[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Melisch, gratula a kislányhoz! :D

Csillag, próbálj meg többet pihenni, tudod, a picinek kell. :wink:

Mona, majd én is megnézlek titeket! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zuzsiiiiiiiiiiii!!!! Gratula a picikhez!!!! Nagyon drukkolok, hogy mind a kettővel minden rendben legyen!!! Ez fantasztikus :)

Csillag! Vigyázz magadra tényleg nagyon! Pusz

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Sziasztok!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Jó reggelt!
Mi történt, hogy így eltűnt mindenki? igaz, tegnap én sem tudtam jönni, sokat kell pihiznem.
Írjatok!

Csillag? Hogy vagy????

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi: Köszi, jól vagyok, most nincs semmi gond, tehát hétfőn délután megyek dokihoz. Majd megmondja hogyan tovább. Lehet, hogy másnapra behív a kórházba egy kontroll uh-ra és ha ott minden OK, akkor elindítjuk a kötelező vizsgálatokat (védőnő, vérvétel, vizelet...) és kapok kiskönyvet.

Neked mennyit kell szedned az utro-ból?

A többiek szerintem is jól eltűntek.....

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi: azataaaaaaaaaa nagy nagy gratula a két picikéhez :):):):)jól megleptél minket így húsvét tájékán :)

én csak olvasó módban vagyok mert apa itthon van ritkán jutok a géphez :)
Gergő fejlődik olyan édes a blogba tettem fel képet hogy énekel ha valakit érdekel :)
http://gnika70.freeblog.hu

Lekopogom harmadik hetet húztuk ki az oviban :):):) remélem így is marad hogy már nem lesz beteg:)

nika70
Salgótarján
 
 


Zsuzsi apinak is meséltem hogy ikreid lesznek.jót mosolygott:))
annyit gondolok rád!!!!!!!!
Nika Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok!

Zsuzsi hadd gratuláljak én is neked, remélem az ikrek jól vannak és szépen növögetnek!

Csillag akkor azóta minden rendben? Várom a beszámolót hétfőn.

Nika Boldog Szülinapot!

Kép
Kép
melisch
 
 


Nika: Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!! ÉÉÉÉÉÉdes a kisfiatok!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jaj lányok apukám most telefonált hogy a mamám nagyon még rosszabbul van.már fel se tud kelni.a hasán puklik keletkeztek.már meg se műtik............a doki szerint nincs sok hátra neki...............
lányok nem birom.......nagyon sírok most...............
holnap még be megyek hozzá a korházba!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nika, boldog születésnapot!

Nita, nagyon sajnálom, nagy-nagy ölelést küldök a távolból! :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


aranyos vagy Beze.......köszönöm.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nagyon sajnálom! Átérzem a fájdalmadat! Sok erőt kívánok neked, kitartást!!! Puszillak ++++++

Nika: Boldog szülinapot! Így utólag is :)

Köszi mindenkinek a jókívánságokat! Aranyosak vagytok! Egyelőre minden rendben velünk, remélem, így is marad :)

kovacszsuzsi
 
 


Nita: Borzasztóan sajnálom! Nagyon sok lelki erőt kívánok a családodnak! Puszi!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita! én is nagyon sok lelki erőt kívánok nektek ebben a nehéz helyzetben. Támogassátok egymást. pusz

Kép
Kép
fesztike1
 
 


köszönöm csajok aranyosak vagytok :):):)

Nita nagyon sajnálom :(:( és menj be hozzá++++++++++++++++ sok sok erőt kívánok én is ++++++++++++++

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!
voltunk bent a maminál.nem kívánom senkinek azt a látványt.de a gyerekekre még mosolyog:)
de ha ránézek a mamikámra olyan sírhatnék tör rám.de muszály tartanom magam előtte.............

remélem mindenki jól van:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Nagyon sajnálom, kitartás.....Teljesen megértelek, tudom mit érzel....sajnos nekem novemberben halt meg az apukám, 2 hónapon keresztül minden nap ott voltam vele a kórházban....borzasztó érzés volt, amikor azt mondták, hogy készüljünk fel, mert nem sok van vissza neki...Bízni kell a csodában.....én is azt tettem....erőt adott!

Beze: Örülök, hogy megnézed!

Zsuzsi: A család mit szólt az Ikrekhez? Elmondtátok már? Örülök, hogy sikerült Nektek!

Képzeljétek, ma szóltak a boltban (ahol néha dolgozok hétvégenként), hogy felvesznek 8 órásnak! Örülök azért ennek, mert így nem agyalok minden nap a BABÁN. Talán így majd gyorsabban eljön hozzánk!

Puszi Mindenkinek!
monalux
 
 


Monalux gratula a munkahelyhez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pajzsmirigy-alulműködés miatt nem szedhetek jód tartalmú vitamint, így áron adnék kb 140 db Gravidát.

Resud
resud
 
 


bocsi : áron alul :)
resud
 
 


Köszönöm Nitacska!
monalux
 
 


Nita: Sajnálom, hogy ezt kell átélned! :cry: :cry: Sok erőt nektek...

Mona: gratula a munkahelyhez!Szuper!!!
A család nagyon örült. Anyukám kicsit félt engem, hogy minden oké legyen, de közben meg nem jön le a mosoly a szájáról :D

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!!!!!
Zsuzsi,hogy vannak a picik? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mona, gratulálok, nagyon jó hír! :D

Zsuzsi, természetes, hogy félt téged, de te úgyis vigyázol magadra. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nita: sajnálom ami veletek történik kitartást és erőt küldök neked+++++++++++

Zsuzsi: én nem is tudom mit csinálnék ha ikreim lennének :)először megijednék az tuti de utána örülnék :)

Mona: grat a munkához és így biztosan hamar összejön baba hogy nem érsz rá majd vele annyit foglalkozni :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika köszi!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azt hiszem, jól vannak, mert én jól vagyok :D Nagyon sokszor vagyok éhes, ezért sokszor kell magamon úrrá lennem. Ha megkívánok valamit, akkor eszem belőle 1-2 falatot, és van, hogy az elég is. Remélem, azért nem leszek jeti :D
A férjem ma megy az uto-receptért a dokimhoz, mert a gyogyó már csak erre a hétre elég, de én csak jövő csütörtökön megyek dokihoz.
Velünk ezek vannak, semmi különös.

Nika: először én is megijedtem, nem tudtam visszatartani a sírást a vizsgálóasztalon. De örömömben sírtam. Azért azt konstatáltam, hogy a Jóistennek kiváló a humorérzéke :) Igazából az érzés nagyon fura, hogy ketten vannak a hasamban... és ez még furább lesz, amikor már látszanak rendesen. :o

Drukkoljatok, hogy 22-én ott legyenek mindketten... :roll:

kovacszsuzsi
 
 


uto-recept=utro-recept

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi drukkolunk a 22.-éhez!!! Minden rendben lesz!

Köszönöm Mindenkinek a gratulációkat!
monalux
 
 


Zsuzsi, drukkolok, de biztosan minden rendben! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok

nita

annyira sajnálom :cry: :cry:

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: Örülök, hogy jól vagy(tok)!!! AZ utro-ból melyiket kapod, szájon át vagy dugdosnod kell? Én hála istennek szájon át szedem, me is örülnék, ha állandóan folyna valami...

Mona: De jó, hogy tudsz dolgozni, az tényleg jó figyelem elterelő!!!!

Én ma voltam dokinál, neki sajna nincs uh-ja, de a kézi vizsgálat után azt mondta, hogy szerinte minden rendben. Kicsit megnyugodtam, de azért megbeszéltük, hogy jövő héten kedden bemegyek a kórházba egy kontroll ultrahangra. Akkora már 10 és fél hetes leszek. A kiskönyvet ill. a vérvételt stb. nem csináltatjuk meg most, majd csak a 12. héten. Bevallom őszintén nem is bánom, már csak babonából sem, jó lesz ez akkor is!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi ott lesznek mind a 2-en!!!!!!!!! :wink: :wink:
Betti ari vagy köszi:))))))
Csillag ugy is akkortól kezdődnek a vizsgálatok:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csillag: az utroból nekem a hüvelytablettát írta fel a dokim. A máj miatt... mert így nem megy keresztül a májon. Nekem nem baj így. Nem folyik semmi...

Köszi csajok, remélem, igazatok lesz és minden rendben lesz.

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok!!!!!!!
olyan trutyi az idő... :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hello!
A trutyi időn felül Panka megint beteg lett. Orrfolyás, enyhe láz. Egyelőre nem köhög. Remélem, nem is fog. Olyan nagyon utálom nézni, amikor beteg és nem tudok segíteni. Dokkerhez csak akkor viszem, ha köhögés van vagy ilyesmi.

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi jobbulást a kis betegnek!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsi: Jobbulást a lánykádnak!!!! Vigyázz magadra, nehogy elkapj valamit!!!! Puszi

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Ma soron kívül bementem a kórházba kontroll uh-ra, mert nem bírtam várni a jövő hétig. (Sajnos tegnap reggel és ma reggel is volt pecsételés.) A lényeg, hogy a BABA JÓL VAN és szépen fejlődik, már 3 cm a fejétől a popójáig és nincs haematómám sem!!!

Szóval most pihi ezerrel és reménykedés továbbra is!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, jobbulást Pankának, és nagyon vigyázz magatokra!

Csillag, örülök neki, de jó! Pihenj, amennyit csak tudsz!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi Csajok!

Csillag: Pihizzél! Az a legfontosabb! Puszillak!

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok

Csak felenken csatlakozok ismet. Asszem 5 es fel hetes lehetek, de nagyon barnazok. Ma voltam a dokinal, petezsak latszik, de nem irt fel utrot!!!
Itt ez nem szokas. Ugyhogy most palastfu teat iszok.... hatha segit.
Ugyhogy a vonalzoval meg varok. Es aggodok....

Es pihizek.
alma35
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
tegnap elbúcsúztam mamámtól!!!
és ma reggel örökre elment!
nagyon hiányzik!!!!!!!!!!!!!!
most apuék bementek a korházba.
remélem nem haragszotok hogy jövök?!!!
ha nem jövök begolyózok.és csak sírok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska, őszinte részvétem, ölellek a távolból. :cry: :cry: :cry: Persze hogy nem baj, gyere és írd ki a bánatod!

Alma, halkan gratulálok, ha nem kaptál semmit, feküdj, lehet, hogy haematoma. Ezen csak a szigorú fekvés segíthet!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze köszönöm!!

Alma pihi!!!!
van Elevitem ha kell szivesen oda adom!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Fogadd legmélyebb együttérzésemet!!!!!!!
És természetesen gyere amikor úgy érzed szükséged van arra, hogy kiírd magadból a fájdalmadat! Mi itt vagyunk és meghallgatunk!!!!

Alma: Pihenj sokat! Én a helyedben felkeresnék egy másik orvost, és kikönyörögném az utro-t! (Először nekem se említette a dokim, hogy létezik ilyen "segítség", csak én tudtam róla és kész tények elé állítottam!) Vigyázz nagyon magadra!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Nita: Nagyon sajnálom! Sokat imádkoztam, remélem, azért egy kicsit segít, hogy lelkileg rendbejöjj :( Puszik, ölelések!

Alma: Nekem egy hematóma okozta a barnázást, de nekem nem volt nagyon erős. A dokim mégis hüvelyi utrot írt fel, amiből 3x2-t kell dugni. Nem tudom, én azért lehet, hogy megkérdeznék egy másik dokit, mert amióta használom a gyógyszert, azóta minden folyás megszűnt. pihenj sokat! puszik!!!

Mi jól vagyunk, bár elég sokat van hányingerem... Várom a csütörtököt. Panka takonypóc és nagyon engedetlen... Kicsit nehéz most vele, mert én sem nagyon emelgethetek... idegeskedés kizárva, szóval nehéz, de majdcsak lesz valahogy.

kovacszsuzsi
 
 


Nitácska: őszinte részvétem és hidd el a jó isten tudja mit iért csinál.Biztosan jobb neki most már,csak nekünk itt maradottaknak fáj ez nagyon.Sok sok erőt küldök neked ,hogy mielőbb helyre gyere lelkileg.


Alma: halkan Gratula ,de ahogy a többiek is mondják pihizz ezerrel és keress meg egy másik orvost is.

MI jól vagyunk.Gergő még jár oviba,ötödik hetet kezdtük el zsinórban,bár a múlt héten folydogált az orra de csak kis nátha semmi komolyabb.
Útálom ezt a f*s időt.Nem lehet kimenni a szabadba.Egész délelőtt esett az eső ,nekem meg ügyeket kellett intéznem:(:(

nika70
Salgótarján
 
 


lányok nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!!
sokat jelent most a segítségetek!!!!!!

Nika.én most elvesztettem a hitem isten iránt!!!!!!!!!!!!hagyta szenvedni több hónapon át.és na mindegy nem dühöngök.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: