[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Meli!

Az szerintem is gluténes. Még ne nagyon adjál neki olyat. Én még most is a gluténes kekszből is alig mertem adni. ha hármat evett meg öösz vissz. MAjd ha betöltötte a 8 hónapot akkor nagyon óvatosan. Gluténnel vigyázni kell, az egy életre szól, ha kijön az allergia. Kép
NAgyon ügyes a lányod Kép Édesek, amikor produkálják magukat!

Hajni!

Hidd el tudja az oktató , hogy mit csinál. Velem is ezt tették. Majd meghaltam az izgalomtól, de túléltem Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nali
A magyar szerint 6 hónapos kórtól, a német szerint 4.
Nincs a családban semmiféle allergia, csak nem lesz gond belőle.

Ildi
Mi is ezt a kúpot használjuk oltás után, és most is azt kapott amikor lázas volt.

Andi
Védőnőt lelőni! És aki mondjuk 60cm-rel jön a világra abból le kell faragni, vagy mi??? Vagy rakja addig az anyuka satuba, hogy ne nőjjön, mert a nagykönyv szerint már most x hónaposnak kellene lennie???
De utálom amikor jönnek ezzel a gyöpös szöveggel, az ilyeneket le kellene már amortizálni!!!!

LujzikaKép
De jó, hogy előkerültél. Remélem feltöltődve mentél vissza!!!
Hogy vagytok???

Bea
Gratulálok a fogacskához??? Te hol találtad meg??? Alul vagy felül???

Éva
Szegény baba!!! Azért még gyógyítható??
Orvos lesz ebből a lányból meglátod!!!
Szólj ha jöttök haza és egyeztetünk, ok!!??

Pusz:
Meli
Bnm
 


Oké, bár szőke felelőtlen nő bevallja, hogy erre nem is gondolt!!KépKépKép

M.
Bnm
 

 
 

Meli,
most az jutott eszembe (volt ma elég rossz, de le kell írnom) soha senki a családban nem volt cukorbeteg, a nővérem akkor 2 éves kislánya mégis az lett... Tényleg finom, nekem is van itthon olyan, de majd a Tomci megeszi, mert most néztem, hogy még ebben a hónapban lejárKép Ő úgyis nagyon szeretiKép

H.
nalika
 
 


Most néztem a hipp honlapját, az összes ilyen jóéjt papiban van glutén, és mi már ettünk ilyet, nem is tudom mikor vettem, kb. 3-4 hete, megettük az összeset (kb. 4 üveg) és nem volt semmi gond, se kiütés, se semmi.
Akkor most??? Megkérdezem azért a dokitól holnap, amikor jön oltani.

Pusz:
Meli
Bnm
 


Meli!

Csak ovatosan azzal a faragással mert Orsi oriás baby volt 4kg 26dkg és ehez 60cm.
De most a csoportban az egyik legalacsonyabb.Mekkora lenne ha faragtak volna belőle??KépKépKép
Mindegy mi lesz csak okos legyen és sokat keressen, illetve találjon is:KépKépKép
ha megyünk szólok!
Baba csöndbe van de tökéletessen működö képes.

Andi!

Mára nagyon sok volt a szomorúságból. És már csak maga az a tudat, hogy Kriszta is szenvedett bőven sok erre a napra.

É.
eve
 
 


ÉvaR

Remélem,hogy nem fog történni semmi a sógornőddel.

Andi!

Köszi.

Meli!

Nekünk alul jött ki először a jobb oldali.
Ügyes a lányod.

Majd reggel jövök.A Noémi nem akar vacsizni,és az apa ideges.Akkora a feje,hogy nem lehet rá sapkát húzni.

Ildi
tfildiko
 
 


Csajok, ehhez a fog dologhoz csak egy story: a barátném(ma a lánya már 9 éves) izgatottan mesélte a dokinak, hogy a lányának a felső foga jön és az a szakkönyvek szerint csak később kellenének, hogy jöjjenek, mire a doki csak annyit mondott megsimizve az anyuka karját, hogy " ...anyuka a fogak nem tudnak olvasni, azok csak úgy nőnek...."

Ildi, Eva,
Sajnos az élet produkál kivédhetetlen tragédiákat.Már nem tudom hol olvastam, de vkinek a gondolata volt, ...."az élet és a sors csak az erőseket teszi próbára..." hát nem tudom, ezzel annyiban nem tudok azonosulni, hogy nem éreztem magam soha erősnek, de 2002. december 31. óta megkeményedtem......
Bea nagyon sok olyan dolgot leírt, amelyet és is úgy gondolok. Nagyon rohadt az élet.....

Andi,
Vettünk főzit próbaképp és majd az oltás utáni nap pénteken kezdjük. Krumplis sütőtököset és finom főzit. Majd beszámolok.

Ez a tejpép dolog érdekes mert én pont a múltkor kérdeztem, hogy adhatok-e Annának olyat du. evésre és azt mondta a doki, hogy még nem mert vmit a fehérje összetételéről beszélt és arról, hogy a HA-s tápszerből pont azt vonják ki ami
abban benne van és mi még HA-sat eszünk. nem tudom ez pontosan mi, valakinek info róla??????

Nali,
Ez a cukorbetegség ismerős, és a gyerekkori sajnos a legkomiszabb, de karban tartható. Nekem volt egy csop. társam anno és szülhetett minden gond nélkül, csak nagyon szigórúan ellenőrizték. A lányának nem lett gyermekkori cukorbetegsége. Bár nekem anno a csoporttársam azt magyarázta, hogy valami vírus fertőzés szövödménye miatt alakult ki nála, neki legalábbis ezt mondták anno.
Hogy van a kis kor-kollega?Kép Láza?? Az előző is megviselte?????

Meli,
Ezek szerint nem algériás a gluténra, szóval ezen a parán már túlvagytok, örülj nekiKép
K
kika
 
 


Meli!

Vigyázz azért, mert a gluténérzékenység ne rögtön jön ki és nem biztos, hogy kiütés formában. Az nem baj, hogy néha adtál neki, de azért ha lehet innentől mellőzd.

http://www.allergiainfo.hu/inda13l.html

Nem azért, hoygy ijesztgesselek, de jobb megelőzni a bajt. én nem vagyok hive, hogy csak 1 éves kor után kapja, mert egy kis kenyérhéjat már Anna is kapott, de a 6 hónapot mindenképp várd ki.


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok,
épp valamelyik nap olvastam a gluténről, ott azt írták, hogy nem rögtön jön ki az allergia, hanem 4-5 év múlvaKép 6 hónapos kortól azért adható elvileg, mert akkor már fejlettebb a gyomruk.
Jaj, nem akartam senkit megrémiszteni!!! Nővérem kislánya nem a gluténtől cukorbeteg, azt csak azért írtam mert nem biztos, hogy örökölt az allergia...

Kika,
egyébként druszád a kislányKép Neki sajnos nem lehet beállítani rendesen a cukrátKép Nagyon szeszélyes. De az jó hír, hogy nem biztos, hogy öröklikKép
Az előző oltás nem viselte meg ennyire Tüncsit. De lehet, hogy a te Annádat sem fogjaKép

H.
nalika
 
 


Meli!

Nem azért, hoyg idegesitselek, csak hogy tudjátok!Kép


Ez a babanet rendelőjéből:


Úgy tudjuk, hogy a glutén egyéves kor alatt nem ajánlott. Héthónapos kortól adható tejpépet kaptunk, amely tartalmaz glutént. Odaadhatjuk-e nyolchónapos gyermekünknek?
Válasz:
6 hónapos korig semmiképpen nem adunk glutentartalmú ételt a csecsemőknek. Ezután már az érzékenység kialakulásának a valószínűsége nagymértékben csökken. Így a tápszercégek glutentartalmú tápszereiket (7 hótól adhatót ) a szakemberek jóváhagyásával forgalmazzák. A gyermekorvosok közül nem kevesen, én is inkább 9 hótol ajánlom a glutent tartalmazó ételeket, akár már a főzelék rántással készítését is. Óriási a választék van már főzelékekből, gyümölcspépekből de tejpépekből is, amelyek nem tartalmaznak glutent. Addig ezekből válogassanak.
Először célszerű csak a főzeléket rántással készíteni 1-2 hétig, utána jöhet a kenyér, kifli és csak azután az egyéb tésztafélék, sütemények, kekszek. Ez utóbbiakra azonban csak módjával szoktassuk rá a kicsiket.
A kialakult gluten érzékenység a tudomány mai állása szerint gyógyíthatatlan.
Dr. Gömöri Ágnes

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Kika!

VAn Ha-s tejpép is , mi azt ettük először. Milupa vaniliása HA-s A dokid felirja, mert az vényre van.

Egyébként én utána már adtam neki nem Ha-st is pedig még HA-s tápit evett. De nem egyszerre terheltük hirtelen a szervezetét.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Szép napot!

Ramiéknak :

Kép

Nálunk minden rendben, akkorát aludtam, mint egy ház! KIvételesen nem is álmodtam, pedig én mindig szoktam.Kép
Na megyek mosakodni.


A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Már megint megelőztél.Nem kapott kúpot,és nem is aludtunk.9-szer keltem,a fog még sehol.Jó neked,hogy aludtál.

Éva!

60cm volt az Orsi?Nem semmi.Mi 48 cm-rel születtünk.De már behoztuk a lemaradást.

Kika Kriszta!

Mi HA-s tápit és HA-s tejpépet eszünk.(Milupa-HA pépet vaníliával.A doki néni nem engedte még,hogy ne HA-st együnk.Pedig már csak 3 nap van a fél éves korig.

Ramcsi!

Én is boldog fél éves fordulót kívánok a Noéminek!

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

Jó reggelt!

Akkor adj neki inkább kúpot. hátha gyorsan kijön a fogacska.

Mi is majdnem 7 hónaposak voltunk, mikor a NEM ha-st elkezdtük enni.
Na megyek, mert mi már fenn vagyunk. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Még a tejbedarát sem engedte meg.Akkor majd biztos,hogy 7 hós kortól ehetjük.Na,mindegy.Lehet válogatni a kaják közül,hisz sokféle főzelék van.
Mi is fennt vagyunk.100ml-t reggelizett a lány.
Jó kedve van,itt kacarászik.Megyek,és játszom vele egy kicsit.
Ti ma mit esztek?

Ildi
tfildiko
 
 


Még nem tudom, de húsosat.

Amikor járok a szekrényfele akkor szoktam dönteni.
Anna is jól el van, de most együtt játszuk ücsörögve Kép


Andi

fennt javitottam, mert 7 hónaposak voltunk amikor a nem HA-st kezdtük enni.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Én is úgy szoktam előszedni a kajcsit.De van,hogy kétfélét veszek elő,és később döntök.
A Noémit most altattam el.Megyek le,és előszedem a babakocsit.

Ildi
tfildiko
 
 


Sziasztok!

ELEEEGEM Van!

Ugye tegnap írtam, hogy tetvészkedés volt az oviba. A kiscsoportba nem is találtak semmit, nem úgy a többibe!
Ma reggel telefonál a barátnőm, hogy ők a kislányt késöbb viszik az oviba és mit szólok a tetühöz. Mondom neki, hogy mit szólnák örülök, hogy nem volt a lányokba és, hogy Orsi mondta, hogy nem találtak náluk, mást nem tud.
Mire a Gabi: Hogy lehúzták az ágyruhákat, hogy a szülők mossák ki és és kenetlenűl nehogy menyenek a gyerekek oviba.
de ugye nekünk nem szólt senki amikor voltunk a leányért!!!!Kép
Gyorsan bekentem és megszárítottam a haját már lemosni nem volt időm.

Na most jól kimérgelődtem magam.
Azért csak röhely, hogy ebben a században a tetütől kell rettegnünk.

Na jó most megyek olvasni aztán ha nem üt meg a guta akkor visszatérek!
eve
 
 


Szép jó reggelt!

Legelőször is nagyon boldog féléves szülinapot kívánunk Noncsinak KépKépKép!!!

Bocsi, hogy tegnap csak bejelentkezésre futotta, de nagy-nagy apahiányunk volt 3 napig, sokat kellett pótolnunk KépKép!!!

Nagyon köszönjük mindenkinek az üdvözléseket, jól esett nagyon KépKépKép

Lehet, hogy most kb. 2 napig csak nyomokban leszek, de most jön a mosás, vasalás, takarítás Kép, na meg Eszterkének is át kell állnia, hogy nincs mellette állandóan szórakoztató-partner!

Nagyon jó volt otthon, el se tudom mondani, mennyire, most annál nagyobb viszont a hiányérzet, kell egy kis idő, míg visszaállunk a régi kerékvágásba Kép De egy hónap múlva jön a nővérem két hétre, így biztosan jobban fog telni az idő. Kép

Az egyetlen negatívum az otthonléttel kapcsolatban csak annyi volt, hogy mind a hárman jól megfáztunk Kép Eszterkém már majdnem teljesen meggyógyult, de apa meg én még benne vagyunk alaposan Kép Viszont a lánykám nagyon élvezi, ha anya köhög, jókat nevet rajta Kép Remélem, nem sikerült visszaragasztani rá semmit!

Még nem sikerült mindent visszaolvasni, és tartok tőle, hogy nem is nagyon fog menni Kép

Andi!
Remélem, neked is elmúlt már a hasmenéses-hányásos nyavalyád Kép Örülök, hogy tudtunk legalább telefonon beszélgetni Kép Nagyon bánt, hogy nem jött össze a talink, de jobb volt így, mert mint kiderült, Eszterkém torokgyuszija vírusos volt, és más se hiányzott volna, mint hogy a többi lurkó is elkapja!

Hajni!
Hogy tetszett Tomikának a vonat??
Örülök nagyon, hogy legalább mi találkozni tudtunk Kép Megnéztem ám, hogy melyik képet raktátok fel, tök ari Kép Dokinéni hogy van? Kép

Meli!
Én is vettem már Eszternek gluténes kajákat, de még nem mertem belőle adni neki. Azt hiszem, inkább megvárjuk azt a 8 hónapot.
Nálunk az alsó két fogacska jött ki legelőször egyszerre. A dokinéni szerint nagyon be van indulva már felül is a két középső, és az alsó kettő mellettiek. Na ezt jól megaszontam Kép

Eve!
Faragás Kép Kíváncsi vagyok nagyon, hogy a későbbiekben Eszterkém hogyan növekszik, mindenesetre most kb. 80 cm-nél tartunk, és két hete 9,8 kg volt. Tegnapelőtt eljöttek hozzám a barátnőim. Jól meglepődtek, hogy mekkorák vagyunk, mert fényképen nem látszik ám annyira Kép Az egyikük kisfia fél évvel jár előttünk, és akkora cuccokat hord, mint az én lányom Kép
Sógornődnek nagyon drukkolok KépKép

Hugi!
Remélem nagyon, hogy már jól vagy te is KépKép

Bea!
Jó volt a te hangodat is hallani Kép Kár, hogy most nem sikerült a tali, de bepótoljuk Kép
Nálunk is nagyon nyerő a vaníliás Milupa Kép

Ildi!
Üdv köztünk Kép Mi már egy jó ideje nem HA-s kajcsit eszünk, de úgy néz ki, nincs baj Kép A HA nagyon fogta a pocit, meg nagyon nem is ízlett. A mi dokinénink azt mondta, hogy adhatom 5 hónapos kora után már a nem HA-st is. A családban nálunk senki nem allergiás, remélem, nem is lesz Kép

Kika!
Fogak olvasása Kép
Rohadt az élet, de nagyon meg is tud szépülni Kép

Orsi!
Puszi nektek is, és BUÉK!

Remélem, nem hagytam ki senkit Kép Most megyek, mert ébred a lánykám!

Szép napot mindenkinek (bár itt sötét van és esik az eső Kép) !!!

Pusza
Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Éva!

Hát,tényleg mondhatták volna tegnap.Elhiszem,hogy mérges vagy.De jó,hogy bekented a fejét,így,reméljük,nem megy bele.
A szülők mossák az ágyneműt?

Ildi
tfildiko
 
 


Rami!

Boldog fél éves évfordulót!

Kriszta!

Gyógyulj meg hamar!
Jó volt téged olvasni.


Idi!

A szülők mossák az ágynemüt minden pénteken kiteszik hazahozatalra. Mondjuk ez a fele minket nem érint mert Orsit ebéd elött hozzuk haza és az alvás így minket nem érint(Csak ugy vette fel az ovi a külön koszt miatt, hogy visszük reggel a szendót és a teát és ebéd elött elhozzuk.)
Minden hónappban kell bevinni eü. papírt és zsepit. Amikor minni csoportos volt (februártól a nyári szünetig) akkor kelett még szappan és szalvéta is minden hónapban. Meg nem tudom hány havonta kell váltani a fogkefét mert csak ebéd után mosnak fogat így minket ez sem érint.
Az ovi csak a kéztorlőket mossa és vasalja, de erről is a dadák gondoskodnak.
eve
 
 


Éva!

Anyukám otthon az oviban dada.Úgy tudom,hogy ők mossák az ágyneműt.De nem sok a gyerek nálunk,bizti,hogy azért.Mit adsz neki tízóraira?És akkor ő nem lehet soha az oviban délután?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!

A tízórai az vagy téliszalámis szendó vagy csirkemell sonkás esetleg sajtos párizsi.sajnos(?)nem nagyon szereti a szalámikat. A kolbász meg a szalonna az megy neki is juh túróval ahogy Andi AnnájánakKépKép Mellé tea vagy kakaó. De mostanába csak teát visz mert azt mondta elege van a kakaoból az a kicsikanek való ő már nagy és "kapcsínót" kéne innia.Most ismerkedik a Maci kávéval.KépKépKép
Amikor én elhozom akkor mennek a gyerekek ebédelni utánna fekszenek le.Ébredés után uzsonna és összeömlesztik a csoportokat mire mennek a szülők értük.
Amíg nem kapunk igazolást arról, hogy nincs az étkezéssel problémánk addig nem lehetünk ott délután.
tudod nekem ez is volt szar amikor dolgoztam.Ha déluténos voltam akkor elszaladtam érte, vagy ha a papa hozta haza a kapuban találkoztunk egy puszira és én csak 19.30 körül jöttem haza. Ilyenkor gyakorlatilag már csak alva láttam a lányom meg amikor reggel vittem az oviba. Azért nem keltem fel másfél órával az ovi elött, hogy tudjunk beszélgetni meg játszani!
Most hogy suliba járok nagyon szupi mert miénk az egész délután!KépKépKép
Az ő csopiukba 28-an vannak
eve
 
 


Szép jó reggelt!

Előszöris, nagyon boldog félszülinapot Noncsinak!Kép

Elveszett Krisztánk is jött egy regénnyelKép Jól kezdődik a napKép

Apának az este mindenféle dolga volt a géppel, és nem engedett ideKép Mondtam is neki, hogy ez válóok, de nem hatotta megKép

Kicsit átnézem az estét, és jövökKép

Andi!
Küldtem mailtKépKépKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Andi, Ildi, Kriszta, Éva, Bea ! Nagyon szépen köszönöm a lány nevében is a köszöntéseket. Aranyosak vagytok! Puszi érte! Kép

A vendégek elmentek de én még nem értem utol magam. Kép Azért próbálok majd jönni.

Addig is vigyázzatok magatokra és édes babáitokra. Kép


Ramcsi
chello
 
 


Bea!

Nem tudtam megnyitni, irtam vissza. Kép


egy pillanatkép:
Ginó vajon meddig birja?

Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Éva!

De drága a lányod!Olyan jókat tudnak mondani ezek a kis picurkák!
Remélem,hogy az étkezési problémáitok hamar megoldódnak.

Bea!

Az én férjem ideges volt az este,mert nem akart a lány enni.Nem írhattam ide tovább,mert úgy begurult,hogy itthagyta a Noncsit.Azt mondta,hogy etessem csak én,mert nincs hozzá idege.De megenyhűlt,és adta tovább neki a kaját.(Pár percet morgott,hogy elkényeztetem a lányom.)Mondtam neki,hogy ebben a korban még nem lehet elkényeztetni.De aztán megbékélt.

Ildi
tfildiko
 
 


Ramcsi!

Szia!Gyere majd,nagyon várunk!

Andi!

Bizti,hogy élvezi a kutya az Anna simogatását.Nagyon aranyosak.Irigylem,hogy hason van a lányod.Az enyém még mindig nem akar.

600-nál leszek haladó felhasználó?

Ildi
tfildiko
 
 


Ildi!
Enyém apának is kevesebb a türelme, mint nekem, de gondolom ez férfi tulajdonságKép

Andi!
Nem megy?Kép Gyerekek édesekKép Én még nem merte Zsófival megsimogattatni Dórit, félek, hogy lenyeli a szőrtKép Pedig olyan édesen szaglásszaKép

Ramcsi!
Mostmár tényleg gyere!Kép

Pusz
Vendég
 


Bea!

NA ez nálunk sincs megengedve, csak Anna állandóan a Ginó után mászik. Állandóan piszkálja.
Utána nagy mosakodás volt itt is azonnal. De le kellett, hoyg fényképezzem Kép
Nem birom egyik progival sem megnyitniKép Pedig bizti gyönyörű!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Nálunk az a baj, hogy Dóri hosszúszőrű, és ráadásul eléggé hullik nekiKép Nem tudom miért, gondolom ez valami fajtajelleg, mert egész évben ilyen.
Nem gyönyörű, hanem KépKépKép Valamit találjunk már ki, mert ezt látnod kell!!! Vagy hívjam fel apát? A múltkor az egyik barátja úgy telepített valami játékot, hogy apa a kádból telefonon irányítottaKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Csak nem a naptár lett ilyen tökéletes??KépKépKép
eve
 
 


Bea!

Én is megnézhetem majd azt a naptárt?

Ildi
tfildiko
 
 


Bea!

Hiába próbálom nem megy Kép
MAjd apád ha hazaér kiokosit bennünket.Kép
Nehoyg azt hidd hogy fajta jelleg, mert Ginóé is hullik és még szemét is mert ez a kis szőr beleáll mindenbe. Nálunk minden nap többször megy a porszivó, pedig utálom Kép
Azt mondják, hogy azért is lehet, mert a melegben nem tudja a kutya eldönteni, hogy milyen időhöz alkalmazkodjon.
Ez miatt már alig várom, hogy a nyaralóban legyünk.

Éva!

Remélem, hogy nem sajnálod a hercegnőtől a kapuccsinót Kép


Ildi!

Sétáltok?
Le vagy ellenőrizve, nem voltál a héten nődokinál! Tessék szépen elmenni. Én holnap reggel ott kezdek. Onnan bank, utána a pénzecskével megyünk a Corába. Csak, hogy ne legyen utána vele gond Kép
Szóval én holnap csak este leszek.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Most????
Pusz
Vendég
 


Beugrok egy picit, hát nekem is kell egy kis lazítás Kép

Bea!
Mit gondoltál, két hét után csak 2 mondatot írok??? KépKép
Ha lehet, láthatom én is? Vagy titok??

Eve!
Tetű Kép Mosás Kép Hát amikor én jártam oviba (húúú, az már jó régen volt Kép), nem emlékszem, hogy a szülőknek kellett volna mosni.
Kapcsínó KépKép

Andi!
Nagyon helyes a kép a Gino-s Annáról Kép
De te nem vagy a régi Kép Hát már szóra se méltatsz ???? Kép

Majd még jövök (ez fenyegetés Kép)!
K.

Kép
lujzika
 
 


SziasztokKép

Csak bejelentkezni van időm, mert Gergő ébren van és már nagyon hiányol.
Délelőtt aludt összesen 3/4 órát, alig volt időm elintézni a dolgaimat, semmire nem jutok mostanában.Kép És aludni is olyan jó lenne délután, de tegnap is fél órát aludt 2x.Kép
Egyszer majd csak jobb lesz.

Sajna visszaolvasni sem tudok, de annyitr láttam, hogy Noncsika fél éves! GRATULA!!!Kép

Andi
Szuper a pillanatkép!Kép

Puszi mindenkinekKép

Orsi

avocado
 
 


Kriszta!

Drága ne haragudj, csak tudod nálunk holnap fizetés nap van és alig látok ki a munkából.
De alig vártam, hoyg gyere már végre!

Remélem, hogy mihamarabb jöttök haza és összejön a randi.
Aznap este már LAca is hányt. Kép, de mostanra elmúlt.
De látod nem lazsáltam és hoztunk életet a topikba megint. Kép

Eszti hogy birja a változást? Annyit gondoltam rátok a repülő miatt is!
Tessék meggyógyulni, találj ki mást amivel szórakoztatod Esztikét. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


SziasztokKép
Először is boldog hófordulót RamiéknakKép Hogy múlik az idő.

Túl vagyunk az oltáson, most kisebb volt a cirkusz, azóta alszik, remélem nem lesz láza.
Most el majd olvasás és házi teendők után visszanézek.
pusz
kika
 
 


Ja elfelejtettem: Anna 67 cm és 6750 gramm.Kép

Du. mosnom kell a 74-es rucikatKép
K
kika
 
 


Orsi!

Pusz! Kép Azért gyere ha tudsz! Kép

Kika!
Adtál neki kúpot? Én tegnap ahogy hazaértünk adtam neki egy felet.
Szerencsére nem is volt gond.

A szegediben azt irták, hogy a Corában holnaptól nagy gyerekholmi leárazás lesz. MAjd beszámolok, mert holnap mindenképp kell mennünk, mert üres a hűtő.
Meg Anna kap egy új fülbevalót. Apja közölte, hogy ez már régi Kép
Szóval holnap csavargok rendesen. Utána egy darabig megint semmiKép


Ezt Hugitól tanultam, aki remélem jobban van már!

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lujzika Kriszta!

Jó,hogy megjöttél.Hol laknak a szüleid?Mennyi időt voltál ott?
Nagyon nagy a lányod.Nem semmi méretekkel rendelkezik.Az én Noémim csak 69cm és 7160g.(ezt tegnap este mértem.)Mekkora súllyal született az Eszter?

Andi!

Igen,sétálni voltunk.
Tényleg el kellene mennem a nődokihoz.Majd a jövő héten hívom a rendelőt.Az én dokim egy héten kétszer rendel csak.Ma a fogorvosomat kellene hívnom,mert a fogkőleszedés nagyon esedékes.Aztán a fodrászhoz is el kellene jutni,láthattad a fejemet.Borzalmasan néz ki a hajam.Júniusban voltam utoljára nála.
Na,szóval van hova mennem.Ma délután pedig a Tescóba szaladok el bevásárolni.

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Hozom a formám ami a hülyeséget illeti.
Megcsodáltam a Ginót szekírozó bűbájos lányodat, nyugtáztam magamban, hogy nagyon aranyossak és ennyi. Eddig elfelejtettem a tudomásodra hozni.

Nemrég értünk haza az oviból és felajánlottam a csajomnak, hogy igyunk kapcsinót de azt mondta, hogy tejszínhabos tejet kér, mert a hercegnők csak azt ihatnak. Merthogy hazafelé vettünk egy hercegnős papucsot.Ugyhogy nyaklánc, gyűrűk, karkötő kesztyű, diadém és papucs, ünneplős ruhában teng leng itt nekem és issza a habos tejét. Ja és azt énekli, hogy jaj de jó a habos sütemény........

Nekünk csak cicáink vannak mert a tacsink elaludt a nyáron már több mint 20 éves volt.Kép
Ja bocs most van egy Cliffordunk.KépKépKép

Lujzika!

Fenyegetőzz csak nyugodtan csak tartsd is be!!!KépKépKép


Ildi!

Mi volt a minitalin? Az Andi örökbe fogadott titeket?KépKép Vagy csak szimplán nyomozgat utánatok??Nagyon izzgi!KépKépKép
Na jó félre a tréfivel! Tessék neki szótfogadni és irány a nődoki!

É.
eve
 
 


Orsi!

A Noémi is csak pár hete alszik ilyen jól nappal.(4 -4 és fél órát.)Majd nálatok is jobb lesz a helyzet.Nálunk most az éjszakák borzalmasak.

Kika Kriszta!

Remélem,hogy nem lesz lázas a lánykád.
Gratulálok a méreteihez!Jó nagy baba ő is.(Én is tegnap mostam ki pár 74-es rucit.)

Andi!

Mikor rakattátok be a fülbevalót az Anna fülébe?
A Noémi is kapott egy szép fülbevalót a keresztanyjától,de még nem teszem be neki,várok egy kicsit.Milyet akarsz venni?

Ildi
tfildiko
 
 


Éva!

Itt is itt van a KGB és nyomozok Ildi után, hogy rendesen viselkedjen.

Nem kell ám agyon dicsérni a képet, mert van a ki frászt kapna, ha a gyereke a kutyát gyömöszölné. Mondjuk engem annyira nem zavar, (bár régen kiakadtam volna),mert a jószág fürdik nagyon gyakran és ekkora lakásban nem tudom őket elválsztani. Meg Anna úgyis megy a kutya után Kép MAximum több szappan fogy , mint máshol, az meg nem baj Kép

De már Ginó sem birja sokáig, ahogy néztem , igy ha Anna velünk lesz, nekünk is nyugtunk lesz Kép

Ildi!

Ne izgulj én is szeptemberre voltam visszahiva a dokihoz. De most jó idő van igy rászántam magam, meg a városban is van dolgom. Jövő héten meg tele leszek progival, fodrász, kozmetikus, talizok MAriannal ( akit mondtam még , hogy szegedi), szombaton meg kirándul lehet a család. Peti gyereknek kell menni valahova, mi meg megyünk vele utánfutónak Kép
Szóval lesz progim bőven Kép Végre Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Ildi!

Mi a 6 hetes kontrolon lövettük be és az van benne. Azt mondták, hogy alkohollal kell kenegetni a fülét. Ez eddig jó is volt, csak a fülbevaló megfeketedett. Igy az apja azt mondta, hogy kap újat. A plázában nagyon szépek vannak az egyik ékszerboltban.Oda akarunk elmenni. Meg van még az enyém is ,de apa ragaszkodik, hogy a lány kapjon újat Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Éva!

De szeretném megismerni a lánykád!Nagyon jó a szövege.
Szerintem,tuti,hogy nyomoztat utánam.Honnan tudhatja,hogy nem voltam a dokinál?(Na,bizti,hogy onnan,hogy nem írtam róla.)Még nem vagyok elkésve,a Noémi még nincs fél éves.(Bár igaz,hogy napok kérdése.)

Ildi
tfildiko
 
 


Andi!

Hétfőn én is kozmetikushoz megyek.Már nagyon várom.Szeretek havonta megszabadulni a szőrömtől.
És szerintem a fogorvos fog beleférni még a jövő hétbe.Az apának elég lesz 2 este a Noémivel.

Ildi
tfildiko
 
 


Éva!

Olyan kár , hogy most nem tudsz csinálni képet Orsiról Kép Annyira megnéztem volna, ahogy illeg billeg Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: