[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
Túlsúlyos kismama - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Ne adjátok fel Lányok!
Én nagyon drukkolok Nektek (és közben ezerrel parázok, hogy szülés utrán megint felhízok vágási súlyra) :DDD
Én most tartok +2 kg-nál, aminek egyáltalán nem örülök, mert Zaránddal semennyit sem híztam, most meg alig vagyok túl a felén, és hát valljuk be, most fog igazán megugrani a kismama súlya...
Hendegabi! Én egyáltalán nem gondolom, hogy nem igazán sikerül a dolog... Inkább a többieket csodálom, hogy Nekik hogy megy! Én sokszor Zaránd mellett sem haladok és hulla vagyok, bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, ha megérkezik a kistestvér!!! :shock: :shock: :shock:
Ráadásul csak magamra számíthatok, mert nekem semmilyen segítségem sincs Apán kívül, de ugye valakinek dolgozni is kell a családban, így szegény csak este tud besegíteni... És az Ő energiája is véges...
Vendég
 


Én vagyok.... Most egy kicsit nehezen viselem a diétát, de azért próbálom tartani magam.... 9,4 kg minusznál tartok.... Szóval lassan, de biztosan megy lefele... Ma voltunk korcsolyázni, szóval végre mozogtam!

Hendegabi: Igen, kifogásokat gyártasz, mert szeretnél fogyózni, de nincs még itt az ideje.... Legyél egy kicsit elnézőbb magaddal. Szerintem ezek a séták nagyon jók mindenkinek! És néhány hónap és könnyebb lesz és akkor majd lesz már energiád erre is. Én bízom benned! ;)

Lilisgabi: Ez mit jelent? Karcsú vagy, mint egy gazella??? ;)
Na, komolyan! Hogy megy?

Adrienne: 2 kiló hízásaal nem vagy elégedett??? :shock: Szerintem nagyon ügyes vagy! És ugye tudod, hogy terhesen nem baj, ha hízol egy picit..... Ráadásul úgyse tud komolyan megindulni a súlyod a diéta miatt... Egyébként hogy vagy? Hogy viseled? Minden rendben?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Hát, Katka az a baj, hogy azért híztam 2 kg-ot, mert most nem megy annyira a diéta. Zaránddal olyan jól ment a diéta. Most meg állandóan ennék... Ráadásul mit??? Szalonnát és édességet... Hm... NNa, pont ezek nem hiányoznak nekem....
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Én még mindig annak örülök, hogy legalább nem hízom, szerintem az is kész csoda. Ábellel nem tudom, hogy mi történt, de mostanában sokat sír (lehet, hogy ez normális, de ő eddig szinte semmit nem sírt) és nyűgös. Már éppen kezdtük beütemezni az éjszakákat, volt olyan, hogy egyáltalán nem ébresztett, most meg megint szinte 3 óránként eszik. Borzalmasan elegem van magamból, utálok tülörbe nézni, és teljesen elkeserít, hogy a terhesség előtti súlyomhoz képest itt van ez a 8 kiló plusz, és ezért nem férek bele a ruháimba. (Arról meg már nem is beszélek, hogy a terhesség előtt sem voltam egy nádszál.)

Adrienne,
A +2 kiló tök szupi, ha tartod a diétát úgysem fogsz elszállni.

Katka,
Ámulok és bámulok, nagyon ügyes vagy!

Lilisgabi,
Éhen ne halj itt nekünk :D

Hendegabi,
Kitartás! A kis lépések is lépések, ha a helyzet könnyebb lesz, akkor biztosan neked is több időd lesz magadra.

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Köszi lányok, igyekszem összeszedni magam.

Katka: neked külön gratula. Ez már szép teljesítmény!!!!! :D

Adri: nem lehet, hogy most van fejlődési ugrása Ábelnek?
Bár általában az 1, 4, 16. hetekre teszik, de ettől lehet teljesen eltérő is. Olyankor állítja be magának a baba a nagyobb mennyiségű kaját, így többször eszik.
És valami, ami nekem bevált: ha hideg is van, és ha esik is az eső, akkor is beöltöztetem Vicát, és kimegyünk. Csak szélviharban, ködben nem viszem ki 4-5 percnél többre, különben mindennap legalább 20 percet vagyunk szabad levegőn. Az én tapasztalatom, hogy ilyenkor sokszor elbóbiskol a babakocsiban is, és éjszaka is sokkal nyugodtabban alszik.

A tükörbe nézek és utálom magam szituáció teljesen ismerős.
Most kicsit megpróbálom visszavenni a kaját, és tényleg sokat mozogni, de mihelyt befejezem a szoptatást, szigorúan nekilátok a diétának, mert legalább 20-25 kg-tól szeretnék megszabadulni.
És mondtam a férjemnek, hogy gyűjtse a pénzt :roll: , mert ha sikerül lemennem ennyit, akkor szeretném majd rendbetetetni a lógós pocakom, és cickóimat.
Igaz, fogalmam sincs még, hogy miből, meg mikor.
Apa szerint ez teljesen felesleges, mert ő így is szeret. :oops:

Persze mindez egyelőre csak álom, és ha véletlenül mégis becsúszna még egy baba, akkor tolódna az egész.....

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


2 hete betegeskedünk,nem csinálom most a diétát,nincs idő,erő,örülök,hogy élek
-5,ennyi maradt,ami volt :arrow: így 85 vagyok,174 cm
nem biztos,hogy sikerül karira a 80 :roll:

Katka nagyon szuper vagy!!!!!!!!!!!!!!!Hajrá-hajrá!!!!!!!!

mindjárt indulunk a dokihoz,Lili 38,7,de jól van,jó a kedve
Vendég
 


Jobbulást Lilinek! :!:
Vendég
 


Hendegabi,
én is fejlődési ugrásra gondoltam, de tényeg nagyon kiszámíthatatlan. Esténként sokat sír, és nagyon sokszor byűgös. A másik, hogy olyan, mintha jönne a foga, de erre a védőnő azt mondta, hogy hülyeség. Viszont határozottan meg van duzzadva az alsó metszőfogak helyek (vannak kicsi fehér pöttyök is), és a gyerek a mellemre is többször szabályosan ráharap szopizás közben. Ilyen eddig nem volt....

Lilisgabi,
Jobbulást Lilinek és kitartás neked a továbbiakhoz. Szerintem simán lehet még ebből 80 karácsonyra.

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Flake: Nekem mindkét lányomnak alig 3 hónaposan kint volt az első fogacskája, szóval simán lehet.... :roll:
A tükörbe nézést sajnálom, de nem segít ám, ha utálod magad. Ez egy ilyen időszak. Most elsősorban anya vagy, aztán majd, ha kicsit már könnyebb lesz, akkor leadod a kilókat. ;)

Lilisgabi: Betegen ne is fogyózzál! Most a legfontosabb, hogy kigyógyuljatok! Majd utána lemegy a többi. ;)
Nálunk is folyton beteg valaki... Az ősz már csak ilyen....

Hendegabi: Párodat nagyon becsüld meg! 8) Szerintem először fogyjál. Aztán, ha látod az eredményt, akkor döntsél, hogy kell-e plasztika.... :roll:

Na büszkén leírtam a 9,4 kiló fogyát, erre hétvégén felugrott 1 kiló, de igazából nem tudom, hogy mitől?! :shock: Akkor sem adom fel. Lefogyok és kész.... Egyébként nekem is még több, mint 25 kiló van hátra, szóval be lehet szállni, senki sincs lemaradva.... ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka: olyan jó, hogy ilyen határozott vagy.

Lilisgabi: igaza van Katkának, előbb gyógyulj meg, aztán folytathatod.
És a Kari még 2 hónap, addig akár lemehet a többi is..... :wink:
De ha mégsem, akkor lemegy január 13-ig! :)

Adri: sajna ez tényleg kiszámíthatatlan dolog. Senki nem tudja, miért lesznek a jóalvó babákból egyszerre nyűgös vagy hisztis gyerekek.
A fogacska is bújhat ennyi idősen, nekem egyik nagynéném 8 hónapra született és már volt foga születésekor!!!!!
Bátyám kisebbik lány meg már elmúlt 1 éves, mikor az első kijött neki.
Persze ez ritka, és az általános az, hogy 4-5 hónaposan kezdenek.

Fogzásra amit ajánlhatok: Dentinox gél, gyógyszertárban, drogériában megtalálod. Kicsit bedörzsölöd vele a foginát napi 1-2 alkalommal, sokat segít (régen erre a sósborszeszt alkalmazták).
Nócinál annó bevált. Igaz, ő is 10 hónaposan fogzott.
Nem tudom, Ábel mennyire rágcsál már (Vica is még csak most kezdi), de ha már rág, érdemes ezt a hűthetős rágókát adni neki (DM-ben elfogadható áron van, és asszem a bababónuszban is van rá kedvezmény).
És még nagyon ajánlják a borostyánból készült nyakláncot.
Ennek itt tudsz utána nézni:

http://babacsoda.hu/content/view/37/60/

de persze máshol is találhatsz róla leírást.

Mi aránylag jól vagyunk. Igaz, 2 napig nagyon fájt a fejem, ma már jobb kicsit, de tegnap este óta a bal cicim fáj.
Nóci megint náthásodik, de még elfogadható.....
Vica meg kezd szütyizni, és ma reggel egyet köhintett szopi után, visszabukta szinte az összes tejet, amit megevett. :evil:
Kicsit nyügi is. MÉrtem, de nincs láza, popsiban volt 37,2 °C.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


hétfőn Lilivel dokihoz :arrow: torokgyuszi
kedden Lottival dokihoz :arrow: pirosabb a torka
szerdán megint Lottival,mert pöttyös lett :arrow: csak a láztól
csütörtök(ma),én mentem dokihoz :arrow: torokgyuszi(antibiotikumot kaptam)
gyerekek 39 fokosak voltak tegnapig,ma jobb a helyzet,de most jön csak az este
apa indul mindjárt dolgozni éjjelre :(
holnap :arrow: gyerekorvoshoz mindkettővel
:evil: Ez nem a mi hetünk...
1 kg lement az idegtől,meg étvágyam sincs,fáj a torkom
Vendég
 


jajj, lilisgabi, Jobbulást nektek!!

egyébként én is betegszabin vok szintén torokgyuszival :evil:

Csajok? Ti jól vagytok? Mizu veletek?
monixx
 
 


Sziasztok!
A betegeknek jobbulást! :)
Monixx! Sikerült már orvost találnod Vácon (nődokira gondolok)???
Vendég
 


Na, nálunk Nócinak egynapos láza volt. Ma már semmi baja, kissé kezd náthásodni.
Doki szerint viszont (régi) influenza, tartsam itthon, melegen, meg oscillococcinum-ot javasolt, Nócinak 3 napig 2-1 pellettel, Vicának heti felet, nekem heti 1-et megelőzésként.
Meg köptető, lázcsillapító, ha kell.

Viszont begyulladt a bal cicim.
Lehet furán hangzik, de Vica megkarmolta - közvetlen a bimbóudvar felett - , és állítom, hogy attól gyulladt be.
Megmutattam azt is a dokinak, írt Semicilint (állítása szerint ezt szopi mellett is szedhetem, olyan antibiotikum). És azt mondta, hogy a bal cicim csak fejjem és öntsem ki a lefejt tejet, a jobból szoptassak igény szerint.
Mondom neki, hogy reggel elég csak 1 cici, aztán mindkettőt kiszívja, sőt délután már 2 óránként eszik így is.
Szerinte adjak tápszert.

Erre felhívtam a régi védőnéninket, mivel az új még egy telefonszámot se adott. Mesélem neki sírva, mit mondott a doki.
Kérdezi: mennyi a lázam. Mondom, most nem lázasodtam be. Ugye a múltkor, amikor begyulladt, be is lázasodtam, de most nem.
Kérdi: Virágnak nincs hasmenése, nem nyűgös?
Nem.
Akkor nyugodtan szoptassam, és mindig a fájóssal kezdjem, úgy, hogy melegítőzselét vagy állottvizes borogatást teszek rá, mert akkor könnyebben szívja, és megkönnyebbül.
Inkább ezt választottam. Már jobb egy kicsit, de megvallom, nem bánnám, ha már vége lenne a szoptatásnak :oops: .
Legalábbis ennek a napi 6-8 alkalminak. A napi 2-3-at még elviselném.

Többieknek is jobbulást!!!!

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Hendegabi: Mellgyuszit sajnálom, de ha nem vagy lázas, akkor ne szedj antibiotikumot. Nekem a következő technika jön be mellgyuszira:
1. Bekened a meztelen felsőtested disznózsírral és befolpackolod magad, rá meleg törölköző és legalább 20 percig bírni. (Népi módszer).
2. Utána be a zuhany alá és fejni a fájós cickót. Utána kitapogatni, hogy hol kezdődik a csomó, ami a gyulladást okozza és szépen megpróbálni kimasszírozni (kurvára fáj :? ) és utána fejni és ezt ismételgeni, amíg nem érzed, hogy sikerül.
3. Utána melegítő párnázni a cicit és mindig erre a cicire tenni a babát.
4. Nekem volt, hogy nem lett jobb, akkor este külön egy órát masszíroztam magam, meg fejtem és másnapra javult.
5. Antibiotikum, akkor kell, ha lázad 24 órája 38 fok fölött van alapból.
Vedd komolyan, mert műtétig tud fajulni az elzáródás! :?

Lilisgabi: Betegséget nagyon sajnálom. Mi már 1 hónapja folyton azok vagyunk. Ági 3 hete kórházban volt és azóta nem bírunk kikeveredni. Ma állapították meg, hogy mindkét gyerek streptococcusos (torokgyuszi), szóval 8 nap antibiotikum... :evil:

5 nap alatt m,ásfél kiló ment fel! :shock: Most kezd lefele menni... :evil:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


köszönjük,már nem lázasak,de a torkuk még picit piros :(
kedvük jó,ez a lényeg :D

én viszont nem vagyok jól,nekem nagyon fáj a torkom :(
Vendég
 


sziasztok

adrienne, még sajnos nem sikerült női nődokira lelnem Vácon.

Én is beteg vagyok most, torokgyulladással, engem is utolért ez a fránya megfázás, mindekinek jobbulást!
monixx
 
 


Monixx!
Nem tudtam, hogy női nődokira pályázol :shock: (lemaradtam valamelyik hozzászólásodról???).... NNa, olyan tudomásom szerint Vácon nincs...
Vendég
 


Most néztem meg a honlapjukat, van egy női orvosuk, egy szakorvos: Dr. Findt Mónika... nem ismerem...
Vendég
 


adrienne: Köszi, de ő már nem dolgozik ott, legalább is ezt hallottam.

Igen, nekem ahol laktam, női dokim volt, illetve volt, mikor férfihez kellett mennem, de nagy a különbség a 2 dokik között, és ez nem csak az én véleményem, de hát ha nincs más, persze az a legfontosabb, hogy megfelelő szakértelemmel rendelkezzen, és legyen empatikus.

Szép napot Mindenkinek:)
monixx
 
 


Sziasztok,

Hát nekem leállt folyásom.... Körülbelül 3 hete ugyan annyi a súlyom.... :(((((((((((((((((((((((((((
Valaki írjon valami pozitívat, hogy ő halad, mert rám férne valami pozitív példa.... :?

Monixx: Nekem férfi a nőgyógyászom és nagyon szeretem és mindhárom gyerekemet nála szültem. Nagyon örülök, hogy anno rátaláltam, mert mindhárom szülésemben volt komplikáció és csak az orvosom szakértelmének és hozzáértésnek köszönhetem, hogy természetesen megszülhettem mindhármat. Nagyon hálás vagyok érte.
Szóval szerintem nem az a fontos, hogy férfi vagy nő (bár érzem, hogy ez Nálad kritikus), hanem hogy megtudjál bízni benne. A szülés egy nagyon nehéz folyamat és sokszor nem egyértelműek a helyzetek. Nagyon fontos, hogy mire szülsz, a szülés alatt vakon meg tujdál bízni az orvosodban és tudd, hogy a legjobb kezekben vagy. :roll:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka:Most nem tudok + mondani,nem fogyok semmit. :( Ma elkezdtem,hogy 4 után nem eszek.Már 4.50 van,jól bírom... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


na, én inkább nem szólok.....megint 3 számjegyre rúgok :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


[quote]4 írta: után nem eszek.Már 4.50 van,jól bírom

Lilisgabi: :lol: :lol: :lol:
Én is szoktam fogyózni 2 kajálás között! 8)

Hendegabi: De akkor biztos fontban méred, mert a képeken nem látszik! ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka: szereztél egy jó napot! Köszi! :D

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!
Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35év feletti várandósok körében címmel.Segítséget szeretnék kérni,hogy akinek lenne kedve kitöltené-e a kérdőívemet.Kérem olyanok írjanak,akik jelenleg várandósak.
emailben küldeném el a kérdőívet.címem:bogibogarka26@gmail.com
előre is köszönöm
bogibogarka
 
 


nem vagyok várandós,de,ha nem jön össze a kellő mennyiség,szívesen kitöltök egyet,mintha az lennék :lol:

én júniusban diplomáztam :wink:

sok sikert neked!!!!!!
Vendég
 


Én sem vagyok várandós, sem 35 év feletti..... :oops:
De ha megfelelek így is, látod az e-mailem.
:D


Lányok, merre jártok, aki diétázik, hogy áll????

Apának mondtam, hogy már nagyon utálom magam, és mostantól nincs zaba, szigorú diéta.
Apa nagyon mérges lett, és közölte, hogy meg ne merjem próbálni.
:shock:

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Gabi:Miért mondta apa?Mikor nekem mondja a férjem,hogy neki így tetszem,én ki nem állhatom!Szerintem ez olyan baromság.És mi lett volna,ha 22 évesen így lát meg?Semmi.Észre sem vett volna. :oops: És az a duma,hogy de most van 2 gyerekem. :twisted: És?Persze nem zavar a testem annyira,hogy valami zavarom lenne ebből,vagy befordulnék,de emlékszem,hogy 51 kg-val érettségiztem.Nem az a célom,de a 70 nagyon kellemes lenne.

És,hogy hogy állok?Sehogy.3 hétig betegek voltunk,mind,csak apa nem.Még én is antibiotikumot szedtem,hulla voltam.Erre hétfőn mehetett a végre oviba a Lili.Kedden oltást kaptak mindketten,nem H1N1 :twisted: ,szerdán ovi,és mára ismét tiszta takony a Lili,itthon marad holnap is.Szóval 4 hete nem tornáztam!!!!!!85-ről 88 vagyok.Megnéztem. :oops: :( Most fáradt vagyok,gyenge,kedvetlen.De holnap megyek teniszezni,és minden pénteken járni fogok.Még egy úszás is kellene kedd hajnalban,és minden oké is lenne. :lol: Jót tenne egy kis szaunázás,úszás.

Tegnap fodrásznál jártam,levágattam rövidre.Jobb lett tőle a kedvem.És könnyebb lettem pár dekával. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Az úszást én is szívesen bevállalnám. Csak attól félek, nehogy valami fertőzést kapjon a cicim. Így is már 3.-szor gyulladt be.

Tornára esélyem sincs.

Apa a tejci miatt mondja. Amúgy szerinte is le kéne adni pár kilót, de szerinte ne túl sokat (szerintem meg igen :twisted: )

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!
Ma reggel vettem észre ezt a topikot, és ha nem gond, csatlakoznék hozzátok! :)
HIrtelen felindulásból annyit rólunk, hogy 34,5 éves vagyok, első babánk érkezik februárban. 2008. második félévében sikerült megszabadulnom 15 kilótól (akupunktúra+diéta). Mivel mint kiderült, enyhe PCOS-m van, a babánk sajnos csak meddőségi kezelés során jött össze (2. inszeminációval). Viszont a kezelések alatt visszajött, amit lefogytam, így (ne szörnyülködjetek) 106 kilóval vágtam neki a babavárásnak, amihez egy 170 cm-s testmagasság párosul. Szerencsére nem híztam sokat (szerintem), a 27. hét elején 110-et mért a védőnő.
Hát így hirtelen ennyi.
Szeretnék szülés és szoptatás után visszatérni az akupunktúrához, ha már egyszer olyan jól bevált. Remélem, megint sikerül majd leadnom pár kilót. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kakti:Üdv. köztünk! :D Gratulálok a babátokhoz!Nekem is van már egy Lilim,szép neve lesz a kislányotoknak.Nekem nem segített az akupunktúra,úgyhogy örülök,hogy neked igen.
Izgulsz a tehesség miatt?Vagy a szülés miatt?Milyen szülésre készülsz?
Vendég
 


Szia Kakti!

Jó, hogy idetaláltál. :D
Nem, nem szörnyülködünk. Mi itt valamennyien küzködünk a kilókkal. :roll:
Az eddigi hízásod bőven jó, tartsd ezt az ütemet, és nem lesz semmi gond. :wink:
Gratula a kis nunishoz. :D

Lilisgabi: Veled mi újság ezen a téren?
Katka?
Adrik?
Monixx?

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


gabi,lapítok,mint az a bizonyos :lol: ,tehát semmi :twisted: =88 :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!
Én is lapítok ám!!! Én most már lassan +3kg-nál tartok. :( Nem szeretnék többet!!! :shock:
Üdv. itt Kakti! Én a "szomszédban" lakom, és nekem sajnos nem gyenge PCOS-m van. Nna, meg egy rahedli plusz kilóm! :roll:
Te hol fogsz szülni??? A cukroddal nem volt ill. nincs gondod?
Lilisgabi! Most ne add fel!!! Most akar megtréfálni a szervezeted! Mindenkinél eljön az az idő, amikor egy bizonyos ideig nem mennek lejjebb a kilók, és akkor szokták feladni a fogyókúrát! De Te ne tedd!!! Hidd el, be fog indulni újra! Én nagyon drukkolok Neked! :)
Hendegabi! Szerintem meg a szoptatás a legfontosabb, én is félnék egy újabb gyulladástól... Majd idővel belecsapsz Te is, és lekörözöl majd mindenkit! :)
Vendég
 


Én is pcos voltam,Meforalt szedtem a Lotti előtt,lehet,hogy most is kéne?Majd megkérdem a nődokim.Attól nagyon lehet fogyni,de 600 kalóriás étrendet kell tartani,azt meg nem akarom!!!!!!!!!!!!!!!!Arra most nincs időm,hogy számolgassak. :twisted:
Vendég
 


Lilisgabi!
A PCOS nem múlik el, nem gyógyul, tehát nincs olyan, hogy "PCOS voltam"... :)
A másik, meg az, hogy nem is annyira a kalóriát, hanem a CH bevitelt kell számolni, de nem a meforaltól lehet fogyni, hanem a diétától, amit a met mellett tartani kell / kellene..
Én a szoptatás alatt nem szedtem, és jól utána kell még járnom nekem is a témát, mert a fogamzásgátlóval együtt van aki nem ajánlja, így még én is futok majd egy kört, hogy akkor hogyan tovább... (én az első babánk tervezése óta nem szedtem fog.gátlót, csak a szoptatás és a terhességen kívüli időben szedtem a metet, ill. mindig csak a terhesség 12-13.hetéig)
Vendég
 


Adrienne:
[quote] írta:Majd idővel belecsapsz Te is, és lekörözöl majd mindenkit! Smile

ÁMEN
:roll:

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Adrienne:

A János kórházban fogok szülni, ott van a dokim. A kivizsgálások alkalmával (a BMC-ben) a 3 pontos inzulinrezisztenciám teljesen rendben volt. Aztán most kétszer is megcsinálták a cukorterhelést és az is OK. Hála az égnek, legalább ezzel nincs gond. :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kakti!
Szerencsére legalább ez nem gond, most már biztosan nem is lesz ez a gondod! :)
Vendég
 


Mi van kismamik?
Itt már mindenki olyan sovány, hogy nem is ír szegény túlsúlyos anyukának néhány biztató szót?

Helyzetjelentést kérek.
:wink:

Én jelenleg annyi vagyok, ahány a kiskutya :oops:
De januártól aztán tényleg visszafogom magam. Mivel már kezdünk hozzátáplálni, arra elég sok mindent ehet Vicus, annyi tejcim meg lesz, amennyi kell, ha diétázom is.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


a jan.1 volt a közös küzdés kezdő dátuma elvileg...
úgyhogy akkor már van 2 jelentkező 8)
ki tart még velünk? :?:
Vendég
 


Csak nem 2-en maradtunk?

Lányok,
asszonyok!
Mindenkitől várom a híreket!

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Gabi:Hogyan fogjuk csinálni?alami egységes program kellene,hogy lássuk kinél hogy működik?Valami,ami nem drasztikus,de nyárra ismét felvehetném a 2 részes fürcsiruhámat. :roll: :D

Gyűjtsünk tippeket,pl:
-semmi édesség(ünnepnapokon sem)
-heti kétszer 30 perc torna(ezt lehet otthon is) :arrow: uolyan dvd kellene :roll:
-nincs meki,börger,stb...
-és csak vizet iszunk
-édesítőszerre váltunk

Ha már ezek mennének,akkor lehetne keményebben:
-pl. kenyér,tészta elhagyása,stb...

És kellene mindig kitűzni egy napot(havi egyet),amikor lazítunk. :wink:

Így lassan,de biztosan hátha fogynánk valamennyit. :?:

Várom a tippeket,és a jelentkezőket!
Vendég
 


SZiasztok,

Szép terv!

Nekem most kicsit romos az életem és ennek megfelelően már megint falok.... Pedig ugye az nem old meg semmit...

ÁÁÁááááááh! Szóval nem tűntem el, csak nehezen viselem saját magam..... Meg, hogy hízom.... Meg különben is...

Majd jövök jobb passzban....

Bocsánat

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka:Sajnálom. :( Légy erős,kitartás!Vígasztalódj a 3 gyönyörű gyermekeddel.

Mindenkinek kívánok:Áldott,békés karácsonyt! :D
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beléptem, betegek vagyunk... :?

Katka: ismerős a helyzet, én is zabálok, ha bármi vélt- valós bajom van. :oops:
No, de összekapni magunkat!
:)


Lilisgabi: heti 1 tornával vállalom.
Egyelőre nem tudom azt sem, hogy azt hogy iktatom be, de vhogy megoldom.

Boldog Karácsonyt mindannyiotoknak!

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Bekukkantok,lányok alszanak,én meg totál televagyok a kajáktól. :lol: :oops: :roll: :lol:

Jó bejglizést mindenkinek! :lol:

Gabi
Vendég
 


Nektek is Nagyon Boldog Karácsonyt és Boldog Karcsú Új Évet is Kívánok! :P

Januártól én is újból diétára teszem magam. Guruolok, zabálok, pedig nem is esik jól! :oops:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka:Akkor már 3-an vagyunk. :wink: Ne egyél,légy erős,inkább gyere ide,és mondd el,hogy nem bírod. :lol: Én is így fogok tenni... :roll: :lol: Lehet,h napjában többször bekukkantok,h elpanaszoljam,mennyire éhes vagyok. :lol:

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!Alakuljon az új év úgy,ahogy ti szeretnétek!

Gabi

Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: