[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

mmmm3memmmmmmmmmmmmmmmmmmmsmny nnnnnnnnnaí
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKNMMJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJJ
nalika
 
 


Na sziasztok!

Megjöttünk ám, csak Eszterkém kajás volt, na meg olvasnom is kellett!

Mucska!
Gyönyörű a csajszi Kép

Bea!
Ez a 3 jellemző mozzanat van nálunk is kb. Kép

Hajni!
Villanyírógép??? Mondom, hogy kiscsirke vagy te is. Mechanikus, appám, az volt az igazi!!! De ezt már Hugival reggel megbeszéltük.

Igaz, Hugi? Kép

Szerintem lassan nyithatunk egy könyvelő céget, annyi a közgazd.-os. Megjegyzem, én úúúútáltam a könyvelést, meg a stat-ot is. De azért 5-re érettségiztem belőlük, csak nem tudom, hogyan Kép

Nem ám eltűnni, mert megjöttem Kép

Kriszta

Kép
lujzika
 
 


Hajni!

Nem rajzolni kéne, hanem törölni! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

 
 

Tüncsi a Krisz hiányolja úgy látom, azért kiabál, hogy KKKKKKKKKép
Mire jó, ha manöken az ember lánya, elérem 2 kézzel a bill-t, úgy hogy az ölembe ülKép
Gyorsan-gyorsan a képetKép

H.
nalika
 
 


Hugi!
Megfejtés:
Nehéz betonfejű bejöjjön majd nem jó, mama ne hagyjuk KépKépKép

Milyen???

K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz,
ez a jó régi fajta villanyírógép volt, de lehet, hogy mégis mechanikus?? Most összezavartál!!!Kép Lehet, hogy csak az első munkahelyemen volt az a villanyosKép, amire emlékszem...

Andi,
vmi koronára gondoltam, meg hosszú fekete hajra, meg ilyesmikre...Kép

H.
nalika
 
 


Krisz,
látszik, hogy szereted a nyelvtani játékokatKép

H.
nalika
 
 


Lányok bele kell húznom, mert hétvégén keveset leszek. Meg kell lennie a 600 hozzászólásnak, mert Andi új topicot nyit, és nem adja meg a címét!!!Kép

H.
nalika
 
 


HAjni!

Végre jól beszélsz. De a mamardék 47 már ma meg lesz az tuti! Kép

Szombaton én is minitalizok Zitával. Jönnek Szegedre. NAgyon szimpi volt a hangja.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!
Akkor nyomás Kép Tényleg, ti ma meddig tervezitek a chatelést?
Ja, képet még egy darabig ne várjatok, ahhoz még el kell kattogtatni, ami a gépben van Kép

Andi!
Minitali Kép Biztos jó lesz Kép Nekem Zita a levélkéiből olyan higgadtnak, megnyugtatónak tűnik, szóval szimpi!

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi,
Zita nagyon aranyosKép Meglásd élőben is az leszKépAkkor biztos pakol ezerrel, azért nem ér rá jelentkezni..

H.
nalika
 
 


Krisz,
tessék belehúzni a kattintgatásbaKép
Már tegnap is írtam, hogy az este az enyém, így én biztos sokáigKép

H.
nalika
 
 


Amúgy hétvégén sztem én se lesz túl sokat, mert úgy néz ki, apának nem lesz munkája (kop-kop-kop)
és mondtam neki, hogy jó lenne egy kicsit kimozdulni. Ő jóformán semmit nem volt friss levegőn a héten, csak mikor vásárolni ment.
Meg már én is vágyom egy kis változatosságra! Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz!

Akkor kattogtass ezerrel, mert új forumot nyitok! Kép

Hajni!

Más is ezt mondta, de a hangja is olyan kiegyensúlyozott, vidám. És ez nekem tetszik. Pont úgy mint a Tied!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Akkor jó Kép Mi most egy kicsit elcsúsztunk a kajával, Esztert sztem 9 körül viszem fürcsizni, aztán kaja, meg miegymás. De utána még jövök!
Különben pont azon filóztam ma, hogy itt lakik a házban rajtunk kívűl 5 család, de rólatok, akik több mint 1000 km-rel arrébb vagytok, többet tudok, mint róluk! Röhej, nem??

K.

Kép
lujzika
 
 


Én is leszek, de a szülőszobáig. Azt megnézem. Bár a múltkor a szegedi csaj nekem egy kicsit gázos volt.TAnga, csini hálóing... hát inkább a kameráknak szólt a dolog. Én örültem, hogy nem az én "csini" hálóingemben virithatok a vérző alsófelemmel.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Én a múltkori sorozatban azon a csajon voltam egy kicsit kiakadva, aki állva szült. Olyan furinyó volt a csaj is, meg apa is.

K.

Kép
lujzika
 
 


Andi,
az a csaj biztos nem volt normális!

Azért nem jövök annyit hétvégén, mert megyünk paprikáért vidékre szombaton. Vasárnap meg a szokásos váci kirándulás lesz. De esténként azért leszekKép

H.
nalika
 
 


Megjöttem! Nem szabadultok ám tőlem!!!Kép
Na a mai műveim:
Kép

Doboz Zsófikámnak, ebben szeretném gyűjteni a vele kapcsolatos dolgokat, UH-kép, kórházi karszalag, egyszer ha lesz hajunk, hajtincs...

Kép
ua. oldalról

Kép
meg ez is mai

Kép
erre jó a teás doboz!

Bocs, ha sok voltam, de most nagyon tettszenek.

Pusz
Vendég
 


Bea!
Ki akar tőled szabadulni? Ezek nagyon szépek KépKépKép Bocs, de én ehhez hülye vagyok, de ugye a teás dobozok a szalvétások?

K.

Kép
lujzika
 
 


Beus ezek k...a jók! Nagyon-nagyon ügyi vagy Kép
Meséld el, hogy hogy csinálod!

Hugi
Amatőr
 


Köszi csajok!Kép Ez mind szalvétából van, festek, kivágom a mintát, felragasztom, a végén lakkozom. A dobozzal azért eljáttszottam egy darabigKép

Pusz
Vendég
 


Bea,
tényleg szuper amiket csinálszKép
Na, erre végképp nem lenne időmKép Már hímezni is csak ritkán jutok elKép

H.
nalika
 
 


Mit festesz???


És mivel ragasztod, meg mivel lakkozod?
Amatőr
 


Krisz,
most átment, ugye???Kép
De kereshetünk másikat is.

H.
nalika
 
 


Bea,
és a cipőről hol van a kép??Kép

H.
nalika
 
 


Hát én is csak hetente kb. 1-2 órát tudok ilyennel foglalkozniKép Azt is csak akkor ha Zsófi alszik, lakás rendben, kaja kész, ilyen meg ritkán van.

Pusz
Vendég
 


Bea!

Nem semmi csaj vagy. Ezek szuperek. Még erre is van időd ? Kép
Én ehhez is balkéz vagyok Kép a nővérem meg keramikus Kép
A fia zenész, nekem meg bot fülem van. Mit tudok én? Hát élni! Kép Mert azt ők nem tudnak. Kép

Krisz: álló csaj: a csaj és apa is ultramodern volt. Kiakasztóan! Nem tudták, hogy mit kezdjenek magukkal.

HAjni! Hát reméltem is, hogy este legalább leszel. Apa örül, addig sem molesztálom, hogy vezessünk Kép

ÉN ma Melcsivel nem is taliztam, elkerültük egymást.

Kika!

Már este van, remélem tudsz jönni és bírtatok a géppel. Az összes vírus kitalálóját tűzre tenném!

Hugi!

Hol vagy?

Ica?

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi én itt, hogy Ica hol van azt nem tom

Hugi
Amatőr
 


Hajni!

nem jön be Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


A tűzzel meg csak óvatosan Kép
Amatőr
 


Nagyon helyes fiatalkorú. Gyerkőc már ágyban van?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
a másodikban sem??
A tegnapi levelem sem hatott apára?Kép

H.
nalika
 
 


Nem megjeleníthető. Egyenlőre. Legalább is nálam. Kép

Hugi!

Nem hívnám a tűzoltókat! De szerintemmost Kika sem.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Megyünk fürödni, aztán jövökKép

H.
nalika
 
 


A p.csába, a cipőt elfelejtettem, apa meg most viszi vissza a gépet! A hülyeagy manót ki küldte rám???Kép
Hugi!
Például a macis doboz: az egy sima kezeletlen fadoboz. Lefestettem sötétbarnára, átkentem repesztőlakkal, ettől a világos festékréteg megrepedezett. Kivágtam a szalvétából a mintát, szalvétaragasztóval felragasztottam, száradás után lakkoztam. Én vizes alapú bútorlakkot használok, gazdaságosabb mint a szalvétalakkok.
Ettől részletesebben nem tudom.
Örülök, hogy tetszenek, van még egy csomó minden, most akarok egy képtárat csinálni, csak kicsinyíteni kell még a képeket, most csak ennyit csináltam. Mindenre meg nekem sincs időmKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

A manó nem tőlünk ment!
Hisz itt rajtam kivűl mindenki tiszta értelmiség, én meg úgy csinálok! Kép De én sem vagyok nagyon butuska ám bizoooony! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!
Egyelőre nem tudja megnyitni az oldalt Kép

Bea!
Ifjabb koromban én próbálgattam egy csomó mindent, subáztam, hímeztem, horgoltam, kötöttem, makraméztam, de mára elfogyott hozzá a türelem Kép. Pedig időm lett volna rá bőven, míg Eszter meg nem született.
De tényleg, ezeket hogy csinálod? Oké, nagyjából leírtad, de ebből még nem derül ki teljesen!

Andi!
Nálunk meg apukám volt a "művész" a családban. Csoda jókat faragott, arcképeket, szobrokat. Szerencsére így egy csomó emlék maradt tőle Kép
Botfül Kép Hát az meg nálam csak úgy kialakult Kép
Szülés: még annyi hozzá, hogy én el nem tudtam volna képzelni, hogy a szebbik felem belelóg a doki szájába Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hajni!

OK!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
moooooooost???

Bea,
látod látod?? Képzeld ma a fésülködésnél egy marék hajam jött ki (tegnap hajat mostam olyankor több jön)KépKépKép

H.
nalika
 
 


MÁr dicsekedtem ugyan, de most megint fogok. Akinek nem szimpi az most eldugul! Kép

A lány keresztapja csinálta a Megasztáros Leslie albumát! De még nekem sincs belőle, úgy hogy nem tudom, hogy milyen. Kép De csak jó lehet! Gondolom Kép
Sőt vele jár turnézni is és még folytathatnám.
Szóval mi ha látni akarjuk keresztapát, akkor csápolni járunk koncertekre. Egyébként a nővérem fia és én nagyon büszke vagyok a kis taknyos 22 évesre. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Mondom, hogy OK és kapott egy tizest!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát kedves Bea, én csak gratulálni tudok Kép De már értem ám, hogyan készül Kép

Én gyerkőcöm már durmol, bi-bi Kép

Én meg lehet tejeskávézom egyet, hogy meg bírjam nézni a szülőszobát Kép

Hugi
Amatőr
 


Andi akkor kérek egy dedikált példányt! Én nagyon-nagyon szerettem!
Amatőr
 


Hugi!

Akkor adddig kitartasz?
Azt sem tudom mikor kezdődik!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!
Akkor most én is dicsekszem! Én már hallottam a Leslie albumát egy másolt CD-ről, mert Andris egyik volt kollegája jóban van vele. Érdekes a stílusa, nekem hangulat kell hozzá.
De a kis taknyosra büszke is lehetsz!

K.

Kép
lujzika
 
 


Valamikor 10 körül, nem? Szerintem megéri, én nagyon szeretem. Ha már nem szülhettem, legalább nézem Kép Kép
Amatőr
 


21:55-kor. Megnéztem az interneten Kép
Amatőr
 


Szóval akkor 10 után már ne is számítsak rátok???

K.

Kép
lujzika
 
 


Na most megyek és felhívom és megmondom, hogy szégyelje magát, mert külföldön már hallották én meg csak várok.... Hát keresztapa az ilyen? Kép
Mert hogy nekem nem küld, de a lánynak?
Hát kész vagyok.
Egyébként nagyon ügyes, teljesen maga erejéből boldogul. Egyedül ment fel szerencsét próbálni. Régebben Szentesen együtt zenélt a Bebével a Black to Blackből.Most zenét ír, hangszerel, stb, bár ebben a produkcióban a szinpadon is ott van.
CSak még gyerkőc és rosszul esett neki, hogy a borítón nem volt rajta a neve, pedig megbeszélték. De hát ez nem róla szólt, hanem a Lesliről. A jó sok mani a lényeg, amit felvett érte. Mással nem tudtam vigasztalni.

NA most már kidicsekedtem magam mára Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: