[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Kép
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok


Békés boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Békés boldog karácsonyt kívánunk Mindenkinek!

Kép

dita75
 
 

 
 

Ez nekem sem igazán megy ezek szerint :(

Kép

dita75
 
 


Mégiscsak! :lol:

dita75
 
 


Linácska, nagyon szépen köszi a leírást! Végre valaki elmagyarázta!:) Kipróbálom mindjárt.

Ditus: Boldog születésnapot neked!
Miló nagyon cukker! Csak nem rénszarvas szerkóban van?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.26 13:58-kor.
Vendég
 


Dita sok boldog születésnapot !!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


VIUS
Köszönöm szépen, nagyon kedves tőled!
Remélem Darinka jól van. Írhatnál egy pár sort róla, kiváncsi vagyok mennyiben különbözik egy korabéli srác (Miló) hoz képest.
Gondolom ég és föld mert mi pölö csak most kezdtünk el nemrég lépegetni.

dita75
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!

Kép Kép

Dita,
Bocsi tegnap nem kapcsoltam be a gépet így ma kívánunk Neked nagyon boldog születésnapot!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok


Ditus Darinka október 10.én kezdett totyogni azóta már szalad.
12 Foga van mondja hogy nem nem cica vau be(bárány) ke (kell) apa anya papa mama.Az igenre bologat
Bújocskázik cipőt leveszi öltözésnél segít
amit mondok neki mindent megért.ha azt mondom neki hozza a cipőjét a másik szobából akkor elmegy és hozza.Táncol mulat a kezével hajtja a kutyát dobog a lábával és mondja hogy mész.
Lassan megtanul egyedül enni most még segitséggel de eszik már egy maga is.
Most voltunk két hete méretni akkor volt 80 cm meg 9430.
Az étvágya nem a legjobb sajnos de amennyit kell megeszik.
Enni mindent eszik a tejet próbáltam de nem kell neki.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius, gyönyörűen fejlődik Darinka, le a kalappal!
Jó fej lehet, ahogy utasítgatja a kutyust:)
Vendég
 


sziasztok

Némóka
nagyon szépen köszönöm.
Réka szépséges.

Vius
Ahogy sejtettem ég és föld.
Miló is nagyon sok mindent megért már és ha kérem valamire meg is csinálja, hozd ide ezt-azt, puszit kérek ad, stb... de ő pl.nem tud egyedül kanállal enni csak kézzel-lábbal max.
Menni csak akkor megy ha elindítom, magától eszébe se jut hogy mire valók a lábai. Mászni viszont ezerrel.
szavak: baba, mama, apa, ágyá (adjál), hú bame (ezt inkább nem írom le). Persze nem biztos hogy azt akarja mondani, de totál úgy hazgzik. Néha úgy halljuk mintha azt mondaná hülye. Szóval lehet előbb káromkodik a gyerek mint beszél??? Pedig tőlünk nem sokat hallhat ilyet, a tévé is ritkán megy, akkor is inkább a minimax.
Remélem hogy csak mi értelmezzük rosszul a babahalandzsát.
:roll: :roll: :roll:
Bújócskázni mi is szoktunk, de néha csal mert megkérdezi (persze babanyelven) hogy hol vagyok és persze valaki mindig megmutatja neki.
Mindent megeszik, kivéve tápszerek. Azokat csak kínkeservesen.
Tejes dolgokat továbbra sem adhatok neki. A mandarin is kiütötte pedig imádja. Neki jó lenne az étvágya csak nem bír megülni a sejhaján. Egy kanál után már ficereg majd kiugrik az etetőszékből.
Nagy tortúra egy-egy etetés. Verselni, énekelni, vagy valami babrálnivalót kell a kezébe adni hogy valami kerüljön a szájába is.
Miló 84 cm és kb. 11 kiló.
Játékok még mindig nem nagyon érdeklik pedig most is aranyosakat kapott. Rendszerint engem nyúz és csimpaszkodik belém. Még akkor is hisztizik utánam ha ott van vele apa. Úgyhogy feladtam az ellenszenvemet a komp iránt és abban van ha a konyhában kell lennem. Most is utálom főleg hogy már borult is vele. Szerencsére a szőnyegen landolt így nem koppant nagyot.

VIKIMAMI
Az új iwiw egy nagy kaki.
Küldtem üzenetet a névnapodra de most láttam hogy nem ment el.
Remélem olvasod a fórumot.
Utólag is boldog névnapot kívánok!

Vicky
Neked is nagyon sok boldog névnapot!

Puszi Mindenkinek!

dita75
 
 


Sziasztok

Dita akkor megnyugodtam hogy nem csak nálunk tortúra az etetés nekem is minden cselt be kell vetni hogy egyen egyedül eszik de én is besegítek de mindent oda kell neki adni kanalát villáját kését ceruzát papirt mert rajzolni is szokott.
a Hiszti nálunk megjelent sajna volt hogy a Tescoban hanyatt vágta magát mert vmit nem engedtem meg neki.De a csimpaszkodással így vagyunk mi is.

Hoztam pár képet ha nem baj.

Kép fiatalság Kép CSalád Kép Kép Kép bamba Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita,
utólag is sok boldog szülinapot kívánok!

Vikiknek pedig sok boldog névnapot.

Én ma voltam 12. heti UH-n, minden ok, kisbaba 54 mm, van 2,2 mm-es orrcsontja, és 1,4-es tarkóredője, szóval tökéletes. Képet nem tudtam kérni, igaz alapból nem is adnak, de én jóban vagyok az UH-s nénivel. Mondta, hogy sajnos már papírjuk sincs.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na végre letöltöttem a szülinapi meg a karácsonyi képeket.
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, gratula a legkisebb baba szuper eredményeihez! Épp a napokban nézegettem Dorka UH képeit és az egyikhez odaírtam, hogy 1,4-es tarkóredő, tökéletes:)
Nem láttak még semmit a lába között? Dorkáról sejtette már az UH-os dokinő, hogy kislány a 12. héten. Azért kérdem.
Látom, megkapta Levi azt a tök jó beszélős macit, amit reklámoznak. Jó lehet!

Vikiknek boldog névnapot kívánok!

Ditus én is felköszöntöttelek ám, olvass vissza. Igyekszik az ember, max. nem értékelik az erőfeszítéseit....:-) :wink:

Vius, jók a fotók. Előre is boldog névnapot kívánok Darinkának 31-ére, ha addig nem jönnék.

Évi, boldog Karit nektek is. Teszel majd fel képeket?

Mi újság Suskával? Czinke mamival? Rodinával? És a többiekkel?

Némóka: Rékus nagyon szép a képeken, meseszép csajszi, gratula hozzá!:)
Vendég
 


Sziasztok

DÁVIDNAK NAGYON BOLDOG ELSŐ NÉVNAPOT!!!

VIUS
Nagyon jók a képek rólatok! Amúgy nem látszik Darin hogy keveset eszik, sztem tökéletes az alkata.

Most Milónak még kisebb az étvágya mert hót beteg.
Már napok óta köhög és hiába adtam a sinupretet csak rosszabb lett. Ma voltunk dokinál és kissé be van gyulladva a torka meg a füle is. Kapott egy rakat gyógyszert. Nappal is folyton felköhögi magát. Kétszer szokott egy nagyot aludni de mióta rosszul van alig-alig tud valamicskét. Egész éjjel hallgatom szegénykémet majd megfullad.
Nemrég gyógyult ki apukája a tüdőgyulából, most meg Miló beteg.
Apja amúgy is köhög de most 3 hétig maga volt a pokol. Esküszöm hiányozni fog ha köhögés nélkül fog eltelni egy éjszakánk.
Amúgy én vagyok a hibás mert egyik éjjel felkelt a Miló és fel is állt az ágyban. Néha előfordul és ha igazán sikerül kiverni a szeméből az álmot akkor szoktam készíteni egy adag tápit amin elpilled és jó esetben hamar vissza is alszik. Félkómásan megcsináltam a kaját és ki sem vettem az ágyból hanem beadtam neki. Mikor megitta letettem a pelenkázóra az üveget és visszaájultam az ágyba.
Még egy ideig énekelgetett meg nyöszörgött aztán elaludt.
Reggel mikor vettem ki az ágyból vettem észre hogy a nyakától a lábáig csurom pisi. Valahogy ez a bugyipelenka nem az igazi nekünk. Vagy nagy rá vagy szar az egész ahogy van.
(libero up&go). Majdnem 11 kiló úgyhogy a 10-14 kg (5-ös számmal jelzett) csomagot vettem meg de szinte minden második pelusból kifolyik a pisi de még a kaki is mert most hogy beteg elég híg a széklete. Amúgy minden más pelusból a 4-es a jó neki, kivéve a pampers slep&play. Most pont ebből kaptunk egy 4-est karácsonyra, dobhatom ki a szemétre mert természetesen a blokkját nem tették el hogy ki tudnánk cserélni a boltban.
Szóval reggelre már tiszta hideg vizes volt szegénykémnek az egész oldala. Még jó hogy nem kapott vesegyulladást. Azóta egyre rosszabb az állapota. Mióta ezt a levelet írom kb. 5x mentem be hozzá mert nem tud rendesen pihenni. :cry:

LINACSKA
Lili is már 5 éves. Lassan mehet suliba. Igaz már kifutottam a 8 napból de azért utólag is sok boldog szülinapot kívánok neki. Nagyon jók a képek. Sokat változtak a gyerekek. Levi igazi nagy fiú.
Ti is cumiztok napközben? Mi is ha megtalálja. Igyekszem eldugni.
Van hogy 3 is van az ágyban és pl. ma reggel is mikor kivettem egyből kicsempésztem a cumit a szájából, nem tudtam hogy az egyik kezében van egy pótcumi amit egy laza mozdulattal azonnal be is helyezett a szájába. :?
Örülök hogy a legkisebb családtaggal is minden ok.

DORKAANYU
Ne haragudj nem láttam, pedig tutira elolvastam a hsz-edet mert még akartam is válaszolni hogy igen rénszarvas ruhában villog a karácsonyi képen Miló. Neked is köszönöm természetesen.
Dorkáról is jól sikerült a karácsonyi kép, ha nem írod oda hogy a te műved simán azt hiszem egy angyalkás képeslap. :) annyira szép kislány és tökéletes a beállítás.

Suskáék jól vannak, tőle most kaptam levelet, de másról én sem tudok sokat. Mióta megszülettek, megnőttek a gyerekek (no meg némelyiküknél tesó is jött közben) azóta nagyon gyér a topic.
Érthető, személy szerint néha azt sem tudom fiú vagyok-e vagy lány.

Megint fulladozik :( .... úgyhogy léptem.

dita75
 
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Kép
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Mindenkinek Áldott Boldog Új Esztendőt kívánunk!

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok

Sikerekben gazdag és jobb évet kívánok mindenkinek!!

Dita jobbulást Milónak

Linácska örülök hogy minden oké a npici pocaklakóval.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Boldog új évet kívánok én is Mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Boldog új évet kívánok én is Mindenkinek!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Itt az új év, új jót hozzon, régi jóktól meg ne fosszon, de ha az új jót nem is hozhat, vigye el a régi rosszat! Boldog Új Évet kívánunk!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kép

dita75
 
 


Sziasztok,

hát nem nagyon sikerül hosszan írni nektek, mert valami mindig közbejön...
Gyerekek már 3 hete betegek, Dancinál bronchitis van megint, Dávidka pedig nagy erőkkel fogzik (a két alsó már kint van és felül 4 jön egyszerre), ezért ő is taknyos és köhög egyfolytában.
Közben felköltöztünk az emeletre, de az ágyamban még egyszer sem aludtam, mert folyamatosan a beteg gyerekekkel alszom. Mondjuk nem panaszkodom, mert Danikának állati kényelmes matracot sikerült vennünk, olyan mintha felhőkön aludnék 8)
Közben a laptopom is tönkrement, most tudtunk venni másikat...

Szóval:


Linácska,

gratulálok a harmadik baba csodás eredményeihez! Nagy boldogság lehet, hogy nemsokára 3 gyerekes anyuka leszel. :lol:
Mi is 3 gyereket terveztünk, de most úgy érzem, hogy bőven elég nekem a két fiú meg a férjem lánya, ahogy Dita írja én sem tudom, hogy fiú vagyok-e vagy lány... Néha nagyon durván el tudom veszteni a fonalat a folyamatos etetés-pelenkázás-játszás-sírás-könyvelés-házimunka között...
Lilinek utólag is boldog születésnapot kívánunk!

Dita,

utólag is nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked


Kép

Milókának jobbulást kívánok, együttérzek veled, hisz duplán ebben a cipőben járok...
Miló nagyon ügyes kisfiú, annyira jó olvasni amiket írsz róla. :lol:
Köszönjük a Dávidka köszöntést, nagyon aranyos és figyelmes vagy.

VIus,

Darinka is nagyon ügyes, talpraesett kislány :lol:
Boldog névnapot neki!

Dorkaanyu,

de jó, hogy jelentkeztél!
Annyira szép kislány Dorka :lol:

Friss jogosítvány tulajdonosoknak gratulálok, akik még végzik a tanfolyamot, sok drukkot küldök!

Nemone,

nagyon szép kislány Réka. A szilveszteri dudát tudja fújni? Mert Danci próbálja, de nem megy neki, úgyhogy én fújom reggeltől estig, amíg bele nem szédülök.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ancsi,

de jó, hogy te is jelentkeztél, ha van időd pár szóban leírhatnád hogy vagytok, Lóci gondolom már igazi kisfiú. :D

Vikimamival facebookon szoktunk "találkozni", Zsuzskával telefonon tartom a kapcsolatot, de tényleg nagyon jó lenne, ha visszatérne az élet ide :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Mindenkinek:

BÚÉK

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


BUÉK minden kedves topiclakónak!:))

Dávidkának boldog első névnapot kívánok én is.) És boldog feledik szülinapot! Monic, később majd több szabadidőd lesz, tuti, csak még kicsik a gyerekek. Emélkszem, régen is a laptop vásárlásról beszéltünk és most ismét eljött az idő. Akkor végül is megjavult a régi gép igaz? De most már kész, annyi neki. Most úgyis jött a Win 7 aszem, és azt mondják, hogy jó, majd szerintem már olyat érdemes venni. Bár nem tom, hogy lesznek-e hozzá telepítőprogramok (hogy a nyomtatót, szkennert tudd használni). A Vistával annak idején ez volt a bajom, hogy túl új volt és még nem voltak hozzá telepítőprogramok.

Ditus, ez a köhögés borzalmasan hangzik! Orrszívás is megy állandóan? Dorka egy hónapja nem tud egy hasonlóból kijönni. Már rongyos lett az orrszívó, annyit kell, hogy használjuk. A köhögése szörnyű és mindig nézi a doki, de tiszta a tüdeje.

Puszi mindenkinek, megyek kelkáposztát főzni, tiszta főzelék mániás lettem, nagyon finomak vannak:)
Vendég
 


sziasztok

látom nem tette ki a képemet pedig aranyos
most nincs időm vele babrálni

BUÉK mindenkinek

Emlékeztek még MARÁRA? (Hófehérke)
Neki is sikerült végre a baba.
No és kinek a segedelmével...... természetesen BMC és az én dokimhoz járt! :) Olyan jó az ilyesmiről értesülni. Örül a lelkem!

Dorkanyu
NEkem is Vista volt a laptopon át is telepíttettem.

Monic
Mivel ma msn-eztünk már sok mindent nem tudok hozzáfűzni, de továbbra is jobbulást kívánok a csemetéknek.

A matracot irigylem. Megírhatnád hol és mennyiért vettétek mert az új lakásba valami nagyon kényelmeset szeretnék majd vásárolni.

Ancsiékra én is kiváncsi vagyok.

Puszi.... lépnem kell ....újabb köhögőroham :(

dita75
 
 


linácska: Hogy tetszett Levinek a tanuló kutyus? Gondoltam veszek én is egyet Barbusnak szülinapjára, de nem tudom hogy érdekelné-e. Tényleg sok ez a névnap-karácsony-szülinap 2 hónap alatt. Utána nyáron meg csak gyerek nap.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Dorkaanyu,

már van új gépem, Win7-tel, nincs rá panasz egyenlőre. :wink:
AZ én gyerekeim is a köhögéssel és orrfolyással küszködnek már 3 hete, és a doki igazán nálunk sem talál semmit, tiszta a tüdejük és a torkuk sem piros...

Dita,

Marának tényleg sikerült? Annyira tudok örülni az ilyen híreknek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulálok nekik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó volt tegnap beszélgetni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dorkaanyu,

köszönjük szépen a Dávidka köszöntést :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicky,
bejön Levinek a kutyus, szeretgeti, nyomkodja, tetszik, ahogy énekel. Pedig ő amúgy a plüss dolgokat meg sem fogja. Ez úgy látszik jó ötlet volt. Balatonig végig az ölében volt, és játszott vele.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Megtudtam, hogy aki 4000 ft felett vásárol a DM-ben, az most jan. 31-ig 100 pontot kap. Kedvezményfüzetet lehet 50 pontért, vagy 150 pontért kiváltani és akkor 25%-kal vagy 50%-kal olcsóbban lehet venni valamit (pl. pelenkát). Bizti tudjátok, csak a +100 pont volt a meglepetés ma:)

Ditus, ugye, hogy a Vista nem olyan jó? Nekem leterhelte a gépet, lelassította és bosszantott, hogy mindent engedélyezni kellett, úgyhogy visszlát Vista. "Astana Vista":))))
Gratula Marának! De jóóóóóóóóó:)))))))))))))))))))))) HÁt ez valami csodás hír:)))

Bárcsak már Buminak is sikerülne, jó lenne azt is hallani, sokat gondolok rá és szorítok neki+++

Csajok, hát megértük ezt is, hétvégén több turnusban szülinapi bulija lesz a pici lánykámnak:)))) El sem hiszem:))) KÉt torta minimum lesz, király az egész:))
Nemrég még tesztelgettem, aztán pedig már 1 éves a kisasszony, hihetetlen....
Vendég
 


linacska: Most a szülinapjára (én se tudok napirendre térni, hogy már egy éves lesz) fotókat csináltatunk, de akkor majd gyereknapra kap egy ilyen kutyust.

Nem tudom írtam-e, de már meg is kaptam a jogsit. December 28-án beadtam az igényt és január 3-án már a kezemben is volt a jogsi. Most a hétvégén mehetek vezetni, már egy hónapja nem vezettem.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Dorka Anyu

Dorkának nagyon boldogságos első születésnapot kívánok!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Voltam vezetni, a gyerekem keresztapja felvitt Dobogókőre. Szerecsére nem csúszott, de elég sok hó volt fent, szóval egy helyen ahol nem volt letakarítva egyáltalán, ott beástam magam a hóba. Zoli tök ügyesen kiszedte, nekem nem ment volna. Volt egy hely, ahol nekiállt farolgatni, azért az furcsa érzés volt. Élveztem, de visszafelé inkább ő vezetett, hogy ebédre haza is érjünk. Azt mondta legközelebb a belvárosban vezetünk.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Dorkának nagyon boldog születésnapot!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sok boldog szülinapot Dorkának!!!
Hivatalosan még nem ma van, ugye?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket:)) Vicky, nektek is nagyon boldog szülinapot kívánok előre is (ha nem jönnék addig):)) És gratulálok a jogsidhoz, éljen-éljen! Most már jó idő lesz, tudsz vezetni.

Még csak holnap lesz a nagy nap, de már előre megünnepelte a család:) Tegnap is buli volt és ma is és jövő hétvégén is lesz. Úgy tűnik, hogy a torta-dolog ízlik Dorkának, bejön neki az édesség. Imádta a boldog szülinapot dalt, verte a ritmust és ringatózott rá:))
És sok szép ajándékot is kapott. A kedvence most egy kacagó baba, együtt nevetnek.

Kép
Vendég
 


Napsugarasat

Kicsit eltűntem én is tényleg bocsánatot kérek :lol:
Minden ünnepeltnek utólag is boldogságosat! Dorkánknak boldog elsőt

Csajok a jogsival ügyesek vagytok nagyon! én sajna azóta sem vezettem..itt Budapesten nem is mernék :oops: pedig egyre többször elgondolkodok rajta..

kicist magunkról:

hát sajnos a 2010es év sem hozta meg a kistesót Zsigámnak.. asszem a csoda minket csak egyszer ért el..bár szerintem az a sok energia amit kiesz belőlem az én nagyfiam...

ráadásul szeretnénk egy nagyobb lakást mert annak ellenére hogy megjutalmaztam magam év végén a 90 napos diétával kihíztuk a jelenlegit:)itt nagyon el sem férne még egy gyerkőc..csak az első pár hónapban :)

a ruhaméretem viszont 2vel csökkent.. jól is érzem magam..amikor hazamentünk 3 hónap után most úton útfélen csak a dicséreteket kaptam.. már a végén én magam untam :) nem mérlegeltem, csak otthon húgom unszolására és 12kg ment le.. most még 3 hónapig délelőtt gyümi.. elvileg még 3 kg nak le kell mennie..

na ennyit rólam ,most ZSigáról
Kis gyönyörűségem 89 cm és kb 14 kg rengeteget beszél, mondókázik..irtó okos és nagyon tud manipulálni.

sajnos megvan az első ronda szavunk a b..meg.. amit az én 2 és fél évesem a megfelelő szituációban használ :twisted: gondolhatjátok mennyire örülök neki...

az éjszakákat átalussza már..délután 1,5 óra alvást engedek neki és így reggel fél 8ig durmol este 8 tól..

Jelenleg a Bogyó és Babóca a kedvence..és Bartos Erika verseskönyve a bárányfelhők. kívülről mondja a verseket belőle elképesztő pasas.

Új bölcsisnéni van a CSANÁBAN aki rengeteget mondókázik, énekel velük igazi tünemény.. és Zsigikém végre egyszer sem pisil be ott sem,szól minden egyes alkalommal és ráadásul lelkesen megy
:lol:

Imád velem sütni főzni, rántottát magának már simán megcsinálná egyedül illetve tudja már a mézeskalács összetevőit is :)

bronchitisre hajlamunk sajna még megvan viszont decemberben bár hosszabb küzdelem volt de antibiotikum nélkül legyőztük a megfázást folyamatos orvosi kontroll mellett.

most megint megfázott de alvásnál megy a szobájában a Salin sókészülék ami óriási dolog csak ajánlani tudom én is!( köszi Szilcsi mégegyszer)

:lol:

és képek


Kép Kép Kép Kép és akkor az ilyen lettem sógoromnal hülyéskedtünk hihi
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Dorkának nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Én is gratulálok a jogsisoknak!

Boni,
Gratula a fogyáshoz, csini vagy! Én is a 90 napossal fogytam tavaly 8 kg-t.

Mi megvagyunk... Karácsony után lebetegedtünk, és Réka csak csütörtöktől jár újra bölcsibe, de csak ebédig, mert még szívni kell az orrát alvás előtt. Mikortól tanulják meg kifújni a nózijukat? Réka a szájával fúj bele a zsepibe.
Rékától persze én is elkaptam a náthás valamit, és pénteken már közel 2 hetes betegség után orvoshoz kellett mennem, mert nagyon kivoltam. Kaptam antibiotikumot, köptetőt, és végre jobban vagyok. Már az is nagy szó, hogy végre nem jönnek rám köhögőrohamok!
Amúgy minden rendben Rékával! Amíg itthon volt a téli szünetben nagyon elkezdett beszélni! Néha olyan szavakat mond, hogy meglepődök, hogy ilyet is tud. :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!:)

Némóka, Réka is mindjárt 2 éves nagylány lesz!:))
Van valami hosszú ideig tartó nátha torokfájással. Azt mondták a tévében, hogy hosszabb ideig tart, mint egy influenza. Aszem hozzánk is elért, 1 hónapig volt beteg Dorkám is. Már annyira idegesítenek a fertőző emberek, akik nincsenek tekintettel másokra, hogy veszekedtem egy nővel a gyógyszertárban, hogy ne köhögjön már a gyerekemre! Pedig sosem bírtam az ilyen anyukákat, akik rászólnak másokra, de tessék, ilyen lettem :oops:

Boni, gratula a fogyáshoz, de jó neked!:) Jó érzés lehet könnyűnek lenni. A 2011-es év meghozza majd a sikert a csodababához, meglátod!
Vendég
 


Némone,
orrfújásügyileg gyereke válogatja. Lili még most 5 évesen sem tudja rendesen, Levi 15 hónaposan tökéletesen ki tudta fújni az orrát. Most 17, ha kell, hozza magának a zsebkendőt és intézi.

Boni,
csini vagy nagyon!!!

Na az én cukrom meg nem jó... Igaz rendes lötyis terhelésen voltam, és 120 perc után 8,69. Pedig reménykedtem, mert életemben először májusban jó volt. Na mindegy, azért annyira nem aggódom, mert ettől a lötyitől szokott csak rossz lenni, kajától még sosem. Úgy, hogy itthon is mérem, és simán belefér a lekváros kalács is. Persze nem eszem állandóan azt, de Levinél a végefelé kipróbáltam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linácska: Sajnálom a cukrod. Akkor most mérned kell és diétázni?
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Jobbulást a kis betegeknek és anyukáknak, apukáknak!

Mi is betegesen létezünk az új évben. A kórházat is megjártuk.
Boni, Monic: Ez a bronchitis egy szörnyűség.. :( Sajnos, mostmár én is tudom, hogy mit éltek át, amikor rámegy a nátha a gyerkőceitek tüdejére. :(

Mostanság Niki nagyon akaratos lett, nem figyel rám, nem fogad szót, csupa rosszaságokat csinál (tegnap pl. egy határozott mozdulattal letörte a szemüvegem szárát :roll: ). Lehet, hogy ez már a dackorszak kezdete?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


denika: Jobbulást Nikinek, ezt a kórházat még hallani is rossz. Akkor most a vezetés nem annyira megy, ugye? Megérteném. Barbus is most elkezdett akaratoskodni. Elkezd csapkodni, van hogy meg is üt minket. Persze ezt nem szoktam retorzió nélkül hagyni, de ahová büntetésből száműzöm egy időre, ott szeret lenni. Szóval nem biztos hogy túl hatásos. Viszont legutóbb az apját arcon csapta és nem szólt a gyerekhez egy ideig. Na az nem tetszett neki, hogy apa haragszik rá. Ő még olyan kicsi, nem érti meg amit mondok neki. Talán Nikinél kezdődik a dackorszak, próbálgatja meddig mehet el. Sok kitartást most nektek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Dorkaanyu,
Sajnálom, hogy ti is betegek voltatok! :( Hát, most már én is remélem, hogy több betegséget nem kapunk el, mert februárban kezdenék dolgozni.

Linácska,
Levi nagyon ügyes az orrfújással! Réka meg magának szívja ki néha az orrát, ha bedugva hagyom a porszívót, vagy jön megfogja a kezemet, és húz a porszívó felé, és mondja, hogy nózi.

Cukrodat sajnálom! Remélem, hogy a kajától nem lesz rossz az érték!

Denika,
Sajnálom, hogy ennyire beteg lett Niki! Remélem, hamar meggyógyul!
Bizony ez már a dackorszak! Nálunk is tart már egy ideje, és várd meg amikor valami nem úgy történik, ahogy ő akarja, és levágja magát a földre, és úgy üvölt...akár kint a sárban is!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok,

Bonimami,

hát te egy igazi Bombanő lettél!!!!!!!!!!!! Ez igen!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon jól nézel ki!
EZ a 90 napos diéta jó, csak sok akaraterő kell hozzá ami nekem nincs :oops:
Zsigi nagyon aranyos kisgyerek.
Bronchitist sajnálom, mi egész decemberben betegek voltunk, mindkét gyerek. De öröm, hogy talán Dávidka nem örökölte a bronchitist.
Én inhaláló gépet vettem nekik (mivel a doki mondta, hogy az életben nem fogja felírni), és Salvus vízzel inhaláltatom mindkét gyereket.

Denika,

nagyon sajnálom, hogy Nikit is megtalálta ez a betegség. AZt mondják, hogy majd kinövik, hát a férjem lánya 15 és fél éves és még mindig ugyanúgy köhög mint kiskorában.
Danci is akaratos volt, de aztán kinőtte, remélem Nikin is hamar átmegy.

Nemone,

sajnálom,hogy Réka is beteg volt.
Danci kb 10 hós kora óta kifújja szépen az orrát, ha nagyon náthás akkor szívjuk neki, de ő is megcsinálja magának.
Nálunk meg az a probléma, hogy annyira megy neki az orrfújás, hogy a forrón levest és a szilveszteri dudát is az orrával akarja fújni, én pont azt nem tudom neki elmagyarázni, hogy a szájával is tud fújni :roll:
Danci is hirtelen kezdett el sokat beszélni, olyan nehéz szavakat is kimond amikről nem is tudtam, hogy tudja...
És hát csúnya szó nekünk is van: "basszus" ezt a testvéremtől tanulta és olyan szépen ejti, hogy szépkiejtési versenyt is nyerne vele :lol:

Linácska,

sajnálom a cukrot :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok

Denika Darinka is ilyen ha rosszat csinál pl letépi a falvédőt rácsapok a kezére kiröhög hangosan majd daccból letépi a függönyt.

Dari meggyógyult(persze megint jött neki foga) de most mi apával vagyunk betegek remélem Dari nem fertőzödk vissza.

Mindenkinek jobbulást kívánok!!!!!

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: