[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2011 februári babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Hát csajok, nem tudom mi van a levegőbe, de én is hasonlókat élek át. Tegnap ebéd után le kellett dőlnöm, amit általában nem szoktam, mert elég, ha ülve pihenek. Délután 1/2 5-kor ébredtem amikor hazaért a párom. :? A fiúk mellettem húzták a lóbőrt :) Van hogy kóvályog a fejem meg a gyomrom is.
És állandóan ikrek járnak a fejembe :cry: Hát holnap kiderül mit rejt a pocakom :D

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

érdeklődnék,hogy ti tornáztok?vagy tervezitek?

én a kismama jógán gondolkodom...

Kép
ani983
 
 


És még egy kérdés!
Ti hol vásároltok kismama ruhákat?
Létezik kismama turkáló?




Ani

Kép
ani983
 
 

 
 

mieza-táblázati adatom:július 22 Integrált tesztre van időpontom!

Köszi

Kép
ani983
 
 


Pöcök24. A védőnővel beszéltem telefonon mert most péntekig dolgozom!Amúgy nállam várható volt a vizesedés mert 5 éve vendéglátózom és a lábom nem bírja a terhelést.A terhesség előtt elég jól kordába tudtam tartani,vízhajtóval meg pihentetéssel,de mostmár a vízhajtót nem szedem nehogy valami baj legyen és mostmár 5.-ik napja éjjel nappal vizes és fáj.A védönő azt mondta ha így marad táppénz lessz a váge. :cry:
12.-én megyek ultrahangra!Nagyon izgulok,hogy mi lessz,mert két hete még csak petezsák volt. Másnak meg már szívhang is van!

Kép
timi87
 
 


Tüneteim nekem is vannak(voltak).Mult héten 3napig el se mozdulhatam a wc mellől.Ez már megszünt :D de viszont állva is képes lennék elaludni,ja meg kovi ubit mártogattam majonézbe és úgy ettem érdekes!

Kép
timi87
 
 


Sziasztok!

Mieza,
a táblázathoz: kor: 36, kisfiam neve Gábor, mindegy, hogy milyen nemű lesz (azért én reménykedem egy fürtös hajú kislányban, fiacskám pedig egy fiút szeretne játszótársnak :) De tényleg mindegy.
Választott nevünk még nincs, bár már beszélgettünk róla.
Jut eszembe, nekem megvan a Sors a nevünkben című könyv (fiú és lány is). Itt olvashattok róla bővebben:
http://www.polc.hu/konyv/sorsunk_a_nevunkben/176873/
Elég sok nevet elolvasgattam már az ismerőseimnek, el kell mondjam, sok igazság van benne. Szóval, ha valaki szeretne szívesen kimásolok ide név jelentéseket, akár mondjuk a saját polgári neveddel kapcsolatos, vagy a választott babanév. :)

Reni,
miért gondolod, hogy nem sima lesz a szülés? A másik két kisgyermekednél is volt komplikáció? Ők Mo-n születtek vagy kinn?

Valijja,
mi Dublin környékén lakunk, a tengerparton. :)
Kitartás a 12. hét után kicsit jobb lesz! Próbálj meg pihenni annyit, amennyi tudsz, ha esténként ráérsz, akkor sétáljatok egy jó nagyot a pároddal egy nagy parkban vagy a tengerparton. Próbáld meg elfogadni, hogy útban van a kicsi, sokkal könnyebben, jobban fogod érezni magad. Neki most kellett jönnie, hidd el! :)

Azt tudod, hogy Corkban van baba-mama klub?
JÚLIUS 14-ÉN HÉTFŐN ISMÉT LESZ BABA-MAMA KLUB CORKBAN
Helyszín: CityGates Cafe cím: 2B, Bachelors Quay Cork ( belváros a Gate Cinema után a sarkon a folyónál)
A terem baba-mama klub számára kialakított ( játékok, pelenkázó stb. )
Részvétel : ingyenes
http://www.magyarkultura-sport.gportal. ... g=29104836
Most még ugyan nem annyira érdekes gondolom, de azért később hátha jól jön. :)

Ani,
szerintem mindenképp érdemes vmilyen kismama tornát csinálni. Főleg, ha nincs egy nagyobbacska örökmozgó a családban, aki kondiban tartana. :) Ha otthon akarod csinálni, ajánlok egy jó kis dvd-t:
http://www.joga-pilates.hu/index.php?p=kismamajoga
Priviben szívesen elküldöm, hol találod meg a neten, ha esetleg nem lehet megkapni.

Még egy, mindenkinek ajánlom, aki nem érzi magát túlságosan jól:
Nem tudom, hallottatok-e már a Bach-virágterápiáról. Hihetetlen milyen jó! Az elven alapuló kutatások újabb virágesszenciákat hoztak létre, a DEVA cég Terhesség komplex esszenciáját kimondottan kismamáknak ajánlják. Ha beírjátok a google-ba DEVA Terhesség, meg tudjátok rendelni.
(Én tavasszal az aktuális allergiámat 3 nap alatt nyuvasztottam ki, s bár utána még szedtem a cseppeket, semmiféle tünet nem jött vissza, pedig tavaly nyáron, mikor hazautaztunk Mo-ra, iszonyúan éreztem magam. köhögés, torokkaparás, orrfolyás stb.stb. Most, semmi.)

No, vár a takarítás, szép napot mindenkinek:
Ági

Kép
Ágci
 
 


Agi:Tok jokat irtal :)
A neves dolog szuper, mert nalunk a lany nev megtalalasa nem eppen zokkenomentes :lol:
A Zoe kilove :D mert a parom szerint borzaszto :?
Most a hugom a Kira-t ajanlotta es tokre bejon meg a parom nevehez is menne, epp az iment ujsagoltam el neki telefonon.....
Nevetes majd NO :roll: :shock: :(
Van meg az Alina ami tok ari de ezt meg nem mondtam neki.....
Szoval nem egyszeru :D

A pihenest probalom nyomni de tok lelkiismeretfurdalasom van ha csak fekszem, de probalok tulleni ezen :)
Valoszinu csak ido kell, hogy hozzaszokjam a valtozashoz.Hiszen ez a legnagyobb dolog a vilagon es olyan gyorsan tortenik minden.

Dublin?Tengerpart?Nagyon jol hangzik!!!Epp mult heten voltunk Dublinban es persze a magyar boltban is. Meg voltam love dinnyeert de sajna nem volt. Persze azert sikerult 2 taska cuccot osszeszedni igy is :wink:

Baba Mama club?Meg nem hallottam rola, de utana fogok nezni. A kovetkezo idopontban epp Magyarorszagon leszek majd, igy az tuti ugrik. De jol hangzik! Koszi szepen az infot!!!! :)

A torna tema engem is erdekel, szerintem nagyon jo otlet es erzem is szuksegem van ra! Ani majd szolj ha te is elkezdted :)

A viragterapia tema is pont jokor jott :)
A paromnak iszonyu allergiaja van, de nekem muszaj nyitott ablaknal aludnom mert meghalok levego nelkul.Igy o szenved miatta ejjel nappal :?

Szoval Agi koszi mindent nagyon amiket irtal mert mind nagyon nagyon hasznos a szamomra!!!!
:)

Kép

Kép
valijja
 
 


Sziasztok!

Pöcök! Ezt a g-mailt úgy gondoltam hogy mindenkinek elküldöm priviben az e-mail címet meg a jelszót és azzal mndenki be tudna lépni. Azért gondoltam rá mert sokan archoz jobban kütik a neveket...
Bár senki sem nyilatkozott róla

Napvirág, Valijja! Az édesség eddig nekem sem csúszott, pedig előtte sokat ettem. Most kezdek megint édességekre is rákivánni. Most pl. a fagyi... de nem akármilyen hanem dobozos amit csak úgy kanállal lehet enni :D :D

Ani! Én nem tornázok. Asszem a 15 hónapos szélvész után futkozás elég lesz :D Kismama ruhát vaterán meg teszveszen lehet. Néha tök jók vannak csak ki kell fogni :D Már én is nézegettem, de az Uh előtt még csk nézegetek :)

Timi! Én is 12-én megyek dokihoz, na majd szorítok :) Rosszul hangzik ez a vízesedés... Fúúúj kovi ubi majonézzel a majoéz még csak jöhetne, de koviubival

Valijja! A Kíra név nálam is nagy kedvenc, de párom egy laza mozdulattal leszavazta. Mondjuk nem is menne a vezetéknevéhez

Na megyek a jól megérdemelt délutáni alvásomra talán egy órácska lesz még belőle :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Second Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
tecaaa
 
 
 
 
 


Ágci-köszi a tippet-a jógázásról!
Nagyon kíváncsi vagyok a nevekre,ha nem gond megnéznéd nekem az Ádám,és az Aisa név jelentését????javascript:emoticon(':oops:')

Köszönöm

Kép
ani983
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az uh-ról!
24 mmesek vagyunk sztárfotót is kaptam! :)
A dokim gondolkozott,hogy mi legyen. Komplex vagy genetikai vizsgálat. Végülis ő azt javasolta,hogy a koromra való tekintettel (35) inkább menjek a 12. héten genetikaira,mert a komplex eredményei abban is láthatók......remélem ti értitek,amit leírtam,mert nekem hóóól kínai mindkét vizsgálat lényege! :oops: De ami késik nem múlik,majd utánanézek mi micsoda. :wink:

Na megyek,visszaolvasok.

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


reni78!
Hát jól elnapolták az ultahangodat! :(
Szerintem nem olyan nagy gond,ha dokival nem találkozol,mert a szülésnők is olyan kiképzettek lehetnek, gondolom,meg ha minden rb. van,akkor "csak sablonmunkájuk" van. Nálam is most annyi volt,hogy megnézte uh-on,hogy minden oké, kérdezte nincs-e vérzés vagy bármilyen erős fájdalom és írta a beutalót.

ani983!
Én mindenképp szeretnék majd, de csak a 12. hét után. Bár nem is tudom mikortól lehet...

ekriszta!
Drukk neked holnapra!!!!! :) Ne izgulj, meglátod,tök jó lesz minden! :)

timi87!
Nekem is a 6. héten volt először szívhang, az 5-en még nem. Kovi ubi majonézzel?! Érdekes lehetett! :lol:

Ágci!
Ez a kismama jóga nagyon jó ötletnek hangzik! Én amúgy is jógamániás vagyok! :) Persze igazából a mozgásokban és a légzéstechnikában hiszek, a vallási részében (pl.napköszöntés) nem annyira.

tecaaa!
Én ezt a g-mailos részt nem igazán értem, azért nem nyilatkoztam... :oops:

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


napvirág-Gratulálok sokszor!!!!!!!így tovább :D

Kép
ani983
 
 


Mit kell a táblázathoz megadni?

Kép
timi87
 
 


ani983 A vonalzót próbáld meg a picibaba.hu-n.Nekem is ott sikerült

Kép
timi87
 
 


timi-ott készítettem,de valamiért nem számol nekem pontosan...:D
le van maradva pár nappal

Kép
ani983
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

ani

Mindenkinek el van maradva a vonalzója mert én is 9+3 vagyok,és itt ez 9-et mutat.

A császárra visszatérve,van egy pár előzmény amiért ez mellett fognak itt dönteni.Többek között az előző császárom miatt.nem nagyon szeretnék rendes szülést mert félek a hegtől.Mármint hogy megnyílik.Akkor a nagyon nagy vizesedés amiért a másikat is csinálták,és A baba súlya is befolyásolná.
Na meg nem utolsó sorban a gyermekkori műtétemtől ahogy nézem ezek el vannak halva.Én úgy születtem hogy a bélrendszerem 360 fokban el volt fordulva.7 naposan vették észre hogy nincs székletem és nem sírok a kajáért.Időben mi?Jó kis csecsemősök.Aztán rohammentővel vittek Pestre,nagy műtét után az életben maradásom azon múlott hogy lesz e székletem vagy nem.Egész gyerek koromban hasfájás gyötört,kínlódtam eleget,sokat voltam kórházban.A vakbelem is a másik oldalon van és a beleim is máshogy állnak mint egy normális embernek.
Amúgy már kinőttem minden gondomat ezzel kapcsolatban,semmi gondom nincs.Olyan vagyok mint mindenki más,csak gyerekként amíg nyúltak a beleim addig okozott gondot.
A lényeg hogy ezek összessége ezeknek itt bőven elég.De messze van még a szülés,majd kiderül.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Ekriszta, várjuk a híreket :D

Ani, én rákérdeztem, a dokim a 12. hétig mindenképp tiltja. De utána én is szeretnék valami meditációs, nyugtatós valamit. Annyira idegesít mostanában minden, hogy arra megy el a fél napom, hogy próbálom visszanyomni az érzéseimet. Hogy mindenkihez mosolyogva szóljak, hogy ne idegesítsen mindenki.. stb. Utálom ezt, én egy nagggyon kedves lány vagyok, nem akarok ilyen hárpia lenni :D


Timi, minden rendben lesz, meglátod :D Ha vizesedik a lábad, tuti ott a baba, és szépen fejlődik :D

Teca, én nem szívesen adom ki magam. Volt már rossz tapasztalatom. Ha valaki szeretné megtudni ki vagyok, elkérheti priviben a nevem, megnézhet az iwiwen, de nem szívesen küldöm el a fényképemet. Elnézést, lehet, hogy furának találjátok, de tényleg elég rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban. Ha szeretnétek a gmailes variációt, akkor én is benne vagyok, (kép nélkül). Ahhoz szükség van gmailes címre, vagy lehet más mailcímmel is használni?

Napvirág, ezek remek hírek! Hú, mekkora nagyok vagytok már!

Hú, Reni, ez elég komoly, jó, hogy észrevették és most itt vagy :D Gondolom, hogy ettől be vannak parázva a dokik…
mieza
 
 


Kismama ruhák:
Ani, én is kismama turit keresek. Most összegyűjtöttem egy csomó címet, valamelyik nap végigjárom, hogy melyikbe van, melyikbe nincs. Ha gondolod, majd megosztom veled :D
A C&A-nak és a Tesconak vannak jó és elérhető árú kismama rucijai, illetve ezeket találtam még:
http://elenorkismamaruha.gportal.hu/gin ... pg=8891736 jobb oldalt menü pont
http://bolthely.hu/markasvallfas/lista/ ... smama_ruha
http://kismamaruha.net/magazin/a-bolt

Gyerekruhák:
http://turikucko.hu/index.php?route=pro ... h=36_37_75 jelezve van, hogy milyen állapotú
http://www.babyoutlet.hu/ProductBrowser ... &mainid=18

Ez meg egy hasznos link, a kelengyelistáról :D
http://www.babaabc.hu/index.php?option= ... &Itemid=47
mieza
 
 


Frissített táblicska :)

Kismamijaink
mieza
 
 


Mieza + ekriszta!
Mikor mentek ma uh-ra?

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Timi
Majonézzel vigyázz! Én is nagyon szeretem, de most mellőzöm.

Ani
Bármelyik turkálóban rábukkanhatsz, kismamaruhára. Én pl. az elmúlt 3 hónapban, több tunikát begyűjtöttem, meg két kifejezetten terhes polót (maternity van ráírva), bár ezek inkább otthonra. Meg egy farmernacit is tudtam venni. Ha meg melegítőt akarsz venni, otthonra, érdemes a decathlonban venni, mert ott mindig van a kifútó darabok közt (50-70%-os leárazással) nadrág. Ezeknek szinte mindenek rugalmas a derékrésze, abszolút nem gumi van benne, hanem kötő, és maga az anyaga felhúzható a pocakra, ill. visszahajtható.

Napvirág, Ágci
Szerintem is inkább kismamajóga, mint torna. A légzéstechnika meg nagyon fontos, nekem sokat segített a szüléskor.

Reni
Hú, nem semmi, mik vannak. Nekem csak a jobb vesém van lejjebb, bár ez semmi a tiédhez képest.
Vendég
 


Sziasztok.

napvirág: 5-re megyek az ultrahangra a dokihoz, már eléggé ideges vagyok. Ráadásul tegnap kaptam egy nem túl kellemes hírt egy kismama ismerősömről, és kicsit parázok :?

mieza: várjuk tőled is a híreket.

Kép
ekriszta
 
 


Ma voltam a Takkoban, leárazás van. Szerencse, hogy divatba jött a kismama ruha szabás, 1500-2500 Ft között egész jó felsők és ruhák vannak.
Én nagyon nem akartam venni semmit a 12. hétig, de muszáj,mert nagyon kényelmetlenek a ruháim....máramelyik rámjön.

Mieza: én tegnap voltam dokinál ;) Következő a 11. héten a genetikai tanácsadás és vizsgálat lesz. Na ettől fosok már most rendesen, de próbálok nem gondolni rá... :)

Mieza!
Minden rendben lesz, nyugi! Ha nem úgy lenne, már éreznéd! :)

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!

Életjelet adok én is:-)
Ma voltam dokinál, babók nagyon szépen fejlődnek hála Istennek, majdnem két centi mind a kettő, akkorák egyenként is mintha egyedül lennének. Ez azért is jó hír nekem, mert irtó szarul vagyok, hányok, alig bírok enni valamit, fogytam, és nagyon aggódtam, hogy fejlődnek-e rendesen. Én már nem fogok dolgozni, ma bementem elmondani a főnöknek, mi a helyzet, nagyon normálisan fogadta. Ezek után természetes, hogy amit tudok, segítek nekik, otthonról is tudok dolgozni, néha bejövök majd egy-két órára.

Mieza, következő vizsgálat: augusztus 2. (12. heti uh + integrált teszt) - Ja, és szuper a tábla!!!!!!!!!

Ne haragudjatok, de én sem pártolom a fotók közzétételét, még levlistán sem, ahhoz nem ismerjük egymást elég régen, nekem is rosszak a tapasztalataim. (Az iwiwre se, sehova nem rakok fel egyébként.) Aki ismer, úgyis ismer, akivel meg olyan baráti kapcsolat alakul ki neten, úgyis találkozunk előbb-utóbb élőben. :wink:

Kép
Kép
nalla
 
 


Sziasztok!

Mieza,
nyugi, a hormonok...! :lol: Kövi Szabolcsnak vannak nagyon jó cd-i. Ha szereted ezt a fajta zenét, akkor nagyon ajánlom. Van közte relaxáló, meditációs, de vannak olyanok, amelyek vidámabbak, élénkítők. A honlapján a lemezbemutató részben minden megjelent albumát bemutatja, és a hangulatánál meghatározza, milyen. :) Bele is hallgathatsz. Én nagyon szeretem!

Valijja,
írtam PÜ-t.

Reni,
ok, mostmár értem. Igen, itt is azt mondják, ha már kis probléma van, nem kockáztatnak, sűrűbben kell menni, mint általában, és nagyon figyelnek a kismamára a dokik. :)

Torna:
természetesen én is kismamatornára gondoltam, nem csak vmire. Végülis elég sokfélét lehet kapni, vagy hozzájutni. Nem tudom otthon lehet-e kölcsönözni ilyesfajta dvd-ket. Nálunk igen, a könyvtárból, és nagyon jók. Kismamatorna, pilates, jóga, amit akarsz. Persze, azért ma már könnyebben hozzájuthat az ember a netről is. A Lombos Melinda félénél, amiről írtam fenntebb, ő is a 12. héttől ajánlja. De találkoztam már olyannal, amin külön voltak a harmadokban ajánlott tornák. Itt nagyon divatos mifelénk a séta, gyaloglás (élénkebb, meg nézelődösebb formája is). A tengerpart mellett végig van kerékpár út, gyalogút, ott mindenki úgy tempózik, ahogy tud. Szóval egyelőre a 12. hétig én ott töltődök fel. :)

Ági

Kép
Ágci
 
 


És akkor a nevek:

"A nevek jelentésének megismerése a szülőket segítheti abban, hogy tisztában legyenek azzal, hogy mit kell megtanítaniuk gyermeküknek, és milyen irányba terelgessék őt, hogy élete harmonikus legyen." (Takács Tibor)

Aisa:
magyar - ajak
Életfeladata az anyagi siker és biztonság megteremtése. Nagyon könnyen fogadtatja el magát, ösztönösen vonzódnak hozzá az emberek. Az állandó ragaszkodás megnehezítheti az életét. Nem tud, elengedni, mindent birtokolni akar. Gyakran ez jellemzi párkapcsolatát is. Nem szeret dönteni, hiszen ez kockázatokkal jár, de ha döntött nem hajlandó változtani. Házasságában is a nyugalmat és a kényelmes életet keresi. A házasság számára a biztonságot adja. Könnyen csalódik, és ezzel nehezen birkózik meg. Nehezen fogadja el a lemondásokat, pedig ez elkerülhetetlen számára. Fontosak lehetnek a vágyai, emiatt szenvedélyeinek rabjává válhat. Figyelnie kell, mert könnyen illuzióinak csapdájába eshet.

Ha Ajsa-ként szeretnéd írni, annak másféle jellemzői vannak. :)

Kíra
görög-szláv - úr, uralkodó
Életfeladata az emberek közötti kapcsolatok megvalósítása. Ebben segítheti a nőiessége és kedvessége. Nem tud és nem is akar alárendelődni. Érezni akarja a sikert és az elismerést. Törekszik az élet napos oldalának élvezetére. Fontos neki, hogy szeressék és elfogadják. Mindenkivel jó viszonyban szeretne lenni, de mivel ez nem sikerülhet, csalódhat. Keresi a lehetőségeket a külvilágban való megjelenésre a művészet vagy akár a közszereplés révén. Állandóan figyel a harmóniára, a szépségre. Nem tud mit kezdeni a nehézségekkel, nem képes harcolni. Szüksége lehet egy olyan társra, aki képes őt motiválni. Párjától elvárja az érzelmi és az anyagi biztonság megteremtését. Könnyen ellustulhat, azt hiszi, a dolgok járnak neki. Életének nehézségeit az élvezetek eltúlzása jelentheti.

Alina
angol-német-arab - fenséges, fennkölt
Életfeladata a vágyak és a lehetőségek közötti harmónia megvalósítása. Ezt akkor érzi megfelelőnek, ha szeretik és elfogadják céljait. Ebben segíthet nőiessége és kedvessége. Törekszik az élet napos oldalának élvezetére. Számára elfogadható, ha ezt békében és nyugalomban teheti. Keresi a lehetőségeket a külvilágban való megjelenésre a művészet vagy akár a közszereplés révén. Állandóan figyel a harmóniára és a szépségre. Mikor ezt nem érzi megvalósíthatónak, makaccsá és öntörvényűvé válhat. Így nem tudja elfogadni a nehézségeket, nem képes folyamatosan harcolni. Szüksége lehet egy olyan társra, aki képes őt motiválni. Párjától elvárja az érzelmi és anyagi biztonság megteremtését. Könnyen ellustulhat, azt hiszi, a dolgok járnak neki. Életének nehézségeit az élvezetek eltúlzása jelentheti.

(nem gépeltem el, az utolsó két névnél szó szerint ezt írta a könyv. Érdekes. :) )

Ádám
héber - a földből való ember; vörös; készített; atyám
Feladata az életben, hogy a környezetében, a családban biztonságot teremtsen. Célja, hogy állandóságot és stabilitást hozzon. Ereje abban van, hogy harcol és küzd mások anyagi sikeréért. Nem lehet öncélú, mert a sors azonnal elbizonytalaníthatja. Tehetségét mindig mások javára kell fordítania. Számára a testiség gyakori csapda lehet, mert a kényelem, a nyugalom, óvatlanná és lustává teheti. Nagyon sokszor a földdel való kapcsolat, a földdel való munka lehet számára a megfelelő.

Kép
Ágci
 
 


Még egy info:
http://www.corewellness.hu/coremum-kism ... rogramrol/
Ingyenesen rendelhető dvd az oldalról. 12. héttől lehet tornázni rá. :)
Ági

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok.

A mai vizsgálati eredmény: 20 mm-es petezsákban egy élő babu, aki 18 mm-es :D Láttam a picurkát, tök jó :D

Kép
ekriszta
 
 


Na, most értem haza, gyorsan mondom a híreket, aztán visszaolvasok :)
Minden úgy lett, ahogy kívántam!!!
A másik babó már csak egy kisbab, szépen szívódik fel, hipergyorsaságal. A hematóma teljesen felszívódott és a kisbabánk már nincs egy héttel lemaradva, hanem szépen behozta a méreteket :)
Olyan boldog vagyok, el tudnék repülni!
mieza
 
 


sziasztok kismamák!

ekriszta-gratulálok!

Ágci -nagyon szépen köszönöm,aranyos vagy..:D

Csajok köszi a tippeket kismamaruha ügyben,sajnálatos dolog nekem hogy nincs kismama turkáló,majd én csinálok,az lesz a következő vállalkozásom...:D:D

kellemes estét

Kép
ani983
 
 


mieza-örülök,hogy örülsz,és boldog vagy!
Gratulálok!

Kép
ani983
 
 


Brita, nekem is van 2 Decathlonos gatyám, állandóan ezekben vagyok itthon, annyira jó!

Nalla, nagyon jó híreket hoztál!!!

Ágci, köszi az ötletet, tetszik a zenéje :) Megnézed nekem a Kamillát?

Ekriszta szuper hírek :) mi egy napra vagyunk (eddig) :) nekem 19 mm volt ma!!
mieza
 
 


Köszönöm szépen. Én is örülök, hogy mindenki jól van és a pocaklakók is. GRATULA.

Mieza: a táblázatba te 1 nappal előbb vagy nem?
Holnap ülhetek a telefonon, hogy időpontot kapjak a 12. heti uh-ra. :?

Elmeséltük a srácoknak, persze elkezdek mindent megtervezni, mintha holnap szülnénk. :) Ki lesz velük amikor szülünk, hogy fogják hívni, és elkezdtek veszekedni, hogy lány vagy fiú legyen.

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, kórházban voltam a kislányommal, mert annyira nem evett és nem ivott h kiszáradás gyanúval bevittem, ill. feküdt a földön és görcsölt a hasa.
Kedd este mentünk be a Lászlóba és tegnap délután engedtek haza, most már jól van, eszik-iszik hál istennek.
Én jól vagyok és TÁBLIBA menjen h jövőhét szerdán 14.-én UH!!!
Már alig várom!!
Most rohanok tovább mert úszik a lakás, apa nem naon figyelt oda :lol: :lol: :lol:
szép napot

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


nalla!
De jó,hogy nálad is minden okés! Látod, nem kell aggódni, attól,mert mi szarul vagyunk a babók elvonják maguknak a kellő anyagokat! :) Csodálatos egy dolog,nem? Vigyázz magatokra és jó pihit otthonra!

Ágci!
Azért az tök jó lehet, hogy olyan közel van a tengerpart. Már látom magam előtt....naplemente, lenge ruha, amin átsüt a nap és látszik a pocak, gyengén fúj a szél...mint a filmaken! :) Hát én akkora nagy sétákat tudnék ott tenni,hogy csak na! :)
DVD-s oldal tetszett, meg is rendeltem! Kíváncsi leszek rá!

ekriszta!
Gratula a babóhoz!!!!! :) De jó,hogy te is jó híreket hoztál!!!!! :)
Aranyosak lehettek a gyerekek,amikor tervezgettek! :)

mieza!
Neked is gratula!!!!! De jóóóóó!!!!! Drukkoltam ám érted nagyon!!!! Annyira jó,hogy ilyen akaratosak ezek a kis picúrok,nem? :)

littlebaby!
Hűűű, basszus! Nem semmi! Szegény kislány! :( Jobbulást kívánok neki, pihenjetek sokat,amennyit csak tudtok, biztos megviselt mindenkit ez a pár nap!

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok.

A táblázatba írd be légyszives, hogy aug. 4-én megyek a 12.heti ultrahangra.
Már voltam a házi dokinál a vérvételre beutalót kérni. A jövőhéten a védőnő után azt is elintézem.
További kellemes napot és jó hétvégét, ha nem találnék ide a következő napokba. :D

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!

Epp most ertem haza az UH-rol! :)
A parom nem tudott jonni igy a jovendo keresztanyu jott velem :D
A 6 hetes pontocskahoz kepest tok meghato volt latni a kis fejet, testet,kezet meg labacskakat.
A baratnom majdnem sirt :D
Mondta a doki minden okes, most 2,64 cm a draga.
A varhato szulesi idopont pedig febr 8 helyett 14.-e.
Most mar nyugodtan utazom haza vasarnap :)
Foleg, hogy itt reggel ota megallas nelkul esik az eso!!!Remelem otthon jo ido lesz!!!!

Mieza: a tabliban atirnad nekem a Corc-ot Cork-ra legyszi?Es a szuletes varhato idopontjat 14.-ere legyszi???
Koszonom szepen!!!

Agi: Megnezned nekem a Peter nevet ha nem gond???Ez a stabil fiunevunk ami tuti :wink:
A lanynev hihetetlenul nem jon ossze :lol:

Kép

Kép
valijja
 
 


Sziasztok!

Valijja!
Gratula a kis pocaklakóhoz, csodálatosan fejlődnek és ezt nagyon jó követni, átélni!

Én is alig várom hogy szerdán menjek uh-ra és végre lássam a kisbabánkat.
Ma jön az unokahúgom, itt lesz egy hétig, megyünk majd plázázni vele meg moziba...stb 12éves nagylány vele már könnyebb lesz.

Lilim jól van, enni még alig eszik de inni már elég sokat, és a hasmenése is csökkent valamicskét.
Végre itt a jó idő is, és ezt nagyon élvezi a kis csajszika!

Remélem mindenki jól van, és boldogan pocakosodik!
Most megyek még van dolgom....
szép napot nektek!

Üdv. Littlebaby

Kép

Kép
littlebaby
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van! Gratulálok a sok jólsikerült uh-hoz és dokilátogatáshoz! Mi 19-én megyünk újra, utána már a 12. heti jön nekünk is... Nem is tudom már, hogy megköszöntem e a sok-sok kedvességet a múltkor dokilátogatásunk után :oops: Megköszönöm max mégegyszer, köszönöm!!!!! Az agyam még mindig ultra gáz, csökkentett módban üzemel :twisted: :oops:

Mostanság nincs időm már a babanetre, ennek is megvan a maga oka. Leginkább egyre jobban vagyok és a feles időt az elmaradt takarításra szánom és a romeltakarításra. Ma reggel hetek óta nem látott frissességgel keltem, sehol róka-kóma :D Holnap letelik apánk két hetes szabija is, így hétfőtől lesz egy kis plussz időm a fórumozásra még pluszban :D 8) Rengeteget csavarogtunk az elmúlt napokban, jót tett a depis lelkemnek. :oops: :D

Littlebaby, sajnálom hogy kórházba kerültetek :( Annak örülök,, hogy mára rendeződött a dolog!!

Reni, atyaég, még olvasni is rossz volt mennyi rosszat éltél át :cry:

Ágci, még nem is üdvözöltelek... örülök, hogy csatlakoztál! Gondtalan pocakosodást kívánok! :wink:

Mindjárt kezdődik az f1, megyek apa mellé, szerintem én alszok egy órácskát amíg zümmögnek az amúgy imádott autók :D További szép hétvégét mindenkinek!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


valijja!
Gratulálok az uh-hoz! Te hogy bírtad ki könnyezés nélkül? ;)
Itthon nagyon meleg van!

littlebaby!
Lilinek biztos hamarosan megjön az étvágya is,csak biztos ez a nagy meleg is rátesz neki még egy lapáttal, hogy ne legyen étvágya. De az már tök jó hír,hogy szomjas! :) Gyógyulást kívánok neki!

Momi!
Használjátok ki még ezt a 2 napot, aztán majd ha nem lesz apa, jövünk mi! Ez teljesen jól indokolt fórumhanyagolás! ;) Örülök,hogy jobban vagy, sikerült elkergetni róka komát! :)

Én ma egy kicsit pánik hangulatban lettem. Szokásostól eltérően ébredtem. Ált. reggel 6-kor úgy szoktam kelni,hogy korog a gyomrom. Most 9 körül keltünk és nem éreztem éhségérzetet. Gyorsan megtapiztam a melleimet, és mintha nem lennének olyan kemények. :( Viszont pisilni még igen sűrűn járok. Nincs barnázás, vérzés, görcs....Remélem nincs semmi baj! :(
Szerintetek azt észre lehet venni valamiből,hogyha a babának leáll a szívműködése? Remélem nem valami hasonló tünetekkel jár.... :(

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Most nézegettem a neten, nincs semmi jele.....megpróbálok nem gondolni ilyenekre...minden rendben van és kész. :)
Egy kis "agyerőszakolás" és csak a szépre és jóra gondolok. Ez a baba itt van és velünk is marad és kész! :)
Nehéz, de megpróbálom. Titeket meg nem paráztatlak be ilyen hülye gondolatokkal.... :wink:

Met újrakezdés 2011.10.13

KépKép

Kép
napvirág
 
 


Sziasztok!

Csak egy pár szóra lépek be én is mert kész vagyok.Olyan puffadt vagyok és vizes,hogy majd szét durranok.Ez a meleg nagyon nem jó most.
Meg akartam már kérdezni,hogy valakinek nincs olyan gondja hogy ég a lába pláne este meg éjjel?
Nekem alapból mindig is hideg kezem lábam még nyáron is,és fázik.Most meg mintha égetnék.Ezért sem tudok aludni.

napvirág

Ne aggódj,ez a félsz természetes.Nekem is mindig eszembe jut,hogy úr Isten minden rendben van e.Pláne hogy én még egyszer sem voltam ultrahangon.Így elég vakon vagyok hogy minden rendben van e.

Szerintem természetes hogy egyik nap így vagy a másik nap meg úgy.Nekem is vannak érdekes változások néha.
Mikor haza jöttem Magyarból,kíváncsiságból megmértem a hőmet,és mikor terhes lettem átlag 37,2 -körül volt.Most mikor megmértem le volt esve 37 és 37,1-re.Totál kétségbe voltam esve ettől is.Aztán mértem pár napig és észre vettem hogy beállt.37,1-re reggelente,de este is annyi szokott most már lenni.
Nagyon sokszor hajlamosak vagyunk minden hülyeségért parázni én is ilyen vagyok.Pedig csak élvezni kéne a babásságot.Persze a kisebb kellemetlenségektől eltekintve. :lol:
Azt hiszem mi nők,legalábbis nagy része ilyen ha gyerekről van szó.
Ha valami nincs rendben vagy gond van akkor meg úgy sem tud már az ember mit tenni.Azt valamiért úgy akarja a sors.Lehet hogy nagyobb gondtól akar megmenteni.Persze ezt leírni nem annyira nehéz mint átélni,de ez így logikus.A lényeg mi mindig bízunk a jóban.Kivétel amikor ránk jön a para :roll:

Na jó hosszúra sikeredtem megint :o

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
reni78
 
 
 
 


Jó reggelt!

Reni szuperül leírta a dolgokat! Én is parázok, kb most hasonlóan, mint te, Napvirág 8) Rengeteget csökkent a hányinger, kóma, undor... mondhatni egész jól vagyok. A hasam nem fáj csak feszül a medencecsontomnál két oldalt, a melleim nekem is puhák csak néha durrannak be. Pont tegnap este jutott nekem is eszembe, mivan ha leállt a szívműködés... de aztán elhesegettem. Ez amin én úgysem tudok segíteni, hiába szednék bármilyen hormont terhességet támogatni, ez azon nem segít. A dokim is azt mondta, természetes kiválasztódás és jobb így. Nem figyelek az ilyen hülyességeimre, minden rendben lesz! :D Amúgy mindig van miért aggódni, stresszelni és ha majd megszületik a baba, na akkor indul be az igazán aggódás :wink: Miért alszik ennyit, miért nem eszik, eleget eszik, van tejem, elég, sokat bukik, jááááj fő a lazaság, ami úgysem megy, legalábbis nekem de van leszarom tablettám :oops: :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Reni, puffadásra Renie? Azt lehet terhesen, hátha segít és egy kis büfi után jobb lesz :roll:
A kéz, láb hidegségre nincs ötletem, nekem mindig meleg szokott lenni. Nem lehet hogy a vizesedés a bűnös? Vannak természetes vízhajtók, én mindenféle képpen kipróbálnám, és keringést javító krémek lábra. Én ha vizesedtem mindig vettem olyat amit terhesen is lehet és nagyon jó volt :D Próba cseresznye... :P

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Reni:
ha jól emlékszem azt írtad,hogy még dolgozol, ugye? Ha igen akkor ne csodálkozz, mert azért az egész napos rohangálás nem tesz jól a lábnak, főleg terhesen.
Ha rosszul emlékszem, akkor bocsi, de már alig tudom követni az előzményeket. :oops:
De a lényeg, hogy mindenképpen menjél el a háziorvosodhoz, ő biztosan többet tud segíteni. De addig is annyit tehetsz, hogy felpolcolod éjszakára a lábad.
Nekem a harmadikkal volt rendszeresen, hogy ha nem megfelelően nyújtóztam még álmomba is, akkor úgy begörcsölt a vádlim, azt hittem belehalok a fájdalomba. Utána minden éjjel felriadtam mikor nyújtózni kellett, nehogy előjöjjön a fájdalom.

Kép
ekriszta
 
 


Sziasztok!
Már rég jelentkeztem.Elég sokszor van émelygésem és nagyon sokat alszom.Mindig olvasgatlak titeket és mindig olyan jókat írtok.
Nekem pénteken volt egy ilyen parám hogy nem éreztem hogy húzódna a hasam nem nyilalgatott, nem feszült a mellem és nekem is pont ugyan ez jutott eszembe ami nektek.De én is hesegetem a rossz gondolatokat.Mi majd csak 21 én megyünk újra uhu-ra a dokihoz.Alig várom.
Főleg hogy megszűnjenek ezek a rosszullétek.
Jó hétvégét mindenkinek és boldog pocakosodást!

Kép
pöcök24
Dunakeszi
 
 


E-kriszta tényleg :) Nallával vagyok egynapos :)
Bár majd meglátjuk, hogy hogy alakul, ezek még csak kb-k :)
Mi már azt tervezgetjük, hogy kik lesznek a keresztszülei :)))

Littlebaby, jobban van a csöppség?

Valijja, ezek szuper hírek!!!

Napvirág, ne stresszelj, nekünk is vannak ilyen és olyan napok is. Ma pl. újra normálisak a melleim, tegnap meg alig bírtam cipelni :)

Reni, nekem nagyon fájt a lábfejem felső része, de a párom esténként megnyomkodta és azóta rendben van. De nem ég már.

Momi, merre csavarogtatok? Mostanában mi is azt csináljuk :) Annyira jó kimozdulni és annyira jó egy kicsit másra gondolni :)

Megnéztük a Shrekket, szuper volt, mindenkinek csak ajánlani tudom. Nem olyan béna, mint a 2 és 3. rész, ezt kidolgozták, megtervezték, nagyon jó poénok vannak benne!
mieza
 
 


Elmesélem, de lehet, hogy hülyeség. A végőnéni azt mondta, hogy a hányinger eléggé pszichés dolog is. Nem mindenkinél válik be, mert vannak extrém esetek. De ha erősen koncentrálsz, hogy elfogadod a babát, a tested, életed része és a legjobb helyen van ott, akkor nem lesz hányingered...
Ez egy hete volt, azóta csinálom ezt a "gondolat-gyakorlatosdit" és tényleg sokkal jobb. Reggel van egy pici émelygésem, amire eszek egy kis kekszet (4 szemet) és egész nap nem is érzem.) Azóta egyszer volt egy vukrohamom, de azt sem előzte meg émelygés.
Amikor jön az émelygés, akkor arra gondolok, hogy ez nagyon rendben van így és azonnal el is múlik.
Pedig volt nap, hogy fel sem bírtam kell :)
mieza
 
 


Csajok, olyan szinten elkezdtem hízni és nem tudom mit tegyek ellene. Már 4 kgnál járok, pedig 9 hetesen még nem kéne.
Életemben nem kellett figyelnem arra, hogy mit eszek. Most már 2 hete nagyon betartok minden diétás előírást, mindennek a felét eszem, többször keveset, sok gyümi-zöldség, semmi cukor, csoki (ÉN!!!), sok ásványvíz, teljeskiörlésű..főleg grillpiphusi, néha valami fincsibb, de az is a lehető legegészségesebb...
Nem tudom mit tegyek, most egy kicsit beijedtem... :)
mieza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: