[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!Crohn betegseg,Colitis,IBS es terhesseg... - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Lica
én folyamatosan szedtem és szedem a Salofalkomat 3 x 1000 mg-ot!!! Ezt kiegészíthetem Salofalk kúppal is ha romlana az állapotom. Eddig szerencsére nincs állapotromlás.
Ma elmentem DM-be és olyan melegem volt mert nagyon beöltöztem kintre, h egyből rámtört a wc-zési inger. Remélem ez nem azt jelenti h visszatérőben van...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Bixi!

Én is azt vallom, hogy ha a baba jönni akar előbb, akkor jön is.
Áprilisban már tavasz lesz, akkor nagy élmény lesz megpocisodni!
A tavaszra rá lehet majd fogni a zsongást, mert az ember úgyis titkolja egy darabig........majd csak úgy repkedsz, mint a pillangók a gyönyörű napsütésben a virágok között a tudattal, hogy állapotos lettél!
Itt lesz ám hamar!
Peregnek a napok!
Meg itt vagyok én is, aki várakozik és még többen, hónapról hónapra reménykedünk. Együtt gyorsabban megy, hidd el!
Addig meg jobban leszel testileg és lelkileg is, majd kikúrálunk mi humorral és babafotóval!

Képzeljétek, hogy a Mannaraxot abbahagytam 2 napja, erre a tünetek is múlnak!
:shock:
Mégiscsak az lehet, hogy immunerősítő autoimmunra........ :roll:
Hülye a saját kárán........ :roll: :lol:
Még jó, hogy nem volt akkora gáz......

Tigris, hogy oldottad meg az inger legyűrését? Mit tehet az ember ilyen helyen?! :shock: :cry:

Bixi, szívesen veszem, ha nem kell?
Te hogy állsz ezzel a másik tápszerrel?
Nem próbáltad még?
Nem tudom, mit fogok vele csinálni! :roll:
Nestlé Modulen a neve.

Bakker, kell nekem Barátok közt-öt nézni........
Most haldoklik az egyik szereplő, közölte a mentőssel, hogy autoimmun betegsége van. Na, kösz......... :shock:
De nem veszi el a kedvemeeeeeeeeeeeet!
Akkor is babázok és élek és virulok, akinek nem tetszik, nyalja ki a szemfenekemet! :lol:

Bixi, fel a fejjel!

Tigris, ez a Salofalk olyan, mint a Pentasa, ugye?
Youlcsi, jó hír, de jó, hogy megmutattad!

Sötétben tapogatóznak az orvosok, Lica??????!!!!!!!!!
Hát, igen, főleg a nőgyógyászok! :lol:

Jó éjszakát!
zsuzska30
 
 


Verus, hamarosan lejár a hét! Gyere! :twisted:

Mangu, mesélj valamit!

Ma már csak egy csíkos voltam, úgyhogy nem fárasztjuk egymást.
:roll: :lol:
Éjjel felébredtem és belémhatolt............nem, nem apa!!!!!!!!!
a tudat, hogy valami most történik bennem!
Vagy meghülyülök, vagy megboszorkányosodtam!
Megyek fürdeni, tényleg jó éjszakát!
zsuzska30
 
 

 
 

estet!

hehhehhhehe a baratok kozt engem is kiakasztott. tenyleg minek is nezunk ilyeneket? valszeg mert annyira raerunk :) kene egy baba :lol:

zsuzs a drink kerdest oldjuk meg priviben ne untassuk ezzel a nagyerdemut.

a humor johet, a minap fel orat rohogtem a bab azason :D

jajj lanyok, asszem baj van. lehet ha leirom csak rosszabb lesz.
kezd elmenni az etvagyam, kibujt az aranyerem es most este veres volt a szekletem :cry: nagyon elkenodtem megint. ez most azt jelenti h megint aktivizalodok?? vagy ennyi meg belefer? nincs tapasztalatom, segitsetek! azt hiszem elhasznalok ma egy salofalk kupot, az nem arthat gondolom. ugy utalom..

ezt nem hiszem el komolyan.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Bixi, muszáj egy kis pozitív gondolkodás is, bármennyire nehéz is.
Hidd el, nekem is piszok nehéz dolgok jutottak az életben eddig, és még mindig van humorom. Az egyetlen, ami kihúz a sz.rból!
Néha szó szerint is....... :lol:
Most is elkezdődött ez az izé, és mikor két hasmars közt simogattam a hasam, mert jól esett neki, közöltem a férjemmel, hogy nem adom meg magam akkor sem egy szuttyom hasmenésnek vagy vírusnak!
Ittam egy bögre cickafarkat, és másnap már jobb volt!
Nem adjuk meg magunkat, nem adjuk fel!
Van nekünk célunk, szép!
A kúp biztos nem árt, sőt!
Kend be körömvirággal, én azzal szoktam jóóóóóóóóóó vastagon, hogy másnap csak pillogok, ki csinált a pizsamámba?! :lol:
Na, újabb fél órás röhögés-okot kaptál! Remélem!
Tedd a kúpot, feküdj le és álmodj nagyon szépet és ébredj vidáman, próbáld meg meglátni a szépet a napban!
Tudom, nehéz, ezért írtam, hogy próbáld meg!
Sikerülni fog, erős vagy!
Jó éjszakát!
Ha tudnád, hogy nekem meg minden erem aranyér!!!!!!!! :)
(így érthetőbb lesz: Arany-ér...)
Ha nem, majd priviben elmagyarázom!
Étvágyam nekem sincs, de annyit eszünk, hogy ne haljunk éhen!
zsuzska30
 
 


hahh, tuljarok a CU eszen, a kup hatott :) lekopogom.

jovoszerdan megyek gasztro dokimhoz kontrollra.

megvan az uj nodokim, o a Peterfyben, ezert megnezek ott is egy gasztrost, mert jobb lenne ha egy helyen lennenek. de ott csak feb 9re kaptam idopontot.


mar ugy hianyzott az egyik dokitol a masikig rohangalas.. :roll:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Termeltetek rendesen, mióta nem voltam!!! :lol: Ígérem, h visszaolvasok, de jelenleg elég nyűgös napokat élünk és nem jutottam gép elé napok óta! :(

Danó megkapta kedden az oltását és belázasodott tőle. Ma még mindig az volt...Nemrég tettem fel neki egy kúpot, és most elaludt végre. Remélem, holnapra már normalizálódik a helyzet!!! :roll: Két napja rettenetesen nyűgös és csak kézben nyugszik meg, ha éppen nem alszik... :(

Lica, én jelenleg nem szedek semmilyen bogyót! Lekopogom fa fejem, h jól vagyok!!! (lustaság fél egészség alapon, nem megyek egyelőre dokihoz sem... :twisted: csak aztán nehogy ráfázzak...)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!
Sajnos asszem aktivizálódom... Fel kellett emelnem az adagomat, remélem, rendberak... reggel elkéstem a munkából, mert a nagy porcelánon vendégeskedtem, és nagyon marasztalt.

Megbeszéltük a dokival az ősszel, hogy tök' tünetmentes vagyok, akkor csökkentünk, és tudom-érzem, mikor kell visszaemelni. Hát, most. Afrancba. :-(

Közben szintén 2 napja golyócskákat érzek a hátsó szájpadlásomon (vírusfertőzés jele), hát mára megjött a vízcsapszerű orrfolyás is. Naná, visszajöttünk a síelésből, ott a mínusz tizenöt meg se kottyant. Hát itt meg bent a munkahelyen egyvalaki betegállományban torokgyulladással, hárman taknyosak, az irodának szar a szellőzése (nincs is neki, csak ha ablakozunk, és hát 2x3 sávos főútról jön be az "oxigén"...), szóval akkor kéne csodálkozni, ha nem fertőznék össze egymást az emberek idebent. Majd hétvégén kifekszem. Remélem, emiatt megy a pocim, és mihelyt nem gyulladok orrban, hasban se fogok már... Amíg élünk, remélünk... De azért emelem az adagot, biztonságból.

Kép
manguszta
 
 


mangu, milyen gyogyszert szedsz? gondolom nem szteroidot.
es mennyirol mennyire meelheted magadnak?

hol voltal sielni, milyen volt, volt ho? en is nagy sielos vagyok iden ugy tunik megyunkk 2x is :lol:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Tigris,
köszi a választ!

Zsuzska
és még a proktológusok is a sötétben tapogatóznak :)

bixi, zsuzska
most nézzetek sorozatokat, mert utána már erre nem lesz időtök sem kapacitásotok :) én ANNÓ (pedig csak 2 hónapja valójában) az összes helyszínelőt néztem + a Született feleségeket...

bixi, Mangu
úgylátszik most többen aktivizálódtunk...nekem csak pici vér volt és a Xalazin kúptól már másnap az sem volt, de azért még egy darabig szedem.

Mumi

az én gasztrós dokinőm szerint nem kell állandóan szedni a gyógyszert abban az esetben ha valaki sokáig tünetmentes - ez az álláspont tetszik nekem...

Mi szerdán voltunk oltáson (dec.22-én kellett volna, de kitoltuk jan 5-re), Moci egész jól viselte, sírt persze, de meg lehetett nyugtatni. Tök vicces volt, mert mellette a pelenkázón (avagy pálinkázón, ahogy mostanában hívjuk :) egy 5 hónapos kislány volt, akivel szemezett egyet - arra a pár másodpercre abbahagyta a sírást, aztán megint elkezdte, nyílván eszébe jutott, hogy neki most tkp. sírnia kell itt :D
ÉÉÉÉS képzeljétek el, utána átaludta az éjszakát!!! :D :D :D 22 órakor, az utolsó szopi után letettem és aludt másnap 6:40-ig!!!
Gondoltuk, biztos az oltás miatt + beadtunk neki egy fél kúp lázcsillapítót utána, meg este a másik felét (védőnő tanácsára), hogy ne legyen lázas, DE MA IS aludt ugyanúgy!!!
Anyukám egyébként azt mondta, hogy én is kb. 3 hónaposan aludtam át az éjszakát egy oltás után.

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!

Közben december 30-án megszületett a kislányom, Kamilla, próbálok beszúrni egy képet róla.
Az emésztésemmel, IBS-sel volt/van a legkevesebb gond, bár a szülés óta még erősebb ingert és görcsöt érzek odalent folyton. Nyilván meglazultak a szövetek, és a gátseb is kissé duzzadt még.
Inkább az volt a baj, hogy nagyon vérszegény lettem a szülés alatt (a 36. heti vérképem még rendben volt), és vért kellett adniuk a kórházban. A babát sem tudtam addig ellátni, és nem mutattak meg semmit a csecsemősök, pedig amíg meg nem kaptam a vért, pisilni is csak kísérettel mehettem ki az ájulásveszély miatt.
A baba pedig antibiotikumot kapott/kap a Streptococcus fertőzés miatt. Szerencsére ma kapja az utolsót, és eddig nincs vele gond. Probiotikumot is adagolunk neki, nehogy aztán ő is ilyen bélbajos legyen.
Amúgy nagyon szép, okos, értelmes, imádnivaló baba, és ez a lényeg!
Mindenkinek jó egészséget, sok boldogságot a picikkel, és sikeres babásodást azoknak, akik a projekt kezdetén vannak.

M.

Kép Kamilla
milina
 
 


Milina! Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon édi baba!!! És LÁNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eddig csak fiúk voltak, ideje volt egy kislánynak is már!!!
Te is szépen megszenveded akkor szülést! Várjuk a születéstörténeteteket ám!!!!!!! Szeretünk olvasni!!!!!!!!!!!!
Streptococus nálunk is volt, kapott rá antibiotikumot is.

Lica! Irigy-irgy! Nekem mikor alussza majd át éjszakát. 27.-én megyünk majd2 hónapos oltásra. Egyben a rotára is megkapja majd első dózisát.
Jövő héten megyünk Dózsa György utcába csípőre, és majd 03.21.-én UH-kra Bethesdába. Örsről egyenesen elhajtottak h egy éves kor alatt ők nem csinálják meg… érdekesek voltak.

Mumi hogy van Danó? Remélem már jobban!!!

MINDENKINEK JOBBULÁST!!!!!!

Bixi, nekem Salofalk kúp szinte azonnal szokott hatni! Remélem nálad is így lesz!!!! Én nem óckodok tőle. Fő hogy hasson.

Zsu az immunerősítő érdekes! Hisz az immun túlmüködéséről van szó CU-ban… Én így tudom. Te meg még rá is dolgozol…
Pentasat nem ismerem, így nem tudom h olyan-e a Salofalk…

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


helo lanyok!

milina gyonyoru a babad, gratulalok.

a salofalk kup tenyleg jo, mar 1 hatott halistennek. es matol csak 4mg a csuf gonosz medrolbol! :lol: 8) :lol:

es meg pentek is van, jaj de jo - bar meg mindig melozok

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Milina!
Gratulálok Kamillához! Nagyon édes és a neve is szép, ritka!
Sajnálom, hogy nem volt egyszerű a vége sem.
De kárpótol most a kislányod!

Vajon a következő topikbaba milyen nemű lesz és mikor?

Lehet fogadásokat kötni, szavazni.....azt hiszem, addig fair, amíg egyikünk sem tudja, hogy az, vagy sem.
Így, a 19. cn-on gőzöm sincs, csak azt tudom, hogy nagyon akarom!
Valahogy annyira erős bennem most ez a késztetés......nem értem.
Már régen éreztem ezt.
Remélem, azért, mert itt kering körülöttem, azt érzem.

Tigris, első körben annyit tudtam erről a szerről, hogy hizlal, a csaj is hízott tőle. Aztán, mikor megszereztem nagy nehezen, akkor látom, hogy immunerősítő........pfffffffff........
De valószínűleg már előtte is volt valamim, amire ez rájátszott.
Napokkal ennek szedése előtt is már hányinger, szédülés, fejfájás gyötört. Akkor a tejre fogtam, gondoltam, nem iszom tejet reggelire, hátha az.........aztán lehet, hogy még rátett egy lapáttal ez a szer.
Szóval kidobtam az ablakon a 2000 ft-ot.

Közben vettem Nutridrinket, mert, mint kiderült, ha a háziorvos írja fel, akkor sem sokkal drágább, mintha a belgyógyász írná fel.
Azért nem utazgatok el fél napot, költök el 5 rugót receptírásra, benzinköltség, 100 km........Dobozonként 30 ft kb.
Ennyi luxust megengedhetek magamnak. :roll:
Ma már iszom is majd.
Imádom, mert hízok tőle! :lol:
Végre újra lesz mit fogni rajtam! :roll:
Mikor már akkora hézag van a két lábam közt, elkeseredem.
A combtövem a mérce, igaz, még életemben nem ért össze, de több cm-es hézag van ott.
Hiába, Crohn nem hízókúra. :roll:
Meg étvágyam sem igen van. Meg 10-kor ébredtem ma is, 12-kor reggeliztem....meg 4-kor zabpelyhet főztem tejben-nem szabadna, de imádom, és évek óta nem ettem, úgy megkívántam! :oops:
Hú, szájmenésem van.
Szurkál a pockom. :cry:
Nem érdekel, elmúlik!

Mi a véleményetek az Aviva és Kriston tornáról? Nem próbálta valamelyőtök?
Ezeket lehet bélbajjal is, ugye? Gondolom.....szerintetek?
A jóga is megerőltetőbb lehet, mint ez....

Ez a Salofalk kúp csak a végbéltájra hat?

Milina, Kamilla mekkora paraméterekkel jött a napvilágra?
Úgy nézem, hogy kis zsömis! Úgy megcuppogtatnám a kis pofiját!

Lica, nemigen nézek tv-t, inkább laptopot. :lol:
Itt beszélgetek, kreatív könyvek után ketetek.........
Elvagyok a nettel úgy, hogy a tv-t csak lefekvéshez használom. :lol: Vagyis alváshoz. Ha nem tudok, nézem, vagy beállítom, és elalszom hallgatása közben-nem túl egészséges, de csendben már nem tudok elaludni, azt hiszem. :roll:
Milyen jó lesz, ha üvölt majd egy gyerek mellettem, mekkorákat szundikálok majd..... :lol:
Na, neeeeeeeeeem, azt nem hagynám, hogy sírjon!
El lesz kényeztetve, előre látom! :roll:


Mangu!!!!!!!
Ez a golyócskák a hátsó szájpadláson......ez nekem is szokott lenni!
Mintha cukorborsók nőttek volna ki valahonnan oldalról és k....ra (bocs!!!) fájnak! Csak nem zöldek! :)
Iszonyúan! Van, hogy mindkét oldalon, és majd' összeérnek!
Nincs mandulám. Talán ezért nem fulladtam még meg. :roll:

Lica, gratulálok az átaludt éjszakához!
zsuzska30
 
 


zsuzska30
 
 


Kattintsatok rá, átvált digitálisra!
zsuzska30
 
 


Milina, nagy-nagy-nagy gratula Kamillához! Gyönyörű baba!
Olyan jó, hogy itt a topicban mindegyik baba ilyen szépre sikerül :-)

Ismerem a Kriston-tornát, szeretem. Szabad bélbajosan is, mert "csak" a mélyizmokat erősíti. Sőt, állítólag a kóros folyamatokat is meg tudja állítani, ha helyesen végzi az ember a gyakorlatokat. Várandósan nem ajánlott, de szülés után segít visszanyerni a hüvely és záróizmok rugalmasságát. Tkp. úgy találta ki a Kriston Andrea, hogy szülés után teljesen odavolt, hogy nem olyan lett odalent, mint előtte volt, és azzal vigasztalták az orvosok, hogy nem baj, műtéttel korrigálható. Na ő elkezdett tornázni inkább.
Érdemes elolvasni a könyvet, csomó érdekes van benne. Szemléletmód, testtudat is. Ajánlom mindenkinek.

Kép
manguszta
 
 


Milina!
gratulálok a szépséges Kamillához!!!

csajok!
a hegem körül egyre pirosabb és érzékenyebb :( pedig beszedtem a gyógyszert... nyomattam a bioptron lámpát... és itt a hétvége...

közben pedig a szívem szakad meg, ahogy Áron szenved a pocakjával :cry:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Milina, gratula a kislányodhoz!!!!!!!!!!! Gyönyörű!!! VÉGRE egy kislánnyal is gyarapodtunk!!! :lol:

Youlcsi, sajnálom, h még mindig küzdesz a heggel!!! :( Doki mit mondott? Csinál valamit a bogyó kúra után, vagy másik gyógyszerrel próbálkozik? :roll:

Nem szívesen mondom, de üdv a hasfájósok klubjában... :roll: :oops: Tényleg szörnyű látvány, ahogy ezek a pöttöm kis emberkék szenvedni tudnak ilyenkor. Danó tegnap küzdött hatalmasat (3 nap után... :oops: )...de csak kijött!!! :twisted:

Zsuzska, bízz csak!!!! És hallgass a megérzéseidre!!!! Én szorítok 1000-rel Nektek!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Tigris, párod h van? És ti?
Hála az égnek, Danó már nem lázas és nagyon jókedvű! :D Összeraktuk neki a járókát, amit vateráztam. Igazi játékbirodalmat alakítottunk ki és imád benne lenni!!! :lol: Mindenki mondja, h mennyire aktív már most 2 hónaposan! (én meg rém büszke vagyok ilyenkor!!! :lol: ) Írtó édes, amikor püföli a feje felett logó állatokat és "dumál nekik" közben. :D

Lica, Moci jó korán kezdi a csajozást!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kis Casanova! Szemezgetünk? Szemezgetünk? :D

Ugye, h egy megváltás, amikor átalusszák az éjszakát?! :lol: Most már tuti így is marad. Danónál is így volt. 1-2 óra eltérés lehet, de átlagban alszik este 9-10 től reggel 5-6 ig. Van, h még tovább. :D

Egyet értek a "minek szedjek gyógyszert, ha jól vagyok" nézettel! :twisted:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


mumi!
azt beszéltük meg a dokival, hogy baj esetén megyek csak vissza. igazából a süllyedésem, crp-m jó volt... szóval komoly gyulladás nem lehet, bármennyire is fáj és sz@rul néz ki.
de mivel valószínű jövő héten úgyis kell menni a picúrral uh-ra és ortopédiára, így vsz megmutatom magam megint a dokinak.

viszont: úgy tűnik, az antibiotikum viselte meg Áron pocakját az elmúlt napokban. tegnap reggel abbahagytam, és ma már csak kis nyöszörgős hasfájások voltak (brutális, mennyire vörös tud leni a feje, ahogy nyomja a kakát :!: :D)... semmi vigasztalhatatlan sírás...
viszont a hasfájások maradni is fognak, amíg meg nem tanul enni :( 4 perc alatt nyomott be 80at a ciciből :shock: és utána még 10 perc alatt 20at "csak úgy", mert még cicikézett egy kicsit :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Julcsi, sajnálom a heget, remélem, hamar rendbejön... és Áron pocija is megnyugszik, most hogy már nem szedsz antibiotikumot.

Bixi, Salazopyrint szedek. A csökkentett adagom 2x2, 2000 mg alatt nem ér semmit, a nagy adagom 4x2. Most 3x2-re emeltem, meglátom, hogy hat. Remélem, hogy csak a takonykór zavar be, mert csütörtökre teljesen elöntött a takony. Jó, hogy hétvége van, legalább kifekhetem.

Tegnap meg apum rosszul lett, ügyelet, onnan már nem is engedték el, mentőt hívtak és bevitték a kórházba, kardiológiára. Olyan rémes, hogy nem mehetek be hozzá!!!! :twisted: Dehát ömlő orral nem megyünk szívbetegek közé :-( Még nem mondtak semmit, ami nem csoda, mert apu nem kérdez (mééééééé' nem?????) és egy dokinő van, aki rohangál az egész osztályon. Csináltak egy ekg-t, de annak se mondták meg az eredményét. Így van, ha az ember az ügyeleteshez kerül. Mondtam is anyunak, hogy hétfőn faggassa ki rendesen az osztályos orvost. Azt se tudni, meddig tartják bent, amit nyilván nem lehet megjósolni, de arról azért fel kéne homályosítani a pácienst, hogy mi a cél, milyen állapotot kell elérni.

Kép
manguszta
 
 


Mangu, nagyon sajnálom!
Az orvosok..........áááááááááá!!!!!!!!!
Nem csodálom, ha kivagytok!
A takonykórt is sajnálom, hogy pont rosszkor van, hogy nem mehetsz be hozzá.
Férfiak ilyenek. Vagy nem is akarja tudni, hogy mi van......nem?
Szorítok Nektek!
Majd gyere, számolj be, mi van!

Youlcsi!
Szegények, ti is....nincs valami kenőcs, gyulladáscsökkentő, de mégis kíméletes? Ami nem antibigyó és nem szteroidos, hogy a babának ne ártson?
Árnika a jó ilyesmire talán....homeopátiás bogyó kéne rá. De hogy milyen?!

:roll:

Jaj, lányok, én meg 2 napja nem voltam.....sosem szoktam "szorulni". :cry:
Azt hiszem, keveset is iszom, na de két napig csak eszem-eszem......viszket a bőröm, ezt vettem észre!
Tuti ettől van, már szívódik fel a méreganyag.....nem ám holnap sötét khm.....pattanásokat nyomok ki. :roll: :twisted: :lol:
Tegnap szilvalekvár, ma szilvásgombóc........semmi!
Ennyit a szilváról. :roll:
Most meg valami felsőlégúti szir-szart érzek....nem elég a gyulladás a jobb felén a fejemnek....mi jön mééééég?!

Mindegy, elmúlik. :lol:
Amióta ezt mondogatom, egyre több bajom van. :lol:
Nem baj, azok is elmúlnak! :evil:


Mumi, köszönöm a drukkot!

Jó éjszakát!
zsuzska30
 
 


Sziasztok!

Jaj, nagyon aranyosak vagytok. Ennyi gratulációt és bókot a babának!!! Millu nevében is köszönöm.
A szüléskor is azt mondták, hogy zsömis, vagyis konkrétan dagi, pedig szerintem csak ödémás volt, látszik is a fotókon a különbség azóta. 51 centivel és 3450 grammal született, a 40. héten, szóval nem volt különösebben nagy baba, normális. Hamar helyre is állt a kis teste, most olyan kis formás.

A szüléstörténetet megpróbálom csatolt szöveges fájlba feltenni, ha lehet.

Milina - szülés
milina
 
 


Sziasztok Lányok!

Először röviden: indul a babaprojekt. :) :) :)

Bocsi, hogy így elmaradtam (új munka, elromlott laptop), de ma mindent visszaolvastam. Fantasztikus, hogy mennyire nőnek ezek a Babyk. Még most olvastuk, hogy várjátok őket, most pedig már pár hónaposak...

Tigris! Párod jobban van már?

Bixi! Gyorsan el fog telni az a kis idő a Start jelzésig, s remélem minden rendben lesz. Olvasom, hogy már a gyógyszered is csökkent, szóval hajrá!

Zsuzska, Mangu! Gyúrjatok párjaitokkal, hogy legyen kikkel átbeszélni a babavárás során az aktualitásokat. :D

Megpróbálom tömören leírni a velünk történteket, de nem biztos, hogy sikerül. :) Nyáron elkezdtem szedni újra a fogamzásgátlót, s kb. november végére már napi szinte rosszul voltam, elájultam, vagy csak a határán voltam. Persze orvostól orvosig mentem, mire a háziorvos elővette a gyógyszereim papírját, s a fogamzásgátlónál felsorolt mellékhatások közül 9-et produkáltam. Az őszi belobbanásom is nagy valószínűséggel ennek tudható be. Ezért mint írtam, november végén abbahagytam a gyógyszert.

Közben persze, hogy ne legyen egyszerű az élet, munkahelyet váltottam, s most várom, hogy leteljen a próbaidő. Ezt „naptármódszerrel” próbáljuk túlélni, mert nálunk más módszerek kizárva (csak a legegyszerűbbet: allergiás vagyok az óvszerre).

Szeretném, ha mondjuk március vége felé jönne össze a Baby, de a Drágám szerint már most is jöhet. Én csak azért parázok, mert nem vagyok tisztában azzal, hogy mennyit kell dolgozni egy cégnél ahhoz, hogy GYES után visszavárjanak. Hogy bonyolítsam: munkaerő kölcsönzőn keresztül.
Végszónak: a jövő héten elkezdek szedni magzatvédő vitamint. Meglátogatom a nőgyógyászt, bár szeptemberi rákszűrés eredményem van. Crohn-ra már csak Imurant szedek. Szerintetek tehetek még valamit értem/magunkért?

Nem is lettem annyira hosszú. :)

Szép napot!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Milina

GRATULA!!!Nagyon szép kislány, szép névvel és tényleg büszkék lehettek rá! A rossz élmények pedig eltörpülnek idővel, ahogy nálam is, lényegében az embernek nincs is ideje feldolgozni azt a sok élményt...én most- lassan 3 hónap telt el a szülés óta - kezdek úgy néha visszagondolni egyes részletekre, meg arra amikor még a pocimban volt...Most, hogy végre kialudtam magam valamennyire, rögtön elkezdtem visszaemlékezni :)

Tigris

Majd meglátod, lehet hogy nálatok is a 2. hónapos oltás után jön a nagy alvás - szurkolok, hogy így legyen! Fura, hogy az Örsön így állnak a dolgokhoz (bár az eü-ben semmi sem fura mifelénk, ugyebár... :cry: )

Zsu

Én tavaly egyszerre szedtem a Salofalk beöntést és a Pentasa granulátumot,aztán amikor megint kiújult, már csak a Salofalkot - attól nekem másnap rendeződik a dolog (azaz nincs vér). Most pedig a Xalazin kúp tett rendbe mindjárt másnap. Úgy tudom, a Salofalk nem csak a végbélbélben hat.
Jobbulást neked és én azt mondom, a megérzések mindig bejönnek, úgyhogy HAJRÁ!!! Én kislányra szavazok, mert most kislány sorozat fog jönni!!!(Ezek az én megérzéseim :D

Youlcsi

Jobbulást - heg gyógyulást neked és pocifájás-megszünést pici Áronnak! Mind2 dolog el fog múlni! Mi túl vagyunk a pocifájáson, hála Istennek...nem volt könnyű nézni szegényke szenvedését, én is többször elsírtam magam...
Heg : Az egyik barátnőmnek kinyílt a hege, több napot kellett töltenie kórházban, de aztán rendbe jött és azóta szült még egy gyereket - akkor már nem volt ez a probléma.

Mumi

Igen, megváltás az átaludt éjszaka, bár én ugynúgy felébredtem amikor "szopi-tájm"-nek kellett volna lennie :) Lestem, hogy nem sír-e...Tegnap aludtam csak igazán nyugodtan. Ma viszont 8-ig aludt (este 21 után aludt el) - ez már egy kicsit sok is volt, mert képzeljétek el, szegényke már olyan éhes volt, hogy 200-at szopizott, aminek egy része ki is jött egy nagy bukással - úgy megijedtem, azt hittem, hányt, de aztán rájöttem, hogy csak a felesleget dobta ki szegény...
Ő valószínűleg felébredt előbb is, csak nem sírt, hanem elvolt magában, vagy csak egy picit nyöszörgött - arra emlékszem, hogy f6 körül nyöszörgött, de visszaaludt...most már azt hiszem, nem fogom ennyire "elhúzni" a szopi-időt. A tejem is annyira kicsordult már addigra, hogy eláztattam mindent, lepedőt, matracot és amikor felkeltem, csak folyt, folyt...
Viszont, most már 2 órája alszik - egy órákat szokott egyébként...tehát, végre elég neki a kaja? :)

És most már többször elalszik egyedül, altatás nélkül :D :D :D


Mangu

Jobbulást Apukádnak és neked is!!!


Puszi mindenkinek

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!

Milina! De a zsömik ééééééééééédesek! Imádom, mikor a kis arcán ott kerekednek azok a kis cuppantanivaló zsömlécskék!
Olyan tipikus babás "tünet". :lol:

Vera, akkor belehúzunk! Húúúúúúúúúúbele! Húúúúúúúúúbele!
Én már belehúztam. :lol: :oops: :roll: :lol:

Én próbáltam már a magzatvédőt pár éve, történetesen az Ele...et (nem reklámozom), és nem volt jó, de nagyon nem. Fájt tőle a pockom.
Nekem is Crohn a problémám trágya :lol: ......
De akkor még nem tudtam, ha jól emlékszem.
Csak nagyon fájtak a beleim és igencsak szorulást okozott. A vastól, feltételezem.
A Nutridrinknek azért is örülök, mert minden vitamin és ásványi anyag benne van, szerintem még pocakosan is lehet szedni.
Folsav is van benne.
Nem szereted, vagy nem merült fel benned, hogy idd? Vagy a dokiban?
Nem tudom, milyen paraméterekkel rendelkezel (nem mell-, derék-, csípőbőségre gondolok) :lol: , hanem magasság, súly.
Mert hízni is lehet tőle! Haaaaaaaalleluuuuuuuujaaaaaaaaaaa, haaaaaaaaaaaalleluuuuuuuuuujaaaaaaaaa....... :lol:

Szerencsére megoldódott a problémám a szorongatással..... :oops: :roll:
Egyből leszalad egy-két kg biztos. :lol:

Lica, Isten szóljon ki belőled!
Nem tudom, mi van, most elöntött valami krémes izé......

:roll: :oops:

Mangu, tudom, hogy nem ez az első dolgod, hogy ide gyere, de kíváncsiak vagyunk, szorítunk!

Én csak Pentasát szedek, meg a gyomromra Controloc-ot.
Doki szerint utóbbit terhesség esetén leváltjuk másra, mert ebben van valami, ami nem szerencsés.
De bírom, hogy szívén viseli a babás kérdést is.
Testvére híres nőgyógyász Pécsett.
Legutóbb fel is hívta, hogy megkérdezzen valamit tőle számomra. :shock: :D
Vannak ilyen orvosok is. Szerencsére.

Na, lelövöm magam.....
Jók legyetek, szép napot!
Itt kegyetlenül fúj a szél, pedig süt a nap és jó idő is lenne, de fülfájósan nem dugom ki a nózit, csak teregetni és összeszedni és fáért......kb. ennyi. :roll:
Miért nincs már tavasz?! :roll: :evil:
zsuzska30
 
 


Jó estét mindenkinek!
Bejelentkezem én is!

Zsuzska! Szerintem most lányszéria lesz!!! A Salofalk kúp helyileg ható készítmény tudtom szerint. Azért mondta dokim h használhatóm terhesség és szoptatás alatt is.
Tetszik az órád!!!!

Juli te aztán jól kifogtad ezt a heget… Ennyi bajt vele… Szegénykém gyógyulj meg mielőbb!!!
A pocifájás ismerős mindenkinek. De hamar túl lesznek rajta. Mi most a gripwatert isszuk, az eléggé bejön. Ált azt vettem észre h délelőtt szenvedősebb és délutánra lesz több kakis pelusunk!
Nem semmi Áron h ennyit megevett!!! Beni szokott ennyit enni most 6 hetesen! :D

Mumi nekem elég ha a fiam rám néz és már be is tojik… De tényleg… Ilyen hatással vagyok rá.
Mi vagyogatunk. Férjem szerdán megy kivizsgálásra. Majd kiderül mit mondanak ott. De szombat óta jön velünk sétába és azt jól bírja. Jobban mint az ülést egy helyben. Babó 4500 gramm már. Nagyon nagy lett! Hova lett az a csöpp baba, visszasírom azért. Én jól vagyok, dolgozok ezerrel család mellett. Főnököm épp ma szólt telefonon h gondoljam át h akarom kialakítani a rendszert a munkával kapcs… Szóval az a téma most. Ma megvettük Beninek rota oltását is, hogy jövő héten megkapja egybe a 2 hónapossal. Hétfőn megyünk a 6 hetes vizsgálatra is magánba oda ahol Lica volt. Az közel van.

Mangu jobbulást apukádnak!!!!! Tudni már vmit???

Milina te is megszenvedted a szülést szépen! Érdekes ez a vérhiány… Fő h most már jól vagy és a pici is rendben!!!

Vera hajrá!!!! Drukkolunk! Babára fel! És persze mindenki másnak is!!!
Az új munka reméljük bevállik!
Imuran: én is szedtem és abba kellett hagynom ahogy terhes lettem!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


haat lanyok, az ordog nem alszik. jol osszeszedtem egy holyaghurutot eletemben eloszor. :evil: most jovok a dokitol. azt mondja a medrol mellett nem is csoda h megjelent a kis franya bakterium. na most erre is szedhetek gyogyszert, es kaptam huvelykupot is. csak a CU maradjon nyugton mert igy eleg vicces lenne meg a salofalk kup is :shock: na jo nem festem az ordogot a falra.

orom az uromben, h napra pontosan minden eloirasnak megfelelo csodas peteeresem van :lol: :lol: :lol:

legalabb ezt is tudom. juhhee

mangu: hogy van papad?

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Tigris

hogyhogy oda mentek vizsgálatra?

bixi

JOBBULÁST!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Nem értem Lica kérdésed! Azért megyünk oda, mert ajánlottad és közel is van! Meg mi sem akarunk 2x menni uh-ra és csípőre is.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


lanyok, mit csinaljak?

az antibiotikum amit kaptam holyaghurutra mellekhataskent veres hasmenest, hasi gorcsoket es belgyulladast okozhat!!

a gasztrodoki azt mondta ma, vegyem be, csak egyek kefirt meg probiotikumot melle.
de en nem akarok megint visszaesni, mar majdnem abbahagyhatom a medrolt.

segitsetek!!!!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


bixi!
ha a gasztrós szerint beveheted, akkor szedd be!

az AB-ok mellékhatásai között ezek mindig szerepelnek... mégis van olyan AB, ami kifejezetten jó ibd-re (klion, cifran, stb)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tigris,

félreértettem, azt hittem a nőgyógyászomhoz mész a 6.hetes vizsgálatra :oops:

bixi

szerintem is vedd be, tudjuk hogy a betegtájékoztatóban leírtak még a 0,01% esélyű mellékhatásokat is leírják. Ha ezt mind komolyan vennénk, akkor pl. most nem szoptatnék, mert a Xalazinra is rá van írva, hogy nem lehet szoptatni mellette, közben a gasztrós dokinőm is azt mondta hogy lehet + még e-mailben is feltettem ezt a kérdés más dokiknak és ugyanezt a választ kaptam.
Amúgy én is ilyen parázós vagyok a gyógyszerekkel kapcsolatban, úgyhogy megértelek...de éppen ezért jó, hogy van kitől megkérdezni :)

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!

Engem is elért a nyavalya, vagy köröz, vagy mi..........egyfolytában.
Jógára nem mentem már 2 hete, mert nem merek.
A fejem fáj hetek óta.
A jobb szememet, ha összeszorítom, fáj.
Múltkor be volt gyulladva, mintha árpa akart volna lenni, de nem lett, elmúlt.......
Mi a sz.r ez?!
El kéne mennem szemészetre, mert már beképzelek csúnya dolgokat. :cry:
Pedig voltam mr-en, igaz, kontrasztanyagot nem vállaltam, de nincs hír.
Nem tudom, nekem kellene-e érdeklődni, annyira nem izgatott a dolog, de ki tudja, nincs-e valami izém....... :cry:
A fülem is fáj már jó ideje, nem nagyon, néha érzem, hogy van dobhártyám, vagy mim.
Belül valahol.
Meg dugul az orrom.

Nem ismerős tünetek valakinek? Mi lehet ez?!
Bixi, sajnálom a nyavalyádat! Vagyis téged!

Lica, elszállt a remény. Miki előfutára már megérkezett 2 napja.
És még van majdnem egy hetem addig.
És dokik szerint ez is rendben van.......na, majd megkérdezem én a meddőségiben a dokit, hogy normális-e barnázni előtte egy héttel már.........unom!
Egy hét ez, egy hét miki, aztán abban a pár napban, ami marad, lehet gyötörni csak egymást. :roll: :oops: :evil:

Sziasztok, megyek, mert nem akarok elkésni.
Vigyázzatok magatokra és a babákra ebben a vírusos időben!
zsuzska30
 
 


zsuzska!
mensi előtt 1 héttel barnázni az esetek döntő többségében progeszteron-hiányra utal. amíg pedig nincs (elég) progi, kár is várni a babára, mert sz@r a sárgatested... és sem beágyazódni nem tud, vagy ha tudna, akkor sem lenne, ami ellássa az első 12 hétben.

hormontükröt csináltak már neked?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Én is barnáztam minden mensi előtt (nálam ez volt a normális) aztán mégis összejött a bébi...nem is kellett sok próbálkozás :D

Zsuzska, Reményt nem feladni!!!!!!!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


koszi a segitseget, bevettem az elso bogyot.
meglatjuk mi lesz.

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!

Nálam tápszer fel se merül, mert nem vagyok pehelysúly kategória. Mikor belobban ez a vacak én még akkor sem fogyok, ha óránként járok wc-re. 160 centihez általában 62 kiló szoktam lenni, de most 66 vagyok. :oops:

Zsuzska és Youlcsi!

Mensi előtt és után én is barnázok, de akármelyik nőgyógyászt kérdeztem azt mondta nem gáz, pedig szerintem tuti van valami probléma a sárgatesjeim környékén. Fogamzásgátló mellett ez annyit változott, hogy nem előtte meg utána barnáztam, hanem félidőben.

Youlcsi!

Úgy látom, Te szakértő vagy ebben a témában. Mi a teendő? Azért is érdekel ennyire, mert tavaly 7 hetesen már volt tejem... Utána nézegettem a neten, s ott olvastam először erről a problémáról. Sokáig agyaltam rajta, hogy ez vezetett-e a baba elvesztéséhez, de a dokik úgy gondolják, hogy nincs szükségem kivizsgálásra. :cry:

Bixi!

Szerencsére nekem csak nagy ritkán írnak antibiotikumot, de olyankor gasztrós és gyógyszertáros megkérdezése után simán beveszem szteroid mellett is.

Szép napot!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Julcsi!
Csináltak, igen!
A meddőségiben ezzel kezdik.
3. és 21. napon is.
Ott is rendben minden, és abban a hónapban is barnáztam.
Erre varrjon gombot valaki! :roll:

A legutóbb egyik doki a meddőségiben azt mondta, hogy lehet, hogy a prolaktinra kapott gyógyszerrel a barnázás is megszűnik.
Nem nyert!

Lica, neked is így jött össze a babád?
És nem emlékszel, hogy akkor is volt barna, mikor megfogant?
Végre élő példa!
Talán nem vagyok akkora selejt! :cry:
De 1-2 hét múlva megyünk újra és elindítom a lavinát, miszerint lépjünk a következő fokra baba-ügyben.
Az a baj, hogy ott nem csinálnak átjárhatóságit.
Keresnem kell egy dokit, akiben meg lehet bízni és meg is csinálja.
Nagyon jó....... :roll:
Annyian kukkoltak már meg.......egyik meghalt, másik cisztát csinált, harmadik a nővéremet uh-zta pár hetes babásan, vérezni kezdett, elvetélt......negyedik alkoholista......erről ennyit.
Ezek meg nem csinálnak ugyebár, akikben megbíznék.
zsuzska30
 
 


Bixi, szedd be szerintem. Tavaly két hónapig szedtem AB-t folyamatosan (penicillint), és nem csinált semmi bélbajt. Pedig tudod, medroloztam is egy kört már.

A gasztrós dokim nekem is megkonzultálta (ill. eleve ő javasolta ezt a fajtát), aztán eleve úgy mentem az urológushoz, hogy ezt tessen szíves :-) Szóval ha hozzáértő a gasztrósod, akkor tényleg jót írtak (megmondod, mit?)

Viszont amit a kefírről mond, háááát... merthogy a kefírben van ugyan "jóbacilus", de irgalmatlanul kevés. A dokim (nagy koponya és hozzáértő) azt mondta, hogy egyem ha szeretem, tkp jobb, mintha csokit ennék, de marhára nem elég, és ha komolyan akarom nyomni, akkor protexin. Vagy normaflore. A protexin nekem nem jött be, diszkomfortérzésem lett tőle, a normaflore-ral nem volt ilyen gond. Másnál meg pont fordítva van! :-)

Kép
manguszta
 
 


Zsuzs, nem félidőben vérezgetsz?

Amúgy térdre fektetés és elfenekelés lesz, irgum-burgum, ha ilyesmiket mondasz magadról!!! :roll:

Ha tuti dokit akarsz, a SOTE II-t javaslom. Szinte mindenki király-szuper-ügyes-rendes-hozzáértő ott.

Kép
manguszta
 
 


mangu: ez lehet buta kerdes, de milyen az a diszkomforterzes? en nem szeretem a kefirt egyaltalan, nem is ettem ma sem. progastro 825ot eszek inkabb.

amugy zanocint irt fel a nogyogyi.
a gasztroshoz csak azutan mentem a januari kontrollra, szoval nem o javasolta alapbol csak azt mondta bevehetem.


ki a gasztrosod egyebkent? (priviben is mondhatod) en nem tudom h az enyem nagy koponya-e.. :roll:

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Szia!

Nehéz elmagyarázni, olyan "valami nem jó"-érzés. Nem fájt vagy görcsölt vagy ilyesmi, de határozottan nem-kellemes volt.

Ehhez a gyógyszerhez nem volt még szerencsém :-(

Doki-ügyben küldök privit.

Puszi mindannyiotoknak!

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok!

Mangu!
Nem, nem félidőben van. :(
Egy héttel mensi előtt elkezdi.
Bp. messze van nagyon, a legközelebbi Kaálit kezdtük látogatni férjjel.......de már legalább elkezdtük....... :roll:
Én naív, azt hittem, hogy ha elmegyünk, akkor ott rögtön nekemesnek és csinálnak egy babát! :lol:
De neeeeeeeeeeem.......szedjek eeeeeezt, várjunk valamennyiiiiiiiiiiiiiit............mintha nekem nem ketyegne a biológiai órám és nem szeretnék már babázni!
Bakker! 7 éves házasok leszünk idén! :shock:

A Progastrot én is próbáltam, fájogatott a pockom tőle, a Normaflore-tól semmi bajom.
Azt szereti a bélés. :)
Na, beszippantok egy Nutrit, lányok, függő leszek, én úúúúúúúúgy szeretem, hogy már várom, mikor lesz este, hogy ihassam végre! :roll:
Ma vaníliásat fogok.....olyan, mint a folyékony fagyi. :lol:
Jó, nem mondom, van mellékíze, de én azzal együtt szeretem. :oops: :roll:
Jók legyetek!
Jó éjszakát!
Ja, ma ellőttem a 11. dpo-n egy lh-t..........nem is volt rajt második csík......de nem is érdekel már......nem is csalódtam akkorát, mint gondoltam......
Kb. hétfőn jön, vagy kedden a "nemvárom".
Miki monnnnnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyon le! :evil: :lol:
zsuzska30
 
 


Olyan cuki férjem van:

Az egyik este "gyúrtunk" a babára. Pont peteérés... Másnap délután Drágám megkérdi: "Na? Rosszul vagy már?"

Szerintem nagyon édes. :D

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Vera, ez kedves! :)
Enyém már annyira túl van képezve, hogy ha én érzek hányingert, ilyesmit, közli, hogy ez még attól nem lehet....... :roll: :lol:

Reméljük, nálatok sikeresebb lesz a hónap, mint emitt. :roll: :evil:

Megyek is tovább a dolgomra, csak bekuksiztam!

A csajok biztos babáznak vagy pihennek. Vagy apáznak? :lol:

Betegeknek jobbulást!
Én olyan szemmel ébredtem.....úgy be volt dagadva ez a fájogatós, alig láttam ki rajt..... :roll:
Kedd-fül-orr-gégészet.....
Aztán, ha ott sem semmi, péntek fogorvos.
Már végigjátszottam ezt 5 éve, fog volt az oka....de ekkora fejfájásaim nem voltak.

Na, puszi!
zsuzska30
 
 


en masfele probiot meg nem probaltam, de nincs bajom a progastrotol. meg ha mar ennyibe kerult csakazert is megeszem :shock:

jajj de messze van aprilis.

3.nap az 5bol antibiotikumbol, eddig semmi bajom..csak szedulok tole, de azt nagyon :x

zsuzska gyogyulast!!

puszik!

puszi, bixi

Kép
Kép
Kép
bixi
Budapest
 
 


Zsuzska

mivel nekem minden mensi előtt volt barnázás, szerintem akkor is volt amikor összejött a baba, mert azt megjegyeztem volna, ha nem...Nekem akkor kezdődött a barnázás, amikor több évvel ezelőtt volt egy méhszájseb műtétem. Két doki is mondta, hogy attól nem lehet, de tény, hogy azóta van...Kiváncsi leszek, mi lesz majd ha visszatér (remélem még nagyon sokááá nem)

jóéjt!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Nekem már itt kopogtat az ajtóban miki........ :roll: :evil:
Franc........

Lica, már te is tudod, hogy a dokik sem tudhatnak mindent!
Ha te így tapasztalod, biztos vagyok benne, hogy így is van.
Milyen tünetei vannak egy méhszájsebnek?
Fáj, vérzik?
Azt szokták elfagyasztani?
zsuzska30
 
 


Ja, köszönöm a jobbulást...nemigen köszöntött be.

Most kemény vírusok vannak erre, félek. :?
Pont ilyen hányós-hasmenősök. :roll:

Bixi, ha nem lenne jó a szer, éreznéd! Örülök, hogy bevált!

Érdekes, hogy kinek a pap, kinek a paplan..... :lol: ugyanazon betegség esetén is akár.....hm....
zsuzska30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: