[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Hello!

A véremmel minden rendben, nem okozhatott vetélést a vérem rendellenessége, mert nincs olyan sáláláááá!!!!

Tehát, minden okéé! Boldog vagyok!

Fesztike: Szerintem úgy dönts, ahogy érzel! Úgyis minden sikerül! Koncentrálj, tudod!!! :D

Alma: gólya, gólya, gólya, gólya...........gólyaaaaaaaaaa

kovacszsuzsi
 
 


LAPTETŐŐŐŐ!!!! SIKERÜLNI FOG MINDEEEEN!!!!! SUBIDUBI

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi hajrá!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Lyly: Akkor már nem kell sokat várnotok a Picire! A Lili nekem is nagyon tetszik, mondtam is a férjemnek, ha majd lesz egy kislányunk akkor Lili legyen, neki is nagyon tetszik, de...sok ismerősünknek így hívják a lányukat, ezért inkább ne legyen ez...

Fesztike: A pozitív gondolkodás a legfontosabb. Én is teljesen megértelek!

Lányok hozzánk is küldhetitek a gólyákat!!!:)
monalux
 
 


Akkor én most mindenkinek küldök egy nagyot:

GÓLYA

:P :roll: :D :lol: 8)

kovacszsuzsi
 
 


Köszönjük Zsuzsi!!!
:D
monalux
 
 


csajok mindenkihez menjenek a gólyák! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Először is zsuzsui-halk gratula! vigyázz magadra!
Nita-remélem hamar meggyógyultok!

Mi fészket rakunk 1000el, mostanában ritkán fogok jönni. 4 napja megjött szal megint semmi! Na de majd az új lakásban! :)

Puszi Mindenkinek!

Kép
pampalini
 
 


Pampalini az új kéróban tuti lesz a baba siker:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!
Köszönöm, hogy megértetek, kicsit féltem, hogy más lesz a hozzáállás :)

Pampalini: sajnálom :(

Zsuzsi: :) :) :) igen-igen :) ez a hozzáállás kell :) és köszönjük a sok gólyát ;)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Mona,
olyan nevet már nemigen találsz, amiből ne lenne sok, de nekünk kezdettől ez tetszett, és a vezetéknévhez is nagyon jól illik.

Ma voltam védőnőnél, az összes hízásom 6 kg, ráadásul egy kicsit vékonyodtam is, szóval úgy néz ki, a baba "megette" rólam a felesleget. :lol: Már most vigyáz az anyukája vonalaira...

Pampalini,
én már sokszor olvastam, hogy a költözés új "lakó" költözésével is együttjár... Úgy legyen! :wink:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

A kislányom is beteg, Zolinak is fáj a torka. Voltunk ügyeleten, tündérke kapott gyógyszereket, én nem, mindkettőnknek garatgyulladása van. Borzasztó lelkiismeret-furdalásom van, ha nem megyünk el pihenni, senki se beteg... :cry: Ma már lázas is, folyik az orra, és csúnyán köhög. :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze jobbulást!!!!!!!!!!!!
Finike akkor hajrá.....babára fel!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Zsuzsi, koszi a golyakat!!!! Nem csinalsz vonalzot????

Pampalini - Nem irigyellek a koltozes miatt.. Mar egy parszor vegigcsinaltam, DE ha mar nem idegeskedsz meglatod ott lesz az a PICI!!!!

Beze - ne legyen lelkiismeret-furdalasod, ezek a bacik most benne vannak a levegoben!!!Majd meglatod, hogy szepen meggyogyul a Family.
alma35
 
 


Beze: Jobbulást nektek!!! Puszik mennek!

Alma: Nem merek. A két vetélésemnél is megcsináltam a vonalzót, aztán... Még nagyon kicsi... nem tom, nem tom...

Pampa: Szerintem is összejön a béb az új lakásban! Biztosss!!!

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi én tettem vonalzót a 2 vetélésem után.ez sajna nem befolyásolja a baba megmaradását..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Tudom, igazad van... csak még olyan kicsi. Majd csinálok... :) Megígérem :D

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok

Megertelek Zsuzsi, hogy kicsit babonas vagy, majd felteszed, amikor ugy erzed! :D
Hanyadik hetnel jarsz kb. Otodik-hatodik? Mikor megy eloszor dokihoz?

Hat nem tudom nekunk mi lesz most. A doki azt mondta,ha most sem sikerul jovo honaptol Closty. Vki szedett mar koztetek? :?:
alma35
 
 


Zsuzsi ok.szavadon foglak:))))))
Alma én szedtem clostyt.ennek köszönhető Barni:)))))))))))
3 hónapig kellett szednem és a 4.hónapba sikerült:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Alma még csak 4. hét 4. napon vagyok. Korán észrevettem, mert tudom, mikor fogant és vártam a dolgot. Mondjuk nekem 31 napos ciklusaim vannak, de arra is rátettem a teszttel. Sokáig vártam.

Nita: Oké, majd lesz szép vonalzóm! Csak egy kicsit még várok. Semmit sem akarok elkiabálni. A család előtt is mélyen hallgatunk. Egyelőre :D

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi persze tiszteletbe tartom a döntésed!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita - Figyu, csak a closty-t szedted, vagy Duphaston-t is a honap masodik feleben? - mert nekem vmi ilyesmi lesz.

Bocs a naiv kerdesert, de a 3 honap alatt, hogy szedted nem jott ossze, vagy nem is lehetett probalkozni kozben? Semmit sem tudok meg, csak azt magyarazta el eddig a doki, hogy mire jo. De azt nem hogy valojaban meddig es hogyan kell szedni. Azt tudom, hogy 3 honap, igen.

:wink:
alma35
 
 


Az én vetéléseimkor nem kellett semmilyen gyógyszert szednem. Fura, hogy nem mondta a doki. A closty segíti a megtapadást, nem? pedig nekem azzal volt bajom... Hmmm, vagy nem is tudom, mert az első vetélésnél méhen kívüli volt, a másodiknál meg nem lehetett sehol látni, és kémiai terhességnek írta be a dokim. Ééérdekes..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kovacszsuzsi 2010.03.24 16:26-kor.

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi

NAGYON SZEP!!!!!! Kép
alma35
 
 


Hova tunt Zsuzsi? Levetted?
alma35
 
 


Alma: Kitöröltem... nem merem. Néztem-néztem, de nem merem otthagyni. Tiszta hülye vagyok, de mind a kétszer az volt, hogy amint odatettem a vonalzómat, elment a baba. Tudom, hogy nem a miatt, de nem tudom megmagyarázni... Majd ha uh-n láttam, hogy jó helyen van, akkor visszateszem...

kovacszsuzsi
 
 


Tiszta hülye vagyok! Érzem, hogy minden rendben van vele, de azért van bennem egy félelem...

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi - aranyos vagy... Hidd el mind atesunk ezen -en is- de elmulik, es ez a baba mostmar veletek marad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd felteszed a szep kis vonalzodat 1-2 het mulva!!!

Amugy a closty a megerest serkenti ugy tudom, es a Duphaston a megmaradast - ezert is adjak altalaban egyutt oket.
Nektek ez a baba spontan sikerult?

Beze - gyogyultok?
alma35
 
 


Alma: Igen, én nem szedtem semmit, soha. Mindegyik terhességem spontán, szinte elsőre összejött. Nálunk azzal volt a gond, hogy rossz helyen maradt, vagy nem tapadt meg. Nem lehetett uh-n látni, ezért először műtöttek (küret), de a szövettan szerint csak az én DNS-em volt ott, azaz a gyerek nem a méhben volt, hanem vlahol máshol. Ekkor gyógyszeresen fejezték be. Kaptam egy jó kis kombót, ami olyan volt, mint egy kemoterápia. Az még az élő terhességet is megöli. Így biztosak lehettünk benne, hogy a méhen kívül nem fejlődhetett tovább, mehettem haza (8 nap kórház után).
A másodiknál nem volt semmi műtét. Uh-n semmi, kicsit erősebb volt a mensim utána. A doki szerint csak a HCG termelődött, kémiai terhességem volt.
Ez a sztorim... A doki szerint bizarr, hogy két egymás utáni terhességem majdnem ugyanabban a hétben végződött hasonlóan (görcsöléseim voltak).

Nagyon remélem, hogy igazad lesz, és ő itt marad velünk...

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi én closty+utrogestant szedtem.........
akkor azt mondta a doki próbálkozhatunk de ikerterhességnek nagyobb az esélye.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Igen, ezt nekem is mondta a doki, hogy jobb a closty-t UH-val ellenorizni, mert van akinel tobb petesejtet is beindit. Franko kis kilatasok igy 2 gyerek utan...... Na de meg addig van 1 honapunk!!!!!
alma35
 
 


Zsuzsi: Tudod, csak pozitívan szabad gondolkodni, hinned kell abban, hogy most minden rendben van, lesz!!! Van már időpontod uh-ra? (lehet, h írtad már, csak átfutottam rajta)

Lyly: igazad van a névválasztással kapcsolatban. Nekem nagyon tetszik még a Zamíra, Nóri, Dóri, Viktor, Tamás, Máté, és a leginkább a Milán, de ezt a nevet a férjem nem szereti :(


Én ma vagyok a 25. napon, reggelre leesett a hőm (mondjuk az átlagosnál fél órával előbb mértem, de nem hiszem, hogy azon a fél órán múlt), mensi még sehol. Hőmérőzés alapján a 10. napon volt PÉ-m. Hát kíváncsian várom, hogy most mi lesz! Nem hiszem, hogy az e vitamin ilyen gyorsan "hatna" és legutóbb is csak 41 napra jött meg.

Szép estét Mindenkinek!
monalux
 
 


Zsuzsi gratulálok, igaz csak halkan a + tesztnek és semmi gond nem lesz!

Csak azt szeretném mondani, hogy a E vitaminnal vigyázni kell, egy hónapban nem szabad több mint 10 napig szedni! Próbáld meg olyankorra időzíteni, hogy középen legyen a pé-d és aztán mindent bele. Ja kiskatonákra is nagyon jó, de akkor is csak 10 napig!

Én jól vagyok csak már nagyon kellemetlen a laptop előtt gubbasztani így inkább csak gyorsan olvasok de nem írok, mert nyomom a pocakom. Nincs íróasztalunk és a laptopomat a kanapé támláján tartom, mert az éppen olyan széles de emiatt összekuporodom a kanapé szélén és úgy írok :oops: Nagyon picur a nappalink.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Még nincs időpontom sem dokihoz, sem uh-ra. Nem akarom még egyszer átélni, hogy "neeem látszik semmi, hol ez a baba??"
Majd úgy április közepe felé megyek, akkor már biztosan kell látszania, és kell lennie szívhangnak. Addig úgysincs kötelező vérvétel, meg ilyenek. Eddig mindig abba a hibába estem, hogy a + teszt után azonnal kértem időpontot, és mind a kétszer hiába, mert még a petezsák sem látszott. Nagyon rossz volt, és várni, várni meg vérvételekre járni nagyon rossz volt. Kétnaponta néztek HCG-t, ezért állandóan a kórházban ültem.

Tudom, hogy most minden rendben lesz, nem is izgulok annyira, mint az előző kettőnél. Igaz, hogy akkor mind a kétszer már az 5. hét környékén barnáztam, vagy véreztem, így sajnos sejtettem, hogy nem lesz rendben, rögtön doki, stb. Most nyugodtabban várom, hogy mi lesz.

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok

Ez az Zsuzsi, egyetertek veled, nem kesel le semmirol, csak legalabb jobban latszik majd az UH-n.

Mona - hogy szeded az E vitamint? Csak magaban, vagy magzatvedoben? Amugy miert szeded? Valamiben segit a lanyoknal is, mert a fiuknal azt tudom mire adjak, de lanyoknal nem.
Amit en szedek, abban 30mg van es en minden nap beveszem.
alma35
 
 


Melisch - latom a profilodban, hogy nem Magyaron laksz. Merre?
Ugye elso babad? Lassan felidos vagy....
alma35
 
 


Alma: Csak sima e vitamint szedek (100 mg). Nagyon sok helyen olvastam, hogy rendbe teszi a ciklust, és a gyógyszertárban is mondták, hogy jó rá, itt is olvastam, hogy a katonákra is jó, uh. a férjemnek is szoktam adni belőle :)
Én egyébként eddig minden nap szedtem, de majd most meglátom, hogy mi lesz.
A háziorvosom szerint nekem nem kellene szednem vitaminokat, mert hízásra hajlamos vagyok, és szerinte a vitaminoktól, újra megjönne az étvágyam, és az nem lenne jó. Nagyon nehezen tudtam leadni (1 év alatt) 14 kg-t.
Te melyik vitamint szeded?
monalux
 
 


Mona: Én Hipp Natalt szedek, én is hízásra hajlamos vagyok, de ettől nem vagyok éhesebb. Minden van benne, ami csak kell, és finom is, mert gyümi és zöldséglé... 20 ml kell belőle naponta. A Dm-ban 2 üveg 1000 Ft. szerintem szupi

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok csajok :)
Csillag, mi van veled? rég írtál már!

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Melisch holnap betöltöd a 20.hetet!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D innentől peregnek a napok figyeld meg!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Zsuzsi nem akarok okoskodni de pont menned kéne dokihoz hogy ha kell támogassák a terhességed!!!!!!!!!
én is ha nem megyek rögtön akkor most Barni se volna hane 3x-ra is elvetéltem volna..........
:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita - amit irsz, tenyleg igaz lehet... Most, hogy igy belegondolok, az utrot en is az 5. hettol kaptam a 12.-ig. de addig ugysem fogja felirni Zsuzsinak amig nem latja az Uh-n a babat nem?
alma35
 
 


Sziasztok!!!!

Nem voltam pár napja, mert meg akartam várni a mai uh-t.

HÁÁÁÁÁÁT, fülig ér a szám!!!! Van egy 9 mm-es dobogó szívű csillagbogyónk!!!! :D

Én annyira boldog vagyok! :lol: :D :lol:

Puszi mindenkinek és természetesen szorítok Nektek! (Kinek a megfogant babáért, kinek pedig azért, hogy minél hamarabb pottyantson a gólya!)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Zsuzsi: Van abban valami, amit a lányok írnak az utro-ról. Én azóta szedem, hogy pozi lett a teszt. Nem kellett hozzá se kézi vizsgálat, se uh. A doki azonnal felírta. Már majdnem 2 hete szedtem, mikor először megvizsgált kézzel.

Ja, és nekem se mondta a vetélés után, hogy kellene. Amikor rákérdeztem, akkor is azt mondta, hogy progihiánynál vannak bizonyos tünetek, pl. haematóma a baba mellett vagy pecsételgetés mensi előtt. Na amikor erre mondtam, hogy nekem bizony mindkettő volt, akkor megbeszéltük, hogy a pozitív teszt után azonnal keressem meg és felírja.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Alma a 6.héten elmegy akkor már ott kell legyen a baba és még szívhang is lehet már:)
Virág GRATULA!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tudom csajok. Most egyelőre 4 hetes, 6 napos vagyok, szerintem még a petezsák sem látszik. Nálam valószínűleg azért nem merült fel a gyógyszerszedés eddig, mert nekem az első méhen kívüli volt (az ellen nem tesz semmit a gyógyszer) a második pedig kémiai terhesség volt (ilyen volt a barátnőmnek is a kisfia születése előtt). Tehát nem az a gond, hoyg nem jön össze, vagy nem marad meg. Egyelőre nem lehetett tudni, hogy mi van. Én most várni szeretnék. Amíg uh-n nem látszik, addig csak újra vérvételek lennének, és paráznék, amire nincs szükségem. Most úgy érzem, minden rendben. A természet végzi a dolgát, növekszik a kisbaba, semmi gond.
És bízom a dokimban. Ő tudja, mit kell szedni és mit nem. Minden ember más, nekem nem "normál" vetélésem volt. Az elsőnél elég komoly gyógyszert kaptam, amit Magyarországon még alig használnak. Ez segített, hogy ne kelljen kivenni a petevezetőmet. Hálás vagyok a dokimnak a tudásáért. egyébként ő mondta, hogy a pozi teszt után ne rohanjak azonnal, mert van egy bizonyos idő, amíg semmi nem látszik...

kovacszsuzsi
 
 


Csillag!!! Hatalmas gratula nektek!!! Szép pocakosodást!

kovacszsuzsi
 
 


Nita: Barnival hányadik héten mentél dokihoz?

kovacszsuzsi
 
 


Csillag: Szivbol gratulalok! Szep kis vonalzod van! Elmult a problemad? Mostmar minden rendben?
alma35
 
 


Csillag! Szívből gratulálok! :) :) :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


csillag nagy nagy grtaula :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: