magasabbra tud a láz felszökni ilyen piciknél. Adj neki sok folyadékot mert a láz miatt kell. nagyon sajnállak Benneteket.Kép át tudom érezni milyen rossz érzés főleg másik országban és főleg, ilyen egy tuskó orvossalKép

Mucska,
Passz, mennyire fáj?????? Nem lehet attól, hogy sok a savad????nekem a háztratási keksz szokott segíteni. JobbulástKép

Bea,
nagyidKép Jó fej lehetKép

Csajok ma tettem egy felfedezést, bár lehet Ti már tudtátok. A kecskeméti baba kaját is a Hipp által gyártottákKép Jó mi???? Akkor ez most hogy is van?????????

Orsi,
Nem bízom én sem a hiper szuper áruházak zöldségeiben és gyümölcseiben. Szerintem a kofák a piacon vagy az üvegesek megbízhatóbbak.
Nálunk az alma pl. egyáltalán nem jött be gyümi formában, négy féle fajtát próbáltam reszelve adaadni Annának, nem kellett, csak a Nestlé alma-banán-őszibaris verzió jött be. Amúgy az almáról azt hallottam, hogy a gyerekek vagy szeretik vagy nem. Na ez most nagy népi bölcsesség voltKépKép

Most megyek mert ébredés van és nagyon szépen süt a nap és irány a séte.
pusz
kika
 
 


Andi!

Nekem szokott fájni régen a gyomrom.Már azt hittem,hogy daganatom van,anniyra fájt.De elkezdtem fogyózni,és kevesebbet enni.És a gyomorfájdalmam eltűnt.Ezzel most nem arra célzok,hogy fogyókúrázz,de próbálj meg pár nap könnyű ételeket enni.De lehet,hogy csak sok a savad.Vegyél be egy Rennie-t.(Nem tudom,hogy kell írni.)Bizti,hogy nincs nagy baj.

Bea!

Mi másban hasonlít rád?
Én borzasztó baba voltam.Alig aludtam.Anyuék másfél éves koromig nem aludtak.Volt 3 kedvenc játékom,amit éjjel is szórtam ki a kiságyból.És mondtam,hogy melyiket kérem vissza az ágyba.Csak olyan sorrendben adhatták vissza a tárgyakat,ahogy én kértem.Nagyon rossz baba voltam,a Noémi nálam azért jobb egy fokkal.

Megyünk sétálni.

Ildi
tfildiko
 
 


Gyerekek!

Tök jó lett az új védőnénink. Már csak a dokinál van dila.

Ildi!

Nagyon nem is ettem rendesen mostanság. A virus óta. Lehet, hogy az a baj.


Kika!

Én tudtam, csak az egyik Bio a másik nem.

Krisz!
Jobbulást gyorsan!

Orsi!
Most Te tartsd a frontot! Okszi? Kép

Megyek, mert Anna hiányol, majd folyt köv.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Köszi az aggódást Kép

Most is alszik a tündérkém Kép Apa 2x fel tudott ugrani, hogy leszívjuk a nóziját, mert egyedül nem ment sehogysem, így is némi közelharc árán sikerült valamit leszívni. A láza még mindig 38 popsiban, de legalább feljebb nem ment. Már alig várom a délutánt!
Amúgy itt most tök szép idő lenne, ha nem fújna az az átkozott szél, de így nem merem babakocsival elvinni, mert legalább fél óra séta lenne.

Pusza
K.

Kép
lujzika
 
 


Andi!

Akkor bizti,hogy az a baj.Egyél rendesen.(Én beszélek,aki hideg kaján él.)

Lujzika Kriszta!

Kitartást!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Újabb helyzetjelentés: felment 39.2-re popsiban, de a másik dokinéni csak 2-től rendel Kép Mindenesetre kapott még egy kúpot. Az étvágya viszont szerencsére rendben van, bevágott egy üveg bio-pipit, csak inni nem akar rendesen, de öntöm belé folyamatosan.
Kaja előtt adtam be a kúpot, most kaja után is megmértem, már 2 tizedet lement.
Ha megjöttünk a dokitól, jelentkezem!

K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Andi!
VédőnőKép
Tessék enni rendesen!

Kriszta!
Azért gyere, ha hazaértetek a dokitólKép

Ildi!
Zsófi pont úgy néz ki, mint énKép Bescanneltem egy képet, de nem engedi ide felrakniKép Már megőrülök tőle, ezzel szórakozok egy félórája. Ha apa hazaér, megcsináltatom vele.
Addigis mutatok mástKép

Ezt Zoli fotózta az egyik szomszédbanKép Anyuka mangalica, apuka vaddisznó, ő pedig a csemeteKép

Kép

Ez pedig az aktuális kedvencem a "nagyfiamról"Kép

Kép

Többiek, bújjatok már elő!!! Hugi, Hajni, Meli, Eve hol jártok???

Pusz
Vendég
 


Hellosztok!

Kozmikus elmarad, mert megműtik méhszáj sebbel Kép Holnap megyek fodrászhoz délután.
A gyomrom meg fáj változatlan. Ebből dokihoz menés lesz.

Bea!
Szép a malacka apának tetszeni fog a kép, imádja őket.
De a nagyfiad se semmi Kép
NA megyek döglődök egy kicsit.
Apa reggelt elment és még nem jött haza a szervizből. Kép

Pusz:Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Bea!

Ki az a fiú?Jóképű a kislegény.

Lujzika Kriszta!

Az jó ha eszik rendesen.Kiváncsi vagyok,hogy mit mond a doki.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Jobbulást neked!
Én megyek a kozmetikushoz,de addig még próbálok jönni.
Mióta fáj a gyomrod?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

3 napja Kép

Kika!
Örültem, hogy Anna ilyen ügyes.Kép
Mindig menj a saját fejed után és akkor jó lesz minden.
Amiket irunk az saját gyerekre jön be,neked kell belőle összarakni, hogy jó Annának Kép
A doktor nénim tanácsa: hallgass az anyai szivedre és megérzéseidre.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Jobbulást!Kép Egyébként szokott fájni a gyomrod?
Malacka szerintem is helyesKép

Ildi!
Dávidom? Ő a férjem fiaKép Tiszta apjaKép Zoli is pont így üll a gép előttKép

Pusz
Vendég
 


Andi!

Vettél be Rennie-t?Lehet,hogy sok a savad.Próbáld ki!
A Noémi itt sikítozik,próbálgatja a hangját.Megsüketülök...Olyan hangja van...Most meg kacag...Megzabálom.Érdekes hangokat adok ki neki,piszkosul élvezi.
Megyek játszani.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk! Hogy mennyivel szimpibb ez a doktornéni, mint Heidi-Leidi Kép! Egy rendelőben rendelnek, de váltva. Azt hiszem, mi is váltunk! Kép

A lényeg: nagyon szép torokgyuszi !Kép Amúgy mindene (tüdő, mellkas, fül) tiszta, csak a torka nagyon piros. Kaptunk paracetamol-kúpot, torok-szirupot meg orrcseppet. Az is szimpi, hogy nem akar mindenáron antibiotikumot adni, csak ha nagyon muszáj. Szerdán kell visszamenni kontrollra. Ezzel a dokinénivel megbeszéltem a köv. agyhártya-gyuszi bökit is. Eleve a neve is szimpi (Christine) Kép

Tündérke elszunnyadt, de szerencsére előtte meg tudtam itatni Kép

Na megyek, mert ébredezik, és most nagy-nagy köztünk a szerelem Kép Ahogy tudok, jövök többet, ígérem Kép!

Puszi
K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta!
KépKép Az előbbi a torokgyuszinak, az utóbbi pedig annak szól, hogy nincs nagyobb baja! Remélem, holnapra már jobban lesztek!Kép
Pusz
Vendég
 


Elegem van!!!
Le kellett mondanom a kozmetikust,most már másodszor.Az előbb hívták a férjem,kilyukadt valahol az olajvezeték.Mennie kellett.Csak azt nem tudom,hogy mikor jutok el végre a kozmetikába.

Kriszta!

Sajnálom a torokgyuszit.De annak örülök,hogy találtál egy jó dokit.

Ildi
tfildiko
 
 


Krisz!

Sajnálom a lányt nagyon. Remélem gyorsan meggyógyultok. A helyedben én is cserélnék dokit.

Ildi!

Ne akadj ki nagyon, bár én is bőgnék biztos. Vagyis mérges is voltam, mert a kozmetikus már csak ma van utána műtik. Apa meg oda volt igy nem tudtunk elmenni, mert busszal azért nem vállalom be gyerekkel a Rákóczi utcára elmenni innen tőlünk. Igy maradtam Kép
Igy követelem magamnak az autót most már Kép

Hajni!
TE adtál fluor tablettát a gyerekeknek?
Ma szólt a védőnő, hogy lehet, hogy kéne beszéljek a dokival. Adoki nem szólt semmi iylenről.
VAn egy ismerősöm, akit azért szidtak meg először, hogy nem adta, utána meg, hogy adta.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
jól vanKép Én a Petinek adtam fluor tablettát. De rettenetesen oda kell figyelni az adagolásra, mert ha néha kimarad egy-kettő, akkor a maradandó fogain színeltérés lehetKép Tehát, ha nagyon precíz, rendmániás vagy ajánlomKép Tomcinak már nem adtam, mert a D vitamint is mindig elfelejtettem, de annak legalább nem lesz következménye... Ma másfél órát sétáltunk AnikóvalKép És ez nem az első sétánk volt, és nem is a MátrixbanKép

H.
nalika
 
 


Andi!

Képzeld,hazaért a férjem fél 6h-ra.De már a kozmetikust lemondtam.Ideges vagyok!!!
Jövő kedden megyek,remélem semmi nem jön közbe.Jövő szombaton pedig fodrászhoz megyek.
Most jött meg a gáz és a villanyszámlánk.Tépem a hajam...Gáz:23000Ft,villany:16000Ft.Most már nagyon rosszul vagyok!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Végre lett egy Hajnink is!

Hú akkor nagyon oda kell figyelni. MAjd rákérdek a dokira, hogy mit mond. Én a D-t nem szoktam elfelejteni, de azért soha nem vagyok bizti magamban. MA például egyszer sem tudtam, hogy átpelenkáztam e a lányt vagy nem. Dila vagyok.
Vettem be gyógyszert, de nagyon fáj a gyomrom változatlan.
Vettem sztacsis tejpépet valamelyik nap kezdjük. Kiváncsi vagyok, hogy tetszik e a gyereknek.

De jó nektek, hogy sétáltatok! Én MAriannal talizok szerdán. Kép

Azért a gyerekekről még irhattál volna! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Úristen, miket fizettek ti! NEkem az össz rezsim a ti gázszámlátok!!!!!!!!!

Én nem merek ilyen előre tervezni, mert akkor biztos közbe jön valami. Ez ne a te napod volt, de lassan vége lesz már Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép

Nemrég jöttünk meg, voltunk a volt ofőmnél és bevásárolni! Pesten Gergővel kettesben voltunk és nagyon drága volt, tök jól viselkedett, vigyorgott, a kocsiban aludt, szóval klassz volt.Kép Az ofő el volt ájulva Tőle!Kép
Az Auchanba is kettesben kezdtük meg a bevásárlást, aztán Apa érkezett hévvel, mert maratoni értekezleten volt szegény.Kép Aztán hármasban fejeztük be, de így is elfelejtettem tejet és tejszínt venni.Kép

Mindenkinek köszi a hozzátápi tanácsokat!

Bea
Akkor kellene az az alma, csak azt mond meg(majd), hogy mikor lehet érte menni.Kép Ez még nem aktuális, majd csak bő 1 hónap múlva.Kép És majd a nyári gyümikre is tuti vevő leszek!!!Kép

Most húzok fürcsizni, de aztán még megpróbálok jönni.

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Andi!

Hát,ez tényleg nem az én napom.A számláink borzasztóak.Most volt leolvasás.A villany azért lett ilyen magas,mert két éjszaka ment a hősugárzó.(Elfelejtettük lekapcsolni.)Na,és a mikró is elég sokat megy,mióta melegítem a babakajcsit.A gáz meg...nappal 25 fok van a lakásban.Rengeteg a fizetnivalónk.Garázsbérlet,biztosítások,internet,kábel,telefon stb.A két autónk biztosítását is most fizettük ki(80000Ft/év).Ez a hónap egy kicsit durva.De gondolom,hogy nektek is van számlátok bőven.
Akarok venni a lánynak olyan játszós szőnyeget,amit a Tescóban együtt néztünk.Hány db van egy csomagban?Tudod,az amelyik olyan mint a puzzle.Nem tudom,hogy mi a neve.
Mikortól kell szedni flour tablettát?Nekünk még nem mondta a doki néni.

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: