[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

köszi lányok......
azt én se tudom elhinni hogy valaki nem veszi észre hogy terhes.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Tudom, nem vagy most poénos kedvedben, de basszus 10oldalból 3laptető! :o
pedi
Kalocsa
 
 


bocsi....... :) :) :) :) átadom szivesen:))

bezzeg amikor kellett a laptető sose sikerült..... :shock: :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

én egészségügyi suliba jártam és volt egy tanárunk aki mentőzött annó.Ő mesélte hogy bement hozzjuk valaki hogy görcsölget stb és megszült a mentőállomáson.Azt mondta nem tudta hogy terhes.kicsit hízott stb de állítólag nem tudta.Mondjuk anyuka ként én is kevésbé hiszem el ezt a történetet hogy nem érzi valaki hogy terhes.,főleg ha már mozog a baba .

nika70
Salgótarján
 
 


Hello!

Én sem tudom elhinni, hogy valaki ne érezze, ne tudja, hogy terhes... Felfoghatatlan.... :shock:

Betti: Nekem mondta a dokim, hogy a ciszta a petefészekben elősegítheti a terhesség megmaradását, mert pluszban termel hormont. Komolyan, nem hülyeség. Nekem is van az egyik petefészkemben. Lehet, hogy ha teherbe esel, akkor segíteni fognak! Sokaknál a szülés után felszívódik. Ne félj, minden rendben lesz! Puszillak! :)

kovacszsuzsi
 
 


pedi

végülis kifejezetten diétát nem kerestem,de jóval kevesebbet eszem,cukor,tej,liszte dolgok nagyon mértékkel.mondjuk nekem a tej és cukor amúgysem mehet mert allergiás vagyok rá,igy nem ehetem őket.6 után nem eszem,egyenlőre ennyi,aztán csak mennek lefele a kilók.mondjuk én egy jó 10kilót szeretnék lefogyni.

zsuzsi

én nem tudom,iazából nekem a hormonzavar miatt vannak kicsi ciszták a petefészkemben.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Bettike!
Nekem röntgenes átjárhatóságim volt és egyáltalán nem fájt. Ráadásul tovább tartott felfeküdni, mint maga a vizsgálat.
Olyan érzés volt, mint egy rákszűrés.
De pl. az utánam jövő lánynak állatira fájt... szóval, pasz.

Viszont ezért egyáltalán nem kell fizetni, persze, ez nem magánintézmény volt!

Viszont azt nem értem, h átjárhatósági után minek a lapar?
Akkor inkább lapar és közben meg is tudják csinálni az átjárhatóságit.

fesztike!
vedd komolyan, ha fáj az oldalad!
nekem is fájt, kevés is volt a vérzésem, majd egész 22. napig barnáztam, mikor nagyon begörcsöltem és kiderült, h terhes vagyok.

Így még annyit hozzátennék, h én sem tudtam, h terhes vagyok!!!!
Igaz, mi még csak a 7. hétnél tartottunk, de akkor sem tudtam, h az vagyok....

babszika
 
 


Szia Babszika!!!!!!
hogy érzed magad?
olyan sokat gondolok rád....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatom? Kb fél éve várjuk a babát, előtte 6 és fél évig szedtem fogi gátlót, valamivel több mint egy éve hagytam abba. 2009. júliusa óta többször is voltam már dokinál, aki mindig halogatta a vizsgálatokat, mondván kevés idő telt el. De én éreztem, hogy vmi nem oké, mert a mensim nem maga tökély.... általában pontosan jön mindig, de a minősége és a mennyisége más,mint ami korábban volt. Na és mostanra elegem lett és elmentem egy magánklinikára, ahol már pénteken le is vették a cn 3.-i vv-t és csináltak egy 3 pontos cukorterhelést. Hétfőre várom az eredményeket.
Rólam ennyit, mindenkinek minél hamarabbi babásodást kívánok! :wink:

chrissy81
 
 


Szia chrissy!!!!!
persze hogy csatlakozhatsz!!!!!!!
jól tetted hogy elmentél másik dokihoz:)....reméljük jó híreket kkapsz majd hétfőn:))))
merre laksz?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az ország keleti felében. :) Szabolcs megye.

chrissy81
 
 


hú kicsit messze vagy :) :shock:
képed van magadról..vagy közös kép pároddal? :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


chrissy: üdv itt és babásodást mielőbb :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Chrissy, üdv itt is! :D Örülök, hogy másik dokihoz fordultál!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást.
Nitacska, van kép, de azt nem rakom fel ide... majd legfeljebb priviben. :oops:

chrissy81
 
 


Chrissy persze:)

Máté szülinapi ajándéka:
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Végigolvastalak Benneteket és csatlakoznék Hozzátok!

Rólam annyit, hogy van egy 2 és fél éves kisfiam és most szeretnénk neki kistesót. Decemberben sajnos volt egy spontán vetélésem, 7 hetesen, amit művi úton kellett befejezni. Az nem derült ki, hogy mi volt a probléma. A nőgyógyászommal megbeszéltem, hogy a következő terhesség alatt hormonpótlást (Utrogestant) kapok az elejétől kezdve egészen a 13. hétig. Ez a gyógyszer progeszteront tartalmaz, ami szükséges a beágyazódáshoz, illetve a terhesség megtartásához.

Most telik le az az idő, amit az orvosom javasolt pihenésre, regenerálódásra. (2 mensit kellett várnunk.) Úgy érzem, hogy kész vagyok újra belevágni a dologba. Újra nyugodt vagyok, normálisan tudok dolgozni, már nem gondolok a történtekre csak a jövőbe nézek. Remélem hamar meglátogat minket a gólya! :)

Mindenkinek szép estét!
csillagvirág14
 
 


Szia Csilla!!!!!
üdv köztünk!!!!!babát sajnálom de jól teszed hogy előre nézel és nem vissza!!!!!
Kisfiadhoz gratulálok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Csillagvirág!

Üdv itt! (bár még én is új vagyok itt) Sajnálom a történteket, de ez a helyes hozzáállás, meg is lesz az eredménye. :wink: Mielőbbi sikereket Neked is!

chrissy81
 
 


drukkoljatok hogy sikerüljön életem 2. pizza tésztája.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillagvirág, üdv itt, a hozzáállásod nagyon pozitív, biztosan hamarosan beköltözik a kistesó! Én is nagyon pozitív vagyok, mert TUDOM, hogy idén várandós leszek!

Nitácska, én drukkolok!!! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


köszi Beze..........Lexike hogy van? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást!

Nitácska: Csak ügyesen! Kézzel dagasztod a tésztát?

(Mi ma étteremben ebédeltünk és annyira teleettem magam, hogy még most sem vagyok éhes! :lol: )
csillagvirág14
 
 


csillag igen kézzel.... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, köszi, jól, már vagy 1 órája békésen durmol. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


milyen jó kislány:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csáó! :D

Üdv az újaknak!!! Puszi lányok!

Betti: Ühüm, értem a helyzetedet. Van egy barinőm, aki pco-s (persze te nem vagy, de neki is cisztái vannak) és spontán sikerült nekik a baba. NEktek is fog minden, drukk!!!!

Csillag: Nekem is hasonló volt az esetem, csak sajna kétszer történt meg :( A kislányom nekem is két és fél éves :D
Mikor szültél? (Mármint melyik hónapban?) Nekem nem mondta a dokim a hormonpótlást, de egy csomó vizsgálatot kell elvégezni. Pfff, nem is értem ezt. Mert nálam is a terhesség megtartásával van a gond. A dokim szerint én nagyon korán vesztettem el a terhességeimet, ezért kellenek első körben a vizsgálatok. MEglátjuk.

Nita: Milyen lett a pizzatészta???

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Nitácska, nem mindig. :wink:
Milyen lett a pizza?

Itt megint nagyon esik.
:?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csilla
üdv itt, és remélem, hamar jön a kistesó!

Nita
tök jó Máté ajándéka! Hogy sikerült a pizza?

Itt is nagyon esik a hó, már elég régóta, abba hagyhatná már :roll:
Vendég
 


Sziasztok
ájszaka óta itt is esik már a hó.Nem elég hogy máűr így is vagy 50 cm hó van még esik rá :( én már unom kicsit :):):)

Csillag: üdv közöttünk mielőbbi babásodást :):):)

Nita: mi szoktunk pizzát csinálni.apa csinálja de mindig nagyon finom,esetleg ha nem vagy elégedett a tésztával megadhatom a receptjét neked :)a bicaj meg nagyon szupi amit Máté kap :)

nika70
Salgótarján
 
 


én is szoktam pizzát csinálni,nagyon fini,puha a tésztája,párom szereti.csak most elromlott a sűtőm és igy nuku sütés :oops:

babszika

a lapart utoljára irta a papirra is és mikor mondta akkor is legutolsó sologként emlitette..szoval nem tudom..de majd ha megyek vizsgálatokra akkor ugyis elmagyarázza hogy is működik...

KépKép
bettike83
 
 


Zsuzsi ISTENI LETT A PIZZA TÉSZTA!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)
Nika azért jöhet a tészta recept :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

biztos fini lett :)

KépKép
bettike83
 
 


az bizony!!!!!!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!
Örülök, hogy egyre többen vagyunk! :)

Nita!
Nekem is van egy nagyon jó receptem. Nem tudom emlékszel-e még anno vki ide tette fel "Andi konyhájának" honlapcímét! Hát ez egy szuper oldal, mindenkinek ajánlom. Nemrég találtam egy újat, most szinte minden hétvégén arról sütök. www.nosalty.hu
Ma Lala kiflit sütöttem, és még most sül a kakaós kalács! :lol:

Én tegnap dolgoztam. Itt is esett a hó. Ma sokáig pihiztünk, szánkóztam a szomszéd kislánnyal. Most fog tesója születni és anyuját már befektették a kórházba, apuja meg elment meglátogatni. Nagyon jól elvoltunk! És sajna megint vége a hétvégének! Kezdődhet egy újabb hét. :(
kicsit már én is unom a havat, de a táj nagyon szép, csak ne februárban esett volna ennyi, na de ez sem közkívánatra van, mint ahogy a gyermek sem. (Azért kár érte/értük! :oops: )

Beze! Nita! Ti szoktátok szánkóztatni a gyerkőcöket?

Mindenkinek csodaszép vasárnap estét kívánok! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


pedi

én is unom már a havat,bár tényleg nagyon szép,de kicsit sok már belőlle.

irigyellek kicsit,tök jó lehetett szánkozni,nekünk sajna nincs szánkonk :? :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Én is unom a havat, vagyis inkább azt, hogy mifelénk nem takarítják az utakat, és elég nehézkes a közlekedés :roll:

Pizzát én is szoktam sütni, van egy tuti receptem, elsőre sikerült is :wink:
Vendég
 


Pedi sajna nincs szánkónk...most nézegetek de olyan drágák:(((pedig ki szeretnék menni a gyerekekkel..jobb mint itt bent kuksolni miközbe látom hogy mások szánkóznak....a link nagon jó...tutkó receptek vannak:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

azért igyekezzetek beszerezni egyet,nehogy elolvadjon a hó közben :lol: :lol: biztos lehet valahol használtan is kapni olcsobban csak körbe kell nézni,hátha talász egy jót.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

A havat én is nagyon unom, mert eldugott helyen, egy domboldalban van a házunk és nekünk kell az egész utat takarítani, erre csak pár ember lakik. A táj viszont káprázatos!
Nálunk most nem esett a hó (az ország ény-i felében lakunk egy nagyvárostól 10 km-re), úgyhogy nincs hólapátolás!!!!


Zsuzsi: A ksifiam 2007 augusztusában született, ahogy nézem a vonalzódat majdnem egyidős a kislányoddal. :)
Nálam biztos, hogy nem olyan gond miatt ment el a babó, mint amire a Te dokid gyanakszik, mert nekem látható volt az embrió méhen belül és szívhangja is volt. Sajnos volt egy vérömleny alatta, (ami tipikus tünete a hormonelégtelenségnek) azt gondolták, hogy emiatt vérezgetek, de amikor erősödött a vérzés és újra megnézték uh-val már látszott, hogy nem nőtt annyit, amennyit kellett volna, két nappal később pedig már nem volt szívhang.
Nálam a rendkívüli stressz is okozhatta az alacsony progeszteron szintet. (Olvastam is erről!) Anyukám épp kórházban volt mikor megtudtam, hogy babát várok, a nagymamám haldoklott, nem voltam beoltva H1N1 ellen, és mivel iskolában dolgozom, állandóan attól rettegtem, hogy ki fog rám tüsszenteni (táppénzre nem akartam menni, mert csak szeptemberben mentem vissza dolgozni), és még sorolhatnám......

Nitácska: Örülök és gratula a sikeres pizzához! Én is szoktam sütni, de a kenyérsütő gépé az elismerés, az dagasztja a tésztát. :)

Megyek, én is megnézem a receptes oldalt!

Mindenkinek jó pihenést!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Úgy látszik nagyon béna vagyok, nem bírom berakni ezt a vonalzót!
Segítség!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ...... :oops:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag, én nem tudok segíteni a vonalzó berakásában. :oops:
nálunk hó most alig esett, így lapátolni sem kellett. :D

chrissy81
 
 


nekem is a kenyérsütő dagasztja a tésztát :):):):)9

nika70
Salgótarján
 
 


Pedi, a szánkózás apa reszortja, nagyon szeretnek kettesben elmenni. :wink:

Csillag, a phpbb kódot kell bemásolnod az aláírásodba. :wink:

Sutyiban kijött a 9. és 10. fogacskánk. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nálunk a dagasztás az én reszortom,de csak azért mert tudom h kell,régen sokszor elrontottam de mostmár pihe,puha kelt tésztát tudok késziteni,és egyébként szeretem is csinálni.jó a kelt tésztákkal dolgozni.a kenyérsütő gépemet már nem használtam vagy 2 éve :lol: :lol: :lol:

KépKép
bettike83
 
 


Pedi, ezt neked rakom fel. :wink:

habot verek
Kép
új sapiban
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

"Témámnál" vagyunk! :lol: Én imádok sütni. A pizza tésztát a kenyérsütőgéppel szoktam csináltatni, a többit viszont magam gyúrom. Minden hétvégén vmit. Tegnap pl: rétest nyújtottam, bár ezt most nem magunknak, az egyik rokonom kért meg.
Azt az oldalt amit írtam az előbb, azért is ajánlom, mert minden recepthez kép is van.

Beze! A "sutyiban" azt jelenti a fogakkal kapcsolatban, hogy nem is fájt neki? Mert van olyan, amikor meg se érzi a gyerek, vagyis a szülő, mert azért gondolom a gyereknek fájhat, csak esetleg kevésbé, és "kemény fából faragott" lévén, nem bőg mindenért! :lol: Mindenesetre gratula hozzájuk! :wink:

Bettike! A kenyérsütőgép (anyósomé, csak Ő nem használta és "lenyúltam" Tőle :oops: ) nálunk is a dobozban hevert egy pár évig, aztán most vagy fél éve mindig sütöm a kenyeret. Olyan jó illata van, ahogy sül. Meg így legalább mindig van itthon kenyér. :D
pedi
Kalocsa
 
 


Jaj, Beze, most látom a képeket!

Köszi! Hát ez a csaj egy tünemény, micsoda mosoly! :lol:
Amúgy már a múltkor is akartam mondani, hogy nagyon tetszik a cserépkályhátok. Nekünk is van, és imádom. A miénk sötét zöld, és sajna nincs patkája, na de majd ha egyszer családi házba költözünk, tuti lesz rajta az is, meg üveg ablak is!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok üdv az újaknak és mielőbbi babavásást!

Hát én nem vagyok ilyen háziasszony mint ti én még soha nem készítettem kelt tésztát azt sem tudom, hogy kell. Akartam kenyérsütőt venni de valahogy nem jutottunk oda. Sütit otthon én is minden hétvégén sütöttem de férjem nem édesszájú és én sem akarok egyedül egy tepsi sütit bevágni így nagyon ritkán sütők valamit, már várom legyen egy kisbaba akinek kotyvaszthatok. Sógornőm szokott virslis kiflit készíteni, imádom, már mondtam a férjemnek, hogy egyszer ki kell próbáljam.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Üdv az Újaknak! Jó sokan vagyunk már! :)

Én a jövő 7 elejére várom (vagyis inkább nem várom) a mensit. És furi, mert pé óta nekem is furán szurkál a hasam, még soha nem éreztem ilyet... viszont mos folyamatosan-3-4 napja azt érzem h meg fog jönni, és pluszban 2 napja hányingerem van, de ez bármitől lehet, mert a torkom is nagyon fáj, szal lehet h összeszedtem valamit....

Nita- sajnálom barátnődéket, nem lehet könnyű nekik! :(
Szép bicója lesz Máténak!

Kitty- mizu? Megjött már?

Betti- egyenesben vagy, innen már a babához vezet az út!

Babszi jó h jöttél! :)

Én is imádok sütögetni! Igaz ma elcs*sztem a rétest. Most csináltam először készen vett réteslapból de kiszáradt a teteje, pedig bekentem tojással, az alja meg odaégett pedig tettem alá sütőpapírt, a közepe meg nem sült meg... nem tom hol rontottam el, mert eddig nem sok sütit dobtam a kukába. Tippek?
Pedi- jó az oldal, sokmindent ki fogok próbálni!

Képzeljétek tegnap aláírtuk az adásvételi szerződést!!!
pampalini
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: