[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pampalini!

De jó is lenne, ha vkit szedtél volna össze a vmi helyett! :lol: :wink: Van rá esély, a mensis tünetek megegyezhetnek babás tünetekkel! Tök szuper, hogy megvan az adásvételi, mégegy "lökés" a pozitív teszthez! Új lakás :arrow: új családtag! :wink:
Hát, rétest én még lapból nem csináltam, úgyhogy ebben a témában nem tudok tanácsot adni. De amúgy én a tetejét tejföllel kenem, nem tojással. Örülök, hogy tetszik az oldal.
Majd azért gyere a fejleményekkel! Izgi, izgi! Drukkok mennek!

Na, mára eldugulok!

Jó éjt Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


szép álmokat Pedi:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Voltam dokinál csütörtökön, megerősítette, hogy nem vaklárma, bár szívműködés még nincs. Kb. 6 hetes lehet, 3 hét múlva kell újra mennem.
tary
 
 

 
 

Úgy tűnik, a vonalzóm talán picit siet, a kalkulátor szerint szeptember 26 lesz a nagy nap.Bár tuti, hogy programcsászár, amit állítólag 3. gyereknél már a 38. héten megcsinálnak. Tekintettel az előzményekre nem is bánnám...A vonalzómat 3 hét múlva frissítem majd.
tary
 
 


Tary, gratulálok! És ez a magabiztosság, hogy kisfiú lesz! :D Gondolom, azért van kicsi kocsi a vonalzón...
Pampalini, ez lehet jó jel is! Szorítok!
Sütis témához nem tudok hozzászólni, mi nem szeretjük az édességet. Bár muffint sütöttem a hétvégén, de az nem nagy művészet...

chrissy81
 
 


Sziasztok!

Beze
nagyon édes Lexi!

Nekem nincs kenyérsütőm, így kézzel dagasztom a tésztát, de jobb is így, mert mérlegem sincs, és találomra szoktam belerakni a dolgokat, de szokott sikerülni, és pikk-pakk kész van :wink:

Pampalini
még nem jött meg, ma veszem be az utolsó szem gyógyszereket, szóval úgy hét közepe vége felé aktuális.
Anyósom is múltkor bolti réteslapból csinálta, ő olajjal kente meg, nem tojással.

Tary
gratulálok!
Vendég
 


Hello!

Tary: Szívből gratulálok!!!! :D

Beze: Annyira cuki Lexi! Nagyon édi!

Én is kézzel dagasztom a tésztákat, vagy a kézimixer dagasztókarjaival. Próbáltátok már a Lidlben kapható kenyérliszteket? Isteniek, és minden bennük van, csak víz kell hozzá és kész! Mi imádjuk, bár most nem eszem kenyeret!

Ma gyüminapom van! :roll:

kovacszsuzsi
 
 


Csillag: Értem, nem ugyanaz tényleg! Hú, nagyon drukkolok, hogy sikerüljön nektek is a baba! Kisfiadhoz gratulálok! Panka július 27-én született. :D

kovacszsuzsi
 
 


beze

nagyon édes a picitek :) :)

tary

nagyon örülök h minden rendben a picivel :)

pedi

sütni én is szeretek,bár mostanásg ritkán sütök mert diéta miatt inkább ellőzöm.császármorzsát csináltam pl,az egyszerű,hamar megvan és finom.

pampalini

nagyon drukkolok neked,mostmár neked is kéne nagyon babásodni :)

KépKép
bettike83
 
 


pamopa: gratula az adásvételihez :):)

én nem szoktam sütni :oops: :oops: nálunk apa sütöget.ha itthon van mindig van valami friss süti :) most is tepsis raffaellót csinál :)egyszer pár éve nem volt munka itthon volt sokat aztán kipróbálta milyen sütni.Nekem nincs hozzá érzékem:( főzni bármit megfőzök de sütni.........


Tary: akkor most már hangosan is gratulálhatunk :):):) ujjé :)

Beze: nagyon tünemény a kislányod :):):9

Betti : leírod nekem hogy csinálod a császármorzsát? mert már több receptet próbáltunk és soha nem sikerült mindig odakapta az alját pedig kevergetjük.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Látom mindenkinél mozgalmas az év eleje.Gratulálok akinek sikerült végre a baba és megy a drukk,akinek még nem jött össze.Nálunk megint nagy az izgalom.Ma megyek 4D-s ultrahangra,mert a simára már 2 hetente járok mégsem találják a kezét és a lábát.Szerintük vastag a zsírréteg a pocakomat és nem látni át/84kg vagyok/.Na majd ma a 4D hátha többet mutat!Holnap pedig megyek a dokimhoz és talán már meglesz az eredmény,hogy a HPV vírus melyik fajtáját sikerült összeszednem.Csupa öröm az élet!Majd jövök a hírekkel!!!

Kép

Kép

Kép
anyuc
 
 


anyuc

remélem lassan megutaja magát a picike :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Tarykám! Szeretnék Neked hivatalosan is gratulálni a "hármaskához"! :lol:

Anyuc! Nagyon örülök, hogy jelentkeztél! Nyugodj meg minden rendben lesz Veletek! Mondjuk azt kicsit érdekesnek tartom, hogy nem találják kezét lábát! :shock: Az én egyik rokonom sem volt éppen sovány terhesség alatt, és mégis minden egyes uh-on rendesen láttuk a babucit! Szerintem minden ok Nálatok is, de ez a mostani orvostudomány.... Minél fejlettebb, annál "rosszabb"! Az az igazság, hogy én egyre inkább szeretnék visszamenni nagyanyáink korába. :oops: Akkor is születtek gyerekek. Most minden kismamát beparázatatnak és így tényleg nem tudja élvezni a terhességet a kismama, hanem végig idegeskedi! Egyébként, a másik kettő gyermek jól van? Gyere majd a hírekkel, várunk!

Bettike! Meg sem dícsértelek a diéta miatt. Nagyon szuper az, ha a cukrot, lisztes dolgokat elhagyod, attól eleinte szerintem gyorsan fognak potyogni a kg. Mire vége lesz a vizsgálatoknak észre sem veszed, hogy lefogytál, és máris ott lesz a babuci a pocidban!

Egyébként visszatérve a sütéshez. Hát édes szájúak mi sem vagyunk, sőt! Ezért sütit ritkán csinálok, legalábbis krémeset, inkább a kelt tésztások mennek, de a férjemnek a pogácsa a kedvence meg minden ami sós!
pedi
Kalocsa
 
 


pedig

köszönöm,én igyekszem szépen végig csinálni,és kitartónak lenni,mert most az kell legjobban,ha kitartó az ember akkor menni fog.mostanában mindig a kitartásommal volt baj,ezért nem ment a diéta.most erősnek érzem magam..kopp kopp :lol:

pogácsákat én is imádom,most az sem megengedett,max ritkán,de akkor is csak 1-2 kisebb darab :lol:

császármorzsát netről szedtem le,enyén nem égett le.mikor beleöntöttem az edénybe,kb 2 perc mulva össze kavartam az egészet,addigra már szép piros az alja.ja és olajon csináltam,nem vajon.
megkeresem azt az oldalt..

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!!!
Tary legközelebb már szívhang is lesz!!!!!!:))
szupi a vonalzód))))
Nika megyek hozzátok!!!!!!!!!!!!apid süssön valami finit:)))))
Anyuc gyere majd a hírekkel!!!!!!!!!drukk:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


http://www.desszert.eu/csaszarmorzsa


ez nagyon finom,én is sok receptet kiprobáltam már ,de ez lett a legjobb az összes közül,finom :) bár én csak módjával ettem belőlle :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Anyuc
remélem kiderül ma milyen nemű a pici :wink:

Én csak ritkán sütök, akkor is magamnak, mert a párom nem rajong egy sütiért sem :roll:

Betti
ez a recept jól hangzik :wink:
Vendég
 


az én párom rajong a sütikért :lol: csak nem lehet neki sem tulzásba vinni mert epés lesz tőle,és akkor fetreng,olyan beteg...

KépKép
bettike83
 
 


anyuc: nem hiszem hogy erre lehetne fogni hiszen én 103 kg-val kezdtem a terhességemet és nálam biztosan nem nagyobb a hasad vagy nem vagy hájasabb mint én.biztosan minden rendben van csak lehet pont úgy fekszik hogy takarja valami a kezét lábát.

betty: ez szerointem nagyon tuti lesz :):):)majd kipróbáljuk :)

nika70
Salgótarján
 
 


nika

ajánlom,nagyon finom:)

KépKép
bettike83
 
 


Addig beszéltetek a sütikről, hogy délután muszáj volt sütnöm egy almás pitét :lol:
Vendég
 


Kitty: Hehe! :D

Én az első terhességemet 73 kg-mal kezdtem, és nekem is mindig ezt mondták, hogy vastag a hasfalam, és nem látják ezt vagy azt. Még a leletre is ráírták. Az I-es nőin pedig belecsípett a hájamba az uh-s doki. Terhesen. Kicsit szar volt. :shock: :evil:
Még magzati szívultrahangra is küldtek, mert nem látták a kamrákat rendesen, és erre fogták. Hát, nem tudom... Én ebben nem hiszek. Szerintem van egy-két nagyon amatőr uh-s és erre fogja, hogy nem lát vmit.

Én is ennék sütit. :roll:

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi
"Az I-es nőin pedig belecsípett a hájamba az uh-s doki."
alá nyúltam volna a dokinak....... :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek a kedves szavakat, nagyon aranyosak vagytok!

Sütni én is nagyon szeretek, minden héten szoktam is, van, hogy csak egy muffint, de amikor nem vagyok fáradt és van kedvem pepecselni, akkor bonyolultabbnak is nekiállok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


én nagyon muffin párti vagyok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ez a háj csipés kicsit gáz :? mekkora hűlye,durva

muffint én is szeretem,főleg a csokisat,amiben étcsoki darbok vannak megolvadva :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Zsuzsi: Bence, a kisfiunk augusztus 9-én született. (remélem most már jó lesz a vonalzóm és akkor látható is lesz) Korban is hozzád állok közel, decemberben voltam 33 éves.

Tary: GRATULÁLOK!!!!! Legközelebb már biztosan lesz szívhang is! :D

Pedi: Igazad van ezzel az időben visszamenősdivel. Most tényleg agyon paráztatják a kismamákat! Emlékeszem, hogy amikor 4D-s ultrahangon voltunk, a doktornő gyanúsan sokáig nézegette Bence szívkamráit úgy, hogy közben egy szót sem szólt! Tiszta ideg voltam! Utána persze nem győzött nyugtatgatni, hogy minden rendben, csak kíváncsi volt valamire.

...
A sütést én is szeretem, főzni viszont legtöbbször Apa szokott. Főleg mióta megszületett a kis trónörökös! Neki valahogy jobban megy, nagyon jó érzéke van a fűszerezéshez, meg jó dolgokat tud kitalálni. Én erre képtelen vagyok. Megcsinálom azt ami le van írva, de a konyhai kreativitásom egyenlő a nullával.

A hétvégén palacsintát sütöttem, kb. 2 órát álltam a konyhában mert a kerámialapos tűzhelyen van vagy 3-4 perc mire elkészül egy darab. Bence viszont nagyon szereti! Ma is mondta, hogy "barna pazitát" kér (=kakaós palacsinta) :)

Az evésben most én is megpróbálom visszafogni magam, bár rajtam csak 2-3 kg felesleg van. Sokan azt mondják, hogy menjek már a fenébe ezzel, de engem zavar! Ennyitől nagyon nehéz TARTÓSAN megszabadulni! A mai naptól kezdve próbálom visszafogni az édességeket és a kenyeret.
Szóval kitartás a fogyózóknak! Bettike: Hogy bírod ezt a szénhidrátmentes diétát? Nem vagy rosszul tőle?

Mindenkinek szép estét!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Köszönöm a segítséget a vonalzóhoz!!!

(Ja, és nem Csillának hívnak csak nagyon tetszik a csillagvirág szó és a kisfiamnak is szoktam mondogatni.) :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bettike olyat fogok csinálni vagy este vagy holnap.......
:) :)
csillag és megtudhatjuk az igazi neved?/privi/

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tary-gratulálok a picúrhoz, minden okés lesz, hozz majd 4d-s képet! Nagyon kíváncsi vagyok! :)

Pedi-tiéd lett a laptető! :) Hol is jársz ciklusilag? ;)

Nálam a héten kiderül, h mi a helyzet....
pampalini
 
 


nita

mit?

úgyl átom mindenki megéhezett és gyors csinál valami édességet :lol: :lol: :lol:

csillag

én azért eszem szénhidrátot.de le van korlátozva mert ha teljesen megvonnám akkor rosszul lennék.1-2 kifili belefér naponta,ennyit megengedek magamnak.

KépKép
bettike83
 
 


Hello Mindenkinek!

Csillag! Szuper kisfiad lehet! Panka is palacsintás! :D Bár melyik gyerek nem? Hehe...

Muffin király!

Csajok, ha laptető van, az miért szupi? Jelent valamit? :oops: :oops:

Szeretnék mindenkitől ötletet kérni, hogy hova menjünk genetikai vizsgálatra? Az Istenhegyin érdeklődtem, ott 24000 ft a vizsgálat. Tudtok más helyeket is. Őszintén szólva az Istenhegyi nem olyan szimpi nekem, mert egyszer voltunk ott, amikor Pankát vártam (genetikai uh-n). Nagyon szar volt az egész, nem szólt egy szót sem hozzánk a doki, végig telefonált. Nagyon rosszul esett, nem is figyelt semmire, a végén meg ki kellett fizetnünk a pénzt. Nagyon fel voltunk háborodva. Ráadásul nem is azt a vizsgálatot csinálta, amire bejelentkeztünk... :evil:

kovacszsuzsi
 
 


a laptető az valamiféle babona,ha sűrűn laptetőre irsz akkor állitolag hamarabb leszel babás...na de azt nem tudom h valakinél bejött e ez..

KépKép
bettike83
 
 


Oh, értem... akkor nekem is kell laptető :D :lol: :wink:

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Hát, én ma vagyok az 5.ciklusnapon, úgyhogy ez most nem az én laptetőm volt! Majd legközelebb! :wink:

Zsuzsi!
Én nem ismerem ezeket az intézetek, úgyhogy nem nagyon tudok ehhez mit mondani, de bízom benne, hogy megtaláljátok a megfelelőt! Hallod, nem semmi ez a story az uh-os dokival. Hogy jön Ő ahhoz, hogy bárkit kritizáljon?! :evil: Attól, hogy van egy dr-i címe, attól még jár a tisztelet egy nőnek, főleg egy kismamának, szerintem.

Csillag! Nagyon szép lett a vonalzód! :wink:

Pampa! Megy a drukk!

Kitthy! Újság?

Nika! Gergőnek még mindig tetszik az ovi?
pedi
Kalocsa
 
 


Fú, és az a doki ráadásul úgy megbántotta az előttem lévő kismamát, hogy sírt is. Olyanokat mondott neki, hogy Hol szedte össze ezt a tömérdek kilót asszonyom? Meg ilyeneket. Szegény csaj nagyon sírt.
Én megkérdeztem, hogy És, maga hol szedte össze a doktoriját? Hehe, kicsit kibukott... :lol: :lol: :P

kovacszsuzsi
 
 


Zsuzsi!
Nagyon jól tetted, hogy nem hagytad magad!
pedi
Kalocsa
 
 


Engem nagyon fel tud idegesíteni az ilyesmi! Olyan igazságtalan! Főleg egy érzékeny kismamával. A sírás amúgy sem tesz jót a magzatnak... Nem is értem, hogy az ilyen hogy mehetett el dokinak. Ja és hogy fokozzam... miközben vizsgált, néhány másodpercre bealudt... Igen, jól olvastátok, elaludt!!! :shock: :shock:

kovacszsuzsi
 
 


fú,hát én leverném azt a dokit :evil: :evil: :evil:
hogy lehet ilyen köcsög valaki,meg különben is,mi köze vsn hozzá ha van valakinek feleslege..

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!

ma ismét elvoltunk a védőnőnél hogy megkapjuk a 2 hete elmulasztott Prevenar oltás második felét......hááát....potyára mentünk megint.....nem hogy nálunk nincs de az EGÉSZ országba nincs ez az oltás:((((viszont megmérettem ha már ott voltunk......és 2 hét alatt 450 grammot hízott és 1 cm- nőtt:))))
tehát most:6760gramm és 65 cm:)))))))

Betti csokis muffnra gondoltam... :)
Zsuzsi jól tetted hogy vissza szóltál a dokinak....én még pofán is vágtam volna.....semmi köze a kg-hoz...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


a csokis muffin jó ötlet :wink: fini

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Betti-mizu? Neked megjött már? Mikor kezded a vizsgálatokat?

Nita- ez vicc h ebben az országban semmi nem megy simán. Miért nem tudtak már ilyen oltást beszerezni???? Most akkor mi lesz? Várnotok kel?
pampalini
 
 


Ja lemaradt: Nita- ezek szerint jó étvágya van Barni babának! Még mindig hagy aludni éjszaka?
pampalini
 
 


Pampalini igen...várni kell....és még én telefonálgassak hogy van e oltás....hát az anyjukat fogok telefonálgatni..ha megyünk s nincs oltás rájuk verem az asztalt...... :x
Barni még mindig hagy aludni éjszaka:)))) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary én is GRATULÁLOK hivatalosan!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


pampalini

én a 12.napon vagyok,várom a pirit,és rögtön megyek dokihoz és elküld vérvételre,egész ciklus alatt menni kell különbőző vizsgálatokra.de az áz átfujást még lehet nem csináltatom meg,mert pco-m akkor hiába fujnak át,amire rendbe jönnék lehet ujra kialakulnának a ciszták...nem tudom,tanácstalan vagyok ezügyben.

KépKép
bettike83
 
 


nita ez érdekes mert ettől az évtől benne van a kötelezőben a prevenar.hogy hogy nem lehet kapni???

Zsuzsi jóltettedhogy kiosztottad a dokit. nekem köpnin yelni nem volt időm mikor puffogot a doki hogy nincs akkorra szerszám amit kg-s nőknek lehetne.de ez csak hiszti volt nála mert a többi doki nem panaszkodott és simán meg tudott vizsgálni mikor szültem.csak az az egy köcsög volt ilyen de én mondom köpni nyelni nem tudtam.

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Nika nem tudom....az elsőt még megkapta de ezt a másodikat meg nem...szarakszanak. :x :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lehet csoda történt...nekem már közel 1 éve nem volt norális peteérésem,legalábbis sztem,nem volt jele meg semmi,szoval sztem nem volt.az egyik nagyon rendes babanetes anyuka küldött nekem egy ovulácios mikroszkopot és mindennap ellenőriztem h van e valami,hát nem volt,legalábbis a mikroszkp semmit nem jelzett,csak a sima ábra volt rajta ami nem pé jelent.de már tegnap is láttam rajta ilyen páfrányra hasonlitó valamit,de nem tudlajdonitottam neki nagy ügyet mert azt sem tudtam pé-kor mit kell látni,aztán utánna olvastam a dolognak és nagyjábol rájöttem mit is kellene látnom.ma pedig határozottan páfárnyos lett,a derekam is nagyon fáj,görcsölgetek,meg észrevettem egy kis pé-re utaló nyákot is,ami nekem már rég nem volt,persze ez sem annyi mint régen szokott lenni,de valamit jelzett a testem amit most nem tudok mire vélni.

szerintetek?

bár nem élem bele magam,de nagy valószinűdéggel pém van.13.napon vagyok,most számoltam gyors utánna.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike: Abból amit leírsz lehet következtetni arra, hogy pé-d van!

Pedi: Nekem is tegnap volt az 5. ciklusnapom. Ezek szerint egyszerre nem várjuk majd a következő pirit márc. elején! :wink: :lol:

Ma rövid napom volt a munkahelyemen, már itthon is vagyunk Bencével. Később azonban vissza kell mennem, mert próbálunk a kollégákkal a pénteki farsangra. A GREASE-ből fogunk énekelni egy számot, meg az LGT-től az "ugye mi jó barátok vagyunk"-ot. Nagyon szokott tetszeni a diákoknak amikor így hülyéskedünk! :D
(Most már biztos kitaláltátok, hogy mi a foglalkozásom. Hehehe :) )

Bence egyébként nem bölcsis, Anyum ill. a férjem vigyáz rá délelőttönként. (Az én Drága Uram művész ember és zenetanár, így főleg du. vagy este dolgozik.)

Na megyek, megfőzöm a milánóit holnapra amíg Bence alszik.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: