[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Kukli: a b-örsibe mentek? Mikor is? Lehet, arra gurulok kocsival aznap akkor....Csibb? Hűű ezt a könyvet nem is láttam :shock: Vehetnél nekem is egyet ha már ott vagy,aztán majd kifizetem :wink:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Nem, a XI. kerületibe. Ott több a bébijáték is. :wink: Csütörtök délután megyünk. Akkor egy könyv rendel? Csibbel mikor? Nálunk is talizhattok akár. :wink:

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


na jól van, látom, hogy nem értitek, de hát nem is volt infó, csak egy kis sejtetés :)
Szóval a Zuramat "megkérték", hogy csináljon meg egy plusz melót. Én persze egyből kérdeztem, hogy plusz pénzért? Mire ő felvilágosított, hogy azt nem, de ha nem csinálja meg, lehet, hogy kirúgják. Viszont ez napi 2-3 óra plusz lenne, tehát nem 7-re érne haza, hanem 9-10-re. Ingyér.
És megkérdezte, én hogy gondolom.

Én meg hiszek abban, hogy semmi sincs véletlenül. Így ha emiatt kirúgják... Talán lesz jobb, közelebb.
Egyébként fél évig biztonságban lennék, végkielégítés, stb.
De azért nem örülnék, mert a mai világban az a biztos, ami elmúlt. Ezért drukkoljatok, hogy úgy történjen, ahogy történni kell.

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

 
 

Drukkolunk Ilda!
Kukli királya az avatarod, ilyen könyv nekünk se lenne rossz... :roll:
apu kijött a műtőből, de hányt, ez most nem tom mit jelent. Az én jóuram, meg az autóban hagyta a céges mobilt megspékelve 2 nyitott kocsiajtóval :shock: nagyon kivan szegénykém...

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


NEmlajos, én is hiszek a sorsban, úgy lesz, ahogy történnie kell.

Papillon, juuuuuuj szegény jóurad.... :(

Gyöngyi, Moncsi írta hol a Müller.

Szonjának lement a láza, egyszer fent, egyszer lent....

7 fele viszont elviszik a gépet, átnézik a vírus miatt. És nemtomn mikor hozzák vissza...hogy fogom kibírni????? Függő vok! :wink:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Ja, most már értem. drukk, drukk, drukk

Kukli: és merre felé a legjobb menni hozzátok? Már mint úgy értem, hol nincs bazi sok kocsi, hatalmas dugókat képezve :twisted: ?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


na nem frissítettem :evil:

na ez a mülleres hsz kimaradt, mindjárt visszakeresem

papillon: ez nem a Ti napotok. Ellopták a telefont ha jól értem?

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


jajj de jó, h raktok fel karácsonyi ajándékokat, mert én még mindig nem tom mit vegyek a gyereknek/gyerekeknek!?

no én igyekeztem mindent elolvasni mióta legutóbb jelentkeztem, illetve mindennap olvastam, de reagálni nem volt időm :( ... tegnap mondtam apának, h valamikor "eltűnnék" (leülnék ide a gép elé) úgy 3-4 órára, h reagáljak egy csomó mindenre :lol: :lol:

eltűnésről jut eszembe! végre bejelentkeztem kozmetikushoz, februárban voltam utoljára! nagyon várom :D!!

haj: nekem (is) nagyon hullik, viszont hihhhetetlen gyorsan nő!! régen 2 havonta volt festés, most havonta :shock: :) !

No ami most hirtelen eszembe jutott!!! KataNinának hatalmas nagy cuppancs, amiért ilyen ügyes és megtette az első lépéseket!! FújósBoti nagyon édi!!
Julcsi csokimiku hihi :lol: :lol: . lehet, h nála a HT-t inkább darált pacallal kéne kezdeni (folytatni) :wink: :wink: , mert úgy látszik nem bírja a bébikajákat!!!
Karcsikának mekkora szemei vannak!! azannya!! :lol:
Nemlajos: hát Te curva ügyi vagy!! hogy van időd minderre?? :shock: :shock: nekem tegnap sikerült egy azaz egy darab szalvétaképet csinálni ...
Csibb nagyon tuti az a tutyi, nekünk is kéne valami ilyesmi! Fanni gyönyörűűű!! S Te sem panaszkodhatsz!! :wink:
Katka nem semmi amin mostanában keresztül mész!! de én nagyon csodállak, h még mindig van erőd és tudom, h lesz is, mert majd jön valami ami megindít felfelé!!! mi 4-en vagyunk testvérek és így felnőtt fejjel elgondolkodom, h hogy bírta édesanyám?! azt hiszem mindig kapott valami pluszt tőlünk, mint ahogyan Te is a gyerekektől!
Tehuti: hogy sikerült a műtét? apud hogy viseli?

na most ennyi voltam, ébred a gyerek ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wicca 2009.11.30 17:12-kor.

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


nem, nem lopták el!

Ja és köszi a Liziapu köszöntést és minden más András apunak boldog névnapot!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Budakeszin van egy Müller a tesconál!
a többit olvasom még!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


na nekem meg kimaradt vagy 6 hsz a visszaolvasásból :shock:

Kukli: jó az avatarod. Na ez közel van akkor :D Még nem tudom mikor megyünk.Lilit szeretném elvinni gasztroenterológushoz, és ott találtam egy egész szimpatikus helyet, de minden képen szólok, ha megyünk.

Eszti elkezdett enni. Na nem túl nagy mennyiséget, de már legalább nem köpi ki és nem rázza a hideg. krumplit meg répát pépesítettem neki és tuningoltam anyatejjel

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi a Lidl mellett van a müller. Nem vok ismerős nagyon Tbányán pontosan nemtom,, h hívják azt a környéket.

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


moncsi, tehuti köszi a mülleres infót, felkeresem szerintem azt is a napokban

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


csibb: neked is köszi :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Moncsi, Szonjának is van olyan zsiráfos játéka, csak neki vizilovas. Tök szereti! :wink:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


nekünk is rózsaszín vízilovunk van és zenél vagy 20 féle képen :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Na akkor én pár napra elköszönök míg nem lesz gépünk.
Sokat ne írjatok!!!! :wink:
Drukkoljatok, h Szonja meggyógyuljon.
Apu túl van a műtéten....


Kép

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Szonjának drukkolunk, h meggyógyuljon!!

nem ébredt fel az előbb és még mindig alszik :shock: , ennyit sztem még sosem aludt napközben!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


tehuti:gondolok rátok

szösszenetek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

és az a bizonyos víziló
Kép

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


milyen sok haja van Esztinek :D!!! és milyen kis hurkás!!! tündibündi!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Gyöngyi: ment pü!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Eszti nagyon aranyos!

Rakjatok fel képet az új avatarokról, kivi vok milyen nagyban :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Kukli
és mi lesz abban a komplexumban, amit a cba helyén építenek???
nem lesz ott neked kánaán??? gondolok itt a tuti boltra meg gyógyszertárra, meg ilyenek! :wink:

annyiszor megyek el a házatok előtt! mindig gondolkodom, hogy vajon melyik lehet az?
az egyik nagyon sok emeletes? vagy kisebben?

Papillon
apukádnak jobbulást!

TEhuti
te apudnak is! és siess vissza hozzánk!

Gyöngyi
miért kell gasztroenterológushoz vinni Lilit?
szerdán meg csütörtökön nem vagyok, de holnap tudok ugrani bárhova!

tali
sajnos csütörtök nem lett nekem jó, mert a barátnőimnek nem volt más nap jó, úgyhogy sajnos nem tudok menni... :?
de majd legközelebb!

a 11. kerben hol van régió?

én nem tudom, hogy fogom intézni a dolgaimat, mert Mátét nem akarom bevinni ilyen boltokba, se plázákba, viszont segítségem nincs, aki vigyázna rá... így nem lesz ajándék???

Katka
ok, tetszik ez a megközelítés! legyen izom! :wink: :wink:
de sajnos nem hiszem, annyira még nem látszik. bár már majdnem 2 hete minden nap majdnem egy órát tekerek. és próbálok kevesebbet enni (nem mindig megy...) most szünetelek, mert megtámadtak a vörösök.

meséltem, hogy a férjem próbál bepalizni egy nyári iron man versenyre, hogy induljunk családiban, és nekem kéne 60 km-t tekernem, ő meg úszna meg futna meg a maradék 30-at letekerné. úgyhogy nem csak fogyózom, de még készülnöm is kell... :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


csibb, jézus, na ILYET én sose csinálnék :shock: :D
Sajnálom a csütörtököt, de egyelőre nagy is a csend a tali körül, lehet, hogy napolódik? :roll:

A Zuram hazajött, hír még nincs, elmaradt a megbeszélés.
Viszont nagyon-nagyon sokat változott mostanában. Eleve az a múltkori veszekedés, hogy másnap ő kért bocsánatot, magyarázattal!!! Aztán most meg hozott nekem csokit, meg vett kólát, bort, hogy kicsit iszogassunk, sokkal többet beszélgetünk, és ugye ma is kikérte a véleményemet.
MOST nagyon, nagyon jó :)

No, megyek vissza varrni 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!

Visszajöttünk a hétvégére tervezett rokonlátogatásból. Semmi csend a tali körül csak nem olvastatok amit írtam ezek szerint, nem leszek 3 napig legközeleb hétfőn.
Ahogy végigolvastam látom eléggé kiverte a biztosítékot az a kukkoló hsz, de én most csak röviden EZ HÜLYE mondattal lereagáltam.

Nagy találmány, ha olvasás közben írom a válaszokat, mert nem felejtem el, amiket reagálni akartam, de megint annyit írtatok, hogy csak olvastam és olvastam aztán semmi válasz...

Sotske és Joe ha rémlik ti írtatok, hogy nem hiányolnak vagy hogy jöttök e a zárt topikba.
Engem sem sűrűn emlegetnek, de most bedobom magam megint a köztudatba akkor tali csütörtökön ?? Kik jönnek?

Nemlajos engem a textil kép érdekelne

Masut elég érdekes még nem láttam olyan játszóteret, ahol leszerelték a hintát, szegény gyerekek

Csibb akkor majd legközelebb az iron man-eskedéshez én a Balaton átúszást nem akarom kihagyni, kipipálni ez is megvolt

Zita Hanna már evet csoki reszeléket de én nem tervezem azért neki adni, az apja kóstoltatta meg vele mert már elkezdte a HT és látta hogy ami a szájon bemegy az nem csak cici

Pgyöngyi nekem is tetszik a borostyánnyaklánc állítólag fogzásra jó. Voltunk az idegsebészeten, mert amikor Hanna 7 hónaposan még nem fordult és elmentünk a tesómék miatt is az idegsebészeti klinikára, az amerikai útra, és a doki azt mondta, egyetlen dolog nem tetszik a gyereken neki a nyaklánc, mert beakad valahová.

Katka okos tanács inkább ne adnám lesz ez még jobb

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Gyöngyi: köszi :wink: !!

Kemse:
Hol lesz csütörtökön a tali?

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Csibb: azért ez olyan jóóó, sztem! mármint ez a családi ájromenkedés! az én férjem ilyet sose mondana :lol: :lol:

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Papillon apukádnak jobbulást!!!

Gyöngyi Eszti tünemény és gratula, hogy elkezdett enni :) Karcsi is halad :)

Tehuti gyere vissza hamar!!! :)

Csibb azt hiszem a Nándorfehérvári úton és a most nyílt Alléban is lett egy új :)

Nemlajos így már érthető a munkahely dolog és tök jó, hogy minden ok a pároddal :)

Kemse én mennék :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Budapest Örsnél nálam(lunk) ha még eljön valaki az előbbi offért

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


QB ok :D csak én nem tudom honnan vettem hogy ti valahol Győr környékén laktok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Nemlajos, mi történt a Zuraddal? :o Olvasta a fórumot? :wink: Mindenesetre nagyon jó ez a pozitív fordulat!! :)

Kemse, mi készültünk hozzátok csütörtökön, de Julcsi tegnapra benáthásodott és nincs túl jól, nem tudom hogy alakul a köv. napokban, ha megjavul, akkor megyünk!

Gyöngyi, Eszti csodaszép, micsoda combik, nem csak nekünk van ilyen? :wink: Nagyon nagylányos már a lányod és nagyon ügyes!

Csibb, ez a családi iron man tök jól hangzik, ilyen sportos férjed van? :o A 60 km bicajt én is bevállalnám, az úszás meg futás részét nemigen :D

Wicca, fotót is kérünk ha ilyen ritkán jössz! :wink:

Katka, nem akarom én Julcsit cicin tartani, én örülnék legjobban ha kicsit már le tudnám passzolni és mondjuk elmehetnék Apával a karácsonyi buliba :roll: De egyelőre ő ragaszkodik hozzá. Tejpépet azért evett ma is egy kicsit, túl jártam az eszén, belekevertem egy barackot is :lol:

Túl vagyok a fürdetésen, ma tök jól ment egyedül is :) Csak előtte kínlódtunk már nagyon, semmi sem volt jó a kisasszonynak, nyüszített egész délután :? Még az éjszakát kell túlélnem valahogy :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


sziasztok

válaszolt Apa, elvileg holnap intézkedik.
szóval aki még eddig nem küldte az e-mailcímét az nem szeretne jönni? :roll: :idea: :?:

sorolom akiktől még várom:
Pulcsi
Gyöngyi
Katka
Lillaoh
Rebi
Irita
Kemse
Zita
Bababi
és Nemlajostól is kérek szépen egy megerősítést hogy jó e az e-mailcím ami a listában van.


Csibb: most tényleg az van hogy centiben fogytál, vagy a fotós volt nagyon szuper ;)

hűű nagyon szupi ajándékokat linkeltek be! bár tegnap mi megvettük Nicoét, de lehet akkor még egy ilyen könyvre is beruházunk :D nagyon tetszik és tök olcsó! :shock: :D

Tehuti: tegnap elfelejtettem írni hogy apudnak sok erőt, Szonjababának meg gyors láznélküliséget!!!! :oops:

nekem ma megjött (egy hónapja volt az első, az teljesen simán zajlott le 2 nap alatt ((régebben is ilyen rövid volt )) de ma reggel olyan hasgörcsöm volt, hogy apa hozta a fájdalomcsillapítót meg a meleg párnát.. nagyon szenvedtem. :? másnak is ilyen fájdalmasan jött meg?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


ok Gyöngyi kihúzva. (azaz listázva) :) többiek?
Gyöngyi: nagyon nagyon nagyon sokat változott Eszti!!!! milyen nagylány lett! még mindig sokat sír, vagy már jobban elvan ha leteszed?

Csibb: iron man/woman jáj... ez nem az én stílusom az tuti. (mármint én 100 hogy nem tudnék lebicajozni 60 km-t! biciklifóbiám van 18 éves korom óta.. :roll: :? )
az a Balatonátúszás viszont még érdekelne is :D hány km is az Kemse?

Nemlajos: drukk a párodnak, és örülök hogy változott!!! lehet ő is kukkoló? :lol: :lol:

Hajhullás: nekem is hullik még mindig :x viszont mellette tele vagyok 2-5 centis babyhajjal... úgy nézek ki mint akinek a fele haját levágták tüsire... :twisted: :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adryn nekem egyáltalán nem fáj, még annyira sem mint a terhesség előtt, viszont rohadtul ideges vagyok előtte napon!!! mindenen robbanok, ilyenkor a fiúk nem mernek hozzám szólni :oops: :oops: ! és egyébként szépen beállt 28 naposra, most már 3. hónapja :lol: !
Kemse én még gondolkodom, meg megkérdem apát hogy hogy dógzik és hol?! (persze ha még elférek!)

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Zita azért remélem tudsz majd aludni vmit!!

Kemse a 11. kerületben lakom, a párom pedig ott dolgozik az Örsnél, aZ Álmos Vezér gimiben tanít :) :), anyuék pedig a Stadionoknál laknak :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Adryn, küldtem én is. Nekem is nőtt egy csomó bébihajam :) Elég vicces. Nekem már nem hullik annyira, mint pár hónapja, azt hiszem most már csak annyira, mint terhesség előtt :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Zita: megkaptam.
bébihajjal kíváncsi leszek mit fog kezdeni a fodrászom Miskócon. ugyanis tartós hajegyenesítést szeretnék csináltatni.. nagyon elegem van már hogy mivel itt majdnem mindig párás a levegő idiótán néz ki a hajam mert hiába vasalom ki, 5 perc kintlét után úgy áll ahogy a legbénább. na de az is elég gáz lenne ha a fele göndör lenne mire megnőne a másik fele meg egyenes...... van valakinek ilyen tartós hajegyenesítéssel tapasztalata?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Jaj, ez az Eszti lányka de csini :D
ööö... mit akartam még? :shock:
Pedig egy csomó mindent...
a gyerek egyedül a szobájában, még nem sírt, már 10 perce legalább ott van :)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Adryn, én még nem is hallottam tartós hajkiegyenesítésről. Én is mindig egyenes hajat szerettem volna, de párom letiltott a hajvasalásról, mert neki így hullámosan tetszik, így mostanában ritkán egyenesítek :lol: A festésről is próbál lebeszélni, de én még korainak érzem, hogy teli legyek ősz hajszállal :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Adryn ment sz email cím...
Hogy hány km?? Nem tudom, de van több is már... Az első a Balaton lelle-Balatonboglár délről Révfülöp északi part, van egy olyan ami a Tihany és Balatonfüred között a Tihanyi öböl átúszás, és van még egy valahol talán kenese környékén... Az első talán oylan 7 km...

Nemlajos: esetleg azt aakrtad még, hogy jössz e csütörtökön bér a Csibb fuvar ugrott esetleg Gabka???

Wicca: majd meglátod párod eltud e hozni, és létszám még nincs lezárva...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


na, így kell elkiabálni :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


kemse, én csak a háttérben meghúzódva figyelek, ahogy egy jó utánfutónak illik 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Kép kukucs

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
kemse
 
 


Tehuti, sajnálom apudat... :(
Szonja láza most már tartósan lement? Nem semmi, hogy semmi jele nem volt! :shock:

Katka, remélem, hamar rendezitek a soraitokat Petiapuval...
Elkapattad Petit? :) Nálunk is ez volt betegség után, azaz közben, utána jó nehéz volt visszaállni a régi rendre. De sikerült. :)
Kívánom, hogy most már legyenek pihentetőbbek az éjszakáid.

Papillon, mi is gondoltunk már benti hintára, még azelőtt, hogy eltűntek volna a hinták a játszótérről. Jó lesz itthon is hintázni, abban biztos vagyok, de olyan jó lett volna, ha a sétáink alkalmával meg tudtunk volna állni hintázni!

Kukli, hogyhogy feleslegessé vált a szobahintátok??? (Ha elmondod, hogy lehet rögzíteni, és hogy néz ki, lehet, hogy vevő lennék rá.)
Ja, és tényleg pihenned kel!!! (kiváltott oltás :) )

Rszg, Géza hogy van? Semmi nyoma már annak, hogy műtötték?

Hú, Nemlajos, én drukkolok! Mi történt uradnál?Akkor azt választotta, hogy nem csinálja meg a plusz melót? Vagy szólt, hogy azért kellene valami kis pluszpénz érte?

Zita, mit szólt Julcsi az utazóágyhoz? És jobbulást neki!
Rizses tejpépet Márti is eszik egy ideje, szerintem semmi baj, hogy tápszer van benne, holott van tejcsi, legalább szokja a kanalazást. Na meg, ha jól emlékszem van benne vas pl.
Az én hajam már vagy 10 éve őszül.

Papillon, apudnak is megy a drukk! Miért kell harmadszor is műteni sérvvel??

Kemse, mi szeretnénk menni talira. :)

Csibb, nem semmi, mikre vesz rá a férjed. :shock: :lol:

Adryn, nekem semmi fájdalom nem volt mensinél. Szegénykém... :( Bocsi, de a felemás hajon jót mosolyogtam. :lol: Tudom, neked nem vicces. :)

Pénteken voltunk vérvételen, mára volt kész az eredmény. Hát kicsit megijedtem, mert volt két érték, ami nagyon magas volt, májenzimek, GOT és GPT (ha valakinke ez mond valamit). Úgyhohy gyorsan el is vittem megmutatni a doktornőnek, pont ma van egészséges tanácsadás. Azt mondta, ez lehet egy vírusfertőzés maradéka, ismételjük a vérvételt 4-6 hét múlva. A vas nagyon alacsony, arra kaptunk kétféle készítményt is. Holnap kiváltom. Az egyik a Maltofer csepp, a másikra most nem emlékszem.

És Márti ma 8 hónapos, és végre átléptük a 6 kilót. 6,05 kg, 65 cm.

Masut
masut
 
 


Masut, gratula Mártinak a 8 hónaphoz! Drukk, hogy eltünjenek ezek a kiugró értékek! Julcsinak nagyon tetszett az utazóágy, de persze ez csak az újdonság varázsa volt. Lehet kukucsolni, mert az oldalán van egy zipzáros ajtó, az nagyon bejött neki :) Aztán mikor egyedül hagytam pár perc után már nyüszögött :lol:
Én is már egyetem alatt kezdtem őszülni... gyorsan kiszámoltam, ez mennyi idő, szóval kb 10 éve én is :)

Kukli, milyen oltást kap Kata? Előre is gyógypuszi neki!

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


Larának is gratula a 8 hónaphoz!
Már csak mi maradtunk 7 hónaposak :D

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


boldog 8 hósat Mártinak!!!!!

Nemlajos: a másodikat ;)

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Masut
ha mennék a talira, odaadhatnám Máté be nem fejezett Maltofer cseppjét, még majdnem tele van! :roll: ha menne valaki budáról, odaadhatnám neki!!!

Nemlajos
mikor olvastam drukkoltam, bár akkor már késő volt! tényleg, mi volt? ne hagyj minket információ nélkül!
és örülök, hogy most jó!!! :D élvezd ki! reméljük, tartós lesz!!!!

férjem megszállott sportrajongó. majdnem minden nap fut, és most már minden nap bringázik is, mióta vett egy spinning biciklit a lakásba. szokott futóversenyeken indulni, tavasztól biciklizni, úszni.
szülés után az "elmehetek futni?" kérdésével tudott kihozni a sodromból nap, mint nap! :D :roll:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Larának is boldog 8-at!!!! mi meg mindjárt 9... :shock: :lol: bakker.. anyum kolléganőjének lánya tegnap szült.. és visszaidéztem az én szülésemet.. mintha az is pár napja lett volna :? basszus.. lassan diplomázik és csajozik.. áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :oops: :evil: :D :cry:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Adryn
köszi-köszi! imádlak! :D
én sem hallottam még végleges hajegyenesítésről... :roll: talán mert szögegyenes a haja az egész családomnak... :lol:

Kemse
Hanna nagyon édes a tükörben! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: