[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Ramcsi,
boldog névnapot!!!!Kép

Szombat este a tv2-n Csillagkapu, a filmKép

Tüncsi ma az egész üveggel megette a husis bébikajátKép (eddig 3 féle borjúhúsost láttam)

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Én nem tudok gépelni igy mindig van hibám. Nem nagyon szoktak zavarni a hibák. Az én gépemen pl: nem gy betű van, hanem yg betű. Pedig rengeteget kijavítok, de mégis marad benne. Kép

Hajni!

Ezt most kivételesen megnézem! Kiváncsi vagyok, mert tudom, hogy nagyon szereted. Kép
Örülök, hogy Tüncsi nyomatja a kaját Kép

Ma megvettük a Minden napra egy mesét és el is olvastuk az aktuális mesét. A gyerek nem hogy elaludt volna, hanem felpörgött Kép
Becsaptak Kép
Most kezdődik a nehéz időszak.
A gyerek ma jó értelemben véve égedelem volt Kép

Az előbb törte le a forgó játékot az ágya fölül.
A kutyát megtalálja és piszkálja. Pelenkázni nem lehet, mert mindent csinál közben. A kajámba belenyúl és trancsiroz, anya meg moslékot eszik Kép Mindent elér amit nem szabadKép
A cumisüvegből kiszolgálja magát. Ami benne van azt belőtyöli.Szóval kezdődik a felkötöm a gatyámat időszakKép
De élvezem! (most még Kép)


Kika!

Jobbulást nektek!Kép

Meli!


Örülök, hogy néha leszel délelőtt is!

Rami!

Tessék gyakrabban jönni, mert lesz kapsz!

Orsi!

Ez neked is szól!

Éva!

Remélem a Hercegnő már nem haragszik, hogy nem engedted, hoyg megfulladjon a füsttől Kép

Krisz!

Pont a kukucska dokinál ültem,mikor jött az sms. Biztam benne, mire hazaérek, Te már megint kapcsolatban vagy a világgal!

Hugi!

Hogy vagytok? Apa remélem nem lett depi!

Bea!

Akkor felhivunk, ha megyünk arra. De azért majd szólok előtte, nehogy zavarjunk éppen. Előző nap már tudom, ha apának kell menni.

Pusz Mindenkinek!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Apa aszongya nem depis csak idegbeteg Kép Beszélt ma a kollégáival, zajlanak az események, három lakástüzük volt egy éjszaka apa meg mérgelődik hogy kimaradt a "jóból" Kép

Pedig vénagyulladásom is van, egyre rosszabb, megint eltiltottak a gyerekcipeléstől, szerintem most már ő is gyesen marad velem Kép Bár azt mondta kukac előbb tanul meg járni, mint ahogy én meggyógyulok.

Mi is csavarogtunk, vettünk etetőszéket, meg bevásártunk a Cora-ba, és kaptam egy farmert. A méretét nem mondom meg mert kitagadtok Kép

Apa szerint a legjobb sorozat a Csillagkapu Kép Romano nélkül már a Vészhelyzet sem tetszik neki.

Andi akkor ma jó nagy kört futottál. Utánozol? Kép

Ildi grat. az éjszakához, fog ez menni!!!

Orsi neked meg a kis trombitáshoz gratula, meg a szekrényekhez is! Apa nem akar szakmát váltani? Kép

Ramcsi! Nagyon-nagyon boldog névnapot neked!!! Mikor jössz már sokat????


Pusz mindenkinek
Hugi és Apa
Amatőr
 

 
 

SziasztokKép

Kóma vagyok, Gergő ma alig aludt és még nyűgös is volt, szóval erőtertalékaim végén vagyok, totál depiben.Kép Nem hiszem, hogy sokat fogok jönni a hétvégén, mert itt van a Nagynéném és a Keresztanyám, el leszek foglalva.

Mindenkinek puszi, amint tudok, jövök.

Andika
Ne haragudja azért nagyon rám, jó? Úgy irígykedem rátok, akik alhatnak éjszaka!!! Nekem most megint kezd sok lenni ez a folyamatosan nem alvás, de majd csak összekapom magam valahogy.

PuszikaKép

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Dehogy haragszunk, csak ha van időd, adj hirt magadról.Kép

Szerencsére én nem tudom, hogy milyen rossz felkelni és remélem nem tudom meg később se.
Előbb utóbb csak vége lesz egyszer, csak tarts ki.Kép
Méretek?

Hugi!

Tőled tanultam! Kép
Mit szedsz még össze? vagy most összeszedsz mindent, hogy soha többé ne légy beteg? Annyira sajnálom hogy igy összejöttek a dolgok. Már apátokat is sajnálom.Kép

Szerencséd, hogy a méretet nem mondtad meg a nadrágodnak, TE kis gebernye Kép
Örülök, hogy legalább kimozdultatok!Kép

Tessék meggyógyulni, mert nagyon hiányzik a reggeli bejelentkezésed. A többiek ( a kis buták) azt hitték, hogy megtudnak előzni, de nekik ez nem jött össze Kép Pedig valamelyik nap többen azt hitték Kép De mondtam, hogy hamarabb keljenek fel, mert ez csak neked megy Kép

Jobbulást kivánok és puszi Kekec-kukacnak, meg a hős apának is. Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Szia Hugi!Kép

Most vettem észre, hogy egyszerre írtunk.Kép
Először is jobbulást Neked!
Szakmaváltás: nem hiszem, hogy jó ötlet, mert néha egyáltalán nincs kedve szerelni, úgyhogy akkor éhenhalnánk.Kép Trombitálni meg mindig szeret a lelkem.Kép

Most már tényleg megyek.

PuszKép

Orsi

avocado
 
 


Andi
Köszi a biztatást!
Csak nem bírom abbahagyni az írást!Kép Pedig mennem kéne aludni.
Méretek? Gergőé? Szerdán mértem és 8730 gramm volt, most kicsit visszavett hízásilag. Gondolom most jön a növekedés.Kép De a hurkái azért a régiek.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most írok, de találtam egy tök jó honlapot. Itt találhattok magatokról középiskolás fényképeket! Rólam is akadt kettő!Csak be kell írni az adataidat és rákeres az adatbázisban!
www.worldschoolphotographs.com

Holnap megpróbálok többet jönni, de most nagyon álmoskás vagyok már, meg egy kicsit izgulok is, mert kicsi lányomnak úgy néz ki, megy a pocija, ma 4-szer volt nálunk kakamanó, és elég hígra sikeredett. Nagyon remélem, hogy csak a sütőtökös krumpli otthoni változata okozta, holnap kiderül. Láza nincs, a kedve is jó, remélem, nincs semmi komoly Kép

Addig is puszi és szó jó éjszakát mindenkinek!

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta
Neke is csak kettőt talált!KépKépKép
Hasonlókat talált Neked is?Kép
Lánykádnak jobbulást!

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


"Neke" = NekemKép

avocado
 
 


Jó reggelt!

Hajni!

Örülök,hogy a lánykád ilyen jól eszik.

Andi!

Az én lányom tegnap pedig nagyon hisztis volt.Az enyémet is nehéz már pelenkázni.
Remélem a Noémi hagyja,hogy nyugodtan bevásároljunk.(Bár,ezt egy kicsit kétlem.)

Hugi!

Írd csak meg a nadrág méretét,kíváncsi vagyok,hogy melyikünké nagyobb.
Milyen etetőszéket vettetek?
Jobbulást neked!

Orsi!

Hála az égnek,nekünk most volt a 2.normális éjszakánk.A mieink is elég zűrösek.A nappalok sem sokkal jobbak.Nem vagy egyedül...

Lujzika Kriszta!

Remélem,hogy minden rendben van az Eszterrel.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt Mindenkinek!

Ildi!
Nagyon ügyi vagy!
Az én levesem már fől (gulyás) a sütim kész. Ilyen ügyes, ha valaki le akar pattanni itthonról egyedül vásárolni Kép

Kriszta: majd megnézem a honlapot.
Nem lehet, hogy a foga miatt megy a hasa. Az miatt is szokott. Remélem semmi komoly.

Ildi!

Jó vásárlást! Kép

Orsi!

Megérte Téged összeszidni, látod, hogy összekaptad magad? Kép
Örülök, hogy irsz.Kép Kép Kép

Többiek????????????


Ébresztő!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kriszta!

Magamra ismertem Kép Igy legalább látjátok, hogy milyen voltam fiatal koromban Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Krisztáéknak!


Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Lujzika Kriszta!

Én is boldog hófordulót kívánok az Eszternek.(Tennék ide én is képet,de nem értek hozzá.)

Andi!

Végre megelőztelek.
Majd 11h fele megyünk vásárolni.A Noncsi most alszik.Aztán kap egy kis gyümit,majd indulunk.Már várom,hogy egy kicsit kimozdulhassak.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Jó is lesz, hogy kimozdultok együtt. Apa meg csak birja ki, hogy Noncsinak vásároltok. Fogd csak arra rá, hogy holnap már féléves!!!!!!!

Enyém apa is hazajön és visszamegyek nadrágért a Corába. Lehet, hogy épp összefutunk. Jót nevetnék Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! Kép Nem semmi, hogy megy az idő! Kép

Andi, Orsi!
Ugye, milyen kicsi a világ?? Kiderült, hogy osztálytársak voltunk ??? KépKépKép

Hála az égnek, azóta nem volt kakink ! Kép Szerintem a kajcsi miatt volt, az otthoni sütőtökös krumpli teljesen más, mint az itteni, pedig Hipp volt mind a kettő. Az otthoniban sokkal több lehet a sütőtök, narancsosabb a színe is, meg sokkal hígabb.
A hasról hátra fordulás most már egyre jobban megy, sőt lehet, hogy mi nem mászni fogunk, hanem pörögni Kép
Majd még jövök, és írok a többieknek is, de most dúl a családi élet Kép

Szép napot mindenkinek!
K.

Kép
lujzika
 
 


Vagyok, csak tegnap este vendégeink voltak, meg ma délután is jönnekKép Ma a kisvejem jön ZsófihozKép Majd fotózokKép
Pusz
Vendég
 


Mi megjöttünk.Hát,nem sok mindent vettünk.Kapott a lány egy csomó kajcsit és pelust.Ja,és banánt.Nem szeretek vele vásárolni menni,de most elég jól tűrte.

Andi!

Napocskát nem kapott,mert Jumbó csomagot vettünk.Mindig olyat szoktunk.Azt mondta az apa,hogy ossza be azt az egy napot.Majd legközelebb veszek neki.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Én is hazaértem.
Láttam én is , hogy a 68-n van Napocska Kép
Viszont vettem egy mellényt és egy felsőt hozzá tavaszra a nyaralóba.
Meg sztacsatellás tejpépet, ha már HAjniéknak bejött.
AZ emberek meg vannak őrülve Kép

Bea!

Várjuk a képeket!

Krisz!

Igen felismertelek Téged és Orsit is Kép
Örülök, hogy nincs hasimenés már Kép

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép

Semmi időm semmire, de ezt meg kellett mutatnomKép

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Andi!

Hát,be kell látnom,hogy a lány nem szereti a zöldséges kaját.De meg kellene vele etetnem azt,ami a szekrényben van.Ma fél üveggel sem evett meg.
Milyen a mellény és a felső?

Bea!

Tök jó ez a kép.

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Humorodnál vagyol Kép

Ildi!

Polár mind a kettő egymást egészitik ki. Le volt értékelve 700 ft-ra. Az a röhej, hogy a ruhákba az is le volt értékelve, ami nem piros cimkés volt. Nadrágot nem kaptam már Kép csak kisméret volt.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Hogy lehet ilyen mozgó képeket küldeni?Szilveszterkor akartam,de nem jött össze.Majd valamikor megmutatod?

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Nem tudod,hogy a következő méretű Pampers hány kg-tól van?Még jó a másik,de szerintem már nem sokáig.Ti is még a midi-t használjátok?

Ildi
tfildiko
 
 


Szia!

Ugyanúgy kell , mint a képet. Egyszerűen mellékletben felteszed, ahogy a képet.

Kép

A következő 9 kg-tól van, azzal még ráérünk szerintem, mert ebben több van.Kép

Nem tudom, hoyg hol vagy elkadva a mozgó kép feltöltésnél. Ird le és irom , hogy mit kell csinálni.

Az erről- arról mappában van giffek és feltöltésük téma. Ott is sok mindent találhatsz és vannak cimek is, hogy honnan lehet letölteni. De azt én is tudok adni.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép

Kapcsolódva a témáhozKép

Puszi mindenkinek, nem tudok most írni, mert várjuk a kisbabacsávótKép
Vendég
 


Andi!

Ha 9kg-tól van,akkor tényleg ráérünk.
Nem tudom,hogy mit nem tudok.(Én semmit,az apa próbálta Szilveszterkor feltenni a képet,de nem ment.)Majd kifaggatom holnap,hogy mit nem tudott.
Hogy ízlik az új pép a lánynak?

Bea!

Ez megint igen jó!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Kép

Ildi!

Mond apának, hogy ugyanazt csinálja, mint amikor a képet rakta fel.
Új pépet majd csak akkor kóstoljuk, ha a felbontott elfogyott.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kép

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Írd csak meg,hogy hol találtad őket!!!
Hol keressem az erről-arról mappát?Én azt se találtam.Béna vagyok!!!!!

Ildi
tfildiko
 
 


Kép
tfildiko
 
 


Andi!

Sikerült,de nem találtam jókat.Hol keressem?

Ildi
tfildiko
 
 


A kép az próba volt.A férjem mondta,hogy ne rakjak fel ilyen gagyit,de ki akartam próbálni.

Andi!

Köszi.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Ne aggódj, mi is igy kezdtük.

Itt a babaneten is találsz :
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html
Itt keresd az erről arrólt és abban a giffek és feltöltésük.

Vagy:
http://natloz.znet.hu/gifmenu/ember.htm

http://www.gifart.de/

http://www.yatoula.com/gif/pages/dessin_anime.html

Nézegesd meg őket. Lehet jókat találni, a net tele van velük.Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Köszi.És jó éjszakát!

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Chellonak szeretnék NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNNI! Kép

Többieknek is puszi:Anikó
vakili
 
 


Ez már egy kicsit jobb,de mára eldugultam.Kép
tfildiko
 
 


Hali!

Ma egész nap úton voltunk, majd holnap jövök!

LujziKép
Boldog hófordulót Eszterkének!Kép

Puszi mindenkinek és Jó éjszakát (Ildi főleg Nektek!).

Meli
Bnm
 


SziasztokKép

Csak bekukk, de nem merek e nélkül lefeküdni mert még kikapok Anditól.Kép
Vendégek elmentek, így kicsit tudok jönni, de már nagyon húz az ágy.

Ildi
Köszi a biztatást, a tegnap éjszakánk nekünk is sokkal jobb volt, csak fél 12 és 3 órakkor volt szopi, aztán csak 7-kor! Közte meg talán 1x kellett cumit bedugnom, de az sem biztos, nem emlékszem tisztán, lehet hogy nem is kellett.Kép Néha keverem az éjszakákat olyan kómás vagyok.Kép

Kriszta, Andi
Hát igen, ilyenek voltunk...Kép A régi szép idők, nem igaz?Kép

Bea
KépKépKép

Kriszta
Boldog hófordulót Nektek!Kép

Most megyek, de holnap tuti jövök, nyugi lesz, vendégek el, remélem Gergő is megtartja mai jókedvét holnapra is.Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Andi
Köszi a tippet, így most már ln is tudok képet felrakni!Kép
Ezt Nektek hoztam.Kép

Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!


Meli!
Várunk!

Orsi!

Tényleg jó, hogy jössz.
Igen a régi szép idők.... Kép
Kivánom, hogy tudj aludni egy jó nagyot!
Ez neked külön :
Kép

HAjni!

Elvesztél! Kép


Ez reggelre, mert nem kelek korán:
Ildiéknek:

Kép

Szép álmokat!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt!

Meli!

Köszi,de ez az éjszaka már nem volt az igazi.De nem baj,volt a héten 3 jó éjszakánk.Ilyen sem volt még mostanában.

Orsi!

Én is állandóan kómás vagyok.Sokat nyűgös a Gergő?Hányszor szopik egy nap?

Andi!

Köszönjük a köszöntést.
És az arcocskát hogy kell csinálni?Bocs,de ezt még szeretném tudni.Elárulod nekem?

Ildi
tfildiko
 
 


Szia Ildi!

ha beütöd egymás mellé a : ) szünet nélkül, akkor Kép
: ( =Kép
: O =Kép

Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Ildiéknek nagyon boldog félszülinapot!Kép

Ma sem leszek, majd talán este, mert megyünk az öcsikémet felköszönteni (Attila).

A tegnapi képek:
Kép
itt még messziről szemlélik egymást

Kép

Kép

Kép
Megtört a jégKép

Kép
Anyóspajti a fiatalokkalKép

Annyira édesek voltakKép A kisfiú 10 hónapos, de megbeszéltük apával, hogy ekkora korkülönbség nem számítKép

Csajok, nagyon eltüntetek!!!

Pusz mindenkinekKép
Vendég
 


Bea!

Köszönjük a köszöntést.
Nagyon édes a lányos és a férjjelölt is aranyos.Az a pár hónap korkülönbség tényleg nem számít.

Andi!

Mit csinálsz?Mi fenyőfát bontunk,aztán megyünk sétálni.

Ildi
tfildiko
 
 


IldiKép
Noéminek boldog félévességet!Kép
Kép

Megint a felrobbanás szélén állok! Az összes szolgáltatóval tele a hócipőm. Múltkor ugye az internetszolgáltatóval, most meg a Matávval.
Ja egyébként az internetszolgáltatónál napokon keresztül nem tudtam a telefon végére ügyintézőt kapni, mérgemben aztán eljutottam odáig, hogy akkor választom azt a menüpontot, hogy szolgáltatás megszüntetése. Érdekes módon rögtön lett ügyintéző a vonal túloldalán.

A Matáv szignálját már kívülről fújom. Bemondja az autómata, hogy a várakozási idő előreláthatólag több mint 4 perc, jó mondom azt megvárom. Letelik a 4 perc, bemondja, hogy a várakozási idő előreláthatólag 10 perc. Alszik a lány, hát gondoltam ezt is megvárom, letelt a 10 perc (itt már ugye negyed óránál tartunk), bemondja, hogy a várakozási idő előreláthatólag 10 perc, na itt elszakadt a cérna.
Hány ügyintéző van ilyenkor ott, szerintem egy sem, de hogy miért nem lehet elintézni interneten online azt nem értem!!!! Kérem a hátulkötős kabátomat, mert megőrülök!!!!

Én ma nem főztem, mert maradt tegnapról, pirított pipimáj rizzsel, apa csinált ma hozzá magyaros csirkelevest, ez valami új receptje, ha fele olyan jó, mint az illata, akkor az szuper.

BeaKép
Aranyosak a babák! Azért csak összemelegedtek a végéreKép A barátnőm kisfia és a Réka is ezt csinálja, először csak lesik egymást, a végén meg már össze vannak kapaszkodva, úgy ölelkeznek, a kisfiú még puszit is szokott adni a Rékának (9 hónapos).

Képzeljétek, a hibbant szőke nő elnézte az órát és majdnem megebédeltettem a lányt 11h-korKépKépKép
Tényleg bediliztemKép

Tegnap voltunk egyet vásárolgatni, apa kikönyörgött magának egy szerszámkészletet, én meg egy órát meg 3 db fehérneműtKép (ez ellen nem volt kifogása). Kismamaságom alatt vettem egy párat, de az direkt olyan, hogy tartotta a pocakot és az nem nagyon tetszett neki, tundrabugyinak hívtaKép
Délután bementünk Tbányára anyukámékhoz. A Réka teljesen elvarázsolta megint a nagyszülőket. Olyan szövegelést levágott, hogy a könnyünk folyt a sok nevetéstől.
Ja és a drágám rájött hogyan kell bürrögni, amit a legjobban kaja közben csinál. Ő nagyon élvezi, én kevésbéKép

Nem is meséltem múltkor kajcsiztunk a szobában, és be volt kapcsolva a tv, hát a leányzó rá volt tapadva teljesen és nem az evésre figyelt. Na a szigorú anya megdorgálta a lányt és kikapcsolta a tv-t. Hát a Réka rámnézett és akkorát csapott, hogy kiverte a kezemből a tányért, amiből az összes tejpép az ágytakarón landolt, persze az apjával együtt jól kiröhögtek!

Na teszek ismét egy próbát a kedves telefonszolgáltatónál, lehet, hogy extra mennyiségű hajfestéket kell majd vennem, mert megőszülök!

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

Köszi.
Ne idegeskedj,nem éri meg.
A Noémi már 2 hónapja bürrög,ő is nagyon élvezi.Főleg,amikor eszünk,az ülőgarnítúránk már gyönyörű.
Az én lányom is élvezi a tévét.Én egy kicsit engedem neki,hogy nézze,mert akkor csendben van.Tudom,hogy nem szabadna megengedni,de attól a pár perctől csak nem lesz baja.Órákat nem nézi.

Andi!

A kukoricás Hipp kaja sem nyerő a lánynak.
A gyümis kaja jó neki csak.A tiéd mindegyiket szereti?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!


Szuper idő van! Kinn voltunk a nyaralóban. Anna aludt egy nagyot mi meg sétáltuk, Ginó meg udvarolt. Szuper volt. Alig várom, hogy költözzünk kifele. Még bő két hónap, aztán jön a Hawai.

Bea!

Jók a képek! Kép

Ildi!

Nálunk még meg van a fenyő, lusta anya nem szedte le még Kép

Meli!
Nem semmi a kavalkádod. Én ilyenkor nagyon csúnyákat tudok mondani.
Tejpép: annyit tanigattunk már,hogy a gyerekbe kell rakni Kép Én is nevettem volna az biztos, főként ha mással történik.
Anna este majdnem az ágyat kakilta össze.
Épp, hogy a pelenkába ment, mert ki volt rakva a feneke. Egyszer csak megcsapott a SZAG, szépen kiszedtük alóla. Apja meg húzogatta a pelust alatta addig addig, amig mellé pisilt Kép
Persze apa oldalára Kép

Hajni!

Napok óta nem vagy! A filmet felvettem, de még nem birtam megnézni. Talán majd most, mert apa rejtvényt fejt. Ha Anna is úgy akarja Kép

Többiek? Holnapra előkerülni! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Mindent megeszik még a spenótot is már. Először volt ami nem tetszett neki, de én adtam neki másodjára is.Igy hozzászokott. A spenót negyedik alkalomra csúszott le egy üveg. Előtte volt, hogy köpködött.
VAlahogy hozzá kell majd szoktatnod a zöldséghez is.

3 foga nagyon látszik most már igy nemsokára lesz 6 fogunk. Szerintem jövő hét végére kijönnek, mert nagyon átüt már, de még nem bújt ki. bár a múltkor is nagyon be voltak már indulva és csak egy bújt ki felül. NA meglátjuk.
Szerencsére nem nyűgös most vele.

Na megyek eszek valamit.
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: