[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Na akkor hivatalosan: utólagos hőszigetelést csinálnak(Dryvit), meg ami hozzá tartozik: lábazatok, ereszdeszka, ablakpákány beépítés stb. Ha elvonultak a kőművesek, utána jönnek ők, learatni a babérokatKép

Pusz
Vendég
 


Mi vagy te? Gondolatolvasó?
Vendég
 


De gondolom, kapcsolatban a kőművesekkel is, vagy szidják őket ??? Kép

Gondolatolvasó: én is azt csináltam volna Kép

K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

Szidják! Övéké az utolsó munkafázis egy házon, tehát az ő munkájuk a végeredmény. Ha szar alapra kell dolgozniuk akkor megszenvednek vele, hogy a végén ne őket szidják. Az még véletlenül sem szokott a megrendelők eszébe jutni, hogy görbe falra marha nehéz egyeneset ragasztani. Apa szerint ez a leghálátlanabb dolog...
Na most jól kidumáltam a szakmai titkaitKép

Pusz
Vendég
 


Andris papája meg festő! (na nem művész Kép, bár néha az is Kép). Sztem a kőművesek mamái gyakran csuklanak Kép Ő is mindig őket szídja Kép Mert neki is állandóan az ő hibáikat kell javítgatnia!

K.

Kép
lujzika
 
 


Nekem autószerelők jutottak. 2 db össz vissz.
Megyek, mert jött a redőnyös, ha vége akkor nem szabadultok
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Siess vissza, ma nem megyek sehova mert tegnap kicsavarogtam a pénztárcám tartalmát isKép Ja, a cipő: fehér kord, belül szőrös, kicsit bakancs szerű. Képzeljétek el, mert gépem valószinüleg csak hét elején leszKép

Pusz
Vendég
 


itt! Hogy vagytok ma?

Zs.
zerko
 
 


Jó reggelt!

Amatőr, nálunk van UPC! Mennyibe kerül a telefon szolgáltatás? Te is dísztáviratban kaptad az ajánlatukat, "Új családtag érkezet" címen? Én először nem tudtam elképzelni mi lehet aztán mikor megláttam úgy felhúztam magam, hogy ki is dobtam, meg sem néztem miről írtak. Andika jót nevetett amikor elmondtam mit kaptunk igaz? Kép

És ők hoznak hozzá telefont? Nekünk nincs Matávunk, lehet hogy meggondolom de akkor tényleg úgy éri meg ha az ismerősök is váltanak.

Andi, mindjárt írok csak Noncsi kicsit szenved, remélem visszaalszik.

chello
chello
 
 


Ma kaptam őket:

Kép

Ez emlékeztet ZSófira Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Zs.
zerko
 
 


Chello: nálatok az ismerősöknek is csak mobilja van?

Amúgy engem tegnap találtak meg a gyerekkajás cégek! Persze csak azok, akik eddig nem! Egyszerre kopogtatott a Milupa ls a Mildi!

ZS.
zerko
 
 


Zsuzsa!
KépKépKép
Jól, és ti?

Szia Chello!

Kezdünk beindulni???

Pusz
Vendég
 


Bea!
Cipőd jó lehet Kép

Szia Chello!
Szép jó reggelt!

Szia Zsuzsa!
Az előbb átnéztem! Bronz ??? Hát itt már archív is van mára Kép
Nagyon arik a képek Kép Nekem a kis Buddha tetszik a legjobban Kép

Enyém lánykát megcsipte a cecelégy, még alszik Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Zsuzsa!

Anyumék is hívtak, a Mildi már nálunk is járt Kép Még előkét is küldtek! Na mondjuk az első tápink Mildibé volt (ezt használták a Barossban). Kérdezte is a dokinénink, hogy ezt megeszi a gyerek ???? Akkor még megette, csak kakija nem volt tőle Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


sziasztok újak!

Bea: köszi jól. Bár ma húzós napom lesz!

Lujzika: Akkor Edinát is! Ő is alszik este 1/2 10 óta!
Aha, bronz. Kép
A kis butha meg Edinára emlékeztet, de csak kicsit!

ZS
zerko
 
 


Zsuzsa!
Pocakban Eszter is hasonlít rá Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukk, mert Mazsi kivételesen elvan magába.
Chello: a telefon bekötés most tök ingyenes, telefont is ők adnak. Az előfiz. díj attól függ, hogy van -e interneted ( Kép) vagy csak kábeltv. Így 2500,- v. 1250 /hó ami szerintem nem sok.

A percdíjak is alacsonyabbak a MATÁV-nál, nincs kapcs. díj, és ez a UPC egymás között ingyen van, hát ez azért nem kis dolog szerintem.

Legyne má nektek is! Kép

Hugi
Amatőr
 


Kika!

Most láttam milyen jót beszélgettél a szerkesztővel Kép
Amatőr
 


Enyém gyerek is alszikKép, anyukája meg úgy ébredt, hogy ma nagyon kreatív leszKép Nyakig vagyok festékesKép

Pusz
Vendég
 


Lujzika. előke ide is jött! MEg kiskanál! MEg valami tejpép minta!

Milupáéktól meg valami tápszer és valami teapor!

Ami a kórházat illeti: ha éhes a gyerek....

Kika üzeni, hogy bocsi, de vírusos a gépük, és ma nem tud jönni! Talán este... Kép

Zs.
zerko
 
 


Bea!
Mit alkotsz??

Eszterkém már megreggelizett, aztán lassan megint elcsicsikázik.

Rohadt vírusok, még jó, hogy az origo szűri a bejövő emileken a vírust, mert csak a héten már vagy 10-et belegeltem volna Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Lujzika: mi van te, Bú böcce? Kép

Edina még mindig szunya...
Előttünk törik fel a járdát! Ez maszek, mert mi rendeltük, de hangos!!!

ZS.
zerko
 
 


Szalvéta kép, meg doboz. Ezért mentem piacra(nagyon utálom), mert már vagy két hete nem vettem új szalvétákat!Kép

Pusz
Vendég
 


Zsuzsa!
Először nem értettem, de már leesett Kép
Járdatörés Kép

Bea!
Ez tök jó Kép Valamelyik nap nézegettem a netet, és már nem tudom, hol, de megtaláltam egy csajszi honlapját és telis tele volt ilyen képekkel. Nagyon jól néztek ki! De én béna vagyok az ilyesmihez Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Beus hogy te milyen kreatív vagy tényleg! Én mostanság üvegfestek, tök jó móka, de csak akkor merek nekiállni, ha apa itthon van!

Engem most "szíjjel b@sz az ideg" (bocs ez egy idézet, mindjárt leírom a viccet is.).
Mazsira ma adtam rá először új ruhát és a 74-es ujjatlan rugi épp hogy jó. Én kis naiv azért nem 68-ast választottam, hogy ne csak két hétig legyen jó. Most akkor ilyenkor mi van?!

Vicc:
Parasztbácsi szinte mozdulatlanul ül a tó partján, néha-néha beleszív a cigijébe,pöfékel, kortyolgatja lassan a sörét. Körülötte néma csend, gyönyörű táj, nyugalom. Egyszer csak megszólal:
"Szíjjel basz az ideg"

Hugi
Amatőr
 


Hát 3 hete vettünk mi is 74-es szerkókat, és most éppen csak hogy jó Eszterre is. Illetve van olyan cuccunk, ami még kicsit nagy rá, de tényleg nagyon hülyék a számozások Kép

Vicc Kép

Minket meg már meglátogatott egy Kakóca, illetve most a kisasszonyt Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Lujzika: Edina közben felkelt. Szopizott is már, és most ő is nyög a vállamon böfi közben... Ennyit a tiszta pelunak...

Ruhák Kép

Zs.
zerko
 
 


Zsuzsa!
Úgy látszik, ma egy húron pendülnek a lányaink Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Zsuzsa én bunkó nem is köszöntem neked ma!

Szóval: SZIA!!!!


Hugi
Amatőr
 


Zsuzsa, nem de ált. mobilon hívjuk egymást mert nekem így olcsóbb.

Akkor azért nem jön mail Kikától. Kép

Bea, igen, beindultam. Kép
Jól hangzik a cípő. Kép

Kriszta, neked is szép reggelt. Kép

Én is kapom őket folyamatosan.

Amatőr, tényleg jónak tűnik az ajánlat, Apával megkonzultáljuk. Remélem sokan ott hagyják a Matávot, nekünk is volt és utáltam őket. Azt már nem tudom miért de nagyon felhúztam magam és lemondtam. Ha van Internet is akkor drágább?? Most havonta 15-öt fizetünk int+tv címen, elég sok nem? Igazán lehetne olcsóbb.

A rucikat próbáld meg nagyobbra cserélni. Sajna mi is jártunk így, van amelyikből már nem jó rá a 68-as. Kép

R.
chello
 
 


Szia Ramcsi!

Lehet hogy hülyén írtam. Szóval az előfiz. díj havonta attól függ, hogy csak tv-t fizettél elő, vagy internetet is. Ha internet is van, akkor a havi előfizetési díj 1250,-, ha csak kábeltv előfiz. van, akkor 2500,- Érted?

Pusz Hugi
Amatőr
 


Igen, most már értem csak fordítva voltak az összegek az előző leveledben. Így már világos minden. Kép

Ti is kb. 15-öt fizettek nekik?

puszi,
Ramcsi
chello
 
 


Itt vagyok, csak anyósomat kivittem a temetőbe! Na jó, vissza is hoztamKép Műveim száradnak, babócám alszik, jó a kedvem Kép
Hugi!
Ismered???

Pusz
Vendég
 


Bea:Látásból igen!

Ramcsi igen, nálunk a net 7.000 valamennyi, mert belügyeseknek van kedvezmény Kép + családi + HBO.

Hugi
Amatőr
 


Hogy mért nem vettek engem fel a Rendőrtisztire???Kép Kezdem bánni!!! Most olcsóbb lenne a netemKép

Pusz
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk is olcsóbb lenne a net, ha sűrűbben olvasgatnám a Postás újságotKép De hát kb ennyire szokott érdekes lenni...

Lányok nyugtassatok meg, hogy nem tőlem kapta Kika a vírust!!

H.
nalika
 
 


Egyébként dupla szűrőn mennek át a leveleim, mert a gép is csak úgy engedi ki, plusz még a Chello is szűriKép

Hugi,
én gondolkozom a telcsin, de nem igazán szeretnék számot változtatniKép

H.
nalika
 
 


Jaj, ugye nem volt félreérthető!!!Kép Nem a Ramóna, hanem az Upc szűri!!KépKép
nalika
 
 


Hajni ne izélj má' ! Kép

Egyébként nem vagyok UPC ügynök, csak gondoltam hátha érdekel mást is Kép

Az újságot meg tessék olvasgatni!

Hugi
Amatőr
 


Majd, ha lejár az egy év, akkor már kérhetjük a kedvezménytKép
És tényleg gondolkoztam már a telefonon olcsóbb lenne. Ja, és apa is kérdezte már, hogy kinek van közületek esetleg UPC-s telefonjaKép

H.
nalika
 
 


Hugi, így könnyű. Kép

Nalika pedig én is szűröm. Kép De semmi közöm a UPC-hez !

R.
chello
 
 


Ramcsi,
csak azért, mert este ugye küldtem a lányoknak azonos tartalmú mailt. De ugye ha ők nem kaptak vírust....

H.
nalika
 
 


HAjni!

Én is szarban vagyok,mert este Kikának úgy küldtema levelet, hogy nem vírus, hanem Mucska vagyok. Ez volt a témában. Erre vírusos lett. Reméelm nem tőlem, mert eddig nem szólt senki és a vírusírtóm sem jelez.
Jövök, csak elalatatom a lányt.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hajni!
Az origo is szűri befelé is kifelé is, úgyhogy biztos, hogy nem tőled ment a vírus.

Hugi!
Hát többek között ezért szeretnék én visszamenni a Külügyhöz otthon, mert azt hiszem, ott is vannak kedvezmények Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Sziasztok!

Látnátok hogy nézek ki!!!! Ugyanis befontam a hajamat mire végigolvastalak Benneteket!

De most le kell lécelnem, mert a kaja még sehol sincs és éhezik a nép!!!

Majd jövök délután, de szerintem akkor a fonottat is összefonomKépKépKépKép

Pusza mindenkinek
Meli
Bnm
 


Hugi,
ha ennyiszer kérsz archíválást, akkor mindenki minket fog olvasniKép

Meli,
neked mekkora hajad is van??? Bár majd du. is felteszem a kérdést... mert ha ezt vki végigtudja olvasniKép

H.
nalika
 
 


Enyém törpét megszállta valami gonosz álmosságmanó, mert csak nyüszög össze vissza. Ma szemlélődő üzemmódba bír csak létezni Kép

Hajni , bár már az isten se mossa le rólam hogy ügynök vagyok, de megtarthatod ám a számodat (6.000.-ért) Kép

Hugi
Amatőr
 


Olvassanak csak, úgyse bírnak követni Kép
Amatőr
 


Hugi, én lánykám is nehezen aludt el. Kép

Ezt már tényleg nem mosod le magadról. Kép Nekem nincs mit megtartanom akkor máris spóroltam 6 ezret!

Küldtem email-t.

Meli, azért ne éheztesd a családod. Az én hajamon már lassan nincs mit mosni nem hogy fonni. Kép

Andi, gyere má' !

R.
chello
 
 


Na, mi el... ebédelni.
Addig a bizt. kedvéért megy a víruskeresőKép
6000Ft az sok!!!!Kép

H.
nalika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: