[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Pampalini: íme pár két a nagylányról.
Már ilyen hatalmasak vagyunk :D Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
csige-bige
 
 


csige-bige: Nagyon cukor a pici lányod! Vagyis nem is olyan picike! Egész nagy a négy hónapjához képest!

Manapság pumpálják a gyerekeket ???
Ma is, tegnap is bejött pár gyermek bejelentkezni képességfelmérésre, és amikor mondták, hogy még csak első osztályosak, akkor teljesen lehidaltam!!!

Jó éjt!
@ka(ti)
 
 


Csige milyen nagylány lett Lilike!!!!!!!!.......gyönyörű:)))))))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Cathy: üdv köztünk és mielőbbi babásodást

Monalux: téged is üdvözöllek köreinkben:)

Kati: sajnálom és örülök hogy piri van hiszen most te is megtaláltad az örömet ebben.és igen a figigátló után azért kell egy kis idő míg magára talál a szervezet,akármilyen jók ezek a tabletták.

Csige: tényleg jól megnőtt :) mivel eteted ezt a kicsi lányt ? :D:D:D:D:D

amúgy Gergő is nagyobb mint az átlag három évesek.Már most 4-5 éves méretekkel rendelkezik.

nika70
Salgótarján
 
 


Köszönöm a sok üdvözlést.

Hogyan kell vonalzót csinálni? Nem megy, próbáltam ahogy eddig is, de nem megy.
Vendég
 


Csige: Gyönyörű a kislányod!!!!!!!!!

Kati: Abszolút megértelek, ha 7 év után már nagyon vágysz a babára. Én is így voltam vele. A férjemet 8 éve ismerem, 3 hónap ismeretség után úgy döntöttünk, hogy együtt akarunk élni, újabb 3 hónap múlva ez össze is jött. A leánykérés azonban csak 5 év után történt meg. Az Uram nem tartotta fontosnak, azt mondta, hogy a közös élet ugyanolyan, mint a házasság. (Szerintem azért más!)
Bencével szerencsénk volt, mert nagyon hamar kopogtatott. Ez azért is volt jó, mert már majdnem 31 éves voltam, amikor megszültem őt, és nem akarunk megállni egy gyerkőcnél. Tudod, ketyeg az a bizonyos biológiai óra! Ha olvasgattad a topikot régebben, akkor láthattad, hogy a 33. szülinapomon elvesztettük a második babánkat, így most megint nagyon örülök annak, hogy ha minden igaz, akkor lakik bennem valaki. :)

Mindezt azért írtam le, hogy lásd, mennyire megértelek!!!!!!!
Tiszta szívemből kívánom, hogy minél hamarabb gyarapodjon a kis családotok! Ja, és az nagyon jó jel, hogy 27 napra megjött az első igazi piri a gyógyszer után. Ezek szerint magától is be tudtak indulni a hormonjaid!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika: Bence is nagyobb a koránál, simán elnézik óvodásnak!!!!!! :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kedves Lányok!

Örülök, hogy itt lehetek veletek! Köszönöm, hogy befogadtatok!:)
Most olvasom vissza az összes oldalt, hogy megismerjelek Benneteket és tudjam hol is tartotok!
Rólam egyenlőre annyi, hogy Móni vagyok,22 éves leszek, tavaly júliusban volt az esküvőnk.
Legközelebb megírom majd, hogy hol is tartunk mi babaprojekt terén!

Puszi Mindenkinek! :)
monalux
 
 


Üdv köztünk Mona :)

Bocsi lányok, most nincs sok időm írni
ma megyek 15h-ra dokihoz :)...remélem jó hírekkel térek vissza és esetleg még egy uh felvétellel is :)
Puszika

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Feszti: nagyon izgalmas: remélem kapsz uh képet és csodálhatjuk ababódat :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


feszti: Nagyon drukk!!!! Kérjük a képet!!!!!
@ka(ti)
 
 


Most voltam wc-n és van egy kis pecsételő vérzésem :(
eddig nem volt ilyen
úgy félek :cry:

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Húúú, Feszti! Én is pont így vagyok. Nekem is egy picit színes lett az előbb a tisztaságim. Annyira félek!!!!!!!!!!!!

Sokat gondolok Rád is!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jaj csillag :(...te nem mész dokihoz?
én 3ra megyek

Kép
Kép
fesztike1
 
 


nekem fáj is jobb oldalt a pocim :(

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Nem megyek, szabin van a dokim... Az én hasam "csak " úgy fájogat, hogy enyhén érzem az egészet, de nem mondanám görcsösnek.
Nagyon felhúztam magam a melóhelyen valamin és utána kezdődött a dolog....

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Drukkolok nektek csajok!!!
ne gondoljatok rögtön rosszra!

Kép
pampalini
 
 


hát igyexem pozitív lenni, de úgy megijeszt ez a dolog

érdekes, én tegnap este voltam valami miatt nagyon ideges :(

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Csak barna jön? Sötét vagy csak világos?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


hát én most ezt hallgatom:
http://www.youtube.com/watch?v=jyYZUhSeRYc

Kép
Kép
fesztike1
 
 


:)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


egy nagyon halványat vettem észre a bugyimon, olyan rózsaszínt és akkor egy tisztasági törlőkendővel felnyúltam és hát elég barnás-rózsaszínes lett :(

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Nekem "csak" halvány, de nagyon megijeszt.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Megyek, lepihenek, hátha elmúlik!!!! Gondolok Rád!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Én is Rád!!!!! Puszi

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Sziasztok!!!!!!
kis panaszkodás....szegén Barnikám épp hogy kijött a takony korból erre most neki lett kötőhártya gyulladása....mind a két szemére.........már a könnyeim potyogtak...mért van ez?

Monalux de kis fiatal vagy!!!!!!!!! :) :)

Fesztike megvárom még elmész dokihoz ...addig nem mondok semmit.........
drukk....MINDEN OK LESZ!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisztok!
Lányok! fesztike és csillag fel a fejjel!!!
Nitacska: gyógyúljatok meg. Az elmúlt pár hétben sok kötőhártyás gyermekkel találkoztam. Most ez egy elterjedt betegség!

Egy technikai kérdés: Szerintetek honnan számoljam a ciklust, ha szerda este kezdett piros jönni, addig csak barnázgattam. Meliyk az első nap?
Képzeljétek! Végre nem görcsölve van meg. Már az utóbbi fél évben a fogi bogyónál is mindig görcsöltem! Ez olyan felszabadító érzés! Azért remélem, hogy nem sokáig kell éreznem!

Képzeljétek szabin vagyok már ma is! Nagyon jó érzés semmit nem csinálni. Már régóta nem volt ilyen.
@ka(ti)
 
 


Csajok kitartás nem lesz gond!!!!!

Kati az első piros vérzéstől számold :wink:

Nia sajnálom :(

Csige nagyon gyönyörű a kis hercegnőd :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


KÖSZI LÁNYOK!!!!!!!!
csak olyan ijesztő......apit kértem jöjjön haza vigyük el dokihoz........erre a fasza ki van velünk.....majd vissza hív....ki is kapcsoltam a telefont..........elmehet a faszomba!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Képzeljétek!

Tegnap nagyon viccses dolog történt velem!
Munkába menet, beugrottam vásárolni. Amikor bepakoltam a csomagtartóba-hoppsz! lecsuktam az ajtót. Majd indulásra készen! Ja!!! Csak hol a kulcs? Upsz! Azt bezártam a csomagtartómba!!!!
Egy gyors telefon a férjemnek, hozza a pótkulcsot (30kilóméterről!). És egy telefon a főnökömnek, hogy kések. Még szerencse, hogy nem volt kilenctől órám, csak tíztől.
Hát így jártam!
@ka(ti)
 
 


Kati e tényleg vicces de azért gondolom kicsit kellemetlen is volt!? :lol: :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Inkább tényleg csak vicces volt, mert z élet úgy hozta, hogy nem volt első órám és ehez van egy rendes főnököm, aki szintén jót nevetett és csak annyit tett hozzá, hogy szőke nő!
A férjem is jót röhögött rajtam.Szerencsére ő vállalkozó, így el tudott szaladni a kulcsommal. :lol: :lol: :lol:
Én pedig megérdemlem, hogy hallgassam egy jó darabig! :evil:
@ka(ti)
 
 


jaj csajok én komolyan öngyilkos leszek............NEM BÍROM MÁR!!!!!!!!!!!!!!
apival most beszéltem telón és apira rá akarják verni hogy amivel dolgozott busszal szerdán annak tönkre ment a motorja.a köcsög főnöke azt álltja ő tette tönkre...!!!!!!!!!!!!!!
pedig nem igaz mert már délelőtt is szar volt..még én is hallottam.....mikor hívott!!!!
mondtam apinak bemegyek és elküldöm a kurva anyjába...engem nem tud kirugni!!!!!
jó nagy szar A BKV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok!
Nos...hát hmmm...gyakorlatilag nem tudok semmit mondani.
Még mindig nem látott semmit se :(
Szerintetek ez normális? febr. 3-án volt az utolsó mensim és kb. febr. 15-16-án eshettem teherbe.
Mit gondoltok?

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Nita: ezt nem tehetik meg a pároddal...ne hagyja magát :( :( :(...remélem rendebe jönnek a dolgok
Csillag: mi van veled? elmúlt a vérzés? nekem 1-2 pötty van

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Nita-ne hagyja magát a párod, olyan nincs h ő elront egy motort! Ott minden motor egy nagy rakás lom! (Bocs) :shock:
Sajnálom h megint betegeskedtek! Az meg milyen dolog h a párodnak a f...sz kivan tőletek? nem gondolta ő ezt komolyan nem lehet h emiatt a motorügy miatt ideges? Remélem azóta tudtatok beszélni...

Feszti-ez nagyon érdekes! Nem értem, már tuti h valamit látnia kellett volna! Kézzel megvizsgált? Mert már a 6.hét körül vagy nem??? ( ha jól számoltam)

Kati-így már én is jártam, csak értem nem tudott jönni senki, szét kellett szednem a kocsit, a kalaptartó, ki ülés előre... érdekes volt :)
Ja és a pirostól számold!

Kép
pampalini
 
 


Feszti-nem lehet h később estél teherbe? Tesztet csináltál azóta? Erősödik? (Bocs a sok kérdés miatt! )

Kép
pampalini
 
 


a teszt elég erősnek tűnik, de már egy ideje egyforma
szerdán múltam elvileg 5 hetes, mármint ha azt nézzünk, hogy febr. 3.-a volt az utsó mensi

Kép
Kép
fesztike1
 
 


zsiasztok!
fesztike: megvastagodott méhnyálkahártyát sem látott??? a sógornőmnél is csak az volt először, majd 10nap múlva pici szív is. elég jó az ultrahangja?

pampalini: az jó lett volna, ha az ülésekre bejutok. de nekem három gombom van a távirányítón. nyitó-záró-csomagtartó. a kocsi zárva, csomagtartó nyit, majd lecsuk.így az ajtók zárva maradtak! kulcs a csomagtartóba.

Köszi a válaszokat, akkor az első napom szerda volt, amikor pirike belépett.
@ka(ti)
 
 


a nyálkahártyám múltkor 16mm volt, most 10mm
hogy jó-e a készülék?...hát én azt nem tom :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fesztike1 2010.03.12 19:41-kor.

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Fesztike: Nálam most nyugi van, de nem akarom elkiabálni! Enyhén érzem a hasam alsó részét, de pötty nincs.

Látod, ezért nem jelentkeztem be hamarabb a dokimhoz, mert ilyenkor még nem bizti, hogy látszik a dolog. Az előző terhességemnél is 6 hetes és 4 napos voltam, amikor mentem és akkor már volt szívhang.

A nyálkahártyás dologhoz nem értek, de szerintem nem túl jó, hogy vékonyodott. Erre nem kérdeztél rá???????

Nitacska: Sajnálom, hogy Barni kötőhártyás lett!!! Sok puszi Neki és gyógyuljon meg hamar.
Apát is sajnálom, nem könnyű most Nektek. Utálom az ilyen bunkó főnököket!!!! Biztos miatta szólt idegesen Hozzád délután!

Kati: Egyszer én is jártam így.

Pampa. Köszi a drukkot!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: igen, ez a nyálkahártya nekem is fura volt és egyből mondtam neki, hogy múltkor több volt és kérdeztem, hogy ez baj-e, a doki meg tömören annyit mondott, hogy nem...szóval kimerítő választ kaptam :S

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Feszti: Megbízol a dokidban???? Én lehet, hogy váltanék, ha ennyire nem magyarázza el a dolgokat!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nem tudom mit gondoljak :(
kicsit most tényleg a bizalmamat vesztettem :(
azt hiszem megvárom még a 22-ét és ha akkor is így érzek majd irányába akkor váltok

Kép
Kép
fesztike1
 
 


feszti: Szerintem nem jó, hogy kisebbedett a nyálkahártyád! De még azért drukk, én nem vagyok doki! Ő biztos jobban tudja, mi meg szorítunk nagyon!

Nekem a dokim azt mondta, h elmaradt mensi után pár nappal jelentkezzek csak be majd és ő csak a következő hétre fog időpontot adni, hogy senki ne távozzon csalódottan. Mielőtt megyek, még egy tesztet is csináljak. És lehet, h igaza van...
@ka(ti)
 
 


Feszti: Ezek szerint Te is 22-én mész! :)

Egyébként én váltottam dokit, amikor Bencével voltam terhes. Már a 12. héten jártam, és elkezdtem egy kicsit barnázni. Az akkori orvosom nem sokat mondott el arról, hogy mi lehetett az oka, meg se vizsgált, így faképnél hagytam. Nem bántam meg!!!!!!!! Akkor kerültem a mostani dokimhoz, aki nagyon rendes, kedves. Emlékszem, hogy mennyire meg voltam lepődve a terhesgondozáson, hogy minden alkalommal részletesen elmondta, hogy melyik vizsgálattal, vérvétellel mit szűrnek éppen. Ilyenről az első 12 hétben nem hallottam!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Én is a 6. hét után voltam dokinál, tudtam addig úgysem lát semmit. Bár én csináltam a bHCG-t is ami egészen megnyugtató volt és mindössze 1-szer teszteltem. Mivel nem véreztem na meg tudtam sajnos nem tehet a doki sem semmit pihentem sokat és türelmesen, optimistán vártam.

Kati :lol: :lol: én a tavaly a 7-8 hetes kutyusomat vittem mindig magammal munkába, mert itthon féltettem. Ezért öt az anyós ülés elé kötöttem, hogy ne tudjon hozzám bújni míg vezetek, aztán hátra pakoltam a táskámat és becsaptam a hátsó ajtót. Na bezárt az autóm is :lol: :lol: Még rosszabb helyzetben voltam telefonom, kulcsom, házkulcsom mind az autóban. Férjem és öcsém több 100 km-re tőlem. A szomszéd bácsi egy fél órát kínlódott kulcsokkal mivel csak egy Matizon volt gondolta más autókulcs is kinyitja, de semmi. Végül elvitt a szomszédba (mivel nem régóta lakunk ott csak a szomszéd bácsit ismertem más senkit). Egyik szomszéd nő adta kölcsön a mobilját, hogy hívjam fel az irodát és kértem segítséget a kollégámtól. Mi csak 25 km-re lakunk az irodától. Küldte egy barátomat aki fel akarta törni de nem sikerült neki. Végül eszembe jutott, hogy a pótkulcs az irodában van. A barátomnak végre volt telefonja :lol: ismét felhívtam a kollégámat és megkértem keresse meg a kulcsot és hozza ki. Na így kellett 2 autó kijöjjön hozzánk, hogy kinyissuk az autómat és a szívem szakadt meg a bennragadt kutyusomért. Ehhez képest te még egészen jól megúsztad :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!!!!!!
Pampalini lehet sőt bizti a motor miatt van...én is ideges vagyok miatta......nem 2 ft egy akkora motor......de reméljük meg ussza.....

fesztike szerintem már petezsákot látni kéne......
tényleg nem jó hogy vékonyodott a nykh-d!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok

sajna nem kaptam túl jó hireket,magas a prolö értékem,ami azt jelenti h nincs peteérésem:(

kaptam clostit,meg bromocpitin gyogyit :? nem tudom mi lesz..

KépKép
bettike83
 
 


Szia feszti!Örülj, hogy legalább van már eredmény és tudsz valamit, és nem is tűnik reménytelennek. Fel a fejjel. Szeded a clostylt és neked is gyönyörű gyermeked lesz!

Mindenkinek hajrá, erre a hónapra is, akik még babásodnának!

Akik babásak, vigyázzanak magukra!
@ka(ti)
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: