[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1627: Undefined array key "is_developer"
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4773: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4775: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4776: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4777: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4782: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3857)
2009 márciusi babák - Babanet.hu
Új privát üzeneted érkezett!

ja, és egy off.
a férjem németországban vásárolt fekete 28-as agyváltós bicaját ellopták. szerinte mégegy ilyen nincs az országban.nincs róla képünk, próbáltunk keresni, de nem találtunk hozzá hasonlót se. ránézésre teljesen egyszerű fekete ffibicikli.
ezüst színű "kalifornia" felirat van rajta.
a közös tárolónkból lopták el, ami zárva volt, és azon belül is levolt lakatolva a bicaj :( valamint ez olyna tároló, ahova össze 4 szomszéd juthat be. elvileg...
ha esetleg véletlenül láttok ilyet, főleg vaterán, teszveszen.,bárhol, kérlek,szóljatok!!!!!!!!!!!!!
KÖSZÖNÖM

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


Kép Kép hullafáradt vagyok a képen, és ez látszik is....

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
pulcsi
 
 


unditéma: normális, h úgy vérzek, mint szülés után????

pulcsi: sajnálom, nagy értékű bicaj, mi? Figyelem majd

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 

 
 

unditéma: és az normális, hogy én még mindig nem? Van még valaki akinél nem jött meg egyébként? Nem mintha hiányozna a havi baj, csak kezdek aggódni, hogy esetleg valami gond van (ciszta, mióma, had ne soroljam tovább)

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


pulcsi jók a képek tényleg látszik hogy fáradt vagy de azért jó kép :wink: :wink: :wink:
bicajt sajnálom :(

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


jesszus ti mennyit tudtok termelni :shock: :shock: 2-3 órára lépek le vásárolni és 2 és fél oldalt írtok??? nem semmik vagytok :twisted: 8) :lol:

nem tudom, valahogy nekem senkiről sem tűnik úgy, hogy csak azért mert zártba akar menni és Kukli nem támogatja ilyet tenne. (megjegyzem, azért mert nem támogatja Kukli attól még ő is jön.. és mivel úgy gondolom a többség dönt nem hiszem hogy emiatt ő vagy bárki más (Katka sem támogatta többek között akkor neki is van egy titkos imádója??? :lol: ) megsértődne. ) szóval sztem tök üldözési mániátok van :D
sztem nory már selejtőben van... neki meg aztán mi a fene érdeke lenne ha zártak lennénk? nem tudna többet barátokközölni. :?

kérdésem az hogy a régieket akik már lassan 1 éve nem jelentkeztek nem kellene valamilyen úton- módon értesíteni hogy zárttá válunk, és van e kedvük csatlakozni? mert ok hogy bevesszük őket, de fogalmuk sem lesz majd ha jönni szeretnének is hogy hová jöjjenek és hogyan...

KépKép
KépKép
adryn
 
 


Hogy ti mennyit írtatok!!! :shock: :shock: :shock:

Nagyon rossz éjszakán és nappalon vagyunk túl.

Olvasok, és jövök.

banokla
 
 


Sziasztok!

Úristen, mennyit birtok irni egy nap alatt! :) :shock:

Kuklika, nagy gratula Katababának!!!!
Kedves kukkoló, az én gyerekem meg brümmög, bebebebe!! Nyelvnyújtogatós smiley.
Hát most én is kiakadtam! Tényleg menjünk zártba! Ki tudja, hány ilyen kukkoló van még!

Erpé! Én is küldök priviben email cimet.

Gyöngyi, még nekem se jött meg, de nekem valszeg a PCOS miatt. :?
Nem tudom, hogy lesz igy kistesó. :(

Na megyek mandulakrémes-körtés pitét sütni. :)
Holnap jönnek 4en anyósomék,. :twisted: :twisted:
JA nem igy, hanem: jönnek anyósomék :) :D :D
Hátha ő is kukkol. :)
Vendég
 


Gyöngyi, papillon, a többiek miatt (helyett) van üldözési mániám.
Gondoltam, hogy rólam nem feltételezné senki, hogy ilyeneket írok. Mivel hogy nem is létezem, én csak egy nick vagyok :wink:
Na jó, elcsesztem, egy páran már láttak :D

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Ilda, hülye vagy :lol:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lilla ide azt a süti receptet, de íziben :twisted:

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


lilla :lol: :lol: :lol: :lol:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Gyöngyi: de vajon az is hülye-e, aki a Nemlajost kitalálta, vagy csak a karakter...? :roll: 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


adryn talán tesszát lehetne értesíteni iwiwen...

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Nemlajos, ez már tiszta mátrix!!!!!! :lol:

Gyöngyi, egyik ismerősöm 2 évig nem menstruált (terhesség elejétől számítva)

Papillon, többtől hallottam, h az első mensi marha erős. Nekem nem volt, viszont múlt hónapban belőlem is jött rendesen.

Ha ennyi a jelentkező én lemondok, annyira nem akarok moderator lenni.

Tomi volt dokinál vmi hörgőgyuszija van. :shock:

Gabi
Kép

Kép
tehuti
 
 


Sorry mégsem olvasok. Krisztián beteg. :cry:
Megkegyelmezne valaki nekem és összefoglalná az elmúlt 3 oldalt??? :roll: :oops: :oops:

banokla
 
 


Banokla!

Mi a baj szegénykémmel? :(

Gyöngyi!

Innen van a recept, most sütöm, majd elmondom, milyen lett:

http://www.sajtkukac.hu/?p=1241
Vendég
 


Sziasztok Csak egy gyors hsz a 3 oldalról

Katka Az jutott eszembe, hogy nem lehet egy másik pszichológus véleményt kérni? Tuti le lett fizetve, vagy valami ilyesmi.

Kukli Hihetetlen, hogy már túl vagytok az első lépéseken!

Kukkolóra inkább nem reagálok, nekem is Nory jutott eszembe, mikor megláttam. Nem kell vele foglalkozni. Ha nem reagálunk ezekre semmit, az bosszantja őket. Most tuti örül, hogy jól felbosszantott pár embert.

Papillon Még én sem menstruáltam, de gyógyszert szedek, azért van. Vagyis azért nincs még. Kérdezd meg Jujit! Bocsi Juji :)

Ja És én is vállalom a szerepet, ha más nem.

Kép

Kép
rszg
 
 


szóval: banoklának nagyjából összefoglalva

kukli katája megtette az első lépéseit :)

katka sajnos elég rossz passzban van, daniaputól valószinű elveszik danit ha jól értelmeztem, és katka úgy érzi ő a hibás szegény..

Döme úrfi az egész éjszakát átaludta anyucija nagy örömére :D

sajnos jött egy új kukkoló aki elég bunkó módon kuklit piszkálta, de kukli szavaival élve belőlünk előjött az anyatigris és jól beolvastunk neki :D:D

próbáltuk kitaláni ki lehet de pár embernek üldözési mániája lett így abba is hagytuk :D:D

Majának jönnek a fogacskái :)

szóval most tervezzük a zárást, és keressük a moderátort:)van már pár jelentkező is

erpé kéri az e-mail címeket priviben

lillaoh mandulakrémes körtés süit süt!!!és én is akarok olyaaaaaaaaaaaaaaat!!!!

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


na akkor már elég sok a jelentkező :) igazából talán én is elvállalnám de így hogy már ilyen sokan vagytok :D inkább nem :D

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Bocsi, semmit nem olvastam vissza, mert szinte az első hsz kukkolóé volt.
Nem tudom aktuális-e még, de én inkább magamravállalom a moderátorkodást, csak ne legyen több ilyen.

fürdetek, olvasok aztán jövök

Kép

Kép
gabka77
 
 


Banokla, jobbulást a kis betegnek, látod még mindig nem néztem meg miért is vagy Banokla:) elküldöd priviben az iwiw-es, vagyis a valódi neved? :lol:

Anyum is egy kukkoló :D , imád minket olvasni a terhességemtől kezdve, szurkolt a pocakosokért és a beteg babákért, legutóbb Moncsiéért. A poénokon, pedig jókat nevetett és mindenről van is véleménye, csak nem csatlakozott, mivel nem nagymami, szóval vannak jóindulatú kukkolók is :wink:

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Bea de aranyos :) őt nem zárjuk ki :p majd nézi a tiedet :)

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


ilyen aranyos kukkolókkal nincs is nem is lenne gond..
dehát ez a kukkoló mekkora tirpák volt

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Banokla, mi a baja Krisztiánnak? Remélem, nem komoly.

Moncsi, ezt profin összefoglaltad :)

Lilla, ez a mandulakrémes süti engem is nagyon felcsigázott.

Adryn, igazad van a régiekkel kapcsolatban. És Marq elérhetőségeit ismerem, őt értesítem. Tesszához, tencsihez nincs kontaktom (és most bizti megint kihagytam valakit).

Moderátori helyzetjelentés: Tehuti visszalépett, Moncsi és Gabka is vállalná Adryn, Masut és Papillon mellett :) Tök jó! Elképzelhető, h lehet ám több moderátor is :) csak viccelek, nehogy komolyan vegyétek.
Én most egyszerűsítek a választáson és javaslok valamit. Véleményem szerint az összes jelentkezőben megbízunk, így hát nehéz lesz dönteni, ezért számítson a "jelentkezés" sorrendje. Tehuti jelentkezett először ma a moderátori feladatra, de aztán visszalépett, és aztán Adryn volt a második leggyorsabb. Ha vállalja, legyen ő. Hm? ha ő is visszalép, akkor a harmadik, stb :)
Valaki csak marad :D
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

vagyok.. csak épp az (asszem) influ kellős közepén... legnagyobb túl van rajta, 3. nagyjából, 2. most kezdte, 4. talán miattam megússza, na mert én is elkaptam...

Fogalmam sincs, hány oldalt kellen átolvasnom.. feladom... csak az utolsót futottam át

Pulcsi
Érdemes bringás oldalakon is szólni. Ha gondolod, megkérdezem főbicajos ismerőstől, hova érdemes feltenni ilyen "híreket"

Papillon
Unditéma: nem is mondd :twisted: Mondjuk nekem szülés után még kb. másfél év nyugim volt (szerencsére nagy cicisták voltak éjjel-nappal :P) .. de akkor alig vártam, hogy új gyerkőc legyen, mert UTÁLTAM. 2 napig ki sem bírtam mozdulni itthonról :evil: Csak ezt a végtelenségig nem lehet így kihúzni... :twisted: (azt hiszem többet már nem bírnék fizikailag se ...)

Lillaoh
Nekem van PCO-s ismerős, akinek 3 éven belül összejött a kistesó :) Miért ne sikerülne Nektek is??!!!

.. és akkor azt is megtudtam, hogy IldaNemLajos hülye :D:D:D:D

Katka (ölelőssmájli miért nincs???)
Huhh.. összeférhetetlenség vagy elfogultság miatt nem lehet új "szakértőt" kérni? (Lemaradtam.. de amúgy korrekt volt a kirendelt pszichológus? ... vacak lehet eleve lejátszott meccsnél statisztálni :()

Kuklika
Húúú.. grat Kata jövés-menéséhez :D De ha jól emlékszem, a nagyobbikkal is így jártatok... :)

Bea
Mamád-féle kukkolóknak.. pl. belépve maradsz, és akkor ő is tudja olvasni ;)

Enyim márciusi gyerek kúszik/mászik/feláll/kapaszkodva lépeget DE ülni, leülni nem tud... emiatt meg az átlagosnál is hangosabban visít... (állásból időnként már sikerül négykézlábra ereszkedni, de olyan technikával, hogy gonoszul csak röhögök rajta :twisted: .. na mert a térdeit azt nem hajlítaná ám be... csak mivel fejnehéz, így időnként jó nagyokat borul...) 2 fog kint ... 2 sztem nemsokára... de mumusom a fogzás... :roll:

Zártba majd kaptok képeket is ;)
Meg majd ajánlok olvasnivalót zárttá válás ügyben ;)

Rebi
rebi
 
 


Pulcsi
Jók a képek,és pihend ki magad :wink:
Bicó :( :( :(

Csibb
Merre vagy???

Banokla
Nem lehet,hogy Krisztián Gergőtől kapta el?
Jobbulást!

Bea
De aranyos anyukád :D

Erpé
Köszönöm,hogy felvettél a listára,de én csak akkor szeretnék menni,ha ez senkinek nincs ellenére.Ha valaki pl. miattam nem akar zárt lenni,vagy miattam nem ír a fórumra,akkor én inkább háttérben maradnék,mert nem szeretnék senkit sem ebből a szuper társaságból "elüldözni".Szóval csak akkor megyek,ha senkit sem zavarok :wink:

Elkészült az idei-5 perces-adventi koszorúnk :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Papillon
Unditéma:ha szülés óta most jött meg először (bocs ha nem és már írtad),akkor normális :wink:
Vendég
 


Sotske!
Ne hülyéskedj már! :D Neked aztán tényleg üldözési mániád van!Hogyne jönnél!Annyiszor megbeszéltük már,hogy ez egy ilyen nagyon klassz csapat,attól,hogy nem írunk le mindig mindent,szóban reagálunk :lol: és csak jót!Mert nagyon kedveljük egymást szerintem! :D

De csak halkan jegyzem meg,nekem is üldözési mániám lett a felvetéstől,de reménykedtem,hogy senki nem nézné ki belőlem,hogy pont Kuklinak(vagy bárki másnak)beszólnék ilyet!Meg én annyiszor hangsúlyoztam,hogy nehogy miattam menjünk!!!

Ezt gyosan elküldöm,aztán jövök vissza,de tényleg annyit írtok,hogy követhetetlen!mi lesz a zártban??? :shock: :lol:

Kép
Kép
zazzy
 
 


[quote="zazzy"]S írta:zazzyotske!
Ne hülyéskedj már! :D Neked aztán tényleg üldözési mániád van!Hogyne jönnél!Annyiszor megbeszéltük már,hogy ez egy ilyen nagyon klassz csapat,attól,hogy nem írunk le mindig mindent,szóban reagálunk :lol: és csak jót!Mert nagyon kedveljük egymást szerintem! :D

De csak halkan jegyzem meg,nekem is üldözési mániám lett a felvetéstől,de reménykedtem,hogy senki nem nézné ki belőlem,hogy pont Kuklinak(vagy bárki másnak)beszólnék ilyet!Meg én annyiszor hangsúlyoztam,hogy nehogy miattam menjünk!!!

Ezt gyosan elküldöm,aztán jövök vissza,de tényleg annyit írtok,hogy követhetetlen!mi lesz a zártban??? :shock: :lol:


Zazzy
Köszi :oops: :lol:
Vendég
 


szerintem a moderátorságon sem fogunk összeveszni. :)
én csak azért írtam, mert az első hsz volt a kedves kukkolóé, amin felszaladt a trutyi az agyamba. azóta elolvastam "mindent". Ha rajtam marad vállalom (ha már dühömben felajánlkoztam), de a többieké az elsőbbség!

Pappilon: unditéma: nekem az első volt nagyon durva, majdnem olyan, mint szülés után, de azóta visszaállt normálra.

Katka: továbbra is itt vagyunk Neked és ezt a terhet nem kellene a válladra venni, tudom, könnyü azt mondani.
És Bea: Katkáék nem akarták elvenni az anyukától a gyereket (bár lehet jobb lenne Daninak, annak ellenére hogy alap esetben én is azt mondom, hogy a gyerekeknek az anyjuk mellett a helye, de a kivételek erősítik a szabályt) csak megosztott felügyeletet akartak, hoyg ne csak 2 hetente 2 napot lássák.

Én ma szalma vagyok.
Levit átvittem anyósékhoz, apa meg elment a haverokkal sörözni, meg mozizni.
Lili ugyan még dumál és mászkál az ágyban, de mindjárt "széjjelcsapokközötte", azaz elringatom kicsit és utána rávetem magam egy pomellóra meg egy könyvre :)

Kép

Kép
gabka77
 
 


Lilla!
Két pcos topiktársam is van,akiknek a gyerkőc 10 hós kora körül jött meg először,és be is sikerült a következő baba.Vagy várj csak!Lehet meg sem jött,hanem simán első peteérésből baba lett!Nem emlékszem pontosan,de valamelyik a kettő közül :lol: Mindegy is,a lényeg,no para!Nekem eszemben sincs a pcos miatt aggódni babaügyben :wink:
Tényleg,nem is írtam,nekem is túlműködik a pajzsmirigyem(éreztem énhogy valami nem oké :( )ez azért érdekes,mert terhesség előtt közvetlenül meg kezdett volna alulműködni,de helyrejött Larával,mostmeg túlműxik :shock: És csak januárban tudok endokrinológushoz menni.Ez gáz szerintetek???

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sotske!
De széééééééééééééééééép!

Miért nem bírom én ilyesmire rávenni magam?Mindenre egyből rávágom,hogy á,én ehhez béna vagyok :roll: :?

Kép
Kép
zazzy
 
 


Zazzy!

Sztem nem gáz. Akkor lenne sürgető, ha babát szeretnétek. :roll:
Érdekes amúgy, mert nekem minden hormon szintem rendben volt, és mégis csak gyógyszerrel tudtam teherbe esni... :(
Ja és köszi a visszajelölést. Nagyon szép család vagytok, Lara meg egy kis tündér. :)

(Kész a pite és nagyon fini lett ...

Ja tudom mit akartam! Aki már ad joghurtot, vagy sajtot, az milyet ad? Mert gondolom nem mindegy, mivel kezdek. :roll:
Vendég
 


[quote="zazzy"]S írta:zazzyotske!
De széééééééééééééééééép!

Miért nem bírom én ilyesmire rávenni magam?Mindenre egyből rávágom,hogy á,én ehhez béna vagyok :roll: :?


Zazzy
Köszi.Pedig tényleg 5 perc volt :wink: Elővettem az egyik "szép" tányérom,ráhajtogattam egy karácsonyi szalvétát,amit átkötöttem masnival,majd rá a 4 gyertya és a díszkövek :wink:
Vendég
 


Lilla
Joghurt:Danone Activia-natúr
Sajt-trappista/anikó,bármilyen,illetve Medve 3szög sajt. :wink:
Vendég
 


Zazzy
Szerintem sem gáz,ha csak januárban mész,bár e téren nem vagyok igazán jártas :roll:
Vendég
 


Sotske!

Köszi szépen :)
És tényleg nagyon szép a diszed :wink:
Én inkább megveszem boltban, mert semmi kreativérzékem nincs. :oops:
Vendég
 


Sotske: nekem is nagyon tetszik az adventid, én is akartam csinálni idén Levivel együtt, de szerintem kicsit megkéstem a kellékek beszerzésével, bár holnap még pórbálkozom. Ma nem találtam még csak alap koszorút sem kaptam. Csak ilyen műfenyőből készült koszorú volt, azt meg nem akartam. Ha nem találok akkor idén is vásárolt darabunk lesz.

Ja és a lányom nem akar aludni, kimászik a hálózsákból és énekel, meg dumál. Lehet, hogy a fiúk alapzaja hiányzik neki? :)

Kép

Kép
gabka77
 
 


gyorsan amit első olvasásra megjegyeztem..

Banokla Krisztiánnak jobbulást!!

Sotske gyönyörű az adventi koszorú, nekünk évek óta ugyanaz, csak a gyertyát cserélem..

azt hiszem Gyöngyi kérdezte kinek nem jött még meg, hát pl nekem :) szerintem ne aggódj voltam azóta dokinál a méhszájsebem miatt, és mondtam neki, hogy még nem jött meg és nem mondta, hogy gond lenne, amíg szoptatok addig nem kell feltétlen megjönnie, örüljünk neki :)

Lilla mi még csak most alakulunk Ht ügyileg de már látom az alagút végét :) szóval 1 főzit 1 gyümit próbálom megszoktatni a kicsi elállófülümmel, egyre több sikerrel, dokinéni azt mondta mindent adhatok csak tejterméket ne ezért nem is kapott -még..

Moderátor az legyen aki a legjobban szeretne :) :) mindenki re szavazok aki vállalja :)

olvasok tovább....:)

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Húh mik mennek itt. Sztem Kukkoló egyszerűen kukkoló, akik nem szívlel azt ennyi. Legyen az ő baja, ne mienk, szval ne menjen a trutyi agyba, hanem ölelgessük meg jól manóinkat a sok idegeskedés helyett. Zárt topicba persze megyek, nem oly könnyű lerázni
Gyöngyi ne haragudj! Épp Boti kezdte kiverni a cirkuszt a buszmegállóban, hogy nem akar pöcidokihoz menni (megértem), ezért nem tudtam beszélni. Aztán tök későn értünk haza, de visszahívlak majd. Bár a számodra 2 napja várok!!!!!
Erpé ötletét támogatom moderátor ügyben. . Akkor Adrynnál kéne bedobódni. Az jó. Nincs vajszíve, nem enged be mindenkit (remélem ez neki is és a többieknek is bók). Tényleg mikor jöttök haza Nicofockóval?
Gabka szép estét Lilitündérrel. Levi nekem mindig olyan a képeken, mint egy baromi nyugis, kisfiú, aki sosem tudna hisztizni. Meglepődtem, bár nyílván mindenkinek van dackorszaka, de a képeken tényleg nem jön ez le.
Mensi: havonta csinálok tesztet. Nekem is nagyon megjött Bobó után, így nem várom, de már elegem van a parából.
Katka ne gubózz be. Ha van kedves futni egyet hétvégén, hogy kizökkenj kicsit, csak szólj! Jó vagy nálam egy rétesre is! Akár a görkorim is előtúrom, ami most nem kis feladat.
Úristen Eszti! Ezek a csajok csodaszépek!!!!!!!!! Adventi koszorú kedves, sztem elég lenne nekem is ennyi. Kreatívitásom nulla, nem lesz koszorú. Bakker! Repül az idő.
Jut eszembe szívesen látnék képeket tesókról is, persze csak ha nem zavar másokat. Hiányzott Fanni, Samu, Levi, Panna, Bulcsú, Ágica és Zsófi is, na meg persze a többiek…. Na és vannak még babák akiktől nem jött kép, nem felejtek. Márti főkonkurenciánk Petinél.
Masut örülök, hogy anyud jobban van. Angol?
Katus amúgy csak egyet lépett, de azt önálló állásból, felém. De tök édes (tündibündi), egész nap, odajön vmi játékkal, feláll a gatyimon aztán elfeledkezik és két kézzel játszik állva.

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Pulcsi nagyon helyesek vagytok!!!! Fáradtság érthető :) :) Nagyon jó a szemüveged vmi hasonlót szerettem volna, keret nélkülit, de valahogy nem áll nekem jól...voltam ma barátnőmmel ofotértben lefoglaltam egy keretet, hétfőn megyek vissza mert akkor lesz dokinéni megnézi nem romlott-e és végre lesz új szemcsim :) :)
Párod biciklijét sajnálom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2009.11.27 20:46-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Lilla nekem ne pitézz itt! Mindjárt nekiesek a puszedlinek miattad, iylen későn! :twisted: Inkább tölts fel képet! :wink: Annáról, ne pitéről. :lol:
Zsolti koszorút látva megkérdezte, mi hol veszünk? Ismer vhonnal?????? :roll: Utóbbi években kaptam bnőimtől.
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Pulcsinak írtam és elszállt. :twisted: Sajnálom a cangát, barátaim már csak olcsó kerékpárt vesznek. :( Sztem Nándi tekintete nagyon visszaad téged. :)
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Napok óta döglődött a netünk, azért nem tudtam jönni. Rengeteget írtatok, hétvégén olvasok csak gondoltam bejelentkezem.

Kuklika
Hatalmas gratula Kata babának!
Nem semmi!
A nevemre biztos emlékszel, mikor indult a topic akkor cstalakoztam, aztán korábbi kellemetlenség miatt nem mertem írni.

Bea
Oli is csikorgatja a fogát! Rosszül vagyok tőle én is, vagyis inkább a hideg futkos a hátamon.

Gyöngyi
Még én sem mensizek! :)

Mennem kell, felébredt Oli, még jövök!

Nekem egy fénykép sem töltődött le....

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


sziasztok

na jól van. akkor elvállalom a moderátorságot, ha nem bántok meg ezzel senki "utánam"szólót :oops: 8)

Erpé: mik a teendők most? kérek szépen egy e-mailt az e-mailekkel. plusz hogy hová írjak Apának :roll: és akkor a dec. 1 a zárás dátuma vagy megvárjuk a mikut vele? és az hogy kit fogok "beengedni" az nem csak rajtam múlik, hanem hogy Ti kit szavaztok meg. ez a moderátorság télleg csak egy tolmács aki a többiek akaratát viszi véghez. sztem :?

Sotske: ne butáskodj, persze hogy gyere, már nekem is hiányoznál a két kis gyönyörű tündéreddel!!! (ja és ha csinálnék adventit akkor tuti lenyúlnám az 5leted :P )

Kukli: 20-án reppenünk haza, hugom szed fel ferihegy 2-ről, Mic meg egy másik társasággal repül és a ferihegy 1-en landol ugyanaznap 10 perccel előttünk. (malévnál már nagyon drága lett volna azon a napon a jegy) szóval utána őt is felszedjük és irány haza :D

Pulcsi: bicajt sajnálom és köszi a linket.

KépKép
KépKép
adryn
 
 


moncsi, ez remek összefoglaló volt!
tapstapstaps!


banokla, gyógyulgassatok :(

(idő közben eltelt vagy 2 és fél óra, most nem megy olyan simán az esti rutin :? )

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!
én is elgondolkodtam ma a kiságyba-visszaszoktatásról,de most a férjem éjszakás,ilyenkor jól elférünk,imádok ilyenkor vele aludni :oops: :D

Kép
Kép
zazzy
 
 


nemlajos Karcsi még ébren van.. sokat aludt ma biztos az a baj..de a fürdetést hamar megoldottam, ment a 3 pasi bele a kádba :)
Nem baj most várom, hogy elálmosodjon :) én is feldobódtam :) barátnőmmel és Karcsikával :) mászkáltunk az Alléban, jött haza velem egy kabát is :) szemcsi félig elintézve :) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára queen-bee 2009.11.27 21:28-kor.

Betti
KépKép
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
queen-bee
 
 


Rebi, jó, hogy bejelentkeztél. Jobbulást, remélem a legkisebbet elkerüli a kór.
Banokla, neked is jobbulást!
Adryn, szerintem nyugodtan legyél moderátor, én csak azért gondolkoztam el rajta, mert annyira nem volt jelentkező. :)
Sotske, gyönyörű lett az adventi koszorútok, és ami a legjobb, hogy ilyen egyszerű. :)
Lillaoh, a süti engem is szíven ütött. :lol:

Masut
masut
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: