[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

dike: nyugodj meg!!!! annyira sajnálom, de örülök, hogy az ijedtségen kívül semmi baj nem lett. és az autón kíívül. az ilyen soha nem jön jókor! cascotok nincs? szegénykém! vegyél egy jó meleg fürdőt és relax!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


pedi: a mandula holnapra készült volna, de kidobtam az egészet!!! helyette csináltam egy túrós-barackos charlotte tortát. az jó lett. a hűtőben pihen. holnapra szupi lesz.
köszi a receptet, elraktam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Esélyem sincs visszaolvasni. Annyit írtatok! Remélem, mindenkivel minden rendben!

CSILLAG: GRATULÁLOK GERGŐ BABA ÉRKEZÉSÉHEZ! GYÖNYÖRŰ KISFIÚ :D SOK-TEJCSIT NEKTEK!

Nita: Köszi, hogy tudósítottál, bár nem olvastam, mert nem találtam meg, hogy hol írtál... A lényeg, hogy tudtak rólunk a csajok :)

Kati: Bocs, hogy nem írtam, de nem írtam ki a telszámodat, a gépemet meg hazaküldtem... ne haragudj. :(

Zsófiról majd teszek fel képet, de nincs a gépemen, majd pótolom... Amúgy nagyon édi, sokat eszik. Pótolnom kell tápszerrel. Az éjszakáink is kezdenek beállni, remélem, így is marad minden. A varrataimat csütörtökön vették ki, azóta kicsit jobb. Nem tudom, Nita mennyit írt meg nektek. Örülök, hogy itt lehetek veletek! Az orvosom szerint egy hajszálon múlt. Nagyon sok vért veszítettem, de uralták a helyzetet, szerencsére. Nna, erről ennyit... jövök majd többet!

Cham:Üdv neked!!!

Majd igyekszem jönni többet, bekapcsolódni újra!!!

kovacszsuzsi
 
 

 
 

zsuzsi:

még egyszer, neked is

gartulálok zsófi érkezéséhez az egész családnak!!!


persze, hogy nem haragszok. sokat izgultam értetek!
AZÉRT engem érdekelnének a részletek, ha megosztod velem, velünk. sajnálom, hogy pótolnod kell, de örülök, hogy jól vagytok!!!! szuper!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Jaj, de jó, hogy itt vagy! Nagyon izgultunk értetek! Gyere és nyugodtan mesélj el mindent!

Kati! Sajnálom, hogy ki kellett dobnod. Jujj, az a charlotte isteni lehet!

Dike! Jaj, hála Istennek, hogy semmi bajod nem lett! Pihenj sokat, és hidd el pocakfájások hamarosan elmúlnak! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


zsuzsi! gratulálok még egyszer!!!! engem is érdekelnek a részletek.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni csak kicsit tudtam, úgyhogy mindenkire nem tudok reagálni.

Zsuzsi
Gyere, és mesélj majd ha lesz időd, és Zsófikáról is kérünk ám képet.

Ma 13 óráig voltam csak, és közben elintéztem a hivatali ügyeket is. Asztali diszeket csináltam ma is, már elég jól belejöttem, még csináltam volna. De holnaptól már árusítunk, csak napi 3 órát vállaltam, többet nem bírnék álldogálni. Ma Regit is hazahoztam ebéd után, aludtunk egyet délután. Holnap délelőtt itthon leszek, mert azért valamikor mosni is akarok, meg az itthoni dekorációt is csinálom. Holnap oltásra is viszem Regit 16.30-ra. Utána meg sütizünk a közeli cukiban, ha nem sír. Remélem bátor lesz. :)
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!

Betti nálunk pl egyáltalán semmi tanfolyam nem kellett hogy api bent lehessen......komolyan nem értem mindek kell.......

Kati nagyon csinos kismama vagy!!!!!!!!!!!
szép a kreálmányod is:):)

Betti szépek a bútorok na és a pocakod is...jó nagyot nőtt:):)
pont ugyan ilyen ágyneműt kap Barnika is 4900 ft:))

a babakocsi Bergon ugye?:)

Virág megoldod a két gyereket ügyes vagy:):)

Zsuzsi de jó hogy jöttél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csillag, Pedi, persze, ezek általánosságok, én úgy saccolom, hogy 3,5-nél nem lesz nagyobb. Lexit jól mérte, utolsó előtti uh-n mondta a doki, hogy 3300 gramm, és tényleg annyival született. Igaz, ő jól feküdt. Majd meglátjuk!

Pedi, Winkler mondta itt, hogy jóval nagyobb a koránál, bár ez nem volt újdonság. :roll:

kati, nagyon csini vagy, a koszorú gyönyörű!

mia, dike, nyugi, nem lesz gond! :wink:

Mia, nem 8-tól? Végülis éhgyomorra kell menned!

Zsuzsi, de jó, hogy jöttél! Engem is érdekelnek a részletek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kismamik,
a pocakotok gyönyörű, a koszorú is nagyon jó lett!

Az uh mérés tényleg sokat tévedhet, Csanit a szüetése előtt 2 nappal 4 kg körülire saccolták, és 4690 gr lett. :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Jó reggelt!

Na, addig addig "panaszkodtam", hogy az én gyerekem lusta, nem mozog sokat, meg éjszaka is mindig hagy aludni, hogy ma hajnali 3kor ébresztett. Nem tudok rá haragudni, mert megérdemlem, és akkor még mondja vki, hogy az anyaméhben lévő babáknak nincs kapcsolatuk a külvilággal. Tegnap volt bent a boltban egy ismerős és kérdezte, hogy hogy vagyok? Mennyit mozog? Én meg elmondtam, hogy hát nem egy táncoslábú. Gondolom, úgy döntött a drágám, hogy "na, ez nesze Neked anyu, ez kellett Neked!" :lol: És azóta is folyamatosan "dolgozik". Remélem, nem azért, mert ideges vagy vmi baja van. :roll:

Beze! Lexi hogy van? Pocskfotó?

Brita! Rád fér a pihenés, úgyhogy amikor csak lehet, pihenj! Mondjuk emiatt a karácsonyi "kavalkád" miatt továbbra is irigy vagyok. :oops:
pedi
Kalocsa
 
 


pedi: ebben is hasonlítuanak a babáink. én is kikiáltottam a világ lustájának, majd azóta bizonyít, de rendesen. én elaludni tudtam nehezen tőle az este.
ja!!! útálja a turmixgépet. olyan furán mocorgott, amíg turmixoltam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi
Jó dolog is a készülődés. Szerencsére nem vagyok fáradt, de azért vállaltam 3 órát, mert álldogálásból ennyi bőven elég. Még majd kicsattanok az energiától, szóval igyekszem kihasználni. Délután 2-re megyek, aztán fél 5-re meg visszük Regit oltásra. Most meg, itthonra akarok diszeket csinálni, vágtam egy szatyor zöldet (fenyő, meg örökzöld bokorról).
Enyém baba sem hagyott aludni, tegnap, meg ma is nagyon aktív, viszont hétfőn, kedden alig mocorgott.


Kati
Biztos megijjedt tőle. Enyém a vizet szereti, amikor mosogatok, ugrál a hasamban. Regi is pont ilyen volt. :) Ugyanígy zuhanyzáskor is.
Csinos vagy a képen, az én pocim jóval nagyobb. De szerencsére máshova nem jött fel, úgyhogy bízom benne, hogy szülés után max 1-2 kiló marad. Most már nem bírok annyit enni se, inkább csak apróságokat, gyümölcs, zöldséglevesek, egyszerű ételek.
Vendég
 


mia

nem tudom sajnos mert nekem itt helyben volt.

KépKép
bettike83
 
 


nita

köszi,amúgy úgy varrattam az ágyneműt.nálunk azt mondják h kell hozzá ez a tanfolyam.hát gondolhatod h ekkora pocakkal mekkora öröm szaladgálni,no de mindegy,még kibirom.37 hetesen lesz vége.
38 hetesen még lesz egy uh,meg közben az nst-k.

zsuzsi

én is gratulálok nektek :)

KépKép
bettike83
 
 


Kati! sok boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Kati és Csillagvirág
Boldog névnapot mindkettőtöknek! Hozhatnátok egy kis esőt errefelé...idén jó lenne fehér karácsony.
Vendég
 


dike, brita! aranyosak vagytok, hogy gondoltatok rám!!!

brita: itt nem esik, szerencsére. ma végeznek a külsejével a házunknak. nem hiányzik még 1-2 napig. itt szépen süt a nap.



csillag: BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!

mia: mi volt a dokinál? mikor lesz eredmény???

képzeljétek! ma váltottam ki a dokim által felírt magnéziumot. tök olcsó volt. 1310 ft volt a 100 szem.
én kicsit sokallom, hogy 3X2-t írt fel. 500mg-os magnézium. szerintetek?
úgy gondoltam, hogy 3X1et szednék, majd ha nem használ, akkor növelném. már nem annyira durvák a keményedések.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Ezer bocsánat! Kati, Csillag, nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!

Brita! Osztom a véleményed, én is nagyon örülnék a fehér Karácsonynak! Bár, tőlem már most is eshetne a hó! :lol:

Kati! Szerintem elég lenne a 3x1 is, azért elég durva lenne szerintem a 3x2 adag.
pedi
Kalocsa
 
 


Nagyon rövid leszek, ezer bocs..

Kati, Nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek köszönöm a köszöntést!!!!!!!!!!!! :D

Ma mégsem leszek egyedül a gyerekekkel, a férjem sutyiban ideszervezte Anyukámat. Annyira örülök neki! Itt is fog aludni, mert a férjem holnap egész nap nem lesz itthon. Úgyhogy az első két gyerkőccel egyedül eltöltött délután átcsúszott vasárnapra. (Annyiból nem bánom, hogy addigra szerintem teljesen rendbe jön az aranyerem... :oops: ma már sokkal jobb..)

Este jövök bővebben és reagálok is (ha Gergő engedi... de miért is ne tenné?)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Boldog névnapot a Katalinoknak :)

KépKép
bettike83
 
 


csillag! nem tudtam h Kati vagy ne hari,boldog névnapot neked is!

KépKép
dike
 
 


Katalinok drágák nagyon sok boldogságos névnapot :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


mi is ma beadattuk a gyereknek az influenza oltást remélem nem lázasodik be :( azért estére adok neki nurofent:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Kati,Virág NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT NEKTEK!!!!! :D

Voltam reggel vérvételen,holnap lesz meg az eredmény és majd azzal megyek 14.45-re a dokimhoz holnap!
Izgulok :roll: Majd holnap megírom mivolt :!: pussz
Vendég
 


Virág, Kati Nagyon Boldog Névnapot Kívánok Nektek!!!!

Kati, Bettike nagyon csini Kismamik vagytok :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


csajok nekem meg kb két napja egyfolytában olyan érzésem van mintha meg akarna jönni és négy napja meg tojásfehérjém van.ilyen sokáig még sosem volt:( jelent e ez valamit? vagy csak ne is reménykedjek? Mondjuk hétfőn csináltam egy tesztet de nega volt :( és már csak egy hcg tesztem van.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Csillag, kati, boldog névnapot kívánok!

Pedi, köszi, úgy tűnik, megúszzuk láz nélkül, a nóziját kell még szívni, de azt se állandóan. Nekem durrant be reggelre a torkom. Fotó nincs, majd hétvégén csináltatok. :wink:

Nika, legalább 1 hétig azt hittem Marcival, hogy megjön, mert mindig éreztem, aztán lemúlt, és lassan jön is a kis kukisunk. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsófi :)

Kép
Kép
Kép
Kép

kovacszsuzsi
 
 


zsófi igazán gyönyörű kisbaba!!!!!!!!!!!

nika! hát reménykedjünk!!!vizsgáld meg a méhszájadat,ha nem éred el, csak nehezen talán akk tuti a siker.nekem ez az egy különbözött.

KépKép
dike
 
 


Szia Zsuzsi!

De jó, hogy jöttél! Gratulálok Zsófihoz, nagyon édes, formás, gyönyörű....!!!!! Vigyázz magatokra! Puszi!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Zsuzsi! Nagyon szépéséges a Ti Zsófi babátok! Gratulálok! És az a gyönyörű Panka lánykád mit szól a tesóhoz? Gyere majd, ha tudsz, és mesélj egy kicsit Magatokról!
pedi
Kalocsa
 
 


Zsuzsi, nagyon szép, formás baba, puszi nektek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


zsuzsi: nagyon édes a kis Zsófika :)

nika70
Salgótarján
 
 


pedi, dike, mona, beze, nika, csillag, mia, betti! Köszönöm, hogy gondoltatok rám tegnap. köszönöm a köszöntéseket!!!

zsuzsi: zsófi gyönyörű és a képeken a nyugalom árad belőle. remélem otthon is. panka nálatok hogy viseli?

nika: remélem jót jelentenek a tünetek. én nem tapasztaltam ilyeneket, mondjuk én soha nem éreztem meg akar jönni érzést.

csillag: gergő nem hagyott tegnap?

tegnap este vendégség után voltunk egy barátunk pizzériájának a nyitásán. éjfélkor értünk haza.
ma korán kellett kelnem, mert jönnek bevizsgálni a kéményünket a lakhatási engedélyhez. azt mondták 7 körül jönnek. erre- még nincsenek. nekem indulnom kellene kecskemétre egy csomó papírért szintén a lakhatásihoz. nem egyszerű ez a procedúra.
rájöttem, hogy lassan jó lenne pihenni egy kicsit. tegnap le sem tettem a pics@mat egész nap. estére fájtam is, de meglepően jól voltam.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi
Nyugat-dunántúlra már estétől holnap délelőttig mondja a havazást. Úgyhogy jó lesz holnap így az adventi vásárban sétálni.

Zsuzsi
Jajj, de tünemény, igazi bájos kislány. Jó pufi a kis arca, az én Regikém is ilyen volt.

Nika
Tegnap délután Regi is megkapta az influenza oltást, nem lett lázas. Apja vitte át a doktornőhöz - mert nekem ott kellett maradnom a vásárban (oviban) - és állítólag meg se rezzent, még a doktornő is meglepődött, hogy se egy sírás, se egy szisszenés. Úgyhogy utána elmentünk a cukiba, és ettünk egy-egy sütit. Az enyém meg tuti romlott volt, mert aztán este ki is jött belőlem. :oops: Savanyú íze volt a gesztenyéjének, pedig meg sem ettem mindet.

Mia
Drukkolok, hogy jó legyen a cukrod. Egyébként érdekes, hogy nekem alacsony volt a terheléses is, de jól meg is mozgatta a gyomrom, hát nem volt épp hasmenésem, de rohantam haza, wc-re meg lefeküdni, mert olyan rosszul voltam.
Most meg ha kicsit több édességet eszek este, akkor hasmenés a vége. Szóval lehet mégis érzékeny lehetek rá, vagy csak így dolgozza fel a szervezetem.

Már csak 10 hét. 70 nap. És 30. hetes vagyok, szép kerek számok. :)
Vendég
 


Tegnap ezeket csináltam itthon. Nem olyan szép, de hangulatos dekoráció. Ezek voltak itthon, ezekből tudtam kreálni valamit.
Kép adventi koszorú
Kép a beigért fotó a felsőről
Kép asztalidísz (ill. szekrénydisz)
Kép ablakdísz
Kép előszobai dekor1
Kép előszobai dekor2
Vendég
 


Rita. Gergő sem lett lázas :):):)ő mát csak akkor sírt fel mikor a drnéni kihúzta a tűt és még csipte kicsit a karján a bőrt :)
És nagyon szépen kerekedeik a pocid:) csini a felső és nagyon is ügyesen megcsináltad a dekorációt :)
hétvégén én is előszedegetem :) vettem már ablakra matricát :)van tavalyról adventi koszorúm is :) ugye jövő héten kezdődik az adventi hét?

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!

Pedi már én is nagyon várom az idei karácsonyt.
Barni avaly még nem élvezte mivel még csak 3 hónapos kis pock volt:)
na de most....

Kati,Virág utólag is de BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Zsuzsi istenem de édes és gyönyörű Zsófik!!!!!!!!!
:):):)

Brita szerintem gyönyörű az adventi koszorúd:)
a felsőd is szép,elegáns:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ja és apival ma vagyunk együtt 7 éve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntést!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi, én is tiszta szívemből gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz!!!!! Annyira formás, szép baba!

Majd gyere és mesélj egy kicsit a napjaitokról, ha van egy kis időd. Különösen az érdekelne, hogy Panka hogy fogadta az új kis családtagot!
Nálunk Bence sajnos egyre többet hisztizik... nem bántja Gergőt, de továbbra is ha egy kicsit frusztrálja valami akkor elkezd vinnyogni. Elég idegesítő... érzem, hogy a fáradtság miatt nehezebben tolerálom a dolgot, de azért próbálok uralkodni a helyzeten.
Gergő továbbra is nagyon jó kisbaba, alig-alig sírdogál. Ma itt volt a védőnő, ő is mindent rendben talált és egyet értett velem abban, hogy Gergő egy kis zabagép. Múlt csütörtökön 3,36 kg-val engedtek haza bennünket a kórházból, most meg már 3, 76 kg a súlya. ez azt jelenti, hogy az előírtnak majdnem a dupláját szedte magára az én is éhenkórászom. De azt mondta erre a védőnő, hogy nem baj, mert az anyatejes babák nem egyenletes ütemben fejlődnek. Most lehet, hogy kicsit többet szedett magára, pár hét múlva meg majd stagnál a súlya. (Így legalább van egy kis tartalékunk :):):):):))


Nita, boldog évfordulót Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barni biztosan élvezni fogja az idei karácsonyt! Emlékszem arra, hogy Bence milyen kerek szemekkel csodálkozott rá a karácsonyfa fényeire amikor egy éves volt! :D

Rita, gtaula a 30. héthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem is nagyon szép dolgokat kreáltál, igazán ügyes kezed van!
Regina is szuper ügyes csajszi, hogy nem sírt az oltásnál. A sütidet viszont sajnálom... :? miért nem vitetted vissza amikor érezted, hogy savanyú a gesztenye? vagy nem volt egyértelmű a dolog?

Mia, várom én is az eredményt!

Kati, tessék pihenni! Nem igazán fogadsz szót nekünk... Ejnye-bejnye...
Milyen magnéziumot írt fel a dokid???? Van valamilyen neve? Én már bőven 3x2-t szedtem annyi idősen amennyi most Te vagy. És az is 500 mg. (Ha a magnesi citricii-t kaptad, arra az én dokim azt mondta, hogy nem szívódik fel olyan jól belőle a magnézium, mint a Magnerotból. Lehet, hogy ezért javasolta az emelt adagot...)

Pedi, egyezkedtél a férjeddel a hétvégi ott alvással kapcsolatban? Remélem megenyhült és nem kell egy nap alatt végigjárnod azt a sok helyet.

Beze, úgy örülök mindig amikor bejelentkezel! Nagyon drukkolok, hogy Marci még bent maradjon.
Lexike nátháját sajnálom, de az jó, hogy nem lett lázas.

Nika, ugye nincs változás piri ügyben? (Ne is legyen!!!!!!!!!!! :wink: )

Dike, sajnálom a kocsidat, de az a lényeg, hogy Te rendben vagy! Pihengess sokat!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


CSAJOK EZT MEG KELL NEZZETEK!

PUSZI!

http://videa.hu/videok/kreativ/ego-kock ... KX2y2oMqu2
Vendég
 


Zsuzsi nagyon ungyurbungyur Zsofika!! Olyan kis cukifalat! Nagyon szep baba! Szep formas! Gyonyoruseges! Sok Boldogsagot Nektek! :D :D :D :D
Vendég
 


Rita, tetszenek a termeseid! Szerintem szupi mind! Es a felso is cukker! Jol latszik benne a pocid es aranyos! Karacsonykor szepen mutathatsz ebben a felsoben a fa mellett, alatt, igazi unnepi hangulatot varazsolhatsz meg pluszban magadnak ebben a ruciban! :wink:
Vendég
 


rita! nagyon szép a pocid! tetszenek és igen is szépek a dekorációid.:)

nita! boldog 7.évfordulót!!!:))
bogi! ez nagyon érdekes!!!h vagy?

KépKép
dike
 
 


Bogi, sziiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaa, örülök Neked nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez a video nem semmi!!!!!!!!!!! Majd jól megmutatom a Zuramnak! Biztos tetszeni fog neki is!

Csend és békesség honol a mi kis otthonunkban! Bence VÉGRE hajlandó volt aludni. Mióta Gergő megszületett, egyszerűen nem lehetett délután lefektetni. A fáradtság pedig nagyban hozzájárul ahhoz, hogy időnként hisztizik. (annyira nem vészes ám a dolog... :wink: )

Jaj, Csajok, én úúúúúúúúúúúúgy kimennék már a levegőre egy kicsit. A védőnő viszont azt mondta, hogy még egy hétig ne vigyem ki Gergőt. :? (Bencussal voltuk a kisboltban tegnap is meg ma is, de csak kocsival és 20 perc alatt meg is fordultunk. Nekem viszont olyan sétálhatnékom vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan.)
Bencével ez olyan egyszerű volt. Nyár volt, meleg, sunshine és nem kellett sokat várnunk a levegőzéssel.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita Boldog Évfordulót Nektek!

Rita, csini vagy! A díszek nagyon szépek lettek!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Húúú ezt a laptetőt most megtartom magamnak,remélem hétfőn szerencsét hoz! :)

Bogi, jó, hogy jöttél! Hogy vagy???

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


nita boldog évvfordulót :):):

nekem annó dokinéni azt mondta ki lehet menni hidegben is -5 fokig legalább egy fél órára jól bebugyolálva :) ugye mi januáriak voltunk vagyunk :)

Piri még nincs de ha most volt pém csak elhúzódott akkor jövő hét végéig nem is lesz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nita! Boldog évfordulót Nektek! Igen, nálatok az idei Karácsony már "élvezhető" lesz mindkét gyermek szemszögéből. De én a pocakomban mocorgó babócának is nagyon örülök most!

Bogi! Huréééj, hogy jöttél! Én még nem néztem meg a videót, majd igyekszem! Mizu Veled?
.
Brita! Nagyon csinos ez a felső, szép, elegáns. Valóban ügyes kezed van! :wink: Regi már egy igazi nagylány, amiért nem sírt az oltásnál. Okos nővérkéje lesz az öcsinek! :wink:

Csillag! De szívesen segítenék néha Bencére vigyázni! Én is amondó vagyok, hogy nyugodtan kiviheted Gergőt néha. Egy nincs is fagy, kettő, jól bebugyolálod!

Mona! Hogy van ma a "legfrissebb" kismamink?

Dike! Neked sikerült már kiheverned a balul sikerült tolatást? Remélem, a párod nem volt mérges!

Nika! Akkor drukkoljunk, hogy úgy 9hónapig feléd se nézzen piri anyó! :wink:

Kati! Sikerült ma mindent elintézned? Remélem, pihentél is!

Az én életemből ma kimaradt a pihenés, de nem is ez a baj, szinte az egész napot a konyhában töltöttem. Illetve fél12től fél4ig. Főztem zöldséglevest, sütöttem palacsintát, leveles tésztából sajtos-sonkás párnácskákat. Meg holnap ugye utazunk Pestre, oda sütöttem még mandulás párnácskát és sós-túrós rudakat. utóbbi két receptet a Kiskegyed konyhája karácsonyi extra kiadásából szedtem. Na, a lényeg, majd beszakadt a hátam, mire mindent befejeztem. Még szerencse, hogy az ügyfelek most elkerülnek minket, itt legalább kipihenem magam. :lol:
Csillag! Sajnos, nem sikerült Zolival megértetnem, hogy miért is kellene ott aludnunk, de mindegy, majdcsak lesz valahogy. Valószínű, csak az Ikea fér bele a programba, pedig a Vörösmarty térre nagyon szerettem volna elmenni. :roll:
Ma este egyedül vagyok megint, kötelező céges focija van a szerelmemnek! :(
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: