[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

húúúú, lányok de nagy itt a csönd!!!

nálunk is csinálják a 36.héten a strepto szűrést.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

CSak egy nagyon rövid bekukk... itthon vagyunk, inden rendben, én egy kissé gyengus vagyok (most is remeg a kezem ahogy írok), Gergő meg egy kicsit sárga, de azt mondták, hogy még belefér abba a kategóriába, hogy nem kell kezelni! :D

Fotót feltölteni most nincs időm, de aki fent van iwiw-en a férjem (Z. Gábor) nevénél talál. (A Zuram vezetékneve u.a. mint az enyém, illetve fordítva.. de értitek... 8) )

MINDENKINEK NAGYON KÖSZÖNÖM A SOK DRUKKOT, HOLNAP JÖVÖK BŐVEBBEN (ha tudok..)!

Puszikázlak Benneteket!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: ma is nagyon sokat gondoltam rátok!!!! örülök, örülök!!! erősödjetek csak és majd jössz, ha úgy érzed!!!! azért várunk nagyon!!!
én már tegnap megkukkoltam gergőt a zuradnál az iwiwen!!! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 

 
 

csillag: örülök hogy már otthon vagytok és pihenj sokat :) majd jössz ha már elég erős leszel :)

nika70
Salgótarján
 
 


csak gyors bekukk, mert ide fogok fagyni a gép elé. Eddig a R. Rákának kínlódtam össze egy levelet, mert megkért rá, hogy írjam le a fogyásom történetét képekkel dokumentálva.
Aztán csak újságolni akarok vmit:megtaláltam álmaim turiját ma! Volt sok tré cucc is, de nagyon sok tuttitutti is, éééééééés 400 Ft :!: /kg ma, holnap 200 lesz. Az egyik takarítónő már mondta az egyetemen (tök jóban vagyok a nővel, írtó jófej), de ma úgy gondoltam benézek és milyen jól tettem!!! 1385 Ft-ot fizettem: vettem magamnak 1 felsőt, 1 pulcsit, fiúknak rengeteg pulcsit, inget, polót meg egy nagyon szuper Gap szövetkabátot a nagyfiamnak, a férjemnek meg egy Burberry zakót! komolyan, most szárnyalok a boldogságtól, nem is érdekel, hogy megjött :P :P :P

csillag: szia :wink: facebook-on nem vagytok?

dike, ha gondolod elküldöm, amit a Rékának írtam, hátha merítesz belőle, és akkor majd visszafogod magad kajaügyileg (mondom én, aki majdnem 30 kg-ot hízott....)

brita, én úgy tudtam, mindenkit szűrnek strepto-ra, de akkor lehet, hogy nem. Az tuti, hogy nekem volt anno a 36. héten.

nitácska: nem felejtettelek ám körömlakk miatt, csak még nem mentem ki a garázsba, de holnap lesz időm és körülnézek.

bog, neked majd írok, csak most tényleg tiplizek a kádba, mert megfagyok. (nincs itthon a férjem én meg nem tudok befűteni)
chamomilla
Pécs
 
 


Szia Virág! Örülök, hogy otthon vagytok!!!Pihenj csak, aztán majd gyere, ha lesz erőd, időd! Puszi!

Cham, elküldenéd nekem is????

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona, elküldöm szívesen.
chamomilla
Pécs
 
 


cham: nekem is, nekem is!!! légyszíííí!!!
jó vásárt csináltál, nagyon.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Cham akkor küldöd amikor neked jó.....:):)
sziaaaaaaaa Virág!!!!!!!! .......olyan gyönyörű Gergő:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Viraaag, jupppppiiiicskaaaa van!! De jo, hogy irtal! Szuper, hogy hazaengedtek Benneteket es nem bent kell mar idozni. Otthon sokkal kenyelmesebb. Erosodjel, ha majd ugy erzed es hianyzunk is:), irsz, raersz! Puszi!

Cham, okes, majd irjal! Es is szeretnem, Nekem is kuldd el legy szives!! Remelem kiengedtel, igyal meleg teat is, apaja meg siessen futeni!

Kati, milyen volt a mai nap? Bogi?

Mia, Tomi?
Vendég
 


Ja, es Virag, Gergo edipofa!:):) Szepseges kiskiralyfi! Rita lanyanak jo lesz!:):) Majd! :wink: :lol:
Vendég
 


bogi: jó volt a mai nap. tespedés volt, meg biliárdozás a csajokkal. ma pocsék idő volt, olyan ködös szutyok, így mi nem mentünk ki. a fiúk élvezték, hogy volt szűz hó és mentek, jobb ha nem is tudom, hogy hol... :? :? :?
bogi egy angyal, tündér, királylány... délben jót aludtunk. azóta mocorog. sokat eszek-iszok, szerintem 1-2 kiló plusszal megyek haza. de majd bogira fogom, hogy sokat nőtt az egy hét alatt... :lol: :lol: :lol:
viszont elég sokat csuklik. biztos kis zabagép!!!

te ma mit csináltál???

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


cham!köszi elküldhetnéd!

csillaag!örülök h hazaengedtek!pihengess csak!sajna én nem tudok fotót nézni úgyh majd idővel ide is rakjál fel!:)

KépKép
dike
 
 


dike: gratulálok a 9. héthez!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati Bogi lehet magzatvizet nyel és attól is csuklik........ :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, ma semmit nem csinaltam, csatangoltam egyet a varosban mert jo ido volt, voltam egyet szolizni is, meg vasaroltam, foztem.
Holnapra jobb idot Nektek de a csajokkal ugyis elmulatjatok az idot! :wink: :D
Vendég
 


nita: igen, gondolom. kis zabagép a lánykám. és többször veszem észre, miután én ettem, hogy ő csuklik. vicces nagyon... apáék tegnap este elkészítették egy kicsit magukat a fiúkkal, ma reggel pedig bogikám csuklott apának semmi baja a többi fiú pedig mind másnaposak voltak. apa nagy arccal újságolta a többieknek, hogy neki micsoda lánya van!!!! :lol: :lol: :lol:

bogi: én annyira szoliznék egyet, de nem lehet. teljesen hókadt vagyok, mert már a nyáron sem mertem a napra menni, így hulla színem van. :x :x :x

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


chamo facebookon én is vagyok :) monika gürtler néven :) most éppen barbapapa mese a profilképem :)jöhet nekem is a fogyásod története :) hátha leadok vagy 30 kg-t :) nem lenne rossz csak annyira nincs kitartásom :)

nekem is úgy rémlik hogy szűrtek a 36. héten bacira :)

nika70
Salgótarján
 
 


Bogi költözz Pestre...........sétálni akarok veled!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hahó Mindenki!

Csillag! Isten hozott otthon Benneteket! Várunk, amint tudsz jönni!

Kati! Irigy vagyok a hó miatt! Biztos nagyon gyönyörű. Én is várom a képeket!

Bogi! Szuper, hogy találtatok végre lakást. Engem is érdekelnek a képek!

Mia! Én Aflubin cseppeket ittam, az a náthára nagyon jó volt. Szerintem a C-vitamin is mehet nyugodtan nagyobb dózisban pár napig(úgy 2000mg/nap). Jobbulást Nektek!

Mona! Egy kismaminak nem lehet fontosabb, mint amit éppen a teste(vagyis a babája) diktál. Hidd el, minden meló megvár! :wink:

Dike! Minden rendben Veletek tuti, és ezt, ha jól emlékszem, majd szombaton az uh-on is láthatod! :wink:

Nika! Vezetünk! :lol:

Cham! Hú de irigy vagyok a turi miatt! Éld csak ki magad!

Lyly! De jó, hogy jelentkeztél! Gyere és mesélj, hogy telnek napjaitok?!
pedi
Kalocsa
 
 


Kati nem is mondtam melyik nap láttam itt nálunk a babakocsidat.......furi volt élőbe......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mit értesz furin?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati nem tudom :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem tetszett? a mambára gondolsz egyébként?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


arra gondoltam amit megvettél az a fekete-narancs szin........
tetszett e:olyan vegyes érzések kavarogtak bennem......de elfogadnám az tény!!!!!!!!!!!!!!!!!!
aki babakocsi mániás annál nem nagyon van olyan hogy nem fogad el babakocsit ami jó is:))
ugye Kati????? :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote]a írta:ki babakocsi mániás annál nem nagyon van olyan hogy nem fogad el babakocsit ami jó is:))


ezt nem értem, bocsi... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


én imádom. egy csomót tologattam már. még a színével barátkoztam, de én nyertem... imádom azt is!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bocsi hogy hülyén fogalmaztam:)))
máshogy nem tudom elmondani........ :oops: :oops: :oops:
talán azt akartam mondani hogy "bármilyen" babakocsi jó :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mármint ami tényleg JÓ!!!

jó éjt mindenkinek!!!

csillagék új családjának főleg nyugodalmas jó éjszakát kívánok!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Nekem abban a babakocsiban a színe tetszik a legjobban. Bár a fazon is jó. Az egyik ismerősömnek van ilyen, csak neki 3kerekűben, de 4 kerékkel nekem jobban tetszik! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Jó éjt! Én is megyek alukálni!
pedi
Kalocsa
 
 


na itt vagyok 8)

nika bejelöltelek. :wink: azon ne lepődjön meg senki, hogy nincs üzenőfalam, ma jöttem rá, hogy kell beállítani, hogy ne legyen :lol: már magamat unom néha a hülye alkalmazásokkal (pl milyen csillámpóni vagy valójában....stb :D ), meg amiket írogatnak a csoporttársak, így ennek mindenkorra vége :twisted:

na eléggé összecsaptam a levelet, amit írtam Rékának, utólag olvastam el, írhattam volna stílusosabb levelet is, de már túl akartam rajta lenni, mert megígértem neki hogy megírom....aztán ha nem álltam volna ma neki, akkor soha. :oops:
chamomilla
Pécs
 
 


[quote]m írta:ármint ami tényleg JÓ!!!

ebben tökéletesen igazad van!!!!!!!!!!!!!!

Cham te most a Rubint Rékáról beszélsz?neki írsz levelet?????? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska, igen neki
chamomilla
Pécs
 
 


és ezt ő személyesen fogja megválaszolni??????
én 1x írtam neki..igaz emailt....de választ azóta se kaptam........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitácska, ő kért meg rá, hogy írjam meg, hogy felrakja majd a honlapjára. Teljesen normális, barátkozó, aranyos hangvételű levelet írt a facebook-on. Válaszoltam neki, hogy jó majd küldök képeket, csak most mennem kell...stb, és még arra is írt, hogy nagyon szépen köszöni és várja a levelem. Szóval megírtam.
chamomilla
Pécs
 
 


én is fel szeretném venni vele a kapcsolatot.....segítenél??????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nitacska007"] írta:nitacska007n is fel szeretném venni vele a kapcsolatot.....segítenél??????


facebook-on fent vagy? én ott csatlakoztam a rajongói oldalához. Ő szerkeszti és úgy látom sok embernek válaszolgat még az üzenőfalán is. Ott írj neki szerintem
chamomilla
Pécs
 
 


igen fent vagyok....köszi!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Virág:örülök,hogy hazaengedtek!!!Erősödjetek és majd gyere ha lesz időd,mi várunk!!! :wink:

Bogi:Tominak most este nemvolt láza,majd nemsokára indulunk a dokihoz,de még mindig olyan csúnyán köhög :roll:

Pedi:köszike :wink:
Vendég
 


Zsuzsiékról valami hír?????
Vendég
 


pedi igen tegnap még vezettünk :) aztán ma reggelre csepel beelőzött:(:(:(:(:( de nagyon durván.mig levittem a gyereket az oviba kb fél óra és már 200-al megint több a szavazatuk:( de nem baj nem biztos hogy a legtöbb szavazatot kapó nyer :) most olvastuk el a szabályzatot rendesen.a szavazatok alapján lesz egy döntőbe jutott nem tudom hány ovi és azok közül egy szakmai zsűri fogja eldönteni ki legyen az első :(:(:(:( szóval ki tudjas mit hoz a jövő még nyerhetünk is :):):):)

Chamo: iszonyat jó csaj vagy ne legyél szerény magaddal:):):):)láttam a facebookon a képeket és hát fiaid is tündériek:) jó képű legények :) azt hiszem fognak majd pislogni utánuk a lányok :)
tök jó hogy találtál egy ilyen szupi turit :) nálunk is van ilyen hogy hétfőn drága és pénteken meg már ilyen 4-500 ft/kg áron,de mire ennyibe kerűl már nagyon ki van válogatvaés hát itt a nem idén barnultak kiszedegetik a jobb cuccokat aztán szerintem eladják vagy passz

nika70
Salgótarján
 
 


Küldtem képet, ha valaki nem kapta meg, írjon!!!

Igyekszem majd gyakrabban jönni,puszi nektek!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Cham, szerintem meg tok jo lett amit irtal Rekusnak!

Mia, Tominak jobbulast!

Nika, franc Csepelbe!

Nita, gyere Te ide londonyba ugyis rad ferne mar egy kis kiruccanas! Parkolj ki a szuperszonikus repcsiddel es mar itt is vagy!:) Setalunk egyet, visszateszlek a gepedre es mire Apa es a ket skac hianyolna, mar otthon is vagy! hihi de kafa is lenne!:)

Kati, szerintem is tuti a kocsi! Amit Nita irt en azt ugy ertelmeztem, hogy mindegy milyen a babakocsi, ha jo! Vagyis ha nem gagyi vagy izlestelen. :wink: :D Ez egy tuti jargany es 4 kerekuben nekem is jobban bejon, mint a 3. Nitaval majd versenyre kelunk erte, ha megunod miutan Bogi kinotte. (paaaar evvvv, pffff, ennyit kibirok:):))
Milyen ma a palya? Ido? Apaja nagyon buszke a csajaira, Te meg buszke lehetsz Apajara mert buszke Csajaira! ejjj, de jo is es szep Nalatok az elet!

Pedi, milyen jol kikepezted mar magad a betegsegeket illetoen. Aflubin vagy milyen cseppeket ajanlasz, meg is jegyzem.

Dike, Veled mizus? Alvas?

Mona? Vasaltal vegul? Remelem jol vagy, minden rendben!

Beze, gyere!! Varunk!

Puszi Csajok Mindenkinek!
Vendég
 


Dike
Nekem is hasmenésem volt az este, de tuti minden kipucolódott belőlem, ma már jobban vagyok, bár még sok mindent nem ettem, csak kekszet. Egy napos diéta, és biztos jobban leszel. A babák meg bírják a gyürődést. Nekem is iszonyatosan görcsölt a hasam, aztán mikor jobban lettem, már úgy ugrándozott a hasamban, mint ha mi sem történt volna.

Nita
Hányadik héten csinálták? Úgy tudom hogy a 35-36. héten kell, így van?

Chamomilla
Most már rémlik, hogy kérdeztem a dokit Reginél is, mivel úgy tudtam van valamilyen kenetvétel (nem tudtam hogy ez az) a 36. héten. De ő azt mondta itt nem szokás. Hát most mindenképpen kérni fogom. Újévkor leszek 35. hetes, úgyhogy még az első héten megbeszélek a dokival egy időpontot.

Nika
Ne add fel, én még szavazok ma, ahányszor tudok. :wink:
Vendég
 


lyly: én megkaptam nagyon édesek a fiúk :)

nika70
Salgótarján
 
 


csajok az ovis szülők belehúztak mert már másodikok vagyunk :) de csepel folyamatosan háromszázzal előttünk :(

nika70
Salgótarján
 
 


Kép


Hoztam nektek mai képet :D 23+2napos babalak :D
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!

Túl az első éjszakán! :D Nem volt annyira vészes, már ami a család rajtam kívül eső részét érinti. 8) Mindenki tudott aludni, Gergő nem hangoskodott, csak finoman jelzett nekem, ha kajás volt. :)
A baj most még az, hogy a sárgasága miatt nem tud egyszerre annyit szopizni amennyire szüksége lenne, bealszik a cicin és nem lehet felébreszteni. Utána jó sokára jönnek a büfik, úgyhogy egy kajálás büfivel eltart 30-40 percig. Utána beteszem a kiságyba és van, hogy fél-egy óra múlva újra enni kér... (ugyebár büfi közben Gergőci már békésen szunyókál a vállamon :P ) Emiatt este fél 11-től fél kettőig nem aludtam,de aztán megkönyörült rajtam a fiatalúr és legközelebb csak fél 5-kor ébredt fel, utána meg fél 9-kor.
Bence -bár hallottam, hogy felébredt- de nem jött ki az ágyából.

Bocsi, majd folytatom, nyöszörgést hallok...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: