[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Masut: vegyetek szoba hintát, ugyanolyan, mint a játszótéri, van itthon nekünk is, Lizi ezt is nagyon élvezi és felöltöztetni sem kell, régen asszem kukli rakott fel róla linket.
Moncsi: szuper jól néztek ki az új avataron! Süti jó lett!
Eszti: szegénykém, nagyon bosszantó lehet, rizikós az ebay, én még nem mertem onnan semmit rendelni.
Zazzy: Én meg a sütésben vok igazán jó, a sütiket mindig én csinálom a családban :D 7végi névnapozásra diósalmás pite volt, tej és tojás nélkül, de nagyon jó lett :D
Bea: hűű, mekkora az e kislány, ott a kanapén, mint egy nagylány, besz@rás, gyönyörű!!!
Moncsi: Nem védekeztek? Hűűűűű
Nemlajos: mi tegnap üvöltöztünk egy sort, uram kicsit ki van idegileg, munkahelyváltás, pénztelenség, ráadásul elvesztette a jegygyűrűjét is, totál ki van, én meg nem vettem ezt figyelembe, de most már megint minden ok, elment, kifocizta magából a feszkót, de nagy dráma volt, h ilyen szörnyű állapotban ült kocsiba…..
Nagyon ügyi vagy!!!!!!!
Tehuti: apud nagyon sajnálom! Láz lement?
Katka: hát persze, h feszültek vagytok, próbáljátok megbeszélni és összefogni, együtt szomorkodni és ne egymást okolni. Nagyon nagyon nehéz lehet most nektek.
Adryn: beszéljétek meg, hogy csak gyerekeknek vesztek ajándékot, ha meg nem, akkor rendelj netről és elkerülöd a kva tömeget :D rendes volt mictől, h beállt melléd takarítani :D köszi a Lizi dicsit :D
Mi kaptunk egy csomó cipőt, de még csak a keresztelőn operáltam rá egyet, amíg nem jár, addig nem rakok rá cipellőt :D

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Mi ezt vettük Szonjának: http://www.fisher-price.com/hu/products ... axAge=1.00

Szobahintát mi is kértünk unokatesóméktól.

Látom, majdnem mindenkinél veszekedések vannak. Hülye anyagiak. Mi is csődben leszünk megint hó közepére, de remélem jézuska hoz egy kis pénzmagot.... :wink: :lol:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Hű Moncsi,hogy bírod,hogy ne tesztelj???Úgy legyen,ahogy szeretnétek! :wink:

Katka!
Érthető a feszültség,de biztosan senkinek nem jó,főleg a gyerekeknek :( annyra mocsok egy helyzet,sajnálom.

Nemlajos!
Hogy te milyen ügyes vagy :shock: :D Arra nem tudsz ötletet,hogy a gyermek 5 percnél többet bírjon a járókában?Többiek?Nálatok mi a helyzet e téren?Mi kénytelenek voltunk szétszerelni,egyszerűen nem maradt meg benne,a lakás meg annyira nem nagy,hogy fölöslegesen elférjen egy 120x120-as járóka.Pláne,hogy a mikulástól érkezett egy szobahinta :D
Csomó mindent el kéne adjak,de fogalmam sincs hogyan és kinek.A férjem hülye mániája miatt,hogy csak új lehet minden,kész vagyonunk ül a különféle cuccokban,és egyre valószínűbb,hogy nem lesz kistesó.

Adryn!
Én is a netről rendelést akartam javasolni!

Erpé!
Férjednek drukk a régi és az új munkahelyen is!Ezek szerint felmondani se könnyű...

Lányok!
A taknyolás meddig normális?Szombaton volt 1 hete,hogy folyamatosan taknyos,akkor még szinte óránként szívtuk,mostmár "csak"napi 3-4szer,de mikor múlik már el?Más baja nincs(leszámítva,hogy jön a foga)eszik,játszik,nem lázas.

Kép
Kép
zazzy
 
 

 
 

Ja!Nekünk van egy kiscsizmánk,falnivaló benne,de én meg a cipzádt nem tudom teljesen felhúzni,mert olyan dundi a lába :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Máténak ilyen "cipője" van. imádom, még Fanninak vettem, de annyira jó vétel volt, nagyon praktukus darab. H&M-ben vettem 3 éve. ha láttok ilyet, csak ajánlani tudom! és tuti rámegy minden lábra! (amúgy asszem tutyinak is hívják az ilyeneket)

Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Nekünk kötött gyapjú kiscsizmánk van. Szerintem ez tök jó meleg, és mivel még nem megy az Eszti, csak cipelni szoktam, nem veszek neki másikat.

Mi nem használunk járókát, szerintem nem is maradna el benne, Lili is utálta 2 percnél tovább nem volt el benne

moncsi: Régió játék bolt van egy bazi nagy a b.örsi brendon mellett. Én tegnap vásároltam pont. És nyílt egy horgász üzlet meg egy dm is még ott 8)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Katka Jó, hogy jelentkezel! Petiapuval érthető, hogy feszült a helyzet, hisz nem egyszerű ezt a dolgot egyikőtöknek sem feldolgozni. Kitartás!

Csibb Neked is egyre könnyebb lesz majd, meglátod. És tényleg nagyon jó műlábak vannak már, csak időbe telik megtanulni a használatát. Én felajánlanám a miénket apukádnak, mi már úgy sem tudjuk használni, csak az a baj, hogy egyedi méretre lett csináltatva. 38-as és vákumos.

Kép

Kép
rszg
 
 


Tehuti: Örülök, hogy jobban van Szonja. Azért figyeld, mert vírusoknál gyakori a délelőtt láztanalság és délután meg felszaladó láz. :?
Ezt a játékot én is nézegettem, de Petinek vonatot hoz a Télapó.

Zazzy: Igen, normális. Már javul, ez a lényeg. Néhány nap és elteheted a porszívót. ;)

Járóka: Én használok járókát. Olyan 2-szer fél órát van bent a Peti naponta. Addig azokat a dolgokat teszem meg, amit így sokkal könnyebb, mint vele. Nekem van, hogy panaszkodik 1 percet, de amikor rájön, hogy most nem veszem ki, akkor szépen eljátszik.

Moncsi: Mikor tesztelsz? nem izgulsz?

Petiapuva meg nem tudom megbeszélni a dolgokat. Elvileg minden rendben van és nem hibáztat, de gyakorlatilag bármin felfortyan és morog és rossz kedvű. Szerintem nem azt mondja, amit gondol és így nem lehet beszélni vele... :roll:
Nekem Peti éjszaka ugyan nem sír tartósan (mint korábban), de nagyon rosszul alszik, folyton pattogok hozzá. Nagyon kimerült vagyok már. Most ő is 1 hétig elég beteg volt (orrfolyás, köhögés, rekedtség stb) és úgy néz ki alaposan elkapattam... :?
Itthon meg ez a rossz hangulat..... Ehhh. Nem igazán élvezem az életet... :roll:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Katka
úgy sajnálom! :?

én is használok járókát, egész nap a földön van, de pl. porszívózás közben onnan kukkolja, hogy hogy csinálom. meg szintén olyan 20-30 percet elrágogatja az ott tartott játékait. ott szokott fogat is mosni!

hú, Gyöngyi, itt voltál? ha legközelebb jössz, szólj, és odaugrom! :wink: dm? ez egy újabb érdekes adat!!! :D

én tegnap kipróbáltam a müllert! vettem az ő fruttapurájukat, hát olcsóbb is és finomabb is szerintem! meg tetszett az egész, jó sok minden van benne, most láttam először!

Tehuti
apunak már a másik lábán volt ilyen "csak" ujjvágás... neki 2-t vágtak le pár éve. azért az sem kis menet!!! szóval hidd el, hogy nektek is kell a sok erő!!!
Szonjának jobbulást lázügyileg!
ez a játék nagyon jó, ezt Fanniék is szerették anno, jó ötletet adtál!!! nekünk nem volt ilyen, csak ismerős gyerekeknél játszottunk vele jókat!

Rszg
köszi, bár nem tudok hozzászólni, még nem vagyok kiművelve műlábból... :roll: sajnos hamarosan érteni fogom, amit írtál... :?

Zazzy
próbáld meg itt a babaneten a nemsokára szülős topikba felrakni, amit el akarsz adni! vagy vatera, teszvesz!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


igen, adrynnak, tehutinak én is akartam írni, hogy veszekedést sajnálom :(
Én tegnap a pécsi lövöldöző miatt sírva borultam a Zuram nyakában, hogy mennyire félek mindig, mikor nem veszi fel a telefont, hogy balesetezett, vagy valami baja történt, és nem is tudok róla :S

zazzy: passz, az én gyerekem level1-es, nincsen nehezített pálya, hogy nem marad a járókában, vagy nem eszik meg valamit, igazi kezdőnek való ;)
Nálunk a takonykór mindkétszer másfél hétig tartott, én se tudtam, hogy mi van már...
Meg gondoltam is rá, hogy nem kellett volna mégis orvoshoz vinni? Mások elviszik (pl. a szomszéd), és kiderül, hogy hörgőtágulat vagy gyulladás, vagy mi, aztán antibigyó. Most vagy én reagálom alul, vagy a dokik túl... De amíg nem lázas, max. egyetlen alkalommal, addig én nem akarom dokihoz vinni...
Gondatlan anya vagyok?

és én is a teszveszt, vaterát ajánlom!

katka: sajnálom a veszekedést :( De nem csodálkozom, feszültek és csalódottak vagytok mind a ketten:(
Remélem, mihamarabb megbeszélitek az egészet őszintén. Szerintem nem Téged okol, csak dühös erre az egész helyzetre.
Mikor is kapjátok meg a papírokat? (nem, mintha számítana...)
járókával pont így, az a sor eleje, ha ott nem marad el, akkor a szobája, ha ott sem, és tisztaság van, akkor a nappali padlója, ha ott sem, és dolgom van, akkor a pihenőszék a seggembe ( :D ), ha ott sem, akkor ölbebaba...

Hű, csibb, tényleg, fogmosás! Én akkor kezdtem el a tanulókészletet, mikor Döme szájpenészes lett (nem akkor, előtte, na), és így persze abbamaradt. Most meg el kéne kezdeni.
Ti hogy csináljátok? Minden etetés után szájbarak?

És kinek mi a véleménye a járássegítőkről (nem komp)? Érdemes beruházni?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!

Tehuti, igen nekünk volt a 3 napos lázunk. Semmi más tünete nem volt. 3 napig tartott, utána meg jött a kiütés, de az is elmúlt 1 nap alatt.

Katka, kitartás!! Nekem Anna hónapok óta nem alszik normálisan. :(
Igaz ma én kipihentem magam, aludtam 10től 7ig, Anna meg az apukájával aludt a nagyágyban. :) :oops:

Zazzy, nekem se nagyon szereti Anna a járókát. Szerintem a nagy tér hiányzik neki.

Mi is túl vagyunk a hétvégén. Anyósék elmentek, én túléltem, mi is András napoztunk!
Ja Papillon boldog névnapot Liziapunak!
Majd iszunk egy sört legközelebb! :wink:
Reggel meg vittünk csomó kaját férjem munkahelyére. Az a szokás náluk, hogy ha vkinek névnapja van, akkor visz be sütiket. Anyukám még csinált mellé francia salátát meg fasirtot, úgyhogy ehetik egész nap.
Vendég
 


hja, és kedves toxikológus kukli! (ugye jól emlékszem? :oops: )

Az a kérdésem lenne, hogy a fal le lett penészgátlóval kezelve. Aztán mi a teendő? Úgy marad a fal egy időre? Csak mert ugye minden igyekezetem ellenére attól parázok, hogy Döme valahogy odajut (el van zárva, de hát gyerek, nincs neki lehetetlen), és megnyalja a falat....

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


amikor eszembe jut, akkor a kezébe adom, és ő rágja... :roll: sajnos nincs benne rendszeresség... :oops:

én szeretem a járássegítőt, Fanninak lego-s van, ill. volt, most Máténak lesz! :wink: majd lefotózom, csak a garázsban van. az nagyon jó. de csak használtan lehet vadászni... :roll: gyerekek imádják, és a motor előtt ez a nagy játék séta közben, úgyhogy részemről buzdítalak rá!!! aztán jön a motor, és az jó pár évig elég lesz! 8)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ja, és Adryn
hát nagyon drága vagy, amiért megszavaztad nekem a fogyást! igyekszem nagyon, de pénteken ráálltam a húgom mérlegére, és ugyanannyit mutatott, mint amennyi voltam. bár én itthon a tükörben úgy láttam, hogy igen, fogytam, de nem sokat, csak egy icipicit. veszek viszont most már egy mérleget... :roll:

és köszönjük a Fanni dicséreteket is! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


nemlajos mi kaptunk járássegítőt , de én annyira nem látom értelmét de nem rossz végülis :wink:

na lerohanok egy tesztér

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


hű, moncsi, kíváncsian várom!!! :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


énisénisénis!!! :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


negatív
de talán most jobb is ez így :wink: majd egy év mulva 8)

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


hú, ez gyors volt! ha nem bánod, akkor nem szomorkodom! azért örültél volna?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


lelkileg szeretném csak az anyagiak kilátástalanok, vagyis nem is az hogy kilátástalanok, csak nem tudom még mi lesz, és ezért talán nem bánom bár valahogy megoldottuk volna,de végülis ráér még. két év se olyan nagy korkülönbség :wink:

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Hát az biztos, h nem lesz egyszerű apuval....amúgy is elszokta magát hagyni.... :roll: :(

Moncsi, azért jobb ez így egyelőre. Melóhoz drukk majd a párodnak.

Erpé Balázsnak is!

Nemlajos, mi most nem veszekedtünk Tomival! :wink: :)

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Veszekedéseket sajnálom minden párnál..remélem azóta minden megoldódott!!!!!

Tehuti örülök, hogy Szonja már nem lázas, de azért délután mérd meg még 1x!!!! Nagyon drága volt az a zsiráf?-annyira jópofa :) (nem látom az oldalon az árát)

Csibb nagyon cuki a kis "tutyi" Karcsi is örökölt Kornéltól egy kis cipőfélét, olyan mint egy overall lába külön, jó meleg :) :)

Moncsi látom azóta csináltál tesztet, nem baj úgy is jön az a tesó ha itt lesz az ideje :)

Járókát mi néha használunk, egyébként a földön van, de a miénk nem olyan szép mint Nemlajosé :), sima hálós.

Mi az a járássegítő?

Ti már mostok fogat? lehet el kellene már kezdeni :roll:

Voltam az ofotértben, Karcsi végig hangoskodott nem sírt de kiabált mint egy oroszlán :) olcsóbb volt a szemüveg mint gondoltam de csak 11. én lesz kész :(

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


no, hát ez tényleg gyors volt.
Viszont nem reggeli vizeletből, és lehet késői pé is... :twisted:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Betti, mérem neki többször..... 10 ezer volt a játék. Mi még nem mossuk a fogát, mert nincs neki. (de vicces vok.... :lol: :lol: :lol: )

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Moncsi: No, akkor babaprojekt egyenlőre elnapolva... :roll: Viszont, ha továbbra sem jön meg, akkor pár nap múlva tesztelj mégegyet... Biztos, ami tuti alapon.... :wink:
Kicsit irigykedem ám, hogy Neked (és még sokaknak) itt vannak a tesó projektek.... Nekem biztos nem lesz több. Sem emberileg, sem anyagilag, sem időben , sem fizikailag nem érzem, hogy tudnék még vállalni.... De valahogy azért rossz érzés.... Drukkolok, hogy akkor jöjjenek a tesók, amikor tervezitek! :)

Csibb: Az izom nehezebb, mint a zsír. Szóval lehet, hogy valamit átdolgoztál, centire csökkenttél, de kilóban még nem látszik. ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Lányok, kérem a drukkokat, hogy úgy történjenek a dolgok, ahogy a legjobban sikerülhet!
A Zuram most hívott, hogy támogatom-e a döntésében, ha esetleg az a vége, hogy kirúgják...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos megy a drukk, és persze Moncsi és Erpé párjának is!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Nemlajos megy a drukk!

Most lehet én vagyok hülye, de nem értettem pontosan, amit irtál.
Most az urad fel akar mondani? Vagy csinálni fog vmit, ami miatt lehet, hogy kirúgják? :roll: :oops:
Vendég
 


Nemlajos, ez nem hangzik túl jól. :shock: És támogattad?

Moncsi, micsoda izgalmak! :o Jól meglepődtem!

Cipőt én sem kaptam még olyat, ami ráment volna Julcsi lábára. Ezek szerint minden babának ilyen dundi a lábfeje? :roll: Én is vastag zoknit adok rá meg takarót.

Most épp mi sem vagyunk a topon, Julcsi megfázott a lagziban, taknyol, prüszköl és nyügös. Szóval szobafogság van és Apa pont most hagyott itt minket 3 napra :( Na nem önszántából, de akkor is dühöngök ilyenkor. :twisted:

Eddig mi sem járókáztunk, de ma felállítottam az utazóágyat a nappaliban. Nem hiszem, hogy sokat el lesz benne, de legalább ott nem tud lemászni a kőre és frankón eltorlaszolja az utat az ablak, virágok és penészes fal felé 8) Kíváncsi vagyok, mit szól hozzá, ha felébred :)

Amúgy ht-vel nagyon haladunk, Julcsi ma megkaparintott egy régi csokimikulást, mire feleszméltem leevett róla egy kis papírt és már a csokit nyalogatta :shock: Na ennyit az elvekről. Amúgy gyümi meg főzi továbbra sem nagyon megy, viszont kipróbáltuk a rizses tejpépet (natúr, nincs benne cukor csak vanilia aroma), és azt nagyon eszi :roll: De ezzel gyakorlatilag tápszert adok neki, mikor van tejci is bőven :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
zita978
 
 


[quote]m írta:egkaparintott egy régi csokimikulást


Zita: A mai gyerekekbe genetikailag kódolva van, hogy mi az a csokoládé.... :lol: :lol: :lol:
És nem tarthatod örökké cicin. Ha ez jön be neki, akkor add ezt egyenlőre. Valahogy el kell kezdeni a HT-t. :roll:

Nemlajos: Hogy most akkor mi van??? Miért akarja kirúgatni magad a párod? :shock: Van végkielégítés ebben az esetben? Vagy miért jó ez Nektek? Van másik meló zsebben?
Te támogatod?
Egyébként Drukk!!!!, de mihez? :roll:

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Zita ez aranyos :) de mikor egyen csokit ha nem akkor mikor közeledik a Mikulás? :) :)

Tényleg Nemlajos minek a "vége az, hogy kirúgják?" :roll:


Lányok nekem szülés óta úgy hullik a hajam, valahogy most "tetőzik" Kornél után is volt ilyen akkor elmúlt remélem most is el fog mert nézegethetem a parókákat előbb-utóbb :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Ilda: ezt én sem értem most :roll:

moncsi:asszem ennek így kellett történnie

csibb:a héten még megyek arra szerintem. Majd dobok sms-t. Hol van müller? Én csak fehérváron tudok egyet, de az kicsit messze van nekem

QB: nekem meg már nem hullik

Most nézem Eszti fejét....megint koszmós :evil: Olyan a bőre,mint az idős emberek kezén a májfolt pöttyök

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Jesszus mennyi minden!
Kezdjük azzal, hogy Fanni továbbra is kedvencke. Máténak és apának szerencséje van. Két bomba nővel élnek együtt. Szupi Máté csizmije. Nekünk egy szőrős next van. De azt is lerúgja.
Ilda drukk!!!!! Meg minden álláskeresőnek, találónak.
Maja édesen vadássza a koszorút (látom lett kompotok). Nem semmi, hogy meritek ilyen alacsonyra rakni. Nálunk már semmi nem maradhat az asztalon. Szombaton a notebook-om kapta le, míg Zsolti vigyázott (????) rájuk.
Masut hintákat itt is leszerelték a házban. Játszin nem. A mi szobahintánk feleslegessé vált, ha gondolod szívesen átpasszolom.
Julcsinak jobbulást!
Moncsi nem vagy semmi! Felkeversz itt minket. Még pár napig azért izgulunk. Pont csütörtökön megyek régióba. Én sokat járok oda. Most karibevásárlás lesz bnőmmel. Csak a két kisebbet visszük. Kapunk kölcsön vmi kártyát, amire 25% lesz vagy mi. Kár, hogy messze laktok, különben vehettem volna nektek is. Csak itt sajna posta csak több buszmegállónyira van. Esélyem sincs, hogy eljussak vhogy. Zsoltinál van a kocsi reggeltől estig. Néha kicsit úgy érzem jó a hely, de be vagyok zárva. Semmi bolt, gyógyszertár, stb… nincs a környéken.
Katka nehéz ez a helyzet, biztos megvisel mindenkit. Remélem hamar túlléptek rajta vhogyan. Kimerültséget emgértem. Azért sok gyerek van arrafelé. Én ettől a kettőtől is lefáradok. Mellette a munkahelyi felelősség is neked. Jajajaj.
QB mi mindig mosunk fogat gumissal. Nagyon szereti. Együtt mossuk 3-an reggel, este. Eccer Boti cserélt vele, szval már fogkrémezett is (hasonló baki, mint Julcsi a csokival).
Járássegítő: nekem Boti nem használt semmit, Kata most ált. Boti kisszékét tolja. Vagy a pórszívót.
Hú Ilda nem tom. Kérdezzed meg aki penészgátlózta, vagy eladta a cuccot. Annak tudni kell. Bár nyílván klassz lenne ha Döme nem nyalogatná. Nem lehet odatolni vmit amitől nem fér hozzá? Lábtartó, a puff – úgy hogy azért szellőzzön is, stb…
Szonja jobblétének mi is örülünk. Apudnak gyors rehabot. Sajnálom, hogy erre kerül sor.
Joe reggel felültetes bocsi, . Látom most laktok a 11-be. Mi onnan jöttünk, akkor cseréltünk. Ha erre sétáltok és van kedved, szóljál csak leugrunk veletek!
Mi tegnap vásároztunk. Nem volt mézes, pedig az nekem hozzá tartozik. Na mind1. Viszont vettünk egy koszorút, ami évekig jó lesz. Az alapja kerámia, minden évben csak növény meg gyertya kell rá. Boti azóta állandóan fújkálni akarja.
Kép
Na ennyire volt erőm. Rémes mennyit kell visszaolvasni. Csacsogó banda. De ez a jó. (mire megírtam tuti lettek új dolgok is)

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


julcsi rácuppant a csoki mikulásra??? :lol: 8)

nemlajos, drukkkkk, drukkkkk, drukkkkkkk...és kérünk több infót! :wink:

betti, nekem is hullott, de csak 3-4 hónapig.

szonja megint lázas... :roll: :twisted: holnap jön a dokinéni. de tünete továbbra sincs. :roll:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


gyöngyi, müller van tbányán!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

kukli, boti nagyon édes!!! :lol:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Moncsi: talán jobb most ez így!
Nemlajos:? drukk :roll:

ti is apumnak, most műtik sérvvel, 3-szorra :?

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Juj mennyi műtét eccerre! :? Drukkok!!!!
Tehuti köszi. Szonja :cry:
Mi holnap megyünk szurira. Bakker annyira fáradt vagyok, 2 napig kerestem a szuri receptjét. Tök ideg voltam, mehetek iratni, persze le a 11-be, két gyerekkel, mikor,hogyan, stb..., ? Feltúrtam mindent, emlékeztem, hogy a kezemben volt nemrég. Erre mérgemben benyúlok a hűtőbe egy rudiért, és ott van kiváltva az oltás. Még azt is elfelejtem, amit már elintéztem. Ki kéne kapcsolnom kicsit!!!!!!!!!!!!!!! Be is ugrom egy kád vízbe. 8)
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


csokimikiről jut eszembe, szombaton az uncsitesó na mit dugott Lizi szájába???? KOCKACUKROT!!!! Majdnem szívrohamot kaptam :? Aszitte ló??? :roll: :oops: :lol:

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


:lol: :lol: :lol: Szegény Lizi!
Kata amúgy eztet kapja Jézuskától
http://www.regiojatek.hu/termek-52924-f ... zenel.html
Na léptem. Nemsoká jövök.
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Tehuti: Sajnálom Szonját! Szegényke! De ne aggódj, ha délutánra lázadosik, akkor az valszeg vírus, szóval antibiotikum nem kell. És ha nem felsőléguti nyavalya, akkor majdnem biztos, hogy 3 napos láz.... Erősödik a kis immunrendszere.... És ölelgesd sokat, nem lesz gond.

Kukli: Boti barátom nagyon édes! Pöcije, hogy van? Fáj még neki?

Joe: Ha Neked bejön a napközi akkor nyugodtan járasd oda. Örülök, hogy találtál jó helyet.
Nekem sajnos ezen a téren itt nincs jó tapasztalatom... Nálunk nagyon vegyes az életkor, de inkább 3 évnél kisebbek járnak és a 4 és fél éves Danit is hajlamosak 2 éves szinten kezelni (öltöztetni stb), pedig már szoltunk többször, hogy középsős szinten kellene vele bánni. Persze mi csak alkalmilag járunk, de nekem még az a rossz tapasztalatom, hogy nem tartanak semmilyen tananyagot, amik az óvodákban megvannak és ott szépen évről -évre fejlesztik a gyerekeket, persze játékos formában. Szerintem Magyarországon az óvónő képzés jelenleg még magas színvonalú és a mi óvodánkban is jól képzettek az óvónők (persze nem tökéletesek). Én akkor döbbentem, amikor iskolába került a Zsófi. Hát a napközi, az egy katasztrófa! :shock: De Téged ez még nem érint! ;)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


[quote="tehuti"]g írta:tehutiyöngyi, müller van tbányán!!!!!!!!!!!!!!! :wink:


HOOOOOOOOOOL?????????:shock:

Kukli: meg aludj egyet :D A Levendula utca messze van tőletek?

Ilda: ne csigázz most mi van????? :twisted:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Kukli: Aha, ismerős ez azt is elfelejtem, amit elintéztem... :roll: Én most a munkába vagyok feledékeny, pedig nagyon igyekszem. Itthon már megszokták tőlem.....
Tegnap délután sütöttem volna mézest. De eltűnt az összes forma, ami kell hozzá.... felforgattunk mindent, de nem találtuk... :evil: Úgyhogy Petiapu elment cirkuszba 3 gyerekkel, én meg Petivel a Corába (bő 20 perc autóval), majd a Cora előtt rájöttem, hogy a pénztárcám otthon maradt,.,.. Folyt köv. Peti kel.

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


GYöngyi ott ahol van a Lidl is fent középsőn

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


kukli ugyanezt néztem ki Líviának én is !!! :D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 



Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


szonjának jobbulást

katka azért jobban vagy már egy kicsit ?

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


nemlajos nektek meg megy a drukk!!!

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Na gyors voltam. Ehhez sincs türelmem.
Köszi Katka, Botinak nem fáj, de lelke nagyon odavan. Nem mentünk ma vissza, beszéltem dokival, mondta ok, úgyis csak kontroll lett volna. Szval éjjel felriad, sírva, hogy ne menjünk a bácsihoz, mert bántja a pöcijét, ha elmegyünk vhova fél elindulni (pedig sosem csaptuk be), tegnap a vásárig nem hitte el, hogy nem a dokihoz megyünk, és végig sírt. Most is úgy aludt el, hogy azt ismételgette nem megyünk oda. Tényleg korábban kellett volna. Remélem túl lesz rajta pár napon belül.
Mézes jól hangzik (kéne nekem puha mézes recept). Feledékenység nem annyira. Várjuk a folytatást. Én épp azon parázok, hogy holnap Kata oltását ne hagyjam itthon.
Gyöngyi nem. Sztem 1 km-en belül. Mikor mész oda?
Tehuti nekünk volt Botival 3 napos láz. Hát nagyon rossz volt nézni szegénykét, de tényleg elvágták 3 nap után. Reméljük az, és akkor már nem sok van hátra.
Zárásnál van vmi teendőnk eccerű felhasználóknak?

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Ez is aranyos Moncsi. :) Én mást nem veszek, kapja az ülést (az épp elég zseton), meg annyi játékunk van. Hibáa, második....
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: