[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Ja azt még elfelejtettem írni, h csak középidőben voltunk együtt...azt meg már bőven mutatnia kellene..

Hajrá Pedi PÉ!! Remélem érsz 1000-el! Gyere majd! :)
pampalini
 
 


Baaaaa laptető!
pampalini
 
 


beválhatna már neked is a laptető))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

sziasztok lányok

kinél,hogy telt a valentin nap? :D

KépKép
bettike83
 
 


Nita-nem bánnám hidd el :) Tudtál enni azóta?
pampalini
 
 


Pedi, várjuk a híreket. :D
Szomszédnak gratula a pici érkezéséhez, nagyon szép a nővérke.

Móni, milyen szép nagy lányod van, Lexi nem volt 7 kiló 3 hónaposan. :wink:

Anyuc, édesek a gyerekek. Ha gondolod, gyere és írd le, mi bánt.

Nita, sajnálom, remélem, holnap jobban leszel.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Pampalii 1 szelet kenyeret kb félórán át ettem.de olyan éhes vagyok...........képtelenség 1 oldalt enni.............

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

ez ilyenkor nagyon jó fogyokura asszem :?

KépKép
bettike83
 
 


Betti az bizony....... :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megjöttem! 18mm-es tüszőcske, 7,5mm-es nyálkahártya. Utóbbi nem a legjobb, majd meglátjuk, hátha! Szokták mondani, hogy "innen szép nyerni"! :wink: :lol:

Nita! Úgy sajnálom, hogy így szenvedsz, borzasztó lehet, de talán Pampának van igaza, pépes dolgokkal kellene próbálkoznod! A semminél az is jobb lenne.

Pampa! Hülye laptető! Inkább próbáljuk meg a koncentrációt, ezek szerint neked egyszet már bejött. :wink:

Szomszédasszonyomék nevében köszi a gratulációt! Nagyon édes a pici, majd hozok róla is képet!

Puszi Nektek!
Jó éjt!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi babahamikat akkor se birok enni...bűn rosszak.....bleeeee :x
most apró pici falatokat rágok jobb oldalon......
szép nagy tüsződ van.....a nykh-d se rossz.....8 mm-nél már megtapad de szerintem a 7,5 is elég már neki:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Azt mondod, hogy jó? Én azt hittem, hogy 1cm kell legyen, akkor most egy kicsit megnyugodtam! És azt nem tudod véletlenül, hogy a nyálkahártya milyen ütemben vastagszik? Mert elméletileg még van egy kis ideje, mire beágyazódás lenne!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Én is úgy tudom, hogy a 8 mm már jó!!!!
Hajráááá!!!
(Egyébként meg, hogy 7,5 vagy 8 mm azt ugyan meg nem mondja egy orvos sem!)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Gyerünk! Koncentrálni!!!!! MÚKODJ!!!!
Csináljatok tervet! Nézzetek rá minden nap! Én ráragasztottam egy várandós anyuka pociját is, ahogy a kezével szivecskét formáz a hasán... Szóval nem tudhatom, hogy mi jön be... ha márciusban megfogan, akkor még idén szülhetek, ha nem, akkor pocakmami jön be. Én ebben hiszek... A kilókra is koncentrálok, elképzelem magam szép karcsún, boldogan, elégedetten és csak úgy olvadnak hehehe!

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok csajok :)
milyennek kell lennie a nyálkahártyának a fogantatáshoz? :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


csajok annyit írtok alig bírlak követni benneteket :):):):):)

gnemoni: nagyon édes a kislányod :):):)

Zsuzsi: de jó hogy van legalább elszántságod :):) nekem az sincs pedig nem ártana :):):)Középen tuti egy baba képe van :)
:wink: :wink: ez tök jó ez is a titok alapján csináltad.? Mert amit nagyon szeretnél az univerzum megadja :) nálam lehet vannak gátló gondolatok,mert ugye én azt mondom mindig hogy az sem baj ha nem jön tesó mert itt van Gege .biztosan ezt kéne átprogramoznom az agyamban :)

Nita: sajnálom a fogaddal amit csinálnak nem egyszerű.nekem is kezelték már gyökérkezeléssel,nekem mondjuk ki is esett idővel a tömés belőle meg besötétedett az a fogam amit gyökér kezeltek.mondjuk nekem sok évvel ezelőtt csinálták nem tudom manapság hogy csinálják.

nagyon szupik a hóemberek :):):)

Anyuc ne depizz.Mi a baj? nekünk elmondhatod +++++++

pár kép a drágaságomról :)
Kép Kép Kép

nika70
Salgótarján
 
 


GYÖNYÖRŰ EZ A GYEREK NIKA :)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Sziasztok!

Pedi, ezek jó hírek, a mnyh még vastagodni fog, meglátod! Hajrá-hajrá, nagyon drukkolok!!!

Nika, nagyon szép fiad van, ezek a fürtök! El vagyok ájulva! :D

Nita, tejbepapi? Mondjuk én nem szeretem, de azt legalább nem kell rágni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nika: Programozz aranyanyááám! Sikerülni fog, ha nem gátolsz semmit! Tényleg rossz, ha azt mondod, hogy nem baj, ha....
Gyönyörű a kiscsibéd! Imádnivaló!
És, igen, egy baba képe van középen. A Titok szerint csináltam, de a saját fantáziámmal. Még bővítem. Van rajta egészség, várandósság, szépség, minden... :D

Fesztike: Fogantatáshoz nem tudom, azt hiszem, beágyazódásnál számít a nyálkahártya vastagsága. 8 mm elvileg már jó, úgy tudom.

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, remélem, célba érnek, meg más is! :wink:

Nika! Ez a srác tényleg nagyon szép, ha szabad ilyet mondani egy 3éves fiúcskára! :oops: :lol: Én teljesen belehabarodtam, meg totál fiúpárti lettem, persze jöhet a lány is, mindegy mi csak egészséges legyen!

Beze! Lexi fotói hol vannak? Várom ám Őt is! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok lányok!Köszönöm a biztatást és a támogatást,de őszintén nem tudom,hogy mi a bajom!Nagyon nehéz az egész lelkem!olyan nyomot vagyok!Majd elmúlik.

A hóembert apa építette!

Kép

Kép

Kép
anyuc
 
 


Hát ő a mi kis huncut manónk, Bence!

Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyerekek!!! Gratula hozzájuk!

Pedi-én is úgy olvastam valahol, h a 8mm már elég, meg itt olvastam valahol h a palástfűtea segít ebben h vastagabb legyen a mnyh. De biztosan találsz okosságokat a neten ebben a témában. Ja meg tudod h mit hallottam még? Azt h rengeteg folyadékot kell inni mindenn nap és az is segít. :) Drukkolok nektek! Hajrá!!!


Szerintetek hány nap késés az ami még belefér?
pampalini
 
 


Pampuska :) : Én úgy hallottam, hogy a ciklus 40. napja után van valami (gáz vagy nem gáz), de addig normális. Lehet, hogy ez hülyeség...

kovacszsuzsi
 
 


Jaj, de szép ez a Bencegyerek is!!! Ééédes kis szívtipró! :D Cukika!

kovacszsuzsi
 
 


Csillag, szép Bencéd van. :wink:

Pedi, nem tettem új képeket gépre, amint meglesz, hozok, ígérem. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!tegnap 3 fájdalomcsillapító volt bennem az éjszakám maga a pokol volt...annyira fájt a fogam.....ma már tűrhető de még fájdogál..kamillateával öblögetek......
Pedi azt sajna nem tudom milyen gyorsan gyarapszik a nykh!!!!!!!
Nika jaj annyira helyes a fiad!!!!!!!!!!!!!!.))))
Beze pont most mondta a mamám a tejbepapit......csinálok is......... gyros tálat meg api eszi majd meg......brrrrrrrrrrr :x :x :x
Virág ha Bencének nincs még menyasszonya én jelentkezem......HELYES PASI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Zsuzsi-lassan már ott járok :(

Nita-sajnálom h így megvisel a fogad. Vissza kell még menned?Mindenesetre eszegessél ! Kammillatea az jó! Kitartás!
pampalini
 
 


igen kedden kell visszamennem........pénteken is mehettem volna de délután..akkor meg senki nem tudna vigyázni a gyerekekre....:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika: Nagyon édes a kis sherif-ed! És az a pózolás! Meg kell zabálni!!!

Zsuzsi: Ahogy a hozzászólásaidat olvasom, Te most egy kész energiabomba vagy! Alkalmas lennél munkahelyi csapatépítő tréningek vezetésére! Mindenki nevében köszi a biztatást és szuper ez a célkitűzősdi! Én hiszek benne, azt hiszem csinálok is magamnak egy ilyen plakátot! :)

Pedi: A palástfűtea tényleg használhat, elősegíti a progeszteron termelését, ami kell a beágyazódáshoz és a terhesség megtartásához. Ha gondolod, olvass utána a barátcserje kapszulának is. (Bár azt írják, hogy az hónapok alatt fejti ki a hatását, annyit meg lehet, hogy nem is kell várnod. :wink: )

Nitácska: Sajnálom a fogfájásodat! Nehéz éjszakád lehetett, de légy büszke magadra, hogy vállaltad a nehezebb utat azért, hogy megmaradjon az a fog! KITARTÁS! A kamillázás tényleg jót tesz és holnapra már biztosan csökkenni fog a fájdalom!
Ja, és előjegyzésbe veszlek Bencénél. : :lol: :lol: :lol:

Valamelyikőtöknek vagy ismerőseiteknek van tapasztalata arról, hogy milyen az élet egy vegyes óvodai csoportban? Tegnap tudtam meg, hogy nálunk csak ilyenek vannak a helyi oviban, ahová szeptembertől be akarom íratni Bencét. Bevallom nem repesek a boldogságtól. :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


köszi Virág...jólesnek a szavaid:)
Bence előjegyzés ok:))))))

lányok ugye most nekem feltárták a fogam de érzem hogy némi étel belekerült..nem fáj de meg moshatom óvatosan hogy kijöjjön?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillagvirág: Gergő 4hete jár oviba és vegyes csoportok vannak csak.Szerintem ez egy részről lehet jó mert amíg kisebb a nagyoktól csak tanulhat,a nagyobbak meg azt tanulják meg hogy a kisebbekre vigyázni kell,segíteni nekik stb.majd egy év múlva kérdezd meg újra :D:D:D:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nika70 2010.02.17 23:56-kor.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nita! Sajnálom, hogy ilyen rossz éjszakád volt, de hátha egyre jobb lesz. Szerintem nagyon óvatosan megmoshatod, mert rosszabb, ha benne marad a kaja darab, szerintem.

Csillag! Hát, én is pont azt fogalmaztam meg magamban, hogy egy kis szívtipró a kisfiad, ahogy ránéztem rögtön ez jutott eszembe! :lol: Utána olvastam ma én is, végülis méhpempő kapszulát vettem. Nem volt az üzletben barátcserje, és azt mondta a csajszi, hogy szerinte ugyanaz a kettő. Viszont azt mondta, hogy az Ő oktatója azt mondta, hogy palástfűeát nem szabad inni terhesen. Meg amúgy sem szeretem annyira ezeket a teákat, elég nekem a gynex, annak sincs túl kellemes íze.

Pampa! Szurkolok, hogy neked meg vagy jöjjön meg, vagy mutasson már vmit az a teszt! Amióta "ismerlek", sosem volt még nálad ilyen, ezért nem hiszem, hogy vmi baj lenne, szerintem minden nő életében egyszer-kétszer "elmegy" egy ilyen hosszú ciklus. Csak kérdem én, miért pont akkor, amikor az ember babára vár!? :evil:

Köszönöm nagyon a drukkokat! Bízunk, bízunk! Mert nálunk ugye a "bújás" nem elég!

Jó éjt Nektek!
pedi
Kalocsa
 
 


köszi Pedi......óvatosan megmosom....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Mindenkinek!

Csillag! Én mindig ilyen vagyok! Általában pozitívan látom a dolgokat. Még az első vetélésemnél is a kórházban... mindenki csodálkozott, hogy hogy tudok mosolyogni. Muszáj, mert másképp tutter, hogy depis lennék vagy valami. Pankának meg egy boldog anyuka kell. E szerint élek, de van olyan, amikor nekem is rossz a kedvem, mint pl. múltkor a hó miatt kicsit befordultam, de ez rövid ideig tart. A nevetés, a mosoly sok mindenre gyógyír. :lol:

Nita: Hogy vagy? Sikerült a fogmosás? :roll:

Vegyes ovi: Anyukám óvónéni, ő mondta, hogy az ilyen csopiknak sok az előnye, ahogy Nika is írta. Vannak hátrányai is, de ne ezekre koncentrálj. Mostanában inkább ez a divatos. Szerintem inkább jó, mint rossz, mert sokat segít a kicsiknek a tanulásban.

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi igen sikerült...úgy mostam mint egy hímes tojást... :) de az állkapcsom nagyon fáj és a fájdalom átmegy a fog közelébe...de a fogam nem fáj mert ha hozzáérek nem érzek semmit......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Van otthon svédcsepped? Az nagyon jó a fájdalomra. Egy kis vattapamacsra kell tenni belőle, és azzal kenegetni a szájban az ínyt vagy a sérült fogat. Nekem mindig jól beválik.

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nita! Zsuzsinak igaza van. Az még fertőtlenít is. Amikor ősszel felvágták a bölcsesség fogamnál az ínyt, nekem is azzal kellett öblögetnem. Annyi, hogy mindenképpen fel kell oldani vízben, mert borzasztó erős. Én bepróbálkoztam víz nélkül, mert senki nem mondta, hogy hígítsam, hát... inkább nem ecsetelem milyen rossz volt. Amúgy nem is drága és gyógyszertárban, Rossmannban, DM-ben is kapható!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!

Nagyon-Nagyon szépek a gyerkőcök, kis szívtiprók!!!! :D

Csillag!! Az én fiam ilyen oviba járt.., én is tartottam,hogy milyen lesz, de kár volt, én vegyescsoportá tenném az összes ovit :)
Nagyon jó hatással van a gyerekekre, mikor kicsi volt a nagyok tanították ,és amikor ő lett nagy babusgatta a piciket ...., és elég nagy kötödés alakult ki a gyerekek kozött, mint egy szép nagy család :D
Sokat tanult ott mire az iskolába került,mert ugye a nagyok már "tanultak" Volt matek, környezet óra, persze játékosan és a kicsik is részt akartak venni ,persze nekik nem volt kötelező, de vonzotta őket amit a nagyok csináltak.., pl. a fiam mindig ment matekozni, és máig is metekból a legjobb :D :D

EDI
ediii
 
 


Nita!!! OHHHH te szegény, borzalmas lehet...., engem egész életemben nagyon megviselt mikor fájt a fogam..., szerintem nincs annál rosszabb, legalábbis számora..., remélem már nem fáj annyira, jobbulást neked :wink:

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Hát már eldönthetné tényleg h mit akar, nagyon remélem h nincsen semmi bajom.
Egyébként mostanában meg elkezdtem érezni a bal petefészkemet. lehet h már pé-lesz lassan?
Ki érti ezt??????
pampalini
 
 


Pampalini: Az erős stressz hatására is lehet, hogy kimarad vagy ilyesmi. Szerintem még asem kóros, ha egyszer-egyszer elmarad a menzesz. Szerintem "apázz" egy kicsit, majd meglátod...

kovacszsuzsi
 
 


Az tény h elég sokat stresszeltem az elmúlt 2 hónapban, meg mondom nem is éreztem a pé-met sem, szal a stressz számlájára írok mindent. Tesztelni már nem fogok, ja ma reggel még ellőttem egyet de nega lett. Tehát várunk és hétvégén apás bulim lesz ;)
pampalini
 
 


Zsuzsi sajna nincs olyanom itthon...de annyira szar....keddig így fogok szenvedni.((holnap is mehetnék ha volna aki vigyázna a gyerekekre délután...de sajna senki sincs:((((
a fogam most is fáj......:(((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jelentem: MEGJÖTT! Egyik szemem sír a másik nevet. Már azt hittem kimarad, meg teljesen pé érzéseim voltak, és örültem h szombaton egész nap romantikázhatunk a párommal, de ez így már sztornó.
Viszont örülök is, meg látom h tényleg csak a stressz zavart be és működök rendesen! :) Csak néha szivat, mert már annyira utáltam a múltkor is!

szép estét!
pampalini
 
 


annakazért örülök hogy rendesen működsz:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindenkinek köszi az információkat a vegyes csoportos ovikról, egy kicsit megnyugtattatok.


Most jöttünk haza Bencével a gyermekorvosi ügyeletről, mert nagyon lázas lett estére. Kedd este óta lázas, voltunk is a saját dokinknál, de azt mondta, hogy nem kell semmi neki, mert "csak" vírusfertőzése van. Most viszont már 39,1 C volt a hője hónaljban digitális lázmérővel mérve (ez ugyebár higanyossal mérve magasabb lenne). Emellett elég csúnyán köhécsel, alig eszik...
Azért aggódtam, mert azt gondoltam, hogy Anyumtól kapta el. Ő is beteg és pár napja antibiotikumot szed, mert neki meg azt mondták, hogy baktérium okozta a bajt.
Remélem holnapra már alábbhagy ez a láz, mert nyugtalan vagyok miatta. :cry:

Jó éjt Mindenkinek!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág-szegény Bence! Biztos nagyon megviseli a láz meg a köhögés, nem lesz egyszerű éjszakátok. Remélem reggelre jobban lesztek!

Kép
pampalini
 
 


Titeket nem idegesít még a micimackós reklám fentebb???? Én már kezdem unni!!!!! Az elején még tetszett de most már......

Na megyek mert reggel koránkelés van!

Jó éjt mindenkinek!

Betegeknek jobbulást!

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok!

Csillag, jobbulást Bencének, remélem, hamar túljut rajta.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: