[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sajna már fel is ébredt. 1 órát altattam és aludt kemény 15 percet. Kép

R.
chello
 
 


Chello!

Még nem volt időm írni. én már alszok, gyerek nem Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát úgy látom, ez nem a mi napunk. Már egy óra és még csak egy archív van Kép

Minden gyerek megkergült ma? Front van, vagy mi a szösz?

Hugi
Amatőr
 

 
 

Hú lányok!

A hajam elhullott: Kép A lány nagy nehezen elaludt. Kint van az erkélyen "sétálni".
NA olvasok, meg Chello felé tartozásom van.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Na én itt vagyok, enyém gyerek úgy csinál, mintha aludna erre mindenki eltűnik Kép
Szépek vagytok, mondhatom.
Egyébként szép napot a topik össze tagjának!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi az enyém csak most aludt el, azért jövök most. Ezek a kölkök nem hagyják az anyukákat beszélgetni! Kép
Amatőr
 


Nagy nap a mai pedig! Mazsi befalt 150 ml répácskát Kép
Amatőr
 


Mucska drága!

Neked is!Kép
Tényleg, többiek hol vagytok??? Titokban elment a különbusz Berlinbe???Kép

Pusz
Vendég
 


Hugi,
az szép adag!Kép És csak répa volt, vagy némi burgi is??

Még megy a víruskeresőm, ezért kicsit lassabb a netem..

H.
nalika
 
 


Nálam minden rendben a viruskereső szerint

150 ml sárgarépa az szép adag!
A gyerek most levegőzik Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nálam minden rendben a viruskereső szerint

150 ml sárgarépa az szép adag!
A gyerek most levegőzik Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Lányok, egy kép csak hogy tudjátok meddig tarthat a maszatos állapotKép
Kép

H.
nalika
 
 


Ez a gép hülye. Kettessével mennek az üzenetek. Látjátok így kell csinálni, hpgy gyorsan szaporodjanak a hozzászólások számai! Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!
HAjajj!
Akkor most eltűnök és rendelek parókát magamnak egy pár darabot. Kép A kép egyébként szupi, amig nem az én konyhámban van. Kép
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
már a D meghajtón tart, úgyhogy valszeg nálam is rendben van mindenKép De azért hagyom, had (ezt így kell írni??) menjen végig.

H.
nalika
 
 


Csak az ciki, hogy nagyon ritka (bunkó módon) hogy én a témához írjak valamit. Csak pont azért akartam, mert nem ismeri Kika a cimem és nehogy rosszra gondoljon. Ez szépen bejött! Kép Mucska vagyok, nem vírus.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!

Milyen virusírtód van?
Nekem Panda de én szeretm nagyon, legfőképp, mert magyar és tényleg jelez, ha baj van.A múltkor is amikor a tárcsázót akarták felnyomatni. És legalább tudtam, hogy mi van és nem találgattam.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


A 150 ml csak sárgarépka volt. Utánna persze kérte a tápot, de csak 60 ml-t mertem neki adni, persze nem tudta meginni, szerintem csak úgy kellett valami kis szopi is. Kép

Ki is dőlt tőle, ő is az erkélyen szillentál Kép

Hugi
Amatőr
 


Bea!
Ha elindult is a különbusz, még nem jött meg, de max. Kika ülhetne rajta Kép

Én már nagyon várom, hogy a gépet átrenoválják, mert ezen csak víruskereső van, írtó nincs. És most nem akarok a németeknél előfizetni, ha meg lehet szerezni ócccsóbban is Kép

Hajni!
Ezt kár volt Kép A kép ari, de Eszterkém ma kb. ugyanígy nézett ki, meg ez az üveges tök nem is ízlett neki (mondjuk nem is csodálom ).

Ezt most kaptam! Iskolai faliújság Kép

Kép

Kép
lujzika
 
 


Hugi!
Gratula a répaevéshez!! Ez lemaradt az előbb Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


A főzelékkel jobban jól laknak mint a táppal? Vagy ugyanolyan idő alatt emésztődik meg?
Amatőr
 


Itt vagyok, de nem ragyogok!
Mára kikreatívkodtam magam, csak sajna a mosógép nemKép Mehetek teregetniKép Hallod Andi??? Hol van az a beígért mosógép???Kép Kértem kölcsön gépet, apa este hozza, majd megmutatom a mai műremekeimet, feltéve, ha érdekel valakit!

Nalika!
Én is erre számítsakKép? Akkor csináltatok egy gumiszobát, illetve kettőt. Egyet magamnak rendeltetésszerű használatra, egyet meg etetniKép

Na, megyek mert belerohad a ruha a gépbeKép
Vendég
 


Felébredt a kekec-kukac Kép

Mié nem alszik ez a kölyök, ha előtte meg tisztára ki volt már magából kelve???
Vagy megéhezett a répától? Kép

Hugi
Amatőr
 


Kikérem magamnak, nekünk meg van a wc tartályunk! VAlaki visszaél a nevünkkel! :

Most intézem a laptopot. Nyárára lesz gépem!!!! Hehe, nem szabadultok, úgy néz ki!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi,
nagyon helyes!!!! nem is akartunk szabadulni tőledKép
Tegnap el is felejtettem megnézni a pólódat, most meg a rengeteg archívban nem találomKép Pedig hát nem vagyok meggyőzveKép

H.
nalika
 
 


Ja, a vírusírtó Norton, a tűzfal meg valami S betűsKép

H.
nalika
 
 


Andi!
Ez aztán a jó hír Kép Mármint, hogy megvan a WC-tartály KépKép
Na jó, a laptop se kutya Kép És a nyaralóban van júpiszi?

K.

Kép
lujzika
 
 


Bea,
gumiszobaKépKép

Hugi,
lehet, hogy nagyon ízlett neki a répa, és még kérKép De azért ne adj neki többet!!Képmajd csak holnap..

H.
nalika
 
 


Krisz,
ez melyik fajta üveges tök volt??

H.
nalika
 
 


Sziasztok!

Nos, egész de. csavarogtunk, meg kifosztottam a zöldségest is! Edina meg jót szunyált annak ellenére, hogy 3/4 10-kor kelt a lelkem Kép

Most a Nagypapával ment sétálni! Bár kijutni a házból egy tornamutatvány! Kép

Nem is mondtátok hogy tetszett a tegnapi élet szagú mailem!!! Kép

ZSuzsa
zerko
 
 


Krisz!

VAn jupiszi, de csak tv. MAjd a westelnél megnézem, hogy tudok netezni. Azért ennyit nem leszek, de nem tűnök el 7 hónapra. itt jó, mert egész nap mehet a gép potom 4000 ft-ért.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Mucska: az valóban nem sok!

Zs.
zerko
 
 


Hajni!
Hipp-féle, miért?

Zsuzsa!
Csavargás Kép Tényleg, otthon milyen idő van? Itt egész hideg lett! De 4 felé mi is slatyizunk egyet, kell a levegő is, meg van megbízásunk is.

Andi!
Mikor mentek ki a nyaralóba?

K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz,
mi inkább a Hippet használtuk mindenbőlKép De sütőtököt nem próbáltunk soha...

H.
nalika
 
 


Lujzika: itt most szupi! Süt a nap, 15 fok van!

ZS.
zerko
 
 


Zsuzsa!

Ez tvnetworkos.
Most kérdeztem meg a Westelt és lesz új csomagjuk 6000 ftért és 300 Mb-ot lehet forgalmazni. Az meg szűken elég lesz. nYáron úgysem ülünk a gép előtt állandóan. Mert most mindig fent vagyok, nem szoktam kilépni.
A

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!
Én is tegnap találtam. Bár nem tiszta sütőtök, hanem rizzsel van keverve, de nekem se ízlik túlságosan, bár az nálunk nem jelent semmit. Kép

Zsuzsa!
De jó nektek! Itt már az is valami, hogy nem esik Kép

Andi!
Hát igen, vszínűleg mi is többet leszünk levegőn, mint most. Meg valamikor nyáron mi is megyünk haza kb. 1 hónapra.Kép Ez majd attól függ, hogy a nagyfőnök mikor megy!

K.

Kép
lujzika
 
 


Jut eszembe, vettem egy gyerek-teát. Még nem vetettem be, van benne mindenféle gyógynövény: kamilla, édeskömény, ánizs, menta. De van egy: Melisse, amiről gőzöm sincs, hogy micsoda. Nincs valakinek egy normális német-magyar szótára, mert az enyém sz@rt se érKép
Szerintetek ezt adhatom neki? Milupa és 4. hónap utántól ajánlják

K.

Kép
lujzika
 
 


Krisz,
a netes szótárt miért nem használod??

H.
nalika
 
 


Hajni!

Mert hülye vagyok, azért Kép Ez nekem eszembe se jutott, köszi Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


http://www.mobidic.hu/scripts/mobiweb.exe

Csak állítsd át a nyelvet a megfelelőreKép

H.
nalika
 
 


Már megvan, köszi! Google-ban kerestem: citromfű!
Mindig elfelejtem, hogy a net mennyi mindenre jó KépKép

K.

Kép
lujzika
 
 


a citromfű egy kicsit nyugtat, remélem nincs benne olyan sokKép

H.
nalika
 
 


Lujzika: vagy: http://szotar.sztaki.hu/nemet-magyar

Nos, én meg teszteltem a mosószereket! A tegnapi menü sárgarépa volt sütőtökkel. Házi, így nem a színezék a gond!
Nos, a Persil COLOR folyékony mosószer elbukott! Kép Lehet, hogy a power perls ereje nem volt vele???
A Vanisch Oxi action Max is próbálkozott vele egy másik ruhadarabon. Nos, ő sem volt megfelelő, de sokkal jobb! Úgy tűnik, nem ezen tesztelnek a csodagyártók! CSak az árát fizetjük me mi!

Zs.
zerko
 
 


Nem írja az összetételt! De azt sem, hogy nyugtató tea lenne. Biztos tudnom kéne, de én ezt nem tudtam.
Akkor szerintetek ???!

K.

Kép
lujzika
 
 


Szerintem nyugodtan adhatod neki, csak ne nagyon sokat. Az én gyerekeim nagyon szerettékKép Már a nagyobbik idejében is volt (hihetetlen, mi?)
Azt, hogy nyugtató hatása van egy gyerekorvos mondta...
De sztem nem lehet vészes.

H.
nalika
 
 


Zsuzsa,
én Clorox-al fehérítekKép Már persze amit lehet.

H.
nalika
 
 


Zsuzsa!

Én épp most dühöngök. Még otthonról hoztunk ki Domestost, az remekül kivitte a pelusokból (én azt szoktam Eszter nyakába kötni, mert betakarja az egész gyerkőcöt Kép) a sárga kajafoltokat. De ez elfogyott, így most bevetettem a németet. Már reggel óta áznak benne a pelusok, de semmi jele, hogy eltűnnének a foltok.
Én Arielt használok, az sem viszi ki. A Vanish-t én is próbáltam a színeseken, nem találtKép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hajni!
Köszi, akkor megpróbálom. 100 ml vízhez írnak 5 gr instant teát. Hát ha túl sokat aludna Eszterkém (bár jelen pillanatban nem bánnám Kép), akkor majd nem visszük túlzásba. Szerinted azt a 100 ml-t megihatja egy nap?

K.

Kép
lujzika
 
 


Gyerekek Clorox!!!! És csak 15 percig kellKép

H.
nalika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: