[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Humormanó - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Hugi!

Ne akard, hogy bemutassam a bizonyítékot Kép

Szia, Andi!
Szép reggelt neked is!

K.

Kép
lujzika
 
 


Na jó, lebuktam Kép De szerintem ez tényleg tök jó, nem? A tesómékat már beszerveztem, mert ugye nem mindegy, hogy mobilon csevegünk-é vagy ingyen Kép

Hugi
Amatőr
 


Andi!

Én is éhes vagyok!!!

K.

Kép
lujzika
 
 

 
 

Hugi!

Hogy te milyen vagy?? Látom, a másik topikban is levadásztad az aranyat Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Akkor együnk!


KépKépKép
Jó étvágyat és ettől nem kell ücsörögni sem!
HA eltűnök akkor enyém gyerek felébredt.

A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hú, lányok!

Én megtanultam vakon gépelni, de ebben a rohadt sötétben egyelőre néha a klaviatúrát sem találom Kép

Na mi van, hozzátok költözött át a manóm?

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta ha vakon gépelsz, minek akarod látni a klaviatúrát? Kép

Andi köszi a reggelit!

Hugi
Amatőr
 


Azt hittem már tömöd a búrát!

Hugi! megszöktél? Persze bevadászod az aranyat, utána meg vissza mégy aludni.
Enyém gyerek ébredezik.
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Andi!

Nem lesz ez egy kicsit nehéz reggelire Kép ??

K.

Kép
lujzika
 
 


Itt vagyok, ne örülj!
Amatőr
 


Hugi!

Nem látni akarom, csak legalább megtalálni Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Kriszta az már más! Kép

Én közgáz szakközépbe jártam, ott tanultunk gépelni. Szeritnem ez az egyetlen hasznos dolog amit ott tanultam, de azóta is áldom őket ezért!

Hugi
Amatőr
 


Hugi!

Szintén zenész! Melyikbe jártál?

K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi!

Te az összes topikban levadásztad ma az aranyat??
Látom, a Szerkesztőnél is jártál Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hi-Hi, ma nagyon friss voltam!
Hát tehetek én róla, hogy ti még nem jöttetek és unatkoztam? Kép

Én a Gyakorló u.-i szakköz-be jártam.

Hugi
Amatőr
 


Én meg a Teleki Blanka-ba (Mester u.)
Mi még mechanikus gépen tanultunk, ki is van az összes ujjizületem Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Mi is mechanikuson tanultunk! De mi csak elsőbe azt hiszem, utánna már váltottunk, és ha jók az emlékeim, akkor harmadik-negyedikbe már szgépen gépeltünk szövegszerkesztettünk.

Egyébként az a mechanikus szar tényleg szörnyű volt! Állandóan fájt a kisujjam Kép

Hugi
Amatőr
 


Én az első munkahelyemen láttam először elektromos írógépet (hiába, őskövület vagyok Kép), aztán szerencsétlent úgy püföltem, mint a mechanikusat. Jó nehéz volt megszokni, hogy elég csak jóformán hozzáérni a billentyűkhöz Kép
Közgazd. után hogy lett belőled tűzoltó ???

K.

Kép
lujzika
 
 


Jó kérdés! Kép
Olvasgattam a felvételi tájékoztatót, és láttam hogy van olyan, hogy tűzvédelmi mérnök szak. Erre én kis kíváncsi bementem, megnéztem és nagyon-nagyon tetszett. Fel is vettek, és onnan már egyenes volt az út a tűzoltóságra, jóformán ez a "kiképző" iskola, onnan vadásszák az újoncokat.
Fura volt, mert ez ugye erősen műszaki terület, de valahogy még jobban ment mint a közgáz. Lehet hogy a közgáz nagyobb véletlen volt Kép

Hugi
Amatőr
 


Hú lányok!

LAssan kisebbségi érzésem lesz. Ennyi értelmiség egy rakáson! Kép
Írhatok még egyáltalán? Kép
Anna kajált és most játszik/unk.
Nekem nem lesz nehéz így reggelre, legalább nem kéne főznöm. Bár a rántott sajtot imádom!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Nálatok Apa tud játszani a gyerekkel? Feltalálja magát?

Hugi
Amatőr
 


Andi te vagy itt az Okoska, hogyne írhatnál már???
Amatőr
 


Erről jut eszembe, tegnap kóstoltunk ám tejpépet délután!

Tetszett neki, mint minden amit meg lehet enni Kép

Most megint egy hülye kérdés, de a tejpépet elég egy ízhez szoktatni, és utánna csak az a kérdés, hogy más ízű tetszik-e neki, vagy minden ízt csak fokozatosan lehet adni?
Amatőr
 


Apa feltalája magát. Tud játszani ha éppen akar. De most megy kenyérért, mert kezdek éhen halni.
De ha ő felkel akkor 2 óra múlva lehet használni bármire is.
Kávé, Cigi nagydolog, kávé, Az ingyenes Metróból a rejtvény és utána talán szóba áll valakivel.
Egyébként sokat nyúzza a csajt. Ezért is van ennyi időm. MEg a nagypapi is. Én meg nem akarom elrontani a játékukat!
A smucig okoska Kép

Andi
Kép
mucska
 
 


Én utána már nem vacakolok. Most hogy megeszi a főzeléket és nem szoktam kóstoltani az újakat sem, hanem ez van egyél és kész. ÉS meg is eszi szerencsére.
GYerekek!

A zenélő kütyü tetszik a nagypapának is, Apukának is így állandóan szól. LEhet, hogy hülye voltam?
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hát Andi ezt elbaltáztad Kép

Ma kezdjük a "rendszeres" életet, drukkoljatok!!!
Apa ma szolgálatban, így ez a kedvező időpont, mert ő nem hagyja hogy sírjon a gyerek, még akkor se, ha tudja hogy csak nyüszög a fáradtságtól.
Tegnap délelőtt kértem szabit, elmentem fürödni, de olyan igazi tele kádas, olajos, gyertyás extra fürdőt vettem, olvasással egybekötve Kép

Hallottam hogy Mazsi elkezd sírni. Bejön apa, hogy mikor ehet a gyerek. Mondom neki, még minimum fél óra. Erre jön vissza fél perc múlva, miközben hallom, hogy magyaráz Mazsinak: Anya azt mondta, hogy nem ehetsz! Ne rám haragudj! Gyere bemegyünk hozzá, és sírjál nagyon akkor meglágyítjuk a szívét!
Hát ez apa Kép

Aztán bejöttek és néztek rám mind a ketten nagy kerek szemekkel, hogy de hát éhes, sír...

Ennyit a szigorú apáról Kép
Amatőr
 


Jó reggelt!
Nem vagytok semmik lányok!!! Korán reggel már egy archív???
Ha lehet szavazni, akkor nekem a Hugi jön be legjobban!
Hugikám!
Mennyi az annyi? Lehet, hogy te még nálam is fiatalabb vagy???

Ennyi profi gépíróval, hogy vegyem fel a versenyt??? Én soha nem leszek se középhaladó, se régi, kövület meg pláne nem
Kép

Ezt fogom csinálni!!!

Pusz
Vendég
 


Ja, és lassan ennyi hajam leszKép Pont mint a lányomnakKép

Pusz
Vendég
 


Bea!

Pont olyan kiskorú vagyok, mint te! És ne bőgjé' má' Kép

Felébreszted a gyerekem Kép
Én is csak felhaszn. vagyok, úgyhogy ne aggódj!

Hugi
Amatőr
 


Na, itt vagyok esmeg! Csak közben hazaért apa a metróból és vele is kellett egy kicsit cseverészni Kép Ma este viszont fürcsi után free vagyok, mert 7-kor lesz egy liba-party a kövin, úgyhogy apa éjfél előtt sztem nem ér haza KépKép

Andi!
Tegnap én hiába kóstoltattam Eszterrel borjúhúsos papit, azt hiszem, ez nem lesz nálunk nyerő Kép
Zenélőkütyü Kép Akkor jól kics..-tél magaddal Kép

Hugi!
A mi sulinkban meg a Külügy vadászott!

K.

Kép
lujzika
 
 


Lányok a Metro-ba tényleg nem lehet gyereket bevinni?
Esti szabadság Kép Én is! Kép

Apa nem főzne nekem is? Kép
Amatőr
 


Szia, Bea!

Én ebben a topikban értem el a középhaladót, úgyhogy megvan neked is minden esélyed KépKép

Tényleg ne bőgjé mááááá !

K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi!

A férjeinket összeköthetjük.

Jó reggelt Bea!

Én sem tudok gépelni, nyugi!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

A férjeinket összeköthetjük.

Jó reggelt Bea!

Én sem tudok gépelni, nyugi!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Jé, tényleg! Akkor húzzunk bele, hogy utolérjük az öregeketKép
Látom a Gyakorlóba jártál, a legjobb barátnőm is, egy csomót lógtam ott én is! Még a végén kiderül, hogy ismeredKép

Pusz
Vendég
 


Hugi!

Úgy tudom, hogy hétvégén be lehet!
A.

Andi
Kép
mucska
 
 


Hugi!

Hát mostanában még nekem is ritkán Kép
Tegnap is "maradék" töltött kápit ettünk! Mondjuk sztem azzal jött a manó Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Miért pont hétvégén? Na mindegy, mennünk kell valami hülye telefont venni, anyósom megrendelte, mert ő nem jár metróba. De ő fizeti Kép

Bea: ki ő???

Milyen kicsi a világ Kép
Amatőr
 


Kriszta te főzöl otthon?!
Amatőr
 


Hát jobban jár mindenki, ha nem Kép De most őszinte bevallok valamit, én nem tudok főzni. Illetve lehet, hogy tudok, csak még nem igazán próbáltam Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Bocsi, enyém gyerekem felkelt, megyek elhárítani a világvégét Kép

Hugi
Amatőr
 


Lujzika!
Tessék megmondani apának, hogy első a család! Minden este így jelentkezzen a konyhátokban:
Kép

Mucska!
Ahoz képest, hogy nem tudsz gépelni, lassan kövület leszelKép Hogy kell ezt csinálni???

Pusz
Vendég
 


Bea!

Soook-soook gyakorlás! Mondjuk a humormanóknál Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Hugi!
Benner Betti. Ismered?

Lujzika!
Nekem is volt egy szakács pasim vagy 4 évig, az volt ám a jó világKép

Pusz
Vendég
 


Szépen összefonódnak a dolgok! Nekem meg tűzoltó pasim volt 3 évig Kép A te férjednek mi a foglalkozása ? Mert lehet, hogy Andiról meg az derül ki, hogy olyan volt az ő előző pasija Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Mindenki eltünt??? Sírni fogok!!!Kép
Vendég
 


Ne bőgjéééé megint !!! Én itt vagyok Kép Csak a Babanet első oldalán lévő Ricsi történetét olvastam el. Happy End, de mégis pityogtam rajta egy kicsit Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Apának ép. ip. vállalkozása van, házakat csomagolnak hungarocellbeKép
Vendég
 


Bea!

Akkor, ha jól értem, szigetelnek? Vagy esetleg építenek is? Mert ha igen, azt jó tudni a későbbiekre Kép

K.

Kép
lujzika
 
 


Na, kellett nekem mondani, fogadjunk, hogy olvasol te is! De aztán ne bőgjééé má többet Kép!

K.

Kép
lujzika
 
 

Vissza: Anyaságról

Jegyzetfüzet: