[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
!!!!Babaproject 2010!!!!! - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Nika vaterán vettem...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitácska, ne viccelj, nagyon fiatal vagy, és már van 2 fiad!!!

Pedi, tök jó a tábla! Jobbulást neked!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

"Meli de fiatal vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)
én most nyáron leszek ....... :roll: :roll: 24 éves..... :shock: :shock:[/quote]" (Nitacska)

Ez tetszett!!!:))))) Megszólalt a másik öregaszonyka..:):):) :P

Melinda
m.melinda22
 
 


bizony.....vén trotty leszek.......lassan bottal járok..... :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


óóóóóóó Dia: miért nem szóltál? ráértem volna kicsit összefutni.Na majd legközelebb :):):):

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok..jó reggelt!!!!!!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok?

Bezét és Nitát már ismerem :wink:

Én is vén trottynak számítok, nyáron leszek 23 :lol:

Mi szept. óta szeretnénk babát, még eddig nem sikerült sajnos. Hétfőn megyek egy új dokihoz, mert gondok vannak a mensimmel, és az előző csak úgy adta a gyógyszereket kivizsgálás nélkül :roll:
Remélem, még idén lesz babánk, és itt mindenkinek :wink:
Vendég
 


Szia Kitty persze hogy csatlakozhatsz!!!!!!!!
"Én is vén trottynak számítok, nyáron leszek 23 " :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na akkor ezentúl a 25 év alattiak csókolommal köszönnek nekem :lol:

Nika nem értem rá, siettem, anyukámékkal voltam a céges ügyeket intézni ügyvédnél, könyvelőnél, apukám volt a sofőr. Nem voltunk sokáig, sietni kellett az oviba a gyerekért. De majd legközelebb :wink:
Ja! És ne legyen lelkiismeretfurdalásod amiért jó egy kicsit gyerek nélkül lenni. Nekem sűrűn van hétvégén nagyszülőknél, ők is örülnek, a gyerek is szeret ottlenni és nekem is jut pihenés :lol:

királylány
 
 


na szép én istt a 39 évemmel már nagyinak számítok a sok huszonéves között :):):):):):):) azért még remélem jöhetek :):D:D:D:D:D:D:D

Dia: semmi gond:) majd összehozzuk egyszer :)

kitty: üdv köztünk :)

nika70
Salgótarján
 
 


meghozták az etetőszékét Barninak.

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi az üdvözlést!

Nita,
jól néz ki Barni az etetőszékben :wink:
Vendég
 


kösszi :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kitty, gyere persze, örülök neked. :D

Királylány, ez tetszett. :lol:

Nitácska, Barni nagyon aranyos az etetőszékben. :D Tetszett neki?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok! Itt egy elveszett bárány...
Pedi: kívánom, hogy mindne kívánságod így teljesüljön:)))

Nagyon régen nem voltam, de a 2010-es topikot végigolvastam.
Babszika: borzasztóan sajnálom ami veled történt, és nagyon drukkolok, hogy a továbbiakban jól alakujanka a dolgaitok.

Rólunk annyit, hogy a táblázat szerint 2007 óta várunk a harmadikra, bár ez valójában csak a feltuningolt várakozás, előtte 2 évvel kezdtünk próbálkjozni, de akkor nem szedtem még semmit. Közben tavaly augusztusban anyukám beteg lett, vele kellett sokat foglalkozni, meg mindenféle családi dolgook is jöttek, amitől a férjemmel való kapcsolatom sem alakult valami fényesen. A lényeg, hogy novemberben már azt mondtam, itt a vége, nem akarok inkább harmadikat, nem érzek elég erőt hozzá.
Elkezdtem kondizni, heti 2-3 alkalommal járok, fogytam kb.4 kilót.
És: most úgy néz ki:itt van a harmadik, aki a sok hasizomgyakorlat ellenére is kapaszkodik, de -és most sokan meg fogtok vetni érte- nem tudk felhőtlenül örülni neki, pont a fent leírt gondok miatt. Tiszte stresszes vagyok, anyu kemot kap, a nagyobbik gyerekem kiskamasz, a férjem ingerült és türelmetlen...Szóval nem tudom mi lesz, az egyik szemem sír, a másik nevet. Egy tesztet csináltam egyik délután, az halványan pozitív lett...Holnap reggel csinálok még egyet, hadd lássuk mi újság.
Na, ennyit róla, várom a dorgálásokat:)
tary
tary
 
 


Tary! Drága!!!!

Látod, látod?!
A babócák akkor jönnek mikor abszolut nem számítunk rá. Hiába akartátok több éven át, akkor jött a ti 3-askátok mikor teljesen elterelted a gondolataidat a gyerekről.
Férjed tudja már?
Szerintem adj időt magadnak hogy le tudjon ülepedni a dolog.Lehet most úgy látod hogy minden a feje tetején áll, de idővel minden minden vissza kerül a maga helyére. ÉS a ti kis csodátok egy kis harcos már most hogy ennyi megterhelés ellenére meg tudodd kapaszkodni. :wink:
Amúgy szívből gratulálok nektek!! :D

Nita!
Nagyon jól néz ki az etetőszék. Na meg persze a kis Barnika is tüneményes. :wink:

Kitty!
Üdv nálunk. Mielőbbi babásodást! :wink:

Lányok!
Azt hiszem nekem is csókolomot kell már köszönni. :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Tary! Nagyon nagyon örülök, hogy visszatértél közénk, és nagyon remélem, hogy mostmár maradsz is! Hiszen ide tartozol! :wink:
Először is hatalmas gratula Neked/Nektek! Nagyon sajnálom anyukádat, tudom, hogy ez mennyire nehéz!(sajnos) DE! Móninak igaza van, ez a picuri mindent megváltoztathat, és Ő semmiért sem hibás, Ő most akart jönni, és ezt tiszteletben kell tartanotok, bár persze, ezt Nektek kell eldöntenetek! Részemről nagyon nagyon örülök, és szurkolok, hogy minden a legnagyobb rendben legyen! Várom a zebrás fotót! :wink:

Kitty! Üdv köztünk, örülök, hogy jöttél!

Nita! Nagyon jól néz ki ez a szék, na de aki benne van, Ő a legjobb! :wink:

Puszi Nektek! Később még jövök! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Köszi az üdvözlést!

Tary
teljesen meg tudlak érteni, én múlt hónapban vesztettem el anyukámat rák miatt :cry: (májusban derült ki a betegsége), sajnos esélye sem volt...
Mi ennek ellenére, sőt talán még jobban szeretnénk most babát, hisz ő nagyon várta. Anyukád is biztos nagyon örülne egy harmadik babának.
Vendég
 


Beze fülig ért a szája benne:))))))
Tary drága ennek nagyon örülök!!!!!!!!örűlj te is mind két szemeddel a babódnak!!!!!!!!!!
a gondok meg remélem hamar megoldódnak:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon aranyosak vagytok, még mindig nem tudom teljesen felfogni ami körülöttünk ill. bennem történik, de igyekszem kilábalni..Persze, a férjem tudja már, örül is neki. Nagyon nehéz időszakon vagyunk túl.
Kitty: nagyon sajnáom ami anyukáddal történt, én apukámat 6 éve vesztettem el, anyu viszont Hál'Istennek úgy tűnik legyőzte a rákot, fizikailag is és most már talán lelkileg is jól van, bár a sugárkezelés még hátravan.

Biztos nagyon fog örülni a hírnek, azt hiszem lassan mindkét szemem nevet...
Mondjuk elég halovány a csík, megpróbálom azért felrakni, de lehet, hogy csak holnap. A dokit a héten hívom, gondolom még úgysem látna semmit.
MÉg egyszer köszönöm, hogy "visszafogadtatok"!!
tary
tary
 
 


sziasztok!

mindenkinek jó hétvégét :)

nekem megjött 46 napra,de nagyon pici görccsel,alig észrevehető,pedig világ életemben mindig nagyon görcsöltem mensikor.most meg majdnem semmi :) lehet hatnak a nővények :)

sajnos beteg vagyok,nagyon megfáztam :( torkom is fáj :(

KépKép
bettike83
 
 


Tary: nagyon örülök,hogy újra itt vagy hiszen ide tartozol közénk.Annak viszont nem örülök ,hogy gondjaitok voltak.Annak viszont újra örülök,hogy babátok lesz.Hidd el kicsit lenyugszanak a dolgok és felhőtlenűl tudtok majd örülni a harmadik babónak.drukkolok

Bettike: sajnálom de talán a fűvek jót tesznek majd és lassan beállítják a ciklusodat és jöhet a baba.

Tegnap néztétek a hal a tortánt? volt benne a frabató és a behajlítottökölből megmondta kinek mennyi babaája és milyen lesz.Na az alapján szerintem ahogy néztem a páromét és az enyémet is csak egy fiúnk lesz.Ő meg már itt van,de azért nem tettem le róla teljesen.Majd jön a baba ha ő is úgy gondolja :)

nika70
Salgótarján
 
 


remélem nika :)
és veled mizujs?nem mész valamerre kivizsálásra hogy miért nem jön a baba?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok, csak gondoltam szólok, hogy most azért nem jövök, mert van egy-két gondom, de amint rendeződnek igyekszem jönni. Sokat gondolok Rátok!
Nagyon szép a tábla!!! Gratula hozzá, bizti sok munka volt, és nagyon jól esett, hogy beletettek!:)
Beni 4100 g-mal születt és 52 cm-el.
millió puszi

Kép
nyuszifül16
 
 


Nika mond már hogy kell ezt az öklöset csinálni........kivi vagyoklesz e még gyerekem......
Nyuszi mi a baj????????? :(
Tary örülök hogy most már mindkét szemed nevet:))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


betti: egyenlőre nem lenne rá pénzem így még nem megyek de nem is terveztem:)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok jó tanácsot, a gőzőléssel próbálkoztam. Kicsit jobb, de még mindig taknyos vagyok.

Nika! Nálatok már hatalmas a hó, nem? Nálunk "csak" tegnap este óta esik, de már most nagy.

Melinda! Örülök, hogy jelentkeztél, tényleg fura volt a doki ezzel a vérvételes sztorival. Mégha, nem is tervezünk babát, akkor kis kellene évente egy vérvétel szerintem.

Nyuszifül! Örülök, hogy Te is jelentkeztél. Remélem, a gondjaid minél előbb megoldódnak! Gyere majd és meséld el, hogy telnek napjaitok! Következő táblába beírom majd Beni adatait! :wink:

Mindenkinek nagyon kellemes, szép vasárnapot kívánok!
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Tary, gratula a harmadik babóhoz! Hamarosan felhőtlenül tudtok örülni neki.

Nika, te hiszel ebben? Nekem kicsit furán hangzik...

Pedi, itt tegnap este 8 óta esik, szép nagy van. Bentről tetszik. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


pedi

te is?én is beteg vagyok :?

nika

jól van,te tudod.és a ciklusod hogy áll?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!!!!
ma elvileg túl eszünk a nehezén...nem várható ilyen nagy mennyiségű hó... :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


az már jó lesz.valahogy mostanában sok volt a hóból.jó dolog,szép is,de már sokkkkk

KépKép
bettike83
 
 


hát igen én is imádom a havat....de nálam is van egy bizonyos határ......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beze: annyira nem hiszek mert nekem mindig lányt jósóltak csak az utóbbi időben fiút:):):) de érdekes volt :)

Itt nagyn nagy a hó tegna reggel óta esik ma meg déltől szakad a hó.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: el tudod mondani, hogan jósolt behajlított ökölből?
Kíváncsi vagyok. Holnap hívom a dokit.Annyira sokat idegeskedek mostanában, nem tudom, hogy a hormonjaim, vagy a gyerekeim, vagy mi, de már fáj a hasam is néha...
tary
 
 


Sziasztok!

Jól emlékszem, hogy valaki (talán Betti??)keresett eladó ov.mikroszkópot? Nekem van egy, és nagyon szívesen ingyen odaadom, csak írj priviben egy címet és elküldöm neked.
tary
tary
 
 


tary: hát így nem tudom leírni hogy kell behajlitod ökölbe a kezedet és a kisújjad felől kell nézni a kisújjperced és tenyered felső vonalának gyűrődése között amennyi vonalat látsz anyi gyerek lesz.az erős határozott vonalak fiút a haloványabbak lányt jelentenek
Nekem abal kezemen van kettő vonal egy erős meg egy halványabb de a jobbon csak egy erős vonal van.Szóval passz :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika ne má..........akkor lesz még lányom is................mind két kezemen ugyan ugy vannak a vonalak........ :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :)


Nita-a fiúk biztosan örülnének egy kiscsajnak! ;)
Nagyon ari Barni a székében! És mekkora fiú már!!!


Pedi, Betti-jobbulást nektek! Én a fokhagyma méz együttesére esküszöm. És ha közvetlenül a fokhagyma után eszitek a mézet akkor nincsen "szagotok". Esetleg jöhet még ilyenkor a citromos kamillatea is! Dolgoztok azért vagy pihi otthon?

Tary-gratulálok nektek! Minden rendben lesz ne izgulj!


Nekem már egy cigányasszony megjósolta így ezzel az "ökölmódszerrel" h 2 fiam lesz... csak azt nem mondta h mikor ....
az a baj, h most is úgy érzem h meg fog jönni...


Nálunk térdig ér a hó!
Szép napot mindenkinek!
pampalini
 
 


Szia Kitty! Üdv itt köztünk!
Részvétem anyukád miatt! Drukk, hogy minél előbb babás legyél! :)
pampalini
 
 


Pampalini szerintem hamarosan érkeznek a fiúk:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Látom, nincs akkora pörgés, mint régebben. Csütörtökön megyek dokihoz, szorítsatok, hogy mindent rendben találjon. :shock:
tary
 
 


Sziasztok!

Tary
drukkolok, minden rendben lesz!

Pampalini
köszi, remélem a fiúk nem sokat váratnak magukra! MÉg az is lehet, hogy egyszerre jönnek :wink:

Nika
csak magándokihoz mennél vizsgálatra? Mert sztk-ba ingyen megúsznád. És én azt veszem észre, hogy semmi különbség nincs köztük... Nekem múltkor a magándoki felírt olyan gyógyszert (Closty), amit vizsgálat nélkül nem is lehetne, most az sztk-s meg ki volt akadva rajta, hogy ki lehetett az az észlény (persze nem mondtam meg).

Na, nekem ezzel a jóslással mindkét kezemen az jött ki, hogy három fiam, és egy lányom lesz :shock:

Tegnap megjártam a dokit, okosabb viszont nem lettem. Csak kézzel vizsgált meg, írt fel egy új gyógyszert, amitől majd megjön (Provera, ismeri vki?). Ha legközelebb sem jön meg 42 napon belül, akkor alaposabban kivizsgál :roll:
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!

Üdv. az új topiklakóknak!!!! :D

Próbálok visszakapcsolódni,de hát nagyon sokat írtatok 8)

Tary!! Gratula a babához!!! Mennek a drukkok csütörtökre :wink:
Hány hetes lehetsz??

hkitty22!! akkor lesz,majd nálad gyerekzsivaj :lol: :lol:
Provera,én nem ismerem ezt a gyógyszert,de biztos lesz itt valaki aki ismeri...

Nita!!! Akkor hajrá!!!! :lol: :lol: jöhet a kiscsaj :wink:

Pampalini!! Ti most jártok dokihoz???

Nika!! És melyik kezet kell nézni?? vagy mindegy?? lehet,hogy választhatsz, fiú v. lány legyen :lol: :lol: ,de az a lényeg ha hiszünk ebben,hogy lesz még :)
azon gondolkoztam és akinek 7 vagy több gyerkőce van ?? annak ki sem fér annyi vonal :roll: :D

Pedi!! Gyógyúlj meg hamar!!!!

Babszika!!! Borzasztóan sajnálom,ami veled/veletek történ!!! Remélem mihamarabb sikerül feldolgoznotok a tragédiát,és hamarosan egy új élet költözik be hozzátok!!!!!
:wink: :wink: :wink:

EDI
ediii
 
 


Sziasztok!

Napok óta csak olvasó üzemmódban működöm.

Betegeknek jobbulást!

Üdv az újaknak és kívánom - a régieknek is - hogy minél előbb látogasson el mindenkihez a gólya.

Pedi ma 14+3 napon vagyok. Sokszor én sem bírom követni, hogy hogy is van ez.

Nika nőgyógyászodtól kérj egy hormonlabort.

Szép napot! Folytatom a munkát, mert így nem haladok.

királylány
 
 


SZiasztok!

Köszi mindenkinek a drukkolást, jelentem, jobban vagyok! :lol:

Kitty! Én sajnos nem ismerem ezt a gyógyszert, kiváltottad már? Esetleg a tájékoztatója hátha ír vmi okosat! Drukkok mennek, hogy megjöjjön, mert most ugye azért kell szurkolni? :oops:

Edii! De jó, hogy jöttél! Mesélj, milyen érzés feleségnek lenni? :wink:

Dia! Köszi, mostmár, hogy újra látom a vonaklzódat, tudni fogom, hogy hol tartasz, csak a múltkor valamiért eltűntek! Hogy bírod melót? Tünetek?

Melisch! Merre vagy, drága! Nem illik ám így iott hagyni Bennünket!
Remélem, minden ok! :wink:

Na, nekem ez a kéznézősdi két fiút és két lányt mutat! :shock: Én kiegyeznék a felével is! :lol:

Tarykám! Hát persze, hogy szurkolunk Neked! Azért "adós" vagy még egy tesztecskével! :wink:

Babszika! Várunk ám vissza nagynagy szeretettel! Persze, amint Te is úgy gondolod! addig is puszi Neked!

És persze mindenkinek!
Edit
pedi
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Én még teljesen új vagyok itt köztetek és remélem, hogy jó topikban vagyok :D :wink:

A férjemmel 1-1,5 éve akarunk gyereket. Sajnos eddig sikertelenek voltak a próbálkozásaink.
Ősszel eldöntöttem, hogy most már vizsgáltassuk ki magunkat. Nálam csináltam hüvelyi ultrahangot, ahol mindent rendben találtak. A férjem volt sperma vizsgálaton. Szervileg nála is minden rendben van, csak kicsit kevés a spermaszám, mert anormális 20millió helyett 16milliót számoltak neki. Neki álltunk csodaszereket szedni. Az orvosom meg mondta, hogy meg kell nézni a petevezetékek átjárhatóságát nálam, ezért ha mnden igaz a jövő héten altatásban csináltak nálam egy ilyen kontraszt anyagos átjárhatóság vizsgálatot, mellé egy egészségügyi küretet (mondván, ha a régi nyákot leszedik, akkor egy új képződése segítheti a beágyazódást), valamint egy tükör felhelyezésével megnézi, hogy minden rendben van-e odabent.
Na ettől egyébként annyira megijedtem, hogy a férjemmel belehúztunk, hátha összejön a baba a beavatkozás előtt.
És most reménykedem, mert febr. 2-4 között kell megjönnie. Eddig még nem jött meg, persze még bővel jöhet, de az az érdekes, hogy nekem már a menstruációm előtti héten rettenetesen elkezd feszülni a mellem, most viszont semmi. Csináltam ma reggel tesztet, mert már nem bírtam magammal, de negatív.
Annyira reménykedem, de félek nehogy túlzottan beleéljem magam. :oops:
fesztike1
 
 


Ediii
nem hinném, hogy lesz 4 gyerekem, a párom csak 2-t akar (én hármat). De majd meglátjuk :wink:

Pedi
igen, azért kell szurkolni, hogy megjöjjön. Kiváltottam, de a betegtájékoztatóból sem lettem okosabb. De ez is megvonásos vérzést produkál, így sajnos sok esély nincs egyenlőre a babára.

Fesztike
üdv itt! Drukkolok a babához!
Vendég
 


Pedi a múltkor levettem, mert nem számolt. De most remélem már működik.
A melót bírom, nem megerőltető, ülök is eleget. Otthon nem bírnám. Ha olyan lesz akkor otthon maradhatok egy-egy napot nyugodtan.
Tünetek minden étkezés után a kijön vagy sem kérdés van. Nem határozottam hányinger csak olyasmi. Lassan megtanulok vele együtt élni. Állandóan pisilni járok. És este kóma van. Bealszom. Nem tudok megnézni egy filmet. De amúgy jól vagyok, nincs semmi bajom.

Fesztike üdv. Hormonlabort néztek már? Csak mielőtt itt mindenféle egyéb vizsgálatot csinálnak, lehet érdemes lenne. A barátnőmék is végigzongoráztak mindent majd kiderült, hogy csak egy vv kellett volna. Lehetne már egy 3 éves gyerekük. Igaz most van nekik egy 2 hónapos lányuk. De sok időt megspórolhattak volna.

Jóslás: fiú - lány - fiú. Majd meglátjuk. Kettőnél többet nem terveztünk. Bár mondtam Gábornak, ha ez is fiú akkor már gyúrhat is a lányra :lol:

királylány
 
 


Szia Fesztike!

Nagyon örülök, hogy csatlakozol hozzánk!
Szurkolok Nektek nagyon. Hát, nekem volt olyan ismerősöm, aki átesett ezeken a viszgálatokon, de szerintem ne félj tőle, mert a gyermek mindent megér! Ha nekem vki azt mondaná, hogy ezek után tehes leszek, azonnal átesnék bármin. Viszont akkor a dokid nagyon alapos, és ez tök jó. Merre laksz amúgy?
Mit lehet még tudni Rólatok? :oops:
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: