[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Andi!

Nem is feltételeztem, hogy nem tiszta a kutyus és, hogy a kis állatidomárt nem csutakoltad le utánna.
Igaz ami igaz én sem szeretem, ha Orsi a macsekot szorongatja, de nem tilthatom el teljesen egy ici-pici cicától.Mi is átöltözünk utánna és alapos ultrasol-ozás.Igaz tényleg ritkán cicázik és azért idősebb Annánál.

Az időjáráas erre legalább olyan bolond mint én.
Eddig sötétség volt és esett az eső. Most kisütött a nap és süvít a szél.

Kika!

Örülök, hogy túl vagytok a bökésen. Szegényt nagyon megviselhette ha ennyire elaludt.
Szépen fejlődtök ti is.
eve
 
 


Andi!Ildi!

Fog még az Orsi illegni billegni, meg énekelni és jól kiszurok veletek, mert webkamival rögzítem és majd átküldöm!!KépKépKép Fájon nektek is a fejetek a nyivákolásától.KépKépKép

De most kivittem a papához, mert amíg elmentem érte a oviba és haza cammogtunk, vásáróltunk, bespájzoltunk tetü írtóból...leégett a tüzemKépKép
És olyan bolond szél van hogy visszafúja a kéménybe a füstöt és ahogy dobni akartam a tűzre kigyütt acsomó füst.
És hiába nyitom ki az ablakot ott meg visszajön az a füst ami kijut a kéményen.
Ugyhogy kivittem a papihoz az Orsit hogy nézne ki ha egy hercegnő füstmérgezést kapna!KépKépKép
Az annyáért nem kár. Legfeljebb megkérdezi az apja ha hazajön, hogy mi van mára füstölt csülök?KépKépKép
eve
 
 


Sziasztok újra!

Kika!
Remélem, jól viselitek az oltást Kép Mi otthon kaptuk meg az 1. agyhártya-gyuszi ellenit, és nem volt semmi utózmánya Kép Szegény gyerekem, nem rég tudtuk le a kötelező szurikat, én meg megszúratom megint, de a mi dokinénink is nagyon ajánlotta, így nem ellenkeztünk.

Ja, nem is mondtam, a doktornénink 2 hónaposan látta utoljára Eszterkét, hát dobott egy hátast, amikor most meglátta Kép De azt mondta, hogy egyáltalán nem dagi, csak nagy. A méretei alapján 1 évesnek felel meg Kép Szóval egyelőre nem az anyja törpeségét örökölte Kép

Ildi!
Jól jegyezd meg, az Andi mindent lát Kép Web-kami nélkül is Kép
Az én szüleim (meg augusztusig mi is) Dunaharasztin laknak. Nem tudom, mondták-e a többiek, de mi most kint élünk Berlinben immár 5. hónapja, és most voltunk először otthon 2 hétre.
Eszterkém 4 kg-val és kb. 59 cm-rel született.

Eve!
Tündér lehet a hercegnőd Kép Szívesen megnézném én is Kép Füstölt csülök Kép Hát ahogy a régi képen láttam, apa nem lakna jól vele Kép Bezzeg az enyémmel Kép Bár képzeljétek, otthon fogytam 3 kg-t, most olyan boldog vagyok, már "csak" egy tizessel kell megküzdenem Kép

Andi!
Az én lánykám egy angyal volt a repülőn (mint mindig). Vigyorgott mindenkire, felszállásnál megivott egy üveg teát (kajaidő volt, de nem volt a gépen mikro, így kénytelen voltam szegényt teáztatni, de szerencsére nem viselte meg, na meg ugye vannak tartalékaink Kép), aludt egy kicsit, aztán dumcsiztunk Kép, aztán szálltunk is le. Állítom, én rosszabbul viseltem, mert a hülye náthám miatt bedugult a bal fülem, aztán elkezdett fájni is, és egy jó fél óra után hatalmas pukkanással dugult ki. Aztán leszállásnál megint bedugult, és azóta is süket vagyok egy kicsit Kép
Na szóval, a lányom már rutinos repülő Kép
Neked aztán lesz programod a jövő héten Kép Nálunk apának sajnos beindul a nagyüzem, így elég sokat fogjuk egymást szórakoztatni a lányommal KépKép

Na megyek, házimunkázok még egy kicsit Kép

Pusz
K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

Lujzika Kriszta!

Nem tudtam,hogy külföldön éltek.Jó,hogy leírtad.
Elhiszem,hogy jó volt itthon lenni.Én is imádok Zalába hazamenni.Most Szegeden élek.
Mikor jöttök véglek haza?Miért vagytok kint?Bocs a sok kérdésért.

Éva!

Én akkor is kíváncsi vagyok rá.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildikó
Nálunk eleinte tök jó volt, Gergő minden szopcsi után fent volt 1,5-2 órát, aztán aludt egyet. De amint elkezdett kinyílni Neki a világ, egyre kevesebbet aludt, jó ha 3/4 óra sikerül egyben! Tegnap egyszer sem sikerült.Kép Csak a babakocsiban bír aludni akár 2,5 órát is, de tegnap sem tudtunk sétálni a hülye szél miatt, pedig gyönyörű idő volt! De eltologattam nyitott garázsajtónál és így 1,5 óra sikeredett, ma viszont az sem volt.Kép Mindegy, délután megyünk be Pestre, majd a kocsiban alszik egy jót.Kép
Éjszaka meg változó, van hogy felkel 1-2 között (a legszuperebb, ha véletlenül 3-korKép), majd 5-6 között. De mostanában sokszor felsír közte is és akkor cumit kell Neki adnom. Fel sem nagyon ébred, tehát nem éhes, csak valami baja van, én a fogára gyanakszom, hogy az készülődik. Ez van, majd lesz jobb is egyszer.Kép

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Na jöttem.

Mostanáig tiszta nyügös volt szegény és kb. 10 perce újból álomba zuhant.

Andi,
Még a szúri beadásakor kapott párhuzamosan egy felet mármint Germicid C-t, de az előbb megmértem nem volt láza. Most szunyál, de estére mérés lesz ugyan de eredménytől függetlenül adok kúpot mert abban van fájdalomcsillapító is és a diperte helye fájhat neki. Mi eddig mindig ígyí csináltuk.

Ildi,
Én amúgy azt hallottam, hogy a fogzásra lehet adni a babának lefekvés előtt panadol baby szirupot, rá is van írva most megnéztem (mert eszembe jutott, hogy a barátném anno említette, hogy ők is ezt használták). Nyilván nem állandóan de amikor nagyon nyügös és fáj neki a fogzás adható, de ezt kérdezd meg a gyerekdokidtól.

Amúgy én ismerek vkit(férjem rokonságából) aki a gyermekének "nyugtatozás" céljából redszeresen germicid c-t adott.Kép így a mamának és a babának is nyugi volt. Ahelyett, hogy foglalkozott volna többet a kisfiával. A gyógyszert minden ok nélkül beadta neki, ill. az ok az volt ha a gyerek nyügös volt kapott.KépKépKép
Ezt mostanában hallottam én is, de nagyon kiakadtam rajta.

Na mennem kell.
K
kika
 
 


Sziasztok!

Már egész jól vagyok Kép Apa kevésbé, ő még nem érzi de én már látom rajta az "itthonülökegésznapagyerekkel" szindróma tüneteit Kép
Most elengedtem habfürdőzni, olvasni, hátha magához tér.

Örülök neki hogy mindenki jól van. A kis menyasszonyunknak meg nagyon-nagyon boldog félévességet!

Kukac kicsit dinka mostanában, nem tom mi baja, szerintem egyszerűen hisztipatron Kép

Visszaolvasgatok, aztán majd jövök vissza.

Ja! Olvastam egy tök jó könyvet: Cenzúrázott egészség. Olvassátok el ha le akartok döbbenni egy kicsit a gyógyszeripar húzásain Kép

Pusz mindenkinek
Hugi
Amatőr
 


Orsi!

Biztos,hogy jön már a foga.Volt,amikor mi is csak párszor ébredtünk.Most nagyon sokszor sír fel,és fel kell vennem.Különben nem alszik el.Aztán alszik a kezemben tovább.Lerakom,és jó esetben 1h múlva ébred.De inkább sűrűbben.

Kika Kriszta!

A múltkor 3 napig a Panadolt kapta.
Úristen!Hogy lehet ilyet csinálni,hogy valaki nyugtatózza a gyerekét!Nekem eddig ilyen kúpom nem is volt.Most írta fel a doktornő.Az éjjel már nem is raktam fel neki.Attól az egytől is lelkifurim lett.Pedig a doki javasolta.Inkább nem alszom,de nem nyugtatózom.Amikor oltást szokott kapni,akkor éjszakára egy sima Germicid kúp felét szoktam felrakni.Nem is tudtam,hogy van ilyen.

Ildi
tfildiko
 
 


Hugi!

Örülök,hogy már jól vagy.
Nem azért hisztis a kicsikéd,mert jön a foga?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok csajok!
CsavarogtamKépKépKép Apa előbb jött haza, és bevállalta a csajomat délutánraKép Anya meg lelépett barátnőzniKép

Olvasok, aztán jövök.

Pusz
Vendég
 


Jó éjt Mindenkinek!

Ildi
tfildiko
 
 


Helló

RamiKép
Boldog fél évfordulót NoncsinakKép

HugiKép
Megint kekec a kis Kukac??Kép Remélem már jobban vagy és a pöttyeid elhagytak!

BeaKép
Nem ér!!! Érdekes, mert én is a páromra itthon merem hagyni, de a nagyszülőkre már nem. Mondjuk anyukámék már vigyáztak rá kb. 15 percet, de anyósomék még nem és igazából itt nem is azon van a hangsúly, hogy merem vagy nem merem. Tudom jól, mert ismerem, hogy amit elmondanék, hogy mit hogyan csináljon, mert azt szokta meg a lány, homlokegyenest másképp csinálná és ezért.

IldiKép
Kozmikus, fodrász.. Nem lesz sok a jóból??KépKépKép Fodrásznál most voltam a héten, kozmikusnál már vagy 13 éve nem, olyan érzékeny a képemen a bőr, hogy kezelés után kb. 2 hétig úgy néztem mindig ki mint akit megtámadott egy méhrajKép

AndiKép
Ginó aztán birja a gyűrődést. Nem semmi érzékkel rendelkeznek a kutyák. Kismamaságom előtt a kutyánk állandóan ugrált fel rám, annyira követelte a simogatást, amikor pocakos lettem, nem tette és azóta sem, ha a Réka velem van. Komolyan mondom több eszük van, mint némelyik embernek.

KikaKép
SorstársamKép Mi most kaptuk meg a szurit és hármat. De most nem én voltam a mumus, hanem apa. Búcsúzóul ránézett a doktorbácsira és utána elfordította a fejét, haragudott ráKép

Csajok visszatérve a glutén témára:
Kérdeztem a dokit, azt mondta, hogy nem csináltam bajt. Ez az érzékenység genetikailag van kódolva, tehát már a megtermékenyülés pillanatában eldől, hogy érzékeny rá, vagy sem. Ha igen tök mindegy, hogy mikor kezded el adni, kijön, és talán jobb előbb megtudni.
Tehát mindenki belátása szerint cselekedik. Én bízom a dokinkban, nagyon jó szakember.

OrsiKép
Minden gyereknek van valami hóbortja. A Rékának egy darabig pl az volt, hogy csak fekve a kiságyban volt hajlandó megenni a kajáját.
Elküldöd nekem is az albumotok elérhetőségét, kiváncsi vagyok a nagylegényre nagyonKép

LujzikaKép
Úgy látszik ez a vírusos akármi jópárunkon végigment. Gyógyulj meg hamar.
Tényleg nagy lány EszterkeKép

ÉvaKép
Kapcsínó: ez nagyon jó, jót nevettemr ajta. Bírom ezeket a gyerekdumákatKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


NA hello!


Elvesztetek?

Én kiganéztam a lakást, majomból átvedlettem emberré. Kép
Reggel doki: de most abban bizom, hogy évente csak egyszer találkozunk Kép

Reggel biztos nem lesz időm bejelentkezni, csak délután. De nem szeretném látni, hogy magam után én irok megint, mert kikaptok!Kép

Kika!

Én is igy csináltam! Kép

nyugatózás Kép ki vagyok akadva! minek ennek gyerek. Elég lett volna egy chou-chou baba neki Kép


Orsi!

Mire jó az autó !Kép

Hugi!

Örülök, hogy jobban vagy! Kép
Apát csak kicsit sajnálom és legfőképp azért, amilyen ok miatt kellett rájönni, hogy mennyire nincs semmi dolgod egész nap Kép A lecke azért ráfért. De azért vigyázz , nehogy depis legyen!Kép


Bea!

Szóval Te meg csavarogsz! Szép dolog egy anyukától! Kép

Kérdezhetek valamit?
Jövő héten apa megy arra felétek és lehet, hogy mi is megyünk. HA marad idő felhivhatlak? Szerintem csak pár percünk lenne, ha egyáltalán marad idő , de ha már ott vagyunk, akkor megnézném Zsófit. HA lehet.Kép
Persze ez nagyon nem biztos még, csak akkor ha apának tényleg kell arra menni tárgyalni.


Éva!

Remélem jól vagytok! Én is kiváncsi vagyoka hercegnőre.

Ildi!

Remélem ma alszol! Holnap beszámolok, hoyg mit láttam a Corában Kép

Krisz!

Azért kibújhatsz a vasalnivalóból, nem fogja megcsinálni senki Kép Megvár!


Hajni???????????????
Meli????????????????
Rami???????????
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Közben lett Melikénk is!

Örülök, hogy a doki ezt mondta.Kép
Én még azért vigyázok, de azért néha már Anna is kap gluténes dolgot.
3 szuri Kép
Ügyesek vagytok, remélem estére nem lesz baj.

Ginó is tudja, hogy mit szabad mit nem, de néha Anna piszkálja annyira, hogy a kutya nem igazán tudja, hogy mi van. De amit Anna csinál azt elég jól türi. Bár délután már inkább befeküdt a hinta alá. Igaz akkor már egy párszor a bajszát megrángatta a gyerek. Lehet, hogy most már nyugtunk lesz?Kép

Pusz és intézd már a netet! Már én is intézem a nyárit! Kép
Pusz: Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


AndiKép

Errefelé nem kell apának tárgyalnia???KépKépKép

Eddig nincs semmi gond, nem nyűgős, csak be nem áll a szája, de mostmár úgy hallom (csönd van), hogy alszikKép Napról napra annyit változik és olyan huncutul tud nézni, meg vigyorogni, hogy meg tudnám zabálniKép

Net??? Max. a 40 órásra fogok váltani, mert meg nem várom amíg lesz x ember, hogy legyen ADSL. Meg apa nagyon skót ám!!! Azt mondta, ha van felesleges 10e Ft-om a netre, akkor azt inkább rakjam félre a lánynak! Ahhoz ért rendesen hogy lelkifurit ébresszen az emberben.
De most kuss a nevem, mert tegnap kaptam egy kabátot és egy gatyát (38-asKép).

Aztán siess vissza a dokitól, hogy legyen mit olvasnom délután, meghát valakinek figyelni kell itt a csajokra, mert szeretnek lógni (velem az élen)Kép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Noncsinak boldog féléves szülinapot!!!!Kép

H.
nalika
 
 


Bocsi de megint csak olvasásra futotta. Kép

Kika, Hugi, Orsi, Meli, Hajni, nektek is köszi a jókívánságokat. Kép


Jó éjt!


R.
chello
 
 


SziasztokKép

Andi
Nem sokat tudok írni, mert Apa is netezni akar, de azért írok, hogy ne legyél nagyon zabos.Kép

Gergő ma aludt 2x 3/4 órát, majd a kocsiban befelé kiájult, jól kialudta magát, pont felébredt, mikor beértünk és nagyon vidám volt!Kép Meglátogattuk a volt szomszédnéninket és Gergő csak vigyorgott Rá, teljesen levette a lábáról! Annyira édes volt!Kép

Most megyek, remélem holnap tudok jönni.Kép

Meli
Mail ment.

PusziKép

Orsi

avocado
 
 


Jó reggelt!

Lányok!

Aludtunk!!!Nem kapott kúpot,nem kapott Panadolt.És aludtunk...Csak 2-szer ébredt fel,olyan jó.

Meli!

Hétfőn gyantáztatni megyek,majd utána héten pedig arckezelésre.Hogy a fodrászhoz mikor,azt nem tudom.
Az egyik injekciót ti is a vállba kaptátok?Jó,hogy nem neked kellett lefogni.Sajna,nálunk mindig nekem kell.
Milyen kabátot vettél?
Nálunk az apa akarta a netet.Bár,ő nem is nagyon használja.Azt akarta,hogy foglaljam el magam.(Amikor terhes voltam.)Most már nem így gondolja,mert így kevesebbet játszhat.Amikor vártam a Noémit,akkor addig interneteztem,amíg hazajött.Utána az apáé volt a gép.Most nem így van.Osztozkodnia kell neki velem.Tegnap vettem is neki egy új játékot,hogy ideengedjen egy kicsit.

Andi!

Várom a beszámolót.Holnap mi is megyünk a Corába.

Ildi
tfildiko
 
 


Szisztok!

Most csak ennyire futja, mert rohanok:
Raminak boldog névnapot kivánunk!
Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ramcsi!

Én is boldog névnapot kívánok!
Nem tudtam a nevedet,de most megnéztem a naptárban.

Ildi
tfildiko
 
 


Rami!
Nagyon boldog névnapot kívánunk!Kép

Orsi+GergőKép

avocado
 
 


Sziasztok!

Ramcsi!
Boldog Névnapot!
Kép

Andi!

Jól vagyunk!
A kis hercegnő tegnap átment nyűgős bosziba.A szívére vette, hogy kiutasítottam a füstből a papához. Ki kekett engesztelnem és tegnap már csak vele foglalkoztam.

Meli !

Gyerek dumák: El se hiszed milyen hamar fogtok már ti is ilyen beszámolókat írni. Mikor elkezd majd beszélni és szavakat a saját izlése szerint ejt ki. mint szappan-papasz, süti- sütü,cumisüveg- khakham,any-banya, utálatos-útálós.....tudnám még sorolni.Hajni meg szerintem pláne tudna erről írni!Kép
Utánna meg jönnek majd a kombinációk amikor már forog a kis agya egyfolytába.... Tényleg haláliak.

Ma én sem nagyon leszek mert sulinap van.Kép
Lehet, hogy majd csak este.Kép

Ja még gyorsan annyit, hogy

Orsi!

Szeretem amikor egy héten nem csak egyszer tudsz bejönni hozzánk!KépKép Még akkor is ha többnyire rohanásban vagy!KépKép

Mindenkinek nagyon sok pusszantás

É.
eve
 
 


Jó reggelt lányok!
Ramcsinak nagyon boldog névnapot!!!Kép

Most átviszem apát Fótra, de utána vagyok!

Pusz
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Tegnap este óta el voltam vágva a külvilágtólKép Most lett csak net!

Ildi!
A párom szakács a nagykövetségen és kb. 4 évig itt maradunk. Én egyelőre babázok, aztán Eszterkét megpróbáljuk beszoktatni oviba, és ha sikerül, akkor 4 órában én is dolgozhatok majd.

Kika!
Jó, hogy jól viseltétek a szurit Kép
Nyugtatózás Kép Ez szörnyű KépKép!!! Amúgy nekünk most a dokinéni fogzásra és megfázásra is a Nurofen szirupot ajánlotta, szerinte jobb, mint a Panadol. De én is csak akkor adtam be neki, ha nagyon-nagyon muszáj volt, mégiscsak gyógyszer.

Hugi!
De jó, hogy jobban vagy már Kép Apa Kép De legalább most már ő is tudja, milyen az a "semmit tevés" Kép

Bea!
Csavargás Kép Jó lehetett! Még mindig olvasol ???? Kép

Meli!
Jó, hogy ezt mondta a doki Kép Amúgy a család nekünk is ezt mondta, de azért én még várok egy kicsit, bár ahogy mondtam, egy pár gluténes kaja van már nekem is raktáron.
Otthon végre nekem is sikerült eljutnom a kedvenc fodrászomhoz Kép De a kozmikussal én is így vagyok Kép
3 szuri Kép Az egyik az agyhárty-gyuszi elleni volt??

Andi!
Jó vásárlást Kép Én otthon az Auchan-ben vettem egy pár cuccot Eszterkének egész jó áron (800 Ft-ba kerültek a rugik), meg az egyik barátnőmtől kaptunk megint egy csomó cuccot, így most el vagyunk látva rendesen. Remélem, ezt a méretet (80) egy kicsit tovább fogjuk tartani Kép

Rami!
Nagyon boldog névnapot kívánunk mi is KépKép

Hajni!
Te is jól eltűntél! Kép

Orsi!
De jó, hogy Gergő ilyen jókat alukált Kép

Amúgy bámulatos, hogy az én lánykám mennyire jól viseli a változásokat Kép Tegnap is olyan vidám volt, most az az új nála, hogy nem kacag, hanem hangosan he-he-zik Kép, meg berreg Kép
Tegnap este 3-szor megfordult a hasáról a hátára, mert nagyon el akart érni valamit, úgyhogy most már hiába balhézik, ha hason van, nem fogom megfordítani. Jól kiszúrt magával Kép

Ma mi is autókázunk, mert délelőtt megyünk apával hivatalosat vásárolni, délután meg magunknak, mert eléggé le van ürülve a készletünk Kép
Ha tudok, majd jelentkezem Kép

Mindenkinek szép napot!

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Lujzika Kriszta!

De jó neked!Akkor az apa bizti,hogy jókat főz.
Mikortól akarod majd oviba vinni?A nagykövetségen laktok?Olyan izgalmasan hangzik,jó lehet nektek.
Sajna,Szegeden nincs Auchan.
A te lányod sem szeret hason lenni?Mert az enyém utál.Egy pillanat alatt visszafordul.

Ildi
tfildiko
 
 


Na, itt vagyokKép

Kika!
Rendben vagytok? Nem lázasodott be Anna?

Hugi!
Örülök, hogy jobban vagyKép Néha kellene ilyen az apukáknak, ha nem is ilyen ok miatt, csak, hogy tudják, mivel jár egy gyerek!

Meli!
Nálatok nincs ADSL???
Milyen kabátot kaptál?

Ildi!
ÉjszakátokKép Jövő héten én is megyek gyomláltatniKép Nagyon nem szeretem, de ha úgy nézek ki mint egy majom, azt meg még kevésbéKép

Eve!
Honnan utasítod te ki a gyereket?Kép
Már én is nagyon várom, hogy Zsófi elkezdjen beszélniKép Annyira jófejek tudnak lenniKép

Orsi!
Remélem, ma tudsz jönniKépKépKép

Andi!
Mit ne hallok (olvasok)??? Persze, hogy felhívhatsz!!! Ha öt percetek van, akkor is gyertekKép Bár te még nem tudod, de ha nem akarom, tőlem öt perc alatt nem szabadul senkiKép
Lukológiára mentél??? Brrrrrr

Kriszta!
Végre jönnek a regényekKép
Már nem olvasok, csak nálunk elég nagy a jövés-menés, tudod, a nemlétező barátaink gyakran nem látogatnak meg minketKép Tegnap már nem jutottam ide miattukKép
Én az Auchanban a múltkor hosszúújjú bodykat vettem 290!Ft-ért, és mostmár (több mosás után) ki merem jelenteni, hogy jó vétel voltKép
Eszter szép nagyra nőttKép Apája mekkora?

Hajni!
Nagyon el vagy tünve!!! Egész nap vezetsz?Kép

Ramcsi!
Gyere gyakrabban te is!!!

Pusz
Vendég
 


Bea!

Olyan jó volt ez az éjszaka.Jó lenne,ha mindegyik ilyen volna.
Én is utálok gyantáztatni,de muszáj.Régebben 3-4 hetente szoktam menni,de most már 6 hete voltam.Bizti,hogy nagyon fog fájni.Főleg a bikinivonalban.
A Zsófi mennyit alszik egy nap?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Most fájdítsam a szivedet? Zsófi este 9 körül alszik el, reggel 7-8 között ébred. Délelőtt alszik 1,5-2 órát, délután 2-t, és van amikor estefelé (6 körül) még felet, vagy egyet.
Tehát marha nagy szerencsém vanKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Hát,most tényleg fájdítottad a szívemet.Jó alvókája van a lányodnak.
Elalszik magától?Vagy ringatni kell?
Most ettünk meg egy üveg almát körtével.Imádja a gyümit.Tegnap délután is gyümölcsöt evett,a tejpépnek csak a fele kellett neki.A tiéd még szopizik?

Ildi
tfildiko
 
 


Magától alszik el a saját szobájában. Ebben az egyben próbáltam nagyon következetes lenni, meg persze a tapasztalt apuka kikötötte, hogy ezt így kell csinálni. Az tényleg nagyon nagy segítség, hogy Zolinak nem ő az első gyereke, és nem enged beleesni a kezdő anyuka hülyeséget csinál-baKép Zsófi 5 hónapos koráig szopizott, de kapott pótlást is a végén. Illetve volt egy időszak 2 hónapos kora körül, amikor nem volt elég a tejci, és akkor is kellett pótlást adni. Ezt jól megaszontam... Szóval, két hónapig csak szopi, utána volt két hétig pótlás+szopi, négy hónapos koráig megint csak szopi, akkor elkezdtük a gyümölcsöt meg a főzeléket, és öt hónaposan hagytuk el végleg a szoptatást. Most lehet, hogy páran megköveznének, de nem is akartam tovább. Illetve az eredeti terv szerint 6 hónaposan szerettem volna elválasztani, de a természet megoldotta helyettem. Ti még szopiztok?
Most bocs, ha hülyeséget kérdeze, lehet, hogy már írtad csak nem emlékszem rá. Noémi simán született, vagy császárral?

Pusz
Vendég
 


Sziasztok borzalmas volta tegnapi napunk és ma sem jobb nagyon nyügös és mára be is lázasodott. Majd ha tudok jövök sziasztok.
K
kika
 
 


Sziasztok,
Borzalmas volt a tegnapi napunk és ma sem jobb. nagyon nyügös és sírós (ami nem jellemző amúgy rá) és reggelre már lázas is volt.
Majd ha tudok jövök.
pusz
kika
 
 


Bea!

Én nem kövezlek meg.Én csak 3 hétig tudtam rendesen szoptatni.Nem tudtuk,hogy miért üvölt.Csináltunk neki pótlást,és kiderült,hogy nem elég neki a cici.Pedig rajta csüngött egész nap.2 és fél hónapos koráig még szopott,és kapta mellé a pótlást.Aztán elfogyott a tejcim.Amikor már kevés volt benne,el sem fogadta.Mindig lefejtem,aztán azt a keveset is nekiadtam.Még nem volt 4 hónapos,és elkezdtük a gyümiket.4 hós korától pedig megy a főzi is.
Sajna,császárral szültem.Nem tágultam semmit,pedig intenzíven(3-4-5perces fájásokkal)vajúdtam 24 órán át.És a Noémi nagy volt az én méreteimhez képest,téraránytalanság is volt.
Te hogy szültél?

Kika Kriszta!

Jobbulást kívánok az Annának!Sajnálom,hogy lázas.
Mennyi volt a láza?

Ildi
tfildiko
 
 


Lányok, olyan rendik vagytok! Nagyon köszönöm a jókívánságokat és hogy gondoltok rám, pedig olyan ritkán tudok jönni.

Bea, tényleg szerencséd van! Az én lányom alig alszik nappal valamit. Igaz legalább éjjel alszik. Kép

Kika, lánykádnak jobbulást, remélem hamarosan elmúlik a láza. Noncsinak is volt két hónappal ezelőtt de szerencsére az oltás utáni napra délutánra lement.

Többieknek is pusz,

R.
chello
 
 


Lányok!

Hol vagytok?

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

HAzaértem, pakolok és majd jövök.
Mindent sikerült elintézni.
Délelőtt Krisz küldött smst hogy el van zárva a külvilágtól, de látom már megkerült.Kép

Eszik a gyerek és majd jövök!
Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Sziasztok!

Kika!
Annának jobbulást!Kép

Ildi!
Programcsászár a 36. héten, az előzmények miatt. Előtte pedig kórház, több mint egy hónapig, pedig nem volt semmi bajom, csak a dokim próbált nagyon elővigyázatos lenni.

Andi!
Vásároltatok is?Kép
Nekem is kellene, de hétvégén utálok menni, úgyhogy azt hiszem hétfőre marad. Azt mondja a barátnőm, hogy a Cora-ban szinte minden gyerekruha le van értékelve, azt pedig nekem látnom kellKép

Pusz

Ja, azért nem voltam, mert itt volt az egyik nemlétező barátnőm, és ZsófiztunkKép
Vendég
 


Azt elfelejtettem, hogy megvan az első étel, amit nem szeretünkKép A spenótKép Azt látni kellett volna, nem elég, hogy kiköpte, de még be is nyúlt a szájába és kikotorta a maradékotKép Hiába, a génekKép Apa is utálja, meg én isKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Nálunk eddig a zöldborsó az első olyan kaja,amit nem evett.Meg akart tőle fulladni.Spenótot én még nem adtam.(Már van a szekrényben.)Mi ma őszibarackot ettünk pulykahússal,ez ízlett neki.Azt vettem észre,hogy ami gyümölcsös jöhet.Hallottál már ilyet?A zöldségesből még egy teljes üveg soha nem fogyott el.Ma pedig ki kellett kaparnom az üvegből az utolsó ml-t is.

Mivel itt nem volt nagy forgalom,kitakarítottam a hálót,főztem,mostam.
Ma a Noémi nagyon hisztis,de most alszik.

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Nálunk pont fordítva van, a főzelékek jobban mennek mint a gyümölcs. Mondjuk idáig megevett mindent, de most ez a spenót...Kép
Ma ilyen szorgos nap vanKép Én is végigporszívóztam meg felmostam mindent, aztán a barátnőmmel főztünk, amíg Zsófi aludt.
És a harmadik adag ruhát mosomKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Melyik főzelékeket eszitek?Melyik ízlik neki a legjobban?

Andi!

Mit vettél?

Megjött a férjem,mindjárt át kell adnom a gépet.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Reggel 9h körül ébresztettük fel a leányzót, hogy mostmár azért együnk (este 9h-től aludtKép). Délelőtt nem volt semmi, most 3/4 3h-kor mértem a lázát, kapott kúpot, most alszik a szentem.

AndiKép
Örülök, hogy sikerült mindent elintézni!
Jelentem nekem is a netet, de nem korlátlanra, hanem 40 órásra és napszaktól függetlenül, tehát mostmár délelőtt is elő tudok fordulniKép

RamiKép
Nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok Neked!

IldiKép
Én is császáros voltam a 37. héten, fenyegető oxihénhiányos állapot miatt, az nst-n a fájások után mindig leesett a szívhangja, egyszer nagyon, na akkor még megijedni sem volt időm, már altattak és vették is ki a gyereket.
Kabát: kordbársony (világosbarna), a kapucniján van valami szőrös marhaság, derékban kötős (jobban mondva öv van rajta) 3000Ft volt, a gatyó, meg 1500. Mindig sikerül kifognom egy leárazástKép, pedig rendes üzletben vettem, nem kínaiban.

LujziKép
Ügyes a leányzódKép Az enyémnek most az a mániája, hogy összeszorítja a száját, és úgy mondja, hogy mmmmmmmm. Így összeszorított szájjal úgy néz ki mint a Misimókus, kis pufipofisKép

KikaKép
Remélem már jobb a helyzet. Vígasztaljon, hogy egy darabig most szünet lesz. Tényleg, ti megkaptátok az agyhártyagyuszi elleni oltást most??? Mi igen, kis hősöm jól bírta, dehát mi is lázasak vagyunk most, de legalább kialussza a DrágámKép

Mi ma finomfőzit ebcsiztünk, 3h-kor meg sárgabarit ettünk, egy élmény a kajálás mostanában, csak úgy nyitogatja a száját és figyorog meg hümmög, biztos ízlik neki. Utána meg úgy issza a teát, mint aki a sivatagból jött egy hetes túra utánKépKépKép

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

Jó sokat aludt a lányod.Remélem,hogy már nem lesz lázas.
Mennyit eszik egy nap?Örülök,hogy jó az étvágya.
Biztos,hogy nagyon csini ruhákat vettél.Én majd a tavasszal vásárolok be.Most a kabát alatt úgy sem látszik,hogy mi van rajtam.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

Olvasni még nem tudtam csak nagyjából.

Meg volt a kukucska vizsgálat, a doki rendben talált mindent. A rákszűrés eredménye 2 hét múlva lesz meg.
Onnan a bankba mentem. Lemondtam a Lombard hozzáférésta számláról mert már a márciusi dijat is levette. JA meg pénzhez jutottam Kép
Onnan a kis pénzecskével irány a Kenguru Goldos szküzlet Kép eredmény 2 perc 3 body Kép Találtam Annának csudaszép farmer ruhát csak nem mertem megvenni, mert nem tudom, hogy majd mekkora kell neki. Spagettipántos farmer ruha, az alja csipkés. de ez még nincs lefutva , lehet, hogy visszamegyek.
Onnan a Rossmannba, hogy a kuponokat be tudom e váltani.
Onnan elhúztam fizetést osztani, mert a fiúk már tűkön ültek Kép
HAza, épp ebéd idő következett a hercegnőnek.
Átöltözés irány a Cora.
A ruhák tényleg le vannak árazva, voltak édesek, csak nekünk már van olyan. De most az egyikből csak bánom , hogy nem vettem egy nagyobb méretet, igy holnap visszamegyek délután. Kép
Bébikaja: A Rossmannban olcsóbb most a Hipp, a Corában csak a gyümölcsös akciós.

HA jól sejtem akkor január végén lesz nagy babatermék akció. Tavaly is akkor volt.Nálunk a kocsiülés van a porondon Kép

Onnan elmentünk a plázába és kapott egy fülbevalót a kisasszony. Amit a klinikán beleraktak az megfeketedett. Erre azt mondta a csaj, hogy ennek nem lehet.

Utána haza. Ebédeltünk. Anna kapkodott a tányéromból. Adtam neki egy Biscottit a kezébe.
Mohó volt, majdnem megfulladt. Apja jól leszidott, hogy lehetek ennyire hülye és igaza volt.
NA eddig ennyi. Most megyek és próbálok olvasni.

Andi

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Örülök,hogy jól sikerült a napotok.
Nekünk pont gyümölcsöket kell vennünk.Már csak 4 üveg gyümi van a babakaják raktárában.Holnap én is szétnézek.
Milyen a fülbevaló?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Majd megpróbálon lefényképezni, de karika és körben végig fehér kő van benne. Csak azért maradtam a karikánál, mert ez nem szúrja a kis fülét. De a plázában csodaszép gyerekfülbevalók vannak. Kép Tudom, hogy ti kaptatok. Ez olyan kis modern.Hagyományosat nem akartam, mert az van. Meg van még az enyém.Kép

Még egy jó hir neked: Noncsinak való peluson van napocska!!!!!!! Én is akartam venni, de apa nem engedte meg, mert van pelus is egy bontatlan, meg szerinte két napocska éppen elég Kép

Megéri szétnézni. Bár én már most kivárom a január végi nagy akciót.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Biztos,hogy nagyon szép a fülbevaló.Mi pénz volt?
Majd megnézem élőben.Remélem,hogy nem sokára talizunk.
A nagy csomagoláson van a napocska?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Igen a nagy csomagon. Fülbevaló 8000 forintocska és nemsokára láthatod élőben Kép
NA megyek, mert leesünk az ágyról Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Köszi az infót.
Most néztem,hogy elütöttem:nemsokára.Már nem tudtam kijavítani.Bocs a hibáért.Látszik,hogy mindig sietek.(Az apa mindig elzavar a géptől.)
Megyek,és ma már nem jövök.

Ildi
tfildiko
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: