[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Linácska,
Gratulálok a 3. babához! :D

Vius,
Boldog születésnapot Darinkának!

Évi,
Gratula a vizsgához! Jó sokat alszanak a gyerkőceid... :shock:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok

Először is köszönö Dari nevében a köszöntéseket hétvégén felrakom az egyik bulis részt majd képekben.

Linácska a gépet bpap gép néven találod a keresőben.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 



Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

Jó reggelt!

Ditus sajnálom a tortúrát és hogy párodnak nincs másik munkahelye :cry: kitartás!

Linus mennek továbbra is a drukkok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vius BOldog szülinapot DArinkánka utólag is!

Barbus nagyon gyönyörű!

vnaeladó Megabloks kockakészletünk, ZSiga kinőtte ha valakit érdekel esetleg..mi nagyon imádtuk

http://teszvesz.hu/item1306311312_epitk ... _80db.html

és egy ikeás kisautó készletet is átadnék bontatlanul

http://teszvesz.hu/item1315894231_3_db_ ... golas.html


ja ha valaki tervezi lego duplo kockák bővítését, vásárlását

van egy márka Unico plus ami teljesen kompatibilis a Duploval

mi ezt vettünk Zsiginek készletben a fakockák helyett, amik nem jöttek be, mert felhúzta magát azon,hogy ledől.. és a kiegészítőket használtan hozzá amit karácsonyra fog kapni a mega bloks alaplapok is amiket BArbi tőled kaptunk kompatibilisek vele, így kiváló szintelválasztók emeletes ház építésnél
itt lehet kapni a kockákat, ez egy nagyon jó áron áruló cég.szerintem... Duplo akciók is vannak.


http://www.toystore.hu/ érdemes mazsolázni nagyon jó dolgok vannak.

http://www.toystore.hu/shop/product.php ... ico%20Plus

nincs velük szerződésem csak jó fej vagyok :)
Vendég
 


Itt a vonattorta recept
ami az alapötletet adta phiadelphia sajtkrémet kevertem bele meg 250 g túrót még és a külsejét is azzal csináltam
a és idő hiányában a plusszban vettem piskótalapokat, csokis sima és aztt vagdostam fel ugyanígy.

http://www.ritakonyhaja.hu/nassolda/tor ... ecept.html
Vendég
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Vius!

Isten éltesse a gyönyörű Darinkát szülinapja alkalmából!

Boni!

Nagyon szépen köszönöm a tortát! Találtam néhány félét én is a neten, de azok nem voltak ilyen jók. És nem is tűnik túl bonyolultnak, szóval háromból egy ötlet már meg is van :)
Jó, hogy mondtad ezt az Unico-t, mi is szemeztünk vele, olyan pofás készletek vannak belőle.

Vicky!

Gyönyörű a kislányod! Hozhatnál róla sűrűbben képet :)

Dita!

Drukkolok majd a műtéthez nagyon, mielőbb jelentkezz, hogy hogy ment!

Linácska!

Szerintem ez a petezsák méret tök jó, inkább csak óvatos az orvos, azért mondta, amit mondott. Nem egész 6 hetesen nem is nagyon kell ennél többet látni, nem?

Némóci!

Köszi!
Milyen a bölcsi?
Tényleg jó nagyot alszanak a kicsik ebéd után, viszont cserébe reggel legkésőbb fél 6-6-kor ébrednek. :roll: Dóri is ilyen jó alvó volt :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
én is így gondolom, még csak 5+2 volt tegnap.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

hátha esetleg tudtok segíteni...
Kutyaszerető gazdit keresünk! Elajándékoznánk 4 éves fajtiszta Dobermann kan kutyánkat! Barátságos,törődést igénylő kutya.

Igazából nincs semmi gondunk vele,csak Grétát féltjük,csak 1 nagy testű kutyáról van szó,és sajna nem tudjuk elzárni sehova (nem is akarjuk).
Kérdezzétek meg légyszi ismerőseiteket,hátha kell valakinek...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


évi: Mi újság? Jársz már vezetni? Én olyan félve indultam el először, mondtam is hogy soha nem fogok 20-nál többel menni. :) Aztán mégis. Nekem a vizsgám mégsem pénteken lesz, hanem kedden és 4-kor! Nagyon félek hogy dugó lesz és emiatt elszúrok valamit.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Dita!

Rengeteg drukkot küldök nektek mára, hogy mielőbb sikeresen túl legyetek a műtéten! Milókának puszi, nektek kitartás!

Vicky!

Jövő csütörtökön megyek először a rutinpályára, már nagyon várom!
Drukkolok majd a vizsgához, de szerintem a dugó miatt nem nagyon tudsz elszúrni semmit, nem? Gondolom olyankor sok mindent úgyse lehet csinálni, max. lassan araszolgatni. :wink: Így minden mozdulatot lesz időd átgondolni.

Linácska!

Mikor mész újra dokihoz?

Fogalmam sincs mi lelte a gyerekeimet, de mindenki alszik még :shock: Ilyenkor már kb. két órája ébren szoktak lenni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok

Ditta drukkolok én is hogy minél előbb túl legyetek a műtéten és hogy jól viselje Miló.

Én Darinka nevében köszönöm a köszöntéseket! Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


évi: Kíváncsi leszek hogy fog tetszeni a vezetés. Milyen autón leszel? Te is esténként és hétvégenként fogsz vezetni, vagy van aki majd vigyáz rájuk? Az araszolgatással csak az a baj, hogy a kötelező feladatokat nem tudom megcsinálni és nem tudom ezek nélkül meg lehet-e a vizsga.

dita: Drukkolok nektek.

vius: Darinak gratula.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Dita,
minden ok?

Valakinek nem küldött Dita üzenetet? Nekem nincs meg a száma.

Évi,
holnap megyek 15:30-ra. 6+2-n leszek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok

Ditta remélem minden rendben van Milóval !!!!

Linácska várunk a hírekkel!!!

Rakok egy képet hogy milyen a gépe apának ezzel alszik és már egy hete együtt alszunk ismét tök jó
Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


sziasztok

túléltük.....

rosszabbra számítottam de szerencsére nincsenek fájdalmai.

az egész úgy kezdődött hogy hajnali 4-kor keltettük ivott 80 ml tápszert kicsit kompozott még utoljára aztán indultunk 6 előtt nem sokkal. A kocsiban csak 20 percet aludt mert megállt a Zoli cigizni és erre felébredt.
8-kor vettek fel az osztályra, beszéltünk előtte a dokival és utána is ... közben 20-an jöttek be ugyanazt elkérdezni valamint megvizsgálgatni a Milót. Már majdnem két óra volt és még mindig nem jöttek előkészíteni. Szerencsére kétszer sikerült elaltatnom kézben mert már annyira le volt gyengülve szegénykém étlen-szomjan. Egy kortyot sem engedtek inni se enni.
Úgy voltam vele már dél körül mikor gyengén, erőtlenül és szomorúan nézett fel rám hogy hamm, hamm..... hogy most azonnal csinálok neki egy adag kaját majd fogom és viszem innen.
Nem hiszem el hogy egy éves gyereket fél napig kell kínozni. Én felnőtt vagyok de én sem bírtam már. Természetesen mi sem ettünk mert látta volna és akkor egyből kérne. Kért így is hogy nem látta. Próbáltam elvinni onnan ahol ettek. Annyira sajnáltam hogy folyamatosan potyogott a könnyem a kis fejére. Sokszor azért nézett fel rám bágyadtan hogy milyen cseppek hullanak rá.
Majd végül csak jöttek érte. Előtte kapott egy kúpot és én vittem a műtőig ahol át kellett adnom. Gondolhatjátok nem szívesen.
Addig se igazán tudtam tartani magam mert folyt a könnyem de ahogy bevitték zokogtam mint a záporeső. Egy órát tartott a műtét. Kijött a doki mondta hogy minden oké. Utána hozták őt is olyan kis kocsiba gyömöszölve amiben akkor tologattam amikor megszületett. Aludt kb. 2 órát. Utána megmutatták hogy kell a dupla pelust használni a katéterrel. Amikor felkelt még mindig nem ihatott. Fél órával később kaphatott fél decit, úgy ordított mikor elfogyott. Nagyon sajnáltam, szerencsére annyira jól viselkedett hogy mindig sikerült megnyugtatnom vagy elterelni a figyelmét.
Persze altatni nyugtatni csak kézben úgyhogy a hátam meg a karom már nem érzem a majd 11 kilója alatt.
Aludni semmit nem aludtunk, a párom a kocsiban aludt kint valamennyit én a széken ültem és takargattam éjszaka.
10 körül egyszer felkelt mert fájdalmai voltak. Kapott szurit majd nagy nehezen visszaaltattam. Aztán éjfél előtt megint ordítás volt, kapott kúpot amit nem sokra rá ki is kakilt. Utána a székben aludt rajtam egy darabig de annyira zsibbadt már a karom hogy féltem elejtem és inkább letettem az ágyba. Hajnal 4.30-ig aludt.
Visszatérve a kajára fél óra múlva ihatott még fél decit, akkor is nagy sivalkodás volt de utána már nem érdekeltek hogy mit mondanak adtam neki annyit amennyit kívánt. Úgy ette a tápit majd megfulladt pedig utálja. Evett belőle 250-et, még két üveg teát és este még adtam neki főzeléket meg banánt is. A kis zabagépem... olyan boldogan hamizott.
Ma 9-kor haza is jöhettünk, átkötözték amit végigbőgött de ezután nem volt baj. Itthon pelusozáskor fél és pityereg, el is kellett vinnem átköttetni mert átázott a kötés pisis volt (nem tudom hogy lett az a dupla pelussal ???) Amúgy látszólag semmi baja, jön megy ahogy szokott.... minden a régi..... csak reméljük a kukac nem (mármint hogy meggyógyult) egy hét múlva kiveszik a katétert és akkor állítólag fájni fog neki egy darabig ha pisil. :(
Reggel hisztis volt, mert fáradt volt hogy keveset aludt, bekötni nem kötöttem be a babakocsiba csak kibéleltem hogy jó puha legyen és betakartam. kicsit tologattam hátha alszik egyet.
Annyira hisztis volt hogy kifordult a kocsiból, utolsó pillanatban kaptam el. De nem tudtam bekötni mert a pelust nem lehet nyomni előlről. Felvenni is úgy szabad hogy ne nyomjuk a bugyrát. Élmény volt így altatni mert pont úgy szoktam hogy a karját a karom alá teszem a fejét a szívemhez és az egész teste hozzámsimul így ringatom. Most meg kitekeredve, kényelmetlen pózban, azt hittem sose alszik már el. De most már remélem nem lesz semmi baj, nem lesznek szövődmények és a katéter kivétele után nem is látjuk többé az orvosokat.

Ez volt életem eddigi legrosszabb élménye, de remélem hogy az utolsó is. Nem kívánom ezt még az ellenségemnek sem!
Miló egy hős volt de szó szerint mert a többi gyerekhez képest szinte alig-alig sírt. Jó fiú volt nagyon, és fel sem tudom fogni hogy bírta ezt az egészet. Én fele annyira nem bírtam, de ettől független persze átvállaltam volna a szenvedéseinek a százszorosát is ha tehettem volna.
Mondtam a páromnak oké hogy én szenvedtem anno vele hogy legyen de arról nem volt szó hogy neki is kell.

Lépek mert lemosdatom aztán megy aludni. Remélem reggelig.
Én is elteszem magam mert két éjszaka nem aludtam egy percet sem.

dita75
 
 


Dita,
kitartást neked is, és Milónak is. Nem is értem, hogy ennyi ideig váratták étlen-szomjan :shock:

Velünk minden ok, a petezsák már 21,3 mm-es, és dobog a babácska szíve. Igazán még nem tudtuk kivenni magát a babát, és lemérni, hogy mekkora lehet, de a petezsák mérete alapján 6+5-nek mérte a gép. Végre egy baba, amelyiket nagyobbnak mérnek a tényleges koránál :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


dita: Örülök, hogy túl vagytok rajta, Miló tényleg ügyes volt. A dokik meg kapják be! Ez nem egy robot, hanem egy gyerek! Majd akkor szórakozzanak, ha ők is kibírják étlen-szomjan.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Dita,

annyira örülök, h ogy végre túlestetek a műtéten, és annak is, hogy jól sikerült. A rossz emlékeket felejtsd el, a lényeg, hogy Milóka hamar meggyógyuljon.
Látod-látod, írtam én neked, hogy a fiad egy hős!!!!!!!! Te pedig egy hős anya vagy, hogy ennyire profin végigcsináltad ezt az egészet!

Linácska,

boldog vagyok, hogy ilyen szépen fejlődik a babátok! :lol: A szülés várható időpontja mikor lesz? Vagy ez még korai kérdés?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
elvileg július 12, de ha hinni lehet Lilinek, akkor július 3. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, Hallottam a nagy hírt először is nagy Gratula Nektek!!!! Nagyon-nagy öröm ez!!!

Dita, 17-én oly sokat gondolatam rád, még este is az volt benne hogy irok, de a kisfiam annyira aktiv, hogy egyszerűen amire odakerültem már, elfelejtettem. De amikor gondoltam rátok, nagyon szoritottam. Nagyon-nagyon, és Miló egy hős volt!!! Örülök,hogy túlvagytok rajta. Tiszta szivemből!!!


A Másik dolog pedig, szeretnék Nektek kivánni, nagyon-nagyon Sok Boldog születésnapot, és küldeni vmit amit már olyan régen szerettem volna Neked, de csak a szövege ment át!!! ISTEN ÉLTESSE MILÓ BABÁT NAGYON SOKÁIG!!!


http://www.youtube.com/watch?v=vXasE5w_45U

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

Dita,

Milókának nagyon sok boldog első születésnapot kívánunk!

Zsuzska,

Olcsának pedig nagyon sok boldog névnapot!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok

Dita Milónak Nagyon sok boldog első születésnapot kívánunk


Olcsának Pedig nagyon sok boldog Névnapot!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nagyon szépen köszönjük Olcsi nevében!!! Pusszi nektek!!


Vius, Darinkának utólag Boldog Szülinapot!!

Kép
pgsuska
 
 


Drága Dituli!

Boldog Miló napot!

Zsuzska Olinak is boldogat!
Vendég
 


Sziasztok!

Milókát és Olcsát isten éltesse sokáig!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Dita,
Milónak nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Kép

Hogy van a kis Hősünk?

Zsuzska,
Olcsának nagyon boldog névnapot!

Mi jól vagyunk, bár a héten sajnos Réka átesett a 3 napos lázon, ami nem volt egyszerű. Holnap meg kezdjük a bölcsit. Kíváncsi vagyok milyen lesz...

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Milónak és Olcsának sok boldog szüli és névnapot kívánunk!!!

Levi betegeskedik, felszúrták pénteken a fülét a semmiből. Még csak be sem lázasodott, közben pedig már perforálódott a dobhártyája.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


linacska: Sajnálom Levi fülét. Nálatok sok gond van a gyerekek fülével. Én is féltem tőle, hogy Barbusnak is lehet gondja vele, én nagyon fülfájós voltam.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok

Mindenkinek köszönjük szépen!

Zsuzska
nagyon aranyos a dal. külön puszi érte! :)

OLCSINAK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Rólunk:
Milónak nappal ritkán fájdogál a sebe, le van kötve a figyelme. A pelusozásnál viszont alig tudjuk lefogni. Folyton odanyúlkál.
Nem győzzük átkötözni mert valahogy mindig pisis lesz a kötés és az alsó pelus, pedig pont ez lenne a lényege a dupla pelenkázásnak hogy ne érje pisi a sebet. Látom hogy csöpög a katéterből, fogalmam sincs hogy kerül az alsó pelenkába a pisi.
Az antibiotikumot abbahagytuk idő előtt mert hányt és ment a hasa tőle, valamint fenemód csikart a hasa. Éjszakánként sokat virrasztunk és csak kézben alszik vissza kis időkre.
Anya már hazament így ketten kell megbirkóznunk a feladatokkal.
Még mindig eszembe jutnak az átélt szörnyűségek, főleg éjszaka van hogy izzadtan és könnyesen ébredek. Azt hiszem soha nem fog kimenni a fejemből. Sok rossz ért már de ez mindent felülmúlt.

Amúgy annyira aranyos már, tök jól el lehet vele játszani. Legjobban huncutkodni szeret. Azt játszuk hogy meg akarom enni a pocakját és menekül előlem visongva. Amikor elkapom úgy kacag hogy potyog a könnyem a nevetéstől. Ha nem figyelek rá belenéz az arcomba vigyorogva. Kapott egy kompot. Abban szoktunk bújócskázni. Mindig máshová bújok és ő keres meg. Hát ez is szenzációs szokott lenni. Sajnos most nem tudom beletenni mert nyomná a katétert. Igaz nem is sokat szoktuk használni mert én nem szeretem, max. addig míg a konyhában elpakolok addig sertepertél benne vagy amíg bújócskázunk.

A játékok talán már kicsit jobban érdeklik. Az embereket imádja. Központban szeret a legjobban lenni. Nagyon barátkozós fajta.
A legmorcibb emberből is kiprovokálja hogy rá figyeljen és rámosolyogjon..... szóval egyszerűen imádnivaló kis lény és nem tudom mennyire lehet ezt még fokozni de ha lehet még jobban imádom mint valaha az én kis hősömet.

Puszi minden anyukának és babának. Lépek mert nem látok kettőig az álmosságtól.

dita75
 
 


Sziasztok!

Linácska!

Hú, szegény Levike, ez a fülszúrás gonodolom váratlanul érhetett titeket... Jobbulást neki!
Babácska meg növekedjen csak, örülök, hogy minden rendben van :)

Monic!

Ti hogy vagytok? Most nézem, és ámulok, hogy Dávidka már 4 hónapos...

Dita!

Olyan szépen írsz Milókáról :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Némóci!

Milyen volt a bölcsi?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hát már megint megbuktam. Nem volt igazán különösebb oka, azt mondta bizonytalanul vezetek. Na jó, azért az gáz volt, hogy az utolsó kanyarnál elfelejtettem indexelni, de onnan csak arra lehet kanyarodni. Attól még hiba volt. Megzavart hogy olyan sok autó volt, de ez nem mentség. Rossz az úttartásom, rossz jeleket közvetítek mások felé, ha elsőbbségem van akkor először lelassítok és megvárom megadják-e (meg közben végig pörgetem, hogy tényleg nekem van-e elsőbbségem, de ezt is hibaként számolta fel). Állítólag nem is kell kötelező órákat venni, szóval így azért valamivel olcsóbb lesz, de azért vizsga előtt még majd megyek egyszer. Dühös vagyok és szomorú, amiért elvettem a gyerekem karácsonyi pénzét, annyi mindent szerettem volna neki. És ez még nem elég mára, elromlott estére a mikrónk és nem igazán vagyok el nélküle. Holnap mehetünk újat venni. Legalább a lányom jól viselkedett itthon.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Vicky!

Sajnálom... :cry: :cry: :cry: Egyre jobban f*s*k a vezetéstől... Hát ilyenekért is buktatnak?!
Mikrót nem lehet megjavíttatni?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


évi: Sajnos mikrót majdnem annyiba kerülne megcsináltatni, mint újat venni. A vezetésről meg annyit, hogy szerintem a legutóbbi vizsgabiztos átengedett volna. Igaz, hogy az utolsó kanyarnál hibáztam, talán ha nem adok rá ilyen okot, akkor nem buktat meg. Sajnos tény, hogy bizonytalan vagyok még mindig, de ha azt vesszük hohy az elején hogy ment, annál sokkal jobban megy. Majd legközelebb sikerülni fog, sikerülnie kell.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky,
biztosan sikerül legközelebb. Egyébként szerintem annyira vizsgabiztos függő. Én egyszer anno megbuktam, de komolyan, előre borítékoltam volna. Olyan volt az a vizsgabiztos, mint valami hóhér. Vagy 60 éves, nem szólt egy szót se...
Másodjára egy kiskatona volt, aki másodállásban vizsgabiztos. Végig beszélgettünk, poénkodtunk, egész más volt a hangulat, és sikerült is. Amúgy tuti, hogy nem azalatt a pár hónap alatt tanul meg valaki vezetni, hanem majd évek alatt "élesben".
Azt mondjuk nem értem, hogy miért baj az, hogy meggyőződsz róla, hogy megadják-e az elsőbbséget. Néha úgy kirongyolnak az autók, hogy csak na.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


évi: Mi újság? Voltál már vezetni?

dita: Hogy van Miló bébi? Remélem már jobban.

Kicait el vagyok keaeredve ezen az időn, majd jó kis csúszós lesz az út a következő vizsgán. Már csak ez hiányzott.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Vicky!

Voltam vezetni, hááááááát, elég vegyesek a benyomásaim. Eddig kétszer voltam, de még mindig bénán kanyarodok, egyszerűen nem érzem, hogy mikor vagyok középen a sávomban, vagy a bólyáknak mennék neki, vagy a szegélynek, szóval tuladonképpen egyenesen se tudok menni... A 20 km/h már szédületes tempónak tűnik, ha én vezetek, és így se tudok manőverezni. Már majdnem úgy gondolom, hogy járok inkább tovább gyalog :cry: Az oktató szerint megy ez annyira, amennyire kell, de én nagyon gyatrának érzem ezt a teljesítményt :( Dióhéjban ennyi...
Te mikor mész legközelebb? Egyébként ebben az évben már több hó nem lesz, ez tuti, mert vettünk a gyerekeknek egy szánkót :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Vicky,
Sajnálom, hogy nem sikerült a vizsga, de legközelebb biztos sikerül!

Évi,
Biztos belejössz a vezetésbe, csak sokat kell gyakorolni!

Dita,
Hogy van Miló?

Linácska,
Levi meggyógyult?

Rékának egész jól megy a bölcsi eddig! Az első két napon amikor 1, illetve 1,5 órát voltunk csak bent még hisztizett is amikor öltöztettem, hogy jövünk haza. Szerdán már kiküldtek 1 órára, így amikor meglátott örült nekem, így nem volt hiszti az öltözésnél. Csütörtökön, és pénteken már haza is küldtek, és csak 11-re kellett érte mennem. A gondozónők azt mondják, hogy nincs vele semmi baj, jól eljátszik, csak folyton kiszökik a fürdőbe, és kezet akar mosni. Reggelizni múlt csütörtökön, és pénteken nem akart, de ma végre reggelizett. Ma ebédig volt, és evett is egy keveset, és utána leült egy ágyra, hogy lefekszik, de azt majd csak holnap próbáljuk meg. Bent már leszokott a mindenre felmászásról, de itthon még veszélyesebb helyekre mászkál fel cserébe. :?
Ma a másik beszoktatós gyerkőc ledöntötte a lábáról, és megölelgette, Réka meg próbált szabadulni, de a kisfiú magára rántotta. Állítólag tetszik neki Réka... Megvan az első igazi udvarlónk! :wink:
Viszont nagyon hisztis lett itthon, mindenért leveti magát a földre és visítva üvölt. Ja, és nem hajlandó az ágyában aludni, így szombaton megrendeltük az új ágyát, és matracát, ami két hét múlva lesz kb. kész, addig velem alszik.
Drukkoljatok, hogy az ott alvással se legyen majd semmi gond!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


nemone: Réka nagyon ügyes, az alvással sem lesz gond.

évi: Csak járj szorgalmasan, én is azt hittem hogy soha nem fog ez a vezetés menni. De most már egyre jobban megy. Remélem átmegyek végre, a jövő héten valamikor mehetek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok

Drukk a vezetőknek!
Amúgy én nagyon bánom hogy nem 18 évesen kezdtem neki. "fiatalon" sokkal jobban megy/ment. Én akkor vezetettem párszor és tök laza volt az egész, a volt párom még el is aludt mellettem totál egyedül mentem a skodával (igaz egy kietlen úton) de akkor is.
Most pedig kb. 4 éve az erdőben egy ladával úgy bénáztam hogy majdnem nekimentem a fának és folyton lefulladtam, váltani pedig esélytelennek látszott, így fel is adtam. Öregszem! :(
Egyébként anyukám az ellenpélda mert 60 évesen tette le a jogsit, még Horvátországba is kiment, és ide is egyedül jön le hozzám.
A belvárosi csúcsban is úgy szlalomozik, sok fiatal megirigyelné.

NEMO
érdekes hogy a szülők mindenen úgy paráznak aztán a gyerök meg lazán beilleszkedik a bölcsibe, oviba, suliba nincs vele semmi baj. :)

Remélem az alvás is megoldódik az új kényelmes ágyikóban :)

VICKY
Sajnálom hogy megbuktál. Bízom benne hogy utoljára.
Ügyes légy!

Mikrót sajnálom. A miénkkel is van valami de szerencsére még megy. Nem akar annyira melegíteni. Több percre be kell tenni mint eddig és a pohár tűz forró a tartalma meg langyos.
De újat nem veszünk, elketyeg amíg elketyeg.
Durva lenne ha pont most krepálna be mikor nincs a páromnak munkája.
Sajnos még semmi sincs kilátásban.... ÉS PONT MOST VAN TÉL.....
Ilyenkor se munka, se házeladás semmi...... ennyire még soha nem vártam a tavaszt! A latyakkal pedig már most tele a hócsukám nekem is. Valamelyik nap beázott a csukám és jéggé fagyott a lábam mire hazaértünk úgyhogy ma térdcsizmában sétáltam.

dita75
 
 


Sziasztok!

Némóka!

Nagyon ügyes Réka a bölcsivel, biztos az ottalvással sem lesz gond!

Dita!

Kilátástalan lehet ez a helyzet... De tudod, a gödör aljáról már csak felfelé vezet az út!!!

Dobok pár képet, olyan rég tettem már:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


dita: Reméljük ti nem jártok úgy a mikróval mint mi. Elment rá a karácsonyi pénz nagy része. Na meg a jogsira. Nagyon remélem hogy átmegyek végre.

évi: Gyerkőcök gyönyörűek. Nálunk még csak ma esett elég sok, de Barbusnak annyira nem tetszett, hogy fázik. Talán ha nem vette volna le állandóan a cipőjét, akkor nem fázott volna. Nem irigyellek, hogy télen kezdessz vezetni, de legalább jól megtanulod. Én azt hiszem ha most átmegyek, akkor tavaszig nem vezetek. Pláne hogy még csak utána jön az egészségügyi vizsga. Na meg lehet hogy a méhszájamat is meg kell műteni, úgyhogy ennek a vizsgának most sikerülnie kell!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Vicky!

Köszi :)
Nem tanulom én meg ezt egyhamar, már gondoltam, hogy inkább villlamost, vagy metrót kéne vezetnem, azzal nem térnék le a sínről, és még a tolatni se kéne:) Más is ennyire balfék a rutinpályán, vagy csak én vagyok ultra tehetségtelen?
Méhszáj bibit olvastam a másikon, remélem megoldódik műtét nélkül!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Dita: Szörnyülködve olvastam végig a műtétről szóló bejegyzésed. Annyira bosszantó, hogy az eüs dolgozók - tisztelet a kivételnek, pl. BMC-sek - még a gyerekekkel sem bánnak emberségesen. Biztos sok idő kell még, hogy elfelejtsd azt a sok szörnyűséget, de a lényeg, hogy túlvagytok rajta.

Évi: Ugyan én még nem vezettem autót (nah, jó, egy kicsit kipróbáltam már), de hidd el, majd bele fogsz jönni. Bennem is van egy kis félsz, hogy mi lesz majd az első vezetés órákon, de mindig arra gondolok, hogy annyira béna biztos nem vagyok, hogy ne tudjam letenni majd a vizsgát. A vezetési gyakorlatot meg úgyis a kilóméterekkel lehet csak megszerezni.
Látom Ti is voltatok a Budakeszi vadasparkban! :wink: Gyönyörűségesek a gyerkőcök, szép család vagytok!

Némóka: Nagyon ügyik vagytok a bölcsivel! Tündéri lehet a kis kézmosós Réka. :) Drukkolok, hogy az ottalvással se legyen gond!

Vicky: Most olvastam a blogodat. Remélem, a gyógyitól elmúlik a vérzés, és jó lesz a rákszűrés eredmény is! Nekem is ideje lenne már elmennem rákszűrésre, mert utoljára a lombik előtt voltam. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


A gyógyszertől egy nap alatt elmúlt a vérzésem. Most már csak a rákszűrésnek kell jónak lenni.

évi: Én irtó béna voltam a pályán, de belejöttem. Menni fog neked is.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok

LINACSKA
Csak most engedett be a rendszer, így utólag nagyon boldog névnapot kívánok neked!

DENIKA
Ti hogy vagytok? Képzeld épp ma gondoltam rád mert a neten egyedi karácsonyfa díszeket kerestem és láttam néhány szépséges horgolt díszt. Eszembe jutott hogy milyen csodák szoktak a kezed alól kikerülni. :)

VICKY
Drukk a rákszűréshez!

Én is bejelentkeztem de még jó pár hét mire sorra kerülök, de szerencsére panaszom nincs.
Hozzám is megérkezett ma a mikulás, hát nem hiányzott, mert holnap megyünk fel kontrollra és órákat fogunk utazni. Nem csak a gyerek hanem majd magam alatt is cserélgethetem a pelust. :roll:

ÉVI
Ezek a gyerekek valami tünemények. Egyik szebb mint a másik. De komolyan. Szerintem szem nem marad szárazon ha végigmentek az utcán. Az utolsó képen szó szerint mint egy angyalka olyan gyönyörű Eszti. (nagyon hasonlít Dorcira)

Szerintem idő kérdése és belejössz, de valóban vannak krónikus esetek. A volt munkatársam felesége a helyi jegyző aki nagyon sokszor nekifutott és minden a fejében volt de a vezetéshez totál analfabéta, így mindig kirakták a szűrét. Közölték vele hogy ultra tehetségtelen és ha ennyi év és óra után nem sikerült akkor a büdös életbe nem fog, így letett róla és azóta is sofőrje van. :)

dita75
 
 


egyébként pedig boldog Mikit az összes anyukának és babucinak.

Kép

Dita és Miló

dita75
 
 


dita: Ettől én is félek, hogy nem tudok megint levizsgázni. Túlságosan aggódom. Annyi pénzt beleöltünk már és most meg nem tudok átmenni. Nem tudom mikor fogok merni a családdal a hátam mögött vezetni. Szerintem egyébként nem vagyok annyira béna, csak nagyon sok közúti balesetről hallok mostanában a tv-ben és nehezen megyek bele pl. kereszteződésekbe. Meg elgondolkoztam azon is, hogy rossz hogy nem volt a családban autó. Akkor talán természetesebb lenne a dolog.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


10 percen belül a második laptetőm. Pedig most nem jön a baba, ez biztos. De elteszem a vizsgámra.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: