[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

Katka
hogy vagy? hogy telt a hétvége??? biztos csináltatok valami izgiset! 8)

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Helló

Csibb
Nagyon szépek vagytok és Fanni milyen ügyesen fényképez :wink:

Tök el vagyok keseredve :( Még októberben rendeltem egy csajtól benti cipőket a lányoknak,aki az e-bayről szerzi be őket.Azt ígérte,november végére már meg is kapjuk.Aztán írt,hogy a mi cipőink a következő szállítással érkeznek,december 10.-én.Hát,már ekkor nagyon mérges voltam,hogy direkt télre kell,direkt megrendelem időben és még csúsznak is a szállítással.Mind1,elfogadtam.Erre ma kapok tőle egy e-mailt,hogy valami úton-módon CSAK a mi cipőink nem érkeztek meg,valahogy elkeveredtek és nem tudja mi lesz,vegyek máshol.
Hát kösz,b..meg,ezért vártam ennyit!!!!!!!Annyira mérges és egyben szomorú vagyok :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Csibb!
Csinik vagytok! :D

Moncsi!
Ügyes vagy!Én sem szoktam sütni,a főzés jobban megy,nekem a sütés olyan macerásnak tűnik.Kókuszgolyó,tiramisu,ilyesmi a repertoár,amit nem kell sütni :lol: Na meg a sütőmet sem igazán arra találták ki :(

Eszti!
Ez nagyon bosszantó!Elhiszem,hogy dühös vagy!

Na ezt a tempót én is tudom követni :lol: Amikor Kukli nemrég reagált mindenkinek,abból látszott mennyien vagyunk :D ezért van ennyi hsz(na meg azért,mert jó a társaság :wink: :D )

Kép
Kép
zazzy
 
 

 
 

Katka!
Lécciiiiiiiiiiiiiiiii gyere!!!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok

Milyen jó, hogy így pörög a topic, mint amikor pocakosok voltunk :)
Moncsi én is sütit ehettem volna egész hétvégén és nem sütöttem, mert nem volt időm, nem küldenél légipostával? :lol:
Csibb szép fotók, szépek vagytok, és anyuci is milyen jól néz ki!!
Lányok Majanagyi nevében is köszönöm a szeretetteli üdvözlést, bár szerintem marad passzív rajongója a fiatal csapatnak, azért egy adventi fotót dobok róla, mert hoztam egy pár képet, + egy videót Maja hogy ront neki az adventi gyertyagyújtásnál a koszorúnak :lol: :lol: :lol:

videó:
http://s423.photobucket.com/albums/pp311/bea1978/?action=view&current=V29-11-09_16121_mpeg2video.flv

Kép
az adventi koszorúnk
Kép
és az adventi asztal mászó Majával a háttérben
Kép Kép Kép
Maja anyával
Kép
Maja nagyival

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Bea küldök én :D de cserébe kérek én is olyan adventi koszorút :D:D

jövőhtéen veszek asszem terhességi tesztet. 4 napja késik pedig nekem általába előbb vagy pontosan szokott megjönni...
nem tudjátok a gyed beleszámítana a munkaviszonyba ha mondjuk utána elintézném hogy bejelentsenek valahová?

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


persze ha egyáltalán terhes vagyok :oops: :oops: csak olyan gyanús

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Maja olyan édes :) kár hogy olyan messze laktok úgy megdédelgetném :P

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Bea, Csibb: szuper képek, szépek vagytok.
Bea, ez a fenyős képkeret a fényképezőgépen választható, vagy utólag raktad rá? Esetleg lehet ilyen háttereket és kereteket letölteni valahonnan? Nagyon tetszik nekem!
kisheli
 
 


kisheli töltsd le a photoscapet, meg a magic photo editort. abba nagyon jók vannak

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


csak vigyázz hogy a magic photo teljes verzióját szedd le mert ha lejár a 30 napos próbanap nem tudod újrarakni nem enged szerkeszteni...

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Köszi Moncsi! Ezek ingyenes progik, ugye?
kisheli
 
 


Eszti ez tényleg idegesítő lehet....

Maja nagyi hatalmas üdvözlet és jó olvasást!!!:)
Képek szupik, és én is azt akartam kérdezni mint Kisheli, hogy csinálod a keretet?

Moncsi lehet, hogy jön a tesó? :shock: :?:

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


tudnál küldeni linket Moncsi?
kisheli
 
 


http://download.chip.eu/hu/photoscape-3.1_658287.html#

photoscape-t itt tudod leölteni


háát Betti azt még én sem tudom majd veszek tesztet egyik nap aztán kiderül

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


moncsi, Livi ugye jobban van? Jobbulást neki! :(

erpé: ugye Te is jobban vagy? :O

papillon: hát én se számítottam nagymamira, de a többi topikon már megszoktam (nem babásokon), hogy jóval idősebbek is olvasnak. Nem is mindig jövünk ki :)
Örülök, hogy ilyen nagy a harmónia, most nálunk is (leszámítva ugye azt a 12 órás ámokfutást a múltkor), és olyan jóóóóóóóóóó!!!

kukli, Te tényleg dilis vagy ("Moncsi, most magázódhatsz") :D :D :D
és nekünk is ilyen előkénk van, nagyon bejön :)
ááááááááá, és Fannifotók, megőrülök! :D

moncsi, bakker, itt röhögöm magam könnyesre a sütis beszólásodon, a Zuram meg néz, hogy mi bajom (de felolvastam, és ő is nevetett :D)
( :D :D :D most értem oda a képhez :D :D :D)
Egyébként nekem se hasonlít soha a képhez a süti, de AZT bizonyára nem is lehet megenni ;)
És mióta ér receptet priviben továbbküldeni?
Hát mi már nem is próbálkozhatunk? :O

sotske, elhiszem, hogy mérges vagy! Időközben nem nőtték ki a cipőt? :o

ááááááááá, közben meg moncsinál lesz az első tesóprojekt? Bakker, nem lacafacázol! :)

Köszi a lelkesedést, a függönyt nem én varrtam ám, csak mivel füleseket vettem (direkt), nekünk meg fix karnisunk van, ezért tépőzárassá varázsoltam az összes fület, hogy lehessen levenni-felrakni, meg ugye a felvarrás. Jó kép nem született, de azért felteszem (ikeásak, teszveszről, jó áron :wink: ), talán a másodikon jobban látszik, ahol igazándiból a tévétakaró nevű találmányommal szeretnék eldicsekedni :roll: ), no, meg keresek egy előtte fotót is 8)

no, ilyen sárga függöny volt (azóta is ezer köszönet érte egy másik babanetes topikról csucsunak, aki beállított költözés után egy zsák függönnyel, hát kb. mostanra lett sajátunk, úgyhogy tényleg ezer hála):
Kép

ilyen lett:
Kép

És halálosan élvezem, hogy csak behúzzuk, meg elhúzzuk a függönyt, nem kell kimenni a teraszra, bezárni a zsalut, és ezerrel világosabb lett a lakás, most olyan, mint mikor télen leesik az első nagy hó, és bent a lakásban is érzed a fényviszonyokon :D

És akkor a tévétakaró, szintén tépőzáros modell :D
Kép Kép

Eddig beválik :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


http://www.downsoft.com/windows/windows ... 25308.html

és itt a magic photo editor remélem ez a teljes elvileg azt írja

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


ok, már kijöttek a hszek felettem :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


:D:D hát akkor ilyen vicces voltam ?:D:D na örülök hogy jó kedvet csináltam.. a terhesség még nem bizonyitott csak fura érzésem van ugyhogy még nyugi van :D
Lívia jobban van már köszi:) éés naaagyon jót varrtááál én is én is énis akarooook!!!

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Jé Nemlajos na végre!! :) Nagyon szupik és a tv-takaró nagy találmány!!! :)
Döme "haja" hasonlít Karcsiéra :lol:

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


hát Döme zabálnivaló :D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


pulcsi: Csak Neked a kerékpárok története (szegéééééééééééény, egyből a Te párod jutott eszembe)
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2009 ... t_buntess/

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok!
Tomi pénteken letöltött vmi vírust, nem volt gépünk, ma visszahozták, de még mindig nem a legjobb.
Jó sokat írtatok basszus, csak futólag olvastam egyelőre.

Apunak holnap vágják le 3 ujját...annyira elfertőződött a sebe, h nem tudták megmenteni.

Voltunk ma vásárolni karira, anyu babázott addig. Este hazajöttünk, vettünk új lázmérőt, gondoltam kipróbálom, erre 38.5öt mértem. (levontam a fél fokot) Gyorsan adtam nurofent. NEmtom, mi baja lehet, mert ránézésre semm baja nincs. KEdve jó, étvágya van, nem köhög, nem taknyos....passz.....
Szerintetetk? Ja, megmértem régivel is, az is annyit mutatott.
Most alszik. És ha éjjel felmegy neki, honnan tudom, ha nem kel fel???????????????? Jajajajajaajajjjjjjjjjjjj.......... :cry: :roll:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


tehuti, szegény apukád :(
Meséltem a Zuramnak a történetét, meg a csibb apukájáét is, hát teljesen kivolt, azt mondta, akkor elmegy orvoshoz, mert fáj, mióta kicsit jobban levágta egy körmét. Hát bakker!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Tehuti szegény apud, nem úgy volt, hogy sikerül megmenteni?

Szonja gyógyuljon meg, érdekes ha nem akarod kipróbálni a lázmérőt nem is derült volna ki, hogy lázas? A kedve is jó? Foga nem jön?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Tehuti
nagyon sajnálom... :( sok erőt nektek!!!

Nemlajos
ügyi vagy! :wink:

eldőlök... jóéjt!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Nemlajos, már megint ügyi voltál!!! Zurad menjen dokihoz...Döme nagyon édi!

Moncsi, gyanús, h terhes vagy?????????????? Apáááám...gyorsan vegyél tesztet! :wink:

Bea, már nagyon karácsony van nálatok! Szépek vagytok!

Sotske, adventi koszorúd nagyon tuti, lehet, h csinálok én is ilyet.

Adryn, ez vicces, h egymás után érkeztek, csak nehogy kielőzzön Mic gépe!!!!! :lol: :lol: :lol:
Jó, h elvállaltad a moderátorságot!

Ha nem jövök, akkor beaszart megint a gépünk.....holnap megint elviszik. Hülye vírusok!

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Betti, hát kicsit gyanús volt, mert piros volt az arca, de gondoltuk melege van....más tünet nem volt....Jó a kedve is. Foga sztem nem jön, leglábbis nem érzem, meg nem látom...

Csibb, nektek még több erőt!!! Apunak "csak" ujjai bánják....szegény apudnak meg a lába.... :cry: :cry: :cry:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Utánaolvastam, lehet, h ez a 3 napos láza van Szonjának....
Lilla, nektek is ez volt, nem???? Volt más tünet is???? Aztán jönnek a pöttyök, azt tudom.

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Sziasztok!

Moncsi
Liviának mennek a gyógypuszik!
A torta övön aluli volt……csurog a nyálam. 
Kistesót tervezitek ilyen hamar??

Pulcsi
Írtam privit.

Queen-bee
Nem kell, csak én nem kértem étkeztetést. Ha lenne elég lóvé akkor ehetne ott is. Minden nap esznek levest a többiek is, és ha nem akarom, hogy Boti csak nézze akkor igen végülis kell.
Jó ovi? Hm. Nem is tudom. Én ezek után ha bírjuk fizetni nem szívesen adnám be államiba. Nagyon meg vagyunk elégedve. Csak 4-en vannak 2 óvonénivel egész nap foglalkoznak velük. Angol-magyar családi napközi, Botiból dől az angol. Tökre figyelnek rájuk, senki nem taknyozik, köhög egyszóval nem betegek. Ha kiizzad (elég izzadós) átöltöztetik.
Ugyan nem tudom milyen egy állami ovi csak hallomásból, de épp elég rosszat hallottam. No meg azzal senki sem fog velem vitatkozni, (gondolom  ) hogy elég sűrűn betegek a gyerekek a normál oviban. És tudom tudom kell az immunrendszernek de nem hiszem hogy az én gyerekemnek rosszabb lesz az immunrendszere azáltal, hogy nem lesz beteg minden második héten és nem taknyol ősztől tavaszig.
Vendégség jól sikerült, minden hami elfogyott. 

Erpé
Jobbulást!

Masut
Nálunk nem szokták leszerelni a hintákat.

Kuklika
A Mártonhegyi úton laktunk, ott nőttem fel, de aztán elköltöztünk. Most a 11-kerben, de sűrűn visszajárok imádok a hegyen sétálni gyerkőcökkel, kutyussal. 
Az én Botim is 9 és fél hósan elindult!  De azért a kicsi lyány nagyon durván nyomja! Ilyet még nem is hallottam, hogy 8 és fél hónaposan elindul vki. Le a kalappal! Ne aggódj, hogy nem autózik! Boti meg túlzásba viszi, anniyra függő hogy múltkor készítettek a csanában angyalkát és mikor a szárnyát ragasztottak ilyet szólt: ’ hú, micsoda spoilere van!  ’

Csibb
Fanni csudaszép és milyen jó képet tud készíteni. Kis ügyes.

Sotske
Sajnálom.
Milyen cipőket rendelsz neten? Valami hiper szuper csudajót? És próba nélkül hogy mersz egyáltalán?

Bea
Tündéri Maja, nagyon szép az adventi koszorútok is.

Nemlajos
De szép ez a dió vagy milyen színű járóka is! 
Döme csudaédi.
Köszi-köszi a tv takarós képeket is!!!! Komolyan Te varrtad? Nagyon tetszik. De jó lenne ilyen ügyesnek lenni!! (de jó, de szép ,hogy kell helyesen írni? Ugye jótól kérdem?  )

Tehuti
Szegény Szonja. Jobbulást neki!
Én csekkolnám óránként, vagy vele aludnék.
Sajnálom Apukád. Ez enniyre gyakori?! Borzasztó.

Katka
Nagyon hiányzol, adj életjelet!

Jó éjt Mindenkinek!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Szonja még1x gyógypuszi :)

Csütörtökön akkor lesz tali? :) És pontosan hol..? :) :)

Bababi már elköltöztetek? Kristóffal azóta is minden ok, ugye?

Katka hol jársz?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


joe én is a 11. kerületben lakom...:)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


joe, nem értem, mit hogy kell helyesen írni? :D
köszönöm a dicséreteket! :) Jól esik. Holnap nekiesem a terítőknek :roll:

Ma meg a kerületi karácsonyi vásárban voltunk, hát... aranyos... :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


no, én még mindig nem pihentem ki a 13-szor kelést (tegnap ugye szomszédoknál volt éjfélig tartó ramazuri), úgyhogy jóccakát!

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


[quote="nemlajos"]
írta:
nemlajos

papillon: hát én se számítottam nagymamira, de a többi topikon már megszoktam (nem babásokon), hogy jóval idősebbek is olvasnak. Nem is mindig jövünk ki :)
Örülök, hogy ilyen nagy a harmónia, most nálunk is (leszámítva ugye azt a 12 órás ámokfutást a múltkor), és olyan jóóóóóóóóóó!!!



Nem jön olyan rendszerességgel azért Maja nagyi, hogy aktív topic író, vagy akár olvasónak lehessen mondani, de amúgy meglepődnél milyen fiatalos felfogása van. :lol: :lol:

Döme fiú aranyos! És a függönyök is szuperek!

Úgy látom Moncsi megválaszolta a fotós progikat, valami ilyesmi az enyémek is, csak ez neten készült, mert lusta voltam :lol:

Moncsi, csaknem???? Nagyon izgatottá tettél!!

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


No, itt vagyok... Kicsit rendeztem soraimat...

Tehuti: Apudat nagyon sajnálom.... :( Szegény, nagyon nagy árat fizet egy kis forró homokért! :? :shock:
Éjszaka nyűgös lesz, ha nagyon magas lesz a láza. A legtöbb lázcsillapító olyan 6 órát hat. Utána érdemes ellenőrizni. Remélem nem lesz semmi komoly. :?

Csibb: Nem mindennapi lelkiereje van édesapádnak.... Ennyi mindent végigcsinálni a hülye cukor miatt.... Nagyon sajnálom. :(

Sotske: Sajnálom a cippelőket. Az ilyen dolgok igazán bosszantóak! :evil: És köszönöm a pivit, jól esett ám! :)
Adventi koszorúd nagyon tuti!


Majanagyi
: Örülök, hogy már legalább egy nagyi van köztünk, mégha csendestárs is. :P És gratulálok a csodaszép unokához! Van kivel büszkélkedni! ;)

Bea: Ezeken a képeken nagyon hasonlítotok anyuddal! Az életben is? :shock: Maja csoki, nagyon csoki! Úgy megfalnám! :D
Szép az adventi asztal! :)
Most, hogy megláttam jutott eszembe, hogy nem gyújtottunk ma gyertyát. :oops: Pedig vettem direkt koszorút! :roll:

Csibb: Ez a Fanni lány napról napra szebb! És persze te is csini vagy! 8)

Moncsi: Hát nem semmi ez 4 napos csúszás! És ilyen lazán kezeled? :shock: Én már ott lennék a gyógyszertárnál és legalább 3 féle tesztet vennék.... :lol: Majd mesélj, hogy mi a helyzet! Te mit szeretnél?
Párodnak állás ügyben mi a helyzet?

Erpé: Remélem Balázsnak jól sikerül a váltás és minden klasz lesz!

Vica: Tetszett a koszorúd, nagyon ügyes vagy! 8) És az egyedi sütik is nagyok jók! Biztos sikere volt nekik! Én ilyenekben olyan béna vagyok... :roll:

Nemlajos: Szerintem régi függömy jobb volt, mert Döme előtte van és feldobja a képet! :lol: :lol: :lol:
Szóval ügyes vagy, szép a függöny is, meg TV takaró is nagyon tuti! :)

Masut: Hintázást sajnálom. Lehet Kapni pár ezer forintért benti hintát, amit ajtófélfára lehet szerelni. Most lesz Mikulás, meg Karácsony! :wink:

Szombaton 4 gyerekkel elmentünk a Csodák Palotájába. Az első olyan hely, ahol a mi létszámunkara is értelmezhető a családi jegy. 8) Nagyon jól éreztük magunkat...
Akik ismerik a helyet: A holdjárós kütyühöz van külön ruha babákra!!! Petit beletettem, fogtam a kis kezeit és szépen lágyan végigrugóztunk a pályán. Tetszett neki! 8) :P Sajna fényképezőt nem vittünk....
Ma meg este karácsonyi mézest sütöttem. Most sült ki az utolsó adag, holnap dekorálják a lányok! 8)

Petiapu meg köztem elég feszült a helyzet. Minden kis vackon egymásnak ugrunk.... :evil: Nem tudom mi lesz ebből.... :roll: :?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Én is megyek aludni,
jó éjt gyerekek búcsúzik a Füles mára, bújjatok Ti is be hamar a jó puha ágyba :) :) :) Kép

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Betti: Mekkora szemei vannak Karcsinak! :shock: 8) :D

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


sziasztok,

köszi a hsz-eket záródásdátumügyileg. bár ha apa nem válaszol nem tudom hogy lesz ebből valami :? :shock: :roll: Erpé: neked azonnal válaszolt mindig?

Csibb: kicsilányod még mindig gyönyörű, amennyiben úgy gondolja pár év múlva Nico még mindig igényt tart rá menyasszonyilag, Te meg fogytál!!!! ne is tagadd!!!

Nemlajos: tvvédő király 5let, de én lehet hülye anya vagyok nem csinálok hasonlót. mi nagyon ritkán nézünk tévét, és úgy gondolom amit tiltok még jobban érdekessé válik. (én is ilyen voltam/vagyok ) viszont nagyon szeretnék függönyt varrni, de sem érzékem sem türelmem hozzá..

bakker.. annyira hamar felkapom a vizet mostanában :( ma karácsonyi ajándékügyileg voltunk a városban, de tömegnyomoron és nyűgös Nicon (Nico apakarban, babakocsi általam tolva marha jó nézelődés volt.. ) kívül semmit sem találtunk, de jól felbosszantottam magam olyannyira hogy Mic-kel még jól össze is vesztünk.. mert tényleg elkeseredtem hogy egész héten ajándékok után caplattunk és alig sikerült valamit találnunk :( dúltam fúltam, mérgemben nekiálltam tűzhelyet súrolni csapkodva a szivacsot pedig nem is volt koszos.. na akkor közölte Mic hogy akkor szép jó estét kíván és akkor ő most lelép mert ehhez nincs hangulata :roll: :lol: amit meg is értek.. de ilyenkor szimplán csak nem kell hozzámszólni mert csak rosszabb lesz. lényeg hogy nem ment el (na nem ám mert visszatartottam. egy szót sem szóltam hozzá :lol: inkább leállt ő is rendet rakni :P na mind1.. lényeg a lényeg. már most utálom a karácsonyi kinek mit vegyeket ismét :?

Moncsi: nehogy már megint terhes vagy??? nem lenne túl korai? főleg hogy párodnak sincs melója? (már bocs a szigorúságért, de kicsit meggondolatlannak tűntök.... ) Süti receptje jöhet nyíltba is, nagyon fincsinek tűnik ;) :P

Papillon: el is hiszem hogy gyönyörködtetek a kislányotokban. van is min ;) nagyon szép hölgyemény 8)

Sotske: nyamvadt csipa!!!! tényleg nagyon bosszantó lehet. de tuti találsz sokkal jobbat azoknál a picőknél!!! :twisted:

ha már cipő: mi is vettünk jó kis pihe-puha téli picőt Niconak.. 19-est. na de nem próbáltuk fel rá.. neki meg annyira kis vaskos lábfeje van hogy nem ment rá :( aztán tegnap kicseréltük 20-sra bár tudtam én hogy az túl nagy lesz ( mert van egy chicco-ja ami csak picit nagy 19-es) na de apa győzködött hogy vastag zokni miegymás.. a lényeg a lényeg hogy ez sem megy rá jobban csak ez még marha nagy is.. szóval hiába sír az egyik szemem mert ku..a jó kis picő de vissza kell vinni és visszakérni az árát :(

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Katka: de jó hogy jöttél végre :D Csodák Palotája jó hely lehet, bár nekem fogalmam sincs hol van Bp-en belül :oops: :roll: remélem megoldódik a helyzet Közted és Petiapu között.... gondolom a fő gond a Daniügy, ugye?

KépKép
KépKép
adryn
 
 


QB: Niconak mindig ezt éneklem lefekvés előtt ;) de előtte a fülesmackómondmostnektekszépmeséketgyerekek-et. aztán jön a jóéjtgyerekekbúcsúzikafülesmára :lol:

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Bea: Maja továbbra is a topic főcsokibombázója!!!! adventi asztal nagyon szép :D

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Sziasztok!

Nemlajos, nagyon szép lett a TV takaró, hú de ügyes vagy. A sötétítőfüggöny színét sajnos nem látom ellenfényben, de a fehér színű szép :)

Tehuti, apud lábát sajnálom, ez elég súlyos történet... Szerintem is aludj Szonjával, akkor érzed, ha feljebb megy a láza. Sajnos a láz éjszaka szokott felfele haladni. Remélhetőleg a lázcsillapító hat.

Joe, nem szükségszerű ám, hogy normál oviban folyamatosan beteg legyen a gyerek. Én ismerek olyanokat, akik alig betegek függetlenül attól, hogy bölcsibe vagy oviba járnak. Bölcsiben Samu sem volt beteges, most az ovinál lett az, de ez meg a most előjött nehézlégzéses dolog miatt volt.
Ugyanakkor, ha ennyire elégedettek vagytok a csanával és Boti is jól érzi magát, akkor ez az igazán fontos érv. :)

Bea, fotók csudajók. Maja nagyon szép, adventi koszorú+asztal szintén.

Betti, nagyon édes Karcsifiad :)

Adryn, apa szerintem a hétvége miatt nem válaszol. De nálam is volt, hogy eltelt néhány nap, mire visszaírt. Karácsonyi bevásárlásos tömeget én sem bírom.

Katka, jó, hogy rendezted kissé a soraidat. Nagyon idegörlő lehet ez a helyzet, elhiszem, h most emiatt feszült a viszony...
Mi is elfelejtettük az adventi koszorút, pedig megvan hozzá minden, csak épp ma időm nem volt összerakni Samuval. Ma délelőtt ugye a fiúk elléptek, aztán vendégek jöttek ebédre, aztán csendespihi, majd este még elnéztünk a Vörösmarty térre is a karácsonyi vásárba. Forraltbor és fahéjillat, gyönyörű kézműves dolgok - szeretem, ha tehetem, általában ebben az időszakban elkanyarodunk arra többször is :)
Balázs a most következő héten kezd az új helyen, már elsején várják (elvileg), de még holnap fel kell mondania a jelenlegi munkahelyén, ahol most elég káosz van, de remélhetőleg ez azért menni fog.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


moncsi: de jót rötyögtem ezen a sütin :D Húú, megint baba, izgis, bár kicsit Adry pártján állok, de ez a Ti döntésetek, nektek kell megoldani.Minden esetre drukkolok :)

Katka: és hétvégén mennyi ember van a csodák palotájában? Én is trervezem, hogy elmegyünk, de utálom a tömeget,főleg, ha az köhögő, tüsszögő emberekből áll nagyrészt

nemlajos: te igazán kreatív csaj :D

Eszti: az én cipőimen meg ül a kínai kisember kb 2 hónapja :? Mire ideér, már ki is nőjük, pedig így is nagyobbat rendeltem.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


tehuti: Apudat nagyon sajnálom,mielőbbi felépülést. picurkád, hogy van? És Te?

Csibb: megint mesterit alkottál, igaz ilyen modellel könnyű :D

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


cipő: mi is kaptunke egy H & Mest, még nyáron! 19-est. már akkor nem ment rá.a vaskos kis puha talpak miatt. pedig pont babacipő-csak kartonnal van keményitve, nem járni tudó babáknak, kívűl kord, belül bunda.
az a baj, h amíg nem jár , és nem is lépeget Nándi,a ddig smemiféle cipőt nem tudok ráadni, egyszerűen nem megy rá, kicsavarodik a lábfeje..kéne vmi bunda cipő, ami néhány overallhoz van, cska még külön nem láttam semmihez....
ha nem találunk, akkor marad a kötött zoknika, és vastag pléd a babakocsira.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


igen igazatok van, igazából nem tervezzük, bár én kis korkülönbséget szerettem volna, csak az anyagiak izgatnak, ha esetleg...
párom úgy néz ki jövőhéttől dologzni fog, bár ez ugye még nem jelent semmi (próbanapra megy)
babával kapcsolatba én úgy gondolom hogy nem lennék képes elvetetni, mert valahol szeretném csak várhatna még kicsit. de ha úgy van, valahogy megoldjuk ebben biztos vagyok..

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


süti recept:

Hozzávalók:
- a tésztához: 10 dkg margarin, 20 dkg finom liszt, 8 dkg porcukor, egy csipetnyi sütőpor, 1 db tojás
-a töltelékhez: 1 csomag vaníliás pudingpor, 3 dl tej, 3 evőkanál cukor, 2 pohár tejföl, 25 dkg kimagozott meggy
- az öntethez: fél liter meggykompót lé, 2 csomag tortazselé

Elkészítés:
A lisztet elkeverjük a sütőporral, hozzáadjuk a cukrot, a tojást, és a margarint. Sima tésztává gyúrjuk, és egy kis időre hideg helyre tesszük pihenni. Ezután 1 cm vastagra nyújtjuk és kikent sütőlapra tesszük.
Külön megfőzzük a vaníliapudingot. A még forró pudinghoz hozzákeverjük a tejfölt, és ráöntjük a tésztára. Végül a tetejére szórjuk a lecsöpögtetett, kimagozott meggyet.
Előmelegített sütőben 25 percig sütjük 175 fokon. A meggyléből, a tortazseléből megfőzzük az öntetet. Leöntjük vele a még forró süteményt, lehűtjük és tálaljuk.

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


erpé: a tv-takarós képeken látszik a sötétítő :wink: :lol:

adryn: neeeeeeeeeem, nem tiltom, csak látod, milyen közel van a járóka a tévéhez? Na, azért 80cm-ről mégsem hagyom, hogy nézze.
(nem, nem tudom messzebb rakni, ekkora a nappalink...)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Köszi tanácsokat!
Szonja aludt éjjel. Párszor voltam nála, de nem éreztem melegnek. Egyelőre nincs láza, remélem nem is lesz neki. Kedve, étvágya továbbra is jó. Tomi is jól van, én is.
:)

Moncsi, csinálj már egy tesztet, ne csigázz minket! :wink:

Betti, Karcsika nagyon helyeeeeees!!!!! :)

Katka, ne egymáson vezessétek le a feszültséget Petiapuval!!!!! Csodák palotája jó lehetett! Én régen voltam...

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: