[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Nitácska, mikor mész?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na! Itt a változatosság kedvéért már megint szakad a hó! :shock:

Képzeljétek, ma végre eljutottam fodrászhoz! Olyan jó volt ma, hogy mindketten itthon voltunk a párommal, csak a reggel volt durva, már fél 6kor hívták a melóhelyről. :evil:

Na, lépek szeretgetni a drágámat! :lol: ( Már kezdi megbánni, hogy vettünk laptopot! :oops: )

Puszi Nektek!
Jó éjt!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!
Pedi-irigyellek a hosszú 7vége miatt!

Nita-nyugi ne izgulj annál rosszabb.

Én egyenlőre még várok, hátha megjön a jövő 7en. ha nem akkor felhívom a dokkert. Utálom a bizonytalanságot!!! Egyébként edddig csak egyszer volt h 11 napot késett kb tavaly ilyenkor, de utána beállt megint.

Rengeteg bonbonunk van, most épp aszaltszilvás marcipánosat csináltunk étcsokival bevonva :)

Szerintem legközelebb hétfőn jövök.
Mindenkinek jó hétvégét!
pampalini
 
 

 
 

Beze kedd reggel 8-ra....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: Jó lehetett az extra pihis nap!

Ezek után el sem merem mondani, hogy nekem most egy hét pihi jön! :lol:
A suliban, ahol dolgozom minden februárban ad egy extra hét szünetet az igazgató. Ezen a héten lehet menni síelni. (Minden igazgató szabadon dönthet 5 tanítás nélküli nap kiadásáról. Nálunk nem egyesével adja ki, hanem mindig így egyben. Ez annyira jó!!!!!!)
Viszont sajnos Apa sokat fog dolgozni, de azért majd találunk időt arra, hogy egy kicsit foglalkozzunk egymással. :wink:
Meg hát az egész hetet Bencével tölthetem! :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág ilyen nekem is volt a suliba anno...élveztük is..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok csajok! Nem voltam fent mostanában, mert nem volt túl jó kedvem. Találtak egy 2,5 cm-es cisztát (vélhetően azt) a bal petefészkemben. Jövő hét pénteken megyek vissza kontrollra. MIvel az ultrahang alapján ezt nem lehet 100%-osan megállapítani, ezért a doki elküldött vérvételre, hogy megnézzék a tumormarkereket meg a béta hcg-t, de már csináltatott egy menotestet és az negatív lett, szóval nem valószínű, hogy méhen kívüli terhesség lenne.

Kép
Kép
fesztike1
 
 


Fesztike sajnálom a cisztát.......
akkor most babás vagy? :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem-nem...sajnos nem vagyok babás :(
de egyszer az leszek ;)

Kép
Kép
fesztike1
 
 


fesztike ez az csak POZITÍVAN!!!!!!!!!!!!!nekem is és másoknak is sikerült...kitartás:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fesztike! Olyan cuki vagy!!!! Persze, hogy babás leszel. Nekem is vannak cisztáim, de a dokim nem nagyon törődött velük. Majd kövi vizsgálatnál ránéznek.

Megyek tornázni, vár a terem... sálálá
puszi mindenkinek.

kovacszsuzsi
 
 


Boldog Valentin napot lányok!!!!
Kép

EDI
ediii
 
 


Sziasztok Csajok!

Nagyon-nagyon boldogságos Valentin napot Mindenkinek! <3

Kép
nyuszifül16
 
 


ediii olyan jót nevette ezen a kis "filmeden":))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindenkinek nagyon boldog Valentin napot!!!!!

Fesztike: Jó, hogy pozitívan nézel a jövőbe! Biztos rendbe tesznek mindent odabent és akkor már jöhet is a babó!

Zsuzsi: Hol tornázol vasárnap délelőtt????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Szigetszentmiklóson tornázom edzőteremben...

Ediii: :D :D

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Feszti-sajnálom a cisztát! Remélem minél előbb rendbe jössz!

Kinek hogy telt a Valentinnap?

Nálam még sehol a menszi.....nem tom h mi lehet már!!! Ma reggel is csináltam tesztet és az is nega. Vajon miért sztrájkol a menszim? ÁÁÁÁÁ
pampalini
 
 


Zsuzsi a közelembe szoktál tornázni.......... :?: :!: :!: :!: Halásztelken lakom..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi-mit csináltak a hajaddal? Raksz képet?
pampalini
 
 


Hehe, Nitácska!!!!! Ez tök jó! Én miklósi vagyok :D Milyen kicsi a világ :)

Pampa: Tényleg mi lehet? Izgulok, izgulok :roll:

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi de jó!!!!!!!!!!!!!
jobb idő lez ösze is futhatunk valahol féluton.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Amúgy az az érdekes h már napok óta szar a gyomrom és ma a kávémat sem tudtam meginni...
Doki lesz ebből csajok! Pedig úgy nem szeretném! Én már más okból szeretnék dokihoz menni!!!!!!!
pampalini
 
 


Sziasztok!

Fesztike! Sajnálom a cisztát én is, de mostmár minden rendben lesz, hidd el! Megcsinálják az átjárhatóságit és máris jöhet a babó, a ciszta meg majd fekszívódik! :wink:

Pampa! Sajnálom a fránya nega tesztet! Velem ugyanez volt 2008.novemberében. 38naspos lett a ciklusom, minden tünetem babás volt, és a teszt nega, és meg is jött. Bárcsak nálad csalna a teszt! Szurkolok! Csak a hajam végéből vágtunk egy kicsit, meg fokozatosan leszedte az oldalát. Majd megpróbálom jól beszárítani és dobok képet! :wink:

Zsuzsi! Minden elismerésem a torna miatt!

Nekünk jól telt a hétvége. Vendégek voltak végig, a barátaink, egy 4 és egy másfél éves kislánnyal. Nagyon elfáradtam, mert szinte megállás nélkül a konyhában voltam, de nagyon jó volt.

Kedves anyukák! Hiányolom a baba-fotókat! :lol:

Jó éjt Mindenkinek!

Nita! Holnapra megy a drukk, nyugi! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok.Betegek lettünk :( apa kezdte most már én is meg a gyerek is taknyos.Apa már gyógyul ki belőle mára meg beleestünk megyünk a dokihoz :)

Feszti sajnálom a cisztát és én is hallottam már olyat hogy valaki igy lett babás :) a ciszta meg felszívódott :)

Pampa: sajnálom de ha még egy hét és nem lesz + a teszt továbbra sem irány a doki.Mondjuk ha a kávét nem bírod már az jó jel szokott lenni :):):):) ki tudja lehet egy későbbi huncutkodásból lettél babás amit még nem mutatott ki a teszt :)


Zsuzsi: de jó neked :):) én annyira lusta vagyok hogy nem tudok elhatározni semmit.Pedig nem ártana a torna nekem sem:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Pedi, kisgyerekes fotók is jöhetnek?
A hajadra én is kíváncsi vagyok!

Pampa, sajnálom, de tényleg lehet, hogy később is volt pé-d, és akkor fogant a babci, akit még nem mutat a teszt.

Fesztike, drukkolok, ciszta eltűnik, aztán már jöhet is az utód.

Nita, gondolok rád, lehet, hogy már a székben ülsz.

Nika, mielőbbi gyors javulást kívánok nektek, küldöm a gyógypuszikat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hű, csajok, nekem már hiányzik a torna! Imádok vasárnap menni, mert kevesen vannak. A szomszédasszonyommal járok :D Nagyon imádom. Akkor tudok menni, ha Apa marad Pankával. Szerencsére eléggé kötetlen a munkaideje, de össze kell szervezni... Szomszédasszony 4-ig dolgozik, aztán 5-6 körül megyünk le a terembe. Hétvégén viszont... sálálá! 2 órát is edzünk :)

Nita: Okééé, anyukáááám, meg van beszélve! Tali jó időben! :D Szuper!

Pampa: Ne idegeskedj. A jeleid teljesen babás jelek... Lehet, hogy még nem mutatja a teszt, de ott van...

kovacszsuzsi
 
 


Nita: Hova mentél fogorvoshoz? Nekem fogszabályozás kellene. Még a baba előtt el akarnék menni, de olyan rohadt drága. Nekem meg tök speckó az egész. Wáwáwáwáwáwáwá

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!!

Huu, egy hétig nem vagyok, és van mit visszaolvasni. :wink: :D Ez jó!!

Pami!
Nagyon drukkolok, hogy babóca miatt kelljen felkeresned a dokit. :D

Nika!!
Jobbulást a családnak!! Mi most gyógyultunk ki a náthából..... remélem :roll:

Zsuzsi!
Minden elismerésem hogy van erőd tornászni a kislányod mellett. Én sokszor alig várom hogy este legyen és ágyba bújhassak. :oops: Főleg most, hogy egyedül vagyok a 2 gyerkőccel.

Nita!
Remélem már túl vagy a fogászaton, és nem maradt benned rossz élmény. Nekem sajna már van 2 gyökérkezelt fogam, de egyáltalán nem fájt. Sőt az a Jó a rosszban, hogy az a fog már soha többé nem fog fájni. :wink: :D
Akartam kérdezni hogy te hogy állsz a szülés utáni menszesszel? Mert nekem most tök furi. Az első 6 hétben tisztulgattam, majd január 4.-én megjött rendesen és azóta meg semmi. :roll: Ez nekem furi, mert a fiamnál úgy volt hogy 3 hónaposan jött meg először és utána percre pontosan megjött mindig 28 naponként.

Lányok! Hoztam nektek képeket a "nagylányomról" aki már 7 kiló és 65 cm. :D

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Gnemoni: Csak úgy van időm, ha a Zuram itthon tud vele maradni. Erőm? Az sok nincsen hehe, de elszántságom van! Sokat számít. Már 6 kiló mínusznál tartok, 5 hete csinálom!!! És már úgy érzem, hogy nem is tudnék e nélkül meglenni. Teljesen kikapcsol. Vettem itthonra is 1 kg-os súlyzókat, és mellizmozok, meg karizmozok. Nyárra jó leszek!!! Persze, ha jönne kistesó, akkor más mozgást választanék... :D

Képzeljétek, csináltam egy táblát magamnak, ahova felragasztottam olyan képeket, szavakat, amiket ebben az évben szeretnék elérni. Minden nap többször is ránézek, erősen koncentrálok rá, és tudom, hogy sikerülni fog. Na, kitaláljátok, hogy milyen kép van középen??? :D :D :wink:

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!!!!

Nika!! Jobbulást nektek!!! :wink:

Zsuzsi!! Hajrá torna :) én is szoktam járni....., na most úgy jártam ,hogy megvettem a bérletet , havi, és csak 2x voltam tornázni..., nem volt időm menni, na meg lusti is voltam, de majd most menni fogok..., remélem :D ,ha már jön a jobb idő akkor nekem is több kedvem van menni... :)
Milyen tornára jártok????

Pedi! akkor mozgalmas hétvégéd volt :D

Nita!!! Majd gyere és mond el mi volt! remélem nem fog fájni és kérted a tripla érzéstelenítőt :lol:

Móni!! Gyönyörű a kislányod :wink: harmadik babóban gondolkodtatok???

Pampalini!! mikor mész dokihoz??? amúgy nekem is csak későn mutatta ki,hogy baba van a pociba, remélem nálad is ez a helyzet :wink:

EDI
ediii
 
 


Gnemoni: Lemaradt a legfontosabb!!! Olyan gyönyörű kisangyalod van, hogy csuda! Éééédes! Kis harapnivaló gyönyörűség :)

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi! csak nem egy kisfiú???!! :lol: :lol:

EDI
ediii
 
 


Nika: Jobbulást Nektek!!!!

Nita: Gondolom túl vagy már a fogorvoson és megnyugodtál!!

Pampalini: Sajnálom, hogy megint negatív lett a teszt. Egyszer nekem is volt ilyen. Mindenféle tünetem volt (mellfeszülés, émelygés, hányinger), aztán sajna megjött....

Zsuzsi: Tök jó, hogy csináltál magadnak egy "éves tervet"! :lol:
És nagyon ügyi vagy a torna miatt is. Én is olyan szívesen csinálnám, de munka mellett nem tudom kivitelezni, mert délután-este nincs Bence vigyázóm. Apáéknak mostanában sok előadásuk, próbájuk van a színházban, így alig látom esténként. (De azért igyekszem fent maradni és ..... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: )
Tavaly én is tornásztam januártól egészen nyárig. Béres A. dvdk-re. Imádtam!!! Tényleg rá lehet cuppanni úgy, hogy az ember alig várja, hogy tornázhasson. (Előtte egyébként nem szerettem ezt a nőt, de ezek a tornák annyira jók!)

Szép napot Mindenkinek!
Móni: Nagyon édes a kislányod és milyen nagy már!!!!! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Beze! Hát persze, hogy Lexiről is várom a fotókat! :wink: Hiszen egy egy éves gyermek még nevezhető babának, na meg nekem baba, vagy gyerek mindegy ám! :lol:

Nita! Remélem, már otthon pihensz! Gyere majd, mert aggódunk! :wink:

Zsuzsi! Ez a tábla szuper jó ötlet, nem baj, ha lenyúlom! Egyszer már én is hallottam róla, hogy ha valamit sokszor látsz, erősen koncentrálsz rá, akkor az be is kövekezik!

Móni! Ez a csaj "zabálni való"! :oops: Már bocs, de tényleg! :lol:

Edii! Igen, az volt, de megérte! Nálatok mi újság? Most kellene mennetek a dokihoz, ugye?

Csillag! Én is pont Béres A-ra tornáztam otthon anno. És én is nagyon szerettem a tornáit, de ez a tél lustábbá tett, mint valaha voltam, úgyhogy én is várom a tavaszt!

Nika, drága! Nagyon sajnálom, hogy megbetegedtetek! Jobbulást Nektek!

Én ma este megyek doki bácsihoz, pé nézős uh-ra! Szurkoljatok! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!!!!!!!
Megjöttem fogászatról.........a bal felem teljesen lezsibbadt.....most már viszont kiment az érzéstelenítő és fáj.vettem is be fájdalomcsillapítót......
a fogamat most feltárta a doki.mondta ne menjen bele kaja mert fájni fog...kösz.próbálok majd féloldalasan enni de nem könnyű.....jövő kedden megyek vissza...remélem meg tudja menteni......

Zsuzsi akkor majd egyeztetünk...... :wink:
itt halásztelken voltam fogdokinál...
Móni nekem rendszeres a menzim.fogigátlót szedek....
tisztára téged látlak Lauba:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Akkor ezek szerint Veled is azt csinálta a doki, amit az a pasival aki akkor volt, mikor én. De nem adott gyulladáscsökkentőt? Csak sikerül megmenteni!
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Persze, hogy nem baj, hogy lenyúlod!!! Sőt, mindenkinek ajánlom. Én ebben nagyon hiszek! Most néztem meg nemrég a Titok (The secret) című filmet, ami pont erről szól, a vonzás törvényéről. Hogy ha van egy kérésed, és megfogalmazod magadban a gondolat szintjén, akkor az univerzum a jövőben válaszol rá...

kovacszsuzsi
 
 


Köszi csajok a dicsiket lányom nevében is. :wink: :lol:

Zsuzsi!
Tök jó ötletet találtál ki. Biztos hatásos ha nap mint nap látod magad előtt a kitűzött célokat. :wink:

Ediii!
A 3. baba még csak gondolatban fogant meg. :wink: Egyenlőre írjuk az érvek-ellenérvek listáját. Jó lenne nagycsalád lenni nagyon, de sajna a csúnya anyagiak miatt nem merünk lépni. :roll: ....

Edit!
Hajrá peteérés!!!!! :wink: :D

Nita!
Szegénykém!!! Azt elfelejtettem írni hogy nekem is fájt még a fogam a feltárás után még 2 napig. Csak a gyógyszer és a hideg borogatás volt jó. De mikor már vissza kellett menni a gyökértömésre, akkor már teljesen érzéketlen volt. Annyira hogy azt érzéstelenítő nélkül csinálták.
Én is szedek fogigátlót. Az Azalia nevezetű gyógyszert írta fel nekem a dokim. Ezért is nem értem ezt a 2 hetes késést..... :roll:
Mert ugye a gyógyszer miatt pontosnak kéne lennie (gondolom én), bár olyat is hallottam hogy vannak akik 1 évig sem menstruálnak szülés után.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!
Csak egy képet hoztam!Kúrva szar a kedvem,lassan depressziós leszek!!! :(

Kép
anyuc
 
 


Nita: Oké, benne vagyok! Sajnálom a fogfájást, szerintem minden oké lesz! Te is ragassz a tábládra egy szép egészséges fogat vagy mosolyt és koncentrálj arra minden nap, hogy milyen jó neked, hogy ilyen szép a fogad! Sikerülni fog (szó szerint) :D

Ediii: Majdnem... egy kisbaba! Igazából nem látszik rajta, hogy fiú vagy lány, de nekem mindegy is.

kovacszsuzsi
 
 


Jaj Móni most nagy kő esett let.....akkor tudom hogy el fog mulni....
Pedi nem adott gyulladás csökkentőt...gondolom nincs begyulladva csak friss és azért fáj....
Anyuc mi a baj? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyuc!

Édesek a gyerkőcök!! :D :D
Mi a baj??

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Anyuc: Mitől vagy depis? A hótól??? Olyan cukik a gyerekeid! És a hóember se kutya!

Van nekem is hóemberes :)

Kép

kovacszsuzsi
 
 


Anyuc! Mi a baj? Olyan édesek a gyerkőcök, és micsoda hatalmas hóember, kinek volt hozzá energiája? Gyere hozzánk, azért vagyunk, hogy elmondjuk egymásnak bajunkat örömünket, és támogassuk egymást! HÁtha jobb, ha kibeszéled! :wink:

Zsuzsi! A Ti hóemberetek se semmi, hát még aki mellette áll! :lol:

Az előbb el is felejtettem mondani, hogy ma délelőtt megérkezett a legújabb baba a környezetembe. A szomszédban született kistesó. Dórika 3610gr és 50cm. Már alig várom, hogy lássam! Várja itthon egy 5éves nővérke, Adél!
Kép
Csakhogy én is hozzak egy képet! Ő Adél, majd megmutizom a tesót, ha lesz már képem róla!
pedi
Kalocsa
 
 


Nagyon édes minden gyerkőc!!!!

Most nincs időm keresgélni, de holnap majd én is teszek fel képet Bencéről, még úgysem láttátok, pedig igazi szívtipró: szőke hullámos haj, kék szemek... :lol:

Anyuc: Ha gondolod, írd meg nekünk, hogy mi a baj, hátha megkönnyebbülsz egy kicsit!

Pedi. majd írd meg, hogy mit mondott a dokid!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jaj, de cuki a kis Minnie Mouse!!!

kovacszsuzsi
 
 


Köszi, csajok! Én öltöztettem és csináltam a haját. Olyan szép hosszú göndör haja van, hogy sok felnőtt is megirigyelhetné!

Este igyekszem jönni, mit mondott a doki!
pedi
Kalocsa
 
 


Zsuzsi szupi a hóeberetek.......
Pedi mond meg Adél szüleinek hogy GRATULA A PICI ÉRKEZÉSÉHEZ és hogy gyönyörű nagylányuk van!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

csajok nekem nem megy az egy oldalon evés................bele megy a frissen kezelt fogamba......... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsuzsi!
Nagyon édes a kis Panka a nagy hóember mellett. :wink: :D

Csillagvirág!
Várjuk a képet a kis szívtipródról. :wink:

Edit!
NAGY-NAGY GRATULA a szomszédasszonynak és családjának!!! :D
Az egyszer biztos, hogyha egyszer édesanya leszel akkor már rutinból megy majd a pelenkázás- böfiztetés-stb..... , mivel annyi kisbaba van a környezetedben.:wink: :D

Nita!
Nem kaptál ideiglenes tömést? :shock:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Nita- valahogy próbálj olyat enni, amit nem kell rágni, pl tejbegríz vagy tejbe apríts kenyret. Ihatsz tejet? Vagy azt csak húzásnál nem szabad?

Nagyon szép hóembereket gyártottak ezek a gyerkőcök!

Móni-annyira aranyos a kis Laura, olyan édes! :)

Anyuc-mi a baj? Írd ki magadból! Mi meghallgatunk, hidd el ez is segíteni fog! (persze ha van kedved)

Kovacszsuzsi-erről már én is hallottam - a vonzás törvényéről- és már egyszer ki is próbáltam. Tavaly amikor munkát kerestem, és majdnem fél évig kutakodtam de semmit nem találtam. Aztán berágtam és elhatároztam és le is írtam, hogy 2 hónap múlva dolgozni fogok. És így is lett a következő héten már kerestek is, h kezdenem kell! :) Szóval van benne valami. Lehet most a babóval kellene kipróbálnom!

Pedi- szerintem nincs babó. Valahogy nem érzem h lenne. Ma pl már nem volt hányingerem és a kávét is megtudtam inni. Tegnap már a párommal is próbáltuk kicsalogatni-ha értitek mire gondolok. Eddig semmi. Ma este még azt tervezem h beülök egy nagy kád forró vízbe- hátha...egy próbát megér.
pampalini
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: