[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2011 februári babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Most írt PÖCÖK:

MEGSZÜLEETT KRISTÓF 3420 gramm 55 cm
Mindketten jól vannak...

Kép
Kép
judysz
 
 


Pöcök! Gratulálok! Sok boldogságot a kis Kristófhoz!!!

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Kis hercegnőnk:

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 

 
 

Judysz: megelőztél.. én is azért jöttem, hogy hozzam a hírt Pöcökről! :-) Sajnálom a napi ctgket, az már tényleg rossz lehet.. Kitartást!!! Én azt csinálom, amit Littlebaby írt, minden nap megyek ide-oda vagy hozzám jön valaki át, így gyorsabban telnek a napok.
Rákérdeztem ma a dokimnál, ő is megerősítette, hogy a látogatási tilalom a Mávban az apás szülésre nem vonatkozik!

Pöcök: Itt is Gratulálok Kristóf babához!!! Csak kibújt!! ;-)

Ani: Neked is Gratulálok Aisa babához! Gyere majd ha tudsz!

Littlebaby: örülök, hogy jobban vagy! Nekem a gyomor panaszaimra a Maalox szirup nagyon bejött, a dokim javasolta, mondjuk nekem nem gyomorrontásom, hanem gyomorégésem volt.

Kati: Drukkolok neked, remélem hamarosan jössz a baba hírekkel!!!

Mieza: Albert nem semmi, lusta kis pasi, de ha már nyílik a méhszáj és rendszeresek a fájások előbb-utóbb csak kibújik! HAJRÁ!!

Vali: Hajrá a szoptatással! Várjuk a további jó híreket a kis Oliviáról!

Babuci: Üdv itt! Ferike nagyon édes!

Brita: Nem semmi a szülés történeted, hatalmas gratuláció hozzá!! Zalán baba irtó édes és nagyon szép haja van!

Tecaa: Neked is gyönyörű nagy hajú babád van!! Tényleg egy kis hercegnő!

Kittynaról nem tud valaki valamit? Utoljára azt írta, hogy mennek szülni, lassan jöhetne már a baba hírekkel!
Ha neki megszületett már, akkor ha jól láttam a táblázatban, akkor már csak 7-en várunk a babázásra (Judysz, Ekriszta, Kati, Csibic, Mieza, Littlebaby és én)! Kedves sorstársak HAJRÁ mindenkinek!!

Én ma voltam ctg-n meg dokinál is. A ctg ugyanolyan: fájásgörbén semmi, baba aktív, minden ok. De nem is érzek még mindig semmit... Kicsi lányom ugyanolyan aktív és én is teljesen jól vagyok. Semmim nem fáj, ennek ellenére azt mondta a doki, hogy szerinte nem húzom ki 26-ig, mert már 1 ujjnyira nyitva van a méhszáj. Jövő hét szerdára hívott vissza, de mondta, hogy lehet, hogy hamarabb lesz belőle baba.. Hát majd meglátjuk! Egyre izgalmasabb...

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Sziasztok!

Pöcöknek nagyon sok boldogságot és sok tejcsit kívánunk a kicsi Kristóf babához!!! Nekem is írt de épp kórházban voltam Lilivel mert lázas és a nurofen 3óra alatt vitte le a lázát!
Hál istennek semmi okot nem találtak amiért 39es láza van, de már elmúlt. Kaptam beutalót a gyermekklinikára h vigyem át mert kötelességük átküldeni, de mivel ő jól volt én meg már rosszul a sok üléstől mert 2órát vártunk a Heim Pálban, inkább hazajöttem pihenni, és ha ne adj isten éjjel gáz lenne akkor már a papír a kezemben amivel bevigyem! Már rettentően unom, h hol Lilivel kell kórházba menni, hol velem. Szeretném már nyugodtan kihordani ezt a pár hetet! :cry:

Ani! Neked is hatalmas gratula és sok boldogságot, tejcsit kívánunk!

Bővül a tábli szépen, és nem sokára már csak én maradok!! :lol: 8)

1297702491.2917.doc

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Littlebaby: látom, hogy hiányzik a táblázatból: kristóf ma 12:56-kor született!

Kép
grapefruit
Budapest
 
 


Ani
Gratulálok a kisbabához!

Pöcök
Gratulálok a kisbabához!
Vendég
 


Ani

Gratulálok Aisa babához!Jó egészséget és sok boldogságot nektek!



Pöcök

Nektek is gratulálok Kristóf babához!Jó egészséget és sok boldogságot nektek is!


Pussz

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Ani: Én is gratulálok Aisához! :)

Pöcök24:Gratulálok Kristófhoz a Valentin napi babához! :) Biztos nagy szívtipró lesz majd! :)

brita80: Zalán nagyon aranyos! :) Örülök, hogy bababarát kórházban szültél. :)

littlebaby: Ferike jó kisfiú, de nagy csibész! :) Én úgy tudom, hogy csak akkor kell a 300 napnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat, ha másik városban (kerületben) szülsz, mint ahol házasságot kötöttél.

zorróné: Jó tudni, hogy ennyien bababarát kórházban szültetek, még a végén irigykedni fogok! :) Örülök, hogy Dorka jó baba és tényleg praktikus, hogy nem teszed vissza a kiságyba az első éjszakai szopi után,így mindkettőtöknek jobb. :)

tecaaa: Viki csodaszép! :) Jó, hogy ilyen sokáig szopizott Dani is, mint Ferike! :) Tényleg zavaró lehetett a 6 ágyas rooming-in szoba, de többet láthattad Vikit és gyakrabban tudott szopizni is! :)
babuci1
Gyula
 
 


Kacsamama,Brita,Pöcök,Ani gratula nektek ezerrel a picikekhez!!! :D

Ne aggodjatok lanyok, jonnek a babak nemsoka!!!De kinek van kedve ilyen osszevissza idojarasban megszuletni mikor a pocakban allandoan jo az ido!!! :)

Brita szulese nagyon jol hangzik!En szerintem az enyemet max akkor irom le ha mar mindenki megszult! :?
De persze mindez nem tantorit el a kell egy teso Olivianak project-tol
:D

Mi jol vagyunk, minden eredmenye jo Olinak csak egy a problema az eves!
Ma egesz nap uvegbol probaltam etetni mert ugye azt latjuk mennyi.
Hat idegosszeroppanasom volt par, bogtem is jo par alkalommal szerintem mar hulyenek neznek.
A hazamenetelunk mulik azon, hogy enni fog e vagy sem.
Eddig 3 orankent kapott a csovon 50-55ml tejcsit.
A noverek 30 ml-ket tudtak az ejszaka beadni neki, nahat nekem 1 ora alatt sikerult a 30ml, de mar eskuszom kozel voltam az osszeomlashoz.
Sirt, lattam, hogy faj neki ahogy eszik. Nem akartam eroltetni mert tegnap a nover lenyomta a gyogyszert neki erre majd megfulladt en ultem, fogtam a kezemben es neztem ahogy a legzese esik a monitoron, a nover bepanikolt, levert egy talcat, rohant a csoert, hogy kiszivja.
Hat orulet volt, lenyomta a csovet az orran, kozben sirt, fulladt en meg csak tartottam es omlott a konnyem.
uhhhhh
Szoval ezert nem akartam eroltetni szegenynek az evest.
De este 6kor mar csak 12ml-t evett azt is kinkeservesen.
Teljesen kesz lettem, szerencsere uj nover jott muszakvaltasnal es o segitett igy 9 kor belement 40ml koruli szegenykembe.
En mar olyan lehettem mint egy hulla mert elkuldott kajalni.
Ott akartam aludni de ugyereztem ha tovabb maradok hat tuti be fogok kattanni!
Igy most a szobamban potyogok es probalok kicsit masra gondolni mielott alszom. De mar az almaim is csak errol szolnak! :?
Remelem holnap egy konnyebb nap jon mar vegre!
Es hamarosan mar valami pozitiv hozzaszolast is irhatok nektek nem csak a panaszaradat jon mint most is!
Bocsi erte ismet !!!!
Megyek almodom egyet a korhazrol!!! :x

Jo ejt!!!!

Kép

Kép
valijja
 
 


Sziasztok!

Tegnap végre haza engedtek. Hát nagyon reméltem hogy hazaengednek mert már megörültem bent. Nem tudom hogy nálatok hogy van nálunk 40 fok volt. Na mondanom sem kell hogy majd meg főttünk és álllandóan szellőztetni kellett. Kész hogy mennyit változik a rend egy kórházon belül 3 év alatt, amióta Bogit megszültem.
Tejem van de nem elég dús legalább is úgy néz ki, mennyiség meg van aminek nagoyn örülök mert Boginál az sem volt. Szerintem legalább az első 6 hónapra elég lesz ami szerintem még ideális lenne. De este kap tápszert mert a 6 órás alvást nem bírná ki. Napközben szenvedek egyenlőre elég gyakori szopival azt majd meglátjuk.

Na egyenlőre ennyit, mert szar volt ez a szülés, és szerintem ez lesz az ucccsó. Rossz élmény volt, de megérte. -7 kg-val jöttem ki aki esetleg a kilókért is aggódna.

Boccs így utólag mindenkinek gratula. Csak nagyjából tudtam visszaolvasni.

Viszont az nekem is feltűnt hogy egy 4 és fél kilós babát simán megszülni az tyűűűű.

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Kacsamama
Nálunk is 40 fok volt. És annyira száraz a levegő, azóta is náthás vagyok.
Vendég
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés: Grapefruit a szülőszobán, ha lesznek fejlemények, még jelentkezem :)

Kép


Ági
agic83
 
 


hajrá grapefruit!!!
lehet látlak is majd, mert nemsokára megyek ctg-re és a szülőszobára a dokihoz megmutatni :D

nyooomjjjjaaadd :-)

Kép
Kép
judysz
 
 


Hajrááá Grapefruit!!! Remélem hamar kapjuk az infót hogy megvan a baba :)

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Hajra Grapefruit!!!!!!push push :D

Kép

Kép
valijja
 
 


Hajrá Grapefruit!

Littlebaby
Rosszul adtam meg az adatokat, javítanád kérlek hogy Zalán 4200 grammal született. Köszi!
Egyébként hogy vagy?
Vendég
 


No, újra itt :)

Kettőre ígéri a Doki a babát :) Kapott oxy-t és EDA-t, többet nem tudok, de gondolom, most már mindjárt megérkezik a Kicsilány :)

Kép


Ági
agic83
 
 


Én Grapefruit sógornője vagyok Kb fél órája megszületett Grapefruit kislánya: Hanga baba 3200 gramm és 52 cm, jól vannak
kaviar
 
 


Grapefruit! Gratulálok Hanga babához! Sok boldogságot! :)
Agic, Kaviar! Köszönjük az infókat :)

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


grat grapefruit.... igazán ügyes és gyorsak voltatok....

akkor már csak én vagyok ilyen "béna"??? gratulálok magamnak :-P
én érettségizni is a pocakomba viszem majd ezt a kölköt, vagy mi? :-)

Kép
Kép
judysz
 
 


Gratulálok én is grapefuit Hanga babához!Sok boldogságot neketek,és persze jó egészséget!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Mieza párja vagyok, ma 13:20kor megszületett Albert, 3.7kg és 56cm! :) mind ketten jól vannak és pihennek :)

Kép Albert

Kép
mieza
 
 


Sziasztok!

Hát akkor ott kezdeném, hogy:

Mieza, Grapefruit, gratulálok! Nagyon sok boldogságot, egészséget és sok tejcsit kívánok Nektek!!

Most már szinte tele a tábli, tud valaki valamit a kismamákról akik a tábliban vannak de még nincs adat? Remélem nem hagytam ki senkit.

Ma nagyon sokat feszült a hasam, és jóslóim voltak, egyre erősebbek, kíváncsi leszek 1hét múlva mit mondanak a ctg-n??

Brita!
Javítottam! :wink:

Valijja!
Örülök, h Olivia jobban van, remélem hamar visszaáll a szopi is, és csak azt fogja igényelni!!! Drukk nektek!

Tábli: 1297793240.7898.doc

Millió pussz nektek!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Mieza! Gratulálok! Sok boldogságot a kis Alberthez! És gyönyörű, kis husis :)

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Ani, Pöcök, Mieza, Grapefruit:
hatalmas gratula Nektek!
:lol: :lol: :lol:
Sok boldogságot és jó egészséget!

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Mieza

Nagy gratula Alberthez!Nektek is Jó egészséget és sok boldogságot kivánok!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Grapefruit, Mieza! Gratulálok a babákhoz!!!!! :D
Gyonyoru nev a Hanga!!!! :)

Kép

Kép
valijja
 
 


Grapefruit, mieza én is gratulálok a babákhoz! :) :)

valijja: Sok kitartást kívánok ebben a nehéz időszakban! :) :) ((Írtad, hogy üvegből adod neki az anyatejet, ha nem eszik nagy mennyiségeket, kérdezd meg, hogy nem adhatnád-e inkább fecskendőből 6-os szondával (azon is látszik, hogy mennyit eszik), nehogy a cumisüveg megzavarja a későbbi szopási technikáját.))

kacsamama: Gratulálok Jázminhoz! :) Örülök, hogy van elég tejed! :) Mit értesz azon, hogy nem elég dús? (A napközbeni gyakori szopizások segítenek, hogy legyen elég tejed. :) Ilyen pici korban még nem baj, ha éjszaka is szopiznak. :)
babuci1
Gyula
 
 


Grapefruit, Mieza
Gratulálok a babákhoz!
Majdnem egyidőben.

Littlebaby
Köszi! És a többiek nevében is köszönjük, hogy ilyen szépen vezeted a táblát. Jó látni így egyben a babákat.
Vendég
 


gratulálok csajok, igazán bombasztikus gyerkőcöket szültetek. mesések.
És olyan jó, hogy képek is vannak.
Én irigy vagyok, nem szülök, és nem is mutatok képet a babóról :-P

vagy úgy láccik én leszek az attrakció és a végén szülök littlebabível :-)
tegnap a doki mármár röhögve-de kedvesen- elhajtott, hogy meg se vozsgál-nem nyunyorgat.- ilyen ctg lelettel.
itthon már el se fogják hinni, ha azt mondom szülök :-)
éjjel nagyon fájt a fejem, gondolom front lehet.

Kép
Kép
judysz
 
 


Sziasztok!

Hát én már kész vagyok teljesen!!! Nem elég h kórházból ki-kórházba be járok hol Lilivel hol velem kell menni, aztán itt ez a jóslófájásos-feszülgetéses hasfájás amivel ugye feküdnöm kell, erre tegnap éjjel mi történt??? Épp mélyen aludtam, és fél füllel hallottam mintha Lili mondta volna, h ANYA. Felugrottam, megyek kifelé és úgy belerúgtam félálomban az ágy lábába, h sikerült eltörni a kislábujjam!! :roll: :lol: :lol: Onnan gondolom h eltört mert be van kékülve és mozgatni sem bírom. Már csak röhögni tudok rajta, h nem igaz h ilyen szerencsétlen legyek!!! Megnyertem magamnak 1 heti fekvést legalább mert marhára fáj ha ráállok, meg mozgatni sem tudom, cipőbe aztán végképp nem tudnám tenni a lábam!
Dokihoz nem megyek vele, mert úgysem tudnak vele csinálni semmit, begipszelni nem fogják, megröntgenezni nem lehet mert terhes vagyok, szóval marad a fekvés, borogatás.
Jó mi????
:lol: :lol: :lol:

Ja és ennek fejében, a párom ma és holnap is nappalos csak este 9felé ér haza, addig lássam el Lilit meg magam meg egyáltalán.....
Soha jobbkor!!

na nem panaszkodom tovább szép napot nektek!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Sziasztok!
Húha, nagyon le vagyok maradva, de gratulálok minden Babához!
Nálunk is van jó hír, február 9-én 14.20-kor megszületett Alíz lánykánk, 3140 grammal és 53 cm-rel.
Várakozóknak kitartás!
Nekem sajnos császár lett a vége 20 óra vajúdás után. Úgyhogy mindenkinek könnyű szülést kívánok mostmár innen, hogy minden "fogást" megismerhettem a burokrepesztéstől az oxin át az EDÁig. Egy a lényeg, egészségesek legyetek, baba is, mama is, és minden szenvedést felülír majd a picike első bizonytalan tekintete, én mondom! :)

Kép
csibic
 
 


csibic grat!!!!! nagyon cuki babuka :-)

littlebaby: millió gyógypuszi... kitartást.. szegénykém

én ma se produkáltam semmit ctg-n, uh-n azt mondták 3500 fölött van, és ha még az 50. hétig se szülöm meg emléktáblát avatnak nekem :-)
olyan cukik voltak a csajok az uh.n, valamiért ketten voltak.
Látták kínomat:-) és elővették a kora-terhességi (7-8-9.heti) UH leleteimet és elkezdtek számolgatni nekem. azt mondják vasárnap van a fordulóm igazság szerint. szóval inkább az a kiírt mint a 15, de ugye 3 nap miatt nem módosítanak a protokollon. úgyhogy most kicsit nyugodtabb vagyok. leletre már azt írták, hogy átlagosnál kevesebb magzatvíz... ez már csak csak jelent vmit :D

babókról jönnek még képek??!! ugye???!!!

Kép
Kép
judysz
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Az első képek Jázminról.


Kép Jázmin

Kép
Kép
kacsamama
 
 


Csibic

Gratulálok a kis Alízhoz.Nagyon édes kisbaba!Sok boldogságot és jó egészséget nektek is!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


jó reggelt!

minden babának és mamának gratulálok!!!

hát! mi itthon, de még mindig 2in1. vese-gyulladás elmúlt, vagyis egy darabig gyulladás nincs. jövő szerdáig vár a doki, hogy induljon bogi, aztán indít, nehogy újra kezdődjön a dolog.
fájni fáj, mert a csajom jól befészkelte magát oda. méhszáj már 2111. szóval várunk. méhtevékenységeim nst szerint vannak már 50 körül is és néha elég szabályosan görcsölgetek is, de kibírható.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Hűha.... Jól lemaradtam! Gratulálok minden mamának aki már megszülte a csöppségét! Nagyon aranyosak a kicsik ahol láttam képeket!

Kicsit el úsztam a dolgokkal mostanában. Sajnos nagyon sok ügyet kellett az utóbbi időben intézem, így a pici etetésén fürdetésén altatáson kívül itthon semmi másra nem maradt időm, így írni se tudtam (olvasni se :-( ).

Csöpp lányommal minden rendben van szerencsére 6 órát alszunk az éjszaka néha 7-et is hagy aludni. Napközben 3-4-5 óránként kér kajót, attól függően hogy itthon vagyunk-e vagy épp a kocsiban ülünk :D

Nagyon fura az anyaság de nagyon jó érzés.... Vannak félelmei, de azokon felülemelkedve tök jól viselem az akadályokat (legalábbis így érzem :D )

Megpróbálok most már rendszeresen jelentkezni, lassan vissza áll a béke az életünkbe és akkor több időt tudok Rátok is fordítani!

Várakozóknak türelem, kibúik az a baba az tuti! :D Nekem néha hiányzik a terhes élet már most, úgyhogy élvezzétek ki a szép részét!

Hamarosan teszek fel Majáról képeket csak le kell mentenem a gépre! :-)
viki0503
Budapest IV. kerület
 
 


Viki
Én is csak addig tudok ilyen gyakran jönni, amíg Zalán ilyen jó alvó baba. Úgyhogy kihasználom az időt egy kis kikapcs.-ra.
Várjuk a képeket.

Én is feltöltöttem néhányat.
Ma reggel készültek.
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csibic! Gratulálok! Sok boldogságot Alízhoz!
Nagyon aranyos ez a gondolkodó kép! És Neki is szép fekete haja van :)

Littlebaby! Lábad gyógyulgat? Tudsz pihenni picit?

Judysz! Kitartás!!

Kacsamama! Jaj Jázmin is milyen szép :) Bogi mit szólt a kistesóhoz?

Kati! Neked is kitartást! Bár Te már látod a fényt az alagút végén :D Jövö hét szerdáig biztos meglesz :)

Viki! Hű micsoda jó alvó Maja :) És várjuk a képet Róla is :)

Brita! Jaj olyan édesek ezek a tesós képek :)

Akkor én is töltök fel tesósat :)

Van még valaki rajtam kívül aki maga mellett altatja a picit? Rám néha olyan érdekesen néznek amikor mondom hogy velünk alszik. Persze az éjszakát ő is meg a Dani is saját ágyban kezdik, de éjfél-1 óra körül kel a Viki enni akkor már marad mellettem, meg legkésőbb 3-4 körül mászik a Dani is mellénk. De olyan jó arra kelni hogy két oldalamon szuszog a két manó :)

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Jó vagyok épp csak a kép maradt le :oops:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi vagyok, 39 éves és szeretnék csatlakozni hozzátok.
Nagy lányaim vannak (5 és 7 évesek), de nagyon érdekel a szülés és a szoptatás gyakorlata, élménye. Nem árulok zsákbamacskát: ilyen írányú suliba járok.
Általatok szeretnék egy kis betekeintést nyerni arról, hogy milyen információja van az emberlányának, akkor amikor első gyermekét várja.
Nézegetem a képeket, olvasgatok és nagyon ellágyul a szívem.
Gyönyörűek a gyermekitek - gartulálok mindenkinek!
Még bennem is élénken élnek a szüléskörüli élmények: nekem nem volt olyan szerencsém, hogy bababarát kórházban szüljek, ezt nagyon írigylem. DE ennek ellenére "csak" zavaró körülmény volt , az összeszokást és a szopira hangolódást szerencsére nem zavarta meg nálunk.

Szóval?? Nem bánnátok, ha csatalakoznék annak ellenére, hogy nem várok babát??

Üdv:Gyöngyi
ágyöngyi
 
 


Hűűűű! Lemaradtam,mint a borravaló!!!! 42. oldal közepén voltam utoljára. Na, akkor visszaolvasok…

Kacsamama!
GRATULÁLOK!!! Remélem minden rendben ment és nem voltak megint rossz élményeid…legalább most nem,ha már eddig minden vizsgálatodra jutott valami! De remélem hamarosan megtudom (attól függ milyen gyorsan olvasok) mert már biztos otthon vagytok!...Igen, otthon vagytok, szerencsére. Tejcid meg biztos hamarosan be fog indulni jobban, ha már az elején ennyi van, pár hét múlva már a fagyasztót is telepakolod vele, annyi lesz! ;) Szerencsére már nekem is van annyi,hogy napközben elég, mi is csak éjszaka tápizunk.
Most értem a képhez. Hát egy tünemény ez a kiscsaj! Annyira tökéletes,hogy ennél szebb már nem is lehetne! :)

Valijja!
Remélem rólatok is azt fogom olvasni,hogy hazamentetek már!..... Jaaaj te szegény! Hát ez így borzalmas lehet! Pedig annyira de annyira vártam,hogy majd jó híreket hozol! Remélem azóta már könnyebben tud enni a kis drága! Nagyon drukkolok nektek! És le a kalappal előtted! Nagyon erős csajszi vagy,hogy még így bírod!


Tecaaa!
Ez meg milyen kiszúrás,hogy nem engedték be apát a szülésre basszus! Nem hiszem el,hogy ne lehetett volna megoldani egy szájmaszkkal,ha annyira félnek!
Nagyon szép a kiscsajszi!!!! És ő is egy kis hajasbaba. Februárban csak nagy hajjal születnek a gyerekek?
Nálatok hogy viseli Dani a kistesó érkezését?

babuci1!
Üdv közöttünk!
Én baba-mamás szobában voltam. Nagy szerencsém volt,mert 2 ágyasban és meg tudtuk beszélni a szobatársammal,hogyha valamelyikünk pihenni akar,akkor a másik is beadja a gyerekét. De persze ez egy olyan dolog volt,hogy a mellettünk lévő 5 ágyas szobában folyamatosan sírás volt, szóval megállapítottuk,hogy olyan mindegy lett volna! Viszont éjszakára beadtuk mind a ketten, így lehetett valamennyit pihenni.
16 hónapos koráig tudtál szoptatni??? Aaaaaaz igen!!!!

Littlebaby!
Hát te aztán jól megismered a kórházat meg a dolgozóit!....hááát ez a lábujj törés!!! Nem semmi mik történnek veled az utolsó időben!

brita80!
De jó volt olvasni a te szülésedet is! Tényleg hihetetlen! Tündéri egy fiú Zalán!!! És neki is mennyi haja van!!!! De édesek együtt Regivel!!!! Hogy bírja? Nem féltékeny még? Nem akar vele játszani, fogdosni?

Csibic!
Gratula neked is! Sajnálom a sok órás vajúdást, de állítólag az ember elfelejti ezt egy idő után. Gyönyörű a te kis hajasbabád is!

@ka(ti)!
Remélem vasárnap óta már te is babázol!....Hmm…most látom,hogy nem. Azért örülök,hogy a gyulladás elmúlt. Jövő hétig meg még bármi is lehet! ;)

Judysz!
Nehogy azon gondolkozzál,hogy átmész másik topikba!!!!! Látod, én is itt vagyok a január 15-i szülésemmel! (Persze azt azért elárulom,hogy olvasom a januári topikot,mert van egy csajszi,akinek hasonló korú a picije és a gondjai.... ;))

ani983!
Gratulálok a babóhoz!!!! Szép nagy az ő kis 54 centijével! Danikám most akkora 1 hónaposan. Remélem minden rendben, nyugodt napokat és sok tejcsit kívánok!!!!!

Pöcök24!
Nahát,micsoda váratlan hír!!!!! Gratula Kristófhoz! Ő még nagyobb,mint Ani babája!!!! Hihetetlen! Hogy fér el akkora gyerkőc egy anyában?

Grapefruit!
Most olvasom,hogy szülőszobán vagy...jaaaj de izgi! Sietek az olvasással, biztos van még rólad infó! ….Megvan, eljutottam odáig! Gratulálok nektek is!!!! Várjuk a képeket meg a beszámolót!!!!

Mieza!
Hűűűű! Micsoda babaeső!!!!!! Hatalmas lett Albi! Én természetesen ő is egy kis hajasbaba!

judysz, ekriszta, littlebaby
Kitartás! Kitartás! Kitartás! Gondoljatok arra,hogy nektek már tök jó lesz,mert ti már az összes gyereknevelési praktikát tudni fogjátok,mert leírjuk.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Rólunk:
Ma volt az 1 hónapos vizsgálat. Minden rendben van, szépen növögetünk. Most,hogy beálltunk a 3 órás evéshez mondta a dokinéni,hogy ritkítani kellene. Ez olyan szempontból jó,hogy nekem ez egy embert próbáló feladat volt. Pihenés az szinte semmi,mert 1 óra elmegy azzal,hogy etetés, büfizés, pelenkacsere, fejés. Aztán 1 órát még elmolyolok (kaja, netezés, fürdés, apával beszélgetés, pakolás ilyenek) és marad 1 órám általában. Amikor arra az 1 órára lefeküdtem aludni, szarabb volt felkelni,mintha nem is aludtam volna! Szóval napközben alig tudtam aludni. Éjszaka is működött a 3 órás ébredés. :?
Most több kaját kell adnom egyszerre neki és szépen átállni a 4 órás evésre. Ha eléri az 5 kilót és még mindig felkel éjszaka,akkor arról is le kell valahogy szoktatni. Meglátjuk...
Pont akkor volt itt amikor evés volt. Szerencsére látta, hogy mennyit bukik utána. Azt mondta ez még nem vészes, de nem is jó. A matrac alá a fejéhez beraktunk egy emelést, meglátjuk ettől csökken-e.
Ja, és egy pár napja már Espumisanozunk,mert nem jött ki minden a büfivel és szenvedett a pukiktól. Erre is kaptam néhány masszírozási technikát. Valószínű ezért is szeretett volna hason aludni annyira,mert akkor nyomja a pici gyomrát és jobban jönnek a pukik.
Amúgy nagyon jó fiú Dani, csak akkor sír,ha nem kap elég kaját, vagy ki kell hajtani a szelet. ;)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Teca!

Szerintem tök jó, hogy veled alszanak a gyerekek - szerintem ez minden gyerek vágya :lol:
Én kockafej voltam és nem engedtem velem aludni az elsőt, mászkálhattam is hozzá eleget! aztán a másodiknál rájöttem, hogy mindenkinek jobb úgy ha velünk alszik. És döbbenten vettem észre, hogy két gyerekkel nem vagyok olyan kimerült, mint eggyel voltam.

Napvirág!

Olvastam, hogy sokat bukik Dani! Az jutott eszembe, hogy nem lehet, hogy mohón eszik? Vagy erős a tejleadó reflexed és hirtelen sok tejcsi ömlik a szájába? Szopi közben ad ki valamilyen hangot?
ágyöngyi
 
 


Sziasztok,

Egy kicsit eltűntem szombat óta, de csak azért, mert Ráhel 02.12-én szombaton 20:00-kor megszületett 3750grammal és 51 cm-el.
Sajnos csak ma engedtek haza,mert besárgult.
A szopizás megy, tejecske is van.
Röviden ennyi, majd vissza olvasok, de előre is gratula a babázóknak, kitartás a pocakosoknak, hamarosan ők is babázhatnak.
Azért képet mellékelek.
Kép

Kép
ekriszta
 
 


Napvirág
De játszana vele, meg állandóan tisztába akarja tenni. Azért elég jól megvannak. Enyhe féltékenység talán van.

Ekriszta
Gratulálok! Tünemény baba! Mi meg szombaton jöhettünk haza. :)
Vendég
 


Kriszta

Nagy gartula Ráhelhez.Nagyon édes kislány.Szép súlya lett!
Sok boldogságot és jó egészséget nektek is!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Kriszta!

Gratulálok én is! Gyönyörű kislány Ráhel! :lol:
ágyöngyi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: