[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Köszi lányok! Én is így gondoltam, és fölöslegesen nem akarok semmit venni. MAjd még biztos lesz egy halom kérdésem hozzátok! Jó, hogy ti már ilyen tapasztaltak vagytok!

rodina74
 
 


Rodi!
Nézz vissza a fórum elejére. Ott már sok kérdés-válasz volt a babakelengyével kapcsolatban.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

VIkimami,

hűűűűűűha, mindjárt 2 éves lesz a kisfiad, vagyis nagyfiad. Lackó fickó nagyon ügyes, jó olvasni, hogy mennyi mindent tud már illetve egyedül csinál. :lol:

Nemone,

érdekes amit írtál a lábujjhegyen járásról. Danikával épp az volt a gondom, hogy ő soha nem ment lábujjhegyen, hanem amikor végre elindult már határozottan pakolta a lábait. Lehet, hogy ez sem annyira egészséges. Jó, hogy egy ilyen figyelmes védőnővel hozott titeket össze a sors. Kár, hogy nem a sajátotok...

Bonimami,

nagyon szép lett Zsigi arcfestése, szerencsés gyerek, hogy anyukájának arany kezei vannak.
Biztos nagyon jó volt a Balatonon, gondolom Zsigit nem nagyon lehetett a vízből kiszedni.

Twist,

nem tudhatod, hogy mikor jelent valamit a laptető, amikor Dávidka megfogant én is sokat voltam laptetőn és bizony eszembe sem jutott, hogy oka van 8)

Dita,

nagyon aranyos Miló napszemüveges képe, szép nagy fiú már ő is.
Anyukádnál jól telt az 5 nap?

Czinki,

nem irigyellek nagy pocakkal ebben a hatalmas melegben. De már csak 1 hónap és te is ringathatod a kisfiadat.

Ancsi,

annyira jó, hogy mostanában írsz nekünk
:lol: Bár nem nagyon vagyok képben, de majd az iwiwen megnézem a képeket emikről írtál és máris naprakész leszek.
Lócikának mielőbbi gyógyulást kívánok, szörnyű, hogy ebben a kánikulában kell a lázzal megküzdenetek :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Köszönjük a jókívánságokat,ma már jobban volt Lócus,eddig ez volt az első nap,hogy nem ment 38 felé a hője.
Tegnap nagyon megijedtem,mert kiütéses lett a pocakja,féltem,hogy nem-e az Augmentintől,de szerencsére ma már nem volt vészes. Mondjuk folyton kakil szegénykém,de ma már az sem volt olyan ijesztő állagú.
Nagyon meleg van itt nálunk,Budapest közepe,ontja a beton is a hőséget,szegénykémnek nem volt kellemes még a láz is hozzá. A lányok meg mentek volna ide-oda,de Lócival nem mozdulhattunk ki.
Holnap anyukámékkal maradnak,mi játszunk szombaton a Balatonnál és egy nappal előtte már jó lent lennünk.Remélem,nem lesz semmi,rossz ilyenkor itt hagyni,de ez a munkánk...
Lackó,Zsigi várja már a szülinapot?
Rodina,nekem egyedül a Magnerot segített (3x500mg) és egy ismerősömet is ez mentette meg a koraszüléstől. Nálad nem ez a helyzet,de kellemesebb is,ha nem húzódik a pocakod.
Monic,már összeszoktatok?
Mindenkinek szép hétvégét és kicsit hűvösebbet!

Kép
f.ancsi
 
 


Monic, ari vagy:))) Magatokról nem írtál semmit, pedig nagyon érdekelne! Én még kérek szépen Dávidka képeket, olyan szép kisimult babuci!

F.Ancsi, örülök, hogy Lócika kicsit jobban van. Elhiszem, hogy megijedtél a kiütésektől. Elmúltak? Hát ha meló van, hát meló van, vigyáznak a picikre, nem lesz gond.

Czinki: mi újság, hogy bírod a meleget nagy pocival? Nándi hogy bírja?

És a többi baba hogy bírja a kánikulát?
Dorka nagyon rosszul, sír és szenved. Ilyenkor langyos vízben megfürdetem és szépen el is alszik, olyan jól lesz tőle. A mobil klíma nem sokat ér és már be is állt tőle a vállam és a nyakam, meg a fülem is fáj.
Vendég
 


Sziasztok!

Most vagyunk anyuéknál. a múltkor elhalasztottam a ricsi miatt.
csüt. jöttünk és hétfőn megyünk de lehet hogy vasárnap Milótól függ
elég nehezen alszik itt el. aznap mikor jöttünk éjfélkor sikerült pedig otthon már 7kor alszik.

a nagy pancsit viszont nagyon élvezi majd hozok képeket de most megyek mert tegnap egész éjjel egy szemhunyásnyit nem tudtam aludni de Miló is csak forgolódott. Egy percre sem tudott leállni szokatlan és sztem kemény volt neki az utazóágy. Azt hittem összedől alatta annyira vergődött, gondolom kereste a megfelelő, kényelmes pozitúrát csakhogy nem volt jó sehogy. Ma betettem neki egy jó vastag szivacsot és azon jó nagyot aludt mozdulatlanul.

a cikket csak azoknak tudom elküldeni akik küldenek email-címet pü-ben. Bocsi de nincs időm kibogarászni mindenkiét.

puszi nektek majd lehet holnap alvásidőben megkérem anyuékat hogy tegyék fel az eddig készült képeket és írok is pár sort mert eléggé le vagyok maradva. A blogomat is elhanyagolom pedig már olyan sok mindent tud Miló, hisz egy ideje már nagyon szépen kúszik-mászik, mindent elér a lakás közepéről szedem össze egy pillanat alatt elkolbászol. Ha mondom neki tapsi-tapsi összeüti a kis tenyerét, imád tapsolni. Ha valami baja van kiabál utánam hogy aaaaanyaaaaaaa. Imádom! Olyan okos. Simán felállna ha lenne miben kapaszkodni. Az ölünkben már régóta feláll.
Na jó majd írok most fáradt vagyok....

Jó éjt!

dita75
 
 


Jó reggelt!

Ma megyünk nyaralni, ezért egy hétig biztosan nem fogok tudni jönni.

Viki: Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk a kis kétévesednek! Puszit küldünk Nikivel Lackónak! :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Drága LAckóbubus! Zsiga csiga és Anyukája kíván Neked holnapra nagyon boldog második születésnapot!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Eg27RyD4U3Y

http://www.sgyak.u-szeged.hu/tanar/nyem ... acinak.htm

Kép
Vendég
 


Lackó Fickónak nagyon szépséges 2. szülinapot kívánok!!!:)

Kép
Vendég
 


Deni, Boni és Twist!
Köszi! Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok

Jöttem köszönteni :lol:

LACKÓ FICKÓ

Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk neked!

Dita és Milóka

dita75
 
 


Sziasztok!

Viki,
Nagyon boldog szülinapot kívánunk Drága Lacusodnak! Millió puszi,
Réka, Szilvi
Kép Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Mi is nagyon boldog 2.szülinapot kívánunk Lackónak!

Lóci és a csajok :P

Kép
f.ancsi
 
 


Ditus, Némóka, Ancsi!
Köszönjük ;)

Kép Kép
20150601134430
 
 


Torta szupi! Fekete erdő torta volt?:)
Naggyon jó Lackó pólója, hogy 2 éves:))))
Vendég
 


Viki!

Lackónak nagyon boldog 2. születésnapot kívánok!
Sok puszi a nagyfiúnak!

rodina74
 
 


Itt egy motoros csaj:)

Kép
Vendég
 


SZiasztok,

Vikimami,

Lackónak utólag is agyon sok boldog 2. születésnapot kívánunk!
Nagyon jók a képek, milyen nagyfiú már!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Viki!

Lackónak nagyon boldogságos második szülinapot kívánunk! Csoda helyes az ünnepelt, és az a póló... :)

Twist!

Motoros csajod nagyon dögös :)

Annyira szégyellem magam ám, hogy mindig csak ilyen villám-bejegyzésekre futja :oops: Cserébe elársztom az oldalt képekkel :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi, milyen nagyok és szépek már az ikrek!:))) Leesik az állam!
Dóri nagyon csini a bikiniben!:) Én is majd ilyet szeretnék az én kis Dorcimnak:) Az olyan csajos.
Új pocidat megnéztük volna :wink:
Vendég
 


Rodi, Moncsi, Évi!
Köszönjük a köszöntést!

Moncsikám!
Hogy vagytok? Írj lsz. magatokról!

Twist!
Dorka nagyon vagány!

Évi!
Képet! képet! Gyönyörűek! A csajok szépségesek, de Ádám.... Kép legszívesebben ellopnám!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen :)

Viki, már nem a fodros bugyisokat akarod lopikálni? :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évim!
Rékát ellopnám, az tuti. Viszont Ádám bátyám olyan szépséges, ahogy ül a hintaágyon, álmodozó tekintettel :lol: Most már nem bánnám, ha Lalusnak is lenne egyszer egy ilyen szép öcsikéje.
20150601134430
 
 


sziasztok

nagyon jók a képek. én is szívesen lopkodnék :lol: :lol: :lol: :lol:

ÉVI
Gyerekeid egyre szépségesebbek. Nem tudom hová fejlődhet ez még
:lol: Én látok belőled egy kis szösszenetet az egyik képen ahol bikiniben vagy, ha ebben pompázol már akkor tuti nagyon csudi a pocakod. Azért majd egy egész alakost dobhatnál, én is kiváncsi vagyok!

Hol strandoltatok? Nagyon élvezték a törpök azt látom. Jól kipurcantak a végére. Édesen alszanak egymás mellett. Dorci is alszik még délután?

VIKI
Eszméletlen Laló pólója. Nagyon szupi a thomasos torta. Mesélj mit szólt mindenhez a kis kétéves?
Dolgozni mikor mész vissza?
Az összegyűlt szabikat még kiveszed gondolom és szoktatod a bölcsihez egy darabig. Biztos hamar megszokja nagyon barátságos kis fickónak néz ki.

Jövő héten mi is megyünk bölcsibe beiratkozni.

TWIST
NAgyon vagány a kiscsaj, mint egy vérbeli mocis. :)

ANCSI
Örülök hogy tudtál kicsit jönni. Sajnálom hogy beteg volt Lóci de remélem azóta már sokkal jobban van.
Remélem nemsokára enyhül az idő és hamarosan össze tudunk hozni egy talit.
Nagyon kiváncsi vagyok már a nagyfiúra.

RODINA
Továbbra is a mikrós mellett szavazok, nekem aventes van de sztem bármelyik ugyanolyan jó. A máriában alig 2 ezerért is lehet venni újat, asszem reer márkájú, és ha minden igaz Denikának olyan van. A szomszéd asszonyom is ilyet vett de nekik végül nem lett jó mert nem fért be a mikróba úgyhogy javaslom hogy mérd meg a mikrótokat ha ilyenben gondolkodsz.
Amúgy véleményem szerint a babakelengye egyik leghasznosabb dolga, annyira imádom hogy még anyuhoz is elcingölöm, busszal, vonattal. Inkább kevesebb ruhát viszek de ezt nem hagyom itthon.
Egyszer nem vittem el és nagyon gáz volt kifőzögetni.

MONIC
Én is nagyon várok már vmi bővebb infot rólatok. NEm merlek hívni nehogy épp rosszkor keresselek, de ha időm engedi szoktalak nézni az msn-en. De sajnos mostanában ott sem tudtalak elkapni.

Ha más nem tegyél fel legalább képeket.

Ezt most én is megteszem :)

Egyelőre csak néhány itthoni, anyu még nem küldte át amit náluk az ő gépével készítettünk.


Anya úgy megkívántam a sajtot, veszel nekem? a sparban most akciós. :)


Kép

Anya te olyan vicces vagy

Kép

Taxizom

Kép

Segítséééééééééééééég, megtámadott egy mutáns hangya

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2010.07.20 15:18-kor.

dita75
 
 


Ditus!
Miló Kép Hogy érezte magát a Mamáéknál?

Én már szabin vagyok ( Kép ). Lackó aug. 16án kezdi a bölcsit, 9rek ell mennünk.

A munkát előre láthatólag 1én. v. 6án kezdem szeptemberben.
20150601134430
 
 


A szülinapot nagyon élvezte. Főleg, mikor hozták a nagyszülők az ajándékos táskát: Mi van benne? Mi van benne? Hűha! :lol: ezeket mondta.

A torta nagyon ízlett neki, a gyertyát is elfújta.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Dita,

sasszem vagy, hogy kiszúrtad Évit a fotón, én alig találtam meg :lol:
Gépem el van csomagolva mióta Danci elejtette és szétnyílt az oldala, csak akkor veszem elő ha ő alszik vagy dolgoznom kell rajta.

Vikimami,

nagyon ügyes Lackó, hogy elfújta a gyertyát.
Hűűűű már szabin vagy? De biztos jó lesz visszatérni a munkába, kell a változatosság. Aztán dolgozol egy kicsit és jöhet a kistesó.

Évi,

gyönyörűek a gyerekek, tényleg nagyon jó pasi Ádám, a csajok is nagyon szépek

Rólunk annyit, hogy nagyon nehéz a 2 gyerek egyszerre. Imádom őket, de néha úgy érzem, hogy megbolondulok. Főleg amikor felváltva átsírják a délelőttöt...
Az éjjeli szoptatások is most kezdenek kiütközni rajtam, annyira fáradt vagyok éjszaka, hogy attól félek összeesek.
De nem akarok panaszkodni :oops:
Dávdika szépen kerekedik, majd teszek képet de kicsinyíteni sincs időm...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


VIKI
Én is igy fogok sirni. :(

Édes pofa. Örül mindennek? Vagy van olyan játék ami nem érdekli?

Köszi jó volt csak első nap nagyon szenvedtünk. 7 helyett éjfélkor aludt el. Akkor is már csak úgy hogy lent a nappaliba a légkondiba ringatva. Nagyon idegen volt neki a hely, szar az ágy (pedig nagyon pöpec kis utazóágyat vettem neki) és a tetérben 33 fok. Igaz ment a ventillátor de nem sokat segített.
Másnap is nehéz volt elaltatni de azért nem ennyire. Utolsó előtti naptól fogva magától elaludt az utazóágyban. Mindig ez van pont mire jövünk haza.
A medencét nagyon élvezte. Anyuékat elvarázsolta az új tudományokkal. Tapsi-tapsi kérésre. Mászás. Duci-duci, piszézés. majdnem felül már csak a keze elég távol marad így egy kicsit labilis és kitekeredett. Mondom anyuéknak (tesóm is ott volt 3 napot) hogy a lábával is tud tapsizni erre megfogta a lábát és csinálta. Imádom, nagyon okos :)
Eddig kommandózva kúszott-mászott most már rendesen mászik, kinéz egy célpontot (rendszerint nem játék hanem valami tilos dolog, virág, stb.) és akár 3-4 m-t is mászik folyamatosan, néha lehasal hogy eléri-e már, aztán fel és mászik tovább.
Vettünk anyuékhoz egy másik babakocsit mert legutóbb is annyi csomagunk volt hogy nem fért már be a váz. Arról nem beszélve hogy igaz elalszik a hordozóban ahogy tologatom de nem kényelmes neki. Ha ki akarom venni hogy tovább aludjon a kiságyban akkor felébred. Lassan kinövi. Ha jön az ősz és kell vastagabb kabát akkor már mehet is a garázsba vagy a padlásra.
Úgyhogy augusztusban megvesszük az új autósülést.

(ezzel kapcs. kérdés, Miló rendszerint elalszik az autóban, ebből kifolyólag arra gondoltam hogy dönthető ülést veszünk neki. Egyik ismerősünk mondta hogy nem valami jók a dönthető ülések, de sztem csak dumált hogy járhasson a szája, és nincs is mire alapoznia mert nekik sosem volt olyan. Vélemény?)

A játékok továbbra sem érdeklik, vagy csak rövid ideig. Hoztunk a Vivitől egy szatyorral és vettem is neki néhányat de hamar eldobálja. Nézegettem neten formabedobót de már nem is merem megvenni mert felesleges pénzkidobás az ablakon.
Pedig nagyon szép thomasos és telefon van a tetején, világit, zenél és megy.

Már régóta szeretném megkérdezni tőled hogy anno miket fözögettél Lalónak? Én is van hogy előre megfőzök 20 avent pohár kaját, lefagyasztom, de ha nem teszek bele krumplit akkor is olyan szottyos amikor kiolvad. :roll: Krumplival meg egyenesen gusztustalan. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2010.07.20 15:31-kor.

dita75
 
 


MONIC
Most látom hogy írtál. Szar a netem két percenként kilép, nagyon idegesítő.

Sejtettük hogy nehéz lesz, Danika is kicsi még. Remélem azért ahogy nőnek, okosodnak könnyebb lesz az életed.
Segíteni nem tud senki? Anyukád, tesód, Szandra ha ott van. Férjed még mindig nagyon sokat dolgozik? Sajnos enyém is de már ott tartok hogy jobb is ha nincs itthon mert ő is csak plusz meló. :roll:

NAgyon várom a képeket.

dita75
 
 


Sziasztok! Csak egy percem van:
Ditus, olyan cukker a kissrácod! Nagyon szép szöszi kisfiú! Jót röhögtem az újságos kommenteden:)
Az mekkora ötlet, hogy AVENT-es pohárban fagyasztani a bébikaját! Köszi a tippet!!!

Mi most a krumpli bevezetésénél tartunk, csak almával tudtam "bevezetni" Dork szájába, különben véletlenül kicsúszott az egész. De almával jöhet.

Mindenkit üdvözlök, több időm nincs sajna. Puszi Monicnak is és a többieknek is!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk vasárnap a nyaralásból, de még csak most hoztam el a laptopomat anyutól. A lakás még úszik, elég fáradt vagyok a 27 óra utazástól, meg azóta a pakolászástól, de majd próbálom utólérni magam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Moncsi!
Ölelés neked! 1 gyerek mellett zombi az ember, nem 2 fecsegő tipegővel.

Ditus!
Lackó mindennek örül, de komolyan. Ő egy ruhacsipesszel, konyhai papírtölrlővel is képes elmatatni (jó munkásember :mrgreen: )

A formabedobó sztem még tök felesleges Milónak. Én mondjuk nem nagyon pártolom a sok zenélő, világító, csillogó, prüntyögő játékot :oops: , sok az inger az ilyen aprónépnek.

Nézd, Miló még 8 hónapos, neki nem kell, h hosszú ideig lekösse egy játék.

Meg van nekem az Anya taníts engem ( http://www.libri.hu/konyv/anya-tanits-engem.html ), elküldöm szívesen.

Lackónak ennyi idősen, mint Miló nem volt sok játéka, elszöszölt az ásványvizes palackkal, színes újságokkal. Tegyél mákot egy Aventes pohárba, biztos fog Milónak tetszeni, ahogy forgatja.

Lackó ezt is szerette: http://www.kerekito.hu/images/stories/kerekito_bemutato.pdf

Sztem a lényeg, h együtt csináljuk a dolgokat. Pl. Lackó mai napig nem játszik el sokáig egyedül. Szól, h üljünk le hozzá. Amikor ott vagyunk viszont komplett történeteket lehet vele eljátszani. Nagoyn jól műxik a képzelőereje már.

Főzés
Hű, mindent főztem. Komolyan. Fellelhető zöldségekből mindent, sok sok fűszerrel (babérlevél, oregánó, kapor, stb). Sózni csak 1 éves kor felett. A krumplitól tényleg szottyos lesz kicsit, a trükk, h jól fel kell melegíteni, és akkor visszanyeri az állagát.
20150601134430
 
 


Boldog névnapot Dancinak! Kép
20150601134430
 
 


Desviki: Dorci kedvenc játéka szintén az ásványvizes palack és a színes újság, honnan tudtad?
Kép
Épp felhívtuk ezzel a szintén kisgyerekes barátainkat, hogy képzeljék el, hogy nem a drága játékok érdeklik, hanem az ilyen dolgok, mekkora poén:) Hihetetlen, hogy a palackkal mi mindent tud játszani! Ütögeti és dobol rajta, a lába közé fogja és az alján dobol és döng az egész. Apát szokta ütögetni a palackkal:) És meg kell kóstolni a kupakos részt is, az oldalát, alját. Hengergetni lehet, összenyomni és akkor recsegős-zörgős hangot hallat. Szuper játék! Persze előtte fertőtlenítővel lemostam és a címkét is leszedtem.
Vendég
 


sziasztok

csak egy pillanatra jövök mert ebédelünk, alvásidőben válaszolok.

DANCIKÁNAK NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

Dita és Miló

dita75
 
 


Sziasztok

Lackó NAgyon boldog 2.születésnapot kívánunk útólag

Danikának pedig boldog névnapot!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Monic!

Nagyon boldog névnapot kívánunk Dancinak!
Két picihez kitartást, ha mindannyian összeszoktok sokkal könnyebb lesz! Én ha már nagyon tele a gugám jó nagyot belerúgok valamibe, vagy a zuhanykabinban ordítok egyet, és lemegy a gőz :oops: Köülönben már tuti megbolondultam volna :oops:

Dita!

A Velencei-tónál (Dóri szerint Medencei-tó 8) ) voltunk, Gárdonyban. Dóri már nem akar aludni délután, most is a pónikat nézi a Minimaxon :)
Miló csudaszép :)

Twist!

Dorkán látszik, hogy milyen boldog, nevetős baba :) Egyem a kis pofiját :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Twist!
Nagyon kis vigyorgós Dorka!

Vius!
Köszi!

Évi!
Vegyél egy box zsákot!
20150601134430
 
 


Monic,
sok boldog névnapot kívánunk Daninak.

Viki,
Lackónak meg utólag is boldog szülinapot.

Képzeljétek, szakad az eső nálunk. Szerintem pont a házunk felett van egy felhő, több sincs, de ez most jól esik.


Mentettem le képeket. Most nézem csak, hogy képet alig csináltunk, inkább videóztunk, de majd abból is szedek ki párat.

Tengerparton
Kép
Kép

Lili névnapja
Kép
Kép

Kirándulás
Kép

Elfáradtunk
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na vagyok!
Uraság alszik!

TWIST
Dorci tényleg nagyon cuki kis vigyori. Van egyáltalán olyan képe ahol nem mosolyog?

ÉVI
Ez jó! Zuhanykabinunk nincs, ezért én a rugdalózást választottam. :lol:

De tényleg. Amikor már kész vagyok mint a mateklecke akkor ami a lábam elé kerül elrúgom a lakás végébe. Tudom nekem nincs 3 gyerekem, de Miló apja meg az ő fiacskája felér egy egész focicsapattal.
Szóval néha nekem is nagyon tele van a hócsukám!

Medencei tó. Beszarás. :)

Hát igen már nagy lány, lehet hogy nem is tenne jót a du. alvás mert este meg nem akarna. De azért gondolom hogy este korán lefekteted őket.

VIKI
Fűszereket még nem használtam csak kaprot. Miló megeszik mindent de a tökfőzelék nem lesz a kedvence ahogy látom. Kanalazta de láttam hogy nem nagyon ízlik neki. Átváltottunk cukkinire és vígan falta. Tök meg ment a kukába. Király volt hogy 2 órán át szenvedtem vele mire kész lett. Azért fagyasztottam le belőle hátha később még megszereti.

Az a baj hogy még csak két foga van de akármit adok neki (kenyérhéja, kovászosuborka, stb) még azzal a kettővel is leharap egy tök nagy darabot aztán hisztizik mikor kiveszem a szájából. De ha megengedném hogy benne maradjon megfullad. Öklendezik, köhög.... minden baja van.
A kovi ubit imádja. Lecsupálja róla a puha részt akkor leharapom és adom a többi részét neki vissza.
Adtam neki fagyitölcsért is úgy örült neki hogy ő is ehet ilyet. De az a baj hogy nem szottyolja hanem egyből harap és nyelné le.

Játéktéma: vizespalack, újság lerágott csont. Adtam neki cumisüvegben rizst, kb. 5 mp. Újsággal még eljátszik elég sokat de sajnos annak is az a vége hogy a torkán landol.

Szoktunk közösen játszani azt nagyon élvezi de az lenne a jó hogy amíg van más dolgom egyedül is élvezné. Most persze nem órák hosszára gondolok. Pedig úgy csinálom hogy kb. 15 percig csinálom a dolgom, majd odaülök és játszunk együtt, majd otthagyom hogy megint csináljak vmit akkor már megy a hiszti hogy otthagyom. Azért azt látom hogy mióta mászik már jobban elvan. Keres valami érdekességet (számítógép zsínórja és hasonló nyalánkságok) odaevickél és megpróbálja megszerezni.

Viszont az alapján amit írtál lehet hogy nem kéne panaszkodnom mert ha olyan kedve van akár egy órát is eljátszik szó nélkül, de ezt leginkább a kiságyban a forgóval (amit már rég letört, így más megoldással biggyesztettem az ágy fölé :) )

Mondókázni is szoktunk és énekelni is. A kedvence a Mehemed, vannak kedvenc részei és már előre nevet ha tudja hogy az jön.
A Virágéknál ég a világ is nagyon tetszik neki. Van egy pár kedvence.

Köszi a könyvfelajánlást. Megnézem a könyvtárban és ha nincs akkor szólok. Szívesen elolvasom. Épp most hoztam ki egyet amit még terhesség alatt olvastam. Abban is vannak jó ötletek csak már nagy részét elfelejtettem.

dita75
 
 


Ja, és találós kérdés 30 felettieknek: Mi van Lili kezében? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINÁCSKA

Nagyon jók a képek! Édesek a gyerkőcök nagyon.

Esőfelhőt küldheted ide is. :)

Lilinek utólag is boldog névnapot!

dita75
 
 


Lina én egyből felismertem! :oops: Чебурашка

imádtam!!!!!!! néha szoktam dúdolgatni még mindig hihi

huppsz lebuktam,hogy 30 felett nyomom?

fiataloknak :)

http://www.youtube.com/watch?v=xPSt3tR2 ... lated:roll: :lol: :lol: :lol:

a gyerekeid gyönyörűek!

DAncinak boldogságosat!!!!

én lebetegedtem,,,, láz, nátha torokfájás

Zsiga ma délután úgy ébredt,hogy a bal lábára nem tudott ráállni.. üvöltött 5kor levittem orvosi rendelőbe,megnézték, ott se állt rá..jujjogott elküldtek minket a bethesdába dr bácsi megnézte,mondta hogy ha reggelig nem javul,akkor vigyem vissza uhra meg röntgenre.. ...

hazaértünk..rá két percre fiam abbahagyta az arcunkba nevetett és nekiállt játszani!!!! Twisted Evil :twisted:
Vendég
 


Boni,
van egy egész orosz gyerekdalos Cd-nk, érdekel? Meg egy mese DVD, többek közt a csiburáskával, meg a Géna krokodillal.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina naná :lol: köfike
Vendég
 


[quote="boniko"]L írta:bonikoina én egyből felismertem! :oops: Чебурашка

Én nem ismertem fel :oops:

Bonim!
Gyógyulj meg hamar! Orvos látott?

Zsiginek gyógysimi a lábára!!!! (Lackó is kelt egy időben úgy, h bicegett, de aztán elhagyta)

Linácska!
Jók a képek!!! A tortában dagonyázós a kedvencem!

Ditus!
Emilen el tudom a könyvet küldeni.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

köszönjük szépen a köszöntéseket, nagyon kedves tőletek :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonimami
gyógyulj meg mihamarabb!

Twist, Dita, Vikimami,

nagyon aranyosak a gyerkőcök, és annyira szép az összes! Jól sikerült topicbabáink vannak :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok

VIkI
Jöhet! :)

BONI
Gyógyulj meg!

LINA
Én 35, de csak derengett vmi :oops:

Képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

dita75
 
 


Küldj emil címet!

A képek nagyon jók!
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: