[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

N.L.
Kérünk képet az új függönyökről!!!Én kíváncsi vagyok rájuk :oops:

Csibb
Sajnálom,elhiszem,hogy megrázó lehetett,de az tényleg jó,hogy apud pozitív.Szerintem most neki is ez a fontos,hogy érezze,a családja mellette áll,és számíthat rátok :wink:
Vendég
 


Pici lányom lemászott a szőnyegről a parkettára és az árnyékát ütögeti, tenyérrel csapkodja a padlót és örül magának. :)

Masut
masut
 
 


ja, és szerintem legyen dec. 6. a zárás, legelőször úgyis erről volt szó (ha jól emlékszem)
masut
 
 

 
 

Nemlajos
kérünk fotót a függönyről!!!

dec. 6-os zárás nekem is jó! persze a másik is! :roll:

Máté már alszik, Fanni meg altatódik apa által! 8) megígérte neki, hogy ma vele alszik, egyébként mindig velem szokott. persze azért meggondolta magát, de mi hajthatatlanok voltunk. utána már élvezi, mert apa még az ágyban is sokat mesél neki, én meg akkor már nem. de azért a szokás hatalma erős!!!

ma már egyébként nem volt olyan megrázó. ezt is csak szokni kell, úgy látszik... persze majd otthon a mindennapi életben biztos nehezebb lesz ezt feldolgozni neki is... :? viszont úgy néz ki, hogy karácsonyra hazaengedik, és januárban kell csak visszamennie.

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Dömének gratulálok a 9 hónaphoz!

Túró rudi receptet én is kipróbálnám!!

Pulcsi: bringát sajnálom...
Zazzy: idézet tetszik :)
Nemlajos: nagyon ügyi vagy, képeket tegyél ám fel. Olyan jó lenne, ha tudnék varrni, ötleteim lennének, csak a varrónőt kéne felhívnom, de lusta vagyok.
Csibb: apukádat sajnálom, de az nagyon jó, hogy pozitívan áll a dolgokhoz.
Masut: Márti cuki lehet,ahogyan az árnyékával ismerkedik. :)

Dorka ma délután nem aludt, így a vacsi alatt kidőlt. Mindig cumival
alszik, de most nem tudtam belerakni a szájába. (ennek azért örülök is).
Úgyhogy ma hosszabb lesz az esténk apával, lehet, hogy megnézünk egy jó filmet.
kisheli
 
 


Masut Márti talált magának egy játszótársat, biztos nem fog unatkozni ha már most így feltalálja magát :) :)

Már minden babó alszik? Dorka, Máté :shock: Karcsikám még javában gagyarászik, (azaz versenyt áriázik Vásáry Andréval)igaz 2x aludt ma :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Sziasztok!

Erpé
Nagyon jól esett, hogy bevettél a csapatba.
Köszönöm szépen!

Zazzy
Köszi az idézetet! :)
Próbálom alkalmazni.

Nemlajos
Gratula Dömének, engem is érdekelne a
függöny meg a TV kitarkaró járóka bélés.
Azt is lefotóznád, ha szépen megkérlek? :)
De fölötte nem lát ki? Apa néha nézi a meccset
és bosszant hogy Oli bambulja...ötletet szeretnék elcsenni.

Katka
Fel a fejjel!

Normafa
Az egyik kedvenc helyem, rengeteget járok és jártam
föl még pocakosan is, meg így a gyerekekkel is.
Nagyon szívesen mennénk mi is a talira! Persze csak ha nem zavarunk...

Nagyon rohanós napunk volt, Boti kapott
emeletes ágyat holnap szereljük.
Jönnek anyósék, megint mehetek főzni.
Én nem tudom, Ti hogy csináljátok, hogy
ennyit tudtok írni-olvasni. Én mostanában
nagyon vergődöm. Reggel fél7 től este 10-ig
gyerekek üzemben, ha apa időben hazajön
akkor Olit átveszi és 9 kor nekiállok a másnapi
ebédnek. Hulla vagyok. :(

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Quenn-bee
Olika 22:00-tól alszik! Boti ha szerencsém van 20:00-tól.
Fél7-7-től ébrednek, Olikához kelek jobb esetben csak 3x.
Azért imádom ám őket! :)

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Joe nem látom a vonalzód, Boti hány éves-nem jár oviba? Elhiszem, hogy nehéz lehet 2 gyerekkel egész nap egyedül..Nálunk Korni 4 ig suliban ő ott eszik -így a főzést is hamar letudom, ha csak magamnak kell akkor csirke elő a fagyasztóból, általában grillezem, kirántom, vagy csirkepöri (én husiból csirkés vagyok :)) ha párom is befut ebédig akkor vmi nagy adag 2 naposat csinálok, hot panban rakott krupli, rakott zöldbab, paprikás krumpli stb, (így másnap nem kell :) (és még mindig ott a pizzarendelés mint lehetőség :) ) Hétfőn-szerdán Korni uszi na azok rohanósabb órák, mert vinnem kell a picit is, 2-3 hetente Korni hétvégén anyuéknál alszik-imádja. A bevásárlást (nagyot) párom intézi elmegy Auchanba és megvesz mindent előre egy jó időre..azért néha én is úgy érzem nincs rendszer,káosz a fejem főleg amikor Kornival gyakorlok, pici a kezemben és még lehetőleg csendben is legyünk mert a párom órát tart a másik szobában...

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Sziasztok!

Na elmentek a vendégek. A főzés jól sikerült, csak Krisztián volt nagyon nyűgös. Ha a foga miatt van ez a gond, akkor kb. hány napig tarthat????

Nemlajos: nagyon ügyes vagy. Kérünk képet! :wink: Amúgy szent a béke???

Csibb: sajnálom apudat. Jó, hogy pozitívan veszi az akadályokat.

Masut: nagyon aranyos lehet Márti, ahogy játszik az árnnyékával.

Jó éjt megyek, holnap elutazunk.

banokla
 
 


Qeen-bee
Nem tudom miért tűnt el a vonalzóm.
Boti januárban lesz 4 éves. 5 hete jár családi napközibe fél napra, ami azt jelenti hogy 8-8:30 tól 12:30-ig. Nagyon drága, a kaján spórolunk így Botinak minden nap kell készítenem uzsit + 2 fogásos ebédet.

Korni elsős?
Mennyit kell vele gyakorolni? Nehéz nekik nagyon?
Szeret járni?

Itt izgulok Apa mikor kel már fel, hogy szereljük az ágyat, mielőtt befutnak a vendégek 10 körül.
Ebéd: fokhagymakrémleves, diós-petrezselymes-lilahagymás-paprikás-paradicsomsaláta, saslik.

Banokla
Fogzás? Ki tudja! Nálunk 2 hónapja biztos tart....és még csak 4 foga van.

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok. Csak most volt időm jönni tegnap nem nagyon. LÍviának megy a hasa és nagyon szennvedett szegénykém tegnap egész nap :? Ma már jobb lesz talán

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


joe, mennyit fizettek a családi napköziért?
ha nem túl intim...

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


én most ki vagyok akadva a férjemre, de nyíltba nem írom le :wink: amire meg zárunk, elmúlik :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Lívinek jobbulást, moncsi! :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


joe bocsi butus vagyok persze, már azt hiszem írtad a családi napközit, csak azt nem, hogy ez ezzel jár..minden nap kell neki csomagolni 2 fogásos ebéded?! :shock: És nincs egy tényleg jó ovi a környéken, ami ingyenes és mondjuk ebéd után elhoznád, ha nem akarod, hogy egész nap távol legyen? Tudom itt kevesebben vannak, de mennyivel nyújt még többet mint ha oviba járna?

Remélem jól sikerül a vendégség!!!!! :)

Ja Korni elsős, imádja!! dehát a kicsi keze nem olyan ügyes és a betűket bizony gyakorolni kell, az uszinapokat kivéve minden nap írunk pár sort.

Fogzás addig rossz amíg át nem töri az ínyét, de, hogy ez meddig tart azt nem tudom :roll:

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Joe, ez az ebéd nagyon ínycsiklandó, fokhagymakrémlevest én is szoktam csinálni, saslikot nem, pedig szeretem nagyon. Valahogy nem jut eszembe...
Ja, csana tényleg drága mulatság, nálunk Samu járt egy időben, bár ő csak heti két napot.

Nemlajos, igen, kérünk fotókat a legújabb lakásszépítő újításodról :) Meg az a falikép is izgalmasan hangzik, majd mutasd meg azt is, ha készen lesz.

Moncsi, Livinek jobbulást!

Nekem meg a torkom kezdett el fájni már tegnap este, és most reggel is torokfájással és fejfájással ébredtem, Mondjuk két napja nem aludtam rendesen, dolgozom, éjjel 2-3 között mentem aludni. Ez feltehetően nem igazán tesz jót egy kezdődő betegségnek, így ma napközben muszáj lesz pihiznem.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Bakker, mennyit írtatok, olvasom péntek délutántól.
Tehuti: sajnálom a hörgőgyuszit…
Banolka: hehe, már rég az ismerősöm vagy….csak én vok szenilla. Hogy van Krisz?
Bea: hűűűűűűűűű, én nem olyan stílusban írok, h egy nagymami is nézzen…..üdv Maja nagyi:-D
Rebi: szegénykéim, és melyik influ kínoz? (én még csak szoptatok gyakorlatilag, úgyhogy nem amiatt jött meg, meg hát vkinek már 4 hónaposan megjött, pedig csak szoptatott. Tegnapi nap is szörnyű volt, ma már jobb…)
És köszi mindenkinek az undi hsz-okat 
Szöcsi: maradj már, sztem mindenkit megríkatott a videót  bizti jöhetsz, remélem… király a koszorú
Zazzy: aztán neked se legyen üldi mániád  főleg ne miattam, nincs rá okod!!
Gabka: mi az a pomello? (hehe én is megmertem kérdezni )Vmi gyümi lesz, mi?
Zazzy: ha jól vagy nem gáz a pajzs, még én sem mentem ambulanciára, viszont lehet, h emiatt fogyok, így áll vissza a szervezet a balancra, vagy mi…ez az én teóriám, azé menj el dokihoz, de januárig nem lesz bajod, sztem…….
Adryn: dejó, hogy hazajöttök! Külön géppel, nem semmi :D
QB: „ment a 3 pasi bele a kádba ” hehe, ezen jót nevettem.
Kisheli: én várlak a zártba is a péntek 13-ai kölköddel :D:D
Nl: urad megint dilinyós?  Nem semmi amiket kreatívoskodsz!
Vica: hűűűűűűűűűűűűűűűűű, micsada fotók, Bonbon uber alles, tesók irtó jók és a koszorú is szupi!!
Katka: HIÁNYZOL!!!!!!
Kukli: Tencsi nekem is hiányzik. Reggel 8ra megfőzől???? Nem semmi csaj vagy 
Juji: ne aggódj a mensi miatt!
Moncsi: elverlek 
Rszg: túrórudi golyók? Na ne, ezt már nem bírom! Nyamnyamnyammm
NL: boldog fordulót Dömének! Reggelit, kanapént alvást és 13szor kelést nagyon sajnálom  ÉS gartula a foghoz!
Zita: édes Julcsi!
Mindjárt éhen halok, 8 óra írok, olvasok.
Csibb: Fanni szuper csaj, kiscsillag 
Moncsi: Livi jobban van?
Erpé: gyógyulj és öblögess sós vízzel, nekem az vált be.
Vége, áááááááááááá, magamról majd később, mennem kell. pussz

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Papillon, ez tök jó hsz :D , all in one. azért majd írj magatokról is.

Katka, gyere vissza, vagy megszülesztünk :wink:

Bea, pontosabban Majanagyi! :D már szerettem volna írni, de valahogy mindig elmarad. Szerintem szívesen látjuk Bea anyuját is az aktív hozzászólók között, persze csak ha van kedve. A babás dolgok a nagyik témája is, sőt :D Az előző topikomban pl egy házaspár mindkét tagja aktív volt viszonylag hosszú időn keresztül. Tudom, nem teljesen OK a párhuzam, de ha egy apuka igen, akkor szerintem egy nagyi is jól érezheti magát itt nem csak passzív olvasóként. Ez csak egy felvetés persze, nem pedig elvárás :)

Adryn, ezt is többször akartam már írni: nekem édesmindegy, hogy dec 1 vagy Mikulás napja a zárás. Valamikor legyen mostanában, oszt csók :)

Csibb, apudnak mielőbbi felépülést kívánok, és szerintem tök jó választás most a részéről, hogy inkább a rehab-on marad, mégha az lepukkant részleg is. Ott tényleg gyorsabban fog gyógyulni.

Fiúk elléptek bandázni, így kettesben maradtam Katababával. Úgy volt, hogy ő is megy a fiúkkal, én meg addig gyógyulgatok, de győzött a józan ész :) Kislány nemsokára elalszik, akkor én is tudok pihenni, és addig is beteszem végre a sütőbe az ebédet.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Livi babának jobbulást!!

Pulcsi biztos csak egy múló "kiakadás" ...

Erpé Te se legyél beteg!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Elmentünk játszóterezni, hintázni akartunk.
Üres hintaállványok fogadtak.
Nálatok is leszerelték a hintákat télre?

Masut
masut
 
 


hűű, remélem nem szerelték le a hintáikat :shock: szóval péntek este cd írás volt, sógórnőm szülinapjára, aztán szombat szülinap délelőtt, Lizi játszhatott a 3 és 6 éves unokatesókkal, aztán haza, itt András és Katalin névnapozás az én családom részérűl. Itt meg a 3 baba plusz Lillácska, aki Lizit folyamatosan cipelte, najó, húzogatta a földön és sütöttek játék sütit. Este meg pihi.
Jól vunk, tegnap este gyönyörködtünk a szépségünkben, ő állt az ágyában, mi átölelve néztük, erre elkezdett megint pápázni, mindenkinek pápázik, de most mondta is, h PÁPÁ!!! Annyira cukorfalat, megzabálom :P :P :P És ma megint vigyázott rá az apja egy órát, és nagyon jól elvoltak, kapott 2 puszit is Lizitől. Mióta egy héten egy órát kettesben töltenek, azóta még jobban imádják egymást, Lizi kimondottan követeli néha az apját :lol: najó, befejeztem az ömlengést :oops:

Kata!!!! Gyere lécci!!! És nem szétoffolás, ha erről beszélsz, hisz ez is a topic része, jót tesz, ha beszélsz róla, mindenkit érdekelsz és az is, ami veled történik, pont te nem depizel itt, aki mindenki VIGASZ ADÓJA!!!

Nekem is jó a dec6, legyen dec 6!

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Jesszus mennyi minden!
Beajanagyi csókolom! Na Moncsi, most magázódhatsz! Hihihi!
Masut édes lehetett Márti árnyjátéka. Nekem csak az a bajom, hogy túl ritkán látjuk. Pedig annyira gyönyörű kiscsaj!
Erpé jobbulást!
Csibb sok erőt! Biztos nagyon nehéz, de valóban meg fogod szokni. Apud sztem is jól döntött, és szupi, hogy otthon karácsonyozhat. Várom Fanni képét!
Joe sztem még nem taliztunk, szia! Van egy bnőm (épp a héten volt nálunk a 7 hetes manójával, őt is így hívjuk. Én is szoktam levest és saslikot csinálni. Erpé sztem szokj rá. Gyorsan megy. Joe te merre laksz? Akkor errefelé te is? Nekem is van egy Boti fiam.
Livinek a legjobbakat!
Döme fogaihoz gratula! Kíváncsi vgayok én is a függönyökre. Tegnap mi is felraktuk még a maradékot.
Banolka asszem te emlékeztél jól, igen Boti is hamar indult. Ő 9,5 hósan, de nagyobb ütemben. Kata egy lépésen kívül többet nem mer eddig. Ő rögtön vagy 3-4-el kezdte meg, és meg sem állt.
Időm amúgy alig. Eléggé hulla vagyok. Viszont Botival már tök jól lehet készülni az ünnepekre. Mindenkinek csináltunk sólisztből karifát. Ő szaggatta, lyukasztotta, aztán festette, és raktunk rá kis pöttyöket flitteres üvegmatrica festékből (nem volt más itthon, és egész jó lett), ma meg gyöngyöket csináltunk sólisztből, kifesti majd holnap, holnapután, a délutáni vásárban veszünk bőrt hozzá, felfűzi, és odaadja Alíz bnőjének karácsonyra. Kicsit csajos dolgokat csinálunk, de szívesebben főz és fűz gyöngyöt, mint autózik. Utána olvastam, még nem gond. Olyan fura, hogy ilyen nagyfiú. Nagyon hamar megnőnek.
Nekem zárás mind1. Én csak alkalmazkodom.
Julcsi nagyon édes kis zöldfülű. Na jó majdnem zöldfülű. Én mirelitből főzöm a spenótot, de szoktam frisset is, ha kapok. Ikeában amúgy lehet kapni ilyen előkéket. Mi is szeretjük.
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/10121520
Mennem kell. Bocsi, de ennyire futotta most.

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Kép

Kép

ezt meg ő csinálta rólam:
Kép

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Fanni és te is nagyon csinik vagytok :oops:
most, h ráérek, áll a topik :?

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


köszi!

én is most értem utol magam olvasásban. persze akik hétközben legények itt, hétvégén elbújnak! :twisted: mi meg ilyenkor nem szólunk a családhoz, csak szorgalmasan olvasunk! :lol:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


na ittvagyok én is .. csibb szépek vagytok:)

tényleg hogy kihal hétvégén a topic :D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Masut most jöttünk a Feneketlen tónál lévő játszótérről ott megvannak a hinták, én is megpróbáltam Karcsit beletenni, nem igazán aratott sikert aztán pedig alig tudtam kivenni belőle :)

Kukli Te is csuda kreatív vagy, nálunk anyukám kézügyessége jó, ő tud mindenféle díszt készíteni :)
Tényleg hamar megnőnek a gyerkőcök, nekem is furcsa, hogy Korni már iskolás és az utcán próbálja kiolvasni a felíratokat :)

Papillon Lizi édes lehet ahogy pá-pázik :)

Csibb nagyon jók a képek, Fanni nagyon szép kislány!!!!!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


ja igen nem azért nem tudtam kivenni a hintából, mert tetszett neki, hanem mert beleszorult.... kicsit bénáztam :) :)

szia Moncsi :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


csókolom :D

jójójójójóóó befejeztem :oops: :lol:

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


ma ilyet sütöttem csak elfelejtett íígy kinézni :d

Kép

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Szépen köszöntél leányom csak így tovább :) :)

A Te sütidről nincs kép? :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


őőőőőőőőőőőőőőőő:d

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


hát szeretnéd ?:D:D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Nem baj ha "ronda és finom" :).... aha jöhet a fotó, ha nem macerás, én amúgy nem tudok sütni, vagy hát..nem igazán próbáltam.de talán vmi ronda és finom nekem is összejönne..:) :) :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Kép

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


hát igazából én is most szántam rá magam, mert eddig volt egy íztelen piskótám és egy szénné égett kakaóscsigám :mrgreen: :mrgreen: és nem mertem próbálkozni de ez annyira megtetszett de nagyon fincsi volt :D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Moncsi
csak a villa hiányzik!! :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


nem is sikerült rosszul, sőt nyami -nyami, ügyi vagy :) az vmi puding vagy túrókrém? Az alja pedig piskóta ugye?

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


:D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


háát olyasmi... elküldjem a receptet priviben?

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


ezen most jót nevettem, hogy azért nem tudtad kivenni, mert beleszorult! :lol: azt hittem, mert megtetszett neki! :wink:

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


köszi bár szerintem ez ilyen (találd meg a 10 különbséget ) dehát majd legközelebb még jobban fog kinézni 8) 8)

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Csibb igen elég mókás volt. :) Karcsika talpig overálban benne abban a "pelenkahintában" én meg ráncigálom kifele, de a lábát valahogy olyan furán tartotta és nem tudtam belőle kiemelni :) :)

Moncsi elküldheted :) de nem tudom mikor szedem össze a bátorságom megcsinálni :) :) már Csibb kacsa-liba receptjével is "szemeztem" de aztán úgy döntöttem még az idei karácsony anyué lesz főzés szempontjából :) :) :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


:D erre nem is emlékszem hogy olvastam volna de nagyon vicces :D:D és nem sírt hogy hogy szenvedsz vele ? :lol:

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


találtam egy tök jó játékboltot. olcsóbb mint akármelyik ahogy nézem.. és most sokminden fél áron van. postaköltség se drága bár ti többnyire pesten laktok, nektek még az sincs én karácsonyi ajándék nagy részét gyerekeknek asszem innen fogom rendelni...

http://www.regiojatek.hu/kat-4-bebijatek.html

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


köszi a privit :)
nem sírt csak olyan kétségbeesetten nézett, görbült a szája :)
szóval a hintát még hanyagoljuk egy időre :)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Moncsi új avatar? Jó kép!!

Igen ismerem a regiot, azt hiszem az Alléban is van!

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Betti, Márti imádja a hintát. csak úgy vigyorog benne, amikor lököm a hintát. :) Ezért is voltam szomor, hogy nincs lehetőségünk hintázni. És mindkét közeli játszótérről beszedték a hintákat. :(
Karcsi aranyos lehetett. :)

Masut
masut
 
 


Nemlajos
te lógó nyelvvel alkotsz épp??? vagy hol vagy egész nap????

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: