[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
1.inszemre készülünk babásai - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Monic,
drukk-drukk-drukk :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


sziasztok

én is kaptam sms-t délután de csak most tudtam jönni mert Miló nagyon nem csipázza ha gépezek.

Monicnak innen is hatalmas drukk!

Kértem hogy jelezze ha van valami fejlemény hát eddig sajnos még nem csörgött a telefonom és sms-t sem kaptam.

Úgy látszik hogy Dávidka sem akar gyorsvonatként megérkezni. :(

dita75
 
 


dita: Képzeld hogy jártam. Feltettem a kengurumat a tesz-veszre. Gondoltam megnézem a többi eladó darabot. És ki néz velem szemben az egyiken? :D Nagyon szépek vagytok azon a képen. Miló is jó sokat nőtt már. És így most jól eszembe jutottál, bár Reménnyel msn-eztetek a múlt héten és volt rólad szó séta közben. Remélem lassan csak megoldódnak a dolgok otthon. Majd szólj Reménynek ha már egy kicsit közelebb költözöl hozzánk.

monic: Drukkolok nektek.

Szoktalak néha olvasni titeket, csak sajnos az írásig itt már nem jutok el. Jól vagyunk egyébként, Barbus növöget. Már 5 hónapos, egy sajtkukac és ezáltal még csak 6 kiló körül jár. De már 62,5 cm ehhez.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Monic: szegénykém, kitartás!!

nekünk jó itt anyuéknál, de sajna péntek du óta hasmasa van Nándusnak. már jobb, de a popsija nagyon csúnya. szombat óta kamillázzuk és kenegetjük . szegénykém már sirva mondja , h kaka van és üvölt a pelusozáskor, ketten fogjuk le anyuval. még szerencse , h itt vagyok és nem egyedül otthon. otthon már kipurcantam volna egyedül. ezt leszámitva, jól vagyunk, Nándus élvezi a kertet, fel alá rohangál, szinte kint vagyunk a kertben folyamatosan.

puszi mindenkinek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


VICKY
Pont ma tettem fel én is mert már régóta nem használjuk. :)
Mikor volt már Miló 6 kg. :lol: :lol: :lol: Neked biztos könnyebb a cipelgetés. Szóval mindenképpen meg kell válnom tőle mert már amúgy sem tudnánk használni olyan nehéz már az én nagy fiam.

CZINKI
Sajnálom és átérzem mert Milónak sebes volt a popija mert teljesen kimarta a tej. Nagyon durva volt, de nem sírt, annál inkább én.
Annyira sajnáltam. Biztos nagyon fájt neki de csak húzkodta a kis drágám a popsiját amikor kenegettem neki. Nekem se sudo, se a bepanthen plus, kammilla semmi nem segített. Beszűntettük a tápit és mellette valami balzsamos, gyógynövényes krémmel kentem Miló popiját. Tök jó illata van de az állaga eléggé ragacsos és fura a színe. De csodákat tett. Igaz majdnem centi vastagon kentem a popit. De 3 nap alatt szinte nyoma sem volt a sebeknek.

SAJNOS MONIC ANNYIRA FÁRADT ÉS KIMERÜLT HOGY MÉG BESZÉLNI SEM TUDOTT. AZT MONDTA SZEGÉNYKÉM HOGY PISZKOSUL ROSSZ ÉS HOGY TÖBBET NEM IS AKAR SZÜLNI.
ANNYIRA SAJNÁLOM SZEGÉNYKÉT. NEKEM IS BAROMI ROSSZ VOLT RÁADÁSUL ÉN KÉT NAPIG VAJÚDTAM ÚGYHOGY TELJESEN ÁTÉRZEM MOST A HELYZETÉT DE HÁT EZ VAN SAJNOS.

MÉG MINDIG NEM JÖTT SMS :( :( :(

dita75
 
 


JAja szegény Monic! remélem már kibújt ez a rosszcsont :D

Cziinke popsit sajnálom..nekem körömvirágkrém szokott segíteni..meg normaflore..
Vendég
 


Jó reggelt!

Éjjel 1-kor jött az üzenet:
Dávidka 2010.06.27-én 23 óra 25 perckor 3550 grammal és 52 centivel megszületett. Mindenki jól van :lol:


Monic,
itt is szívből gratulálok!


Képet még várom, de ha lesz, akkor egyből hozom Nektek is.
i.kata
 
 


Sziasztok! Jöttem, hogy mi újság Monic-kal. Csak megszületett már Dávidka reggelre. Mi újság, kapott valaki sms-t?
Vendég
 


De jó, gratula Monicnak a gyönyörű babához! Nem is nagy, pedig 4 kg-tól félt.
Sok puszi nekik!!!!
Vendég
 


sziasztok

Nem sokkal előtte kapcsoltam ki a gépet amikor jött az üzenet.
Nem tudtam aludni úgy sajnáltam szegény Monicot és újraéltem én is a szülést. Még szolidaritást is vállaltam mert olyan hasmenésem volt hogy komolyan mondom majdnem felért egy szüléssel.

Még én sem kaptam képet sajnos pedig már nagyon kiváncsi vagyok az ifjabbikra :)

Szépen süt a nap jó idő lesz a héten nem kell szégyenszemre téli ruhában kihozni Dávidkát a kórházból.

dita75
 
 


Íme Dávidka:

Kép
i.kata
 
 


Moncsikám!
Isten hozta ezt a Drága Fiút!!!

Szívből gratulálok!!!! Sok boldogságot, egészséget és tejecskét kívánok!


Nekem külön öröm, h ezen a szép napon született meg!
20150601134430
 
 


Monic
Tiszta szívből gratulálok,jó egészséget,és sok-sok tejcit Nektek!!!!!!!!!!
Gyönyörűséges a Dávid baba!!!!

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


monic: Gratulálok és jó egészséget nektek.

dita: Én vettem mei tait és azzal nagyon könnyű cipelni Barbust. Jókat alszik benne.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Monic,
Nagyon sok boldogságot, egészséget, és sok-sok tejcsit!!!

Azért szerencsére mégse lett 5 kilós a kis Dávidka, bár sajnos így is nehezen érkezett meg.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


VIKI
Tegnap ünnepeltétek Lackó névnapját?
Nem emlékszem mikor tartjátok mert több László névnap is van egy évben.

Boldog névnapot kívánunk neki utólag ha tegnap volt tartva.

Linácska
Leviét mikor tartjátok???


MONICNAK ÉS CSALÁDJÁNAK INNEN IS KÍVÁNOK SOK-SOK BOLDOGSÁGOT!!!

dita75
 
 


Micsoda meglepetés!!!!!
Tegnap este gondoltam Monicra és már régen nem olvastalak Titeket.de eszembe jutott,hogy Moncsi lassan szülni megy és tessék...
Drága Monic,nagyon sok boldogságot és minden jót kívánok kis családotoknak és szívből gratulálok Nektek! :P
Azt hiszem Danika is vasárnap született,ugye? Olyan,mintha tegnap lett volna és tessék itt az új kis jövevény...
Felettünk is elröppent az idő,már 13 hónapos a Lóci,igazi nagyfiú. Fut,szerel és folyton hablatyol. Nekünk nagyon furcsa a lányok után,igazi energiabomba,de nagyon édes.(Csak mi vagyunk hullafáradtak esténként :D )
A lányaink már nagyok,nagyon szép biziket hoztak haza.
Viki,bocsánat,hogy nem hívtalak,de olyan feszített volt a forgatás,hogy egy perc szabadidőnk sem volt.Ditustól kértem a számodat,tudod a lányom szerepelt a Zöld Piramisban forgatott filmben június elején. Nyíregyháza egyébként gyönyörű,kár,hogy az első héten az eső miatt a hotelból is alig tudtunk kimozdulni. :evil:
Látom,nagyon szépen nőnek a babák,Czinkinek gratula a következő porontyhoz!
Ditus,várom,hogy jelentkezz az Állatkerti sétához,már jó lenne egyet beszélgetni.Jobban vagytok?
Puszi Mindenkinek!

Kép
f.ancsi
 
 


Monic sok szeretettel gratulálok Nektek!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ancsi!
Nem mondod, h itt voltak tök sokáig és mi nem találkoztunk? Irgum, burgum medvesajt!!!!!!!

Legalább dobtál volna egy sms-t, kimentünk volna hozzátok.

Kárpótlásul kérek Lóci képeket!
20150601134430
 
 


Moncsi, köszkike az éjjeli sms-t. Nagyon köszönöm, hogy tudtál irni. Nayon sokat gondoltam rád. Dávidka tüneményes. Mintha Dancát látnám. Istenem milyen szerencsés vagy!!! Megkönnyeztelek. Milliószor öllelek!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


ANCSI
Most már talán jobb idők lesznek, eddig nem sok értelme lett volna!
Illetve jó lenne ha már felülne Miló akkor áttehetném a sport ülésbe de még nem nagyon mutat rá nagy hajlandóságot, pedig a mózest konkértan már átéri. :roll: :roll:

dita75
 
 


Sziasztok!

Monic!

Szívből gratulálok Dávidka érkezéséhez! Milyen édes kis bölcs pofija van. Nyugodt nappalokat és csendes éjszakákat kívánok nektek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Viki!!


Drága Lackómat Isten éltesse igy utólag. Tegnap még az eszembe volt, csak az a rohanás mindig. Apukám is Lackó volt. Sosem felejtem el ezt a névnapot!! Puszi Nektek

Kép
pgsuska
 
 


Csajok, jövök az elmaradott képekkel!!!


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
pgsuska
 
 


SUSKA
Nagyon szép fiú Olcsa. Irtó vagány. :)
Tényleg idősebbnek néz ki mint amennyi, ezt mi is megtapasztaljuk nap mint nap.

Csajok
Kikészít Miló. Napok óta nem hajlandó a kiságyában elaludni csak este. Nappal sehol. Se kiságy se nagy ágy. Elaltatom a babakocsiban ott meg pár perc és felkel aztán nuku visszaalvás. Már nagyon kezd elegem lenni. Most is felkelt 15 perc alvás után a babakocsiban és betettem a kiságyába hátha ott kényelmesebb és folytatja majd az alvást hisz délelőtt is alig aludt valamit.... 20 perce bömböl. Engem már nem érdekel. Az idegeimre megy ez a hisztije, egyszerűen nem bírom hallgatni. Ilyet még nem nagyon csináltam de már nem tudom mit tegyek. Otthagytam hadd bőgjön és elmentem a lakás legtávolabbi helységébe hogy ne is halljam.
Muszáj aludni délután még egy ekkora babának nem? Eleve mert akkor nem normális hisz még kézben is képes hisztizni ha fáradt. A játszószőnyeget egyenesen utálja. Csak akkor van ott el rövid ideig ha melléfekszem. Az ölemből ki akar ugrani, ott sincs el igazán. Hordozót mindig is utálta, etetőszékből is kiugrana ha nem lenne bekötve. A franciaágyon elég jól elvan ott pörög, ringatózik, kúszik, mászik majdnemhogy. De nem lehetek a franciaágyon vele egész nap. Van más dolgom is mint mellette ülni vagy feküdni. A múltkor arról is majdnem lezúgott mert kb. 1 mp alatt fordul 3-at és már lent is van. Épp utána tudtam kapni. Akárhová teszem mindenhol bömbizget mostanában. A foga tuti nem jön mert nem duzzadt az ínye, sőt még csak nem is nagyon nyálzik most. Nem tudom mi a franc baja van. Azt hittem hogy a front miatt ilyen mert pár napja olyan hülye idők voltak de most tök jó idő van és így is meg van teljesen bolondulva. Tegnap délután is felkelt és egészen estig kocsikáznom kellett vele mert olyan cvíder volt hogy nem lehetett vele bírni.. Van hogy egész nap cumizik csak úgy van csöndben valamennyire. Van hogy még azzal sem. Kiveszi direkt a szájából és ordítozik. Este ha megtömöm mint a libát akkor is 5-kor már kukorékol általában. Kisebb korában meg egyik álomból a másikba esett, olyan jó alvó volt most meg ...... :roll: :roll: :roll:

Szerintetek mi a túró baja van? Napközben igyekszem minél többet foglalkozni vele de úgy tűnik mintha baromira unatkozna. Pedig kifolyik a játék a szobájából annyi van neki. De már semmi nem izgatja fel még a régi kedvencek sem. Ha kap egy újat akkor másnap már le se szarja szó szerint. Adtam már neki habverőt, fakanalat, tálat, zsepicsomagot, tic-tac-ot, egy használaton kívüli mobiltelefont és még sorolhatnám. A Ricsi is hajlamos égig érő játékhalmazban baszottul unatkozni de úgy néz ki hogy a Miló még őt is kenterbe veri fél évesen. Ezt nem hiszem el!!!!!!!

Remélem ha már ülni, mászni stb. fog akkor jobban el lesz de ez már nagyon gáz amit művel, és ahogy olvasom ennél lesz még rosszabb korszak???

Múlt héten már rendeltem a kaját hogy még többet tudjak vele foglalkozni de hát lassan odajutunk hogy még a vécére se tudok tőle kimenni. (volt már olyan is hogy az ölembe ült miközben pisiltem mert olyan hisztit levágott mikor betettem a kiságyba hogy ide-oda vágta magát jól be is ütötte a buksiját)

dita75
 
 


Egyébként arra gondoltam hogy nem lehet az hogy megérzi rajtam a mensit? Múltkor is akkor volt extra bolond és ahogy vége volt a mensinek újra normális lett. De lehet hogy véletlen összefüggés.
Most nem éreztem magam annyira feszültnek csodálkoztam is hogy megjött mert most nem nagyon volt semmi előjele, még a derekam sem fájt mint szokott. Igaz ma már amikor a fél napot végig hisztizte Miló már lementem hídba. Hozzá is vágtam a locsolókannát a kapuhoz mert elakadtunk benne ahogy toltam ki a babakocsival hogy elaltassam.

dita75
 
 


Ditus, sajnos szerintem mindenkire ez vár. Egyébként vicces volt olvasni, hogy az öledben ült, míg pisiltél, mert nem hagyott békén:) De ismerem ezt sajnos én is. Megoldást csak az jelentette nálunk, ha felváltva foglalkozunk vele, tehát a párom is beszállt. Így tudtam végre kaját készíteni tegnap. Az ebéd konkrétan estére lett kész, mert Dorci végig sírt, ha a kiságyába akartuk tenni tegnap.
Totál kikészített és amikor végre elaludt, akkor mindkét szülője is kidőlt, mint akiket fejbe vertek.
Nálunk ez tegnap volt. A gond nálunk aszem a kávé volt, mert ittam egy erős kávét reggel, ami rá mindig szokott hatni sajnos. Akárhányszor elaludt volna, máris felpattant, mert a koffein nem hagyta pihenni. Fáradt volt és hisztis egész nap. Aztán végre a fürdés után el tudott aludni, nagyon nehéz volt a tegnapi nap.
Szóval, jó lenne ha a párod el tudná foglalni Milót 1 órát pl. míg házimunkát végzel.
Ugye, azért nem minden nap ilyen?
Nálunk pl. ma nyugi van, szépen többször is alszik napközben Dorka. Tegnap volt családi pokol nálunk csak.

F.ancsi, milyen nyüzsi lehet nálatok otthon:-) Gratula, hogy már 13 hónapos Lóci, annyira szalad az idő....
Gratula a lányok szép bizonyítványaihoz! Ügyesek!:)

Suska, jól néztek ki mindketten! Olcsa nagyon menő, és gyönyörű szemei vannak és olyan boldognak látszik:) Látszik, hogy nagyon szeretitek :wink:

Na, húztam paprikás krumplit készíteni, most kivételesen Dorci eljátszik a járókában..... (gyorsan lekopogom).

Gyorsan egy fotó: Dorka kedvence a távirányító, le van nyűgözve mindegyiktől, ezért kapott egy sajátot:)
Kép
Vendég
 


Ditus!
Nyugi! Miló azért raplizik mikor nem vagy mellette, mert folyamatos anyai jelenlétet akar.
Tudom, h nagyon idegesíthető a matrica üzemmód, de ez most egy ilyen időszak. Lesz pár ilyen nap, hét, aztán elmúlik. Pár hónap múlva kezdődik megint.

Ha sír érted nem kicseszésből teszi. Legyél vele, szeretgesd. Én a mai napig Lacussal járok wc-re, nagyon igényli, h mindig szem előtt legyek.

Zsuzska!
Hű, Olcsáre alig ismerek rá! Absz. nem babás már, hanem igazi kisfickó!

Köszönjük a köszöntést! Isten éltesse apukádat is!
20150601134430
 
 


Twist!
Dorka nagyon édes!

Teszel fel olyan képet, h látszódjon a teljes pofija?

Évi!
Ti hogy vagytok?
20150601134430
 
 


VIKI
Hát ez az hogy egész nap vele vagyok de azért kéne pár óra míg házimunkát csinálok. Magammal már egyáltalán nem szoktam foglalkozni, hajat már több mint egy hete nem mostam és a lábam is tiszta csubakka a szemöldökömről nem is beszélve már összenő lassan középen mint a bosziknak.

Este 8-kor már tetni van, akkor hálistennek szó nélkül, és van hogy 11-ig is fent vagyok de arra van csak erőm hogy megfürödjek és ledőljek olvasni vagy netezni mert örülök hogy végre vízszintbe kerülhetek. Bakker olyan nagynak érzem a házat, még jó hogy nem építettük be a tetőteret .... itt tépném a hajamat.
Ti hogy a frászban oldjátok meg a háztartást? Kb. 2-3 órát alszik Miló napközben két részletben. Ennyi idő alatt nem tudok végezni mindennel, ráadásul elég sok zörgéssel jár. Próbálom beosztani hogy mindennap csak egy-egy feladat de vége-hossza nincs az egésznek. A fekete bútoromat legszívesebben tűzre dobnám mert azt naponta kéne porolni. Tök égő hogy ma is jöttek hozzánk látogatóba és vastagon állt a por a bútorokon.

TWIST
Nem mindig ilyen. Van hogy egy szavam se lehet rá. Múltkor anya meg is mondta hogy még egyszer meg ne próbáljak rosszat mondani Milóra. Itt volt két napig aztán ketten végigtakarítottuk az egész lakást, tehát nem is nagoyn volt foglalkozva vele. Tök jókat eludt meg eljátszott az amúgy gyűlölt játszószőnyegen hang nélkül. Végülis nagyobb számban vannak napok amikor teljesen normális és nem mondhatok rá semmi rosszat de vannak napok amikor egyáltalán nem lehet vele bírni és mindenen hisztizik.
Pedig még a reggelimet is a kanapén eszem mert hiába van egyben a konyha a nappalival és lát engem a szőnyegéről ahogy eszem az ebédlőasztalnál akkor is hisztizik egészen addig míg legalább 40 cm-re nem kerülök tőle. Néha beleteszem az étkezőszékbe mert sztem attól fáj a gyomrom sokszor hogy szinte rágás nélkül nyelem a falatokat hogy minél előbb végezzek mert nagyon idegesítő úgy enni hogy közben ezer decibellel ordítozik.
Adok neki valami konyhai kütyüt. Darabig el van vele aztán nyúlkál az én dolgaim felé és megsértődik hgoy nem adom neki oda a kést! :shock:
Játékokat is úgy választ hogy kb. 10-et felmutatok neki, meglátja hisztizik hogy nem kéri majd a 11-ediknek meg röhög és elmarja.
Beszarás! Ilyenkor mindig eszembe jut valamelyik vicces gyerekfilm. Pelenkás bajkeverő és társai. Milyen jókat röhögtem
:lol: most meg más röhög az én "káromon" (?)
Na majd csak átvészeljük ezt az időszakot.

Nagyon édes Dorka. Nálunk is van saját telefon és távirányító.
Kiköveteli magának a fiatalúr. Múltkor vágtam a körmét és nagy erőfeszítések árán tudtam csak "lebeszélni" hogy ő ne akarja az ollót használni. :roll:

dita75
 
 


Hova tűnt a hozzászólásom?????

Monic,
akkor újfent sok szeretettel gratulálok Dávidka érkezéséhez!!!

Dita,
ma tartjuk Levi névnapját. Vagyis majd vasárnap ünnepeljük Liliével együtt, de hivatalosan ma van.
Levi is anyafüggő, mondjuk annyiból jobb, hogy most már tud mászni, és utánam jön. Azért így sem sokkal könnyebb, hidd el.
A házimunka meg megvár. Nem is emlékszem, szerintem még Levi születése előtt portalanítottam a polcot. De nem érdekel. Nálunk általában kupi van, de hiába csinálok rendet, apa hazajön, és úgyis annyi neki. Mosást gyorsan elindítom, de van, hogy 2-3 óra múlva teregetek ki, ahogy sikerül. Porszívózni sűrűn szoktam, max. Levi jön a porszívó után. Csak lazán :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus!
Én ált akkor végzem a házimunkát, amikor Lacus alszik, v. 1-1 rövidebb mese lefoglalja.

Porszívózást mi is együtt csináljuk, teregetni is nagyon szeret.

Less be ide, innen sok hasznos ötlet vehető: http://charmed.animehq.hu/blog/flylady-program/

Nincs lehetőséged kendőt kipróbálni? Hátra kötve együtt végezhetnétek a munkát, és még a közelség is meglenne.

Linácska!
Boldog névnapot Levinek!
20150601134430
 
 


Boldog LAckóbubus,és LEvi napot :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Lackónak és Levinek utólag sok boldog névnapot!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! :wink:
20150601134430
 
 


Boldog névnapot szintén utólag Lackónak és Levinek!!! Isten éltesse őket!!!

Desviki, örömmel nyomom a kiscsaj fotóját:)
Pl. van itt egy vicces fotó, játék közben készült, a szeme sem áll jól_)
Kép
Vagy ez pl. csak itt beszívja a száját, összeszorítja
Kép
Vendég
 


Köszönöm Levi nevében is a névnapi köszöntéseket :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ditus, persze, hogy a rokonok előtt tök jól viselkedik a baba :wink: :wink: Nekem sem hiszik el, hogy hisztis is szokott lenni:)
Ja, nálunk is a mi dolgaink után nyúlkál Dorka és pl. hiába evett 1 perce, akkor is csorog a nyála, amikor mi eszünk:) Nálunk a hisztis időszak főleg hétvégére esik, amikor vendégségbe szeretnénk menni, vagy jönnek hozzánk. Vagy csak azt szeretném, hogy nyugis legyen a hétvégénk. Apa sokáig tudjon aludni (végre) és csönd legyen és minden flottul menjen. Na, erről szó sem lehet!
Vendég
 


Viki,még egyszer bocsánat,de elég stresszes volt a forgatás menete,szinte szusszanás időnk sem volt. Képeket tényleg teszünk fel,így el sem hiszitek,hogy Lóci már mekkora fiatalember!
Az ünnepelteknek én is minden jót kívánok! :P
Hát Twist nem panaszkodunk,a csend a legritkább vendég nálunk. Múltkor én kértem,hogy egyedül vihessem vissza a kölcsönzőbe a filmet,legalább az út alatt volt egy kis időm átgondolni a mondanivalóját. De jó ez így,csak néha elfáradok.
Ditus,osztom Viki véleményét,ez egy ilyen korszak,lesz ez még rosszabb is,de tudom,hogy nehéz Neked,mivel folyton egyedül vagytok és nincs kinek átadnod egy kis időre Milókát.
Évi,milyen lett a pocakod?Újra bombázó formában vagy?
Olcsi,Dorka képek gyönyörűek!
Monicék jól vannak?

Kép
f.ancsi
 
 


Sziasztok!

Levinek,és Lackónak utólag is nagyon-nagyon boldog névnapot!

Zsuzska
hát ez hihetetlen,hogy Olcsa már ekkora nagylegény! Valóban jóval idősebbnek tűnik a koránál! Jóképű kis pasi most is,és mi lesz még belőle.... :lol:

Twist
nagyon édi Dorka! Szopizik még? Van bőven tejcsid?

Dita
sajnálom,hogy át kell élned ezeket a hisztiket! :( De fel a fejjel,lesz ez még rosszabb is.Nekem szerencsére Gréta elég nyugodt baba.de persze van neki is olyan napja,amikor semmi sem j,csak ölben. Ölben pisilés,ismerős.... :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nos az ünnepelteknek nagyon sok boldogságot kívánok még egyszer.

ANCSI
Hát igen sajnos apa ha tehetné sincs velünk szinte soha, így nem csak a háztartás hanem gyak. minden az én nyakamban van, de még így sem vagyok semmivel elúszva magamon kívül, meg hát por van. De ha kétnaponta porolnék akkor is por lenne. Nyitva az ablak és jön be hát evvan. :roll:
De mindig van kaja, viszonylag tiszta a lakás és kupi egyáltalán nincs leszámítva a nappali közepén Miló játszórészét.
De biztosan lesz ez még rosszabb amikor majd szétpakol, stb....

Az én párom legtöbbször ha hazaér már egy tiszta, megetetett és sokszor alvó babát talál. Kajál, fürdik és fekszik is le a tévé elé ahol legkésőbb 9-kor már elalszik. Aztán folyton ő hisztizik pedig én ugyanakkor kelek, de később fekszem jó pár órával és én is talpon vagyok egész nap a fenekem szinte addig éri a kanapét amíg nektek meg nem írok egy-egy levelet. Mivel gyors-és gépíró tanf. végeztem és megyei versenyt is nyertem ez kb. 5 percet jelent.

Én simán vállalnék még két gyerkőcöt ha lenne normális apuka és segítség, no meg pénz..... :?

Hívtam Monicot de nem vette fel biztos látogatók vannak vagy szopiznak vagy alszik..... majd még próbálom később.

TWIST
Nálunk Miló nem válogat hogy hétvége vagy hétköznap.
Ma pl. totál normális volt. Igaz megint 5-kor kelt fel de gyanítom hogy apa kelti fel és most már rá fogok szólni hogy jó lenne ha leszokna erről. 6kor visszaaludt szó nélkül. Aztán 10kor egy kis segítséggel. Majd felkelt elmentünk a tescoba. Utána pancsoltunk kint a medencébe kajált és mikor betettem a kiságyba azonnal befordult és 3 perc alatt már aludt is.
Ma is ordítozott a játszószőnyegen egy keveset. Tescozni egyébként nagyon szeret ő és a szomszéd kisfiú is. Velük voltunk ma is. :)

Dorka gyönyörű kislány. Neki is csodálatosan szépek a szemei. Milót mindig megállítják vadidegenek hogy megcsodálhassák a szemét közelebbről. Ma is többen odajöttek hozzánk a tescoban. :)
Azt hiszem Miló után dögleni fognak a csajok az oviban :)

VIKI
Ez a blog k...a jó. Szanaszét röhögtem magam néhány hsz-en.
Azért én ennyire nem vagyok hállistennek szétcsúszva. Velem is az a baj hogy nagyon maximalista vagyok és ha már nekikezdek valaminek az csillogjon-villogjon. Ráadásul rendmániás is vagyok, amikor a Ricsi előveszi a dolgait és szétteríti a nappali közepén a hátamon is feláll a szőr.... bár lehet azért mert előre tudom hogy nem fogja elpakolni hiába rágom miatta a fülét.

Csináltunk már kenguban dolgokat de nem volt különösebben oda érte. Nem szereti a kötöttségeket. Nem túlzok kézben sincs el igazán. A lakás egyetlen pontja ahol nincs hangja az a franciaágy ott úgy pörög mint a motor és tök élvezi.

LINACSKA
Tök jó hogy te ilyen cool vagy..... nekem is kéne egy kis leszarom tabletta néha..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeld vettem Milónak egy Nestlé zöldséges spagetti pulykahusival "c." bébikaját és egyáltalán nincs rajta feltűntetve mint a többin hogy tejfehérje mentes. Azt íjra hogy glutént tartalmaz. Az összetevőknél a tésztánál annyit ír hogy az durumból van, búzadarából és vízből. Erre lentebb 6 sorral hogy nyomokban tojást tartalmazhat. Na fasza! Te adsz ilyet Levinek?
Úgy tudom a tejallergiásoknak vigyázni kell a tojással is.

???????

dita75
 
 


Beszéltem Monic-kal 3/4 órát :lol: :lol: :lol:
Jól vannak, tejci még nincs, Dávidka tápit kap de azt másfél óránként kiköveteli magának állítólag. A kis torkoska! :lol:
Ha nem sárgul be Dávidka akkor jöhetnek haza lassan.
Danika sajnos elég féltékeny Öcsire. Szegény Monic már előre fél hogy mi lesz otthon, de biztos ezt is meg fogják oldani. Ez az élet rendje. Danika korán megtapasztalja hogy nem körülötte forog a világ, lehet hogy még javára is válik és hosszabb távon meg ha már együtt játszanak külön örülni is fog neki hogy kapott egy "interaktív játékot" ami még csak el sem romlik :lol: :lol: :lol:

Minden mamát és babát puszil, duplán az ünnepelteket!
Bővebben majd ő számol be ha már kicsit összeszedték magukat.

dita75
 
 


MONIC: SZIVBŐL GRATULÁLUNK, SOK TEJCSIT ÉS JÓ PIHIT KIVÁNUNK!!!

Dituli: sajnálom a hisztiket! volt, h én is az ölembe vettem wckor Nándust és nem csak pisinél. és még akkor is amikor Csaba itthon volt, CSaba persze tök kivolt, h ez hogy lehet. ez van. elmúlt ez is. van , h most is kimegyek és mondom neki, h megyek wcre pisilni v k....ni, h tudja, hol vagyok és van h jön utánam, van h nem. Nándi nekem 9 hós koráig 2szer aludt, de 8-9től 2 órát és du 5-6tól max 1órát, de azt kizárólag csak babakocsiban séta közben. utána tértünk át a napi 1szeri alváshoz. porszivózni, mosógépet be-kipakolni , teregetni, ruhát hajtogatni és pakolni , hajatmosni Nándival szoktam, főzés v vele v alváskor, változó, a többit alváskor. ő is segit, dumálunk, rohangál....
Milót ne siettesd, mi legelőször 6-7 hósan ültettük a sportba, és akkor is többnyire döntve. szerintem már te is berakhatod a sportba, hiszen a pierre cardin 3 fokozatba dönthető. ha megnézed a 3. fokozat majnem olyan , mint a babahordozó, szerintem. direkt megnéztem Nándus nekem elég későn, aug elején ült fel maga először, előtte 1 hónapot már kúszott, ülés után 5 nappal felállt a kiságyban , járókában, majd 6 napra rá kezdett el mászni. szóval még Miló nincs elkésve az üléssel. de megpróbálhatod megtámasztva párnákkal ültetni és körberakni játékokkal, de ne sok ideig. Nándus imádott ülni, csomót fel kellett ültetni, pedig magától még nem tudott.
egyébként biztos nem jön foga Milónak? van már neki, bocsi, de lemaradtam erről.
amúgy Nándi nekem is igényli a mindenkori jelenlétet, v hogy csak legyek ott és v hogy be is von. v hogy odabújik és szeretgetjük egymást, harapdálom, puszilgatom, csikizem, v hogy birkózunk. pedig már milyen nagy. mesét is csak akkor nézi, ha én ott vagyok és mondom neki, h mit lát. egyszher bekapcsoltam neki a Kisvakond nadrágját, és kijöttem megkevernia kajcsit, jött utánam, h Nándi nem nézi a kisvakondot. majd visszamentünk együtt és folytattuk a mesét, h narrátorként mondtam,h mit látok.
nagyobb házimunkát, nagyobb takaritást időzitsed akkorra, amikor mennek anyudék, v nem mennek túl gyakran? anyósék?

Vikimami: Lackónak boldog névnapot!

Linácska: Levinek boldog névnapot!

Twiszt: Dorka gyönyörű!

Zsuzska: Olcsa nagyon helyes, egyszer a párodat, egyszer téged látlak benne, soha nem tudom eldönteni.

Ancsi: grat Lócihoz! úgy szép az élet, ha zajlik!

mi jól vagyunk, anyuéknál nem sikerült túl pihenősre az ottlét Nándus hasmasa miatt. hétfőn el is vittük dokihoz ott, bekenték a fenekét egy kék szinű festékkel, még a fütyije is tiszta kék volt, de nagyon jót tett. hasmas lassan múlik, de a feneke szépen javul. ma nem is játszótereztünk, a teraszon pancsolt puccosan. lavorba raktam játékokat és zokni, azokkal játszott és zoknit mosott, és teregetett, tök édi volt!! persze a teraszon volt baleset, de sebaj.
Nem akarom elkiabálni, Nándus étvágya 2 napja nagyon jó, és 2 napja egyedül eszik kanállal. az ikeában vettem szines tányérokat , kanalakat és valószinű, h jól rátud markolni a bumszli kanálra és olyan szépen kanalazza a kajcsit, h öröm nézni!! igaz most 2 napig kézi tarhonya milánóival és a tarhonyát nagyon szereti, szerintem nem kell nagyon rágnia. volt, h milánóit összetört tésztával kapta és nem ette, másnap tarhonyával és nyelte, mint kacsa a nokit. ma egyfolytába dicsértem, mondtam, h milyen büszke vagyok rá és mennyire boldoggá tesz, tapsoltunk , nevettünk. már tök sokat evett, és láthatóan már jóllakot , de mivel annyit dicsértem még mindig folytatta az evést, a végén már elvettem előle a kajcsit , mert nem akartam, h rosszul legyen, hiszen most még nincs teljesen rendben a pocakja. de öröm volt nézni, h igy egyik napról a másikra egyedül kanállal eszik. tudom ez máshol nem nagy dolog, de nálunk igen!! szóval a teganpi napot be is irom a naptárba, ahova Nándus ügyködéseit jegyzem.
amúgy annyit röhögök rajta, a mama tanitgat neki dolgokat, az azta paszta cipő paszta már lejárt, most a szedte vette teremtette a nagy sláger, egyfolytába ezt mondogatja és röhög. meg tudnám zabálni.


apropó mesék, ki mit szokott nézni. a párom minap megkereste a bebe tv-t, de h az milyen bugyuta. szerintem 18 hósan meghaladja a gyerek értelmi szintje azt, h 3 kaktusz gördeszkázik és szaltókat vet a könyvespolcon, miközben egy méhecske repked felettük, v egy répa úszik tengeren egy padlizsánnal a hátán és egy spárga v újhagyma (nem tudtam eldönteni) egy brokkolival a hátán. és hasonló mesék . ez fejleszti a gyereket? ha olyan mesét lát, h a répa úszik, ezután hogy adjak neki répát ebédre??
bár nekem a kisvakond nadrágjában is vannak kivetni valóim. nem igazán értem, h miért nem tudnak normális meséket gyártani.

jó éjt mindenkinek!! puszi

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Lackó Fifit néz, Thomast és Noddyt. 1-1 részt ezekből és csókolom. Nem vagyok nagy híve a tévézésnek.

A bebe tv sztem drogosoknak való, akik le vannak lassulva. :lol: :lol: Mint régen volt a Duna tévén napzárta után a halak, nekem kb. ez jutott eszembe.

Örülök,h javul a legény étvágya!

Dancikámnak biztos lesz még pár tesó elleni akciója. Édes kispofám!

Twist!
Dorka csodaszép!!!! Azok a szemek!

Ditusom!
Sztem gyerek mellett le kell mondani a patika tisztaságról és a rendmániáról :lol: :lol:

Képzeljétek! 2. napja szárazon szedem le Öcsiről reggel a pelusát. A déli alvásnál is ez van. Nagyon ügyes. Pisi baleset már rég nem volt, a kakin még dolgozni kell. Ez is ált. akkor csúszik be, ha nem veszem észre a jelzéseit.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Dy: Igen, még hál Istennek, van sok tejcsim. Ha meg éppen nincs sok, akkor legújabban Laktoherb teát iszom és másnapra teli lesz mindkét "tartály". Már kap Dorci almapürét két napja. Pár napja kezdem a kóstoltatást mokkáskanálnyi almalével és most már ott tartunk, hogy 2 pici kanál pürét is adtam neki. Ízlik neki, bár szopizza az almapürét is, így kinyomja a szájából a felét:)
Éppen tegnap vettem neki egy jó kis kanálkészletet, amelyikben többféle méretű kanál van, még olyan görbe nyelű is, amivel majd maga tud enni később. Akciós volt a helyi bababoltban.
Grétus miket eszik már? Neki már biztosan vannak szép fogacskái, biztosan ügyesen eszik.

Czinki: az agyalágyult mesékhez szeretnék hozzászólni: Van a Nickelodeon-on az Élet a farmon mesesorozat és abban egy FIÚ-tehén van, tőggyel. A párom nem bírja nézni, tiszta ideges lesz tőle!:) Nem tudom, ezt hogy találták ki, mert ilyen állat nincs, bika van csak. Nehogy a gyerekeket megkavarja a mese és azt higgyék, hogy létezik ilyen állat. Bár amúgy vicces a sorozat, ha az ember túlteszi magát a fiú-tehét képén... :wink:
Köszi szépen a Dorka dícséretet:)

Itt a fórumon mindenkinek nagyon tecc a gyermeke, jól sikerült babucik!:)) Gyönyörű szemecskék, arcocskák, mindig alig várom a fotókat!
Ditusom: Milóka kék szemecskéi is csodaszépek, hú, mennyi lány lesz szerelmes belé, hajjaj! Ugye, a féltesójának barna szemei vannak? Akkor meg főleg szuper, hogy nálatok a kék szín alakult ki:) Miló szerinted barna hajú, vagy inkább szőke lesz később?

Köszi a Monic híreket. Rendesek abban a kórházban, hogy tápit adnak a babának, amíg nincs tejcsi. Éljen a nagy étvágyú Dávidka!:) Legyen is csak kajás, az a jó! A tesó-féltékenység nehéz tészta lesz, de a tesó hosszútávon nagyon-nagyon jó dolog. Örülni fog Danika, hogy van tesója, együtt nőnek fel:)

F.ancsi: milyen forgatás volt? Film, reklám, dokumentumfilm?

Linácska, volt névnapi buli Levinek?
Vendég
 


Desviki, Lackónak pénteken lesz a második szülinapja? Mindjárt ittvan a nagy nap! Hogyan készültök, lesz hétvégén parti?
Nagy gratula a szobatisztasághoz!!!!!! Ezt mikor kell elkezdeni a babáknál?
Vendég
 


Dita,
én már adtam rendesen is tojást Levinek. És én csak az összetevőket szoktam elolvasni. Ha nincs benne tejszármazék, jöhet. Nem mindegyikre írják rá, hogy tejmentes. Amúgy szerintem Levi nem is tejallergiás, valamelyik nap megszerzett egy kocka csokit, és eléggé elszopogatta, mire kiszedtem a szájából. Semmi baja nem lett.

Twist,
majd vasárnap lesz buli, együtt a két gyereknek.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Twist!
Még van 2,5 hét a szülinapjáig.
20150601134430
 
 


sziasztok

CZINKE
Örülök hogy javul Nándus popója és étvágya. Egyébként lehet hogy mivel teljesen kiürült a hasmas miatt azért jobb az étvágya. Miló tegnap 5 adag kakit gyártott nekem és megfigyeltem hogy ilyenkor majdnem kétszer annyit eszik mint máskor.

Köszi a tanácsokat. Ha már nagyobb lesz Miló én is sok mindent fogok vele csinálni de egyelőre még erre nem nagyon alkalmas.
Volt hogy már így is kenguban csináltunk együtt dolgokat, de olyan nehéz hogy majd megszakadok alatta és ő sem érezte magát valami kényelmesen.

Anyósomék ránk sem nyitják az ajtót. Anyukámnak meg rengeteg dolga van tesómékkal meg a 81 éves anyukájával.
Utoljára akkor volt itt amikor volt az a nagy meleg. Szóltam neki hogy legyen Milóval amíg én takarítok. Akkor két nap alatt de hajnaltól estig kinagytakarítottunk mindent mert persze végül anyu nem bírta ki hogy ne segítsen be. Az összes függönyt kimostam és ablakokat is lepucoltam. 8 ablakunk van és 2 bejárati ajtó. Ezeket utálom a legjobban meg a függönyt felrakni.
Azelőtt meg majdnem két hónapig nem is volt anyu egyáltalán mert mi mentünk hozzá. Nekünk 4e hozzá egy út oda-vissza neki 10e kocsival. De volt régebben hogy busszal jött 90 %-kal akkor csak 400 volt :)
Nagyon messze vagyunk és időben is hosszú és költséges az utazás. Az álomlakásomat Dunakeszin levitték egy millióval de én sem tudom eladni az enyémet.... szóval egyelőre az is álom marad. :(

LINÁCSKA
Köszi. Lehet megkóstoltatom Milóval. Pár kanállal és ha másnap nem lesz tóle baja megkapja a többit.

TWIST
Nem tudom milyen hajú lesz mert én is szőke voltam kiskoromban. Aztán egészen 14 éves koromig míg nem kezdtem el feketére festeni olyan kese színű volt. Világosbarna, vagy sötétszőke???
Sztem most Milónak is olyan a haja mint nekem volt, apjának egyébként nagyon sötét, majdnem fekete, a Ricsinek meg nyáron szőke, télen középbarna.

Ahol én szültem ott is adtak tápit a 3. napon. Addig cukros víz volt Milónak is a menü.

VIKI
Na ezt el kell mondjam a páromnak hogy Lackó is Fifit néz.
Nekünk van egy Fifi babánk ugyanis. Mesét még nem nagyon nézünk. Miló nagyon szereti a Fifit mert vigyori kedves arca van. Párom kikészül mikor azt adom neki játszani. A múltkor is mentünk tesómékhoz hogy hozunk a Vivientől egy-két új játékot mire kikötötte hogy babát meg ne próbáljak hozni.

Nagyon ügyes Lackó hogy már alig-alig megy a pelusba a műsor. :)

Tegnap este még 11.30-kor a szúnyogokat csapkodtam. Lehet nem hallottam meg hogy felkelt Miló hajnalban annyira aludtam.
Mindenesetre 7.30-kor kiabált hogy most már kéne egy kis csócsa anya :lol: :lol: :lol: Ezt az időpontot el tudnám fogadni a hajnali 5-höz képest. Amúgy lehet mégis csak apa volt a ludas mert tegnap mondtam neki hogy sztem tuti hogy ő kelti fel reggelente vagy a köhögéssel vagy azzal hogy bemegy hozzá és korábban míg abban a szobában aludtam láttam hogy meg is simizi ilyenkor.
Azt mondta most már nem szokta de érdekes hogy ma jóval tovább aludt.

Az előbb csuklott adtam neki egy kis narancs levet pohárból. Aranyosan iszik pohárból. Most meg visszaaludt magától pedig csak játszani tettem a kiságyba amíg elvégzem a dolgom a vécén.
:lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita!
Párodnak toll a fülébe!

Fifi sztem az egyik legkedvesebb, bájosabb mese. Lackó nagyon szereti. Van is egy Fifi autója. Sőt a párom is szokta vele nézni.

Az meg, h ne hozz babát olyat hülyeség. Lackó pl. a játszóházban simán tologatta a babákat a kisbabakocsiban. Rendszeres beállt a játékkonyhába. Itthon is vannak saját kis edénykéi, anyu és anyós hozta neki. Abban szokott főzni. Nem is jutott eszembe, h nem kellene neki ezzel játszani.
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: